انواع طراحی سایت ارائه شده توسط وب سازان مرصاد

Types of site design provided by Web Sazan Mersad

شاید برای شما سوال باشد که انواع طراحی سایت که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ارائه میشود شامل چه وب سایت های می باشد . باید عرض کنیم که سایت های ارائه شده توسط ما به دوسته کلی تقسیم خواهد شد . دسته اول شامل انواع طراحی سایت اصلی میباشد و دیگری طراحی سایت های فرعی میباشد .

طراحی سایتی که در بخش اصلی قرار میگیرد شامل اصناف اصلی و به صورت کلی ارائه میگردد. که در این بخش در قسمت پایین همین صفحه میتوانید ملاحظه بفرمایید . این نوع وب سایت ها به عنوان منبع میتوان استفاده نمود و چندین سایت فرعی را درخود جای دهد .

طراحی سایت فرعی به مسائل جزئی تر پرداخته است ، برای مثال طراحی سایت فست فود . همانطور که میدانید فست فود را میتوانید در سایت های رستوران نیز جای دهید . ولی یک سایت فست فودی به صورت تخصصی بر روی آن محصول کار خواهد نمود .

شما از طریق دکمه بالا به بخش طراحی سایت فرعی میتوانید هدایت شوید و در مورد این نوع وب سایت ها نیز اطلاعات بیشتری را کسب نمایید . 

انواع طراحی سایت

تفاوت در انواع طراحی سایت

تفاوت در انواع طراحی سایت شاید برای بسیاری از افراد ملموس نباشد . این موضوع برای شرکت های که به صورت حرفه ای در حال برنامه نوبیسی هستند قابل درک است . با یک مثال ساده میتوانیم بهتر این موضوع را برای شما بازگو نماییم .

در مورد طراحی سایت املاک یک اشاره ای خواهم داشت . ممکن است در طول یک بازه زمانی افراد متعددی در مورد این نوع طراحی سفارش خود را برای ما ثبت نمایند . دلیلی وجود ندارد که در این نوع برنامه نویسی تفاوت وجود نداشته باشد . این یک اصل است ، که بسیاری از همکاران ما به این موضوع اصلا اهمیت نمیدهند . و دیده شده از یک قالب برای چندین فرد استفاده میکنند .

شاید این امر زیاد مهم نباشد اما روزمه کاری را مشکل دار خواهد نمود . ایده پردازی در طراحی سایت بسیار مهم است . تا کارشناسان بتوانند طرح های مختلفی را برای مشتریان خود ارائه دهند . به جرات عرض میکنم در تمامی طرح های که تا کنون برنامه نویسی شده قالبی مشابه را مشاهده نخواهید نمود . مگر آنکه خود مشتری به آن نوع طراحی علاقمند ، و باز ما آن را با تغییرات جزئی ارائه خواهیم داد .

همانطور که عرض شد ، انواع طراحی سایت و یا همان تنوع در طراحی سایت جزء منشور اخلاقی ما بوده . تا کاربری همانند سایت خود را در فضای وب مشاهده ننماید . این موضوع هم تغییر زیادی را در قیمت طراحی سایت نخواهد داشت .

طراحی سایت

تنوع در طراحی سایت

Variety in Web design

تنوع در طراحی سایت برای شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) جزو منشور اخلاقی بوده . علاقه شخصی شرکت میباشد تا سایت های مشتریان خود را بر اساس مدرن ترین متد طراحی سایت برنامه نویسی نماید و در اختیار کاربران خود قرار دهد . بسیاری از شرکت ها هستند که از قالب های آماده خود ، حتی به صورت اختصاصی استفاده میکنند . 

این موضوع برای ما بسیار مهم میباشد که تنوع در طراحی سایت بهینه با موضوعات متنوع را سرلوحه کار خود قرار دهیم . زمان برای ما بسیار حیاطی است ، اما تنوع در کار بسیار حیاتی تر . شاید با این کار زمان بسیار زیادی را از دست دهیم اما بر این باوریم که رزومه کاری بسیار قوی رمز موفقیت یک شرکت طراحی سایت میباشد . 

شما عزیزان میتوانید برای اینکه با رزومه کاری ما چه در طراحی وب سایت و چه در سئو سایت سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو گوگل به بخش نمونه کار طراحی سایت مراجعه نمایید . تا درک بهتری از عرایض ما در بخش گذشته تنوع در طراحی سایت را داشته باشید .

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران دئووب

انواع طراحی سایت که توسط ما انجام میشود

شرکت دئووب با توجه به تجربه 15 ساله ای که دارید تمامی سایت هایی که انجام شده است را دسته بندی کرده و در مورد هر کدام به تفضیل پرداخته ایم. علاوه بر طراحی سایت هایی که در این بخش مشاهده میکنید در بخش فرعی طراحی سایت نیز به طراحی سایت در موضوعات دیگر پرداخته ایم که میتوانید با توجه به کسب و کاری که دارید آن ها را نیز مشاهده کنید. تا نزدیک ترین مورد به کسب و کار خود را از این میان انتخاب کنید. ما جزو شرکت هایی هستیم که تنوع در انواع طراحی سایت داریم. و مطابق با هر کسب و کار  و هر سلیقه ای که وجود دارد یک موضوع انتخاب کرده ایم. در هر بخش از صفحات طراحی سایت ها به تفضیل در مورد چگونگی طراحی ، مزایای طراحی، امکاناتی که در طراحی سایت لازم است و دیگر موارد را توضیح داده ایم. در مورد خدمات مختص به هر نوع طراحی وب سایت نیز توضیح دادیم.

برای مثال به سئو سایت و طراحی اپلیکیشن مطابق با هر نوع سایت توضیح داده ایم. شما تنها میتوانید در این بخش و در بخش فرعی نوع موضوع سایت خو را انتخاب کنید. در شرکت ما طراحی سایت ها به صورت اختصاصی و وردپرسی انجام میشود که در هر بخش توضیح دادیم که امکانات و مزایای آن ها چه چیزی هستند و بهتر است که از چه نوع ساختاری در سایت خود استفاده کنید. شما میتوانید در بخش برآورد هزینه طراحی سایت رفته و برای استعلام قیمت بر روی نوع سایتی که میخواهید کلیک کرده و امکانات و فیچرهای موردنیاز را تیک بزنید. تا در نهابت با ارسال فرم کارشناسان با توجه به موضوع سایت و فیچرهایی که نیاز دارید به شما مشاوره رایگان بدهند. 

 

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران معتبر دئووب

مشاوره انواع طراحی سایت

دوستان عزیز همانطور که میدانید قبل از هرکاری مشورت میتواند ما را برای رساندن به هدف بهتر کمک نماید . ما به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه سفارش طراحی سایت خود را نهایی سازید . با بخش پشتیبانی شرکت در تماس باشید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید . همین امر باعث شده تا هرچه سریعتر به هدف خود برسید .

دیده شده است که در هنگم مشاوره حتی نوع طراحی سایت نیز تغییر کرده است . چرا که بسیاری از افراد از دیجیتال مارکتینگ آن سایت مطلع نبوده و بعد از آگاهی سفارش خود را در طراحی سایت تغییر داده اند . اینکه فقبل از سفارش طراحی سایت هدف خود را بشناسید بسیار کمک بزرگی به ما کرده اید . 

شما عزیزان میتوانید از فرم زیر با همکاران ما در بخش طراحی سایت در ارتباط بوده و سفارش سایت خود را نهایی سازید . متعاقبا از اینکه پروژه خود را بدست ما میسپارید کمال تشکر را داریم . 

گروه طراحی سایت شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

 

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها