طراحی سایت تفریحی

امروزه مردم با وجود مشغله و مشکلات به دنبال فضایی برای سرگرمی برای خود هستند. که میتوانید به صورت مجازی این فضا را برای افراد فراهم کنید. طراحی سایت سرگرمی جزو سایت هایی است که نیاز و خواسته های کاربر اولویت است. باید مدام سایت را بروزرسانی کنید. و مطابق با فیدبک های کاربران سایت خود را بهبود دهید. طراحی سایت تفریحی یک نوع طراحی سایت چند منظوره محسوب میشود زیرا جنبه های مختلفی را دربر میگیرد. 

در طراحی سایت تفریحی خلق ایده های نو و کاربردی مهم است. از روش های نو و خلاقانه استفاده کنید تا بتوانید کاربران را در سایت نگه دارید. یا اینکه مراجعه کنندگان را به کاربران همیشگی خوب تبدیل کنید. این موارد شاید در ظاهر ساده باشد. ولی در دیجیتال مارکتینگ که یکی از شاخه های مهم آن طراحی سایت بهینه و سئو سایت اصولی است بسیار مهم است. باید یک سایت تفریحی و بازی در عین جذابیت ظاهری جذابیت مفهومی نیز داشته باشد. تا کاربر تصور نکند که وقت خود را در سایت تلف کرده است. کاشتن این ایده در ذهن مخاطب که شما از روش های هدفمند برای سرگرم کردن کاربران استفاده میکنید بسیار مهم است. بنابراین سعی کنید از مباحث علمی و تخصصی نیز در سایت سرگرمی و تفریحی خود استفاده کنید. تا سایت شما برای همه سنین از هر صنف و تخصصی مناسب باشد.

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت سرگرمی

طراحی سایت تفریحی استفاده افراد از تلفن همراه و تبلت بسیار زیاد است. و افراد بیشتر وقت خود را در اینترنت سپری میکنند. با دارا بودن یک سایت تفریحی و بازی آنلاین میتوانید. علاقه مندان در این حوزه را به سمت سایت سرگرمی و بازی خود جذب کنید. هرچه بخش های سرگرمی بیشتری در سایت خود داشته باشید. کاربران بیشتری وارد وب سایت سرگرمی تفریحی و بازی شما میشوند. و درنتیجه بازدیدکنندگان بسیاری برای خود دریافت میکنید. ساخت سایت تفریحی و بازی موجب درآمدزایی شما خواهد شد.

در ساخت وب سایت تفریحی و بازی میتوانید بخش های متنوع سرگرمی داشته باشید. با توجه به ایده خود میتوانید به سایت بازی و تفریحی خود بخش بازی آنلاین نیز اضافه کنید. تا کاربران شما نیز افزایش یابد. بخش های دیگر شامل مطالب عمومی میشوند. که به بخش های مختلف میتوان تقسیم بندی نمود. که شامل تصاویر و ویدیوهای خنده دار، زندگینامه افراد معروف، لطیفه، داستان های طنز، بازی های آنلاین و غیره هستند. بخش های عمومی مناسب همه سنین است.

نمونه کارهای طراحی سایت تفریحی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت تفریحی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت تفریحی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت 

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت آتلیه

 طراحی سایت تفریحی ارزان

طراحی سایت تفریحی ارزان یکی از پکیج های شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) میباشد. اگر بودجه کافی برای طراحی سایت سرگرمی و بازی ندارید نگران نباشید. پروژه خود را به تیم ما بسپارید. تا بر اساس بودجه شما ساخت سایت تفریحی شما انجام شود. هرچه امکانات سایت سرگرمی بیشتر باشد. سایت تفریحی و سرگرمی شما حرفه تر خواهد بود. طراحی سایت با قیمت ارزان برای وضوع تفریحی و سرگرمی نیز یکی از پلن ها است که البته امکانات زیادی نخواهد داشت.

طراحی سایت تفریحی امروزه طرفدارهای زیادی دارد. این نوع وب سایت ها رنج سنی خاصی هم ندارد . از کودکان تا افراد مسن از این نوع سایت ها در بازه زمانی مختلف استفاده میکنند . شما باید سرویس های فراوانی را برای اقشار مختلف سنی فراهم نمایید تا افراد بیشتری از سایت های شما بازدید نمایند .

برای مثال شما برای افراد کم سن و سال میتوانید بخش بازی در پلت فرم های مختلف را قرار دهید . برای افرادی که دوست دارند تالار گفتمان داشته باشند . میتوانید بخش بحث و گفتگو را راه اندازی نمایید . برای افرادی که به مطالعه علاقمند میباشند . 

 طراحی سایت تفریحی ارزان
مزایای طراحی سایت تفریحی

مزایای طراحی سایت تفریحی

 از مزایای طراحی سایت تفریحی این است. که میتوانید از طریق درج تبلیغات و آگهی در سایت تفریحی درآمدزایی کنید. چرا که تعداد کاربران آنلاین در سایت های سرگرمی و تفریحی بسیار زیاد است. در این نوع سایت ها میتوانید بازی های آنلاین قرار دهید. بدین روش کاربران شما تبدیل به کاربران دائمی خواهند شد. و به صورت مرتب به شما سر خواهند زد. و به ازای هر گیم از مزایای طراحی سایت سرگرمی و بازی این است. که میتوانید بدین منظور از امکانات طراحی سایت تبلیغاتی در سایت سرگرمی استفاده کنید تا درآمد نیز داشته باشید.

که از همه رنج سنی از سایت شما بازدید میکنند. بنابراین جمعیت طرفداران ساخت سایت تفریحی نسبت به بقیه سایت ها بیشتر است. بدین صورت امکان بازدید بیشتری به نسبت دیگر سایت ها خواهید داشت. همچنین شما میتوانید در بخش فروشگاهی سایت از امکانات طراحی وب سایت فروشگاهی نیز بهره ببرید . 

همانطور که تا اینجای این مقاله در خدمت شما عزیزان بودیم . متوجه شدید که مزایای طراحی سایت سرگرمی بسیار زیاد میباشد . که میتواند این مزایا نیز افزایش پیدا نماید . با امکاناتی که شما در سایت خود لحاظ مینمایید به بازدیدکنندگان خود این اجازه را میدهید . تا از سایت شما بیشترین استفاده را نمایند .

طراحی سایت بازی آنلاین

بسیاری از شرکت ها حاضر هستند سرمایه زیادی را صرف طراحی سایت بازی آنلاین کنند. تا بتوانند به افراد علاقه مند سرویس دهی کنند. تعداد افراد علاقه مند به بازی های مختلف بسیار زیاد است. بازی و گیم سن و سال ندارد. همه سنین میتوانند وارد سایت بازی آنلاین شوند. و به صورت آنلاین با ربات، یا با اشخاص دیگر بازی کنند. و اوقات فراغت خود را سپری کنند. مراجع بازی آنلاین فارسی زبان خوبی وجود ندارد. شما میتوانین بهترین باشید. بازی های آنلاین را در سبک های گوناگونی قرار دهید. تا مناسب همه افراد باشد. هر باز حاوی یک سناریو و پیام زیبایی باشد. تا مخاطبان را بیشتر جذب کند. در طراحی سایت بازی آنلاین میتوانید پلن های اشتراک اعضا قرار دهید.

طراحی سایت بازی آنلاین

چرا طراحی سایت بازی آنلاین

طراحی سایت بازی آنلاین کار راحتی نیست. و باید کاملا اختصاصی توسط شرکت معتبر در این زمینه صورت گیرد. شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد ( دئووب ) با تجربه که در زمینه سایت بازی آنلاین دارد. شما را در این مسیر هدایت میکند. تا بهترین سایت بازی آنلاین فارسی زبان را داشته باشید. در طراحی سایت بازی آنلاین میتوانید امتیاز بدهید. و بر اساس امتیازدهی جایزه تعیین کنید. یا میتوانید ماهانه یا هفتگی به قرعه کشی بپردازید. تا با این روش افراد زیادی را جذب سایت بازی آنلاین خود بکنید. ظاهر سایت بازی آنلاین بسیار مهم است. باید طراحی گرافیکی و خلاقانه داشته باشد. زیرا افراد علاقه مند به بازی به تصاویر و المان های گرافیکی بسیار اهمیت میدهند. سعی کنید از طرح بندی و صفحه بندی بسیار زیبا و در عین حال ساده استفاده نمایید. تا کاربر در سایت شما احساس راحتی کند.

چرا طراحی سایت بازی آنلاین

سئو سایت بازی آنلاین

سئو سایت بازی آنلاین بسیار مهم است. زیرا با عث میشود تا سایت تفریحی شما در رتبه های اولیه گوگل قرار گیرد. سعی کنید سایت خود را دوزبانه کنید. تا افراد غیر فارسی زبان نیز وارد سایت شما شوند. طراحی سایت بازی آنلاین باید ریسپانسیو طراحی شود تا در همه دستگاه ها قابلیت واکنش گرایی داشته باشد. سرعت لود صفحات در سایت بازی آنلاین بسیار مهم است. زیرا تعداد کاربران آنلاین در این سایت ها بسیار زیاد است. باید از سرور و هاست قوی در طراحی سایت بازی آنلاین استفاده شود. سود و درآمد سایت های بازی آنلاین در صورت پذیرش آگهی و گرفتن حق عضویت از کاربران بالا خواهد بود.

امکانات طراحی سایت تفریحی

هر زمان که حرف از امکانات طراحی سایت به میان می آید . بسیاری از افراد فکر میکنند هرچه میزان این امکانات بیشتر باشد بهتر است . باید یک مسئله را در نظر بگیرید . اگر سایت سرگرمی آنلاین شما طراحی سایت با وردپرس باشد . تعداد افزونه های استفاده باید حداقل باشد . چرا که در طراحی سایت با وردپرس آن هم برای سایت سرگرمی و تفریحی این امکانات زیاد نمیباشد .

اگر سایت تفریحی شما از طراحی سایت اختصاصی بهرمند باشد این مشکل مرتفع شده . و باعث مشکل نمیشود سایت حرفه ای هم به همین صورت است . فرقی نمیکند که وردپرس باشد یا به صورت اختصاصی . طراحی سایت حرفه ای را میتوانید در بخش مربوطه مطالعه نمایید .

ما قصد داریم در این بخش به به امکاناتی که میتوانید در طراحی وب سایت تفریحی بهره ببرید را عنوان نماییم . این امکانات جزو مهترین ها بوده که میتواند به سلیقه شما کم و یا زیاد شود.

امکانات طراحی سایت تفریحی
معرفی بازی

معرفی بازی

در طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین بخشی را به معرفی بازی ها اختصاص دهید. این بخش بسیار جذاب خواهد بود. زیرا کاربران علاقه مند به بازی میخواهند از اخبار بازی های روز مطلع شوند. میتوانید موضوعات بازی در دسته های مختلف قرار دهید.

بازی آنلاین

در طراحی سایت تفریحی بازی، دسته بندی بازی ها بسیار مهم است. شما میتوانید بازی با موضوعات متنوعی قرار دهید. تا برای همه رنج سنی مناسب باشد. بازی ها میتوانند به صورت رایگان یا پولی در سایت قرار بگیرند. همچنین میتوانید برای جذب مخاطب بیشتر جایزه قرار بدهید. در بخش مقاله طراحی سایت بازی آنلاین به تفصیل به طراحی این بخش پرداخته ایم.

بازی آنلاین
فروش آنلاین محصولات

فروش آنلاین محصولات

در طراحی سایت تفریحی و بازی میتوانید محصولات مختلف را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. این محصولات میتوانند شامل کتاب، فیلم، بازی و غیره باشند. این بخش سایت بسیار متنوع بوده و خود از امکانات فراوانی برخوردار است . شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر بخش طراحی وب سایت فروشگاهی را مطالعه بفرمایید .

مقالات

در طراحی سایت تفریحی و بازی بخش مقالات نیز میتواند وجود داشته باشد. در این قسمت میتوانید مقالات مختلفی در زمینه روانشناسی، سبک زندگی، گردشگری، وب گردی، انتشارات و آشپزی قرار دهید . اگر این مقالات همراه با تصویر و ویدیو باشند. بسیار جذاب تر خواهند بود. این بخش علاقه مندان در حوزه های مختلف را دعوت میکند تا به مطالعه بپردازند.

مقالات
سینما و موسیقی

سینما و موسیقی

در طراحی سایت تفریحی و بازی بخش سینما و موسیقی مخاطبان خود را دارد. در این بخش فیلم و موسیقی های مختلف در دسته بندی متنوعی برای کاربران قرار داده میشود. تا کاربران بتوانند استفاده نمایند. در این بخش میتوانید مطالبی در مورد وقایع حاضر در دنیای سینما و موسیقی قرار دهید. میتوانید از امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک استفاده نمایید.

فال و سرگرمی

در طراحی سایت تفریحی و بازی بخش فال و سرگرمی مخاطبان خود را دارد. بسیاری از کاربران ممکن است علاقه ای به فال داشته باشند. و با یک سرچ کلمه فال به سایت سرگرمی و تفریحی و بازی شما وارد میشوند. همین مورد باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت شما شده. و رتبه شما را در گوگل ارتقا میدهد.

فال و سرگرمی
فروم و چت آنلاین

فروم و چت آنلاین

در طراحی سایت تفریحی و بازی یک بخش را به چت آنلاین اختصاص دهید. تا افراد بتوانند در قسمت فروم سایت سرگرمی در مورد موارد مختلف تفریحی و بازی به گفت و گو بپردازند. این بخش به سئو سایت تفریحی و بازی شما بسیار کمک خواهد کرد. میتوانید برای اطلاعات بیشتر قابلیت های طراحی سایت انجمن گفتگو را نیز مشاهده نمایید.

عضویت کاربران

در طراحی سایت بازی عضویت کاربران بخش مهمی است. کاربران برای استفاده از تمام امکانات سایت نیاز به ثبت نام دارند. پلن های مختلفی برای استفاده از امکانات تفریحی و بازی سایت باید درنظر گرفته شود. که افراد برای استفاده باید هزینه اشتراک را به صورت ماهانه یا هفتگی پرداخت کنند.

عضویت کاربران
آشپزی

آشپزی

در طراحی سایت سرگرمی و بازی وجود بخش آشپزی خالی از لطف نخواهد بود. این بخش برای علاقه مندان و خانم های خانه دار بسیار مفید است. در این بخش میتوانید از آشپزهای عزیز استفاده کنید. تا دستور پخت غذاهای مختلف را در سایت تفریحی شما قرار دهند. در این بخش میتوانید ویدیو های آموزشی از غذاهای خوشمزه قرار دهید. میتوانید از قابلیت های طراحی سایت آشپزی استفاده نمایید.

طراحی سایت تفریحی با وردپرس

طراحی وب سایت تفریحی با وردپرس یکی از پکیج های طراحی ما است. بسته به علاقه مندی و نیاز شما امکانات و ویژگی های سایت تفریحی با وردپرس پیاده سازی میشود. مدیریت محتوای وردپرس برای سایت سرگرمی و بازی بسیار مناسب است. زیرا ماژول های خوبی در این زمینه دارد. اگر خود دارای سایت تفریحی هستید و میخواهید سایت را پیشرفته کنید. طراحی سایت اختصاصی تفریحی را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های مندرج شده تماس بگیرید. تا از تجربه مشاوران ما بهره مند شوید.

شاید این سوال برای شما پیش آید . که طراحی سایت وردپرس بهتر است یا طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت حرفه ای . باید عرض کنم که همه اینها بسته به نوع سرویس شما و سیاست کاری شما دارد . ما به شما در وهله اول طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد خواهیم نمود . زیرا وردپرس یک سیستم ساده و در عین حال حرفه ای میتواند باشد. که توصیه ما به شما این است که مزایا و معایب انواع طراحی سایت را در کنار هم بگذارید. ا بتوانید بهترین تصمیم را برای سایت سرگرمی خود بگیرید.

طراحی سایت تفریحی با وردپرس
طراحی سایت تفریحی با دئووب

طراحی سایت تفریحی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

طراحی سایت بازی تفریحی و بازی به دلیل ترافیک زیاد نیاز به هاست و سرور قدرتمند دارد. همچنین کدنویسی سایت تفریحی و بازی باید کاملا بهینه باشد. تا سایت سرگرمی شما کندی نداشته باشد. بدین صورت در ابتدا باید نیاز های خود را به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) اعلام کنید. تا اقدام به برنامه ریزی و طرح ریزی سایت بازی شما نماید. در طراحی سایت تفریحی باید به رابط کاربری آسان توجه کرد. کاربران باید بدون سردرگمی به مطلب خود برسند. بسیاری از افراد بدون داشتن پیش زمینه و اطلاعات کافی اقدام به ساخت سایت بازی میکنن که از نظر ما اشتباه است. 

شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با داشتن سابقه طولانی در زمینه طراحی وب سایت های بازی آنلاین میتواند شما را به اهداف خود برساند . ما میتوانیم شما را در صفحات یک گوگل نمایان سازیم . شما میتوانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید . باید از روش های بازاریابی اینترنتی برای برندسازی سایت خود استفاده کنید. که شرکت ما روش های درآمدزایی از سایت سرگرمی را خواهد گفت.

هدف از طراحی سایت تفریحی

سایت های تفریحی و بازی مخاطبان بسیار زیادی در رنج سنی متفاوتی دارد. ظاهر سایت تفریحی باید بسیار زیبا باشد. تا مخاطبان را به سایت جذب کند. همچنین باید رابط کاربری بسیار آسانی طراحی شود. تا بتوانند از خدمات سایت سرگرمی و بازی شما بهره مند شوند. از منوهای زیبا و ساده و ریسپانسیو استفاده کنید. تا با تمام دستگاه های موجود قابلیت سازش داشته باشد.

مطالب و محتواهای مرتبط با زمینه تفریحی و سرگرمی در سایت قرار دهید. تا بهبود سئو سایت تفریحی و بازی شما را بهود بدهد. و مخاطبان بیشتری به سایت سرگرمی شما سر بزنند. در بخش بازی سایت سرگرمی تفریحی، تعداد زیادی از بازی های فلش و آنلاین را به صورت پولی یا رایگان قرار دهید.

پس تا به الان متوجه هدف از طراحی سایت تفریحی را متوجه شده اید . ما در کنار شما خواهیم بود . تا شما را به اهدافتان در این زمینه برسانیم . برنامه ریزی و داشتن اراده به شما برای پیشرفت زود هنگام در کسب و کارتان کمک زیادی خواهد کرد.

هدف از طراحی سایت تفریحی

درباره طراحی سایت تفریحی

این روزها علاقه مندان بسیاری به سایت تفریحی و بازی آنلاین مراجعه میکنند. تا وقت خود را سپری کنند. تعداد افرادی که به دنبال سایت بازی و سرگمی هستند در دنیای مجازی زیاد است اما شما باید تدابیری بیندیشید تا بتوانید این افراد را به وب سایت بازی خود جذب کنید و سایت خود را رونق دهید. سایت های تفریحی به دو صورت هستند. یا هدف اولیه آن ها گیم و بازی های آنلاین است. یا هدف آنان سرگرم کردن افراد با محتواهای جذاب و جالب هست. که این محتواها میتوانند متنی یا تصویری باشند.

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی حرفه ای

طراحی سایت تفریحی حرفه ای یکی از پکیج های طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) است. که بر اساس آن میتوانید یکی سایت تفریحی با فول امکانات داشته باشید. در ابتدا باید یک نمونه از سایت های برتر در زمینه تفریحی را ارائه دهید. تا زمان و هزینه طراحی سایت مراکز تفریحی و بازی حرفه ای شما مشخص شود.

 

طراحی سایت فال و استخاره

سایت های سرگرمی جرو دسته سایت هایی هستند که بازدید کننده بسیار زیادی دارند. شما میتوانید از طریق این سایت ها به تبلیغات و درآمدزایی بپردازید. مخاطبان این سایت ها عموما بانوانی هستند که به طالع بینی و فال علاقه مند هستند. طراحی سایت فال و استخاره از جمله سایت هایی است که میتواند باعث درآمدزایی شما از طریق تبلیغات در سایت شود. شما با تولید محتوای در مورد طالع بینی روزانه و دیگر موارد افراد را جذب میکنید که وارد سایت شما شوند. و سپس چون ترافیک سایت شما مناسب است افراد برای قرار دادن تبلیغات به سایت شما مراجعه میکنند.

لازم به ذکر است که طراحی سایت های فال و سرگرمی باید زیبا و منحصر به فرد باشد. زیرا کاربران شما میتوانند افراد دائمی باشند که هرچند مدت یکبار به سایت شما سر بزنند. بسیاری از افراد هستند که تنها با جستجو فال حافظ یا استخاره در گوگل میتوانند شما را بیابند. البته باید توجه کنید که سئو سایت شما باید اصولی زیرنظر شرکت طراحی سایت معتبر انجام شود زیرا سایت هایی که در زمینه فال و طالع بینی و استخاره فعالیت دارند بسیار زیاد است.

امکانات و ویزگی های طراحی سایت فال

طراحی سایت فال، استخاره و طالع بینی باید قابلیت بروزرسانی لحظه ای داشته باشد. زیرا این فال ها باید دائم بروز شوند. در فالهای حافظ و استخاره باید قابلیت تعویض لحظه ای وجود داشته باشد. سرعت بالا در طراحی سایت فال، استخاره و طالع بینی بسیار مهم است. زیرا اگر سرعت لود فال ها و بخش های مختلف کند باشد کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد.

  • صفحه اصای مربوط به منوی سرگرمی و مطالب مهم و پربازدید در مورد فال، استخاره و طالع بینی
  • بخشی مربوط به فال های روزانه، هفتگی و سالانه مربوط به متولدین مختلف
  • صفحات مربوط به فال حافظ، فال قهوه، استخاره با قرآن، فال انبیا، طالع بینی ماه ها و غیره
  • بخش مربوط به اخبار و مطالب فرهنگی، هنری، اطلاعات عمومی، لطیفه، طنز و غیره که میتواند سرگرم کننده باشد
  • ایجاد انجمن گفتگو در سایت و ارسال نظرات میان کاربران سایت و مطرح کردن پرسش های عمومی و معما و غیره
  • بخشی مربوط به تست های روانشناسی، خودشناسی، موفقیت و غیره. که میتوانید برای این بخش مقالات و ویدیوهای بسیار مفیدی را قرار دهید
  • بخشی برای تبایغات دائمی در طراحی سایت فال و استخاره که بسیار سودآور خواهد بود.

طراحی سایت جوک و سرگرمی

طراحی سایت جوک و مطالب طنز و پیامک های مختلف این روزها بسیار زیاد شده است. زیرا افراد متوجه شده اند که بازدید این سایت ها زیاد است. افراد به صورت گذری هم شده در اینترت عباراتی مانند جوک های خنده دار، پیامک های تبریک، نوشته های زیبا و غیره را سرچ میکنند. بنابراین اگر با ساخت سایت سرگرمی بتوانید سئو سایت سرگرمی شما به طور اصولی انجام شود مطمئن باشید که ترافیک بسیار خوبی پیدا خوهید کرد.

سئو سایت تفریحی

سئو برای بهبود سایت و افزایش تعداد ورودی نیاز است. سئو سایت تفریحی و بازی آنلاین توسط افراد متخصص صورت گیرد. سایت تفریحی شما باید بر اساس الگوریتم گوگل بهینه سازی شود. در طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین نیاز است. که پروژه خود را به تیمی بسپارید.

که به تمام قوانین سئو و بهینه سازی ساختار سایت تفریحی مسلط باشد. این نکته را بدانید که موتورهای جستجوگر تمام قسمت های سایت شما را آنالیز میکنند. و بر اساس استانداردی که دارند سایت های تفریحی را رتبه بندی میکنند. بنابراین برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل میان سایت های سرگرمی و تفریحی با ما همراه باشید.

هرچه رتبه سایت شما بالاتر باشد. به این منظور است که اصولی کدنویسی و طراحی سایت تفریحی شما بهینه است. حال برای دیده شدن در میان دیگر سایت ها نیاز است. که فعال و بروز باشید. و روزانه سایت خود را با محتوای متنوع بروز رسانی کنید. تیم طراحی وب سازان مرصاد ( دئووب ) با مهارت بسیار بالایی که دارد. بهینه سازی و سئو سایت تفریحی و بازی آنلاین شما را با آخرین متدهای استاندارد طراحی راه انداری میکند.

سئو سایت تفریحی

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت تفریحی چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت تفریحی به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت تفریحی بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت تفریحی به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت تفریحی به تعداد وگستردگی فیچرها و امکانات سایت شما بستگی دارد که در بخش محاسبه قیمت و سفارش طراحی سایت آن را برآورد کند.

سفارش طراحی سایت تفریحی

سفارش طراحی سایت تفریحی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت تفریحی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های تفریحی و یا بازی هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو  ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

مشاوره طراحی سایت تفریحی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها