شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد
ساخت کمپین تبلیغاتی

ساخت کمپین تبلیغاتی

هر روز در دور و بر ما افرادی کمپین تبلیغاتی راه میندازند. تا بتوانند مخاطب را به سمت برند تجاری خود جذب نمایند. این شیوه یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است. برندهای مختلفی بر همین اجرا و ساخت کمپین تبلیغاتی به رقابت میپردازند. و هر برند در تلاش این اینکه کمیپن حرفه تر و جذاب تری داشته باشد.

مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی که در ادامه به آن پرداخته شده است. کمک میکند تا بتوانید با عوامل تاثیرگذار بر روی برند ها آشنا شوید. و از این طریق بتواند کمپین تبلیغاتی خود را راه بیندازید. زیرا از آنجایی که رقابت در این عرصه زیاد است. و برند های مختلفی دست به این کار میزنند. باید به صورت هدفمند و حرفه ای این کار را انجام دهید. یا به شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه ای در این زمینه مراجعه نمایید.

فهرست مطالب

چرا ساخت کمپین تبلیغاتی

شاید این سوال برای شما پیش آید چرا ساخت کمپین تبلیغاتی را باید راه اندازی نماییم . شما برای اینکه بتوانید در کسب و کار خود موفق ظاهر شوید. یکی از راه های جذب مشتری تبلیغاتی است که بر روز برندینگ خود مینمایید . تبلیغاتی که انجام میدهید انواع مختلفی دارد . یکی از این شیوه های تبلیغاتی ، تبلیغات محیطی میباشد که تا بحال در سطح شهر ملاحظه نموده اید . یکی دیگر از روش های تبلیغاتی در فضای وب میباشد .

این مورد دوم بهتر است شما دارای سایت در زمینه شغلی خود باشید . تا بتوانید در فضای وب تبلیغاتی نمایید که همین هم چند نوع تقسیم بندی دارد . خدمات سئو سایت که باعث آوردن سایت به صفحه اول گوگل شده . این روش نسبت تبلیغات گوگل هزینه کم تری دارد و تقریبا دائمی میباشد اما در تبلیغات گوگلی هزینه ای پرداخت میکنید و برای مدت زمان معین .

این موراد عرض شد تا متوجه شوید که کمپین تبلیغاتی برای هر کاری نیاز به تبلیغات دارید تا بتوانید به دید عموم درآید . پس نتیجه میگیریم ساخت کمپین تبلیغاتی برای افزایش نرخ درآمدی شما بسیار پر اهمیت بوده و نیاز میباشد .

تاثیر ساخت سایت روی کمپین تبلیغاتی

امروزه برای ارائه خدمات و محصولات افراد از فضای وب استفاده میکنند . ما بعنوان شرکت طراحی سایت در این زمینه میتوانیم کمک بسزایی را به شما نماییم . طراحی سایت حرفه ای میتواند در این زمینه به شما بسیار کمک نماییم .و از طرفی شما به هر شغلی مشغول هستید میتوانیم سایتی را برای شما طراحی و در اختیار شما قرار دهیم . حال به صورت طراحی سایت با وردپرس باشد و یا طراحی سایت اختصاصی .

برای مثال افرادی که در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال هستند را طراحی سایت صرافی پیشنهاد میکنیم . افرادی که در زمینه ساخت و ساز مسکن فعالیت دارند را طراحی سایت ساختمانی و افرادی که در زمینه اجاره ملک فعالیت دارند طراحی سایت اجاره ملک و یا طراحی سایت اجاره ویلا پیشنهاد میکنیم . فرقی ندارد شما به چه کاری مشغول هستید شما میتوانید سفارش طراحی سایت خود را برای کارشناسان ما ارسال تا در اسرع وقت با شما در ارتباط باشند .

در ضمن نگران قیمت طراحی سایت و نباشید چرا که شرکت طراحی سایت دئووب در این وضعیت کنونی اقتصادی برای شما پلن های را در نظر گرفته است . ما با ارائه طراحی سایت ارزان نسبت به بفیه همکاران تعرفه پایین تری داریم .

مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی

مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی

طبیعی است برای هرکاری نیاز به یکسری برنامه ریزی دارید . برای طراحی کمپین تبلیغاتی نیز یکسری مراحل باید رعایت شود تا موفقیت شما تضمین شود . ما در این بخش برای شما مراحل ساخت و طراحی کمپین تبلیغاتی را توضیح خواهیم داد . تا بتوانید بهتر این کار را انجام دهید . شما بعد از مطالعه این بخش چنانچه ایده ای دارید میتوانید به تعداد این مراحل بیافزایید . هرچه این مراحل بیشتر باشد طبیعی است محدودتر شده و موفقیت تضمینتر خواهد شد .

درجریان این موضوع باشید که ساخت کمپین تبلیغاتی برای شرکت ها و یا فروشگاها متفاوت بوده . بهتر است این دو زمینه شغلی دارای سایت باشند . شما میتوانید جهت سفارش طراحی سایت به بخش تماس با ما رفته . و از قسمت ثبت درخواست گزینه طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی وب سایت شرکتی را انتخاب نمایید . آنگاه بعد از طراحی وب سایت مطمئنا کمپین تبلیغاتی شما نیز بهتر جواب شما را خواهد داشت . و از طرفی سریعتر به هدف خود خواهید رسید .

تحلیل موقعیت برند در ساخت کمپین تبلیغاتی

هر برنامه تبلیغاتی باید با توجه به موقعیت برند شما طراحی و توسعه یابد. باید در ابتدا مشخص نمایید که برند تجاری شما در چه جایگاهی است. در گذشته رضایت مشتریان شما تا چه اندازی ای بوده است. پس در ابتدا پتانسیل های موجود در برند خود را مشخص نمایید. و برنامه موفقیت آمیزی برای تبلیغات برند در نظر بگیرید.

هدف گذاری کمپین در ساخت کمپین تبلیغاتی

یکی از مراحل طراحی کمپین تبلیغاتی هدف گذاری آن است. باید هدف خود از طراحی کمپین تبلیغاتی را مشخص نمایید. این اهداف میتوانید شامل روش های جذب مشتری، افزایش فروش، افزایش سهم بازار، آگاهی سازی بهتر برند، معرفی محصول جدید، ارتباط بهتر با مشتریان و غیره باشد.

شناسایی بازار هدف در ساخت کمپین تبلیغاتی

باید در مورد رقیبا خود کسب اطلاعات نمایید. تا بتوانید از این طریق بازار هدف خود را شناسایی کنید. برای این منظور باید مشتریان و رقیبان خود را بشناسید. و چگونگی وضعیت صنعت و بازار در گذشته و آینده را استخراج نمایید. تا از این طریق یک ساخت کمپین تبلیغاتی حرفه ای انجام دهید.

موقعیت یابی هدف در ساخت کمپین تبلیغاتی

یکی از مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی هدف گذاری آن است. باید هدف خود از طراحی کمپین تبلیغاتی را مشخص نمایید. این اهداف میتوانید شامل روش های جذب مشتری، افزایش فروش، افزایش سهم بازار، آگاهی سازی بهتر برند، معرفی محصول جدید، ارتباط بهتر با مشتریان و غیره باشد.

بررسی طول عمر محصول در ساخت کمپین تبلیغاتی

اینکه طول عمر محصول یا خدمات شما در چه مرحله ای است. برای رو ساخت کمپین تبلیغاتی اثرگذار خواهد بود. به همین طریق باید چرخه طول عمر محصول خود را طراحی نمایید. زیرا ابتدا یا انتهای عرضه یک محصول بر روی نحوه تبلیغاتی آن تاثیر میگذارد.

انتخاب پیام تبلیغاتی مناسب

یکی از مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی انتخاب پیام تبلیغاتی مناسب است. این پیام ها باید ساده و روان و به دور از پیچیدگی باشند. همچنین پیام های تبلیغاتی شما باید مرتبط با اهداف کمپین شما باشد. کلمات کلیدی که استفاده میکنید باید به گونه ای باشد که مخاطب را به راحتی جذب نماید.

تولید محتوا تبلیغاتی در ساخت کمپین تبلیغاتی

چیزی که بسیار اهمیت دارد تولید محتوا تبلیغاتی است. که این محتواها میتوانند تصاویر گرافیکی یا ویدیو و تیزر باشند. که به بهترین شکل پیام خود را به مخاطب ارائه میدهند. اشتباه بیشتر کمپین های تبلیغاتی این است که این قسمت را جدی نمیگیرند.

انتخاب رسانه های تاثیرگذار برای تبلیغات

رسانه های مناسب برای تبلیغات را انتخاب نمایید. تا بتوانید اهداف خود را در آن پیاده سازی نمایید. استفاده درست و هدفمند از رسانه های تبلیغاتی بسیار مهم است. بسیاری از آژانس های تبلیغاتی بدون فکر کردن به موضوعی در رسانه های اجتماعی به تبلیغات میپردازند. که در طول زمان متوجه اشتباه خود میشوند.

انتخاب بهترین زمان انتشار

انتخاب یک رسانه تاثیر زیادی بر روی نتیجه گیری کمپین خواهد داشت. باید برای محتوای تبلیغاتی خود از زمان بندی مناسبی استفاده نمایید. تا بتوانید بازدید از تبلیغات خود بالا ببرید. اینکه صبح ها یا بعد از ظهر ها میخواهید به تبلیغات بپردازید بسیار به نوع برند شما ربط خواهد داشت.

یکپارچه سازی ارتباطات در ساخت کمپین تبلیغاتی

یکپارچگی ارتباطات IMC نامیده میشود. که اختصار عبارت Integrated Marketing Communication است. اهمیت یکپارچگی ارتباطات بر روی نتیجه گیری بهتر برند تاثیر میگذارد. به همین دلیل یکی از مراحل ساخت کمپین تبلیغات میباشد.

مشخص کردن بودجه کمپین

مهمترین بخش در ساخت کمپین مشخص شدن بودجه آن است. شما باید با توجه به بودجه ای که دارید کمپین تبلیغاتی خود را مشخص نمایید. بدین منظور باید از مشاوران حرفه ای در این زمینه استفاده نمایید. تا بتوانید با هزینه مناسبی به طراحی و ساخت کمپین تبلیغاتی خود بردازید.

به اشتراک گذاری پست ها

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...