طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از درخواست های متعددی است که مشتریان از ما میخواهند. ساخت اپلیکیشن یکی از حوزه های پرطرفدار در هر کسب و کاری است. با استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی میتوانید تعامل بهتری با مشتریان خود داشته باشید. محصولات و خدمات خود را به شیوه بهتر در اختیار آن گذاشته و به فرش برسانید. هر سایتی بعد از راه اندازی سایت فروشگاهی خود باید اقدام به طراحی اپلیکیشن فروش کند.

همانطور مه میدانید درصد زیادی از مردم از تلفن همراه خویش استفاده میکنند. و درصد زیادی از خرید و فروش ها نیز از طریق اپلیکیشن های فروشگاهی انجام میشود. اپلیکیشن های فروشگاهی رنج بسیار گسترده ای دارند. شمتریان با نصب اپلیکیشن فروشگاهی شما در تلفن همراه، آن را نگه میدانرد. و هر زمان که نیاز داشته باشند وارد اپ شما میشوند. بنابراین شما یک ارتباط مستحکمی میان مشتریان و فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده اید. زیرا ممکن است که آدرس فروشگاه شما را فراموش کنند ولی با داشتن اپ در گوشی همراه خود وارد فروشگاه میشوند.

شما میتوانید نوتیفیکشن به مناسبت های مختلف به مشتریان خود ارسال کرده و آن ها را از فروشهای ویژه و تخفیف های فروشگاه با خبر سازید. که از طریق سایت این کار ممکن است زیرا کاربر حتما باید وارد اکانت خود شود. و یا اینکه میتوانید ایمیل ارسال کنید که مطلع سازید. ولی بهترین و راخت ترین راه تبلیغ فروشگاه با استفاده از اپ فروشگاهی است که تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش شما خواهد گذاشت.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین

یکی از روش های آسان که درآمد شما را چند برابر میکند ساخت اپلیکیشن فروشگاهی است. شما میتوانید از این طریق مشتراین زیادی به برند خود جذب نمایید. راه های تبلیغ محصولات و خدمات زیاد است. اما ما همیشخ بهترین راه ها که هزینه های کمتر و نتایج بهتری دارند را به شما ارائه میدهیم.

همانطور که میدانید طبق آمار بیشترین کاربران خرید آنلاین را از گوشی همراه خود انجام میدهند. و از این آمار اکثر افراد از اپ های فروشگاهی استفاده میکنند. زیرا کار با آن ها را راحت تر میدانند. خرید از اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی جذابیت های خود را دارد که باعث محبوبیت آن میان افراد شده است. شما در واقع یک سامانه از فروش محصولات در قالب تلفن همراه ایجاد میکنید. که بتوانید خدمات خود را راحت تر به مشتریان ارائه دهید. و آن ها نیز با این روش بهتر کسب و کار شما را میپذیرند.

اپ های فروشگاهی خارجی نظیر آمازون، علی بابا و غیره جزو نمونه های برتر هستند. که این برند ها سایت های فروشگاهی قوی نیز دارند. برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین

خدمات ارائه دهنده شرکت

معروف ترین اپلیکیشن های فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن دیجی کالا

دیجی کالا یک سایت مارکت پلیس است و از نمونه های برتر در حوزه اپلیکیشن فروشگاهی و سایت فروشگاهی فارسی زبان است. روزانه دو میلیون نفر از اپلکیشن محبوب دیجی کالا استفاده میکنند. دسته بندی های دیجی کالا متنوع بوده و کاربران میتوانند هر محصولی را که میخواهند سفارش دهند. ارسال رایگان محصولات بالای 200 هزار تومان و پشتیبانی شبانه روزی، ضمانت بازگشت کالا و شرایط تحویل دلخواه به محبوبیت این برند اضافه کرده است. به همین دلیل بسیاری از مشتریان طراحی اپلکیشن مشابه دیجی کالا را از ما درخواست میکنند.

طراحی اپلیکیشن اسنپ مارکت

اسنپ مارکت تمامی کالاها و محصولات سوپر مارکت را در اختیار مشتریان قرار میدهد. اسنپ مارکت تمامی مناطق تهران را پوشش میدهد. این اپ و سایت نیز شامل تخفیف های متنوع، سابقه خرید ها، تنوع محصولات و غیره است. این برند از همکاری دو شرکت اسنپ و هایپر به وچود آمده است. میتوانید طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ مارکت و طراحی سایت سوپرمارکت را برای اطلاعات بیشتر ملاحظه نمایید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مارکت پلیس

 طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مارکت پلیس

اپلکیشن چند فروشگاهی یا Market place بستری برای فروش محصولات فراهم میکند. که میتوانید هم محصولات خود و هم محصولات سایر فروشندگان را برای فروش قرار دهید. شما کارمزد خود را دریافت میکنید و دیگر نیازی به انبار و نگه داری لوازم و محصولات ندارید. سایت دیجی کالا یک اپ مارکت پلیس است. یک نمونه های طراحی اپلکیشن Marketplace ، برند Ebay است که جزو اولین مارکت پلیس ها است.

طراحی سایت دیجی کالا یکی از نمونه های برند شده است. دیجی کالا با برندسازی که کرده است توانسته است در همه زمینه های فروشگاهی در رتبه های اولیه گوگل حضور داشته باشد. سایت دیجی کالا یک نوع طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس است که توانسته است سیستم هوشمند چند فروشگاهی و چند فروشندگی داشته باشد.

 مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با وب سازان مرصاد

  • طرای رابط کاربری زیبا و منحصر به فرد به گونه ای که منجر به ماندگاری بیشتر کاربران میشود.
  • دسته بندی و گروه بندی محصولات تا بی نهایت
  • تعریف بی نهایت کالا و محصول در اپ
  • پشتیبانی اپ از اندروید و IOS
  • سرعت و امنیت بالای اپ
  • ارتقا به سیستم چند فروشندگی و چند فروشگاهی
  • گزارشات فروش و سفارشات به صورت آماری
  • جستجوگر حرفه ای محصولات به همراه فیلترهای ویژه
  • قابلیت توسعه اپلیکیشن و ارتقا کیفیت آن در آینده
  • اتصال به درگاه های بانکی مختلف

مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با دئووب

خدمات ارائه دهنده شرکت

اهمیت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

بالا رفتن اعتبار فروشگاه

از مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، ایجاد برندینگ وکسب اعتبار بیشتر برای فروشگاه شما است. طراحی سایت فروشگاهی ارزان در کنار اپ فروشگاهی یک نام آشنا از شما میان مشتریان باق میگذارد.

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات به صورت آنلاین باعث رضایت مشتریان خواهید شد. و اگر مشتریان از شما راضی باشند بدانید که کسب و کار شما دچار مشکل نخواهد شد.مشتریان نیز با چند کلیک محصول خود را سفارش میدهند با کمترین دردسر.

خرید ساده و سریع

از مزایای اپلیکیشن ها سادگی و سریع انجام کارها است. طراحی رابط کاربری ساده و زیبا باعث ایجادیک تجربه کاربری بسیار خوب میشود و همین منجر به موفقیت های بزرگ میشود.

تبلیغات موثر و هدفمند

یکی از ویژگی های مهم ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند است. شما برند و فعالیت خود را از کم هزینه ترین اما مارآمدترین راه تبلیغ میکنید. یک اپلیکیشن همیشه ماندگار است اما سایر تبلیغات مانند تبلیغات محیطی گذرا است.

پشتیبانی آنلاین

اپلیکیشن فروشگاهی همراه با پشتیبانی آنلاین یک تجربه بسیار خوبی را در ذهن مشتریان به وجود می آورد. آن ها هر لحظه که بخواهند میتوانند وارد اپ فروشگاهی و برای خرید محصولات از تیم پشتیبانی کمک بگیرند.

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی این است که میتوانید در وقت و هزینه خود و مشتریان صرفه جویی کنید. شما مدیریت راحت تری بر روی سایت خواهید داشت. و تمام آمار سفارش ها و خرید و فروش ها را دارا خواهید بود. 

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

صرفه جویی در هزینه

شما مخارج اضافی را در خرید آنلاین حذف میکنید. برای مثال زمانی که به مرکز خریدی میروید هم هزینه بیشتری را خرج میکنید و هم اینکه انرژی بیشتری را صرف میکنید.

مقایسه محصولات و قیمت

آنقدری که شما میتوانید در یک اپلیکیشن محصولات را با هم مقایسه کنید در یک خرید حضوری این کار امکان ناپذیر است. شما میتوانید جزئیات محصولات را مشاهده نمایید. و همچنین از تجربه خریداران قبلی محصول موردنظر استفاده نمایید.

تنوع بیشتر

این اپ های فروشگاهی تنوع محوصل بسیار زیادی دارند. و شما میتوانید از فروشندگان مختلف با قیمت کمتر محصول خود را خریداری کنید. و مهم نیست که فروشنده در چه محدوده ای است.

مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

راحتی

خرید از اپلیکیشن فروشگاهی در هر زمان و مکانی که هستید انجام میشود. و میتوانید با چند کلیک به چیزی که میخواهید برسید.

قیمت های بهتر

شما میتوانید محصولات خود را با قیمت کمتری خریداری کنید. زیرا این اپ ها تخفیف های زیادی برای محصولات قرار میدهند. و شما ارتباط مستقیمی با فروشنده یا تولید کننده ندارید که بسیار مفید است.

خرید غیر اجباری

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که به دلیل مهارت فروشندگان محصولی را خریداری کرده اید که مناسب نبوده است. اما در خرید آنلاین از اپلیکیشن شما با خواندن جزئیات محصولات و مقایسه آن ها با توجه به قیمتی که دارند بهترین محصول را انتخاب میکنید که در خرید حضوری این کار سخت تر انجام میشود.

خدمات ارائه دهنده شرکت

انواع طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی محصولات فیزیکی

 در فروشگاه محصولات فیزیکی شما کالاهایی را میفروشید که به صورت فیزیکی وجود دارند. ه میتوان به طراحی سایت پوشاک، لوازم خانگی، خوراکی و غیره اشاره کرد. کاربران محصول خود را جستجو میکنند و سفارش میدهند. پس از تکمیل فرم سفارش و مشخص کردن زمان تحویل و آدرس تحویل و پس از پرداخت آنلاین، محصول را درب منزل تحویل میگیرند. کاربارن محصول خودر ا در جستجوگر شما پیدا میکنند و خرید آنلاین انجا میدهند. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی محصولات فیزیکی یکی از نمونه طراحی های پرطرفدار است.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی محصولات دیجیتالی

فروش محصولات دیجیتالی نیز چند سالی است که بسیار پرطرفدار شده است. کالای دیجیتال همانطور که از نامشان پیدا ست قابل لمس نیستند و به صورت فایل کامپیوتری وجود دارند. که میتوانید آن ها را دانلود و ذخیره نمایید. انواع محصولات دیجیتال شامل موزیک، فیلم، عکس، فایل های گرافیکی، فایل های برنامه نویسی، پادکست و غیره هستند. که این محصولات را به صورت رایگان یا پولی دانلود کرده و سیستم کامپیوتری خود استفاده میکنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید طراحی سایت فروش فایل را مشاهده کنید.

از مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی محصولات دیجیتالی این است که شما هزینه پستی ندارید. و کالاهای دیجیتالی تمام نمیشوند. که باعث سود بیشتر شما خواهد شد زیرا مشکلات نگهداری و ارسال مانند محصولات فیزیکی را ندارند.

ضرورت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

ضرورت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد منجر به پیشرفت هر چه بیشتر کسب و کار اینترنتی شما میشود. همانطور که میدانید بلیغات سنتی و فروش به روش سنتی دیگر جوابگو نیست. زیرا امکانات و ابزارهای زیادی آمده اند که مردم از آن ها استفاده میکنند. درست است که خرید حضوری جذابیت های خود را دارد. اما با گذشت زمان مردم کمتر وقت خود را صرف کارهایی میکنند که میتوانند به صورت آنلاین انجام دهند. و به جای آن وقت خود را صرف کار مفیدتری میکنند. در کشورهای پیشرفته مردم تمام کارهای روزانه و حتی تخصصی را به صورت اینترنتی انجام میدهند.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی  از این منظر اهمیت دارد که گویی شما فروشگاه خود را کوچک کرده و داخل تلفن همراه افراد زیادی قرار داده اید. بنابراین ارتباط شما با کاربران و مشتریان حفظ خواهد ماند. از طرفی هم اکثر مردم با تلفن همراه خود کارها را انجام میدهند بنابراین شما برد کرده اید.

شما در اپ فروشگاهی یک ویترین از فروشگاه فیزیکی خود را با تمام جزئیات اعلام میکنید. و تمامی خدمات و محصولات خود را میتوانید داخل همین اپ فروشگاهی به مشتریان خود معرفی کنید. مشتریان تنها با چند کلیک میتوانند از خدمات شما بهره مند شوند و محصولات خود را درب منزل تحویل بگیرند. شما میتوانید از طریق پشتیبانی با مشتریان خود در ارتباط باشید و نوتیفیکیشن ارسال نمایید و آن ها را تشویق کنید که به فروشگاه شما سر بزنند و محصولات ویژه شما را مشاهده نمایند. از این طریق یک تبلیغ هدفمند و مستقیم انجام داده اید.