طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال یکی از کسب و کارهای پور سود در حال حاضر است. طراحی سایت ارز دیجیتال را به صاحبان صرافی و افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند توصیه میکنند. زیرا جزو سایت هایی است که در دسته طراحی سایت پیشرفته با امکانات اختصاصی قرار میگیرد.

بعد از پیاده سازی سایت ارز دیجیتال کار شما شروع خواهد شد. باید اقدام به سئو و بهینه سازی سایت ارز دیجیتال خود بپردازید. زیرا شما باید بتوانید افراد را متقاعد کنید. یا به عبارتی اعتماد کاربران و مشتریان خود را جلب نمایید. نماد های اعتماد نظیر اینماد ضروری است که در سایت شما باشد. برندسازی سایت ارز دیجیتال بسیار مهم است. زیرا سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند. باید در صفحه اول گوگل در در رتبه های اولیه باشید. به همین دلیل به اقدامات بعد از طراحی سایت ارز دیجیتال فکر کنید. 

علاوه بر این موارد یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید پشتیبانی و نگهداری سایت ارز دیجیتال شما را بر عهده بگیرد. شاید به عبارتی طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال از یک طراحی سایت صرافی پیچیده تر خواهد بود. باید از روش های بازاریابی اینترنتی حرفه ای بهره گرفته شود. شرکت طراحی و سئو سایت دئووب با تجربه زیاد در زمینه صرافی و ارز شما را در این مسیر هدایت خواهد کرد. 

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال مانند پول معمولی در میان مردم رایج شده است. و بسیاری از مردم به سرمایه گذاری ارز دیجیتال میپردازند. امروزه خرید و فروش ارز دیجیتال یک تخصص و حرفه است. افراد زیادی هستند که از این طریق ثروتمند شده اند.

امروزه پول دیجیتال همانند پول فیزیکی بسیار طرفدار پیدا کرده است. پول دیجیتال، نوعی از ارز است. که برای دریافت سود باید از طریق اینترنت اقدام به تبادلات ارزی بکنید. طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال، مانند طراحی سایت صرافی آنلاین برای ارزهای دیجیتال است. شما میتوانید یک صرافی داشته باشید. که به صورت آنلاین به مشتریان خود خدمات ارز آنلاین ارائه دهید.

با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا بسیاری از افراد به سمت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال روی آورده اند. همانطور که میدانید اقتصاد دنیا رو به زوال است. اما همچنین بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال داغ است. و افراد زیادی کار خود را رها کرده اند. و وقت خود را صرف خرید و فروش ارزهای دیجیتال میکنند. تا از این طریق بتوانند به سود برسند.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

لازم به ذکر است که طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال باید حتما توسط یک شرکت معتبر و حرفه ای انجام شود. برنامه نویسان دئووب به علوم بلاک چین و رمز ارزها تسلط کامل دارند. و با بهره گیری از بهترین نمونه سایت های اکسچنچ در دنیا، طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال حرفه ای برای شما انجام میدهد. تا بتوانید در میان رقیبان خود بدرخشید. زیرا سایت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند.

اولین نکته ای که در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال مطرح میشود. امنیت سایت آنلاین ارزی است. این مسئله بسیار حساس و مهم است. برنامه نویسان و مهندسان امنیت شبکه دئووب تسلط بسیار زیادی در این زمینه دارند. زیرا اولین فاکتور برای متقاضیان امنیت خرید و فروش ارز دیجیتال است. باید تمام اصول رمزنگاری بانک های اطلاعاتی  به درستی انجام شود. بنابراین برای طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال خود به شرکت معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

 با آزادی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشورمان روبه رو هستیم. بسیاری از فارسی زبانان استقبال بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال کردند. و در این سود بسیار خوبی نیز کسب کرده اند. درست است که تحریم های بسیار زیادی در کشور وجود دارد. اما سایت های صرافی آنلاین و خرید و فروش ارز دیجیتال مشکل را برای افراد حاضر در ایران حل کرده اند. زیرا یکی از راه های معاملات با کشورهای دیگر استفاده از همین ارزهای دیجیتال است.

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
اسکرپت خرید و فروش ارز دیجیتال

اسکرپت خرید و فروش ارز دیجیتال

اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال همان سایت خرید و فروش ارز دیجیتال میباشد. اعتبار صرافی خود ا به کاربر به اثبات برسانید. فرآیند هایی چون کیف پول آنلاین، احراز هویت و تایید چند مرحله ای کاربر باید بسیار دقیق انجام شود. باید شرایطی فراهم کنید تا کاربر به سادگی در ظرف مدت زمان کم معاملات ارزی خود را انجام دهند. پروسه فرآیندهای خود را به گونه ای طراحی کنید. تا افراد به راحتی بتوانند از خدمات آنلاین صرافی شما استفاده کنند.

اسکریپت ها معمولا توسط یک الگریتم خاص نوشته شده است و توسط برنامه نویسان ایرانی بومی سازی شده است. شرکت طراحی سایت دئووب اسکریپت ندارد و سایت خرید و فروش ارز را از ابتدا برای شما برنامه نویسی میکند. 

شایان ذکر است این نوع وب سایت ها باید از امنیت بالای برخوردار باشند . چرا که همانند سایت ها فروشگاهی از تراکنش بالای برخوردار بوده و ممکن است که در آینده مشکل بر بخورید. پس برای صرفه جویی اندک پول خود از اسکریپت های آماده استفاده نکنید. و طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال خود را به شرکت طراحی سایت معتبر بسپارید.

ارز دیجیتال یا رمز ارز چیست ؟

ارزهای دیجیتال، به انگلیسی digital currency گفته میشود. در واقع ارزهایی  هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و معامله میشوند. ارزهای دیجیتالی که رمزنگاری شده اند cryptocurrency گفته میشود. قابل به ذکر است که هر ارز دیجیتالی رمز ارز نیست. رمز ارزها در تراکنش های مالی به صورت پیچیده رمزگذاری میشوند. تا از جعل، کلاه برداری و تقلب ممانعت کنند. و به صورت غیر متمرکز هستند. یعنی هیچ نهاد یا سازمان دولتی بر روی آن نظارت ندارد.

رمز ارزها تقریبا در سال های نزدیک جای ارزهای سنتی را میگیرند. رمزهای دیجیتال محدود به محدوده جغرافیایی خاصی نیستند. همه میتوانند از آن در معاملات خود استفاده کنند. ارزهای دیجیتال در بستر شبکه بلاک چین مبادله میشوند. رمز ارزها وجود فیزیکی ندارند. تنها میتواند در بستر اینترنت به معادله آن بپردازید. به راحتی افراد میتوانند برای تراکنش های مالی از ارزهای دیجیتال استفاده کنند. و نیازی نیست که مبلغ زیادی بابت کارمزد آن پرداخت کنند. برای انجام تراکنش با ارز دیجیتال نیاز به کلید های عمومی و خصوصی دارید. این کلید ها امنیت تراکنش ها را بالا میبرند.

ارز دیجیتال یا رمز ارز چیست ؟

هزینه طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

طراحی سایت ارزهای دیجیتال جزو سخت ترین پروژه های طراحی سایت است. زیرا نیاز به کدنویسی و ماژول نویسی فراوانی دارد. که بسیار زمان بر است. امکانات سایت خرید و فروش ارز دیجیتال باید کامل باشد. تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. سرعت لحظه ای در سایت ارز دیجیتال بسیار مهم است. زیرا اگر در حد میلی ثانیه کندی وجود داشته باشد. تراکنش های شما به مشکل برمیخورد.

طراحی سایت خرید و فروش ارز

امنیت مهمترین نکته در طراحی سایت ارزهای دیجیتال است. زیرا تمام تراکنش باید در امنیت کامل انجام بگیرند. تیم امنیت شبکه دئووب زمان زیادی برای پیدا کردن نفوذ های امنیتی میگذارد. تا ضریب نفوذ به سایت را به صفر برسانند. با توجه به امکانات و ویژگی هایی که میخواهید هزینه طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال شما محاسبه میشود. سایت های موفقی همچون نوبیکس و والکس بسیار خوش درخشیدند. برای اطلاعات بیشتر از قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید. تا از امکانات و قیمت های طراحی سایت ما باخبر شوید.

مزایای طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

مزایای طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

با طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال میتوانید. از طریق فضای وب به سود بسیار زیادی دست یابید. زیرا افراد زیادی هستند که خرید و فروش ارز دیجیتال میکنند. شما میتوانید به این سرمایه گذاران کمک بسیار زیادی بکنید. در وقت و زمان خود و متقاضیان صرفه جویی خواهد شد. زیرا کاربران انجام کارهای ارزی خود ابتدا به اینترنت مراجعه میکنند.

طراحی سایت صرافی آنلاین بسیار ضروری است. فضایی امن فراهم میکنید. تا افراد بتوانند مبادلات ارزی خود را انجام دهند. و صرافی آنلاین شما در همه ساعات شبانه روز و هفت روز هفته به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

ویژگی های سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

معرفی خدمات رمز ارزها و ارزهای رایج هر کشور .صفحه اخبار و مقالات در مورد تحلیل بازار ارز. نمودارهای نمایش نوسانات قیمت ارز ها بر اساس فیلتر . صفحه تبدیل نرخ ارزها  بر اساس قیمت لحظه ای .  سیستم مربوط به نقل و انتقالات حواله های ارزی .تبدیل پول به رمزارزها ها و ارزهای رایج کشورها . حساب کاری حرفه ای خریداران به صورت ویژه

پنل ادمین حرفه ای با قابلیت نظارت لحظه ای . سیستم نقل و انتقالات ارزی به صورت آنلاین . صفحه خرید و فروش ارز های دیجیتال و رایج . جدول نمایش لحظه ای قیمت انواع ارزها . احراز هویت چند مرحله ای کاربران . بخش پشتیبانی برای ارسال تیکت و پیام . اتصال به درگاه های بانکی برای واریز یا دریافت وجه . مشاهده تعداد و تاریخچه سفارش ها . انتقال رمز ارز به کیف پول یا برعکس . انتقال رمز ارز از کیف پول  به صرافی های خارجی

ویژگی های سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
امکانات طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

امکانات طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال باید بتوانید. اعتبار صرافی خود ا به کاربر به اثبات برسانید. فرآیند هایی چون کیف پول آنلاین، احراز هویت و تایید چند مرحله ای کاربر باید بسیار دقیق انجام شود. باید شرایطی فراهم کنید تا کاربر به سادگی در ظرف مدت زمان کم معاملات ارزی خود را انجام دهند. پروسه فرآیندهای خود را به گونه ای طراحی کنید. تا افراد به راحتی بتوانند از خدمات آنلاین صرافی شما استفاده کنند.

امکانات طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال همگی بستگی به شما دارد. که چه مزایای را میخواهید برای کاربران خود در نظر بگیرید. همکاران ما در شرکت طراحی سایت دئووب به شما در این زمینه راهنمایی های لازم را خواهند داشت . تا شما بهتر بتوانید برای سایت خود تصمیم گیری نمایید.

احراز هویت

در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال، احراز هویت مهمترین فاکتور است. در سایت های مختلف ممکن است متفاوت باشد. احراز هویت میتواند از طریق sms ، ایمیل یا google authenticator باشد. بعد از انتخاب یکی از روش های احراز هویت کد مورد نظر ارسال میشود. کاربر پروفایل را تکمیل میکند. و اطلاعات و مدارک لازم خود را ثبت میکند. حساب کاربری توسط ادمین بررسی میشود. بعد از تایید ادمین، مشتری میتواند خرید و فروش خود را انجام دهد.

احراز هویت
ورود دو مرحله ای

ورود دو مرحله ای

یکی از فاکتورهای امنیتی برای حساب کاربران ورود دو مرحله است. در طراحی سایت خرید و فروش ارز باید رعایت شود. ورود دو مرحله ای از طریق گوگل (google Authenticator)  است. کربر باید اپلیکشن گوگل را داشته باشد. که کد شش رقمی احراز هویت را نشان میدهد. ارسال پیامک هم جز موارد ورود دو مرحله ای میتواند باشد. اماا ممکن است پیامک دیر به مشتری برسد. و اگر هر مشتری چندین بار لاگین کند برای شما هزینه بر خواهد بود. میتوانید ورود دو مرحله ای را به انتخاب کاربر بگذارید. 

کیف پول

در اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال، کیف پول بخش اساسی است. کاربر برای خرید کیف پول خود را شارژ میکند. و معاملات را انجام میدهد. برای برداشت پول هم میتواند. ارسال درخواست پول به ریال از کیف پول خود داشته باشد. که ادمین سایت ابتدا تایید میکند. سپس مبلغ مورد نظر در زمان مشخص شده واریز خواهد شد. واریز و برداشت از کیف پول باید با کارت بانکی تایید شده باشد. کیف پول باعث راحت تر شدن فعالیت کاربر میشود. کیف پول برای ادمین سایت نیز سود آور خواهد بود.

کیف پول
خرید و فروش ارز

خرید و فروش ارز دیجیتال

در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال این بخش باید توسط ادمین سایت رصد شود. هر کاربر ارز مورد نظر خود را برای خرید و فروش انتخاب میکند. همه خرید و فروش ها به صورت اتوماتیک نیستند. قبل از سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال،  ابتدا حساب های ارزی خود وریفای کنید. ارز های دیجیتالی که میتواند وجود داشته باشد. شامل ارز های کشورها، پرفکت مانی، پی اس ووچر، وب مانی، انواع رمز ارزها شامل بیت کوین، تتر، ریپل و غیره است.

ارزهای دیجیتال معروف

تعداد ارزهای موجود در حال حاظر بسیار زیاد میباشد. این ارزها با نواسانات بسیار زیادی مواجه میباشند که در سایت های صرافی این مبالغ قابل مشاهده میباشد . در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال میتوانیم از ای پی آی های موجود استفاده کرد. این داده ها که از سرورهای مربوطه دریافت میگردند میتوانند هزینه دار و یا به صورت رایگان دریافت گردند. 

نوع رایگان از امکانات کمتری برخوردار است و اطلاعات کمتری را برای ما ارسال خواهند نمود . اما در نوع پولی آن اطلاعات کاملتری را میتوان دریافت نمود که به صورت ماهانه و یا سالیانه میتوان دریافت نمود. ما در ابتدا به شما ماهانه را پیشنهاد میکنیم تا در صورت تمایل به صورت سالانه را برای شما رزرو نماییم. 

ارزهای دیجیتال معروف
ارز بیت کوین

بیت کوین

اولین و معروف ترین رمز ارز در جهان است. که تا کنون خالق آن شناخته نشده است. در سال 2010 راه اندازی شد. و 65 درصد از کل سهام ارز دیجیتال را دارد. بیت کوین در بسیاری از معاملات قانونی انجام میشود.

تتر

ارز دیجیتال با نماد USDT است که همیشه وابسته به قیمت دلار آمریکا است. این رمز ارز در برابر نوسانات بازار قیمت خود را ثابت نگه میدارد. انتقال آن نیز در بین صرافی ها راحت تراست.

ارز اتریم
ارز اتریم

اتریم

این ارز دیجیتال در سال 2015 راه اندازی شد. و بعد از بیت کوین رتبه دوم را در رمز ارزها به خود اختصاص داده است. عموم افراد به دلیل ویژگی های مثبت زیادی که دارد. از این نوع ارز دیجیتال استفاده میکنند.

لایت کوین

لایت کوین بعد از بین کوین در سال 2011 معرفی شد. از لحاظ تراکنش های مالی سرعت بالاتری نسبت به بیت کوین دارد. بسیاری از تاجران برای معاملات خود لایت کوین را به رسمیت شناخته اند.

ارز لایت کوین

طراحی سایت ارز دیجیتال با وردپرس

با طراحی سایت با وردپرس تمامی سایت ها را میتوان در فضای وب انتشار داد. یکی از مزیت های که سایت های وردپرسی نسبت به طراحی سایت اختصاصی دارد این است که هزینه کمتری دارد. ما برای سایت های ارزی نیز به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم.

ممکن است که طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال با وردپرس نتوانید امکانات فراوانی را در سایت خود قرار دهید. این نوع وب سایت ها از پلاگین ها استفاده میکنند . و همان بحث ای پی آی ممکن است پلاگین ها موجود نباشد که جای نگرانی است.

ما تمامی پلاگین های مورد نیاز شما را برنامه نویسی کرده و در سایت شما نصب خواهیم نمود . یکی از قسمت های که در این نوع وب سایت ها استفاده میشود . بخش درگاه واسط میباشد که بیشتر خارجی بوده و ممکن است مربوط به همین ارزها باشد . که در کتابخانه وردپرس موجود نمیباشد.

طراحی سایت خرید و فروش ارز با وردپرس
طراحی سایت فروش ارز با دئووب

طراحی سایت فروش ارز با دئووب

شرکت طراحی سایت دئووب با داشتن کادری مجرب در زمینه طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال توانسته جایگاه خوبی در بین کاربران خود داشته باشد. بسیاری از شرکت های طراحی سایت در حال برنامه نویسی میباشند . سبک برنامه نویسی ها بسیار متفاوت بوده که میتوانید با کمی تحقیق به این نتیجه برسید.

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال به همین راحتی که فکر میکنید نمیباشد. این نوع وب سایت ها همانند سایت های پیش بینی و شرط بندی از شرایط خاصی برخوردار بوده . که نیاز به تجربه بالای کد نویسی میباشد. چرا که دریافت کدها و برنامه نویسی این نوع وب سایت ها به صورتی است که داده ها باید گرافیکال شده و به نظر کاربران برسد .

سئو سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

سایت های زیادی در زمینه خرید و فروش ارز در حال فعالیت هستند. و بسیاری از صرافی تصمیم گرفته اند که به صورت آنلاین به افراد خدمات دهند. بسیاری از افراد کلمه یا کلمات مشابه خرید و فروش ارز، صرافی آنلاین، تبدیل ارز، ارز دیجیتال و غیره را در گوگل جستجو میکنند. سئو سایت خرید و فروش ارز دیجیتال به شما کمک میکند که در نتایج اولیه گوگل باشید. زیرا افراد تنها چند نتیجه اولیه را مشاهده میکنند. و به سراغ دیگر سایت های صرافی نمیروند.

بنابراین اگر میخواهید در میان رقیبان خود بدرخشید. باید در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت خود تلاش کنید. بدین منظور پروژه سئو سایت خرید و فروش ارز دیجیتال خود را به تیم حرفه ای دئووب بسپارید. تا شما را در این راه به نتایج بسیار روشنی برساند.

سئو سایت خرید و فروش ارز
سفارش طراحی سایت خرید و فروش ارز

سفارش طراحی سایت خرید و فروش ارز

چنانچه با خواندن این بخش مجاب به طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال شده اید. برای سفارش و برقراری ارتباط در بخش تماس با ما، طراحی سایت صرافی یا طراحی سایت ارز دیجیتال را ثبت نمایید. تا کارشناسان بخش طراحی با شما تماس بگیرند.

ار خود در حال حاضر دارای سایت میباشید و نیاز به بهینه سازی سایت و سئو سایت خرید و فروش ارز دیجیتال دارید. در بخش تماس با ما، سئو سایت خرید و فروش ارز دیجیتال را ثبت سفارش نمایید. تا بخش سئو سایت دئووب با شما ارتباط برقرار نماید.

 

مشاوره طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال 

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها