طراحی سایت بازرگانی تجاری

تجارت بین الملل امروزه یکی از ضرورت ها برای هر شرکت و مجموعه ای میباشد. زیرا شما باید برای پشرفت با شرکت های خارجی نیز در معامله باشید. به همین دلیل اگر اقدام به طراحی سایت شرکتی حرفه ای نکرید. با طراحی وب سایت بازرگانی یا طراحی سایت تجاری میتوانید اقتصاد نوین تبادلات آنلاین را بهبود ببخشید. برای اینکه خارج از مرزها نیز بتوانید به آسانی فعالیت خود را ادامه دهید به یک سایت حرفه ای بازرگانی نیاز دارید. تا بتوانید فراتر از آنچه که فعالیت دارید بروید.

شرکت های زیادی هستند که در زمینه واردات و صادرات در ایران فعالیت دارند. اما به شیوه سنتی با شریک ها و همکارهای تجاری خود کار میکنند. آوردن شیوه آنلاین در تجارت موجب گسترده شدن معاملات شما میشود. در دنیای وب راحت تر از دنیای واقعی میتوانید شناخته شوید. به شرط آنکه شیوه های درست برندسازی و دیجیتال مارکتینگ را پیش بگیرید. که اولین قدم های آن اقدام به طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی سئو سایت شما است. که بسیار کم هزینه تر و در عین حال مدرن تر نسبت به شیوه های دیگر تبلیغات است.

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت بازرگانی تجاری شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

طراحی سایت بازرگانی و یا سایت تجاری را می توان برای افرادی که در زمینه تجارت و بازرگانی فعالیت دارند پیشنهاد داد . چرا که امروزه بسیاری از کاربران برای دریافت اطلاعات از این شرکت ها، و افراد بدنبال سایت در فضای وب می گردند. تا تحقیقات خود را در این زمینه کامل و کاملتر کنند . شاید بتوانند با این افراد همکاری لازم را بعمل آورند.

طراحی سایت تجاری

امروزه با پیشرفت عمل در جوامع و در بین افراد برای اینکه بتوانید با دنیای وسیع تری در ارتباط باشید. نیازمند یکسری امکانات می باشید . دیگر زمان ارتباطات به صورت دستی و حضوری به پایان رسیده. و در حال حاضر بیشتر افراد بخصوص تجار محترم به صورت فریلنسری کار خود را انجام میدهند. در اینصورت بسیار مقرون به صرفه تر میباشد.

برای اینکه بتوانید در جوامع بین الملل فعالیت خود را قبل از حضورتان معرفی نمایید، نیاز به یک سایت بازرگانی و یا یک سایت تجاری خواهید داشت. ما با داشتن رزومه کاری مناسب در این زمینه توانسته ایم کمک شایانی را به جامعه تجارت و بازرگانی داشته باشیم. شایان ذکر است که برای تجارت در سطح بین الملل از قابلیت طراحی وب سایت چند زبانه استفاده کنید. تا شرکا و مشتریان خارجی شما نیز از سایت استفاده نمایند.

طراحی وب سایت بازرگانی

فرق چندانی بین طراحی سایت بازرگانی و طراحی سایت تجاری وجود ندارد. و فقط ممکن است از طرف کارگذار یکسری تغییراتی را در سایت شاهد باشیم. ماهیت هر دو سایت یکی می باشد، که می تواند از نوع سایت و همچنین امکانات سایت با هم متفاوت باشند. 

 طراحی سایت تجاری ارزان

اگر دوست دارید که برای سایت تجاری خود کمتر هزینه کنید می توانید از طراحی سایت تجاری با وردپرس استفاده کنیم. طراحی سایت اختصاصی در این زمینه برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. زمانی میتوان از طراحی سایت بازرگانی اختصاصی استفاده نمود. که بخواهید در فضای وب به صورت حرفه ای ظاهر شوید.

طراحی سایت تجاری اختصاصی

در طراحی سایت تجاری اختصاصی ما از هر نوع امکاناتی که شما مد نظرتان می باشد می توانیم استفاده نماییم. بهتر بگویم که در این نوع طراحی تمام امکانات با سلیقه شما برای شما طراحی خواهد شد. و دست ما برای شما بسیار بازتر خواهد بود. حتی مدیریت محتوای سایت شما به صورت اختصاصی طراحی میشود و از هیچ سی ام اس دیگر استفاده نخواهد شد.

طراحی سایت تجاری با مدیریت محتوای دیگر

ما می توانیم سایت تجاری و یا سایت بازرگانی شما را بر روی مدیریت محتوای دیگر نیز پیاده سازی نماییم. آن هم بسته به نوع سلیقه شما در این زمینه دارد. در ضمن تمامی مشاغل می توانند جنبه تجاری به خود بگیرند. برای مثال اگر در خرید و فروش خودرو فعالیت دارید با طراحی سایت فروش خودرو می توانید تجارت خود را ادامه دهید.

سایت های تجاری دیگر

همانطور که در بخش بالا عرض شد تقریبا تمامی مشاغل را می توان در ظرف سایت تجاری قرار داد مانند طراحی سایت سازمانی و طراحی سایت هلدینگ. در این نوع سایت صاحبان هلدینگ ها و سازمان ها که در زمینه های مختلف فعالیت دارند می توانند در خواست خود را نیز برای ساخت سایت تجاری داشته باشند. و همینطور بسیاری از مشاغل دیگر را می توان مثال زد که می توان از هر نوع سایت تجاری استفاده نمود. 

طراحی سایت تجاری ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت بازرگانی

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت بازرگانی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت تجاری آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

مزایای طراحی سایت تجاری

مزایای طراحی سایت تجاری

مزایای طراحی سایت تجاری و بازرگانی را همینطور به راحتی و یا مختصر نمیتوان عرض کرد چرا که مزایای این نوع سایت ها بسیار زیاد می باشد. شما تاجر محترم خود بهتر می دانید که برای معرفی رزومه کاری خود چه پروسه ای را باید سپری سازید. خوب برای سهولت کار خود و معرفی رزومه میتوانید با طراحی سایت بازرگانی این موضوع را حل نمایید.

تاثیر سایت تجاری بر درآمدزایی

وقتی شما بتوانید محصولات خود را به تمام دنیا معرفی نمایید طبیعی است که مشتریان بیشتری را می توانید به سمت خود جذب نمایید. همینطور مراوده های کاری بسیار وسیعتری را می توانید با دیگر همکاران خود در سراسر دنیا داشته باشید.

گسترش کار با طراحی سایت تجاری

در بخش قبلی هم عرض شد که وقتی سایتی در زمینه تجاری داشته باشید. می توانید به وسعت کشور و یا اگر در سطح بین الملل کار میکنید دنیا برای خود دست و پا نمایید. بسیاری از افراد بدون حضور می توانند کالاهای مورد نیاز خود را از شما دریافت نمایند. یا در همان سایت برای شما درخواست خود را ارسال کنند.

مزیت های طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری و بازرگانی می تواند مزیت های فراوانی برای شما تجار محترم داشته باشد. که ما در بخش انتهای این قسمت برای شما به صورت مختصر توضیحاتی را ارائه خواهیم دارد. در نظر داشته باشید که تمامی مزیت های سایت تجاری خود را می توانید با مشاوره از کارشناسان ما بیشتر و بیشتر نمایید.

خرید آنلاین

چنانچه شما محصولاتی در سایت تجاری خود را بخواهید به صورت آنلاین بفروش برسانید. این امکان فراهم شده است تا به صورت آنلاین این کار انجام گردد. و هزینه کالا و محصولات مستقیما به حساب بانکی شما واریز گردد. تمامی سایت های ارائه شده توسط وب سازان مرصاد ( دئووب ) امکان فروش آنلاین را دارد.

توضیحات

ممکن است بسیار دشوار باشد. که بتوانید برای تک تک محصولات توضیحاتی را ارائه دهید. با طراحی سایت تجاری و بازرگانی می توانید؛ برای هر یک از محصولات توضیحاتی را ارائه نمایید. تا دیگر نخواهید برای هر محصول به صورت جداگانه برای مشتریان خود ارائه خدمت نمایید. این بخش یکی از مهمترین بخشها می باشد.

میزبانی شبانه روزی

خوب شما در نهایت می توانید در وقت اداری از مشتریان خود پذیرایی و یا میزبانی نمایید. با طراحی سایت بازرگانی به صورت شبانه روزی؛ میتوانید از ارباب رجوهای خود میزبانی کرده و درخواست آنها را دریافت و در صورت صلاحدید به پاسخگویی آنها بپردازید. پشتیبانی از این بخش مجزا می باشد.

معرفی

شما در این بخش از سایت می توانید محصولات و یا رزومه شرکت خود؛ را برای افراد و یا کاربران خود شرح دهید. بسیاری از کاربران برای ارتباط با شما ابتدا به این بخش رفته. و از سابقه شما در این زمینه تحقیقاتی را بعمل خواهند آورد. بهتر است این بخش برای سایت تجاری به صورت حرفه ای تر طراحی گردد.

باشگاه مشتریان

در صورتیکه به فروش محصولات در سایت تجاری خود مشغولید باشگاه مشتریان؛ در جذب مشتری بسیار برای شما مهم می باشد. این امر باعث شده تا کاربران با تخفیفاتی که در سایت خود لحاظ می کنید. و یا هر امکان دیگری که قرار است در اختیار کاربران خود قرار دهید؛ می توانید از این طریق اطلاع رسانی نمایید.

فیلتر سازی و جستجو

ما می توانیم با در نظر گرفتن این بخش برای کالاها و یا خدمات ارائه شده سایت شرکتی؛ و یا تجاری شما کاربران را در جستجوی بهتر کمک و یاری نمایید. همچنین باعث شده تا کمتر در سایت شما سردرگم بوده. سریعا به هدف و یا کالای مدنظر خود برسند. این مزیت برای کاربران بسیار حائز اهمیت است.

صورتحساب خودکار آنلاین

چنانچه از طراحی سایت فروشگاهی برای شما در سایت تجاری استفاده شد. و فروش آنلاین کالاها را داشتید می توانیم با قراردادن فاکتور فروش؛ کاربران خود را در روند بهتر فروش محصولات هدایت نمایید. برای قسمت فروشگاهی سایت تجاری می تواند به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.

پشتیبانی

ما در این قسمت می توانیم با قراردادن پلاگین های پشتیبانی آنلاین؛ این امکان را برای شما فراهم نماییم. تا با کاربران خود به صورت شبانه روزی در ارتباط بوده و در صورت امکان به سوالات آنها پاسخ دهید . این پشتیبانی یکی از مزایای مهم در طراحی سایت بازرگانی می باشد. حتما استفاده گردد.

طراحی سایت تجاری با وردپرس

طراحی سایت تجاری و بازرگانی شما اگر با وردپرس انجام گردد برای خودتان بسیار بهتر است. این هم چند دلیل دارد، یکی اینکه مقرون به صرفه تر است و این مدیریت محتوا برای سایت های تجاری و بازرگانی؛ که با وردپرس طراحی می شوند . پلاگین های مورد نیاز برای شما را فراهم نموده است و تمامب امکانات را برای شما قرار خواهد داد.

ارزش طراحی سایت با وردپرس

ساخت سایت با وردپرس برای افرادی که تازه وارد عرصه کار در زمینه دیجیتال مارکتینگ شده؛ آن هم در زمینه تجاری بسیار مناسب بوده. و ممکن است بعد از مدتی به هر دلیلی توانند ادامه دهند پس در اینجا هزینه کمتری را متحمل شده اند. اینجا باید عرض کنیم که از خرید قالب آماده وردپرسی جدا خودداری نمایید. 

وردپرس یا اختصاصی

این مورد نیاز به توضیح نیست و بسیار قابل درک میباشد که ساخت سایت اختصاصی بسیار بهتر از طراحی سایت با وردپرس خواهد بود. همانطور که عرض شد طراحی سایت تجاری و بازرگانی با وردپرس برای افراد مبتدی بسیار بهتر است که در بخش مربوطه توضیحات بیشتری برای شما عنوان شده است.

طراحی سایت تجاری اختصاصی

واکنشگرا

تمامی سایت های که توسط شرکت طراحی وب سایت ما انجام می گردد به صورت واکنشگرا بوده. تا سایت تجاری و بازرگانی شما در تمامی دیوایس ها لود شود و مشاهده گردد.

 

تعرفه

یکی از مواد در منشور اخلاقی شرکت ارائه تعرفه های منصفانه در ساخت سایت شرکتی می باشد. که بسته به نوع وب سایت و همچنین امکانات شما دارد. که می تواند تاثیر داشته باشد.

 

طراح خلاقانه

ما در طراحی سایت بازرگانی تمام تلاش خود را می کنیم تا زیباترین سایت ها را برای شما عزیزان طراحی نماییم. .تا کاربران بعد از ورود از سایت مدت بیشتری را در سایت سپری نمایند.

 

پشتیبانی

پشتیبانی که توسط شرکت ما به شما ارائه خواهد شد به صورت کاملا حرفه ای انجام می گردد. شما عزیزان می توانید هر سوالی که دارید از بخش پشتیبانی شرکت مطرح و جواب بگیرید.

 

چرا ما طراحی سایت تجاری شما را انجام دهیم ؟

شما با مراجعه به بخش نمونه کارها و قسمت طراحی سایت تجاری متوجه این موضوع خواهید شد. ما تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم نمود تا بهترین کار را به شما عزیزان تحویل دهیم.

این موضوع را بدانید هر فرد و یا شرکتی که تعداد نمونه کارهای فراوانی را دارد. بهتر است که کار را به این شرکت معتبر طراحی سایت واگذار نماییم. چرا که این شرکت و یا فرد تجربه فراوان تری در این زمینه یعنی طراحی سایت شرکتی را خواهد داشت.

ما با ارائه خدماتی که در طراحی وب سایت تجاری و بازرگانی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم؛ می توانید پروژه تجاری خود را به ما بسپارید. تا ما با کادری مجرب سایت شما را به بهترین شکل برنامه نویسی نماییم.

سرویس های ارائه شده توسط شرکت

در بخش روبه رو شما می توانید خدماتی را که ما در طراحی سایت شرکتی به شما ارائه می دهیم را ملاحظه بفرمایید. این بخش ها به صورت جداگانه برای شما تعریف شده است که شامل 4 بخش میباشد. طرح خلاقانه ما بسیار بروز بوده و از بروزترین طراحی برای شما استفاده خواهد شد.

حالت واکنشگرایی برای سایت تجاری و بازرگانی شما رعایت خواهد شد. تا با تمامی دستگاه های موجود بتوانند از سایت شما دیدن فرمایند. ما حتی این سایت ها را برای اپل واچ برنامه نویسی خواهیم کرد که از تکنولوژی خاصی برخوردار است.

بخش پشتیبانی ما نیز به صورت 24/7 در خدمت شما عزیزان می باشد که می توانید. سوالات خود را مطرح نمایید. و در اولین فرصت جواب خود را دریافت نمایید. هنگام مطرح نمودن سوال لطفا دپارتمان مربوطه را انتخاب نمایید نا سریعتر به جواب خود برسید.

تعرفه هم با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که هزینه طراحی وب سایت تجاری و بازرگانی ما نسبت به بقیه همکاران بسیار متفاوت بوده. و از هزینه کمتری برخوردار  است. پس با خیال راحت می توانید پروژه خود را به ما بسپارید.

قوانین و مقررات طراحی سایت تجاری

در طراحی سایت تجاری و بازرگانی قوانین و مقررات خاصی وجود ندارد. ما در این بخش موارد جزئی را برای شما طرح خواهیم نمود تا در صورت امکان به آنها رسیدگی گردد. عرض کردم لزومی در رعایت نمی باشد و مانند طراحی سایت صرافی و یا خبری نمی باشد.

چه قوانینی باید رعایت شود ؟

دز طراحی سایت تجاری و سایت بازرگانی چنانچه دارای قسمت فروشگاهی می باشد. و تمایل دارید تا بخش فروشگاهی و خرید آنلاین برای شما در نظر گرفته شود بهتر است اینماد دریافت گردد. اینماد برای سایت های فروشگاهی ضرورت دارد.

موارد دیگر طراحی سایت تجاری

ما در سایت تجاری و سایت بازرگانی شما بخش رزومه و سابقه فعالیت شما را بارگذاری خواهیم نمود. که اگر شما این بخش را به صورت کامل تکمیل نمایید بسیار بهتر است. کاربران زیادی از این بخش از سایت شما دیدن خواهند نمود.

قوانین و مقررات سایت تجاری
چرا طراحی سایت تجاری

چرا باید برای طراحی سایت تجاری اقدام کنیم ؟

شما برای اینکه بتوانید در دنیای وب بخصوص در بخش تجاری از معروفیت و مشهوریت خاصی برخوردار شوید. باید طراحی سایت تجاری و بازرگانی را اقدام نمایید. با این کار شما هم برند سازی نموده. و هم توانسته اید محصولات خود را به دیگران و فضای بیشتری معرفی نمایید. شما نیاز دارید تا کالاهای را که وارد مملکت می کنید را برای مشتریان خود معرفی نمایید. شما می توانید این کالاها را به صورت عمده و تکی نیز به فروش برسانید. همین کار باعث شده تا رونق بسیار زیادی را خواهید داشت.

با این تفاسیر اینکه باید در مورد راه اندازی سایت تجاری و بازرگانی اقدام نمایید یا نه تصمیم با شما می باشد. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه تمایل دارید. که در فضای وب به شهرت برسید حتما برای داشتن سایت بازرگانی و تجاری خود اقدام نمایید.

چنانچه تمایل به طراحی سایت تجاری و بازرگانی دارید. می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما در منوی بالا از قسمت درخواستها درخواست خود را نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان در ارتباط باشند.

درباره طراحی سایت تجاری

سایت های تجاری و بازرگانی این امکان را به شما می دهد تا برند خود را به جهانیان رونمایی نمایید. همچنین می توانید محصولات وارداتی خود را برای کاربران خود عرضه نمایید. برای اینکه این کار را در دنیای واقعی انجام دهید هم پول زیادی را باید صرف نمایید. و هم زمان زیادی را باید سپری نمایید. اما با طراحی سایت تجاری یا بازرگانی این کار برای شما بسیار ساده تر خواهد بود. نتیجه آنرا بسیار سریعتر از آنچه فکر می کنید خواهید دید. لازم به ذکر است که برای مثال خرید و فروش ارز نیز یک نوع تجارت محسوب میشود که باید امنیت را در آن رعایت کنید. بنابراین سایت تجاری شما مختص به تجارت کالا به کالا نخواهد بود. شما میتوانید با طراحی سایت ارز دیجیتال نیز تجارت در زمینه انواع ارزها نیز داشته باشید.

طراحی سایت تجاری

هدف از طراحی سایت تجاری

هدف از طراحی سایت بازرگانی را خود شما باید تعریف نمایید. از دید ما برنامه نویسان باید عرض کنیم. که این کار برای نشان دادن محصولات رزومه کاری و قابلیت های شما می باشد. شما با یک سایت تجاری و بازرگانی بسیار راحت تر می توانید. با کاربران خود ارتباط برقرار کرده و ارائه خدمت نمایید. به نظر ما یک سایت تجاری و بازرگانی برای تجار بسیار ضروری می باشد.

سئو سایت تجاری

برای اینکه بتوانید در صفحات یک گوگل قرار بگیرید و افراد بیشتری از محصولات شما استفاده کنند. باید سئو سایت تجاری و بازرگانی رعایت شود. امروزه بسیاری از افراد برای اینکه کالای خود را از اینترنت دریافت و همچنین سفارش دهند. جستجو در موتور سرچ گوگل می تواند این کار را برایشان انجام دهد . پس سئو سایت برای سایت بازرگانی بسیار مهم می باشد.

برای سئو سایت تجاری چه باید کرد ؟

ما هنگام طراحی سایت تجاری و بازرگانی شما موارد بهینه سازی سایت را رعایت خواهیم نمود . شما چنانچه تمایل دارید تا سئو سایت شما را بر عهده بگیریم. باید از بخش تماس با ما بخش درخواست ها سئو سایت را انتخاب نمایید. یا اینکه از بخش بهینه سازی سایت که در منو قرار دارد درخواست خود را نهایی کنید. در بخش تعرفه سئو سایت میتوانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید البته مشاوران ما نیز پاسخگوی شما نیز هستند.

نکات سئو سایت تجاری

نکاتی که در سئو سایت تجاری و بازرگانی باید رعایت شود این است؛ که بخش محتوای سایت شما باید بسیار فعال باشد. اگر خود شما وقت کافی برای اینکار ندارید باید از افراد واجد شرایط استفاده نمایید. تا برای شما محتوای هدفمند را نوشته و بارگذاری نمایند.

سئو سایت تجاری
طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی برای شرکت هایی که در زمینه واردات و صادران و امور تجارت فعالیت دارند بسیار مناسب است. با استفاده از وب سایت بازرگانی میتوانید پلی ارتباطی میان خود و مشتریان خود ایجاد نمایید. زیرا مهمترین مسئله این است که شریان های حیاتی و پل بین بازار داخلی و خارجی حفظ شود. هچنین برای اینکه بتوانید روابط اقتصادی خود را بهبود دهید و با سایر کشورهای دیگر نیز وارد فعالیت بازرگانی شود نیاز است که یک ارتباط قوی از طریق ساخت سایت بازرگانی چند زبانه ایجاد نمایید. 

لازم به ذکر است که تفاوتی ندارد که کسب و کار شما در چه زمینه ای است. آنچه که اهمیت دارد این است که باید برای تجارت خود یک سایت خوب و کاربردی و قابل ارائه به سایر مشتریان و همکاران خود داشته باشید. بر اساس نوع روند کاری و اجرایی شما سایت های بازرگانی و تجاری پیاده سازی میشوند. منبع درآمد شرکت های بازرگانی داد و ستد و تعاملات با سایر شرکت ها در جهان است. از طریق سایت میتوانید محدودیت زمانی و مکانی را از بین ببرد و بهتر فعالیت های تجاری خود را مدیریت نمایید.

ساخت وب سایت بازرگانی

لازم به ذکر است که در آینده ای نزدیک رقابت میان شرکت های بازرگانی سخت تر از حال حاضر خواهد شد. بنابراین توصیه ما این است که به فکر راه اندازی و طراحی وب سایت بازرگانی باشید. تا بتوانید تجارت خود را به شکل گسترده تری انجام دهید. البته اگر هم دارای سایت هستید اما بروزرسانی نشده بهتر است که آن را ارتقا دهید تا بتوانید نظر مشتریان خود را جلب نمایید. و با استفاده از اصول سئو سایت با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مشتریان جدیدتری کسب کنید.

سفارش طراحی سایت تجاری

سفارش طراحی سایت بازرگانی تجاری

اگر تا به حال اقدامی برای طراحی وب سایت بازرگانی یا طراحی سایت تجاری خود نکرده اید. پیشنهاد میدهیم که فرم زیرا پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. همچنین میتوانید در صفحه تماس با ما، سفارش طراحی سایت بازرگانی تجاری را ثبت نمایید. تا در اسرع وقت راه اندازی سایت حرفه ای شما شروع شود.

 

طراحی وب سایت تجاری

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها