تبلیغات در شبکه های اجتماعی

امکانات طراحی سایت

در اینترنت بی نهایت سایت راه اندازی شده حال سوالی که باید پرسیده شود این است که این سایت ها چه تفاوتی با هم دارند؟ در واقع تمامی این سایت ها از نظر امکاناتی که دارند باعث میشود که قیمت متفاوت و کارایی متفاوتی داشته باشند. امکانات طراحی سایت بسته به نوع همان سایت دارد. ادمین سایت قرار است با سایت خود چه سرویسی را به کاربران خود بدهد ؟ زیرا هر سایتی امکانات و قابلیت های مختص به خود را دارد و بر اساس آن هزینه ها نیز تغییر میکند.

در ابتدا باید مشخص کنید که چه نوع طراحی اعم از وردپرسی یا اختصاصی میخواهید. زیرا بر اساس آن ها قابلیت ها تفاوت پیدا میکند. ما در این بخش هم میخواهیم برای شما امکانات طراحی سایت را برای شما بازگو نماییم . تا اگر نواقصی در آن بخش بوده در این قسمت رفع نماییم .

برای مثال شما یک سایت شبیه سایت X میخواهید. وقتی کارشناسان ما بررسی میکنند به شما اعلام میکنند که میتواند هم با CMS و هم اختصاصی طراحی شود اما ممکن است یک سایت امکاناتی داشته باشد که این مورد قابل پیاده سازی بر روی وردپرس نبوده و به ناچار باید یک پلاگین اختصاصی برای آن نوشته شود که هزینه آن بسیار بالا خواهد بود. سایت ها با ه در قابلیت هایی که دارند متفاوت هستند و همه آن ها به این بستگی دارد که نیاز و سلایق شما و مشتریان شما چه چیزی است. 

چامکانات تخصصی طراحی سایت

بسیاری از شما تا بحال وارد سایت های دانلود برای دانلود فایل شده اید . این نوع وب سایت ها میتوانند در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشند . برای مثال برای خرید یک فایل به سایت های که قبلا اقدام به طراحی سایت فروش فایل میتوانید این فایل ها را بدست آورید . یا افرادی که میخواهند یک موزیک و یا فیلم را دانلود نمایید . میتوانید از طراحی سایت فیلم و موزیک استفاده نمایید . 

یا برای مثال برای اینکه میخواهید کتابی را بفروش برسانید . که جدیدا از نسخه دیجیتالی آن استفاده میکنند میتوانید درخواست طراحی سایت انتشارات را داشته باشید . همانطور که میبینید طراحی سایت را میتوان در انواع مختلف برنامه نویسی نمود . امکانات تخصصی طراحی سایت هم به همین صورت است . که بسته به نوع فعالیت مالک سایت میتواند متفاوت باشد که در بخش بعدی توضیح کامل خواهیم داد .

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی
درباره تبلیغات در شبکه های اجتماعی

قابلیت های طراحی سایت

همانطور که عرض شد نقش امکانات در طراحی سایت بسیار مهم است . مانند طراحی سایت صرافی که امکانات این سایت میتواند ارتباط به بین سایت و کاربر را بسیار تسهیل نمایند . در طراحی سایت خودرو امکانات میتواند بسیار مهم باشد تا کاربران به صورت آنلاین از خودرو دیدن نمایند . همچنین طراحی سایت املاک میتواند ملک های موجود را بدرستی به نمایش درآورد . همه ی اینها به امکانات استفاده شده در سایت بستگی دارد .

نقش امکانات در طراحی سایت بسیار زیاد است . فرقی ندارد طراحی سایت هنری باشد و یا اینکه یک طراحی سایت شخصی باشد. میتوان گفت که امکانات به کاربران این امکاران را میدهد تا با سایت ارتباط خوبی را برقرار نماید . بسیاری از سایت ها هستند که ممکن است از امکانات خوبی برخوردار نباشند . اما دیده شده که از نتیجه خوبی برخوردار باشند . این نوع وب سایت ها از طرق مختلف توانسته اند ارتباط خود را با کاربران برقرار نمایند . پس میتوان نتیجه گرفت که امکانات به تنهایی نمیتواند سایت شما را یک سایت خوب در نظر بگیرد .

امکانات طراحی سایت و اهمیت آن

بسیار جالب است بدانید امکانات میتوانند همانند بازاریابی اینترنتی برای شما اهمیت داشته باشند . طراحی سایت تالار پذیرایی را در نظر بگیرید . شما میخواهید برای مراسم خود یک سالن را رزرو نمایید . بعد از جستجو وارد یک سایت خدماتی مانند تالار پذیرایی میشوید یا فرقی ندارد . طراحی سایت رستوران . اگر این سایت نتواند شما را مجاب نمایید آیا از آنجا خرید و یا به رزرو میپردازید . خیر

اگر امکانات طراحی سایت را طوری فراهم نکنیم . کاربران شما در دانلود فایل حتما به مشکل بر خواهند خورد و. این یک مسئله بسیار مهم میباشد که بسیاری از کاربران به آن توجه ندارند . ما هنگام سفارش طراحی سایت سعی میکنیم تا تمامی موارد را برای شما لحاظ نماییم . تا در آینده به مشکل بر نخورید و بتوانید یک دیجیتال مارکتینگ مدرن را برای خود راه اندازی نمایید . 

ما در طراحی سایت ارزان قیمت و چه طراحی سایت حرفه ای تمامی امکانات را برای شما قرار خواهیم داد . تا کاربران بتوانند ارتباط خوبی با سایت شما برقرار نمایند . پس تا اینجا به ابن اهم رسیدید که امکانات میتواند سایت شما را به یک سایت حرفه ای تبدیل نماید .

تبلیغات در رسانه های اجتماعی
تبلیغات در تلگرام

تاثیر امکانات در طراحی سایت

بسیاری از ما تابحال وارد سایت های زیادی شده ایم که به ظاهر سایت های مطلوبی به نظر میرسند . اما آیا سایت های بروز را تابحال مشاهده کرده ایم . آیا تا بحال سایت های که از طراحی سایت حرفه ای بهره گرفته اند را دیده ایم . سایت های فروشگاهی را لطفا که در رتبه بندی خوبی برخوردار هستند را مشاهده نمایید . این سایت ها همگی از امکانات بالایی برخوردار هستند . بیشتر این سایت ها رابط کاربری را سراوحه خود قرار داده اند .

طراحی سایت فروشگاهی یکی از سایت های میباشد که بسیاری از افراد بدنبال آن میباشند . ما نیز در این زمینه فعالیت های خوبی را داشته ایم . برای مثال طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا که بسیار طرفدار دارد . ما توانسته ایم بر روی مدیریت محتوای وردپرس یا با طراحی سایت با وردپرس در اختیار کاربران قرار بدهیم .

طراحی وبسایت شرکتی نیز باید از امکانات خوبی برخوردار باشند . تا کاربران بیشتری را به سمت خود جذب نماید . در غیر اینصورت شک نکنید آن نتیجه مطلوب را نخواهید دید . ما به شما پیشنهاد میکنیم . طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی ما را تجربه نمایید .

امکانات طراحی سایت

آیا امکانات طراحی سایت لازم است ؟

ببینید امکانات طراحی سایت بسته به نوع وب سایت متفاوت خواهد بود . اینکه آیا نیاز هست یا نه مسلما جواب بلی است . ولی زیاد از حد این مسئله به مشکل برخواهید خورد . امکانات به صورت عمومی نه تنها مشکلی را ایجاد نخواهد کرد که باعث رشد و ترقی شما خواهد شد . ما به شما این اطمینان را میدهیم چنانچه با پشتیبانی ما در تماس باشید . حتما به شما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهند نمود . ما نیز بر این مورد بسیار پافشاری خواهیم نمود سادگی و برازندگی . اما شما سایت را برای سلیقه خود نمیزنید . شما بازاریابی اینترنتی را راه اندازی نموده اید تا به درآمدزایی برسید .

پس در درجه اول باید سایت را به گونه ای طراحی شود تا بتوانید کاربر را در سایت خود ماندگار نمایید . همانطور که عرض شد امکانات طراحی سایت همگی بستگی به نیاز سایت باید کدنویسی شوند . نباید زیاده روی نمود چون به جز بالا بردن وزن سایت کار دیگه ای نکرده ایم . چون ممکن است در مورد سئو سایت و همچنین موتور سرچ گوگل به مشکل برخورد نمایید . ما اگر سئو تضمینی را برای شما رقم میزنیم باید موارد دیگر همچون امکانات سایت را نیز مورد بررسی قرار دهیم .

 

فرق بین مزایا و امکانات طراحی سایت

دوستان عزیز این مورد را باید به شما عرض کنم که فرق زیادی بین مزایا و امکانات طراحی سایت وجود دارد . که در بخش های مختاف طراحی سایت میتوانید به این موضوع پی ببرید . برای مثال در بخش طراحی سایت وکلا میتوانید به این موضوع کامل پی ببرید . همانطور که عرض شد برای هر کدام از بخش این موضوع را رسیدگی کرده ایم . بسیاری از دوستان در مورد سایت فیلم و موزیک به مشکل برخورده بوده اند. که در بخش طراحی سایت فیلم و موزیک میتوانید مطالعه نمایید . 

تمام بخش های طراحی سایت در انتهای سایت قرار گرفته اند که شما با کلیک هر بخش میتوانید مطالب مرتبط را بخوانید . یکی از بخش های که بسیار از بخش پشتیبانی سوال میشود بخش طراحی سایت دکوراسیون داخلی و یا طراحی سایت تالار پذیرایی میباشد . اینکه سوال پرسیده میشود بسیار عالی است و ما برای کاهش سوالات شما این بخش ها را برای شما نوشته تا بتوانید مطالعه نمایید .

که بهد از مطالعه در صورت سوال به بخش های مختلف شرکت طراحی سایت تماس و سوالات خود را پرسیده و مشاوره شوید . حتما از بخش طراحی سایت کاریابی دیدن نمایید و مطالب را مطالعه نمایید . مطمئن باشید خالی از لطف نیست .

تبلیغات در فیسبوک
تبلیغات در لینکدین

چکیده امکانات طراحی سایت

در پایان باید عرض کنیم که امکانات طراحی سایت بسته به سبک طراحی وب سایت دارد . حال میخواهد از هرنوع وب سایت باشد رقی ندارد . اینکه شما از پلن های طراحی سایت ارزان ما و یا طراحی سایت اختصاصی و یا غیره استفاده کرده باشید هم فرق ندارد . منظور ما طراحی سایت خودرو و یا طراحی سایت بیمه و غیره میباشد . 

تمام سایت ها برای ارتباط بهتر با کاربران خود یکسری امکانات را در سایت قرار میدهند . تا کاربر بهتر بتواند با سایت شما در ارتباط باشد و بتواند از سرویس سایت شما استفاده نماید . ما هم در این زمینه کمک های شایانی را برای شما عزیزان در تظر گرفته ایم که هنگام سفارش طراحی سایت به صورت مفصل برای شما بازگو خواهیم نمود .

برای مثال در طراحی سایت گردشگری و یا طراحی سایت کارخانجات در صورت تمایل برای شما درگاه قرار خواهیم داد . در غیر این صورت این نوع وب سایت عا نیاز به درگاه نخواهند داشت و نیاز به هزینه نمیباشد . ولی در مورد سایت های دیگر مانند طراحی سایت آژانس مسافرتی و یا طراحی سایت فروش لباس و از این قبیل نیاز به درگاه خواهید داشت .

لیست  امکانات طراحی سایت پایه

 •  قراردادن بلاگ برای نوشته ها به صورت دسته بندی شده و نامحدود
 • درج نظرات در سایت 
 • قرار گرفتن فرم تماس و دیگر فرم های لازم برای تعامل بهتر کاربر نظیر فرم های نظرسنجی، سفارش کالا
 • قرار گرفتن آیکون شبکه های اجتماعی
 • پنل ارسال و دریاف SMS
 •  پنل مدیریت با مشخص کردن سطوح دسترسی
 • ثبت نام کاربران و داشتن پنل کاربری
 • جستجوگر هوشمند در سایت
 • صفحات درباره ما، تماس با ما
 • گالری و نمونه کارها
 • نقشه گوگل 
 • معرفی بخش خدمات 
 • امکان افزودن زبان های مختلف به سایت
 • سیستم چت آنلاین 
 • طراحی ریسپانسیو
 • پروتکل امن SSL
 • دریافت اعلان های کاربران از طریق ایمیل و پیشخوان
 • قراردادن اسلایدر، ویدیو و تصاویر متحرک

لیست  امکانات  سایت فروشگاهی

امکانات سایت پایه + امکانات زیر

 • ایجاد پنل مدیریت که مدیریت سایت میتواند هر نوع محصولی را اضافه یا کم کند. کامنت ها را بررسی کرده، تخفیف ها را اعمال نماید و بازدید از محصولات را مشاهده کرده و میزان موجودی محصولات را ببیند.
 • تعرفی محصولات در دسته ها و گروه های مرتبط
 • دارا بودن بخش شبکه های اجتماعی برای اشتراک گذاری محصولات یا مقالات
 • تبلیغات در سایت های فروشگاهی برای کسب درآمد
 • قراردادن تخفیف ها به مناسبت های مختلف در صفحه اول و تغییر قیمت محصولات تخفیف دار به صورت زمان بندی شده
 • مشخص کردن بخش نظرات، کامنت ها و پیام های کاربران
 • عضویت کاربران و امکان سفارش گیری آنلاین به همراه فرآیند بسته بندی و ارسال محصول
 • جستجو در میان محصولات در مگامنو در بالاس صفحه که دارای فیلترهای حرفه ا ی و پیشرفته است
 • ارائه کوپن ها یتخفیف به کاربران و استفاده از آن ها در هنگام خرید
 • انتخاب انواع روش های تخیول محصول
 • مشاهده و پیشگری تمامی خرید ها
 • سیستم های مدیریت پرداخت و درگاه های بانکی
 • امکان گزارش گیری بر اساس محصولات، خرید و فروش ها، تخفیف ها، بازدید ها و غیره
 • سیستم مدیریت کاربران، کارمندان با دادن پنل های جداگانه وتعریف کردن سطوح دسترسی
 • ماژول مقایسه محصولات
 • و دیگر امکانات بی شما که در این بخش نمیگنجد…

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها