طراحی سایت شخصی

امروزه با گسترش دنیای مجازی افراد با تخصص هایی که دارند اقدام به طراحی سایت شخصی خلاقانه کرده اند. تا خود را در دنیای وب نیز مطرح کرده و فعالیت خود را توسعه بدهند. با پدید آمدن شبکه های اجتماعی افراد تصور میکنند که با ساخت یک صفحه میتوانند خود را به خوبی معرفی کنند. اما کاملا در اشتباه هستند زیرا شبکه های اجتماعی بخاطر محدودیت هایی که دارد. نمیتوان به صورت کامل توضیحاتی از محصول یا شخص ارائه نمود. لذا در این بخش نیاز به یک طراحی سایت خلاقانه برای معرفی خود به صورت منحصر به فرد خواهید داشت.

حال این مقاله چون در مورد طراحی سایت شخصی بحث میکند مثال دیگر در این زمینه برای شما زده میشود. در نظر بگیرید فردی مهارت های خود را در فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی انتشار داده است. مانند هنرمندانی که در عرصه هنر فعالیت دارند. طبیعی است کاری که یک سایت شخصی برای عرضه مهارت های فرد موثر است. شبکه های اجتماعی این تاثیر را ندارند. شما برای دیده شدن در فضای اینترنت با رعایت اصول سئو سایت بعد از مدتی ورودی بسیار زیادی را خواهید گرفت. در صورتیکه برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی تلاش های فراوانی را باید انجام دهید.

طراحی سایت شخصی ارزان

طراحی سایت شخصی ارزان هم می توانیم در سرویس های خود جای دهیم. ولی این مطلب را در نظر بگیرید که ممکن است از امکانات و یا سرویس های خوب استفاده نشود . هر چیزی ارزان اش خوب نیست و باید برای آن هزینه نمود تا موفق شوید. در غیر اینصورت به مشکل خواهید خورد. و یا ممکن است بعد از مدتی شکست بخورید .

طراحی سایت ارزان را هر کسی می تواند تبلیغ کند ولی آیا می توان از آن نتیجه دلخواه را بدست آورد . خیر مدت زمان زیادی را برای آن باید صرف کنید. و یا اینکه هزینه چند صد برابری را برای تبلیغات نمایید . چرا از همان اول با یک هزینه متعارف یک سایت شخصی خوب راه اندازی نکنید. که بخواهید مجددا در آینده یک سایت دیگر راه اندازی و یا از نو طراحی نمایید .

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با در نظر گرفتن همه جوانب سایت شخصی مناسب و مقرون به صرفه ای را برای شما طراحی می کند. تا با همین یک بار درخواست به تمامی اهداف خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ برسید . گاها دیده شده فردی با هزینه کم و به اصطلاح ارزان اقدام به طراحی سایت نموده است. ولی بعد از مدتی مجددا همین کار را تکرار کرده است . چرا باید اینکار صورت بپذیرد . 

طراحی سایت شخصی ارزان
مزایای طراحی سایت شخصی

مزایای طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی می تواند مزیت های فراوانی را برای شما داشته باشد. همه این موارد بستگی به هدف شما از داشتن یک سایت شخصی نشات می گیرد. که چرا می خواهید یک وب سایت شخصی برای خود راه اندازی نمایید . هر زمانی متوجه این موضوع شدید می توانید. پلن های خود را چیده و سریعتر به مقصد برسید .

شما با داشتن یک سایت شخصی می توانید خود و همچنین مهارت های که دارید. در معرض نمایش بگذارید و از طرفی می توانید با تبلیغات. و همچینن داشتن پیج های اجتماعی بخصوص اینستاگرام به نتجه دلخواه خود برسید . شما می توانید وارد پیج اینستاگرام ما شده تا در این زمینه. که برای شما توضیحاتی ارائه شده را دنبال نمایید و روز به روز به پیشرفت کاری خود بیافزایید .

شناخت

یکی از مزایای داشتن وب سایت شخصی این است که شما می توانید. با قرار دادن مشخصات خود ، مهارت های خود و عیره را به دیگران معرفی نموده. تا در صورت نیاز کاربران از مهارت های شما استفاده نمایند . برای مثال افرادی هستند که در زمینه تردستی فعالیت دارند. ولی متاسفانه وب سایت شخصی برای خود راه اندازی نکرده اند. چطور می شود تا دیگران از مهارت های این عزیزان استفاده کنند . سخت می شود شما را جستجو کرد و برای جشن ها و یا مجالس دعوت نمود . خوب اگر شما درخوایت طراحی سایت شخصی را به موقع داشته باشید افرادی که بدنبال حرفه شما هستند. با جستجوی ساده مس توانند از کارهای شما در مجالس خود استفاده نمایند .

شبکه اجتماعی

اگر سایت شخصی شما به گونه ای باشد که ورودی زیادی را دریافت نماید می توانید. با قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی خود تعداد دنبال کننده های خود را افزایش دهید. و این می تواند برای شما بسیار خوب باشد و فعالیت شما را در شبکه های اجتماعی دو چندان خواهد نمود . ما می توانیم با در نظر گرفتن شبکه های اجتماعی در سایت شخصی شما این امکان را برای دیگران فراهم کنیم. که از طریق سایت با شما آشنا شده و مطالب شما را دنبال نمایند و همچنین می توانیم سایت را طوری برنامه نویسی کنیم. که مطالب سایت شما بعد از انتشار در شبکه های اجتماعی شما انتشار پیدا کنند و دیگر نیاز به این نباشد که مجددا در شبکه اجتماعب بارگذاری نمایید .

ارتباط

شما با داشتن سایت شخصی این اجازه را به دوستان و طرفداران خود می دهید. تا راحتر با شما در ارتباط باشند. و از مهارت های شما استفاده نمایند. با در نظر گرفتن یخش تماس با ما به صورت حرفه ای کاربران می توانند. به راحتی و با استفاده از امکانات شما در آن بخش با شما در تماس باشند . شما می توانید در سایت شخصی خود نیز این امکان را فراهم نموده. تا به دیگران مشاوره های تخصصی را بدهید . در ابتدا دباید سیاست کاری خود را مشخص نمایید که قرار است چه کاری را برای دیگران انجام دهید . قرار است در سایت شخصی خود چه امکاناتی را برای کاربران خود لحاظ نمایید . ما می توانیم با امکاناتی که شما در نر دارید این ارتباط را برای شما محیا سازیم .

افزایش اعتبار

هر فردی برای خود شخصیتی دارد و در کنار آن می تواند صاحب اعتبار باشد . این اعتبار را می توان به هر شکلی بدست آورد چه سخت و چه آسان . ما یک راه آسان آنرا به شما پیشنهاد می کنیم و آن هم طراحی سایت شخصی مناسب با حرفه شماست . همه می توانند سایت داشته باشند ولی چه سایتی . سایت مانند لباس بر تن شماست و یک ویترینی از شما در فضای وب می باشد . هرچه این لباس و ویترین آراسته تر باشد شما فرد منظم تری و با کلاس تری خواهید بود . پس در نوع وب سایت شخصی خود نیز باید دقت کافی دا داشته باشید. تا یک سایت شخصی مناسب و در خور برای شما عزیزان طراحی و در اختیار شما قرار بگیرد . ما هم درکنار شما هستیم .

نمونه کارهای طراحی سایت شخصی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت شخصی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت شخصی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت شخصی به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت شخصی با وردپرس

طراحی سایت شخصی با وردپرس هم یکی دیگر از سرویس های است. که توسط شرکت طراحی سایت ما برای شما عزیزان برنامه نویسی می شود . ما در این نوع از طراحی باز به دو روش عمل می کنیم . ما می توانیم سایت شخصی شما را به صورت طراحی سایت اختصاصی . با مدیریت محتوای وردپرس برنامه نویسی کنیم و یا اینکه اقدام به خرید قالب های آماده سایت کنیم. که برای این مدیریت محتوا در نظر گرفته شده است استفاده کنیم . این دو با هم بسیار متفاوت بوده در نظر داشته باشید.

که اگر ما قالب سایت شخصی شما را اختصاصا طراحی نماییم. از نظر امنیت و از نظر کیفیت و از همه لحاظ ضمانت خواهیم نمود. ولی اگر توسط قالب های آماده این کار انجام شود. این مسئله به ما ارتباط پیدا نخواهد کرد و ما در این جا فقط می توانیم برای شما یک سری ایرادات را رفع نماییم . پس دوست عزیز برای مبلغی ناچیز سایتی که قرار است مهارت شما و شما را به جهانیان معرفی نماید را سعی نمایید به بهترین نحو در فضای وب بالا بیاورید .

طراحی سایت شخصی با وردپرس
چرا باید طراحی سایت شخصی انجام دهیم ؟

چرا باید طراحی سایت شخصی انجام دهیم ؟

افراد برای یافتن موضوعی برای مثال یافتن شخص یا حرفه ای در اینترنت به جستجو میپردازند. اگر فردی از جایگاه خوب اجتماعی برخوردار است بسیار حیف است. که سایت شخصی نداشته باشد تا مهارت های خود را به نمایش برساند. یک وب سایت شخصی میتواند بر اساس فعالیت شما در زمینه های مختلف هنری، علوم تحقیقاتی، علمی، آموزشی و … راه اندازی شود. 

برای مثال یک شخصی یک هنر و تخصص در زمینه ای دارد میتواند برای درآمدزایی بیشتر سایت خود را داشته باشد. طراحی سایت گالری هنری برای افراد هنرمند بسیار توصیه شده است که یک نوع وب سایت شخصی به حساب می آید.

در یک وب سایت شخصی امکانات زیادی را میتوان اضافه نمود. تا عملکرد شما را بهتر به نمایش بگذارد. در وب سایت شخصی خود میتوانید رزومه خود را به صورت کامل با تمام جزئیات در سایت قرار داده. زیرا بسیاری از شرکت ها و مجموعه های حرفه ای در اینترنت به دنبال رزومه شما میگردند. و نحوه فعالیت های شما را رصد میکنند.

اهمیت طراحی سایت شخصی

اینکه چرا باید طراحی سایت شخصی راه اندازی کنیم را باید خود شما متوجه باشید . یک زمانی بود تلویزیون در هر خانه ای موجود نبود. و کم کم ضرورت آن احساس شد چرا که در گذشته افرادی که دارای تلویزیون بودند. اطلاعاتشان نسبت به افرادی که این وسیله را نداشتند بیشتر بود . سایت شخصی هم به همین صورت است تا زمانی که ضرورت احساس نشود. اقدامی نمی کنیم و وقتی تینکار را انجام می دهیم که بسیاری از افراد از این امکانات استفاده کرده و ما بسیار عقبیم .

در حال حاضر تعداد سایت های شخصی رو به افزایش است و یک مورد که در این نوع وب سایت ها یعنی سایت های شخصی جائز اهمیت است سئو سایت شخصی می باشد که باید اهمیت داد وقتی تعداد این سایت ها زیاد باشد طبیعی است که بهینه سازی سایت های شخصی با دشواری بیشتری روبه رو خواهد شد.

رضایت مشتری

بسیاری از کاربرانی که ما برایشان طراحی سایت شخصی را انجام داده ایم. رضایت کامل را داشته اند و ممکن است اندکی چار مشکل شده باشند. که این ارتباطی به ما ندارد و همگی به روند کاری خودشان داشته. که نتوانسته موفق شوند و یا اینکه از نکات کلیدی که متخصصین ما داده اند استفاده نکرده اند. بله درست است .

مشاوره اختصاصی

ما در مورد تمام سایت ها قبل از راه اندازی و یا عقد قرارداد. برای کاربرانی که درخواست طراحی سایت با قالب وردپرس  را دارند. چندین ساعت مشاوره رایگان در نظر گرفته ایم. تا با رهنمودهای خوب و جامع که مشاورین ما در مورد طراحی سایت شخصی. برای شما دارند موفقیت شما را بسیار بالا برده . ما در کنار شما هستیم .

پشتیبانی آنلاین

ما در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان بوده. و شما را در مورد سایت شخصی خودتان راهنمایی خواهیم نمود . همچنین شبکه های اجتماعی ما نیز می تواند شما را در راه انداز ی و همچنین مدیریت سایت و یا پیج هایتان کمک نماید . پس  ما را هم در سایت و هم در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید .

چرا وب سازان مرصاد ( دئووب ) طراحی سایت شخصی را بر عهده بگیرد ؟

این سوال را ممکن است همگان از ما بپرسند چرا ما باید سایت شخصی ما را طراحی نماید . اولا باید عرض کنم بایدی در کار نیست . خدا را شاکریم که همکاران ما همگی با سوابق بالا و نمونه کارهای خوب در حال طراحی سایت شخصی هستند. و توانسته اند کارهای خوب و ارزنده ای را برای افراد و کاربران خود تولید نمایند .

شما مختارید و می توانید پروژه خود را به همکاران ما بسپارید. ما با داشتن نمونه کارهای موفق و همچنین سایت های خلاقانه توانسته ایم. این امر را برای کاربران خود محیا سازیم تا در تمام دنیا خود را مطرح نمایند. و تواسته ایم کاری کنیم تا شبکه های اجتماعی خود را از طریق سایت شخصی. خود به نحو احسنت مدیریت نموده و موفق ظاهر شوند و کسب درآمد خوبی را برای خود ایجاد نمایند .

درباره طراحی سایت شخصی

سایت های شخصی می تواند شما را به دیگران معرفی نماید. و از طرفی می تواند کسب و کار شما را نیز رونق دهد . امروزه همه برای یک جستجو کوتاه هم شده از موتورهای جستجو استفاده می کنند. تا به مطلب مورد نظر خود برسند . شما با داشتن سایت شخصی می توانید تمام مهارت های فردی خود را به دیگران معرفی نمایید. تا دیگران در صورت نیاز از این مهارت ها استفاده نمایند. و از طرفی باعث کسب درآمد برای شما خواهد شد . ما نیز به این موضوع واقفیم که با طراحی سایت شخصی قرار است. تا شما به اهداف خود برسید پس قبل از ارائه طرح اولیه با نشستی که با کارشناسان. ما در این زمینه دارید متوجه روند کاری خواهید شد و آنکاه می توانید کار خود را آغاز نمایید .

طراحی سایت شخصی

هدف از طراحی سایت شخصی

هدف از طراحی سایت شخصی معرفی شما و مهرت های شما به دیگران می باشد. تا دیگران در زمانی که خود نیاز داشتند با شما در ارتباط بوده و از مهارت های شما استفاده نمایند . شما اگر دارای مهارت هستید در هر زمینه ای پیشنهاد می شود. که حتما برای خود یک سایت شخصی راه اندازی نمایید . اصلا نیاز نیست تا کسی برای شما این کار را کند خود شما هم می توانید. در ابتدا سایت شخصی خود را راه اندازی نمایید در صورنیکه بازخورد خوبی برای شما داشت می توانید. طراحی سایت ارزان به متخصص اینکار بسپارید . این موضوع را بدانید که ممکن سایتی شما خود برای خود راه اندازی می کند. هرگز به سر منزل مقصود نرسد ولی نا امید نشوید. و سایت شخصی خود را در فضای وب انتشار دهید.

طراحی سایت شخصی دوم

سئو سایت شخصی

سئو سایت شخصی هم مانند مابقی سایت ها آسانتر می باشد. چرا که در حال حاضر سایت شخصی از تعداد زیادی برخوردار نیست و شما می توانید. با درخواست سئو تضمینی شخصی از کارشناسان بخش سئو کلمات کلیدی. خود را مطرح و با بستن قرارداد ما بقی کار را به همکاران ما بسپارید. تا در زمان مشخص سایت شما در نتایج گوگل مشاده نمایید .

افرادی که بهینه سازی سایت شخصی خود برایشان مهم می باشد مطمئن باشید. که این افراد در آینده موفق تر از مابقی افراد عمل خواهند نمود. چرا که با ماهیت سئو سایت شخصی کاملا واقف هستند. و مطمئنا قبلا شیرینی موفقیت را کامل چشیده اند . ما نیز به شما این اطمینان را می دهیم که اگر سایت شخصی خود را سئو کنیم.

هم تعداد دنبال کردن های شما بسیار زیاد خواهد شد. و دیگر نیاز به هزینه های گزاف نیست . شما می توانید با در نظر گرفتن این موضوع پیام های زیادی را به همکاران و هم صنف های خود انتقال دهید . بسیاری از افرادی که شناخته شده هستند با جستجو در گوگل در نتایج یک گوگل بوده و توانسته ورودی های لازم را در سایت خود داشته و از آن طرف ورودی شبکه اجتماعی خود را افزایش خواهند داد.

سئو سایت شخصی
مزایای طراحی سایت شخصی دوم

مزایای طراحی سایت معرفی

مزایای طراحی سایت شخصی و همچنین امکانات سایت را شما باید بفرمایید. تا ما برای شما عزیزان برنامه نویسی و بر روی سایت شما بارگذاری نماییم . در این بخش نیز به چند مزیت طراحی سایت شخصی اشاره خواهیم نمود .

  • دسترسی همیشگی
  • افزایش فرصت شغلی
  • برندسازی شخصی
  • امکان ارائه رزومه دیجیتال

امکانات طراحی سایت معرفی

همانطور که می دانید شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) که جزو بهترین شرکت های طراحی سایت است برای تمامی سایت های خود امکانات فراوانی را در نظر می گیرد. که ما به چندی از این امکانات سایت شخصی اشاره خواهیم نمود.

  • معرفی فعالیت ها

با داشتن یک ساخت شخصی این امکان را فراهم میکنید. تا تمام فعالیت های شخصی خود را بسیار موثر با ظاهر گرافیکی زیبا به رویت مخاطبان برسانید. بسیاری از اساتید و محققان یک سایت شخصی دارند و در آن موارد مرتبط با علوم را آموزش میدهند. که میتوانید از قابلیت های طراحی سایت آموزشی آنلاین استفاده نمایید. 

  • معرفی نمونه کارهای شخصی

در یک سایت میتوانید تمام نمونه کارهای خود. را به صورت زیبا و دسته بندی شده قرار دهید تا کاربران شما را بهتر بشناسند. لازم به ذکر است که علاوه بر معرفی نمونه کارهای خود میتوانید آن ها را نیز به فروش برسانید بدین منظور نیاز است که در یک بخش سایت طراحی فروشگاه اینترنتی برای شما صورت گیرد.

  • درج نوشته و مقالات

در این قسمت میتوانید مقالات خود را قرار داده و مطالب دست نوشته. خود را به صورت روزانه در سایت قرار دهید تا افراد بیشتری به وسیله خواندن همین مطالب به سایت شما جذب شوند.

ویژگی های طراحی وب سایت شخصی

طراحی اپلیکیشن موبایل

شما میتوانید در کنار سایت شخصی خود اپلیکیشن وبایل داشته باشید. البته این به افرادی توصیه میشود که در زمینه آموزش فعالیت دارند و صرفا سایت آن ها از یک سایت معرفی فراتر رفته است. نگران هزینه ساخت اپلیکیشن نباشید زیرا وب اپلیکیشن ها بسیار ارزان بوده که با هزینه نصف سایت میتوانید آن ها را برای تمامی پلتفرم ها داشته باشید.

طراحی ریسپانسیو

تمامی نمونه سایت های شخصی که توسط شرکت ما ارائه میشود قابلیت نمایش ریسپانسیو برای تمامی دستگاه ها را دارند. بنابراین نگران نمایش سایت بر روی تلفن همراه نباشید زیرا به این نکته در همان ابتدای کار بسیار توجه میشود.

پشتیبانی سایت شخصی

سایت های شخصی به مدت یک سال به صورت رایگان از لحاظ فنی پشتیبانی و نگهداری میشوند. بنابراین نگران نگهداری سایت خود پس از راه اندازی سایت شخصی خود نباشید.

سئو و بهینه سازی سایت شخصی

تمامی مراحل برنامه نویسی و طراحی توسط شرکت دئووب انجام میشود. تمامی سایت های ما مطابق با اصول بهینه سازی و استانداردهای گوگل هستند. اما برای گرفتن ورودی از گوگل باید در صفحه اولیه موتورهای جستجوگر باشید زیرا افراد صرفا چند لینک ابتدایی حاصل از نتایج را مشاهده میکنند. برا یموفقیت و پیشرفت هرچه بهتر میتوانید سئو سایت اصولی وبهینه سازی سایت شخصی خود را به دئووب بسپارید. امروزه اگر فردی به دنبال رزومه شما باشد حتما ابتدا در گوگل به دنبال آن میباشد.

ویژگی های طراحی وب سایت شخصی

معرفی محصولات و خدمات

یکی از نکات مهم در طراحی سایت شخصی این است که میتوانید واضح و شفاف خود را معرفی کنید. خدمات رسانی شما میتواند در حوزه آموزش و یا فروش محصولات شما باشد. هر سایتی که برای شخصی ایجاد میشود که در حیطه فعالیت های آن فرد است یک سایت شخصی محسوب میشود. برای مثال یک هنرمند میتواند با راه اندازی سایت شخصی در مورد صنایع دستی و محصولات خود خدماتی را ارائه دهد. و محصولات خود را نیز برای فروش برساند. برای مثال یک معلم خصوصی میتواند ویدیوهای آموزشی در حوزه درسی خود را در سایت شخصی خود قرار دهد و برای تماشای آن ها از کاربران هزینه دریافت نماید. البته بسیاری از سایت های شخصی نیز برای معرفی بهتر اشخاص هستند که در حال حاضر هرکسی باید علاوه بر ایمیل یک سایت شخصی برای قرار دادن روزمه های خود داشته باشد.

طراحی جذاب و کاربردی

این امکان وجود دارد که مدیر سایت بتواند سایت خود را بروزرسانی کند. البته باید این نکته را درنظر بگیرید که سایت شما باید به طور کلی شرایط لازم برای بهبود و ارتقا کیفیت را داشته باشد. که در شرکت ما تمامی طراحی سایت شخصی ما با بهترین کیفیت است. این کیفیت هم در ظاهر و هم در بخش کدنویسی سایت است. باید سایت های شخصی مطابق با سلیقه فرد طراحی شوند و حتی باید بیشتر از انواع سایت های دیگر برای ظاره آن وقت گذاشته شود. زیرا این سایت شخصی به عنوان یک رزومه نمایانگر روحیه و تخصص های فرد است. 

سفارش طراحی سایت شخصی

سفارش طراحی سایت شخصی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت شخصی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های شخصی برای خود هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت شخصی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها