طراحی سایت بازی آنلاین

طراحی سایت بازی آنلاین

امروزه تفریح و سرگرمی بسیاری از افراد با بازی های آنلاین است. این گونه سایت ها مخاطبان زیادی دارند. که این مخطابان میتوانند کودکان و برزگسالان باشند. به همین منظور دقت نمایید که در سایت خود برای رده های سنی بخش های مختلف بازی ایجاد کنید. طراحی سایت بازی آنلاین یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت تفریحی محسوب میشود. تعدادی زیادی از بازی ها را میتوانید به صورت رایگان در دسترس قرار دهید. و تعدادی از بازی ها را میتوانید به صورت پولی در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

امنیت و سرعت در طراحی سایت بازی آنلاین بسیار مهم است. زیرا ترافیک این سایت ها بسیار زیاد است. با طراحی گرافیکی زیبا میتوانید افراد را قادر سازید که از سایت شما دیدن نمایند. امنیت سایت شما باید بالا باشد. زیرا افراد در سایت شما ثبت نام میکنند و پول پرداخت میکنند. از طرفی باید امنیت مشتریان خود را برقرار کنید. از طرفی نیز باید امنیت سایت خود را برقرار نمایید.

 مدیر امنیت شبکه دئووب با به کار گیری از بهترین تکنیک ها امنیت سایت بازی آنلاین شما را تضمین خواهد کرد. بنابراین نگران نباشید. شرکت طراحی سایت معتبر دئووب تمام راهکارهای طراحی سایت حرفه ای را به خوبی میداند. تعداد زیادی از بازی های آنلاین را برای سنین مختلف رده بندی نمایید. رده بندی سنی باید برای بازی های آنلاین وجود داشته باشد. بسیاری از کودکان به دنبال بازی های آنلاین هستند. بهتر است که در طراحی سایت کودکان به دنبال این نوع سرگرمی ها باشند.

درآمدزایی با طراحی سایت بازی آنلاین

یکی از شیوه های درآمدزایی از طراحی سایت بازی آنلاین، گرفتن حق اشتراک و عضویت از کاربران سایت است. شما میتوانید تعدای از بازی ها را به صورت رایگان قرار دهید. یا برای جذب بیشتر کاربران تعدادی از بازی های خود را به صورت تریال در اختیار مشتریان قرار دهید. که افراد پس از چند روز بازی رایگان باید برای ادامه آن پول پرداخت نمایند.

یکی از شیوه های درآمدزایی در طراحی سایت بازی آنلاین، فروش بازی های مختلف است. شما میتوانید در کنار سایت خود اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کنید. و لوازم مربوط به بازی های مختلف را به فروش برسانید. این یکی از روش های درآمدزایی از سایت است. اگر ورودی های سایت شما به حق مشخصی برسد میتوانیم تضمین کنیم که میتوانید در مدت زمان کوتاهی تبلیغات در سایت خود قرار دهید. و از این طریق به درآمدزایی برسید. مانند طراحی سایت فیلم و سریال که مخاطبان زیادی دارد و برندهای تبلیغاتی قرار میدهد شما نیز میتوانید این کار را انجام دهید.  

درآمدزایی با طراحی سایت بازی آنلاین
نکات طراحی سایت بازی آنلاین

نکات طراحی سایت بازی آنلاین

بازاریابی دیجیتال در فضای وب بسیار مهم است. طراحی سایت بازی آنلاین زیاد شده است. شما باید بتوانید از این بین در چشم مشتریان خود بیابید. به همین دلیل باید روش های بازاریابی اینترنتی را به کار بگیرید. به تبلیغات در شیکه های اجتماعی و یا سایت های دیگر بپردازید. البته ما به شما توصیه میکنیم در عوض این کارها بر روی سئو سایت و بهینه سازی سایت خود تمرکز داشته باشید. زیرا این باعث میشود که در رتبه های اولیه گوگل باشید و در نتایج صفحه اول گوگل دیده شوید.

گرافیک حرفه ای همانطور که گفته شد در طراحی سایت بازی آنلاین بسیار مهم است. زیرا گیمرها ممکن است که مدت زمان زیادی در سایت شما باشند. بنابراین باید طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری شما کاملا کاربر پسند باشد. این قسمت را به عهده شرکت طراحی سایت بگذارید. تا با طراحی وایرفریم حرفه ای، یک طراحی سایت تخصصی بازی برای شما راه اندازی کند. کاربران باید بتوانند با صرف زمان کم و بدون سردرگمی به اهداف خود دست پیدا کنند.

تولید محتوای جذاب در طراحی سایت بازی آنلاین مهم است. شما باید تولید محتوای جذاب در مورد بازی های مختلف میتوانید افراد را جذب کنید که در سایت شما مدت بیشتری بمانند. همچنین یکی از شیوه های سئو سایت  و بهینه سازی سایت است. طراحی ریسپانسیو در این نوع سایت ها بسیار مهم است. زیرا بسیاری از افراد از طریق گوشی همراه خود وارد سایت شما میشوند. بنابراین باید سایت شما تماما ریسپانسیو و واکنشگرا باشد.

طراحی سایت بازی آنلاین

سئو سایت و بهینه سازی سایت بازی 

سایت های بازی آنلاین در گوگل اگر سرچ کرده باشید در حال افزایش هستند. بنابراین فرصت را از دست ندهد. باید اعلام کنیم که باید بعد از طراحی سایت اقدام به سئو سازی سایت خود کنید. زیرا بسیاری از افراد از این طریق میتوانند شما را ببینند. درست است که روش های تبلیغاتی در اینترنت و محیط بیرون زیاد است.

اما باید مقرون به صرفه ترین شیوه تبلیغاتی را درنظر بگیرید. که نتیجه بهتری داشته باشد. به همین دلیل است که ما طراحی سایت بر اساس اصول سئو را به شما پیشنهاد میدهیم. بسیاری از افراد تصور میکنند که با راه اندازی سایت میتوانند به درآمدزایی برسند. اما متاسفانه اگر سایت شما درنظر مشتریان نیاید بر روی آن کلیک نخواهند کرد. مگر اینکه از طریق راه های دیگر این کار را انجام دهید.

مدیر سایت وظیفه دارد که تمام رفتارهای گیمر ها را کنترل نماید. و تا مشکلی به وجود نیاید. همچنین در پنل مخصوص خود میتواند تمام کنترل ها و مدیریت ها را بر روی سیستم داشته باشد. هنگامی که بازدیدکنندگان زیاد شدند شما میتوانید به نقطه امن برسید. البته باید توجه کنید که به این معنی نیست که سایت خود را رها کنید تا خود کار کند. این نوع سایت ها نیاز به نگهداری و توسعه دارند. شرکت دئووب خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت بازی آنلاین را برای شما انجام خواهد داد.

سئو سایت و بهینه سازی سایت بازی
سرعت و امنیت در طراحی سایت بازی آنلاین

سرعت و امنیت در طراحی سایت بازی آنلاین

با توجه به اینکه افراد زیادی در سایت همزمان وجود دارند. بهتر است که سایت از سرعت بالایی برخوردار باشد. باید از منابع بسیار خوبی برای این نوع سایت ها استفاده کنید. هاست با درجه کیفی بالا یکی از لازمه های طراحی سایت بازی آنلاین است. در غیر این صورت در آینده ای نزدیک با مشکل مواجه میشوید. انتخاب هاست مناسب یکی از مقوله هایی است. که شرکت دئووب بهترین و مقرون به صرفه ترین سایت را برای مدل پروژه شما پیشنهاد خواهد داد.

تنظیمات هاست و سرور شما را مدیر امنیت شبکه دئووب انجام خواهد داد. برای سرعت بالای سایت لازم به ذکر است که نحوه کدنویسی بهینه بسیار مهم است. برنامه نویسان دئووب بر این موضوع واقف هستند و بهترین نوع کدنویسی را برای شما انجام خواهند داد که سایت بازی آنلاین شما با بالاترین سرعت کار کند. سرعت لود صفحات هرچه پایین تر باشد. رضایت کاربران شما را بالا خواهد برد. بنابراین باید توجه نمایید که اگر سایت شما دچار کندی است هرچه زودتر آن را برطرف نمایید. در غیر این  صورت بیشتر مشتریان خود را از دست خواهید داد.

 

ویژگی های طراحی سایت بازی آنلاین

پروفایل کاربری

هر بازی کننده باید ثبت نام نماید و بعد تواند از امکانات سایت بازی آنلاین شما استفاده کند. در قسمت عضویت میتواند حق عضویت خود را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه شارژ نماید. تا بدین صورت از بخش های مختلف سایت استفاده نماید. به شما توصیه میکنیم که در طراحی سایت بازی آنلاین بهتر است که کاربران در بخش های خود بتوانند به صورت مستقیم تیکت بزنند. وجود تیکتینگ باعث میشود که اگر جایی از سایت و بازی ها مشکل دارد. کاربران سریعا به شما اعلام کنند تا آن را حل کند.

بازی های موبایل

میتوانید بخشی را به بازی ها و اپلیکیشن های گوشی موبایل اختصاص دهید. در این بخش به معرفی برنامه ها بپردازید. و لینک دانلود آن ها را نیز قرار دهید. مانند طراحی سایت دانلود که فایل های نرم افزاری به صورت رایگان یا پولی قرار داده میشوند. 

بخش های سرگرمی

در طراحی سایت بازی آنلاین میتایند با توجه به امکاناتی که در سایت تفریجی وجود دارد. در این نوع سایت ها نیز استفاده نمایید. تست های هوش، معما، طنز، تصاویر، ویدیو های جالب، مهارت های زندگی و غیره میتواند برای ارتق سطح فکری مردم جامعه بسیار مفید باشد. البته ممکن است که سنین ها پایین تر حوصله نداشته باشند که مطالب شما را بخوانند. اما این مطالب را برای بزرگسالان قرار دهید.

نقد و بررسی

در بخش نقد و بررسی اعضا میتوانند در هر صفحه از بازی ها نظرات خود را اعلام نمایند. بدین ترتیب شما میتوانید از این بین روشی ایجاد کنید که تمام مشتریان با شما بیشتر باشد.

امکانات طراحی سایت بازی آنلاین

چت آنلاین

البته سیستم چت آنلاین بسیار مهم است. از این سیستم غافل نشوید. کاربران و مشتریان باید بتوانند به وسیله چت آنلاین با بخش پشتیابنی در ارتباط باشند تا مشکلات و نیازهای خود را برطرف نمایند. مشتریان برای خرید و پرداخت حق اشتراک خود وارد درگاه های پرداخت امن در سایت شما خواهند شد. پس تایید سفارش از طریق پیامک اطلاع رسانی نمایید.

در سیستم چت آنلاین گیمرها نیز میتوانند باهم صحبت نمایند. البته در این این کوارد میتوایند فروم نیز قرار دهید تا افراد مختلف و گیمر ها در آن جا نظرات خود را اعلام نمایند. به شما توصیه میکنیم که سیستم چت آنلاین را به گونه ای هدفمند ایجاد کنید. بخش پشتیبانی شما باید شبانه روزی آنلاین باشد تا بتواند پاسخگوی کاربران سایت شما باشد. که از امکانات طراحی سایت بازی آنلاین است.

معرفی بازی ها

بازی های مختلف را در دسته بندی های متفاوت ایجاد نمایید. این دسته بندی ها میتواند بر اساس موضوع، سن، جنسیت، هزینه بازی، پرطرفدارترین، جدیدترین و غیره دسته بندی شود.

تولید و فروش محتوا

صفحه ای برای قرارگیری و فروش محتوا ایجاد نمایید. این محتواها میتواند فیلم ، عکس، بازی های ویدیویی باشد. همچنین میتوانید لوازم مربوطه به کنسول های بازی را نیز با طراحی سایت فروشگاهی، به فروش برسانید. بنابراین به شما توصیه میشود که این گزینه ها را برای درآمدزایی خود انتخاب نمایید.

ساخت سایت فروش بازی

در این بخش میخواهیم در مورد خرید و فروش انواع بازی (کامپیوتر، پلی استیشن، ایکس باکس و غیره) صحبت نماییم. طراحی سایت فروش بازی در واقع یک سایتی که باید جذابیت لازم را در جذب مشتری داشته باشد. در طراحی این نوع سایت فروشگاهی باید علاوه بر اینکه محصولات متنوع بازی از کنسول های مختلف را قرار میدهید. بلکه باید بخشی نیز داشته باشید تا بتوانید در مورد بازی هایی که قرار داده اید تحلیل ها و توضیحاتی نیز ارائه دهید.

مخاطبان شما عموما افرادی هستند که به دنبال آخرین بازی های وارد شده در بازار هستند. لازم به ذکر است که این بازی ها میتوانند در قالب DVD یا فایل دانلود بوده که توصیه میکنیم هر و حالت را قرار دهید تا افراد بتوانند مانند طراحی سایت فروش فایل، فایل های دانلودی بازی ها یا اکانت ها را به فروش برسانند. 

باید مطابق با آخرین گجت ها و کنسول های وارد شده در بازار بازی های متنوع برای فروش به صورت اورجینال قرار دهید. یکی از روش های جذب مشتری این است که در مناسبت های مختلف تخفیف های شگفت انگیزی در سایت خود قرار دهید. مخاطبان شما عموما همه نوع سنین خواهند بود اما بیشتر سنین 7 الی 20 سال به شما مراجعه میکنند. زیرا در این سنین بیشتر افراد شیفته بازی و خرید بازی های جدید هستند. 

ساخت سایت فروش بازی
طراحی سایت فروش کنسول بازی و لواز م جانبی

طراحی سایت فروش کنسول بازی و لواز م جانبی

میتوانید در بخشی علاوه بر فروش بازی، کنسول های بازی مانند پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو و غیره را نیز به فروش برسانید. استفاده از کنسول های بازی بسیار بیشتر از قبل شده است. و از آنجایی که بیشتر بازی ها در حوزه کنسول های بازی ارائه میشود گیمرهای PC نیز مجبور به خرید کنسول شده اند. از طرفی با توجه به شرایط قرنطینه و کووید مردم بیشتر اوقات خود را در منزل سپری میکنند بنابراین خرید کنسول و بازی یکی از شیوه های سرگرمی و گذراندن وقت است. 

طراحی سایت فروش کنسول بازی و لوازم جانبی میتوانید به شما کمک کند تا بتواند کسب و کار خود را بهبود دهید. احتمال زیاد بعد از قرنطینه ها افراد کمی به صورت حضوری برای خرید به فروشگاه شما می آیند. اما لازم به ذکر است که شما میتوانید از طریق بازاریابی اینترنتی یعنی ساخت سایت و انجام سئو سایت در نتایج اولیه گوگل دیده شوید. رابط کاربری در طراحی وب سایت فروشگاه کنسول و لوازم بازی. و همچنین باید سایت شما سرعت لود بسیار بالایی داشته باشد زیرا کاربران شما زیاد منتظر نمیمانند. 

با توجه به اینکه تعداد سایت های فروش کنسول و بازی زیاد شده است شما میتوانید خدمات بهتری ارائه دهید. برای اطلاعات از لیست هزینه های طراحی سایت گیم و هزینه سئو سایت میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را یاری نمایند.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها