طراحی سایت خدمات کامپیوتری

طراحی سایت خدمات کامپیوتری

راه اندازی سایت امروزه یکی از گزینه های پیشرفت کسب وکارها است که میتوانید خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین به سایرین معرفی نمایید. و آن ها را به سمت خود جذب نمایید. در این صورت محدودیت زمان و مکان برای شما حذف خواهد شد. طراحی سایت خدمات کامپیوتری یکی از سایت های محبوب میان مردم است. زیرا بسیاری از افراد دچار مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری میشوند اما مکانی حرفه ای برای آن پیدا نمیکنند. 

میتوانید به افراد بیشتری ارائه سرویس دهید. با این قابلیت میتوانید تنها مخاطبان هدف را به سمت خود جذب نمایید. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی استفاده از خدمات کامپیوتری افزایش پیدا کرده است. و یکی از گزینه های درآمدزایی برای شما خواهد بود. در این نوع طراحی آدرس شبکه های اجتماعی، ساعات کاری، آدرس و تلفن شرکت کامپیوتری خود را درج نمایید که به شناخت بهتر شما کمک خواهد کرد.

طراحی سایت خدماتی نقطه شروع برای حضور در دنیای وب است. باید بدانید که بعد از طراحی سایت کار شما تمام نمیشود. باید بهینه سازی و سئو سایت خدمات کامپیوتری را جدی بگیرید. زیرا سایت های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند. به همین دلیل باید از روش ای بازاریابی اینترنتی که موثر ترین آن سئو است بهره ببرید.

طراحی سایت خدمات رایانه ای

راه اندازی سایت برای خدمات کامپیوتری یکی از نیازهای اساسی هر شرکت یا فردی است. هر شرکت کامپیوتری میتواند با طراحی سایت شرکت کامپیوتری گامی بزرگ جهت افزایش اعتبار کاری خود بردارد. با طراحی سایت خدمات کامپیوتری میتوانید با بسیاری از سازمان ها و شرکت ها همکاری لازم داشته باشید. و عملیات پردازش، بازیابی، بروزرسانی و غیره را به صورت سازمان یافته شده انجام دهید.

شما با سایت میتوانید سرویس دهی خود را به شیوه ای نوین و هدفمند در فضای جذاب تری مانند دنیای وب در اختیاز همگان قرار دهید. علاوه بر سازمان ها میتوانید خدمات دهی خود را برای افراد جامعه نیز ارائه دهید. بسیاری از افراد هستند که از طریق سرچ گوگل شما را پیدا خواهند کرد. و از این جهت بهتر میتوانند تصمیم گیری کنند که مشکل پیش آمده خود را چگونه حل نمایند. همچنین شما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات کامپیوتری ممکن است که در روزهای تعطیل جایی برای ارائه خدمات نداشته باشید و همچنین سفارشی نداشته باشید.

طراحی سایت خدمات آنلاین کامپیوتری
طراحی سایت خدمات آنلاین کامپیوتری

طراحی سایت خدمات نرم افزاری و سخت افزاری

یکی از قسمت های مهم سایت خدمات یارانه ای بخشی که در آن خدمات به تفضیل توضیح داده میشود. شما همچنین میتوانید ویدیوهایی از خدمات خود را در سایت قرار دهید. که این به جذاب سایت شما کمک خواهد کرد. بسیاری از افراد در یوتیوب، نحوه تعمیر دستگاه های کامیپوتری را به نمایش میگذارند. همچنین میتوانید از تصاویر ترتیبی نیز استفاده نمایید. که در هر مرحله فرآیند را توضیح دهید.

سایت شما باید ظاهری جذاب داشته باشد. بنابراین طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری خوب را جدی بگیرید. هرچه طراحی UX شما بهتر باشد باعث میشود که رضایت کاربران از سایت شما بیشتر باشد. بنابراین متعدد به شما سر خواهند زد. توصیه میکنیم که طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کنید. زیرا هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت و هم اینکه پیاده سازی سایت شما در مدت کمتری انجام خواهد گرفت.

هدف ما این است که اهمیت و کاربردی های طراحی سایت خدمات رایانه ای و کامپیوتری را در این بخش برای شما توضیح دهیم. امید است که با مزایا و امکانات آن تا حدی آشنا شده باشید. توصیه ما این است که همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. تا بتوانیم به شما کمک کرده باشیم که تصمیم خود را در مورد این نوع طراحی سایت و سئو سایت بگیرید. زیرا هرچه زمان بیشتری بگذرد رقیبان شما قوی تر خواهند شد بنابراین بهتر است که اگر الان تصمیم دارید شروع کنید. و بدون شک یکی از بهترین سایت های خدمات کامپیوتری در ایران شوید.

طراحی سایت خدمات کامپیوتری

هزینه طراحی سایت خدمات کامپیوتری

هزینه ساخت سایت خدمات کامپیوتری به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. اگر شما سیستم نوبت دهی آنلاین نیز بخواهید برگزار کنید باید بتوانید از طریق سایت تقویم الکترونیکی قرار دهید تا کاربران بتوانند وقت مشاوره آنلاین برای مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری خود بگیرند. و یا اینکه میتوانند از کارشناسان شما بخواهند که در وقت مقرر شده به صورت حضوری مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که تمامی موارد با توجه به انتخاب شما خواهد بود.

ویژگی های طراحی سایت خدمات کامپیوتری

ساعات خدمات رسانی در سایت باید اعلام شود که مشتریان از متخصص شما برای حضور در محل وقت بگیرند. میتوانید فرمی طراحی کنید که مشتریان در فرم نام، شماره تماس و مشکل خود را ثبت نمایند. و کارشناسان شما در اول فرصت با آن ها تماس حاصل نمایند.

اگر صاحب یک فروشگاه خدمات کامیپوتری هستید صرفا میتوانید به افراد در محدوده خود سرویس دهی کنید. یا افرادی که به صورت گذری از فروشگاه شما عبور میکنند. با طراحی سایت شخصی میتوانید تخصص خود را معرفی نمایید. حتی بسیاری از مشتریان شما میتوانند افرادی در شهرهای دیگر باشند که به وسیله سیستم آنلاین با وصل شدن به سیستم کامپیوتری آن ها، مشکل را برطرف مینمایید.

افراد از هر جای جهان میتوانند به شما دسترسی داشته باشند. و شما نیز با نرم افزارهای remote به دسکتاپ آن ها متصل شوید. ممکن است که مشکل از سخت افزار باشد که در این صورت باید اعلام کنید که مشکل از کدام بخش سخت افزاری است تا در محل خود متخصص سخت افزار مناسب پیدا کنند. این نوع ارائه مشاوره آنلاین یکی از روش های مرسوم است که بسیاری از متخصصان آن را انجام میدهند.

ویژگی های طراحی سایت خدمات کامپیوتری

خدمات ارائه دهنده شرکت

امکانات طراحی سایت خدمات کامپیوتری

پشتیبانی آنلاین

ارائه پشتیبانی آنلاین یکی از انواع خدمات دهی سایت خدمات کامپیوتری است. جلب رضایت مشتریان همواره یکی از اولویت ها است. شیوه چت آنلاین، تماس تلفنی میتواند وجود داشته باشد. که متخصص مربوطه بخش پشتیبانی مشکلات را غیر حضوری برطرف نماید.  همچنین میتوانید فرومی ایجاد نمایید که افراد مشکلات خود را در آن درج نمایند. تا متخصص مربوطه به سوالات پاسخ دهد. و یک فردی که مشکل مشابه دارد از همین پاسخ های مشابه در فروم مشکل خود را برطرف نماید.

فروشگاه آنلاین

اگر محصولات سخت افزاری یا نرم افزاری نیز دارید. در کنار سایت خدمات خود اقدام به طراحی سایت فروشگاهی برای لوازم کامپیوتری کنید. بهتر است که محصولات را به صورت دسته بندی شده در سایت قرار دهید تا مشتریان بهتر بتوانند محصولات خود را بیابند. بنابراین از امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی برای پیاده سازی این قسمت از سایت استفاده نمایید. ثبت سفارش، روش های پرداخت، نحوه ارسال محصولات، صدور فاکتور و غیره باید همگی طرح ریزی شوند.

محتوای جذاب

محتوای جذاب و کاربردی در سایت خدمات کامپیوتری بسیار مهم است. کاربران همواره با سوالات و مشکلات بسیار زیادی موجه هستند. که میتوانید مقالات زیادی در مورد تعمیرات دستگاه های مختلف کامپیوتری منشتر نمایید. ارائه راهکارهای نرم افزاری و کدنویسی نیز یکی از مواردی هستند که بسیاری از افراد آن را سرچ میکنند. و از این طریق میتوانند وارد سایت شما شوند. و ترافیک سایت شما بیشتر خواهد شد که به سئو سایت و بهینه سازی سایت شما نیز کمک بزرگی خواهد کرد.

 

امکانات طراحی سایت خدمات کامپیوتری

معرفی کسب و کار

در درجه اول بهتر است که کسب و کار خود را معرفی کنید. اینکه چه نوع خدمات کامپیوتری ارائه میدهید. باید خود را به صورت کامل معرفی کنید روزمه، سوابق، تجربیات، تخصص و دیگر موارد را به سمع و نظر مشتریان برسانید. میتوانید نظرات سایر مشتریان را در مورد کار خود در سایت قرار دهید. تا سایر مخطبان با نحوه رضایتمندی مشتریان شما آشنا شوند.

معرفی انواع خدمات

در طراحی سایت خدمات کامپیوتری انواع خدمات خود را معرفی نمایید. بهتر است که خدمات و سرویس های کامپیوتری را که ارائه میدهید دسته بندی نمایید. این نوع سایت یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت خدماتی است. دسه بندی سرویس ها کمک میکند که مشتریان بهتر گزینه خود را بیابند. در مورد هر یک از خدمات که ارائه میدهید توضیحات کاملی درج نمایید.

سفارش خدمات کامپیوتری در محل

صفحه ای را به سفارش دهی در محل اختصاصی دهید. که مشتریان نوع خدمات و سرویس خود را مشخص کنند. تعمیرات کامپیوتر در محل میتواند به صورت تلفنی و آنلاین ثبت شود. میتوانید مانند طراحی سایت نوبت دهی، در تقویم متخصص زمان حضور در محل برای ارائه خدمات را در فرم مشخص نمایید. و با ارائه آدرس ، شماره تلفن، و توضیح مختصری در مورد مشکل، منتظر کارشناس در محل بمانند.

نظر سنجی

بخش نظرسننجی در مورد خدمات در سایت خدمات رایانه ای بسیار مهم است. زیرا به این ترتیب دیگر مشتریان به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد و کار خود را به شما خواهند سپرد. مانند این است که در سایت فروشگاهی با دیدن نظرات کاربران راغب میشوید که محصول موردنظر را خریداری نمایید.

سئو و بهینه سازی سایت خدمات کامپیوتری

سئو و بهینه سازی سایت خدمات کامپیوتری

بهینه سازی سایت یکی از اصول طراحی سایت است. اگر میخواهید که سایت خدماتی شما دیده شود باید از این اصول استفاده نمایید. هرچه اعتبار سایت شما پایین تر باشد باعث میشود که شما در نظر کاربران و مخاطبان به چشم نیایید. سایت شما باید به گونه ای باشد که همراه با کلمات کلیدی که کاربران سرچ میکنند در صفحه اول گوگل ظاهر شود.  که شانس دریافت مشتری و کار شما به میزان زیادی بالا خواهد رفت.

ممکن است که بسیاری از افراد از طریق تلفن همراه به اینترنت متصل شده و وارد سایت شما شوند بنابراین باید ابعاد سایت شما برای همه دستگاه های انعطاف پذیری داشته باشد. طراحی سایت ریسپانسیو برای همه طراحی های سایت باید به کار گرفته شود. در این صورت آن سایت عملا بی مصرف خواهد بود. همچنین طراحی سایت واکنشگرا برای گوگل نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. که سایت هایی که ریسپانسیو نباشند را امتیاز منفی میدهد. بنابراین در همین ابتدای کار بهتر است که هنگام سفارش طراحی سایت اعلام نمایید که سایت باید ریسپانسیو باشد.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها