طراحی سایت حراجی

طراحی سایت حراجی

روش های بازاریابی در عصر حاضر رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته اند. ممکن است که در حال حاضر مزایده ها به صورت حضوری برگزار شوند.  ولی در بسیاری از کشورها این مزایده ها و حراجی از طریق سایت به صورت آنلاین انجام میشود. طراحی سایت حراجی و مزایده آنلاین بسیار مورد طرفدار قرار گرفته است. کاربران میتوانند در مسافت دوری که هستند در این مزایده ها شرکت نمایند. طراحی سایت مزایده یک برنامه بازاریابی آنلاین است. که مشتریان به صورت 24 ساعته میتوانند اطلاعات مربوط به آن را پیگیری نمایند.

سایت ebay یکی از بهترین و قدیمی ترین سایت ها است که در زمینه حراجی و مزایده فعالیت دارد. این سایت موارد مختلفی اعم از ملک، لباس، الماس و غیره برای مزایده قرار میدهد. که افراد زیادی از سراسر دنیا از این سایت بازدید میکنند. طراحی سایت حراجی و مزایده به صورت حرفه ای باید توسط شرکت طراحی سایت معتبر انجام گیرد. که بتواند با سایت های نمونه های خارجی و ایرانی مانند سایت ایسام به رقابت بپردازد. حراجی آنلاین طیف گسترده ای محصولات تخفیف دار را قرار میدهد. این سایت در دسته طراحی سایت فروشگاهی قرار میگرد.

قیمت طراحی سایت حراجی و مزایده

از مهمترین ویژگی های سایت های حراجی این است که مانند سایت فروشگاهی هستند. که در آن چند محصول با قیمت های مشخصی به فروش میرسند. اما کالاهای حراج شده برای مزایده نیز قرار دارند. که در مدت زمان مشخصی میتوانید قیمت این کالاها را تعیین کنید. که پس از اتمام مهلت به آخرین شخص درخواست دهنده به فروش میرسد. در مزایده حضوری کارشناس در آن جا حضور دارد. ولی در طراحی سایت مشابه ایسام تمام وقایع به صورت آنلاین در سایت اتفاق میفتد.

مزایده در واقع معامله ای است که فروشنده یک قیمت پایه برای محصول خود در نظر میگیرد. و در ادامه خریداران قیمت های بالاتری نسبت به هم پیشنهاد میدهند تا بتوانند کالای موردنظر را از آن خود کنند. قیمت طراحی سایت حراجی و مزایده آنلاین به نوع امکانات سایت بستگی دارد. که میتوانید رد بخش تماس با ما، سفارش طراحی سایت مزایده را ثبت نمایید. تا کارشناسان ما با مشاهده توضیحات بتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. در بخش پیش فاکتور نیز میتوانید درخواست خود را مستقیم ثبت نمایید.

قیمت طراحی سایت حراجی
مزایای طراحی سایت حراجی

مزایای طراحی سایت حراجی

طراحی سایت حراجی و مزایده منجر به افزایش درآمد چندبرابری شما خواهد شد. البته مستلزم این است که تمام اصول مربوط به این نوع سایت ها را رعایت کنید. زیرا برای بهترین بودن باید تلاش زیادی کنید. اینکه شما در سایت حراجی آنلاین شرکت کنید فرقی با حضور فیزیکی شما نخواهد داشت. تمام مراحل یک مزایده در سایت به صورت آنلاین قرار گرفته میشود. که برای فروش کالاهای دست دوم خود میتوانید در این حراجی ها شرکت کنید.

نحوه حراجی های آنلاین به این صورت است که کاربران در یک زمان مشخص به صورت آنلاین حاضر شده. و با دیگر افراد برای خرید کالاهای قیمتی موردنظر به رقابت میپردازند. در طراحی سایت حراجی و مزایده بلیط های برای افرادی که تمایل دارند در این مزایده ها شرکت کنند در سایت قرار میگیرد. هدف مدیر سایت مزایده آنلاین این است که در با بالاترین قیمت کالای موردنظر خود را به فروش برساند. این سایت یک نوع طراحی سایت درج آگهی و طراحی سایت تبلیغاتی نیز محسوب میشود.

طراحی وب سایت حراجی 

امکانات طراحی سایت حراجی و مزایده

سایت های فروشگاهی بسیار زیادی راه اندازی شده اند. اما یکی از دلایل محبوبیت این نوع سایت ها، تخفیف و حراجی های مکرر آن ها است. برای مثال سایت دیجیکالا جز سایت های فروشگاه محبوب میان افراد است. که با برندسازی کرده بسیاری از افراد میخواهند که طراحی سایت مشابه دیجیکالا را داشته باشند. طراحی سایت حراجی و مزایده نیز یک فروشگاه اینترنتی محسوب میشود. که کمک میکند افراد بتوانند کالاهای خود را با قیمت کمتر بخرند. و افرادی نیز کالاهای خود را با قیمت بیشتر بفروشند.

 تفاوت طراحی سایت مزایده با طراحی وب سایت تخفیف این است. که سایت تخفیف، آفر ها و تخفیف ها برای خدمات و لوازم های مختلفی را قرار میدهد. که کاربران تعیین کننده این قیمت ها نخواهند بود. و قیمت ها از طریق شرکت، فروشگاه مربوطه تعیین میشود. که برای فروش بیشتر با تخفیف در سایت های تخفیف قرار گرفته میشود. البته در سایت مزایده نیز کالاهای تخفیف دار و حراج خورده نیز قرار میگیرند. که از بخش مزایده نیز جدا است.

سفارش طراحی سایت حراجی
طراحی سایت مزایده

طراحی سایت مزایده

مزایده نوعی معامله است که سعی بر این است که کالاهای ارزشمند به بالاترین پیشنهاد به شخص موردنظر واگذار شود. بسیاری از سازمان و شرکت ها لوازم و تجیهیزات خود را به مزایده میگذارند. که افراد متقاضی قیمت های پیشنهادی خود را ارائه میدهند. و پس از بررسی آن لوازم مشخص به بالاترین قیمت به شخص موردنظر واگذار میشود.

مزایده در محافل های عمومی انجام میگیرد. ولی با طراحی سایت حراجی و مزایده میتوانید این مزایده ها را برای افراد بیشتری اطلاع رسانی کنید. برای برگزاری حراجی های حضوری هزینه زیادی خرج میشود. اما با سایت مزایده میتوانید این مدیریت ها را با کمترین زمان در سایت خود انجام دهید. بسیاری از افراد نیز از مزایده ها بی خبر هستند. و نمیدانند که در کجا برگزار میشود. اما به صورت آنلاین میتوانید افراد را مطلع کرده و مزایده ها را به صورت آنلاین برگزار نمایید.

در مزایده های عمومی و حضوری امکان تقلب وجود دارد. اما در سایت حراجی و مزایده آنلاین این مشکلات به وجود نخواهد آمد. مدیر سایت مزایده آنلاین وظیف دارد که این تقلب ها در سایت را به حداقل برساند. که البته شرکت طراحی سایت حرفه ای دئووب این کار برای شما خواهد کرد. تا کاربران اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا نمایند. برنامه ریزی های مزایده، اطلاع رسانی، تعیین قیمت، انتخاب پیشنهادات و غیره را تیم حرفه ای ما برای شما مدیریت خواهد کرد.

طراحی سایت حراجی و مزایده

تمام قوانینی که در مزایده های حضوری وجود دارد در طراحی سایت حراجی و مزایده نیز لحاظ خواهد شد. سایت موردنظر میتواند برای شرکت افراد در مزایده ها مبلغی دریافت نمیاد. و بعضی از مزایده ها نیز میتوانند به صورت راشگان نیز برگزار شوند. برای فروشندگان پنل های جداگانه ایجاد میشود. که میتوانند مزایده ها را مدیریت کنند. تاریخ شروع و پایان مزایده ها را مشخص نمایند. کاربران شرکت کننده را رویت نمایند. فهرستی از خریداران و کالاهای مزایده های مخلف را مشاهده نمایند.

در طراحی سایت حراجی و مزایده مانند ایسام فراد میتوانند. به سادگی کالاهای خود را برای فروش ثبت نمایند. که هرکاربر میتواند یک فروشنده و در عین حال یک خریدار باشد. که میتوان مانند سایت های درج آگهی به سایت دیوار و شیپور اشاره کرد. در سایت دیوار پورسانتی از مشتری گرفته نخواهد شد. و اشخصاص به صورت مستقیم با هم در ارتباط هستند. اما در سایت حراجی مانند ایسام درصدی از فروش کالا کسر شده و سپس به مشتری پرداخت خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر طراحی سایت شبیه دیوار و طراحی سایت شبیه شیپور را مشاهده نمایید.

خریداران و فروشندگان باید در سایت مزایده آنلاین ثبت نام کنند. تا بتوانند تمامی اطلاعات مربوطه به مزایده ها را کسب نمایند. سپس با انتخاب مزایده میتواند در آن شرکت نمیاد. که هزینه شرکت در آن میتواند رایگان یا پولی باشد. افراد مبالغ خود را ثبت میکنند. و فاکتور به برندگان تحویل داده میشود.

طراحی سایت حراجی و مزایده
ویژگی های طراحی سایت حراجی

ویژگی سایت حراجی و مزایده

سایت حراجی و مزایده باید قابلیت پشتیبانی و توسعه پذیری را داشته باشد. که شرکت طراحی سایت دئووب با ارائه خدمات پشتیبانی این کار را برای شما انجام خواهد داد. که ترافیک سایت شما به صورت کامل کنترل شود. تا با افزایش تعداد شرکت کنندگان سایت شما دچار کندی نشود. همچنین از آنجایی که در مزایده ها مبالغ زیادی پول رد و بدل میشود. باید تیم پشتیبانی بتواند تمام این مشکلات احتمالی را برطرف نماید.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری حرفه ای در سایت حراجی و مزایده بسیار مهم است. طراحی سایت مزایده باید به نحوی باشد که کاربران با مشکل مواجه نشوند. و بتوانند به صورت آسان و سریع از امکانات سایت استفاده نمایند. طراحی سایت چند زبانه مزایده برای برگزاری مزایده های بین المللی لازم است.

کاربران میتوانند مزایده و حراجی های مورد علاقه خود را در شبکه های احتماعی نیز به اشتراک بگذاریند. که این شیوه اشتراک گذاری میتواند به افزایش تعداد مشتریان نیز کمک زیادی کند. باید محل جغرافیایی فروشنده و خریدار پس از مزایده درج شود. و پس از اتمام مزایده ها، پیشنهاد های دیگر نیز به خریداران و کاربران ارسال شود.

سئو سایت حراجی و مزایده

وب سایت های حراجی و مزایده در حال افزایش هستند. شما نیز برای قرار گیری در این لیست باید سعی کنید که در رتبه های اولیه قرار بگیرید. تا کاربران شما را در نتایج اولیه جستجوگر گوگل ببییند. در غیر این صورت به سایت شما مراجعه نخواهد کرد. آوردن سایت به صفحه اول گوگل باید توسط شرکت سئو سایت حرفه ای دئووب انجام گیرد. که در سئو تضمینی این تضمین را به شما خواهیم داد.

بنابراین باید نگاهی به هزینه های نهان یک سایت حراجی و مزایده نیز داشته باشید. که میتوان به سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ و برندسازی شما اشاره کرد. که البته شرکت دئووب تمام این موارد را با قیمت منصفانه برای شما انجام خواهد داد. باید با کلمات کلیدی نظیر سایت مزایده آنلاین، سایت حراجی آنلاین و غیره در صفحه اول گوگل قرار گیرید. که با حضور مستمر در رتبه های اولیه گوگل تبدیل به یک برند در زمینه مزایده و حراجی خواهید شد.

سئو سایت حراجی
طراحی سایت حراجی مشابه Ebay

طراحی سایت حراجی مشابه Ebay 

ایبی (Ebay) یکی شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است که جزو اولین و بزرگترین سایت های مزایده آنلاین در جهان است. این سایت توسط آقای امیدیار در سال 95 میلادی راه اندازی شد. این سایت صرفا بیش از یک حراجی آنلاین است. ایبی یک نوع طراحی سایت مارکت پلیس بسیار بزرگ به حساب می آید که نزدیک به 200 میلیون کاربر دارد.

تاسیس کننده Ebay در ابتدا یک برنامه تحت وب نوشت که در بتواند مزایده آنلاین برگزار نماید. بعد از گذشت مدتی ایبی به یکی از بزرگترین سایت های مزایده تبدیل شد. در سال 95 در ابتدا یک اشاره گر لیزری جهت مزایده قرار داده شد که بعد از گشت کمی به فروش رسید و پس از آن تبدیل شدن ایبی به یکی از سایت های درج کننده آگهی حراجی در دنیا.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها