طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت خشکبار

آجیل و خشکبار نزد ایرانیان بسیار مورد توجه از قدیم الایام بوده است. صادرات خشکبار  آجیل در دسته کالاهای خوراکی قرار میگیرد. با توجه به شرایط به وجود آمده بسیاری از مردم خرید های خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام میدهند. طراحی سایت خشکبار یک سایت فروشگاهی محسوب میشود. که شامل مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه فروشنده و خریدار است. ممکن است برای خرید خشکبار به مغازه های مختلفی مراجعه نمایید. ولی با یک سفارش اینترنتی در مدت زمان کم چیزی که میخواستید را تحویل خواهید گرفت. 

طراحی وب سایت خشکبار و طراحی سایت قنادی از جمله سایت هایی است که شاید افراد در حال حاضر کمتر از آن استفاده کنند. اما دیری نخواهد گذشت که شما میتوانید در سطح بین المللی واردات و صادرات خود را در زمینه خشکبار انجام دهید. و از این طریق نیز مشتریان بیشتری کسب خواهید نمود. تا زمانی که سایت برای کسب و کار خود نداشته باشید. افراد و شرکت هایی که متقاضی هستند شما را پیدا نمیکنند. اما با طراحی سایت میتوانید معرفی چشمگیری از محصولات و خدمات خود داشته باشید.

طراحی سایت خشکبار و آجیل

طراحی سایت خشکبار حرفه ای یکی از مواردی است که افراد درخواست دارند. به شما توصیه میکنیم که طراحی سایت با وردپرس را انتخاب نمایید. زیرا هم هزینه کمتری دارد و هم اینکه میتوانید با صرف مدت زمان کوتاهی صاحب سایت مختص به خود شوید. بنابراین بسیاری از نگرانی های شما رفع خواهد شد. در خانه خود بنشینید و در حال فروش محصلات باشید. حتی عطاری ها نیز با طراحی سایت عطاری تصمیم گرفته اند که فروش خود را چند برابر نمایند بنباراین شما نیز در این راه قدم بذارید تا کسب و کار خود را رونق دهید.

طراحی سایت آجیل و خشکبار یکی از بهترین راه هایی که به وسیله آن محصولی را به فروش میرسانید. دیگر مجبور نیستید که ساعت های زیادی را در مغازه خود بنشینید. و منتظر مشتری بنشینید. دیگر مجبور نیستید که در زمان های مشخصی را مغازه را باز و بسته کنید. دیگر مجبور نیستید که هزینه زیادی را بابت اجاره مغازه بپردازید. زیرا محل و موقعیت فروشگاه خشکباری شما مهم نیست. زمانی که پرداخت و سفارشات انجام میشود. مشتریا ها در هر ساعت در حال خرید کردن هستند .

 

 

طراحی سایت آجیل و خشکبار

خدمات ارائه دهنده شرکت

مزایای طراحی سایت خشکبار

 مقرون به صرفه

از مزایای طراحی سایت خشکبار این است که میتوانید در ایام تعطیل نیز به فعالیت خود بپردازید. و به صورت 24 ساعته امکان سفارش گیری خودکار و پردازش سفارش ها را داشته باشید. یک فروشگاه فیزیکی هزینه های بسیار زیادی را متقبل فروشنده میکند. اما راه اندازی فروشگاه اینترنتی خشکبار بسیار ارزان تر خواهد بود. زیرا شما نیازی به مکان ندارید. و در این ویترین هرچه را که میخواهید میتوانید قرار دهید. هزینه هایی شامل گاز، آب، و کاگر و غیره حذف خواهد شد. شما میتوانید از منزل نیز کسب و کار خود را گسترش دهید.

کاهش هزینه های بازاریابی

طراحی سایت خشکبار میتواند به راحتی کاربران سایت را به مشتریان بالقوه تبدیل کند. مسلما برای اینکه تبلیغات محیطی و رسانه ای انجام دهید هزینه زیادی را پرداخت نموده اید. فردی که در اینترنت به دنبال محصولی است بهتر میتواند تبدیل به مشتری بالقوه شود. تا اینکه با صرف هزینه زیاد به تبلیغات رسانه ای بپردازید. این روزها جذب مشتریان در دنیای وب راحت تر از جذب افراد در محیط فیزیکی است. شرکت طراحی سایت معتبر دئووب با راهکارهایی که ارائه میدهد با هزینه مقرون به صرفه در کنار طراحی سایت، روش های دیجیتال مارکتینگ را نیز به کار میبرد.

مزایای طراحی سایت خشکبار

گسترش دامنه جغرافیایی

فروشگاه های فیزیکی مشتریان محدودی دارند زیرا افراد یک محله یا منطقه به آن فروشگاه سر میزند. یا افرادی که به صورت گذری از جلوی فروشگاه مورد نظر عبور نمایند. اما با طراحی سایت خشکبار میتوانید خود را به افراد بسیار زیادی نشان دهید. و از این طریق مشتریان شما حتی میتوانند از شهرها و کشورهای دیگر باشند. در صورتیکه در فروشگاه فیزیکی امکان همچنین چیزی بسیار سخت است. شما باید به حدی کانال داشته باشید تا بتوانید معروفیت خود را ثابت کنید و برند شوید. تجارت الکترونیک یک کانال اضافی است که مشتریان قادر به جذب آن هستند. همه این موارد موجب افزایش فروش و درآمدزایی شما خواهد شد.

انعطاف پذیری بیشتر

تغییرات در ظاهر و محتوای طراحی سایت فروشگاهی خشکبار میتواند بلافاصله انجام شد. و شما میتوانید از طریق سایت به مناسبت های مختلف پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف های مختلفی را ارائه کنید. برای مثال به مناسبت های مختلف و در ایام فرخنده با سایت و ارسال پیام ها و ایمیل اطلاع رسانی نمایید.

افزایش دید و دسترسی بیشتر کاربران

 با بهینه سازی سایت سایتی ایجاد کنید که بیش از پیش قابلیت دسترسی داشته باشد. برای انجام این اقدام باید سئو سایت خشکبار خود را به تیم حرفه ای دئووب بسپارید. افراد سئوکار ما با درنظر گرفتن کلمات کلیدی مرتبط با فروش خشکبار و آجیل به کسب درآمد از سایت شما کمک بسزایی میکنند.

مزایای طراحی سایت آجیل و خشکبار

 

امکانات طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت دو زبانه

سایت های دوزبانه باید به گونه ای پیاده سازی شوند. که بتوانید محصولات خشکباری را به کشورهای دیگر نیز ارسال نمایید. بیشتر این محصولات مختص ایران است. افراد بسیاری در کشورهای مختلف هستند که خواهان خشکبار ایرانی هستند. بنابراین بدانید که شما سفارش خارج از ایران خواهید داشت. بنابراین سعی کنید که طراحی سایت دو زبانه خشکبار داشته باشید. و زبان دیگر را انگلیسی قرار دهید.

طراحی بخش گالری

تصایر جالب و باکیفیت باعث میشود که افراد جذب شوند که ثبت سفارش انجام دهند. تصاویری از روند فرآوری خشکبار و آجیل برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود. بنابراین سعی کنید که از عکس برداری حرفه ای در طراحی سایت خشکبار استفاده کنید.

طراحی وبلاگ

در بخش وبلاگ مقالات در مورد خاصیت اقلام خشکبار و آجیل داشته باشید. این شیوه تولید محتوا به سئو سایت شما کمک زیادی خواهد کرد. زیرا یکی از اصول مهم سئو سایت تولید محتوای بهینه مرتبط با موضوع سایت است. که سعی کنید که قوانین نگارش گوگل را برای آن رعایت کنید.

طراحی صفحه تماس

شماره های تلفن ، دورنگار، آدرس فروشگاه و غیره را در این بخش قرار دهید. تا در صورت سفارش تلفنی سریعا با شما تماس برقرار نمایند. تا بتوانید راهنمایی های لازم را انجام دهید.

امکانات طراحی سایت خشکبار

طراحی صفحه درباره ما

این صفحه درباره ما شرکت و تولیدی شما را نشان خواهد داد. که به عنوان یک شرکت توزیع کننده و بسته بندی کننده خشکبار و آجیل میتوانید فعالیت خود را به معرفی همگان برسانید. و از این طریق افراد زیادی با شرکت شما آشنا خواهند شد و سفارشات خود را به شما خواهند داد.

طراحی سیستم فروش آنلاین

با انتخاب بسته خشکبار و آجیل اقدام به خرید خرده یا عمده نمایید. میتوایند به صورت عمده فروش آجیل و خشکبار خود را به سازمان ها و فروشگاه ها و توزیع کنندگان به فروش برسانید. در خریدهای عمده تخفیف را نیز درنظر بگیرید. 

با قابلیت پیاده سازی سیستم های مختلف در فروش آنلاین امکان تعیین درصد تخفیف وجود خواهد داشت. خرده فروشی نیز شامل تخفیفات فصلی به مناسبت های مختلف خواهد بود. که کاربران با مشاهده فروشگاه کالای موردنظر خود را انتخاب میکنند.

ارائه پیش فاکتور قبل از پرداخت امکان پرداخت الکترونیک را برای راحتی مشتریان فراهم میکند. که افراد با پرداخت هزینه و سفارش خشکبار میتوانند آن را درب منزل تحویل بگیرند.

دسته بندی و توضیح محصولات

دسته بندی بر اساس گروه های مختلف میتوانید به همراه تصاویر مربوطه ارائه دهید. خوب هرچه تصاویر در طراحی سایت خشکبار جلوه بهتر و باکیفیتی داشته باشند. باعث میشود که کاربر به صورت ناخودآگاه بخواهد که خرید های خشکبار خود را از سایت شما انجام دهد.

هزینه طراحی سایت فروشگاه آجیل و خشکبار

قیمت طراحی سایت فروشگاه آجیل و خشکبار به نوع امکانات و قابلیت هایی که دارید بستگی خواهد داشت. از آنجایی که سایت شما فروشگاهی است نمونه سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند را میتوانید انتخاب نمایید. ویژگی ها و فیچرهای سایت ها با هم متفاوت هستند. اما سایت شما در دسته سایت های فروشگاهی است که بر اساس آن صرفا محصولات شما آجیل،خشکبار، سوغات شهرها، شیرینی های محلی و غیره خواهد بود.

باید از سیستمی استفاده شود که به صورت اتوماتیک سفارش را دریافت کرده و به نقاط مختلفی که درخواست شده است ارسال شود. باید در نظر داشته باشید که میخواهید سایت فروشگاهی شما از چه نوعی باشد. برا یمثال در سایت های مارکت پلیس صرفا شماره فروشنده نیستید بلکه همکاران شما نیز میتوانند محصولات خود را برای فروش قرار دهند و شما نیز کارمزد آن را دریافت میکنید.

از آنجایی که سایت های خشکبار، آجیل، شیرینی و غیره زیاد شده است شما نیز باید بدین منظور بتوانید با آوردن سایت به صفحه یک گوگل درآمد خود را افزایش دهید. زیرا اگر در صفحه اول نباشید صرفا بازدیدکننده ای نخواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید یا بخش برآورد هزینه سئو و تعرفه های طراحی سایت را مشاهده نمایید. تا شما را راهنمایی نمایند. 

 

 

هزینه طراحی سایت فروشگاه آجیل و خشکبار

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها