طراحی سایت دایرکتوری

طراحی سایت دایرکتوری

پیدا کردن هر کسب و کار و متخصصی از طریق سایت های لیست جامع صنف ها امکان پذیر است. مرجعی ای است که شرکت ها، اشخاص، بنگاه ها و دیگر موارد را معرفی میکند. پایگاه داده ای ای است که لینک های مختلف را قرار میدهد. که هر صفحه دارای تعداد زیادی لینک است. بعضی از دایرکتوری ها به صورت عمومی کار میکنند. یعنی اینکه همه چیز را تحت پوشش خود قرار میدهند و برخی نیز تخصصی هستند و بر روی موضوع خاصی تمرکز میکنند. برای مثال میتوان به طراحی سایت دایرکتوری مشاغل اشاره کرد. که میتوانید این مشاغل را دسته بندی و مدیریت نمایید.

دایرکتوری ها زیر مجموعه ای از طراحی سایت درج آگهی هستند که در مورد شرکت ها و سایت های مختلف اطلاعات ارائه میدهند. که میتوانند در زمینه های کاری متفاوتی انجام گیرند. بنگاه های اقتصادی فعال نیاز به یک پلتفرم دارند که به صورت آنلاین خود را معرفی کنند. انعطاف در دسته بندی اطلاعات در طراحی سایت دایرکتوری مهم است. همچنین باید جستجوگری حرفه ای در سایت وجود داشته باشد که مطابق با جستجوی کاربران نتایج را ارئه دهد.

امروز اکثر مردم از اینترنت برای رسیدن به پاسخ های خود استفاده میکنند. عده ای از سایت ها نیز تحت عنوان دایرکتوری به صورت پایگاه داده ای از اطلاعات مشاغل یک شهر یا کشور عمل میکنند. که افراد میتوانند وارد شده و براِی مثال لیستی از شرکت های طراحی سایت در تهران را ببینند. یا اینکه میتوانند مشاغل مربوط به برنامه نویسی را در موقعیت خاصی را جستجو کنند.

سئو سایت دایرکتوری

قبل از اینکه خواهید شروع به راه اندازی وب سایت تارنما کنید. به شما توصیه میشود که از مشاوره طراحی سایت در شرکت ما استفاده کنید. که هدف و نیازهای شما را دانسته و مطابق با آن ها تصمیم گیری نماییم. باید بدانید که چه نوع محتوایی و به چی میزانی قرار است تولید کنید. ساختاری سایت شما از نظر گرافیکی و هسته سایت چگونه باشد. و موارد دیگر که در طراحی وایرفریم برای شما پیاده سازی خواهد شد.

سئو سایت امر مهمی برای هر سایتی مباشد. مخصوصا برای سایت های نظیر دایرکتوری که در اینترنت بسیار زیاد شده اند. طراحی سایت بر اساس اصول سئو چیزی است که همه سایت ها قبل از راه اندازی سایت ها باید آن را بدانند. باید سعی کنید که مفهوم سئو سایت را به خوبی رعایت کنید. که سوخت آن تولید محتوا بهینه و منحصر به فرد است. شما نباید از محتواهای دیگر استفاده کنید.

باید اصول سئو به طور تمام و کامل رعایت شود. که در ساختار سئو سایت گوگل به طراحی موبایل بسیار اهمیت میدهد. زیرا بیشتر کاربران با موبایل وارد اینترنت میشوند.بنابراین باید کاری کرد که آن ها سایت شما را ببینند. زیرا بیشتر کاربران شما همان هایی هستند که با گوشی های هوشمند خود در اینترنت به دنبال لیستی از مشاغل یا شرکت ها هستند. که با دیدن سایت شما در صفحه اول گوگل که در قرارداد سئو تضمینی به شما ارائه میشود. وارد سایت دایرکتوری شما شده و از امکانات سایت شما استفاده مینمایند.

سئو سایت دایرکتوری
طراحی سایت دایرکتوری حرفه ای

طراحی سایت دایرکتوری حرفه ای

برای طراحی سایت دایرکتوری میتوانید از پلن های مختلف طراحی سایت استفاده کنید. که پلن های مختلفی ارائه شده است. طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با وردپرس دو پکیج در طراحی سایت تارنما هستند. که بسته به بودجه خود باید انتخاب نمایید.

استفاده از سیستم مدیریت محتوا هرچه باشد باید امنیت بالایی در درجه اول داشته باشد. زیرا سایت شما شامل پایگاه داده مهمی از اطلاعات است. که ممکن است تحت حمله هکر ها نیز باشد. این منبع اطلاعاتی که در معرض نفوذ است باید توسط شرکت طراحی سایت حمایت شود. که مبادا مشکلی از نشر امنیتی و خطاهای دیگر به وجود آید.

از سیستم های مدیریت محتوایی استفاده کنید که قالب آن اختصاصی باشد. البته اگر روش طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کنید. شرکت دئووب تنها از پلتفرم وردپرس استفاده کرده. اما قالب را به صورت اختصاصی برای شما طراحی میکند. و کدنویسی هسته وردپرس را با توجه به افزایش امنیت و سرعت بهبود میدهد. بنابراین به شما توصیه میکنیم که اگر میخواهید دئووب با شما همکاری کند. نگران مسائلی همچون امنیت وسرعت سایت خود نباشید. و صرفا بر روی استراتژی خود تمرکز نمایید.

در طراحی سایت اختصاصی همانطور که میدانید یک پلن منحصر به فرد برای شا ایجاد میشود. و در طراحی وردپرسی پنل شما وردپرس است. که برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه طراحی سایت دایرکتوری با تیم مشاوران و پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت دایرکتوری

هزینه طراحی سایت دایرکتوری

سایت های دایرکتوری میتوانند حتی اطلاعاتی در مورد سایت هایی که به تازگی ثبت شده اند نیز بدهند. در طراحی سایت دایرکتوری جستجوی پیشرفته و حرفه ای بسیار مهم است. زیرا برای این قابلیت هوشمند است که افراد به سایت شما مراجعه میکنند. یکی از اهداف مهم در طراحی سایت دایرکتوری دادن اطلاعاتی در زمینه های شغلی مختلف است. زیرا برای بسیاری از مردم از جذابیت زیادی برخوردار است. وجود این سایت های تارنما از اهمیت زیادی در هز جامعه ای برخوردار است. که باعث سهولت در کسب یکسری اطلاعات مفید و خاص میشود. شما میتوانید از امکانات طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها در این نوع استفاده نمایید. هزینه طراحی سایت دایرکتوری به امکانات و قابلیت هایی که در سایت میخواهید بستگی دارد. که میتوانید در بخش برآورد قیمت طراحی سایت درخواست خود را ارسال کنید. تا کارشناسان پیش فاکتور را برای شما ارسال نمایند.

طراحی سایت دایرکتوری ارزان

سیستم جامع اطلاعاتی مانند سایت دایرکتوری برای آن است که اطلاعاتی را در زمینه های خاص به افراد بدهند. زیرا همانطور که میدانید تعداد سایت ها ، شرکت ها و غیره در اینتزنت زیاد است. که میتوانید با طراحی سایت دایرکتوری و ارائه دسته بندی های حرفه ای، مشکل پیدا کردن لیستی را از اطلاعات را برای مردم حل کنید.

به سایت دایرکتوری، تارنما نیز گفته میشود. زیرا بر اساس لینک های بین صفحات وب ایجاد شده است. که مانند یک عنکبوت تصور کنید که به صورت مجتمع شده به قسمت های خاص تار تنیده است. میتوانید در این سایت های تارنما از امکانات طراحی سایت تبلیغاتی نیز استفاده کنید.

برای طراحی سایت دایرکتوری ارزان میتوان از سیستم های وردپرس استفاده کرد. ولی در این روش از قالب آماده استفاده میشود. که تا حد امکان طراحی برای شما ارزان محاسبه شود. این نوع سیستم ها بیشترین بودجه خود را برای هاست و طراحی هسته سایت خواهند گرفت. البته باید توصیه شود که طراحی سایت دایرکتوری باید به صورت ریسپانسیو و واکنشگرا باشد. تاثیر آن ها برای سئو سایت مهم است زیرا اگر میخواهید فرآیند آوردن سایت به صفحه اول گوگل بدون مشکلی پیش رود.

طراحی سایت دایرکتوری ارزان
طراحی سایت دایرکتوری با وردپرس

طراحی سایت دایرکتوری با وردپرس

با توجه به نوآوری و خلاقیت که با پیشرفت تکنولوژِی صورت گرفته است. کسب و کارهای جدیدی بر روی کار آمده اند. این سایت ها بر اساس ایده های نوین و روز راه اندازی میشوند. و در تلاش این هست که نیازهای مردم را هریک به نحوی برطرف کنند. در سال های اخیر سایت های زیادی با کسب و کارهای نو وتازه ای به روی کار آمدند. که عده از آن ها توانسته اند مخاطبان زیادی کسب کنند. و عده ای از آن ها نیز ترجیح دادند که رویه خود را بهینه کنند تا با مشکلات مواجه نشوند.

برای مثال طراحی سایت فروش در زمینه های مختلف ایجاد شده اند. که میتوان به طراحی سایت لباس، طراحی سایت تجهیزات پزشکی و طراحی سایت نان فروشی و غیره اشاره کرد. که هر کدام از این فروشگاه ها کالاهای مخصوص به خود را به فروش میرسانند. که با طراحی سایت دایرکتوری با وردپرس به صورت حرفه ای تمام موارد را مدیریت خواهید کرد.

همه سایت ها بر اساس نوع کاربرد متفاوت از هم قلمداد میشوند. اگر شما نیز ایده نو درسر دارید. باید استراتژی حرفه ای برای پیاده سازی آن طراحی کنید. که میتوانید با یک شرکت طراحی وبسایت معتبر در مورد ایده های خود مشورت بگیرید. نوع سایت از نظر ظاهر و از نظر جایگاهی باید حرفه ای باشد. جایگاه منظور قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل است. اگر غیر این باشد برای کسب و کار شما سودآوری نخواهد داشت. زیرا کاربران اینترنت صرفا صفحه اول را رصد میکنند.

طراحی سایت دایرکتوری پزشکی

در طراحی سایت دایرکتوری اطلاعات جمع آوری شده توسط کاربران ایجاد شده است. و فرقی که با موتورهای جستجوگر دارند این است که برای مثال ربات های گوگل به صفحات وب رفته و اطلاعات را تجزیه و تحلیل میکنند. و مطالب مفید را به کاربر نشان میدهند. اما در سایت های دایرکتوری لینک هایی که ثبت شده است نمایش داده میشود. در سایت تارنما، سایت های مختلف ثبت و طبقه بندی میشوند. در واقع سایت های دیگر برای اینکه بک لینکی از سایت تارنما گرفته باشند اطلاعات خود را ثبت میکنند. که برای سئو  سایت ثبت شده نیز مفید است.

دایرکتوری ها مرجعی برای معرفی مشاغل هستند. البته هر کدام میتوانند زمینه های مختلفی داشته باشند. برای مثال طراحی سایت دایرکتوری پزشکی نیز یکی از این نوع ها میباشد. که در آن اطلاعات پزشکان و مطب و مراکز درمانی موردنظر ثبت میشوند. و بر اساس شهر و منطقه نیز قابلیت تفکیک شدن دارند. میتوانید از امکانات طراحی سایت پزشکی استفاده کنید.

صاحبان کسب وکارها از این طریق خود را به افراد زیادی معرفی میکنند. که ثبت در این سیستم های دایرکتوری یا رایگان یا به صورت پولی است. اما این سایت ها بر این هدف هستند که اطلاعات را از گوگل بردارند و یک سیستم جامع اطلاعاتی ایجاد کنند. بنابراین این بخش باید توسط شرکت طراحی سایت حرفه ای طراحی شود. که در این قسمت طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری نیز بسیار مهم هستند.

طراحی سایت دایرکتوری پزشکی
طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی سایت دایرکتوری برای معرفی و ارائه مشاغل مانند طراحی سایت کاریابی است. بنابراین شما میتوانید در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشید. عناوین شغلی را تعریف نمایید. و شرکت های بسیار زیادی هستند که درخواست های خود را در سایت ثبت کنند. و از این طرق نیروی کاری موردنظر خود را پیدا کرده و استخدام نمایند.

میتوانید عناوین شغلی را به دسته های کوچکتر تقسیم بندی کنید. تا جسجوی شغل برای کاربران نیز راحت تر باشد. گوگل اطلاعاتی که به شما میدهد کلی است. اما این سایت ها بر این هدف هستند که اطلاعات را از گوگل بردارند و یک سیستم جامع اطلاعاتی ایجاد کنند.

میتوانید در سایت خود نیز آگهی های استخدامی نیز قرار دهید. و از این طریق یک نوع هزینه برای تبلیغات از شرکت ها دریافت نمایید. شما میتوانید استخدام های رسمی و عمومی که وجود دارد را در سایت خود به همراه فایل اطلاعات کامل در اختیار کارجو بگذارید. که با توجه به فایل ها و مدارک موردنیاز به مراکز مربوطه بروند. آگهی های استخدام باید دسته بندی شده باشد. و هر صفحه مربوطه در مورد آن عنوان شغلی اطلاعات کامل در اختیار قرار دهید. میتواند با طراحی سایت دایرکتوری مشاغل کسب درآمد از سایت خود کنید.

دایرکتوری فریلنسینگ

از مهمتری قابلیت های طراحی سایت دایرکتوری، دسته بندی ها و گروه بندی ها میباشد. چیدمان دسته ها در سایت دایرکتوری مهم است زیرا بر این اساس کاربران موضوعات خود را پیدا میکنند. البته جستجوی پیشرفته به همراه فیلترهای جستجوگر نیز باید حرفه ای وجود داشته باشد. سایت های فریلنسری که امروزه بسیار زیاد شده اند در دسته سایت های دایرکتوری مشاغل میتوانند قرار بگیرند. پیشنهاد میدهیم که بخش طراحی سایت فریلنسری را مشاهده کرده تا دید بازتری نسبت به دایرکتوری مشاغل برای فریلنسینگ و پروژه داشته باشید.

ویژگی های سایت های دایرکتوری

ظاهر مناسب

در طراحی سایت دایرکتوری باید دقت که در نگاه اول ظاهر سایت مناسب باشد. تمام موارد دسته بندی شده قرار گرفته باشند که کاربران با ورود به سایت بتوانند به مواردی که میخواهند دست پیدا نمایند.

بالا بودن رتبه سایت

بعد از اینکه ظاهر اولیه سایت را بررسی کردید باید تمامی صفحات سایت شما توسط گوگل ایندکس شود. و از طرفی نیز باید رتبه شما در وضعیت خوبی قرار داشته باشد تا بازدیدکننده با سایت داشته باشید. برای این منظور باید برآورد هزینه سئو سایت به صورت ماهیانه برای شما انجام شود تا دیده شوید.

ارتباط موضوعی

بعضی از وب دایرکتوری ها به این صورت هستند که در زمینه های مشخصی فعالیت دارند سایت دایرکتوری مشاغل با سایت دایرکتوری پزشکی و یا آگهی متفاوت خواهد بود. سایت های عمومی باید دسته بندی های مشخصی داشته باشند. 

بروزرسانی مستمر

وب دایرکتوری ها به صورت مستمر بروزرسانی میشوند. بنابراین شما نیز باید روزانه ساتی خود را مانند طراحی سایت خبرگزاری بروز رسانی نمایید. انتشار مطالب شما باید کاربردی باشد تا بازدیدکننده داشته باشید.

بازبینی و تایید

 یکی از معیارهایی که میتوانید انجام دهید نظارت و بازبینی است. ثبت سریع سایت و بدون نظارت میتوانید در اختیار صاحبان قرار بگیرد. بررسی سایت های ثبت شده به این صورت خواهد که میتواند به صورت اتوماتیک یا از طریق سایت انجام شود.

ویژگی های سایت های دایرکتوری

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها