آوردن سایت به صفحه اول گوگل

یکی از عبارتی که در گوگل جستجو شده و کاربران نیز از ما درخواست میکنند در مورد آوردن سایت به صفحه اول گوگل است . بسیاری از افراد با اینکه سایت حرفه ای دارند اما به این نتیجه رسیده اند، بدون حضور در صفحه اول گوگل نمیتوانند کاربری داشته باشند. اکثر افراد میدانند که باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرند تا افراد آن ها را ببینند. زیرا کثیری از کاربران اینترنت به صفحه دوم به بعد نمیروند. و در همان صفحه اول  و چند سرچ ابتدایی به هدف خود میرسند. بنابراین باید بدانید که قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل یک پروژه مهم و سختی است. 

آوردن سایت به صفحه اول گوگل یکی از مواردی است که در سئو تضمینی بسیار به آن اشاره شده است. شما باید بعد از طراحی سایت حرفه ای خود اقدام به سئو و بهینه سازی سایت خود در اسرع وقت کنید. اینکه سایت شما ساده است تناقضی با سئو سایت و قرار گرفتن در رتبه های اولیه گوگل ندارد. فرقی نمیکند سایت شما وردپرسی یا اختصاصی طراحی شده باشد. مهم این است که سایت از نظر ساختاری استاندارد و بهینه باشد و دیگر موارد مهم که سایت های در رتبه های اولیه صفحه اول گوگل دارند میتوان به محتوای با کیفیت، لینک سازی حرفه ای، تجربه کاربری و غیره اشاره کرد. 

آوردن سایت در صفحه اول گوگل

درباره آوردن سایت به صفحه اول گوگل

آوردن سایت به صفحه اول گوگل به معنی همان خدمات بهینه سازی سایت و سئو سایت است. برای قرارگیری در رتبه های اولیه گوگل باید پشتکار داشته باشید. زیرا کاری نیست که یک شبه بتوان آن را انجام داد. باید تمام اصول و قواعد موتورهای جستجو رعایت شود. تا سایت شما از نظر گوگل به عنوان سایت بهینه شده شناخته شود. فرآیند بهینه سازی سایت و افزایش سئو سایت بعد از اتمام طراحی سایت باید انجام شود. اگر میخواهید بیشتر درباره سئو سایت بدانید به مقالات ما مراجعه کنید.

هدف خود را بر روی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بگذارید. و با تیم سئو شرکت ما تماس بگیرید تا این رویا تبدیل به واقعیت شود. شما نیز میتوانید جزو بهترین های گوگل باشید. فقط باید به صورت منظم اصولی که به شما گفته میشود را رعایت کنید. تا بتوانیم به کمک هم شما را به قله های موفقیت برسانیم. تولید محتوا استاندارد و بهینه به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

مزایای آوردن سایت به صفحه اول گوگل

بسیاری از سایت های که در فضای وب به فعالیت مشغول هستند. از مزایای سئو بهرمند نبوده و نمیتوانند به درستی به کسب و کار موفق باشند. داشتن یک وب سایت به تنهایی نمیتواند شما را به سر منزل مقصود برساند. در کنار طراحی سایت نیاز به بهینه سازی سایت و همچنین سئو سایت خواهید داشت .

سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت به یکسری فعالیت برای قرار دادن صفحات سایت در نتایج یک گوگل میباشد . این فعالیت ها باید توسط متخصص سئو انجام گردد . متخصصین سئو سایت با تجاربی که در این زمینه دارند میتوانند این فرایند را بدون خطا انجام دهند . 

این موضوع را در نظر داشته باشید که با مطالعه اندک نمیتوانید اینگونه فعالیت ها را بر روی سایت خود انجام دهید. طبیعی است که این فرایند نیاز به تجربه بالای خواهد داشت. داشته ایم افراد برای اینکه کمتر هزینه نمایند دست به سئو سایت خود زده که سایت خود را دچار مشکلات فراوانی کرده. که دیگر هیچ سئو کاری نمیتواند این مشکلات را رفع نماید. ما در این بخش میخواهیم در مورد مزایای قرارگیری در صفحه اول گوگل را برای شما شرح دهیم.

مزایای قرارگیری در صفحه اول گوگل

افزایش اعتبار تجاری

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید هزینه و زمان مشخصی را خرج نمایید. اما باید بدانید که مزایای زیادی همراه دارد. یکی از مزایای صفحه اول گوگل، دیده شدن بیشتر نزد کاربران است. و نرخ احتمال مشتریان شما افزایش میابد. همین امر به برندسازی شما کمک میکند. و اعتبار برند شما را نزد کاربران اینترنت بالا میبرد .

افزایش فروش

هدف اصلی هر کسب و کاری افزایش میزان فروش است. به هرحال همه تجارت ها به دنبال سودآوری هستند. به همین دلیل بسیاری از فعالان کسب و کار علاوه بر روش سنتی، به شیوه تجارت الکترونیک نیز روی آوردند. تا بتوانند مشتریان بیشتر داشته باشند. اما باید بدانید که در دنیای اینترنت کلید افزایش فروش سئو سایت میباشد.

افزایش ترافیک سایت

اولین و مهمترین هدف دارندگان سایت های مختلف، افزایش ترافیک سایت است. حتی طراحی سایت سوپر مارکت ها نیز به دنبال راهی برای افزایش مشتری خود هستند. کلید افزایش ترافیک سایت، قرار گیری در صفحه اول گوگل است. بنابراین بهتر است بهینه سازی سایت و سئو سایت خود را به تیم دئووب بسپارید. 

کاهش هزینه های تبلیغات

اگر برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغات دارید. بهترین گزینه برای شما بعد از طراحی سایت، آوردن سایت به صفحه اول گوگل بسیار مهم است. زیرا با هزینه مقرون به صرفه بازدیدکننده زیادی خواهید داشت. زیرا افراد ابتدا به لینک های اولیه نتایج گوگل مراجعه میکنند. قیمت سئو نسبت به تبلیغات های دیگر بسیار کمتر است.

چرا صفحه اول گوگل باشم ؟

چرا صفحه اول گوگل باشم ؟

خود شما ممکن است کلمات کلیدی مشابه ای را سرچ کرده باشید. اما دیدید که چند سایت تقریبا با فاصله همیشه در صفحه اول گوگل هستند. این سایت ها در ذهن شما میماند. و ناخودآگاه برند تجاری آن ها در ذهن شما ماندگار میشود. مانند تبلیغی است که در تلویزیون پخش میشود. و شما با دیدن مکرر آن، حفظ خواهید شد.

یکی دیگر از مزایای اصرار در قرار گرفتن در صفحه اول گوگل افزایش ورودی سایت شماست. طبیعی است که هرچه افراد بیشتری از سایت شما بازدید نمایند . فروش شما نیز افزایش و از طرفی نرخ درآمد شما بالا خواهد رفت . پس اگر برای سئو سایت پیش زمینه طراحی وب سایت نداشت به جرات میتوان گفت : بهینه سازی سایت از طراحی سایت بسیار مهمتر میباشد.

این مسئله را به راحتی میتوان در المان های گوگل مشاهده نمود. که ربات های گوگل در مورد ظاهر سایت شما تصمیم گیری نمیکنند. و بیشتر در مورد استانداردهای رعایت شده در مورد سئو سایت حساس میباشند.

گام های مهم برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل

افزایش سرعت

افزایش سرعت

یکی از متغیرهای سئو سایت افزایش سرعت سایت شما است. بنابراین بر روی این بخش باید کار شود. برای شما زیاد پیش آمده که قصد ورود به سایتی را داشته اید. ولی سرعت لود صفحات اینقدر پایین بوده است. که خسته شدید و سایت را رها کردید. و به سراغ های سایت های دیگر رفتید.

سرعت سایت باعث بهبود قرار گیری در صفحه اول گوگل میشود. اما چرا باید این طور باشد ؟ باید عرض شود که گوگل نرخ ورود و خروج کاربران از سایت شما را محاسبه میکند. هرچه این نرخ بالاتر باشد. یعنی کاربران از سایت شما راضی هستند. و اگر نرخ پایین باشد. یعنی کاربران سایت شما را خیلی زود ترک میکنند. اما چرا باید اینگونه باشد ؟ 

بهینه سازی کدها 

یکی از متغیرهای سئو سایت، بهینه سازی سایت کدهای سایت شما است. بنابراین کدهای سایت را از ابتدا بهینه بنویسید. یا به برنامه نویسان متخصص بدهید. تا کدهای سایت شما را بهبود بدهند. برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید سرعت سایت را بهبود دهید. برای این منظور باید کدهای سایت را چک کنید و اگر قیمتی نیاز به تغییرات داشت.

آن را بهبود دهید. بخش مربوط به سرور و هاست را چک کنید. اگر هاست یا سرور شما ضعیف است. یک سرور قوی تر جایگزین آن کنید. همچنین سعی کنید که از افزونه و ماژول های سنگین و بدون کاربرد استفاده نکنید. بنابریان از اصول استاندارهای تعیین شده استفاده نمایید. و خطاهای موجود در کد ها را رفع باگ کنید.

بهینه سازی کدها
کسب لینک

کسب لینک 

یکی از متغیرهای سئو سایت، لینک گذاری خارجی و داخلی سایت است. که باید با اصول انجام شود. و تعداد این لینک گذاری ها بیش از حد نباشد. لینک سازی به دو بخش لینک سازی داخلی و خارجی تقسیم میشود. همانطور که از اسم این دو پیدا است. لینک سازی داخلی، صفحات مختلف سایت را به یکدیگر لینک میدهد. که باعث میشود تمام اجزای سایت شما به هم لینک شوند و قدرت صفحات سایت شما بالا رود.

لینک سازی خارجی به این معنا است. که شما به بهترین سایت ها که از نظر گوگل مورد تایید است مراجعه میکنید. و با گرفتن بک لینک از این سایت ها به گوگل ثابت میشود که شما هم ارزشمند هستید. برای مثال پیش یک پزشکی معروف میروید و میگویید که فلان دکتر دیگر بسیار خوب است.

خوب نام دکتر دیگر در ذهن آن پزشک میماند. و دکتر دیگر اعتبار بیشتری پیدا میکند. همیشه افراد حرفه کسی را گوش میدهند. که کاربلدتر و حرفه ای تر است. بنابراین پیش کاربلدها و متخصص ها بروید. و از اعتبار آن ها برای افزایش اعتبار سایت خود استفاده کنید. 

می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد تعداد لینک های داخلی مقاله از این نوشته استفاده نمایید .

تولید محتوا 

یکی از متغیرهای سئو سایت، تولید محتوای مناسب است. در واقع خوراک سئو، محتوا است. باید به درستی انجام دهید. اصول سئو سایت محتوا است. سئو کاران محتوا را در اولویت اول قرار میدهند. زیرا اکسیژن سئو است. محتوا شما باید تمام اهداف و ارزش های سایت شما را مشخص کنید. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به محتوای شما بستگی دارد.

هرچه محتوای شما مرتبط تر باشد. یعنی تدوین استراتژی محتوا خوب باشد، ارزش آن بالاتر خواهد رفت. باید همیشه در نظر بگیرید. که کاربران با جستجو مطالب مرتبط به سایت شما می آیند. اگر میخواهید که به کاربران سایت کمک کنید. باید مطالب مفید و ارزشمندی در اختیار آنان قرار دهید. برای مثال اگر در مورد سئو مطلب مینویسید.

باید بتوایند خلاصه ای از اصول ارزشمند سئو را به مخاطب آموزش دهید. بنابراین باید مطالب و محتواهای مفید را در یک سینی زیبا به کاربران تعارف کنید. اگر سینی شما دارای مطالب ارزشمند باشد کاربران آن را برمیدارند. و همین کاربر تبدیل به مخاطب بالقوه شما خواهد شد.

تولید محتوا
کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

باید بر روی واژگان کلیدی مناسب کار کنید. تا بر اساس آن کلمه کلیدی سئو سایت شما بهبود یابد. بنابریان برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب تحقیق نمایید. و بر روی کلمات پرطرفدار بهینه سازی نمایید. انتخاب کلید واژه مناسب بسیار مهم است. به قدری مهم است که اگر اشتباه کنید گوگل شما را جریمه میکند.

بسیاری ممکن است از خود بپرسند که هرچقدر کلید واژه که میخواهیم میتوانیم معرفی نماییم. اما اگر کلید واژه درستی انتخاب نکنید. اگر در صفحه اول گوگل قرار گیرید. باز کاربردی نخواهد بود. و امتیاز منفی میگیرید. باید بتوایند کاربران هدف را جذب کنید. یعنی کاربرانی که کلید واژه ای که تایپ میکنند مرتبط با سایت و کسب و کار شما است. اگر کلمه مناسب برای رتبه بندی سایت خود استفاده نکنید.

اشتباهات در انتخاب کلمات کلیدی

کاربر از سایت شما بیرون خواهد آمد. زیرا متوجه میشود که سایت شما زیاد مرتبط به هدفی که دارد نیست. برای مثال یک شرکت طراحی سایت بر روی سئو فروش نرم افزار کار کند. اما در این حد محتوا ننوشته باشد. کاربر متوجه میشود که سایت شما مناسبش نست. و نرخ پرشش سایت شما افزیاش میابد.

که این بسیار بد است. و گوگل این سیگنال ها را دریافت خواهد کرد. و این نشان دهنده این است. که سایت شما برای کاربران مناسب نیست. بنابراین انتخاب کلید واژه نادرست نه تنها کاربران را به سمت شما جذب نخواهد کردو بلکه سایت شما نیز تنزل رتبه پیدا خواهد کرد و باعث افت رتبه سایت در گوگل خواهد شد .

بررسی رقبا 

یکی از متغیرهای سئو سایت، برسی رقبا است. شما باید قبل از بهینه سازی سایت خود بر روی رقبای خود و کلید واژگانی که بیشتر استفاده کرده اند تحقیق نمایید. قبل از شروع هر کسب و کاری باید رقبای خود را بشناسید. با روند کار آن ها آشنا شوید. کپی برداری در بعضی مسائل بسیار مهم است. اما باید منجر به پیشرفت شما شود. یعنی شما نمونه های دیگر را میبینید.

و یک مدل منحصر به فرد طراحی میکنید. مدل کسب و کار شما نیز باید اینگونه باشد. به سایت های رقبای خود بروید و ببینید که بر روی چه کلید واژه هایی بیشتر کار کرده اند. طراحی سایت آن ها به چه شکلی است. برای قرار گرفتن در صفحه اول باید چند رقیب را کنار زد. بنابراین به بررسی فعالیت رقیبان خود بپردازید. سئو سایت و بهینه سازی سایت آن را آنالیز کنید. ببینید که با کلید واژه های متفاوت در چه رتبه هایی قرار گرفتند. و خیلی موارد دیگر که از ابتدایی ترین مواردی است که هر کسی باید رعایت نماید.

بررسی رقبا
طراحی سایت زیبایی و آرایشی با دئووب

آوردن سایت به صفحه اول گوگل و گوگل ادوردز

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار آنلاین این است که از چه روشی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل استفاده کنند. ما همیشه پاسخ بهبود رتبه سایت با روش ارگانیک را پیشنهاد میدهیم. روش اورگانیک بهبود جایگاه در گوگل، بهینه سازی سایت و سئو سایت است. ممکن است که مدت بیشتری طول بکشند. اما باید بگوییم که با کمی صبر نتایج آن را خواهید داد.

در بین روش های زیاد تبلیغات سایت، تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز مزایای خود را دارد. دو مورد مهم در حوزه دیجیتال مارکتینگ، سئو سایت و بهینه سازی سایت و تدوین گوگل ادوردز است. هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. اولین نکته ای که توجه میشود. این است که سئو سایت برای شما ماندگار تر و کم هزینه تر خواهد بود. اما گوگل ادز هزینه بالاتر و عمر کمتری دارد. که اصلا در ابتدای کار به صرفه نخواهد بود.

گوگل ادوردز یا آوردن سایت به صفحه اول گوگل

با گوگل ادز، آوردن سایت به صفحه اول گوگل را در عرض چندین ساعت مشاهده خواهید کرد. اما صبر کنید. گوگل روش های تبلیغاتی برای سایت های مختلف در نظر میگیرد. در ابتدا شما مبلغی به گوگل پرداخت میکنید. آن هم شما را در صفحه اول گوگل قرار میدهد. به گوگل ادوردز، تبلیغات کلیکی نیز گفته میشود. به این صورت است که شما به ازای هر کلیکی که روی سایت شما میشود هزینه پرداخت میکنید.

و با اتمام شارژ حساب شما در گوگل، سایت شما از صفحه اول گوگل حذف خواهد شد. با گوگل ادز عمر سایت شما در قرار گیری در صفحه اول گوگل نیز کوتاه خواهد بود. اما با سئو سایت، آهسته و پیوسته به نتایج بالا دست خواهید یافت. حائز اهمیت است که سئو سایت و گوگل ادوردز را با هم پیش ببرید. البته متخصص سئو شرکت دئووب تصمیم خواهد گرفت که چه زمانی تبلیغات گوگل برای سایت شما مفید خواهد بود.

گوگل ادرز

پیشنهاد دئووب این است که بهینه سازی سایت و سئو سایت خود را به صورت اصولی و هدفمند انجام دهید. پس از مدتی با مشاوران دئووب کمپین گوگل ادوردز خود را تدوین کنید. در گوگل ادوردز تعداد کلمات کلیدی به دلخواه شما خواهد بود. اما نرخ کلیک آن بسیار کم است. که برای بسیاری از کسب و کارها اصلا به صرفه نخواهد بود. بنابریان ابتدا سعی کنید که افراد کسب و کار شما را بشناسند. سپس به شما اعتماد کنند. بنابراین سئو سایت و بهینه سازی سایت خود را به شرکت معتبر سئو دئووب بسپارید.

گوگل ادوردز
آوردن سایت به صفحه اول گوگل با سئو کلاه سفید

آوردن سایت به صفحه اول گوگل با سئو کلاه سفید

نحوه بالا آوردن سایت به صفحه اول گوگل برای هر سئوکاری متفاوت است. بنابراین شما باید شرکت معتبر سئو را انتخاب نمایید. و امور سئو سایت و بهینه سازی سایت خود را به آن بدهید. زیرا اگر شرکت معتبر نباشد ممکن است از روش سئو کلاه سیاه یا سئو کلاه خاکستری استفاده کند. و سایت شما را در مدت زمان کوتاهی به نابودی بکشاند.

بسیاری از تکنیک ها در گذشته باعث آوردن سایت شما به صفحه اول گوگل میشد. اما با گذشت زمان ربات های گوگل ارتقا پیدا کردند. و این ربات ها یا خزنده ها، تکنیک های کلاه سیاه و کلاه خاکستری را تشخیص دادند. و سایت استفاده کننده از این تکنیک را جریمه کردند.

وقتی سایت شما جریمه شود. باید بدانید که هیچگاه با صفحه اول گوگل نخواهید آمد. تکنیک کلاه سیاه بسیار زود جواب میدهد. و ظرف مدت کوتاهی به صفحه اول گوگل خواهید آمد. اما باید بعد از چند ماه فاتحه کسب و کار آنلاین خود را بخوانید.

شرکت دئووب برای سئو و بهینه سازی سایت شما از روش کلاه سفید استفاده میکند. سئو کلاه سفید شامل تکنیک هایی است که شرکت گوگل آن را معرفی کرده است. که تمام سایت ها برای بهبود جایگاه خود باید از آن استفاده نمایند. فرآیند به نتیجه رسیدن با سئو کلاه سفید زمان بر و سخت تر است. از حداقل دو ماه شروع میشود.

آوردن وب سایت به صفحه اول گوگل

یکی از چالش برانگیزترین کارها، آوردن سایت به صفحه اول گوگل است. رقابت در دنیا وب بسیار زیاد است. زیرا روزانه سایت های زیادی پیاده سازی میشوند. که تعدادی از آن ها رقبای شما هستند. دغدغه سئو کاران قرار دادن سایت در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان ممکن است. زیرا زمان و هزینه برای کسب و کار آنلاین بسیار مهم است. اگر در امور بهینه سازی سایت شما کوتاهی صورت گیرد. ممکن است زیان های جبران ناپذیری متحمل شوید. اگر سئو سایت و بهینه سازی سایت شما به درستی انجام شود. مقدار قابل توجهی از کاربر وارد سایت شما خواهد شد. که باعث رشد و پیشرفت تجارت شما میشود.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

بهبود سرعت و کیفیت سایت در صفحه اول گوگل

بهبود سرعت و کیفیت سایت یکی از فاکتورهای آوردن سایت به صفحه اول گوگل است. سرعت سایت به سرعت انجام فرآیندها و سرعت لود صفحات بستگی دارد. که هرچه کمتر باشد رضایت کاربر بیشتر خواهد شد و نرخ پرش از سایت شما کمتر خواهد بود. تیم دئووب برای بهینه کردن سرعت سایت از روش های گوناگونی استفاده خواهد کرد. سرعت و کیفیت سایت باید در اولویت اول باشد. و همچنین تجربه کاربری را با توجه به بهبود کیفیت سایت خود ارتقا دهید.

انتخاب کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل

لازمه آوردن سایت به صفحه اول گوگل، کار بر روی کلمات کلیدی مفید است. انتخاب کلمات کلیدی مناسب باید در ابتدای پروژه بهبود سئو سایت انجام شود. اگر کلمات کلیدی مناسبی انتخاب نکنید. ممکن است دچار شکست شوید. بنابراین برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب با شرکت سئو مشورت نمایید.

تا با آنالیز فضایر رقابتی شما، بهترین کلمه کلیدی را انتخاب نماید. کلمات کلیدی سخت یعنی رقابت برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل بسیار زیادی است. هرچه رقابت برای یک کلمه کلیدی بیشتر باشد. درجه سختی آن عبارت را مشخص میکند.

برای این منظور عبارت کلیدی را طولانی تر درنظر میگیرند. البته حائز اهمیت است که هرچه عبارت کلیدی کوتاه تر باشد. سئو سایت آن طولانی تر و هزینه برتر خواهد بود. اما بسیاری از عبارت های طولانی که افراد روزانه سرچ میکنند. میان اکثر مردم بسیار پرطرفدار هستند. و شما باید در تولید محتوای خود از کلمات این عبارات استفاده نمایید. تا بخش قابل توجهی از جستجوی گوگل به سمت سایت شما بیاید.

انتخاب کلمات کلیدی
محتوای سئو شده

محتوای سئو شده در صفحه اول گوگل

محتوای سئو شده شامل ویژگی های زیادی است. از ویژگی های محتوای خوب سئو به کپی نبودن، مرتبط بودن، رعایت اصول نگارشی و غیره میتوان اشاره نمود. شما باید به طور مداوم برای سایت خود محتوای خوب تولید نمایید.

برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل، محتوا مهمترین فاکتور است. محتوای شما میتوانید شامل متن، تصاویر، ویدیو، ویس و غیره باشد. محتوای شما میتواند یک مقاله، اخبار،معرفی خدمات، معرفی محصول، اینفوگرافی و غیره باشد. محتوای سئو شده محتوایی است که تمام اصول نگارشی سئو سایت برای آن رعایت شده است.

تکنیک ها  و عوامل موثر برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

استفاده از کلمات کلیدی طولانی 

شاید به نطر شما استفاده از کلمات کلیدی طولانی برای بهبو رتبه صفحات سایت شما خیلی کاربردی نباشد. اما یکی از کلیدی های موفقیت برای قرار گرفتن مقالات سایت در صفحه اول گوگل استفاده از long rail Keyboard است. زیرا اکثر کاربران یک عبارات طولانی را در گوگل سرچ میکنند که بیش از 4 کلمه است. بنابراین باید سعی کنید این عبارات طولانی که بیشتر مورد جستجو قرار میگیرند را پیدا کرده و بر روی آن ها مانور دهید. شما اگر با همین کلمات طولانی رتبه خوبی کسب کنید به مرور در  عبارات کلیدی سخت تر و کوتاهتر نیز میتوانید بهبود جایگاه پیدا کنید. برای مثال در سئو سایت فروشگاهی این مسئله بسیار مهم است. زیرا کاربرانی که خرید محصولی را دارند یک عبارات کامل و طولانی در مورد محصول موردنظر خود در گوگل جستجو میکنند.

تولید مقالات بیشتر نسبت به رقبا

خوب هرچه مقالات بیشتری در سایت خود منتشر کنید شانس قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل نیز بالاتر خواهد رفت. هر مقاله در سایت شما میتواند به صورت جداگانه ترافیکی را به خود اختصاص دهد که با توجه به درنظر گرفتن مجموع این مقالات میبینید که با انتشار هرچه بیشتر مقالات مفید در سایت ورودی بیشتری از گوگل دریافت خواهید کرد. البته توجه کنید که مقالات شما کمتر از 1000 کلمه نباشند. و همچنین اینکه کیفیت لازم را از نظر سئو و کاربر داشته باشند. زیرا کیفیت محتواهای منتشر شده برای گوگل مهم است. 

تولید عناوین ترغیب کننده

عنوان یکی از بخش های مهم در سایت است که باید در مورد آن ها تحقیق کنید تا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. میتوانید برای تجربه خود عناوین مقالات خود را چند وقت یکبار تغییر دهید تا بهترین متنی که برای کاربران مناسب است را انتخاب کنید. خوب عناوین هرچه کاربردی تر و جذاب تر باشند شانس قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل بالا میرود. 

بهینه سازی سرعت سایت

سایت شما باید بر روی تمامی دستگاه ها و تمامی مرورگرها ظاهر مناسب و سرعت خوبی داشته باشد. سرعت سایت یک فاکتور بسیار مهم در رتبه بندی سایت ها در نتایج گوگل است. از ابزارهایی مانند Gtmetrix استفاده کنید و باگ هایی که باعث کند شدن ساتی شما شده است را رفع نمایید. 

عوامل موثر برای افزایش سرعت سایت

  • استفاده از هاست قدرتمند
  •  یک قالب بهینه و سبک انتخاب کنید
  • کاهش حجم تصاویر
  • فشرده سازی فایل های Js و Css
  • حذف افزونه های اضافی

لینک سازی داخلی و خارجی

لینک سازی های داخلی خود را بهبود دهید. برای مثال هر مقالاتی که منتشر میکنید به صفحات دیگر نیز لینک بدهید. و از صفحه های قدیمی به صفحه های تازه نیز لینک بهید تا ارتباط میان صفحات سایت برقرار شود که برای درک خزنده های گوگل نیز مناسب است. هرچه بک لینک های قوی از سایت های معتبر داشته باشید به اعتبار سایت شما کمک میکند. البته توجه کنید که گرفتن بک لینک از سایت های دیگر باید محتاطانه انجام شود که به ضرر سایت شما نباشد. 

تکنیک ها  و عوامل موثر برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل
سفارش قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

مشاوره آوردن سایت به صفحه اول گوگل

چنانچه دارای سایت نیستید سفارش طراحی سایت حرفه ای خود را در شرکت دئووب ثبت نمایید. برای این کار میتوانید با مشاوران ما به صورت تلفنی مشورت کنید. همچنین میتوانید در بخش تماس با ما، سفارش طراحی سایت خود را از میان حدود 60 نوع سایتی که وجود دارد انتخاب نمایید. تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایند. 

اگر از قبل دارای سایت هستید. ابتدا باید سایت شما از جنبه های مختلف بررسی شده و بهینه سازی سایت شما انجام شود. سپس باید سئو سایت اصولی یا سئو تضمینی شما انجام شود. که بنابر درخواست شما نوع سئو سایت را میتوانید انتخاب کنید که رتبه سایت شما در گوگل بهبود پیدا کند. در سئو تضمینی پس از بررسی ساختار سایت و کسب و کار، به شما تضمین داده میشود که در مدت زمان تخمینی ما سایت شما در صفحه اول گوگل قرار میگیرد.

 

مشاوره قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter