طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز

طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز یکی از درخواست هایی است که مشتریان از ما مطالبه میکنند. سایت ترب یک موتور جستجوگر پیشرفته کالاهای اینترنتی است. که میتوانند انواع محصولات مختلف موجود در فروشگاه های اینترنتی را شناسایی کند. و به صورت لیست در اختیار کاربر قرار دهد. برای مثال شما دنبال گوشی با مدل خاصی میگردد. میتوانید مدل این گوشی را در سایت ترب بنویسید. و فروشگاه های اینترنتی که این نوع از گوشی را دارند مشاهده کنید.

قیمت گذاری های محصولات در سایت های فروشگاهی ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل سایت مشابه ترب به شما کمک میکند. که به مقایسه میان فروشگاه های اینترنتی بپردازید. و به طبع قیمتی را که مناسب تر است را انتخاب کنید. مقایسه محصولات میان سایت های فروشگاهی بسیار کاربردی خواهد بود. و به همین شیوه میتواند به مشتریان که میخواهند خرید اینترنتی کنند کمک نمایید.

فروشندگانی که با ترب همکاری دارند. این امتیاز را پیدا میکنند که محصولاتشان توسط افراد مختلف جستجو شود. این یک شیوه تبلیغاتی برای این سایت ها خواهد بود. و از طرفی شما به مشتریان امکان را میدهید که محصول مورد نظر را با بررسی بیشتری خریداری کنند. شما محصولی برای فروش ندارید ولی به همین شیوه واسطی میان فروشندگان و خریداران میشوید.

طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز

سفارش طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه شبیه ترب و ایمالز خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت ترب و ایمالز آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت شبیه ترب و ایمالز به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت شبیه ترب

طراحی سایت شبیه ترب

طراحی سایت مشابه ترب امکاناتی مشابه با سایت فروشگاه اینترنتی خواهد داشت. اما تفاوت هایی در آن به چشم میخورد. یکی از این تفاوت ها موتور جستجوگر ترب است که میان سایت های مختلف در گردش خواهد بود. تا بتواند محصولات مشابه را برای شما دسته بندی کند. بنابراین باید در ابتدا رقبای خود و بازار هدف را بررسی کنید. ببینید که آیا میتوانید با سایت های همچون ترب و ایلماز به رقابت بپردازید. مشاوران دئووب شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

سایت های شبیه ترب و ایمالز در آینده ای نزدیک بسیار طرفدار پیدا خواهند کرد. زیرا بسیاری از افراد خریدهای خود را اینترنتی انجام میدهند. سایت ترب ممکن است بیش از سایت های همون دیجیکالا بازدید داشته باشد. زیرا افراد سعی میکنند که محصول موردنظر را با شرایط و قیمت بهتر خریداری کنند. که سایت هایی همون ترب این امکان را به افراد خواهد داد.

امکانات طراحی سایت مشابه ترب

انواع محصولات دیجیتال، پوشاک، لوازم خانگی، لوازم شخصی و غیره را میتوان در دسته بندی های جداگانه قرار داد. از آنجایی که تعداد و انواع دسته بندی های محصولات زیاد است. به شما توصیه میشود که از منوهای بزرگ استفاده نمایید. تا کاربر بتوانند دسته بندی ها را به درستی انتخاب نماید.

ویژگی و مشخصات هر محصول باید به همراه جزئیات برای کاربر درج شود. استفاده از تصاویر با کیفیت نقش مهمی در انتخاب کاربر دارد. بعد از جستجوی محصول موردنظر در موتور سرچ کاربر

فروشندگان اینترنتی که آن محصول موردنظر را دارند مشاهده میکند. و میتواند وارد سایت فروشگاهی هر یک از فروشندگان شود. و به طور مستقیم به صفحه محصول موردنظر منتقل شوند. البته شما میتواند به گونه ای عمل کنید که کاربر به سایت فروشنده منتقل نشود. و خرید را از طریق سایت شما انجام دهد.کاربر باید بتواند از طریق جستجو به طور مستقیم ه کالای موردنظر برسد.

شما میتوانید مقایسه گری قرار دهید تا کاربر مقایسه ای میان محصولات فروشگاه ها داشته باشد. در طراحی سایت مشابه ترب به این صورت است که میتوانید به ازای کلیک هایی که کاربران میکنند از فروشنده هزینه دریافت کنید. یا اینکه میتوانید امکانی فراهم کنید که کاربران از طریق سایت شما خرید را انجام دهند. در واقع سایت شما یک نوع طراحی سایت تبلیغاتی محسوب خواهد شد. در طراحی سایت شابع ترب میتوانید محصولات را به دسته های تخفیف ها، گران ترین، ارزان ترین، پر فروش ترین و غیره تقسیم بندی کنید.

 

سوالات متداول طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز

طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز به چه صورت است ؟

طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز در ابتدا از پرسش در مورد فعالیت شما آغاز میشود . نیاز های شما سنجیده میشود این موضوع را باید بدانید که پرسش و پاسخ در مورد فعالیت شما از اهمیت بالایی در وب سازان مرصاد برخوردار است . این امر باعث میشود تا کارشناسان ما راهنمایی های بهتری را برای شما داشته باشند . بعد از این مرحله عقد قرار داد خواهد شد و وارد پرسه طراحی خواهیم شد . شما می توانید طرح اولیه خود را برای ما ارسال نموده تا طبق همان طرح برای شما کد نویسی شود . حال می خواهد طراحی سایت با وردپرس باشد و یا طراحی سایت اختصاصی .

پشتبانی سایت بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت قرارداد جدیدی بسته خواهد شد .

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است ؟

تا به الان هیچ مرجع مشخصی در مورد اینکه کدام شرکت طراحی سایت می تواند بهترین شرکت باشد ، اعلام نشده است . برای این منظور خود کارفرما می تواند با مشاهده نمونه کارها و همچنین سوابق کاری خود تصمیم در این مورد را بگیرد .

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها