طراحی سایت علمی

علم و دانش یکی از جمله مواردی است چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری باید در اختیار دانش پژوهان قرار گیرد و با توجه به پیشرفت تکنولوژی، طراحی سایت علمی جزو آندسته از سایت های میباشد که طرفداران خاص خود را دارد . عموما ادمین این سایت ها از افراد فرهیخته میباشند . طراحی سایت آموزش آنلاین در رده طراحی سایت علمی قرار میگیرد. چرا که اهداف این نوع وب سایت ارائه مطالب علمی و تخصصی به صورت آنلاین است. در ابتدای کار اعلام میشود که به دو صورت اختصاصی و وردپرسی میتواند سایت راه اندازی شود. 

طراحی سایت علمی را جدی بگیرید زیرا افرادی که که ورود به این سایت ها وارد میشوند بسیار زیاد میباشند . برای همین منظور شما میتوانید با قرار دادن فایل های در سایت که مربوط به مطالب علمی باشد . افرادی که نیاز به این مقالات دارند بتوانند آنها را دانلود و استفاده نمایند .بنابراین باید از امکانات طراحی سایت دانلود فایل برای بخش دانلود مقالات علمی استفاده شود.. ما برای طراحی این نوع وب سایت ها از چند روش استفاده خواهیم نمود . طراحی سایت با هزینه ارزان که برای افرادی است تازه وارد این بازار کار شده اند و طراحی سایت اختصاصی برای افرادی که تمایل دارند.

طراحی سایت علمی

طراحی وب سایت علمی

طراحی سایت علمی اهمیت علم و دانش بسیار بالاست. فرهنگ یادگیری باید میان همگان رواج پیدا کند. در گذشته تبادلات دانش به راحتی امروز نبود. افراد گاهی برای یادگیری درسی مجبور به طی مسافت بسیار زیادی میشدند. تا بتوانند در کلاس های درس استاد خویش حضور پیداکنند.

اما متاسفانه در حال حاضر افراد با داشتن دسترسی آسان به امکانات علمی باز از یادگیری سر باز میزنند. خود به یاد دارید که برای تحقیق در مورد موضوعی باید به کتابخانه مراجعه میکردید. و در میان کتاب های مختلف به دنبال مطلب خود میگذشتید.

طراحی سایت علمی به منظور گسترش کاربردی انواع علوم است. و سایت های علمی متنوعی در سراسر دنیا در حال فعالیت است. در سایت علمی بهره برداری افراد از مطالب حرف اول را میزند. مطالب علمی کاربردی و هدفمندی در سایت منتشر کنید.

تا برای مخاطبان شما مفید باشد. و برای خواند مطالب بیشتر به سایت علمی شما سر بزنند. شما میتوانید در مورد علوم مختلفی اعم از پزشکی، مهندسی، ریاضی، مدیریت، حسابداری، کامپیوتر و … مطالب مفیدی منتشر کنید.

نمونه کارهای طراحی سایت علمی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت علمی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت علمی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت

طراحی سایت علمی ارزان

طراحی سایت علمی را هم میتوان با طراحی سایت اختصاصی و هم میتوان بر اساس طراحی وب سایت با وردپرس برنامه نویسی کرد . هر کدام از این نوع طراحی سایت ها مزیت ها و معایب خود را دارند . که در بخش های مربوطه میتوانید مطالعه نمایید .

همانطور که میدانید طراحی سایت وردپرس هزینه کمتری نسبت به طراحی وب سایت اختصاصی داشته . اما باید عرض کنیم که از این کمتر هم میتوان هزینه نمود . آن هم استفاده از سایت های آماده و یا خرید قالب آماده . ما این دو مورد آخر را به شما پیشنهاد نخواهیم کرد. اما میتوانید استفاده نمایید.

در طراحی سایت علمی باید نکات زیادی را مد نظر قرار داد . چرا که مخاطبین این نوع وب سایت ها اقشار خاص بوده . که همگی شخصیت علمی دارند و از حساسیت های خاصی برخوردار میباشند . ما این نوع وب سایت ها را به شما استفاده از پلن طراحی سایت حرفه ای را به شما پیشنهاد میکنیم . تا تمام افرادی که از سایت شما بازدید میکنند بتوانند با سایت شما به راحتی ارتباط برقرار نمایند.

طراحی سایت علمی ارزان
مزایای طراحی سایت علمی

مزایای طراحی سایت علمی

اگر دارای مراکز علمی و آموزشی هستید میتوانید. از طریق سایت علمی آموخته ها و دانش خود را در اختیار دانشجویان خود یا علاقه مندان قرار دهید . ودر مسیر رشد و پیشرف علم قدم بسیار بزرگی بردارید. دانشجویان میتوانند در سایت علمی شما دستاوردهای خود را ارائه دهند.

شما میتوانید سمینارها و همایش های علمی در حال برگذاری را در سایت قرار دهید. تا علاقه مندان در صورت تمایل ثبت نام کنند. در سایت علمی خود میتوانید سیستم آموزشی قرار دهید. و بعضی از کلاس های علمی جذاب را به صورت حضوری یا آنلاین برگذار کنید.

در سایت علمی خود میتوانید کتوب، مقاله و مجلات را به صورت الکترونیکی یا فیزیکی به فروش برسانید. با طراحی سایت علمی به رشد و پیشرفت آموزش کمک زیادی خواهید کرد. شما برای مکاتبه و تبادل اطلاعات با محققان خارجی باید یک سایت علمی حرفه ای داشته باشید. در صورت لزوم سایت خود را دو زبانه کنید تا افراد خارجی نیز بتوانند از سایت شما استفاده نمایند. برای مثال طراحی سایت کتابخانه دیجیتال این روزها بسیار مورد طرفدار قرار گرفته است که میتوانید از قابلیت های آن استفاده کنید.

امکانات طراحی سایت علمی

امکانات طراحی سایت علمی بسیار متفاوت با بقیه سایت ها می باشد . شما در ابتدا باید هدف از داشتن یک سایت علمی را عنوان نمایید . شما قصد دانلود فایل های علمی را دارید . تا از امکانات طراحی سایت دانلود استفاده شود . 

شما قصد نشر مقالات علمی را دارید تا از امکانات طراحی سایت انتشارات برای شما استفاده شود . یا بیشتر به سمت طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت شرکتی حرکت نماید . تمام این مسائل بسته به فعالیت شما در این زمینه دارد .

این موضوع را در نشر داسته باشید که همکاران ما همواره در کنار شما بوده . و شما را برای طراحی سایت حرفه ای علمی راهنمایی خواهند نمود . تا بتوانید به جامعه علمی بهتر خدمات رسانی نمایید . یکی از موارد منشور اخلاقی شرکت کمک به این قشر بوده همچون قشر دانشگاهی .

امکانات طراحی سایت علمی
دسته بتدی مطالب علمی

دسته بندی مطالب علمی

در طراحی سایت علمی، دسته بندی مطالب بسیار مهم است. محتواهای سایت علمی خود را دسته بندی و گروه بندی کنید. تا مخاطب شما به راحتی بتواند مطالب مورد علاقه خود را پیدا کند. این بخش از سایت بسیار مهم میباشد .

امکان سرچ پیشرفته مطالب

در طراحی سایت علمی نیز به ماژول سرچ پیشرفته دارید. تا کاربران بتوانند در سایت علمی شما بر اساس موضوعات مختلف جستجو کنند. زیرا حجم مطالب سایت علمی بسیار زیاد است. این بخش سایت را میتوانیم از امکانات طراحی سایت خبری استفاده نماییم . این بخش ها را میتوان در هم اقدام نمود . در نظر داشته باشید اگر اینکار توسط متخصص انجام نشود سایت صددرصد به مشکل برخواهد خوردو عموما دیده شده سایت بالا نمیآید .

امکان سرچ پیشرفته مطالب
معرفی کتاب، مقاله و مجله

معرفی کتاب، مقاله و مجله

در طراحی سایت علمی میتوانید بخشی را به معرفی کتاب و مجله بپردازید. تا کاربران با کتوب پرطرفدار آشنا شوند. میتوانید به مقاله های علمی تازه منتشر شده بپردازید. و به تحلیل آن بپردازید. این بخش از سایت را میتوان از طراحی سایت انتشارات و چاپ بهره خواهد گرفت . ما برای اینکه سایت را پرمغزتر ارائه نماییم از میکس این امکانات استفاده خواهیم نمود . این تکنولوژی اخیرا در برنامه نویسی رایج شده است .

کتاب و مجلات به صورت الکترونیکی

در طراحی سایت علمی بخشی را به کتاب و مجلات الکترونیکی اختصاص دهید. تا کاربران بتوانند در صورت تمایل نسخه الکترونیکی کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند. افراد باید بتوانند با حتی گوشی هوشمند خود به مطالعه بپردازند. از این بخش هم میتوان از طراحی سایت پوشاک و یا طراحی سایت تالار پذیرایی استفاده نمود . این بخش بسیار مهم میباشد . طراحی سایت مجله اینترنتی به این حزه نیز مربوط میشود که میتوانید مطالعه فرمایید.

کتاب و مجلات به صورت الکترونیکی
ارائه ویدیو و تصاویر علمی

ارائه ویدیو و تصاویر علمی

در طراحی سایت علمی از ویدیو و تصاویر علمی استفاده کنید. تا بتوانید بهتر به آموزش و درک بهتر مطالب بپردازید. ابزارهای بصری در یادگیری تاثیر به سزایی دارند. سعی کنید علمی شما ادغام استاندارد متن و تصویر مرتبط باشد. در این بخش میتوانید ویدیوهای علمی در سایت قرار دهید. این بخش را میتوان از بخش طراحی سایت دانلود فایل ایده گرفت که با مطالعه این بخش اطلاعات خوبی را میتوانید کسب نمایید .

ارائه فروم بحث و تحلیل مطالب علمی

مخاطبان مختلف سایت شما در صورت پیدا کردن سوال در این قسمت میتوانند. از اساتید سایت کمک بگیرند. این تبادل اطلاعات باعث تشکیل محتوای علمی در سایت خواهد شد. که از طریق پرسش و پاسخ های دانشجویان و محققان در سایت نوشته میشود. این مورد در سئو سایت تاثیرگذار خواهد بود. این بخش در بیشتر سایت ها میتوان دید . میتوانید از امکانات طراحی سایت انجمن استفاده نمایید.

ارائه فروم بحث و تحلیل مطالب علمی
پشتیبانی

پشتیبانی

بخش پشتیبانی در تمامی سایت ها از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد .  این بخش میتواند به صورت آنلاین و یا به صورت تیکتینگ برنامه نویسی گردد . این بخش نیز بسته به سیاست کاری شما متفاوت خواهد بود . برای اینکه این بخش را بهتر متوجه شوید حتما بخش طراحی سایت پورتال را مطالعه نمایید . این بخش در تمامی سایت ها موجود میباشد.

طراحی سایت علمی با وردپرس

طراحی سایت علمی همانطور که عرض شد . چنانچه هزینه کمتری میخواهید برای شما داشته باشد . بهتر است از طراحی سایت با وردپرس استفاده شود . همانطور که میدانید این نوع وب سایت از امکانات بسیاری برخوردار نبوده . و مدیریت محتوای وردپرس به طور کامل میتواند سایت شما را از نظر امکانات پوشش دهد.

ممکن است شما بخواهید از یکسری امکانات مانند زمان برگذاری سمینارهای علمی و یا برگذاری کلاس های علمی استفاده نمایید . که این بخش ها را میتوان از طراحی سایت دانشگاهی استفاده میکنیم . تا بتوانید به اهداف خود برسید . البته اگر بخواهید مبالغ کلاس ها را به صورت آنلاین دریافت نمایید باید از درگاه های واسط و یا اختصاصی استفاده شود.

این بخش ها را نیز میتوان از طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت ارز دیجیتال استفاده نمود . اگر بخشی از امکانات سایت علمی شما در کتابخانه وردپرس موجود نباشد نگران نباشید . تیم تخصصی وردپرس شرکت پلاگین های مورد نیاز شما را به صورت اختصاصی طراحی خواهند نمود .

طراحی سایت علمی با وردپرس
طراحی سایت علمی با دئووب

طراحی سایت علمی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

بسیاری از شرکت های طراحی سایت و بهینه سازی سایت در سطح کشور مشغول طراحی وب سایت هستند . انصافا کار بیشتر این شرکت ها خوب بوده ود سطح حرفه ای در حال فعالیت میباشند . که این خود جای خرسندی است . اما مشاهده بسیاری از افراد به صورت انفرادی فعالیت دارند و به اینکار مشغول میباشند . که ما اصلا این افراد را به شما پیشنهاد نخواهیم نمود.

ممکن است تعرفه ی این افراد از شرکت برنامه نویسی بسیار متر باشد . اما مطمئن باشید به همان میزان هم سرویس دریافت خواهید نمود . پس لطفا در انتخاب شرکت برنامه نویسی و یا طراحی سایت خود بسیار تحقیق نمایید . ما بعد از 15 سال طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت. هنوز با مشکلات فراوانی در زمینه وب داریم که در حال رفع میباشیم . 

چطور ممکن است شرکت نوپا و یا افراد مبتدی بتوانند کاری را که شما تمایل دارید را به شما ارائه نمایند . این موضوع را بدانید که فضای وب بسیار حساس تر از دنیای واقعی بوده . و گاها بسیار خطرناکتر میباشد . پس همین فضا میتواند برند شما از فرش به عرش و یا بالعکس عمل نماید . لطفا در این مورد تعقل بیشتری را داشته باشید .

هدف از طراحی سایت علمی

هدف از طراحی سایت علمی اشتراک علم و دانش در میان مردم است. سایت علمی فضایی وسیع از افراد متخصص را گرد هم می آورد. اگر دارای یک سازمان یا موسسه علمی هستید. طراحی وبسایت علمی با شرکت ما بهترین گزینه است. زیرا متخصصان ایده های خوبی درباره سایت علمی حرفه ای به شما ارائه خواهند داد.

یک ویژگی مهم سایت علمی مطالب و محتواهای مرتبط علمی به صورت دسته بندی شده است. طراحی سایت علمی میتواند به صورت کاملا اختصاصی ساخته شوند. تا تمام ماژول های اختصاصی شما کدنویسی و در سایت قرار گیرد.

یکی از مزیت های سایت های علمی ارائه بخش اخبار و درج مقالات مختلف به صورت روزانه است. این مورد باعث بالا رفتن اطلاعات عمومی و اختصاصی مخاطبان شما میشود. شما برای جلب افراد به سایت علمی خود بهتر است که از طرح های منحصر به فرد و زیبا استفاده کنید. تا افراد با مراجعه به سایت شما خسته نشوند. و بتواند از مطالب و مقاله های سایت شما استفاده لازم را ببرند. محتواهای تکراری و غیر استاندارد کاربران را از سایت علمی دور خواهد کرد.

هدف از طراحی سایت علمی
چرا طراحی سایت علمی

چرا طراحی سایت علمی

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس علمی باعث میشود. که علاقه مندان به آموزش، دانش خود را از طریق سایت علمی منتقل کنند. فعالیت در دنیاب وب اگر به منظور گسترش فرهنگ و علوم باشد بسیار مفید است. طراحی سایت علمی بستری برای انتقال دانش در دنیای وب فراهم میکند.

شبکه های اجتماعی دارای محدودیت های زیادی هستند. و در دراز مدت پاسخگوی نیاز افراد نیستند. پیشنهاد ما این است. که سایت علمی در زمینه های مختلف طراحی شود. تا محققان و دانشمندان ایرانی با استفاده از آن راهنمای مردم باشند. طراحی وبسایت علمی ویژگی های متنوعی را میتواند دارا باشد. که شما با توجه به گستردگی کارتان میتوانید سفارش دهید.

طراحی سایت علمی خدمت به جامعه علمی همچون طراحی سایت وکلا، پزشکی، دانشگاهی، مدرسه، طراحان ساختمانی، طراحی سایت پزشکی ، انتشاراتی و غیره میباشد . پس میتوان در این زمینه فعالیت های بسیار خوبی را داشته باشیم . که با مطالعه این مقالعه به نتایج مطلوبی خواهیم رسید .

درباره طراحی سایت علمی

اهمیت طراحی سایت علمی زمانی نمایان میشود. که شما به دنبال یک مقاله یا کتاب علمی بگردید. و نمیتوانید زمان زیادی را در کتابخانه بر پیدا کردن مقاله خود صرف کنید. شما میتوانید با یک جستجو در اینترنت به آن محتوای علمی موردنظر خود برسید. با کمی جستجو و تحقیق مشاهده خواهید کرد. با توجه به گسترش دانش، سایت های علمی زیادی در حال فعالیت هستند. و مطالب بسیار مفیدی در زمینه علوم مختلف منتشر میکنند. طراحی وبسایت علمی با ما، تضمین قیمت و کیفیت است.

طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی حرفه ای

طراحی سایت علمی خود را به صورت حرفه ای به تیم حرفه ای ما بسپارید. شرکت تجربه زیادی در زمینه متون علمی آنلاین دارد. و شما را در این راه هدایت خواهد کرد. رنگ بندی و ظاهر سایت علمی باید کاملا حرفه ای باشد. تا مخاطبان به سایت علمی شما جذب شوند. و ارتباط بسیار خوبی با شما برقرار کنند. هرچه امکانات و ویژگی های سایت علمی بیشتر شود. نتیجه آن یک طراحی سایت  حرفه ای علمی خواهد بود. که میتواند سرویس های زیادی در زمینه علوم مختلف به مخاطبان خود بدهد.

 

سئو سایت علمی

بعد از طراحی سایت علمی نوبت به سئو سایت علمی میرسد. سایت علمی باید از ابتدا از نظر سئو سایت و بهینه سازی سایت شود. تا سایت علمی شما در میان دیگر سایت های علمی در رتبه های اولیه گوگل قرار گیرد. انتشار مطالب و محتواهای مرتبط با سایت بسیار مهم است. مطالبی درج نمایید تا کاربران اینترنت از طریق سرچ گوگل به سایت علمی شما وارد شوند.

مقاله هایی که در سایت قرار داده میشود. باید از نظر علمی ثبت شده باشد. اینگونه اعتبار شما هم بیشتر خواهد شد. سئو سایت علمی با محتوای کاربردی و مرتبط گره خورده است. هرچه مطالب علمی شما کاربردی و موردپسند تر باشد. ورودی کاربران شما افزایش داده خواهد شد. و گوگل نیز با بررسی محتوا جایگاه شما را بهتر خواهد کرد. طراحی سایت واکنشگرا بر سئو سایت علمی بسیار اثر بخش خواهد بود.

سئو سایت علمی
هزینه ساخت سایت علمی پژوهشی

هزینه ساخت سایت علمی پژوهشی

هزینه ساخت سایت علمی شما به نوع امکانات و قابلیت هایی که در سایت میخواهید بستگی دارد. این سایت ها از آنجایی که در حوزه معرفی علوم مخلتف و توسعه پژوهش هستند بسیار مناسب دانشجویان و دانش پژوهان خواهد بود. نمونه سایت های زیادی در این مورد وجود دارند. تعرفه ساخت سایت پژوهشی علمی شما در شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسیار مقرون به صرفه است. زیرا ما سعی نموده ایم تا فضایی ایجاد کنیم همه کسب و کارها دارای سایت و اپلیکیشن شوند. 

هزینه طراحی وب سایت علمی شما به این بستگی دارد که سیستم آموزش آنلاین دارید یا صرفا میخواهید مانند یک بلاگ پژوهشی عمل کنید. اختصاصی یا وردپرسی بودن سایت نیز بر روی هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود. شما میتوانید با استفاده از ابزارهایی که سایت های وردپرسی در اختیار قرار میدهد سایت خود را تبدیل به یک سایت فروشگاهی در زمینه فروش کتاب و فایل های مختلف کنید. هزینه ساخت سایت علمی با وردپرس بسیار کمتر از طراحی سفارشی یا اختصاصی است. 

طراحی اپلیکیشن علمی پژوهشی

اپلیکیشن های مختلفی ایجاد میشوند اما مهمترین آن ها اپ هایی است که بتوانند سیستم سایت را در یک اپ کوچک در تلفن همراه کاربران جمع آوری کنند. این روزها مردم از اپلیکیشن بسیار زیا استفاده میکنند. بنابراین شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و بسیاری از فایل ها و مطالب پژوهشی و علمی خود را در زمینه های مختلف به صورت دسته بندی شده در اپ موبایل قرار دهید. 

از آنجایی که هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل زیاد است ما از اپ هایی استفاده میکنیم که بسیار ارزان هستند. شاید وب اپلیکیشن ها را شنیده باشید. طبق آماری که به دست آمده است وب اپلیکیشن ها در آینده ای نزدیک جایگزین تمامی اپ میشوند زیرا هم سبک هستند، قابلیت بروزرسانی در لحظه دارند و حجمی از تلفن همراه شخص را اشغال نمیکند. ار همه مهمتر این که د رتمامی پلتفرم ها امکان نمایش صحیح و مناسب دارند که همین مسئله هزینه آن را کاهش داده اسن. 

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت علمی چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت علمی به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت علمی بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت علمی به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت علمی بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش سفارش بیشتر مطالعه بفرمایید .

سفارش طراحی سایت علمی

سفارش طراحی سایت علمی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت علمی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از طراحی سایت علمی و یا طراحی سایت مجله اینترنتی هستید و نیاز به سئو سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای سفارش طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

طراحی سایت علمی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها