شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

یکی از عبارتی که در گوگل جستجو شده و کاربران نیز از ما درخواست میکنند در مورد آوردن سایت به صفحه اول گوگل است . بسیاری از افراد با اینکه سایت حرفه ای دارند اما به این نتیجه رسیده اند، بدون حضور در صفحه اول گوگل نمیتوانند کاربری داشته باشند. اکثر افراد میدانند که باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرند تا افراد آن ها را ببینند. زیرا کثیری از کاربران اینترنت به صفحه دوم به بعد نمیروند. و در همان صفحه اول و چند سرچ ابتدایی به هدف خود میرسند. بنابراین باید بدانید که قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل یک پروژه مهم و سختی است.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل یکی از مواردی است که در سئو تضمینی بسیار به آن اشاره شده است. شما باید بعد از طراحی سایت حرفه ای خود اقدام به سئو و بهینه سازی سایت خود در اسرع وقت کنید. اینکه سایت شما ساده است تناقضی با سئو سایت و قرار گرفتن در رتبه های اولیه گوگل ندارد. فرقی نمیکند سایت شما وردپرسی یا اختصاصی طراحی شده باشد. مهم این است که سایت از نظر ساختاری استاندارد و بهینه باشد و دیگر موارد مهم که سایت های در رتبه های اولیه صفحه اول گوگل دارند میتوان به محتوای با کیفیت، لینک سازی حرفه ای، تجربه کاربری و غیره اشاره کرد.

مزایای آوردن سایت به صفحه اول گوگل

سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت به یکسری فعالیت برای قرار دادن صفحات سایت در نتایج یک گوگل میباشد . این فعالیت ها باید توسط متخصص سئو انجام گردد . متخصصین سئو سایت با تجاربی که در این زمینه دارند میتوانند این فرایند را بدون خطا انجام دهند .

این موضوع را در نظر داشته باشید که با مطالعه اندک نمیتوانید اینگونه فعالیت ها را بر روی سایت خود انجام دهید. طبیعی است که این فرایند نیاز به تجربه بالای خواهد داشت. داشته ایم افراد برای اینکه کمتر هزینه نمایند دست به سئو سایت خود زده که سایت خود را دچار مشکلات فراوانی کرده. که دیگر هیچ سئو کاری نمیتواند این مشکلات را رفع نماید. ما در این بخش میخواهیم در مورد مزایای قرارگیری در صفحه اول گوگل را برای شما شرح دهیم.

آنالیز وب سایت

افزایش اعتبار تجاری

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید هزینه و زمان مشخصی را خرج نمایید. اما باید بدانید که مزایای زیادی همراه دارد. یکی از مزایای صفحه اول گوگل، دیده شدن بیشتر نزد کاربران است. و نرخ احتمال مشتریان شما افزایش میابد. همین امر به برندسازی شما کمک میکند. و اعتبار برند شما را نزد کاربران اینترنت بالا میبرد .

تولید محتوا

افزایش فروش

هدف اصلی هر کسب و کاری افزایش میزان فروش است. به هرحال همه تجارت ها به دنبال سودآوری هستند. به همین دلیل بسیاری از فعالان کسب و کار علاوه بر روش سنتی، به شیوه تجارت الکترونیک نیز روی آوردند. تا بتوانند مشتریان بیشتر داشته باشند. اما باید بدانید که در دنیای اینترنت کلید افزایش فروش سئو سایت میباشد.

خدمات سئو سایت

افزایش ترافیک سایت

اولین و مهمترین هدف دارندگان سایت های مختلف، افزایش ترافیک سایت است. حتی طراحی سایت سوپر مارکت ها نیز به دنبال راهی برای افزایش مشتری خود هستند. کلید افزایش ترافیک سایت، قرار گیری در صفحه اول گوگل است. بنابراین بهتر است بهینه سازی سایت و سئو سایت خود را به تیم ما بسپارید.

اقدامات ویژه

کاهش هزینه های تبلیغات

اگر برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغات دارید. بهترین گزینه برای شما بعد از طراحی سایت، آوردن سایت به صفحه اول گوگل بسیار مهم است. زیرا با هزینه مقرون به صرفه بازدیدکننده زیادی خواهید داشت. زیرا افراد ابتدا به لینک های اولیه نتایج گوگل مراجعه میکنند. قیمت سئو نسبت به تبلیغات های دیگر بسیار کمتر است.

گام های مهم آوردن سایت به صفحه اول گوگل

گام های مهم برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل

افزایش سرعت

یکی از متغیرهای سئو سایت افزایش سرعت سایت شما است. بنابراین بر روی این بخش باید کار شود. برای شما زیاد پیش آمده که قصد ورود به سایتی را داشته اید. ولی سرعت لود صفحات اینقدر پایین بوده است. که خسته شدید و سایت را رها کردید. و به سراغ های سایت های دیگر رفتید.

سرعت سایت باعث بهبود قرار گیری در صفحه اول گوگل میشود. اما چرا باید این طور باشد ؟ باید عرض شود که گوگل نرخ ورود و خروج کاربران از سایت شما را محاسبه میکند. هرچه این نرخ بالاتر باشد. یعنی کاربران از سایت شما راضی هستند. و اگر نرخ پایین باشد. یعنی کاربران سایت شما را خیلی زود ترک میکنند. اما چرا باید اینگونه باشد ؟

بهینه سازی کدها

یکی از متغیرهای سئو سایت، بهینه سازی سایت کدهای سایت شما است. بنابراین کدهای سایت را از ابتدا بهینه بنویسید. یا به برنامه نویسان متخصص بدهید. تا کدهای سایت شما را بهبود بدهند. برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید سرعت سایت را بهبود دهید. برای این منظور باید کدهای سایت را چک کنید و اگر قیمتی نیاز به تغییرات داشت.

آن را بهبود دهید. بخش مربوط به سرور و هاست را چک کنید. اگر هاست یا سرور شما ضعیف است. یک سرور قوی تر جایگزین آن کنید. همچنین سعی کنید که از افزونه و ماژول های سنگین و بدون کاربرد استفاده نکنید. بنابریان از اصول استاندارهای تعیین شده استفاده نمایید. و خطاهای موجود در کد ها را رفع باگ کنید.

کسب لینک

یکی از متغیرهای سئو سایت، لینک گذاری خارجی و داخلی سایت است. که باید با اصول انجام شود. و تعداد این لینک گذاری ها بیش از حد نباشد. لینک سازی به دو بخش لینک سازی داخلی و خارجی تقسیم میشود. همانطور که از اسم این دو پیدا است. لینک سازی داخلی، صفحات مختلف سایت را به یکدیگر لینک میدهد. که باعث میشود تمام اجزای سایت شما به هم لینک شوند و قدرت صفحات سایت شما بالا رود.

لینک سازی خارجی به این معنا است. که شما به بهترین سایت ها که از نظر گوگل مورد تایید است مراجعه میکنید. و با گرفتن بک لینک از این سایت ها به گوگل ثابت میشود که شما هم ارزشمند هستید. برای مثال پیش یک پزشکی معروف میروید و میگویید که فلان دکتر دیگر بسیار خوب است.

تولید محتوا

یکی از متغیرهای سئو سایت، تولید محتوای مناسب است. در واقع خوراک سئو، محتوا است. باید به درستی انجام دهید. اصول سئو سایت محتوا است. سئو کاران محتوا را در اولویت اول قرار میدهند. زیرا اکسیژن سئو است. محتوا شما باید تمام اهداف و ارزش های سایت شما را مشخص کنید. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به محتوای شما بستگی دارد.

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

باید بر روی واژگان کلیدی مناسب کار کنید. تا بر اساس آن کلمه کلیدی سئو سایت شما بهبود یابد. بنابریان برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب تحقیق نمایید. و بر روی کلمات پرطرفدار بهینه سازی نمایید. انتخاب کلید واژه مناسب بسیار مهم است. به قدری مهم است که اگر اشتباه کنید گوگل شما را جریمه میکند.

بسیاری ممکن است از خود بپرسند که هرچقدر کلید واژه که میخواهیم میتوانیم معرفی نماییم. اما اگر کلید واژه درستی انتخاب نکنید. اگر در صفحه اول گوگل قرار گیرید. باز کاربردی نخواهد بود. و امتیاز منفی میگیرید. باید بتوایند کاربران هدف را جذب کنید. یعنی کاربرانی که کلید واژه ای که تایپ میکنند مرتبط با سایت و کسب و کار شما است. اگر کلمه مناسب برای رتبه بندی سایت خود استفاده نکنید.

بررسی رقبا

یکی از متغیرهای سئو سایت، برسی رقبا است. شما باید قبل از بهینه سازی سایت خود بر روی رقبای خود و کلید واژگانی که بیشتر استفاده کرده اند تحقیق نمایید. قبل از شروع هر کسب و کاری باید رقبای خود را بشناسید. با روند کار آن ها آشنا شوید. کپی برداری در بعضی مسائل بسیار مهم است. اما باید منجر به پیشرفت شما شود. یعنی شما نمونه های دیگر را میبینید.

با وب سازان در صفحه اول گوگل باشید!

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت  وب سازان مرصاد را برای پروژه سئو سایت خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

سئو سایت داروخانه

تکنیک ها و عوامل موثر برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

استفاده از کلمات کلیدی طولانی

شاید به نطر شما استفاده از کلمات کلیدی طولانی برای بهبو رتبه صفحات سایت شما خیلی کاربردی نباشد. اما یکی از کلیدی های موفقیت برای قرار گرفتن مقالات سایت در صفحه اول گوگل استفاده از long rail Keyboard است. زیرا اکثر کاربران یک عبارات طولانی را در گوگل سرچ میکنند که بیش از 4 کلمه است. بنابراین باید سعی کنید این عبارات طولانی که بیشتر مورد جستجو قرار میگیرند را پیدا کرده و بر روی آن ها مانور دهید. شما اگر با همین کلمات طولانی رتبه خوبی کسب کنید به مرور در عبارات کلیدی سخت تر و کوتاهتر نیز میتوانید بهبود جایگاه پیدا کنید. برای مثال در سئو سایت فروشگاهی این مسئله بسیار مهم است. زیرا کاربرانی که خرید محصولی را دارند یک عبارات کامل و طولانی در مورد محصول موردنظر خود در گوگل جستجو میکنند.

تولید مقالات بیشتر نسبت به رقبا

خوب هرچه مقالات بیشتری در سایت خود منتشر کنید شانس قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل نیز بالاتر خواهد رفت. هر مقاله در سایت شما میتواند به صورت جداگانه ترافیکی را به خود اختصاص دهد که با توجه به درنظر گرفتن مجموع این مقالات میبینید که با انتشار هرچه بیشتر مقالات مفید در سایت ورودی بیشتری از گوگل دریافت خواهید کرد. البته توجه کنید که مقالات شما کمتر از 1000 کلمه نباشند. و همچنین اینکه کیفیت لازم را از نظر سئو و کاربر داشته باشند. زیرا کیفیت محتواهای منتشر شده برای گوگل مهم است.

تولید عناوین ترغیب کننده

عنوان یکی از بخش های مهم در سایت است که باید در مورد آن ها تحقیق کنید تا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. میتوانید برای تجربه خود عناوین مقالات خود را چند وقت یکبار تغییر دهید تا بهترین متنی که برای کاربران مناسب است را انتخاب کنید. خوب عناوین هرچه کاربردی تر و جذاب تر باشند شانس قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل بالا میرود.

بهینه سازی سرعت سایت

سایت شما باید بر روی تمامی دستگاه ها و تمامی مرورگرها ظاهر مناسب و سرعت خوبی داشته باشد. سرعت سایت یک فاکتور بسیار مهم در رتبه بندی سایت ها در نتایج گوگل است. از ابزارهایی مانند Gtmetrix استفاده کنید و باگ هایی که باعث کند شدن ساتی شما شده است را رفع نمایید.

عوامل موثر برای افزایش سرعت سایت

  • استفاده از هاست قدرتمند
  • یک قالب بهینه و سبک انتخاب کنید
  • کاهش حجم تصاویر
  • فشرده سازی فایل های Js و Css
  • حذف افزونه های اضافی

کلمات کلیدی

باید بر روی واژگان کلیدی مناسب کار کنید. تا بر اساس آن کلمه کلیدی سئو سایت شما بهبود یابد. بنابریان برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب تحقیق نمایید. و بر روی کلمات پرطرفدار بهینه سازی نمایید. انتخاب کلید واژه مناسب بسیار مهم است. به قدری مهم است که اگر اشتباه کنید گوگل شما را جریمه میکند.

بسیاری ممکن است از خود بپرسند که هرچقدر کلید واژه که میخواهیم میتوانیم معرفی نماییم. اما اگر کلید واژه درستی انتخاب نکنید. اگر در صفحه اول گوگل قرار گیرید. باز کاربردی نخواهد بود. و امتیاز منفی میگیرید. باید بتوایند کاربران هدف را جذب کنید. یعنی کاربرانی که کلید واژه ای که تایپ میکنند مرتبط با سایت و کسب و کار شما است. اگر کلمه مناسب برای رتبه بندی سایت خود استفاده نکنید.

لینک سازی داخلی و خارجی

لینک سازی های داخلی خود را بهبود دهید. برای مثال هر مقالاتی که منتشر میکنید به صفحات دیگر نیز لینک بدهید. و از صفحه های قدیمی به صفحه های تازه نیز لینک بهید تا ارتباط میان صفحات سایت برقرار شود که برای درک خزنده های گوگل نیز مناسب است. هرچه بک لینک های قوی از سایت های معتبر داشته باشید به اعتبار سایت شما کمک میکند. البته توجه کنید که گرفتن بک لینک از سایت های دیگر باید محتاطانه انجام شود که به ضرر سایت شما نباشد.

سئو سایت حقوقی

چرا صفحه اول گوگل باشم ؟

خود شما ممکن است کلمات کلیدی مشابه ای را سرچ کرده باشید. اما دیدید که چند سایت تقریبا با فاصله همیشه در صفحه اول گوگل هستند. این سایت ها در ذهن شما میماند. و ناخودآگاه برند تجاری آن ها در ذهن شما ماندگار میشود. مانند تبلیغی است که در تلویزیون پخش میشود. و شما با دیدن مکرر آن، حفظ خواهید شد.

یکی دیگر از مزایای اصرار در قرار گرفتن در صفحه اول گوگل افزایش ورودی سایت شماست. طبیعی است که هرچه افراد بیشتری از سایت شما بازدید نمایند . فروش شما نیز افزایش و از طرفی نرخ درآمد شما بالا خواهد رفت . پس اگر برای سئو سایت پیش زمینه طراحی وب سایت نداشت به جرات میتوان گفت : بهینه سازی سایت از طراحی سایت بسیار مهمتر میباشد.

این مسئله را به راحتی میتوان در المان های گوگل مشاهده نمود. که ربات های گوگل در مورد ظاهر سایت شما تصمیم گیری نمیکنند. و بیشتر در مورد استانداردهای رعایت شده در مورد سئو سایت حساس میباشند.

بیشتر مطالعه کنید ...