طراحی سایت حرفه ای

هر کسب و کاری در تلاش این است که بهترین و پیشرفته ترین تجارت آنلاین را تجربه کند که در گروه ساخت سایت حرفه ای است. باید بدانید که داشتن سایت معتبر و حرفه ای نیاز اول شما است . اما برای پیشرفت و موفقیت شما در کسب و کارتان کافی نخواهد بود. باید بعد از طراحی سایت حرفه ای ، بهینه سازی و سئو سایت شما نیز انجام شود. همه این ها باعث میشود که در نظر مشتریان و مخاطبان خود دیده شوید. خوب هر کسب و کاری در تلاش این است که بهتر و وسیع تر دیده شود. یک سایت حرفه ای میتواند شما را در این زمینه یاری دهد که به برندسازی اینترنتی خود بپردازید. 

رابط کاربری و تجربه کاربری حرفه ای و استاندارد در طراحی سایت حرفه ای مهم است. یک وب سایت حرفه ای باید در عین داشتن ظاهری زیبا و جذاب، باید کدنویسی بهینه نیز در هسته سایت خود داشته باشد. امکاناتی که در سایت اضافه میشود. نباید منجر به کاهش سرعت سایت شود. امنیت در سایت های حرفه ای و اختصاصی مهم است. البته شرکت ما این جنبه ها را همیشه رعایت میکند. پروژه طراحی سایت حرفه ای باید کیفیت بالا همراه با هزینه مناسب را همزمان به شما ارائه دهد. در شرکت ما پروژه ها علاوه بر طراحی سایت در تهران در سایر شهر ها و کشورها نیز خدمات سایت و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهیم.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای برای تمامی سایت های که در شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت دئووب برنامه نویسی میشود . میتواند اعمال شود و سایت شما را از حالت ساده به حالت بسیار پیشرفته و یا به اصطلاح حرفه ای تبدیل نماید. اینکه یک سایت حرفه ای نامیده میشود میتواند از نظر ظاهری و یا از نظر برنامه نویسی نیز این لقب به یک سایت داده شود.

ما برنامه نویسان به سایت های حرفه ای با چشم دیگر مینگریم. ممکن است سایتی از نظر ما حرفه ای باشد اما به نظر شما بسیار ساده باشد. بسیاری از سایت ها بطن جالبی ندارند و به عبارت دیگر هسته خوبی ندارند. و از نظر برنامه نویسی بسیار ضعیف میباشند و ممکن است اصلا کدها بهینه نباشند . و یا اینکه با آخرین متد برنامه نویسی ؛ کدنویسی نشده باشند.

این سایت از نظر ما حرفه ای نمیباشند . ما به شما این اطمینان را میدهیم که سایتی که برای شما طراحی میکنیم و در اختیار شما قرار میدهیم. اگر پلن حرفه ای ما را انتخاب کرده باشید. هم ظاهر سایت را حرفه ای طراحی خواهیم نمود و هم هسته سایت را حرفه ای طراحی خواهیم نمود. اگر سایت شما طراحی سایت با وردپرس باشد. قالب سایت را به صورت حرفه ای طراحی خواهیم نمود.

 طراحی سایت حرفه ای ارزان

همان طور که در تمامی مقالات طراحی سایت برای شما عنوان شده است. شرکت دئووب با ارائه تعرفه های مناسب نسبت به رقبای خود توانسته در این زمینه نیز نظر مشتریان خود را به خود جلب نماید. طراحی سایت حرفه ای ارزان از مزایای سایت شما کم نخواهد کرد . ما در ایام ویژه نیز برای کاربران و مشتریان خود آفرهای را درنظر گرفته و تخفیف های ویژه ای را در نظر خواهیم گرفت.

طراحی سایت حرفه ای ارزان برای ما یک شعار نیست . تا با این ترفند بخواهیم مشتریان خود را به سمت خود بکشانیم . همانطور که با شرکت دئووب در تماس بوده اید و از تعرفه های ما با خبر شده اید. میتوانید با دیگر شرکت ها در تماس بوده . هم نمونه کارها را ملاحظه نمایید و هم میتوانید از تعرفه های طراحی سایت باخبر شوید. این بخش اگر بر عهده خود شما عزیزان باشد بسیار بهتر است . طراحی سایت ارزان حرفه ای یکی از مواردی است که بیشتر مشتریان ما درخواست میکنند.

با کمی تحقیق میتوانید به تمامی صحبت های ما پی برده و خود در این مورد قضاوت نمایید. لطفا در هنگام پرسجو به نمونه کارها نیز دقت بفرمایید. و از تک تک نمونه کارها در زمینه کاری خود نیز دیدن نمایید. هرچه تعداد پروژهای یک سایت بیشتر باشد مطمئنا آن شرکت حرفه ای عمل نموده است.

طراحی سایت حرفه ای ارزان

طراحی سایت حرفه ای

مزایای طرای سایت حرفه ای

مزایای طراحی سایت حرفه ای

مزایای طراحی سایت حرفه ای بسیار زیاد است. با دارا بودن یک وبسایت حرفه ای میتوانید تمام نیازهای خود و مشتریان خود را پاسخ مثبت دهید. با ساخت وب سایت حرفه ای تمام ابزار آنلاین برای توسعه کسب و کار آنلاین خود را خواهید داشت. بنابراین زودتر از سایر رقیبان خود که تازه تجارت آنلاین خود را گسترش داده اند به نتیجه بالاتری خواهید رسید. طراحی وب سایت تخصصی و حرفه ای به منزله این است که شما تمام ویژگی های لازم برای پیروزی در میدان را خواهید داشت.

البته باید بدانید که نگهداری وب سایت حرفه ای بسیار مهم است. بنابراین از مزایای طراحی سایت حرفه ای میتوان به افزایش مشتریان تجاری شما اشاره کرد. که هرچه مشتریان شما بیشتر باشد، درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد. که باید حرفه ای بودن را با بهترین نمونه کارها بسنجید تا تفاوت را احساس نمایید. طراحی سایت تخصصی و حرفه ای خود را به شرکت دئووب بسپارید. تا از مزایای طراحی سایت حرفه ای که به سودآوری چندبرابری خود میتوان اشاره کرد برسید.

برندسازی با طراحی سایت حرفه ای

برندسازی

از مزایای طراحی وبسایت حرفه ای به برندسازی میتوان اشاره نمود. شما میتوانید از طریق سایت حرفه ای خود خدمات و محصولات خود را به افراد بیشتری ارائه دهید.

پشتیبانی طراحی سایت حرفه ای

پشتیبانی آنلاین

یکی از مزایای طراحی سایت حرفه ای پشتیبانی آنلاین است. شما میتوانید از طریق سایت پیشرفته خدمات و محصولات خود را به صورت شبانه روزی به مردم ارائه دهید.

پیروزی در رقابت با طراحی سایت حرفه ای

رقابت

ساخت سایت حرفه ای یک مزیت رقابتی محسوب میشود. ممکن است بسیاری از همکاران شما دارای سایت تخصصی نباشند. شما میتوانید با سایت حرفه ای میتوانید با همکارانتان رقابت کنید.

دسترسی آسان به سایت حرفه ای

دسترسی آسان

از مزایای طراحی وبسایت حرفه ای میتوان به دسترسی آسان مشتریان به خدمات شما اشاره کرد. با سایت تخصصی به صورت شبانه روزی میتوانید به مشتریان خود سرویس بدهید.

بازاریابی گسترده با طراحی سایت حرفه ای

بازاریابی گسترده

از مزایای ساخت سایت حرفه ای امکان بازاریابی میتوان اشاره کرد. از طریق سایت تخصصی و حرفه ای میتوانید مشتریان بیشتری داشته باشید. و افراد زیادی سایت شما را به یکدیگر معرفی خواهند کرد

جلب اعتماد با طراحی سایت حرفه ای

جلب اعتماد

از مزایای طراحی سایت حرفه ای میتوان به دسترسی آسان مشتریان به خدمات شما اشاره کرد. با سایت پیشرفته و حرفه ای به صورت شبانه روزی میتوانید به مشتریان خود سرویس بدهید.

افزایش اعتبار تجاری با طراحی سایت حرفه ای

افزایش اعتبار تجاری

از مزایای طراحی وبسایت حرفه ای میتوان به افزایش اعتبار تجاری اشاره کرد. یک سایت حرفه ای اعتبار شما را در میان همکارنتان و مشتریانتان افزایش خواهد داد.

صرفه جویی با طراحی سایت حرفه ای

صرفه جویی

از مزایای ساخت سایت حرفه ای صرفه جویی در زمان است. شما زمان کمتری را صرف ارائه محصولات خود میکنید. و از طریق سایت تخصصی سرویس های شما به مشتریان ارائه میشود.

کاهش هزینه ها با طراحی سایت حرفه ای 

کاهش هزینه

از مزایای طراحی سایت حرفه ای میتوان به افزایش اعتبار تجاری اشاره کرد. یک وبسایت حرفه ای اعتبار شما را در میان همکارنتان و مشتریانتان افزایش خواهد داد.

مراحل طراحی سایت حرفه ای

یکی از مواردی که باید مشتریان طراحی سایت حرفه ای بسیار به آن توجه داشته باشند . صبر و حوصله بسیار میباشد که تک تک افرادی که این نوع وب سایت را درخواست دارند باید رعایت کنند . همانطور که از اسم این نوع وب سایت ها مشخص است مدت زمان طراحی نیز بیشتر خواهد بود. ما برای اینکه شما عزیزان از روند کاری طراحی سایت حرفه ای باخبر باشید. در این بخش مراحل ساخت سایت حرفه ای را برای شما شرح خواهیم داد.

این مراحل بسته به نوع طراحی سایت نیز میتواند تغییر پیدا نماید. برای مثال طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای با سایت شرکتی حرفه ای بسیار متفاوت بوده. حتی مدت زمانی که برای برنامه نویسی مورد نیاز میباشد. ممکن است متفاوت بوده. پس لطفا این بخش را استناد قرار نداده و به صورت عمومی در تمامی سایت ها فرض نمایید.

برای مثال یک سایت فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس با یک سایت فروشگاهی بسیار متفاوت است. بنابراین حرفه ای بودن بیانگر تخصصی بودن و ناب بودن ایده آن کسب و کار است. یک طراحی سایت شبیه دیجی کالا از نظر حرفه ای و پیشرفته بودن با دیگر انواع سایت فروشگاهی تفاوت های زیادی خواهد داشت. که همه این موارد به شما و نیازهایتان بستگی دارد.

امکانات-طراحی-وب-سایت-حرفه-ای
جمع آوری اطلاعات در طراحی سایت حرفه ای

جمع آوری اطلاعات

در طراحی سایت حرفه ای، تحقیق و جمع آوری اطلاعات اولین قدم است. شما باید بر روی جزئیات اطلاعات تمرکز داشته باشید. کسب و کار مشتری را به خوبی بشناسید. گروه بندی مخاطبان اصلی مشتری را استخراج کنید. مشتری باید اهداف اصلی خود از درخواست ساخت وب سایت حرفه ای را مشخص کند. شناخت بازار هدف در طراحی وبسایت حرفه ای مهم است.

در ضمن باید سوالات از درخواست دهنده ساخت سایت حرفه ای پرسیده شود. برای مثال؛ چه هزینه برای طراحی سایت حرفه ای خود در نظر گرفته اید؟ هدف اصلی شما از ساخت سایت تخصصی و پیشرفته چیست ؟ رقیبان و مشتریان شما چه کسانی هستند ؟ هدف اصلی کسب و کار شما چیست ؟ میخواهید در چه جایگاهی قرار بگیرید ؟ برای برندسازی خود برنامه ریزی کرده اید ؟

برنامه ریزی و wireframe

بعد از نیازسنجی درخواست دهنده سایت، تیم فنی دئووب به بررسی وتحلیل خواسته های شما میپردازند. و شروع به برنامه ریزی روند پروژه طراحی سایت میکنند. در این مرحله طراحان دئووب با توجه به کسب و کار شما طرح اولیه wireframe یا اسکچ سایت را طراحی میکنند. تعداد و نوع صفحات سایت و نقشه سایت طرح ریزی میشود. در این گام تمامی صفحات اصلی اعم از صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما وغیره به تصویر کشیده میشود.

عناصر گرافیکی و المان های مختلفی که مناسب است انتخاب میشود. طراح تجربه کاربری بهترین الگوریتم را برای مسیریابی از شروع تا هدف مشتری به دست می آورد. تا در طراحی و کدنویسی سایت حرفه ای مشخص شود. تمام نمونه های بصری به تایید کارفرما میرسد.

برنامه ریزی
طراحی قالب سایت حرفه ای

طراحی قالب سایت با توجه به نمونه اولیه

در این مرحله قالب اصلی سایت با توجه به نمونه گرافیکی آن طراحی میشود. المان های اصلی مانند هدر، فوتر، ساختار منوها و صفحه بندی مشخص میشود. رنگ بندی سایت با توجه نوع کسب و کار مشتری مشخص میشود. فرم ها و صفحات مختلف با توجه به نیاز مشتری طراحی میشوند. در این مرحله فونت و آیکون ها، تصاویر و المان های گرافیکی طراحی و قرار داده میشوند. در طراحی سایت شرکتی ارزان نیز ما این مراحل را طی میکنیم تا مشتری به اهداف خود بتواند برسد.

برنامه نویسی سایت

کدنویسی سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان است. بنابراین باید یک تیم مجرب از برنامه نویسان حساس ترین مرحله را در طراحی سایت حرفه ای انجام دهد. تا سایت پیشرفته و حرفه ای شما بتواند سال های سال به خوبی کار کند. و بتوانید هر امکانی که میخواهید به آن اضافه کنید. طراحی سایت حرفه ای باید به گونه ای باشد که بتواند هر زمان آن را ارتقا دهید. برنامه نویسان ما از آخرین تکنولوژی وب بهره میبرند. و تمام کدها را از صفر کدنویسی میکنند. در این مرحله api ها سرور نوشته میشود. و برنامه نویسی سمت بک اند به صورت بهینه سازی و استاندارد انجام میپذیرد.

برنامه نویسی سایت
ورود اطلاعات

ورود اطلاعات اولیه

پس از اتمام ساخت سایت حرفه ای نوبت به دیتاگذاری میرسد. در این قسمت دیتا و محتواهای اولیه قرار داده میشود. و صرفا برای نمایش بهتر سایت شما است. تا بتوانیم در این مرحبه بعضی باگ ها را شناسایی کنیم. اما محتوا نویسی کامل سایت دست خودتان است. که میخواهید چه نوع اطلاعاتی در آن قرار دهید. ورود اطلاعات یا Data Entry باید توسط کارشناسان شرکت شما انجام گیرد. که با اطلاعات و داده های سازمان شما کار کرده اند. برای مثال یک سایت فروشگاهی خود میداند که چه محصولات با چه ویژگی و توضیحاتی باید اضافه کند.

راه اندازی سایت و تست آن

در این مرحله دمو سایت در اختیار کارفرما قرار میگیرد. تا بتواند با سایت حرفه ای خود کار کند. و نظرات خود را به تیم دئووب منتق کند. اگر در این مرحله تغییرات جدیدی نیاز داشتید. باتوجه به اینکه قالب سایت را تایید کرده بودید. چنانچه تیم فنی دئووب تشخیص دهد که تغییرات شما بیش از قرارداد است. فاکتور جداگانه ای برای اعمال درخواست های موردنظر شما تیه خواهد شد. و پس از تایید تمام تغییرات درخواستی شما به دقت انجام خواهد شد.

راه اندازی و تست سایت
تحویل و آموزش پنل سایت

تحویل و آموزش پنل سایت

در این مرحله سایت در طی یک جلسه سایت به طور کامل به شما تحویل دهده خواهد شد. مدیر فنی پنل سایت را به شما آموزش خواهد داد. آخرین مرحله طراحی سایت حرفه ای مربوط به خدمات پشتیبانی و نگهداری آن است. که اغلب توسط شرکت ها نادیده گرفته میشود.

پشتیبانی سایت حرفه ای در بلند مدت احتمال موفقیت شما را افزایش خواهد داد. یک سایت پیشرفته و حرفه ای مانند هر محصول دیگری نیاز به مراقب همیشگی دارد. در این مرحله فایل پشتیبان از محتوای سایت تهیه خواهد شد. بروزرسانی سایت مطابق با نظر شما خواهد بود. که میخواهید ماژول یا ویژگی جدید به سایت اضافه کنید یا خیر. امنیت سایت حرفه ای شما باید تامین شود. و خدمات مربوط به هاست و سرور و ورودی و خروجی باید به طور منظم چک شود.

مراحل بعد از طراحی سایت حرفه ای

بسیاری تصور میکنند که بعد از دریافت سایت خود دیگر نیازی به شرکت طراحی سایت ندارند. اوب باید عرض شود که در مسیر رشد کسب و کار باید همیشه بروز باشید. کمترین حالت آن این است که چند وقت یکبار امکانات حتی جزئی در سایت خود قرار دهید تا کاربران متوجه اهمیت شما به سایتتان شوند. سایت های زیاد و پیشرفته ای در حال کار هستند. که باید با همه رقبای مجازی و فیزیکی خود به رقابت بپردازید. شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب شما را در این مسیر بتا انتهای راه همراهی خواهد کرد.

یک موضوع که برای بسیاری از کاربران طراحی سایت پر اهمیت است . این است که بعد از طراحی سایت چه اتفاقی خواهد افتاد . آیا شرکتی که پروژه ما را در دست داشت آیا در کنار ما باقی خواهد ماند ؟. یا ما را به حال خود رها خواهد نمود. این موضوع را باید در نظر داشته باشید که تازه کار ما بعد از طراحی سایت حرفه ای شما شروع خواهد شد.

ما در این بخش قرار است تمامی مراحلی که بعد از طراحی سایت بر روی سایت شما انجام خواهد شد . را برای شما شرح داده و برای اطلاع شما به اشتراک بگذاریم. شایان ذکر است که مراحلی که در بعد از طراحی سایت عنوان خواهد شد . مستلزم این است که شما تمایل به همکاری ما را داشته باشید . آنگاه کار ما بر روی سایت شما آغاز خواهد شد.

امکانات-طراحی-وب-سایت-حرفه-ای
تعمیر و بروز رسانی سایت حرفه ای

تعمیر و بروز رسانی سایت حرفه ای

تکنولوژی لحظه ای در حال پیشرفت است. بنابراین گمان نکنید. که بعد از راه اندازی سایت حرفه ای نیازی به بروزرسانی نخواهید داشت. و سایت شما قرار است تا ابد نیاز به هیچ بهبودی نداشته باشد. طراحی سایت حرفه ای باید مطابق با نیاز روز تغییر کند. در غیر این صورت با گذشت زمان قادر نخواهید بود. سرویس و خدمات خود را به همان کیفیت گذشته ارائه دهید. زیرا نیاز کاربران نیز با توجه به روز تغییر میکند. باید بتوانید خواسته های تمام مشتریان خود را تماما برطرف نمایید.

تحلیل تجربه کاربران

بعد از راه اندازی طراحی سایت حرفه ای باید نحوه کارکرد سایت آنالیز شود. بعد از مدتی که از کارکرد سایت پیشرفته شما گذشت باید تجربه کاربران را تحلیل نمایید. برای مثال آمار بازدید روزانه به چه صورت است. ساعات اوج بازدید چه زمانی است. کاربران از چه صفحه هایی بیشتر بازید میکنند. مدت زمان حضور کاربر در سایت چه مدت است. نرخ پرش کاربران از صفحات سایت چقدر است. شما باید تمام این موارد را تحلیل و بررسی نمایید. شرکت دئووب تمام این آمار ها و تحلیل ها را به صورت منظم انجام خواهد داد.

تحلیل تجربه کاربران
برندسازی اینترنتی

برندسازی اینترنتی

بعد از طراحی سایت حرفه ای باید در اینترنت خود را به یک برند حرفه ای تبدیل کنید. حوزه کاری دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده است. تیم دیجیتال مارکتینگ دئووب شما را در این راه هدایت خواهد کرد. که به شیوه اصولی برندسازی کنید. و اعتبار کسب و کار خود را بهبود دهید.

تنها یک لوگو و سایت حرفه ای نمیتواند تضمین کننده موفقیت برند شما باشد. زیرا روزانه به تعداد رقیبان شما اضافه میشود. و باید در این بین راه و رسم برندسازی را رعایت کنید. تا جایگاه خود را بهبود دهید. تیم دیجیتال مارکتینگ دئووب بهترین ابزارها و ایده ها را برای شما در نظر خواهد گرفت. برندسازی اینترنتی یعنی اینکه بر سر زبان ها بیفتید. و نام کسب و کار شما در ذهن های کاربران نقش ببندد.

تبلیغات در گوگل ادز

گوگل پربازدیدترین سایت است. و شما میتوانید سایت خود را در موتور جستجوگر گوگل تبلیغ کنید. به این صورت است که چند کلمه کلیدی اصلی خود را مشخص میکنید. جستجوگر گوگل اگر کلمه کلیدی مشابه لیست شما را وارد کرده باشد. و با پرداخت هزینه به گوگل شما را در لیست نتایج کاربر نشان خواهد داد. که به این روش Google adwords یا گوگل ادز گفته میشود. که بر اساس تعداد کلیدها هزینه آن محاسبه میشود. روش تبلیغ گوگل ادوردز را همگام با سئو وبهینه سازی سایت حرفه ای انجام دهید. روش تبلیغاتی گوگل ادز به تنهایی جوابگو نخواهد بود.

تبلیغات در گوگل ادز
سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای

بعد از طراحی سایت مهمترین نکته اصول محتوا نویسی استاندارد و بهینه سازی شده است. تیم حرفه ای دئووب تمام موارد به سئو سایت حرفه ای را برای شما انجام خواهد داد. تا سایت پیشرفته و حرفه ای شما به صفحه اول گوگل بیاید. شرکت دئووب تمام طراحی های خود را بر اساس اصول استاندارد گوگل پیاده سازی میکند. برنامه نویسان ما با تمام اصول کدنویسی تمییز و بهینه مسلط هستند.

بنابراین اگر طراحی سایت حرفه ای شما توسط شرکت ما انجام گرفته. کار سئو سایت شما نسبت به دوستانی که خود از قبل دارای سایت هستند. و نیاز به سئو سایت حرفه ای دارند. راحت تر خواهد بود. در هر صورت میتوانید با پشتکار و تلاش با کمک تیم سئو سایت متخصص به نتایج عالی دست پیدا کنید.

اشتراک گذاری

بعد از پایان کار باید سایت تخصصی خود را به معرفی افراد برسانید. برای این منظور در رسانه های اجتماعی مناسب نظیر توییتر، لینکدین، فیسبوک، اینستاگرام و غیره صفحه مربوط به سایت خود را راه اندازی کنید. و محتواهای داخل سایت را در آنجا به اشتراک برسانید. اصول حرفه ای پست گذاری حرفه ای در رسانه های اجتماعی توسط تیم دیجیتال مارکتینگ دئووب به شما آموزش داده خواهد داشت. زیرا نوع محتوایی که میگذارید باید با کیفیت و تاثیر گذار باشد تا آمار بازدید از سایت حرفه ای شما بالا رود.

اشتراک گذاری
ساخت سایت حرفه ای

ساخت سایت حرفه ای

برای یک سایت فروشگاه اینترنتی عده ای اعلام میدارند که میخواهند سایتی شبیه دیجیکالا داشته باشند. اما باید بدانند که برای داشتن یک سایت حرفه ای و مدیریت یک سایت پیشرفته باید هزینه و وقت زیادی صرف شود. برای مثال شما ساخت سایت تبلیغاتی و آگهی شبیه به سایت دیوار میخواهید. باید بدانید که این نوع سایت مدام در حال بروزرسانی و توسعه یافتن است. و صرفا با دارا بودن یک سایت پیشرفته با تمام امکانات نمیتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید. 

برای مثال یک سایت اجاره ویلا یا املاک در تلاش این است که سایت خود را نتیجه اول گوگل برساند. باید صاحب این سایت بداند که علاوه بر رعایت اصولی ساختاری حرفه ای در سایت. نوع برندسازی اینترنتی که میتوان به سئو تضمینی اشاره کرد را درنظر داشته باشد. سایتی نیست که پیشرفته و برند باشد اما تلاش چندانی برای آن نکرده باشد.

یک سایت صرافی  یا طراحی سایت ارز دیجیتال باید اصول حرفه ای و پیشرفته بودن را طی کند و باید هزینه زیادی برای این نوع سایت ها خرج شود. زیرا جزو سایت های حساس با امنیت بالا محسوب میشوند. بعضی از کسب و کار باید حرفه ای و پیشرفته کار کنند. در غیر این صورت معنی خود را از بین میبرند. برای مثال پورتال هایی که ما طراحی میکنیم زمان زیادی برای آن صرف میشود. زیرا نوعی اپلیکیشن تحت وب محسوب میشود. که ماژول های آن باید به صورت اختصاصی برای سایت شرکتی یا سازمان نوشته شود. 

خدمات ارائه دهنده شرکت

طراحی ظاهری سایت حرفه ای

 

تصویر

تصاویر

در ساخت سایت حرفه ای از تصاویر زیبا با کیفیت و در عین حال بسیار کم حجم استفاده کرد. زیرا در میان نوشته ها تصاویر باعث تنوع خواهد شد. تعداد عکس ها با متن باید تناسب داشته باشد.


عناصر بصری

محرک های بصری

در ساخت سایت حرفه ای از محرک های بصری نیز استفاده کنید. برای مثال اینفوگرافی، موشن گرافیک، ویدیو های مختلف که باعث تنوع در محتوا میشوند. و باعث بالا بردن تعامل با کاربران میشود.

فاصله عناصر گرافیکی

المان ها

در ساخت سایت حرفه ای فاصله بین المان های مختلف باید به درستی محاسبه شود. چه در نسخه موبایل و چه در کامپیوتر. سایت را از عناصر بیهوده گرافیکی پر نکنید.

تایپوگرافی

تایپوگرافی

در ساخت سایت حرفه ای تایپوگرافی بسیار مهم است. از فونت های زیبا و خوانا استفاده کنید. فونت های بزرگ و یا کوچک چشم کاربر را اذیت خواهد کرد. رنگ بندی فونت باید مناسب پس زمینه باشد.

طراحی رابط کاربری سایت حرفه ای 

طراحی رابط کاربری

زیبایی سایت یک عنصر مهم و کلیدی در نظر بازدیدکنندگان سایت خواهد بود. سایت حرفه ای باید ظاهری زیبا و خلاقانه داشته باشد. از رنگ بندی مناسب و مرتبط باید استفاده کرد.

بخش بندی محتوا

بخش بندی محتوا

در ساخت سایت حرفه ای بخش بندی محتوا بسیار مهم است. شما باید به هر محتوای خاصی یک فضا اختصاص دهید. هر محتوا اعم از متن یا بصری به منظور خاصی در سایت قرار گیرند.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت حرفه ای با توجه به امکاناتی که برای پیاده سازی سایت نیاز است مشخص میشود. قبل از شروع پروژه طراحان ما نیازسنجی میکنند. و موارد لازم را به برنامه نویسان ارجاع میدهند. برنامه نویسان نیز برآورد زمان میکنند. که هر ویژگی سایت شما چقدر زمان میبرد. واحد فروش نیز امکان سنجی میکند. و زمان و هزینه طراحی سایت حرفه ای را مشخص میکنند.

 برای کاهش هزینه طراحی وب سایت های پیشرفته و حرفه ای ارزان تر سعی میکنیم که برای ظاهر سایت وقت زیادی صرف نشود. و تمرکز بیشتر بر روی هسته و کدنویسی بک اند سایت باشد. زیرا در سایت حرفه ای امکانات و ماژول ها بسیار مهم هستند که نمیشود از آن کاسته کرد. البته قرار گرفتن کلمه حرفه ای در کنار واژه ارزان با هم تناقض دارند. البته ما سعی خود را میکنیم که بدون وارد کردن ذره ای نقصی، هزینه طراحی سایت حرفه ای شما را کاهش بدهیم. 

میدانید که به دست آوردن شی ارزشمند و گران قیمت نیاز به تلاش و صرف هزینه و وقت زیادی دارید. طراحی سایت اختصاصی حرفه ای از جمله طراحی هایی است که نباید برای کاهش هزینه طراحی سایت، بسیاری از امکانات و ویژگی های مهم سایت حذف نشود. طراحی سایت اختصاصی باید برای کسب و کارهایی صورت گیرد که اراده مصم برای رسیدن به هدف خود دارند. باید علاوه بر طراحی وب سایت هزینه هایی بابت برندسازی اینترنتی، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ و غیره  نیز خرج نمایید. 

هزینه طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای ریسپانسیو

طراحی سایت حرفه ای ریسپانسیو

طراحی سایت حرفه ای باید ریسپانسیو باشد. در غیر این صورت یکی از اصول حرفه ای بودن سایت را زیر سوال میبرد. طراحی سایت  یکی از ویژگی های مهم شرکت دئووب است. که در همه طراحی ها رعایت میکند. زیرا اکثر افراد با تلفن هوشمند خود وارد سایت های مختلف میشوند. طراحی سایت حرفه ای باید به گونه ای باشد. که در همه دستگاه های دیجیتال با اندازه های متفاوت نمایش بسیار خوبی داشته باشد. در طراحی سایت ریسپانسیو حرفه ای دیگر نیازی به زوم یا اسکرول افقی کاربران نخواهد بود.

اگر طراحی سایت اختصاصی شما از صفر کدنویسی شود. باید هزینه ای بابت سایت واکنشگرا پرداخته شود. اگر طراحی سایت پیشرفته و حرفه ای شما با وردپرس باشد هزینه واکنشگرایی سایت کمتر خواهد بود. مگر اینکه پوسته و قالب سایت وردپرس از صفر کدنویسی و طراحی شود. که باید بر پایه اصول طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا باشد. باید بدانید که اصول واکنشگرایی برای یک سایت چه ساده چه پیشرفته الزامی است. زیرا اگر این باشد گوگل امتیاز منفی برای شما درنظر خواهد گرفت.

بهینه سازی و سئو سایت حرفه ای

پس از طراحی سایت حرفه ای باید اصول بهینه سازی سایت و سئو سایت انجام گیرد. زیرا یکی از آیتم های حرفه بودن سایت، رعایت قوانین بهینه سازی و سئو سایت است. سئو سایت حرفه ای بسیارسخت و زمان بر است. در سئو سایت باید از تیم متخصص بهینه سازی شرکت دئووب کمک بگیرید. تا بتوانیم در کمترین زمان بهترین راه کارهای سئو را خدمات شما آموزش دهیم.

بهینه سازی در سایت منجر به حفظ اصول Clean code و همان کدنویسی بهینه است. که کمتر شرکتی برای این موضوع وقت میگذارد. زیرا شرکت ها و یا افراد صرفا میخواهند که در کمترین زمان سایت را تحویل دهند. اما شرکت دئووب درنظر دارد که طراحی سایت و برنامه نویسی سایت شما به گونه ای باشد که در آینده قابلیت توسعه و بهبود داشته باشد. این موضوع بسیار مهم است که شاید بعد از مدتی از راه اندازی سایت خود متوجه آن شوید.

سئو سایت نیز منجر به این میشود که با بهره گیری از آن در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. که رعایت آن اصول باید توسط متخصصان سئو سایت دئووب انجام شود. که با عمل بهینه سازی سایت متفاوت است. بهینه سازی سایت شباهت هایی به سئو تکنیکال دارد. که به بهبود تجربه کاربری، سرعت و امنیت سایت کمک میکند.

بهینه سازی سایت حرفه ای
پشتیبانی طراحی سایت حرفه ای

پشتیبانی و نگهداری طراحی سایت حرفه ای

پشتیبانی و نگهداری طراحی سایت حرفه ای بسیار مهم است. زیرا باید توسط یک تیم متخصص پشتیبانی شود. زیرا یک سایت حرفه ای با توجه به امکانات بیشتری که دارد. از بقیه نوع طراحی ها به نگهداری و پشتیبانی نیاز دارد. تا در صورت بروز مشکل تیم پشتیبانی مشکل را رفع نماید. یا در صورت نیاز آیتم ها و ویژگی های بیشتری به سایت اضافه کند. شرکت دئووب به صورت کاملا اصولی خدمات پشتیبانی و نگهداری فنی را ارائه میدهد. تا در صورت بروز موارد مختلف در سایت پیشرفته و حرفه ای دچار مشکل نشوید.

یک سایت اختصاصی حرفه ای نیاز شدید به نگهداری و پیشتبانی سایت توسط شرکت حرفه ای دارد. زیرا سایت یک وسیله یا ابزار حساسی است. که باید زیرنظر متخصصان برنامه نویس ادامه یابد. اگر درخواست سایت پیشرفته و حرفه ای را به تیم ما داده اید. باید پشتیبانی و نگهداری سایت حرفه ای خود را نیز به تیم متخصص بسپارید. تا در ادامه مسیر با مشکلات و باگ ها مواجه نشوید. و بتوانید در صورت بروز هر مشکلی در کمترین زمان ممکن آن را حل کنید. تا مشتریان و گوگل از نحوه کارکرد شما راضی باشد.

درباره طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای همانطور که عرض شد از دید بسیاری از افراد متفاوت میباشد. ممکن است بسیاری از افراد قالب سایت را میبینند و میگویند سایت حرفه ای است . تعدادی امکانات سایت را میبینند و میگویند حرفه ای است . نظرات متفاوت است . سایت پیشرفته و حرفه ای به سایتی گفته میشود. که از تمام لحاظ تمامی موارد و اصول حرفه ای در آن رعایت شده باشد . که ما این اطمینان را به شما خواهیم داد . چنانچه سایت شما را طراحی نماییم تمامی اصول رعایت شود . حرفه ای بودن به معنی پیچیدگی یک ابزار نیست. باید در عین پیچیدگی از شیوه های خلاقانه ای استفاده شود تا سایت بسیار روان و کاربرپسند به فعالیت خود ادامه دهد. برای مثال میتوان به طراحی سایت بنگاه املاک اشاره کرد که بسیار مورد توجه است.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس یک از پلن های طراحی حرفه ای دئووب است. شاید تصور کنید که یک سایت حرفه ای در سیستم وردپرس قابل پیاده سازی نیست. اما این ایده اشتباه است. شرکت وردپرس به صورت شبانه روزی بر روی پوسته های سایت وردپرس، افزونه ها، ابزارها و کتابخانه های آن کار میکنند. باید از هاست پرسرعت و قوی در طراحی سایت وردپرس حرفه ای استفاده کرد. و ماژول هایی که برای امکانات سایت شما استفاده میشود. یا از ابتدا به صورت تخصصی توسط تیم برنامه نویس ما نوشته میشود. یا ماژول حرفه ای آن به صورت اورجینال خریداری میشود. در طراحی سایت وردپرس حرفه ای از پوسته اختصاصی استفاده میشود. البته قالب آماده پیشرفته وردپرس که به صورت اورجینال وجود دارند نیز در صورت درخواست شما مناسب خواهد بود. ما بر روی هسته سایت برای بهینه سازی پوسته وردپرس و بالا بردن کاربرد آن استفاده میشود.

سئو سایت حرفه ای

یکی از مواردی که از دید ما برنامه نویسان یک سایت را حرفه ای معرفی میکند. بخش سئو سایت میباشد. که از نظر کدنویسی و همینطور تا چه مقدار رعایت کردن استانداردهای گوگل و مابقی موتورهای سرچ همچون یاهو و بینگ و…. پس این موضوع که بسیار پر اهمیت میباشد را دست کم نگیرید. ما در این بخش در چند قسمت سئو سایت حرفه ای را برای شما شرح خواهیم داد. به شما توصیه میکنیم که برای سئو سایت حرفه ای و پیشرفته خود از سئو تضمینی استفاده نمایید. تا پیشرفت خود را تضمین کنید.

مشخص کردن استراتژی سئو سایت حرفه ای

کارفرما کلمات مورد نیاز خود را به تیم دئووب اعلام میکند. و تیم سئو سایت دئووب به بررسی ارزش کلمات کلیدی، درجه سختی کلمات کلیدی میپردازد. کلمات کلیدی ارائه شده شما را با نوع هدف محتوای سایتتان تطبیق میدهد. سپس یک راهکار مناسب برای سئو تضمینی حرفه ای شما بر اساس محتوای سایت و بقیه موارد ارائه میدهد.

طراحی نقشه سایت حرفه ای

با توجه به استراتژِی سایت، نقشه سایت طراحی میشود. این کار بر اساس صفحات اصلی سایت انجام میگیرد. باید تولید محتوای هدفمندی داشته باشید. و محتوای شما بر اساس کلمات کلیدی نوشته شود. نقشه سایت باید دربرگیرنده کلمات کلیدی شما باشد.

توسعه محتوا سایت حرفه ای

در این مرحله کارشناسان سئو سایت حرفه ای دئووب به بررسی محتواهای سایت شما میپردازد. اگر تولید محتواهای شما کیفیت و استاندارد باشد. راهکارهای بعدی از سئو سایت محتوا برای شما ارائه میشود. اگر تولید محتوای بی کیفیتی داشته باشد. یک برنامه ریزی درست و هدفمند از نوع محتوا گذاری در سایت حرفه ای به شما آموزش داده خواهد شد.

سئو سایت حرفه ای
نکات راه اندازی سایت حرفه ای

نکات راه اندازی سایت حرفه ای

ادمین حرفه ای برای سایت حرفه ای

بروزرسانی و نگهداری سایت های حرفه ای نسبت به سایر سایت ها مشکل تر و زمان بر خواهد بود. بنابراین شما اگر دانش لازم در این مورد را ندارید نمیتوانید به تنهایی سایت خود را پشتیبانی نمایید. باید متخصص لازم در مورد برنامه نویسی سایت و سئو سایت، سکان سایت شما را در دست گیرد تا در طوفان اینترنت از بین نروید. سایت های حرفه ای به دلیل پیچیدگی هایی که دارند باید مرتب از لحاظ فنی چک شده و بروزرسانی شوند. از لحاظ محتوایی نیز باید متخصص سئو به شما کمک کند تا با تولید محتوای مناسب در سایت دیده شوید.

محتوای حرفه ای برای سایت حرفه ای

سایت هایی که محتوای مناسب و جذاب ندارند نمیتوانند کاربران را به خود جذب کنند. تامین محتوای مناسب شاید از نظر شما ساده باشد ولی اگر از دید سئو سایت به آن نگاه کنید پیچیده خواهد بود. باید روند تولید محتوای سئو شده به درستی زیرنظر سئوکار حرفه ای انجام شود. این نوع محتوا میتوانید متنی، تصویری و غیره باشد. 

هاست حرفه ای برای سایت حرفه ای

سایت های حرفه ای به دلیل پیشرفته بودن نیز به هاست و میزبانی پرقدرت نیز دارند. نباید سایت شما سرعت لود پایین داشته باشد. هرچه محتوا و صفحات سایت شما بیشتر میشود لازم به ذکر است که نباید قدرت هاست در این میان از دست رود. بنابراین برای حفظ امنیت بیشتر و اثر نذاشتن هاست های غیر مناسب بهتر است که از میزبانی مناسب و حرفه ای در راه اندازی سایت حرفه ای خود استفاده کنید.

نیازمندی به پشتیبانی حرفه ای

باید شرکتی که عهده دار ساخت سایت حرفه ای شما است قدرت پاسخگویی بالایی داشته باشد. از مکانیزم های نرم افزاری مانند تیکتینگ  میتوان استفاده کرد. که باعث ایجاد دلگرمی به صاحبان سایت ها خواهد بود.

عملکرد حرفه ای

از همه موارد مهمتر بعد از راه اندازی سایت حرفه ای این است که میخواهید چه اقداماتی را از انجام دهد. باید برای کسب درآمد از سایت خود پلن های ویژه چیده شود تا بتوانید جذب مشتری انجام دهید. مبحث دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی در این میان بسیار مهم است باید سایت شما مانند دیگر سایت های فوق حرفه ای فعالیت برنامه ریزی شده داشته باشد که مشاوران ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد بنابراین نگران موارد بعد از ساخت سایت نباشید. 

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

همانطور که میدانید هر نوع سایت که طراحی میکنید به ساخت اپلیکیشن حرفه ای نیاز خواهد داشت. شما میتوانید با استفاده از سایت حرفه ای و پیشرفته مخاطبان خود را جذب کنید اما توصیه میکنیم که اپ حرفه ای خود را داشته باشید تا بتوانید نظر مشتریان بیشتری را جلب کسب و کار حرفه ای خود کنید.

سفارش طراحی سایت حرفه ای

سفارش طراحی سایت حرفه ای

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت حرفه ای خود نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه از قبل دارای سایت هستید و نیاز به ارتقا کیفیت سایت، باز طراحی سایت یا بهینه سازی سایت حرفه ای خود دارید. در بخش تماس با ما نوع درخواست خود را مشخص کنید. اگر نیاز به سئو سایت حرفه ای و اصولی و سئو تضمینی در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید.

 

مشاوره طراحی سایت حرفه ای

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها