طراحی سایت املاک شرکت دئووب

طراحی سایت املاک برای آن دسته از عزیزانی که در زمینه مشاور املاک و زمین فعالیت میکنند. بسیار مناسب است که بتوانند خانه های موجود در فایل های دستی خود را به صورت آنلاین به نمایش بگذارند. در این سایت میتوان تمامی ملک های موردنیاز مشتریان را به صورت طبقه بندی شده در سایت قرار داد. و با درنظر گرفتن فیلترهای مختلف. در طراحی سایت املاک، کاربران و مشتریان راحت تر بتوانند موارد مناسب خود را انتخاب کنند. شما خود طراحی سایت اجاره ویلا و سوئیت را زیاد دیده اید و استفاده کرده اید. این نوع سایت ها روز به روز زیاد شده و پیشرفته تر شده اند.

مشتریان بدون اینکه به شرکت شما جهت اجاره ویلا، خرید خانه و زمین بیایند. در همان منزل با جستجو و دیدن تصاویر مروبط به فایل ها چند مورد را گلچین کرده. و با تصمیم گیری درست به شرکت مشاور املاک شما بیایند. باعث شده با این کار در زمان شما و مشتریان صرفه جویی میشود. پس بهتر است که با راه اندازی یک سایت املاک برای خود، مشتریان خود را بهتر جذب کرده و خدمات مشاوره شما راحت تر انجام میشود. طراحی وب سایت املاک می تواند در وسعت بیشتر شما و سرویس های شما را به دیگران معرفی نماید .

طراحی سایت املاک شرکت دئو وب

طراحی سایت املاک

روال پیدا کردن خانه، زمین و ویلا برای بسیاری از مردم کاری وقت گیر و سخت است. شما باید بدانید که با طراحی سایت املاک میتوانید ملک و خانه های مختلف را در سایت خود قرار دهید. و تا افراد بتوانند با ورود به سایت مشاور املاک شما خانه های مورد نظر خود را بیابند. و تنها برای عقد قرارداد به بنگاه املاک شما مراجعه کنند. با طراحی وبسایت املاک میتوانید در طرف گسترده تری کار کنید. همچنین میتوانید با طراحی سایت مشاور املاک دو نوع طراحی سایت اجاره ویلا و طراحی سایت اجاره ملک را در وب سایت خود داشته باشید.

کارها امروزه بسیار راحت تر از گذشته انجام میگیرد. بنابراین باید بدانید که مردم زیادی برای پیدا کردن خانه یا ویلا موردنظر به اینترنت مراجعه میکنند. شما میتوانید فایل های مختلفی برای اجاره و فروش قرار دهید. تا افراد به صورت آنلاین بتوانند خانه خود را نیز برای فروش در سایت شما ثبت کنند. و این گسترده شدن کسب و کار مشاوره شما باعث میشود که مشتریان بیشتری داشته باشید. و از طریق سایت املاک خود به سودآوری زیادی برسید. که در این راه میتوانید با سایت های ساختمانی زیادی نیز همکاری کنید.

طراحی سایت املاک ارزان

طراحی سایت املاک ارزان امروزه از طرف کاربران بسیار جستجو شده است. و ما نیز تصمیم گرفتیم این مورد را در سرویس های خود اضافه نماییم . بسیاری از افراد برای جذب مشتری این کار را انجام داده آیا اینکار به صرفه است کاملا مشخص است خیر . در حال حاضر بسیاری از افراد سود جو با نصب سایت های وردپرسی خود را برنامه نویس معرفی می کنند. و تمام علمشان در همین محدود می باشد.

و حتی قادر نیستند یک پلاگین طراحی کنند و در سایت بارگذاری نمایند . لطفا گول این دسته از افراد را نخورید و اگر قرار است طراحی سایت املاک انجام دهید حتما یک شرکت پروژه شما را انجام دهند . ما نیز به نوبه خود برای شکست دادن این افراد سعی کردیم تا با این کلمه کلیدی در نتیجه اول باشیم. و به صورت صحیح برای شما عزیزان سرویس را ارائه دهیم . میتوانید با خرید قالب آماده یا خرید سایت آماده، طراحی وب سایت املاک خود را سرعت ببخشید که هزینه ساخت سایت ارزان نیز کمتر خواهد شد.

نکته کلیدی

و در پایان باید عرض کنم که از میان پکیج های طراحی سایت املاک با درنظر گرفتن بودجه مناسب خود میتوانید از یک سایت ارزان املاک شروع کنید. و با رونق گرقتن کسب و کار خود ویژگی های حرفه تری به سایت خود اضافه کنید تا سایت حرفه ای مشاور املاک داشته باشید. پس فرصت را از دست ندهید و با داشتن یک وبسایت املاک کارآمد از سایر رقیبان خود در این زمینه پیشی بگیرید. 

طراحی سایت املاک ارزان
مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت املاک

خوب باید عرض کنم که طراحی سایت املاک مزایای بسیار زیادی دارد. که میتوانیم عرض کنم شما درجه اول میتوانید املاک خود را در سطح کشور به فروش برسانید. برای مثال شما در شمال کشور به فعالیت فروش ملک مشغول هستید. و ملک های زیادی برای فروش دارید که همگی به صورت سنتی فایل شده اند. شما می توانید با طراحی سایت املاک خوب و بهینه سازی شده.

این املاک را در سایت در معرض دید عموم قرار داده. تا افرادی که بدنبال ملکی در شمال کشور هستند به سایت شما مراجعه و املاک شما را مشاهده نمایند. و در صورت پسند شدن به شما مراجعه و معامله صورت پذیرید. سعی می کنیم. در این بخش مزایای طراحی سایت املاک را به اختصار برای شما عزیزان توضیح دهیم که عبارتند از :

1- کاهش هزینه های مربوط به تبلیغات های سنتی

با طراحی سایت املاک این امکان را فراهم میکنید تا به شیوه ای نوین فعالیت خود را معرفی کنید. بدین وسیله در هزینه هایی مانند استخدام بازاریاب ، پخش تراکت و غیره صرفه جویی میکنید. برای دیده شدن در میان وب سایت های دیگر نیاز است تا هزینه سئو سایت را بپردازید.

2 – رقابت با رقبا و افزایش اعتبار

بسیاری از رقیبان شما سایت ندارند. شما با دارا بودن یک سایت بنگاه املاک اعتبار خود را میان مشتریان و همکارانتان افزایش میدهید.

3 – دسترسی آسان کاربران به فایل های خرید

کاربران به راحتی بدون صرف وقت شما و خود فایل های موجود در سایت را پیمایش کرده و مورد خود را میابند. این کار مزتی بزرگی برای شما و مخاطبان شما در پیدا کردن فابل املاک موردنظر خواهد بود.

4 – اختصاص بخشی برای درج آگهی

همچنین فروشندگان به جای سپردن ملک خود به صورت حضوری. میتوانند ملک خود را آنلاین به ثبت برسانند که پس از بررسی کامل ادمین در سایت منتشر شود

فرصت کاری بیشتر

شما در دفتر مشاور املاک خود نهایتا تا 9 شب می توانید به افراد سرویس دهی کنید. و بعد از آن باید برای استراحت به منزل مراجعت نمایید. و یا در ایام تعطیل نیز دفتر خود را بسته نگه دارید. همانطور که می دانید در کشور ما تعطیلات زیاد وجود دارد و از طرفی شما نیاز به درآمد بیشتری خواهید بود. خوب اگر سایت املاک داشتید به طور شبانه روزی می توانستید به افراد سرویس دهی نمایید. و از طرفی با امکاناتی که در سایت املاک شما قرار داده میشود. میتوانیم این اجازه را به کاربرانتان بدهیم تا شخصا ملک خود را برای فروش ثبت نمایند. و از طرفی فایل های شما بسیار سریعتر در دسترس خواهد بود و همین باعث شده تا در وقت صرفه جویی شود .

درآمد بیشتر

تا اینجا متوجه شدیم که سایت املاک چه مزیت های دارد . ما این را می دانیم که کار می کنیم تا درآمد داشته باشیم. و بتوانیم سرمایه ای برای آینده داشته باشیم. پس باید به درآمد زایی فکر کنیم. خیلی خوب است که با تلاش کمتر درآمد بیشتری را کسب کنیم. چطور اینکار در طراحی سایت املاک امکان پذیر است؟ بسیار ساده وقتی شما یک سایت فروش ملک و یا اجاره ملک داشته باشید. افراد بیشتری به سایت شما مراجعه کرده و فروش و اجاره ویلا شما بیشتر خواهد شد. و از طرفی اگر سایت شما سئو شده باشد و در نتایج یک گوگل باشد. مشاورین املاک دیگر می توانند ملک های خود را در سایت شما به ثبت رسانده و بعد فروش و یا اجاره شما پورسانت خود را بردارید.

وسعت کاری

در ادامه بخش فروش ملک باید عرض کنم. با داشتن سایت املاک شما از هر جای ایران میتوانید املاک را بفروش برسانید. و یا افرادی که می خواهند ملک خود را به فروش برسانند به سایت شما مراجعه کرده. و املاک خود را ثبت و منتظر مشتری شوند. جدیدا سایت های مانند دیوار و شیپور اینکار را می کنند. ولی باید در نظر داشته باشید. که این سایت ها تخصصی کار نمی کنند و همه چیز را به فروش می رسانند. ولی وقتی یک سایت فقط در یک زمینه فعالیت نماید. اعتماد مردم نیز بیشتر خواهد شد و شما نیز می توانید کسب و کار بهتری داشته باشید . الان عصر تکنولوژی است و افراد ملک مد نظر خود را از طریق سایت ها پیدا می کنند . پس تا دیر نشده سایت املاک خود را طراحی نمایید .

فروش ملک

همانطور که عرض شد شما با داشتن یک سایت املاک مناسب و سئو شده میتوانید. کسب و کار خود را پیشرفت دهید . با مقدار تامل در این زمینه متوجه خواهید شد که یک سایت املاک چه کمکی را می تواند به شما بکند . در مشاور املاک شما فقط افرادی به شما مراجعه خواهند نمود. که از جلوی شرکت شما یا مغازه شما عبور کنند و یا اینکه ملک خود را بخواهند به فروش برسانند. فقط در محله شما به شما مراجعه خواهند نمود. در صورتیکه اگر طراحی سایت املاک را در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که چقدر می تواند به شما کمک نماید .

طراحی سایت املاک با وردپرس

سیستم مدیرت محتوای وردپرس این امکان را میدهد که بتوانید یک قالب را انتخاب کرده. و سپس همان را ارتقا داده و تغییر دهید. امروزه طراحی سایت با وردپرس در دسته بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل قرار گرفته است. زیرا امکانات زیادی را در اختیار طراح سایت قرار میدهد تا با صرف زمان و هزینه کمتری یک سایت را طراحی و راه اندازی کند.

مشاورین املاک و فروشندگان خانه و ویلا میتوانند در ابتدای کارشان طراحی سایت املاک با وردپرس را به شرکت دئووب درخواست دهند. زیرا بیشتر کسب و کارهای اینترنتی نظیر وب سایت املاک با وردپرس طراحی شده اند. دقت کرده باشید تقریبا تمامی سایت های املاک با وردپرس بوده و افراد کمی هستند. که طراحی سایت با قالب اختصاصی را برای املاک خود انتخاب می کنند و آن هم دلیل خودش را دارد.

پیشنهاد ما

ما برای طراحی سایت املاک به شما پیشنهاد می کنیم که از همان طراحی سایت املاک با وردپرس باشد . برای اینکه هم هزینه کمتری را متقبل شوید. و از طرفی می تواند تمامی امکاناتی را که مد نظر دارید را به شما تحویل دهد . شما نیز خود می توانید یک سایت املاک با وردپرس را برای خود راه اندازی نمایید.

طراحی سایت املاک با وردپرس
چرا طراحی سایت املاک ؟

چرا طراحی سایت املاک ؟

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چرا طراحی سایت املاک؟ چطور می شود. که یک سایت املاک در فضای وب بتواند از دفتر مشاوره املاک پیشی بگیرد؟. این سوالات جوابشان بسیار آسان است ممکن است شما افراد قدیمی باشید. که روش سنتی را بپسندید ولی این موضوع را نمی دانید که طراحی سایت املاک اتفاقا برای شما خوب می باشد. و دیگر نیاز نیست فرصت خود را در دفتر سپری کنید .

شما با داشتن سایت املاک در منزل هم می توانید جواب ارباب روجوع خود را بدهید. و این برای شما که سن و سالی از شما گذشته بسیار بهتر است . ممکن است اتفاقی افتاده باشد و ورود افراد به خارج از منزل خطرناک باشد. مثل همین اتفاق اخیر در مورد ویروس کرونا . حال اگر شما سایت املاک داشتید. اصلا نگران این موضوع نبودید و میتوانستید در منزل دفتر کار خود را اداره نمایید. و از همکاران خود بسیار پیشی بگیرید . میتوانید علاوه بر رهن و اجاره خانه، اجاره ویلا و اجاره ملک هم به صورت روزانه داشته باشید.

شبکه های اجتماعی در سایت املاک

همینطور می توانیم سایت شما را به شبکه اجتماعی خود مانند اینستاگرام و یا تلگرام متصل نموده. تا املاک شما مستقیما از سایت برای شبکه ها نیز منتشر گردد که این کار باعث شده تا دوباره کاری نشود .  شما با طراحی سایت املاک می توانید ملک های خود را در سرتاسر ایران منتشر نموده. و یا از سرتاسر ایران در سایت شما ثبت نمایند .ما می توانیم طراحی وب سایت شما را به گونه ای انجام دهیم که حتی مشاورین املاک دیگر نیز بتوانند ملک های خود را در سایت شما منتشر کنند.

و شما دو سر برد خواهید شد و یا اینکه تبلیغات سایت های املاک دیگر را در سایت خود داشته باشید و از این طریق نیز درامد داشته باشید . میتوانید تبلیغات یا آگهی دیگر هم صنفی های خود را قرار دهید. این ها همه بسته به این موضوع است که سئو سایت و همچنین بهینه سازی سایت املاک شما بدستی انجام شده باشد و شما در نتایج یک گوگل باشید .

رضایت مشتری

خدا را شاکریم که بعد از این همه طراحی سایت املاک بسیاری از مردم به ما لطف داشته و پروژه های ملکی خود را به ما میسپارند. حال می خواهد شرکت ساختمانی باشد و یا دفتر مشاورین املاک باشد . بعد از این همه سال توانسته ایم رضایت مشتری را برای خود نگه داشته. و با آنها در تعامل باشیم و ما را به همکاران خود معرفی تا ما برای آنها طراحی سایت املاک را انجام دهیم . این برای ما تبلیغ محسوب شده و توانسته ما را به اینجا برساند و از همه کمال تشکر را داریم .

مشاوره اختصاصی

یکی از مواردی که در طراحی سایت املاک بسیار حائز اهمیت است. مشاوره قبل از طراحی سایت می باشد که باید با مالکین سایت ها داشته باشیم . این نوع وب سایت ها عموما به سلیقه مالکین سایت طراحی شده. و دوست دارند از روند کاری مطلع باشند که ما این کار را برایشان انجام خواهیم داد. و متخصصین این امر شبانه روز در خدمت شما بوده و شما میتوانید. از بخش تیکتینگ و یا تلفنی سوالات خود را مطرح. تا در اسرع وقت به آنها پاسخگو باشیم و همین باعث تمایز بین ما و هماران شده .

پشتیبانی آنلاین

سایت املاک به جهت ورودی زیاد ممکن است مالک سایت دچار استرس شده و احتمالا نیاز به مشاوره های باشد. که شرکت طراحی و بهینه سازی سایت دئووب می تواند اینکار را برای شما انجام داده. که در صورت رضایت شما عزیزان از طراحی سایت و ادامه همکاری با ما میتوانیم قرارداد پشتیبانی را با شما عزیزان منعقد نموده. و هر زمان که نیاز داشتید ما با شما در ارتباط باشیم. و مشکلات احتمالی شما را مرتفع سازیم . پس نگران این موضوع نباشید .

چرا دئووب طراحی سایت املاک ما را انجام دهد ؟

ما با داشتن کادر مجرب در این زمینه و تجربه چندین ساله در طراحی وب سایت املاک میتوانیم. این کار را به نحو احسنت و بدون کوچکترین خطا انجام دهیم . سایت املاک به جهت درخواست های فراوان جزو آندسته از سایت های شده. که توسط شرکت طراحی سایت معتبر در تهران دئووب به تعداد زیاد صورت پذیرفته.

چرا که بهینه سازی سایت املاک به جهت حساسیتی که دارد باید بسیار اهمیت داده شود . پس این امکانات نیز می تواند در روند رشد سایت شما در رنکینگ موتورهای جستجو نیز اثر نماید .

عوامل موثر

تا جایی که امکان دارد سایت باید سبک باشد و از طرفی تمام سایت از عکس و یا فیلم های پوشده شده. که خود باعث سنگینی سایت شود و ممکن است در سرعت لودینگ سایت اثر کند. ولی شما نگران نباشید . اینجاست که تجربه 15 ساله ما به کمک سایت های املاک آمده و توانسته این نوع وب سایت ها را در نتایج یک گوگل قرار دهد .

نکات طراحی سایت املاک

افراد فعال در حوزه املاک، اجاره ویلا و سایر کسب و کارهایی که در این حرفه مشغول هستند. برای توسعه فعالیت خود نیاز دارند که در اینترنت حضور یابند. افزایش تقاضا و جستجو در بستر دنیای وب از سالیان گذشته افزایش زیادی داشته و دامنه فعالیت کسب و کارها در دنیای مجازی به شکل وسیعی گسترش پیدا کرده است. با فعالیت در اینترنت به مرحله ای میرسید که پایتان را از محل کسب و کار خود فراتر گذاشته و با طراحی یک وب سایت املاک میتوانید. مشتریانی که قصد خرید، فروش و اجاره ملک را دارند از هر نقظه ای جذب کنید.

نکات بیشتر

طراحی وب سایت املاک این مزیت را میدهد که به صورت 24 ساعته با مشتریان خود از هرجایی که هستید ارتباط برقرار کنید. به طور کلی این اقدام باعث جلب حس اعتماد مشتریان و به دست آوردن نتیجه مطلوب در مدت زمان کمتری شده است . شما این موضوع را در نظر داشته باشید افرادی که اقدام به طراحی سایت املاک کرده و یا دارای سایت مشاور املاک می باشند. باید مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده. تا کاربران بیشتری را به سمت سایت مشاوره املاک خود روانه سازند.

همچنین باید به افرادی که به عنوان ویزیتور عمل می کنند. و یا افرادی که ملک های دیگری را در سایت املاک شما به ثبت می رسانند. حتما این موارد را رعایت کرده تا برای سایت شما و کسب و درآمد شما اتفاقی نیافتد در کل عرض کنم تا جایی که می توانید. اعتماد کاربران خود را جلب نمایید و همین کاربران هستند. که میتوانند افراد دیگری را به سمت سایت شما بکشانند .

طراحی سایت املاک

هدف از طراحی سایت املاک

طراحی وب سایت املاک جز مواردی است که اهمیت زیادی برخوردار است زیرا فرآیند جستجوی منزل مناسب را بهبود میبخشد. حتما شما هم این پروسه را طی کرده اید که مجبورید. برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود بسیاری از بنگاه های منطقه مراجعه کرده. و زمان زیادی را صرف جستجوی ملک خود نموده اید . با طراحی سایت فوق حرفه ای مشاوره املاک بسیاری از کسری های این صنف را پوشش خواهید داد.

دیگر اهداف

بنگاه ها و مشاوران املاک با طراحی وب سایت املاک این امکان را فراهم میکنند. که مشتریان در هر نقطه مکانی یا زمانی که هستند. با جستجوگر حرفه ای آگهی ها را ببینند و از میان آن ها مورد مناسب خود را انتخاب کنند. و در کل می توان گفت هدف از طراحی سایت املاک کسب درآمد بیشتر و همچنین گسترش وسعت کاری شما می باشد . شما میتوانید در سایت بنگاه از امکانات طراحی سایت درج آگهی بهره ببرید.

حیف است شمایی که می توانید در جغرافیای وسیع تری فعالیت نمایید. خود را محدود به یک مکان نمایید . این خاصیت کار شماست که می توانید به کار خود وسعت دهید. فراموش نکنید . پس تا دیر نشده و همکاران شما از شما جلو نزدند به کار خود وسعت دهید. و یک وب سایت املاک برای خود تهیه و راه اندازی نمایید . آنوقت متوجه می شوید که از همکاران خود بسیار جلوتر هستید و درآمد بسیار بیشتری را دارید .

 

عدم پشتیبانی

این نوع وب سایت طبیعی است که پشتیبانی نشوند . چرا که باگ بسیار زیادی دارند و برای افرادی که بومی سازی کرده اند مقرون به صرفه نیست. تا بعد از ورود اطلاعات سایت شما را پشتیبانی و رفع باگ نمایند . از آنجایی که سایت های املاک از اطلاعات بالایی برخوردار میباشد . بهتر است تا سایت به صورت اختصاصی طراحی گردد .

عدم بروزرسانی

یکی دیگر از مشکلات این نوع وب سایت ها عدم بروزرسانی می باشد . مگر اینکه قالب را به صورت اورجینال خریداری نمایید که خود این مسئله معضلی است . پس به همان میزان هزینه میتوانید سایت خود را داشته باشید و لذت ببرید . پس نتیجه میگیریم سایت را اگر یکی از شرکت معتبر طراحی سایت برای شما طراحی نماید دیگر این مشکلات را نخواهید داشت .

سنگینی

این قالب ها عموما سنگین بوده. و از حجم بالایی برخوردار می باشند. که برای سئو سایت بسیار بد است. و شما باید در عین حال که سایتی سبک و کارآمد دارید.  از ظاهر خوبی نیز برخوردار باشد تا همگان بعد از ورود به سایت بتوانند مدت زمان بیشتری را در سایت املاک شما سپری نمایند . ما تمام این موارد را برای طراحی سایت املاک مد نظر داریم.

خرید سایت املاک

باید عرض کنم که در فروشگاه های وردپرس تعداد قالب های آماده سایت املاک زیاد بوده و از زیبایی های زیادی برخوردار می باشند. ولی این موضوع را در نظر بگیرید چون این سایت ها را افراد خارجی برنامه نویسی کرده اند. و مهم نبوده که این سایت بهینه باشد یا نباشد همینطور به صورت معمولی سایت را کد نویسی کرده اند .

باید عرض کنیم سایت املاک به خاطر حساسیتی که دارد باید به صورت بهینه سازی برنامه نویسی شود. ما هم به ظاهر سایت و هم به باطن سایت املاک شما اهمیت میدهیم . تا راحتتر در نتایج یک گوگل مشاهده شوید و از طرفی بتوانید تبلیغات و همینطور املاک دیگر همکاران خود را در سایت به ثبت برسانید . خرید سایت از فروشگاه های وردپرسی دارای معایب میباشد که ما در سه بخش رو به رو برای شما بازگو میکنیم .

سئو و بهینه سازی سایت املاک

خوب یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت املاک ، سئو سایت و بهینه سازی سایت املاک می باشد که در دومرحله اینکار باید انجام شود . یکی از بخش های مهم در برنامه نویسی نحوه صحیح کدنویسی میباشد . که باید عرض کنیم تمام سایت های که توسط شرکت دئووب برنامه نویسی می شوند. بهینه سازی میباشند .

چرا که ممکن است در آینده مالکین سایت ها از ما سئو و بهینه سازی سایت املاک را طلب کنند و ما در این بخش یک قدم جلو تر خواهیم بود . بخش دوم مربوط به بعد از طراحی سایت املاک می باشد که قسمتی از کار مربوط به شما می باشد. که شما باید با ما همکاری نمایید و تمام مواردی را که همکاران بخش سئو سایت املاک برای شما توضیح می دهند. دقیقا باید انجام شود. خدمات توسعه و نگهداری سایت های مشاوره های املاک باید زیرنظر افراد حرفه ای صورت گیرد.

تاثیر محتوا در سئو سایت

سایت مشاوره املاک شما بعد از مدتی در نتایج یک گوگل مشاهده شود . این کار مربوط به محتوا نویسی می باشد که بعد از قرارداد سئو سایت املاک برای شما غزیزان کلاس های محتوا نویسی برگذار خواهد شد. تا بتوانید خود را در صفحه اول گوگل مشاهده نمایید . پس در نظر داشته باشید همانطور که در بخش های قبلی نیز برای شما عنوان شد. سئو سایت و بهینه سازی سایت املاک برای شما بسیار با اهمیت باشد. که رشد و نمو سایت و همچنین کسب و کار شما به همین بخش بستگی دارد که باید بدرستی انجام شود .

سئو و بهینه سازی سایت املاک
مزایا و امکانات طراحی سایت املاک

مزایا و امکانات طراحی سایت املاک

ما از ابتدای این مقاله و یا دانش نامه که مربوط به طراحی سایت املاک می باشد. توضیحاتی را ارائه دادیم ولی بنا به سنت محتوا نویسی مجددا به صورت اختصار. در مورد مزایا و امکانات این نوع وب سایت ها برای شما عزیزان توضیحاتی را خواهیم داد . همانطور که بیان شد برای سایت املاک می توان امکانات فراوانی را ارائه داد که به شرح زیر می باشد . البته ما در ابتدا مزایا و در انتها امکانات را مکتوب خواهیم کرد .

شما ممکن است که در بنگاه املاک خود فایل های محدودی داشته باشید. اما با طراحی سایت مشاوره املاک میتوانید با مردم و سایت های ساختمانی مختلفی همکاری داشته باشید. بسیاری از افراد در کنار سایت املاک خود اقدام به طراحی سایت شرکت ساختمانی هم میکنند. تا بیزینس خود در زمینه ملک و ساختمان را گسترش دهند.

شما میتوانید از طریق سایت با هم صنفی های خود نیز شریک شوید. تا فایل های خود را به افراد بیشتری جهت مشاهده ارائه دهید. و این افراد میتوانند در هر نقطه جغرافیایی باشند. برای مثال افرادی نیاز به اجاره ملک یا اجاره ویلا در شهر دیگر دارند. یا میخواهند خانه یا زمین را خرید کنند. شما میتوانید که این موارد مربوط به این نیاز مردم را برطرف سازید.

مزایای طراحی سایت املاک شامل :

 • کاهش هزینه های مربوط به تبلیغات های سنتی

با طراحی سایت املاک این امکان را فراهم میکنید تا به شیوه ای نوین فعالیت خود را معرفی کنید. بدین وسیله در هزینه هایی مانند استخدام بازاریاب ، پخش تراکت و غیره صرفه جویی میکنید.

 • رقابت با رقبا و افزایش اعتبار

بسیار از رقیبان شما سایت ندارند شما با دارا بودن یک سایت بنگاه املاک اعتبار خود را میان مشتریان و همکارانتان افزایش میدهید.

 • دسترسی آسان کاربران به فایل های خرید

کاربران به راحتی بدون صرف وقت شما و خود فایل های موجود در سایت را پیمایش کرده و مورد خود را میابند.

 • اختصاص بخشی برای درج آگهی

همچنین فروشندگان به جای سپردن ملک خود به صورت حضوری، ملک خود را آنلاین به ثبت برسانند که پس از بررسی کامل ادمین سایت منتشر شود

 

مزایای طراحی سایت مشاوره املاک شامل
امکانات طراحی سایت املاک شامل
 • امکان ثبت و ویرایش ملک به صورت مجزا

یکی از هیجان انگیزترین بخش ها در سایت ثبت ملک برای خرید، فروش، رهن، اجاره و… میباشد. علاوه بر ادمین سایت، کاربران مختلف میتوانند. فایل خود را با ارائه تمام توضیحات کامل و تصویر و موقعیت دقیق پس از بررسی کارشناسان انتشار بدهند. با این شیوه شما واسطی بین خریداران و فروشندگان در بستر فضای مجازی خواهید شد. و دو طرف میتوانند به با هم تعامل داشته و از طریق سایت ارتباط برقرار کنند.

 • درج مقالات مرتبط با معاملات ملکی

در این بخش اطلاعات ملکی مختلف در زمینه تحلیل نوسانات قیمت ملک در سال های گذشته. و حال با ارسال مصاحبه کارشناسان املاک، دانستنی های لازم در معاملات ملک کاربران را دقیق راهنمایی کنید. که در این حیطه کسب اطلاعات کنند و اشتباهات کمتری داشته باشند. شما میتوانید در مورد طراحی سایت دکوراسیون و معماری نیز مقالاتی ارائه دهید که بسیار پرطرفدار هستند.

 • امکان مشاهده تصاویر و جزئیات هر ملک

املاکی که در سایت درج میشود باید شامل توضیحات کامل ، تصاویر دقیق از تمام بخش های خانه، نقشه موقعیت مکانی و … باشد. تا بدین وسیله کاربران و خریداران بهتر تصمیم گیری کنند.

 • مقایسه منازل با یکدیگر

ممکن است بین چند ملک مردد باشید که با این امکانات مقایسه برای شما راحتتر خواهد بود .

 • بخش فروش ویژه

وب سایت مشاوره املاک  قابلیت گروه بندی ملک ها را در اختیارتان قرار میدهد بدین وسیله میتوانید در بخش فروش ویژه آگهی های مهم منازل را نشان دهید.

امکانات طراحی سایت املاک شامل :

 • امکان مشاوره آنلاین از طریق راه های مختلف

معامله کردن یک از مواردی است که نیاز به مشورت با یک متخصص دارد. و در امر خرید و فروش ملک واجب است که یک مشاوره  از ابتدا تا آخر قرارداد همراه باشد. تا دچار مشکلی در این زمینه نشوید. برای پیاده سازی این قسمت راه های مختلفی اعم از طراحی سیتم چت آنلاین، ارسال فرم سوال و پاسخ وجود دارد تا باعث آسایش بیشتر مشتریان شوید و به اعتمادشان بیفزایید.

 • ارایه فیلتر های مناسب جستجو

برای دسترسی بهتر کاربران به ملک مورد نظر نیاز است. تا تمام فایل های درج شده بر اساس پارامترهای مختلف دسته بندی شوند. تا فرآیند جستجو مشتریان شما کمتر شده و سریع به هدفشان برسند. در ضمن شما میتوانید به صورت گسترده در استان های مختلف فعالیت داشته. و فایل های خارج از محدوده خود را خیلی راحت پوشش دهید.

 • ارائه انواع خدمات مربوط به املاک

یک بخشی در سایت میتواند مربوط به ارائه لیست سرویس های شما باشد. برای مثال میتوانید شرکت های ساختمانی که همکاری مستقیم و غیرمستقیم دارید. را به مشتریان خود معرفی کنید و با تبلیغات مرتبط با ملک و خانه اعتبار وب سایت خود را میان همکارانتان بالا ببرید.

  طراحی سایت املاک آخر
  سفارش طراحی سایت املاک

  سفارش طراحی سایت املاک

  دوستان عزیز امیدوارم با خواندن این بخش در زمینه طراحی سایت املاک توانسته باشیم. شما را برای سفارش طراحی سایت مشاوره املاک متقاعد کرده باشیم . چنانچه تمایل به طراحی وب سایت بنگاه املاک خود را دارید. میتوانید از بخش تماس با ما قسمت ثبت درخواست ها درخواست خود را نهایی نمایید.

  تا کارشناسان بخش پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس حاصل نموده. و در مورد مراحل اولیه شما را راهنمایی نمایند. از اینکه بتوانیم در دیجیتال مارکتینگ املاک شما را یاری نماییم؛ بسیار خرسندیم. امیدواریم بتوانیم با طراحی سایت املاک مطلوب و ارزشمند ؛ شما را به اهداف عالیه برسانیم.

   

  طراحی سایت آتلیه

  همین حالا شروع کنید

  شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

  به شما عزیزان میباشد

  شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

  Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

  تماس با ما

  تماس با شرکت

  تماس با موبایل

  برگشت به منوی تماس ها

  پشتیبانی واتس اپ

  برگشت به منوی تماس ها

  برگشت به منوی تماس ها

  ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  برگشت به منوی تماس ها

  برگشت به منوی تماس ها

  برگشت به منوی تماس ها