شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت مزایده

روش های بازاریابی در عصر حاضر رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته اند. ممکن است که در حال حاضر مزایده ها به صورت حضوری برگزار شوند. ولی در بسیاری از کشورها این مزایده ها و حراجی از طریق سایت به صورت آنلاین انجام میشود. طراحی سایت حراجی و مزایده آنلاین بسیار مورد طرفدار قرار گرفته است. کاربران میتوانند در مسافت دوری که هستند در این مزایده ها شرکت نمایند. طراحی سایت مزایده یک برنامه بازاریابی آنلاین است. که مشتریان به صورت 24 ساعته میتوانند اطلاعات مربوط به آن را پیگیری نمایند.

سایت ebay یکی از بهترین و قدیمی ترین سایت ها است که در زمینه حراجی و مزایده فعالیت دارد. این سایت موارد مختلفی اعم از ملک، لباس، الماس و غیره برای مزایده قرار میدهد. که افراد زیادی از سراسر دنیا از این سایت بازدید میکنند. طراحی سایت حراجی و مزایده به صورت حرفه ای باید توسط شرکت طراحی سایت معتبر انجام گیرد. که بتواند با سایت های نمونه های خارجی و ایرانی مانند سایت ایسام به رقابت بپردازد. حراجی آنلاین طیف گسترده ای محصولات تخفیف دار را قرار میدهد. این سایت در دسته طراحی سایت فروشگاهی قرار میگرد.

طراحی سایت حراجی آنلاین

طراحی سایت حراجی

مزایده نوعی معامله است که سعی بر این است که کالاهای ارزشمند به بالاترین پیشنهاد به شخص موردنظر واگذار شود. بسیاری از سازمان و شرکت ها لوازم و تجیهیزات خود را به مزایده میگذارند. که افراد متقاضی قیمت های پیشنهادی خود را ارائه میدهند. و پس از بررسی آن لوازم مشخص به بالاترین قیمت به شخص موردنظر واگذار میشود.

مزایده در محافل های عمومی انجام میگیرد. ولی با طراحی سایت حراجی و مزایده میتوانید این مزایده ها را برای افراد بیشتری اطلاع رسانی کنید. برای برگزاری حراجی های حضوری هزینه زیادی خرج میشود. اما با سایت مزایده میتوانید این مدیریت ها را با کمترین زمان در سایت خود انجام دهید. بسیاری از افراد نیز از مزایده ها بی خبر هستند. و نمیدانند که در کجا برگزار میشود. اما به صورت آنلاین میتوانید افراد را مطلع کرده و مزایده ها را به صورت آنلاین برگزار نمایید.

در مزایده های عمومی و حضوری امکان تقلب وجود دارد. اما در سایت حراجی و مزایده آنلاین این مشکلات به وجود نخواهد آمد. مدیر سایت مزایده آنلاین وظیف دارد که این تقلب ها در سایت را به حداقل برساند. که البته شرکت طراحی سایت حرفه ای دئووب این کار برای شما خواهد کرد. تا کاربران اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا نمایند. برنامه ریزی های مزایده، اطلاع رسانی، تعیین قیمت، انتخاب پیشنهادات و غیره را تیم حرفه ای ما برای شما مدیریت خواهد کرد.

سفارش طراحی سایت حراجی در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه حراجی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

قیمت طراحی سایت حراجی و مزایده

از مهمترین ویژگی های سایت های حراجی این است که مانند سایت فروشگاهی هستند. که در آن چند محصول با قیمت های مشخصی به فروش میرسند. اما کالاهای حراج شده برای مزایده نیز قرار دارند. که در مدت زمان مشخصی میتوانید قیمت این کالاها را تعیین کنید. که پس از اتمام مهلت به آخرین شخص درخواست دهنده به فروش میرسد. در مزایده حضوری کارشناس در آن جا حضور دارد. ولی در طراحی سایت مشابه ایسام تمام وقایع به صورت آنلاین در سایت اتفاق میفتد.

مزایده در واقع معامله ای است که فروشنده یک قیمت پایه برای محصول خود در نظر میگیرد. و در ادامه خریداران قیمت های بالاتری نسبت به هم پیشنهاد میدهند تا بتوانند کالای موردنظر را از آن خود کنند. قیمت طراحی سایت حراجی و مزایده آنلاین به نوع امکانات سایت بستگی دارد. که میتوانید رد بخش تماس با ما، سفارش طراحی سایت مزایده را ثبت نمایید. تا کارشناسان ما با مشاهده توضیحات بتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. در بخش پیش فاکتور نیز میتوانید درخواست خود را مستقیم ثبت نمایید.

پکیج برنزی

میلیون تومان 12
 • بخش پرسش و پاسخ سوالات
 • بخش مرتبط با محصولات
 • داشتن بخش مرتبط با خدمات
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش نظرات
 • داشتن بخش اخبار
 • ریسپانسیو

پکیج نقره ای

میلیون تومان 16
 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای کاربران
 • مشاوره آنلاین
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • رزرو آنلاین
 • سامانه چت آنلاین

پکیج طلایی

میلیون تومان 22
 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس
 • داشتن بخش تیکتینگ
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

مزایای طراحی سایت حراجی آنلاین

طراحی سایت حراجی و مزایده منجر به افزایش درآمد چندبرابری شما خواهد شد. البته مستلزم این است که تمام اصول مربوط به این نوع سایت ها را رعایت کنید. زیرا برای بهترین بودن باید تلاش زیادی کنید. اینکه شما در سایت حراجی آنلاین شرکت کنید فرقی با حضور فیزیکی شما نخواهد داشت. تمام مراحل یک مزایده در سایت به صورت آنلاین قرار گرفته میشود. که برای فروش کالاهای دست دوم خود میتوانید در این حراجی ها شرکت کنید.

نحوه حراجی های آنلاین به این صورت است که کاربران در یک زمان مشخص به صورت آنلاین حاضر شده. و با دیگر افراد برای خرید کالاهای قیمتی موردنظر به رقابت میپردازند. در طراحی سایت حراجی و مزایده بلیط های برای افرادی که تمایل دارند در این مزایده ها شرکت کنند در سایت قرار میگیرد. هدف مدیر سایت مزایده آنلاین این است که در با بالاترین قیمت کالای موردنظر خود را به فروش برساند. این سایت یک نوع طراحی سایت درج آگهی و طراحی سایت تبلیغاتی نیز محسوب میشود.

طراحی سایت شبیه ایسام
طراحی سایت چندمنظوره

امکانات طراحی سایت حراجی و مزایده

سایت های فروشگاهی بسیار زیادی راه اندازی شده اند. اما یکی از دلایل محبوبیت این نوع سایت ها، تخفیف و حراجی های مکرر آن ها است. برای مثال سایت دیجیکالا جز سایت های فروشگاه محبوب میان افراد است. که با برندسازی کرده بسیاری از افراد میخواهند که طراحی سایت مشابه دیجی کالا را داشته باشند. طراحی سایت حراجی و مزایده نیز یک فروشگاه اینترنتی محسوب میشود. که کمک میکند افراد بتوانند کالاهای خود را با قیمت کمتر بخرند. و افرادی نیز کالاهای خود را با قیمت بیشتر بفروشند.

تفاوت طراحی سایت مزایده با طراحی وب سایت تخفیف این است. که سایت تخفیف، آفر ها و تخفیف ها برای خدمات و لوازم های مختلفی را قرار میدهد. که کاربران تعیین کننده این قیمت ها نخواهند بود. و قیمت ها از طریق شرکت، فروشگاه مربوطه تعیین میشود. که برای فروش بیشتر با تخفیف در سایت های تخفیف قرار گرفته میشود. البته در سایت مزایده نیز کالاهای تخفیف دار و حراج خورده نیز قرار میگیرند. که از بخش مزایده نیز جدا است.

ویژگی طراحی سایت مزایده آنلاین

سایت حراجی و مزایده باید قابلیت پشتیبانی و توسعه پذیری را داشته باشد. که شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد با ارائه خدمات پشتیبانی این کار را برای شما انجام خواهد داد. که ترافیک سایت شما به صورت کامل کنترل شود. تا با افزایش تعداد شرکت کنندگان سایت شما دچار کندی نشود. همچنین از آنجایی که در مزایده ها مبالغ زیادی پول رد و بدل میشود. باید تیم پشتیبانی بتواند تمام این مشکلات احتمالی را برطرف نماید.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری حرفه ای در سایت حراجی و مزایده بسیار مهم است. طراحی سایت مزایده باید به نحوی باشد که کاربران با مشکل مواجه نشوند. و بتوانند به صورت آسان و سریع از امکانات سایت استفاده نمایند. طراحی سایت چند زبانه مزایده برای برگزاری مزایده های بین المللی لازم است.

کاربران میتوانند مزایده و حراجی های مورد علاقه خود را در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذاریند. که این شیوه اشتراک گذاری میتواند به افزایش تعداد مشتریان نیز کمک زیادی کند. باید محل جغرافیایی فروشنده و خریدار پس از مزایده درج شود. و پس از اتمام مزایده ها، پیشنهاد های دیگر نیز به خریداران و کاربران ارسال شود.

طراحی سایت مزایده

طراحی سایت حراجی و مزایده با وب سازان مرصاد

تمام قوانینی که در مزایده های حضوری وجود دارد در طراحی سایت حراجی و مزایده نیز لحاظ خواهد شد. سایت موردنظر میتواند برای شرکت افراد در مزایده ها مبلغی دریافت نمیاد. و بعضی از مزایده ها نیز میتوانند به صورت راشگان نیز برگزار شوند. برای فروشندگان پنل های جداگانه ایجاد میشود. که میتوانند مزایده ها را مدیریت کنند. تاریخ شروع و پایان مزایده ها را مشخص نمایند. کاربران شرکت کننده را رویت نمایند. فهرستی از خریداران و کالاهای مزایده های مخلف را مشاهده نمایند.

در طراحی سایت حراجی و مزایده مانند ایسام فراد میتوانند. به سادگی کالاهای خود را برای فروش ثبت نمایند. که هرکاربر میتواند یک فروشنده و در عین حال یک خریدار باشد. که میتوان مانند سایت های درج آگهی به سایت دیوار و شیپور اشاره کرد. در سایت دیوار پورسانتی از مشتری گرفته نخواهد شد. و اشخصاص به صورت مستقیم با هم در ارتباط هستند. اما در سایت حراجی مانند ایسام درصدی از فروش کالا کسر شده و سپس به مشتری پرداخت خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر طراحی سایت شبیه دیوار و طراحی سایت شبیه شیپور را مشاهده نمایید.

خریداران و فروشندگان باید در سایت مزایده آنلاین ثبت نام کنند. تا بتوانند تمامی اطلاعات مربوطه به مزایده ها را کسب نمایند. سپس با انتخاب مزایده میتواند در آن شرکت نمیاد. که هزینه شرکت در آن میتواند رایگان یا پولی باشد. افراد مبالغ خود را ثبت میکنند. و فاکتور به برندگان تحویل داده میشود.

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...