طراحی سایت فوری

طراحی سایت فوری

ممکن است که کسب و کار شما به گونه ای باشد که زمان کمی برای طراحی وب سایت داشته باشید. و یا اینکه بی صبرانه منتظر هستید که تجارتتان رشد چشمگیری داشته باشد ما به شما طراحی سایت سریع و فوری را پیشنهاد میدهیم. طراحی سایت فوری برای افرادی که نمیتوانند هفته ها برای راه اندازی سایت خود صبر کنند بسیار مناسب است. 

همانطور که میدانید بسیاری از افراد هستند که صبر کمی دارند و ما برای اینکه روند پیاده سازی سایت این عزیزان را تسریع ببخشیم، طراحی سایت فوری را به آن پیشنهاد میدهیم. شما باید از پیش تمام اطلاعات را در سایت خود آماده کنید تا در زمان دیگر نیازی نباشد. که ما محتوای سایت شما را درخواست نماییمو بلکه همگام با ساخت صفحات محتوای سایت نیز قرار بگیرد.

البته اگر محتوایی از پیش تهیه نکرده اید نگران نباشید. متخصصان و محتوانیسان ما میتوانند موارد مرتبط با کسب و کار شما را انجام دهند. ما تولید کنندگان محتوا بهینه داریم که میتوانند در یک روز مطالب فورس را برای سایت شما آماده کنند. و در این صورت سایت ایده آل خود را داشته باشید.

 لازم به ذکر است که ساخت سایت فوری به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. ما قابلیت ها و امکانات غیر ضروری را کاهش میدهیم تا بتوانیم یک سایت ایده آل با امکانات ضروری را به شما تحویل دهیم. لازم به ذکر است که در پلن طراحی سایت فوری و سریع، چند برنامه نویس و طراح بر روی سایت شما فقط کار میکنند.

ساخت سایت فوری و سریع

 برخی از مواقع وجود دارد که شرکت ها و سازمان ها متناسب با سیاستی که دارند سفارش طراحی سایت فوری را میدهند. تمایل دارند که در کمترین زمان ممکن سایت موردنظر خود را داشته بشاند. داشتن یک سایت خوب و بهینه در استراتژی افزایش درآمد بسیار مهم است. اما گاهی مواردی پیش می آید که افراد مجبور هستند سفارش ساخت سایت فوری را بدهند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن سایت خود را راه اندازی کنند.

لازم به ذکر است که برای طراحی سایت فوری باید شرایطی از قبل آماده باشید. سایت فوری با وردپرس یکی از پلن های ما است. همانطور که میدانید سیستم طراحی سایت با وردپرس مزایای خود را دارد که شما نیز آگاه هستید. در طراحی سایت اختصاصی فوری زمان بیشتر نیاز است زیرا باید سایت از ابتدا کدنویسی شود. ما برای زودتر تحویل دادن سایت به شما از برنامه نویسان اضافه تر استفاده میکنیم. در طراحی سایت فوری و ارزان ما از قالب آماده استفاده میکنیم و بسیاری از امکاناتی که مورد نیاز نیست را حذف میکینم. تا بر اساس بودجه شما یک سایت ساده و با کیفیت تحویل میدهیم.

ساخت سایت فوری و سریع
طراحی سایت فوری ارزان

طراحی سایت فوری ارزان

اگر شما میخواهید که در آینده بر روی سئو سایت خود کار کنید باید به کارشناسان ما اعلم کنید. البت ههمه طراحی سایت های ما بهینه شده هستند. اما سایت هایی میخواهند سئو نیز شوند کمی تفاوت دارند. ما همه تلاش خود را میکنیم تا از اصول استاندارد در سخت وب سایت پیروی کنیم. سایت های فوری ما همگی به صورت ریسپانیو هستند بنابراین نگران ریسپانسیو و واکنسگرا بودن سایت خود نباشید.

قیمت طراحی سایت فوری مطابق با امکاناتی که میخواهید تعیین میشوند. قیمت های ساخت سایت فوری نسبت به طراحی سایت های عادی مناسب است تا شما بتانید هرچه زودتر وارد دینای دیجیتال مارکتینگ شوید.

امکان طراحی سایت فوری برای طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت املاک و غیره وجود دارد. پس از اتمام سایت به صورت کامل همراه با آموزش به مشتری تحویل داده مییشوند تا مشتری هرچه زودتر بتواند از آن استفاده کند.

طراحی سایت فوری

نکات مهم در طراحی سایت فوری

عکس برداری از محصولات

اگر اقدام به طراحی سایت فروشگاهی فوری را دارید باید سفارش عکس برداری سریع از محصولات را نیز بدهید تا عکاسان ما در محل یافته و تا قبل از اتمام پروژه عکس ها را تحویل طراحان ما بدهند. اما شما نیز اگر دارای موبایل هوشمند هستید میتوانید عکس ها را تهیه کرده و به کارشناسان ما ارسال نمایید تا در سایت قرار گیرد. و بعدا پپس از پیاد هسازی سایت در صورت درخواست شما ، عکاساین حرفه ای جهت گرفتن تصاویر حرفه ای از محصولات فرستاده میشود. تا تصاویر حرفه ای جایگزین تصاویر قبلی شود.

تسریع در انعقاد قرارداد با شرکت

همانطور که میدانید پروسه انعقاد قرارداد با شرکت طراحی سایت کمی زمان بر است. اما اگر شما مایل باشید ما سعی میکنیم که روند اداری آن را هرچه سرعتر برای شما انجام دهیم تا پروسه طراحی سایت فروی برای شما شروع شود. شما تنها کافی است که مبلیغی به عنوان پیش پرداخت به بخش حسابداری شرکت ارسال کنید تا فرآیند ساخت سایت فوری شما هرچه زودتر به جریان بیفتد. شما میتوانید در موقعیت مناسب جهت مراجعه حضوری به شرکت آمده و قرارداد را حضوری ببندید. اما نگران نباشید ما بسیاری از قراردادهای خود را به صورت مجازی میبندیم چون به دلیل شیوع کرونا افراد ترجیح میدهند که آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند.

فراهم کردن محتوا

همانطور که بالاتر نیز توضیح داده شد سعی کنید که سریعا همگام با ما محتوایی که در سایت میخواهید را به دست ما برسانید. همانطور که گفته شد تولیدکنندگان محتوا در شرکت ما میتوانند در سریع ترین این کار را انجام دهند. اما محتوایی در شرکت شما وجود دارد که تنها خود شما باید آن را نوشته و به دست ما بسپارید. تا ما از کسب و کار و نحوه فعالیت شما اطلاع پیدا نماییم.

ساخت سایت فوری

کاهش حساسیت

در سفارش طراحی سایت فوری باید از حساسیت هایی که در روند پروژه دارید کاسته کنید. اگر بیش از حد عجله داشته باشید ممکن است سایت با کیفیت مطابق با نظری که میخواهید دریافت نکنید. تیم ما تمام تلاش خود را به کار میگیرد که سفارش های فورس و فوری را در اولیت خود قرار دهد. ما تمام برنامه ریزی های خود را به گونه ای انجام میدهیم که شما کمترین اتلاف وقت را برای راه اندازی سایت خود داشته باشید.

تعریف دقیق از پروژه

درست است که شما سایت فوری و سریع را از ما درخواست میکنید اما توجه کنید که باید پروژه خود را به صورت دقیق به کارشناسان ما معرفی نمایید. مشتراینی داشته ایم که سفارش ساخت سایت فوری داده و اعلام کردند که خود شرکت پروژه را تعریف و طراحی نمایند زیرا تعریف مبهمی از پروژه خود داشتند. اما بعد از دریافت پروژه تازه به این نتیجه میرسند که چه نوع سایتی میخواهند که ما را با مشکل مواجه میکردند.

طراحی سایت فوری و با کیفیت

 زمانی که شما به شرکتی سفارش ساخت سایت فوری را میدهید. شرکت تصور میکند که کیفیت سایت برای شما مهم نیست. این بهانه آوردن طراح سایت اصلا به جا نیست. درست است که در روند طراحی وب سایت فوری و سریع باید از غیر ضرورت ها کاسته شود اما باید سایت ساده ای که طراحی میشود کیفیت مطلوب را داشته باشد.

 

مراحل طراحی سایت سریع و فوری

اولین مرحله این است که قالب مناسب برای سایت شما انتخاب شود. قالب های آماده توسط شرت ما از قبل طراحی شده و به صورت اورجینال و تست شده هستند بنابراین نگران قالب سایت نباشید. ما به گونه ای ساختار سایت را طراحی میکنیم که درآینده بتوانید آن را توسعه دهید. و همچنین قالب سئو شدن در آینده را داشته باشد. تمامی طراحی های ما به صورت بهینه استاولین هدف ما رضایت مشتریان است زیرا همین باعث موفقیت های بعدی ما میشود.

در مرحله دوم نام دامنه و نوع هاست شما باید انتخاب و خریداری شود. از آنجایی که نام دامنه برای شما ماندگار خواهد بود بهتر است که نام مناسبی برای آن انتخاب کنید. در مرحله بعدی نیز طراحان و برنامه نویسان بر روی سایت شما کار کرده و پس از اتمام آن را به شما تحویل میدهند. پنل سایت نیز به صورت کامل به شما آموزش داده میشود. تا خود بتوانید تغییراتی که میخواهید را ایجاد نمایید.

 

مراحل طراحی سایت سریع و فوری
طراحی سایت فوری اختصاصی

طراحی سایت فوری اختصاصی

یبسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها هستند که با توجه به ایده ای که دارند باید هرچه زودتر وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شوند. در غیر این صورت مشتریان خود را از دست خواهند داد. ساخت سایت در کوتاهترین زمان مزایای خود را دارد اما باید توسط شرکت طراحی سایت حرفه ای این کار انجام شود تا سایت قابلیت توسعه پذیری را داشته باشد.

همه کسب و کارها نیاز به طراحی سایت دارند زیرا یک آپشن بسیار هوشمند است که باعث برندسازی آن شرکت یا فروشگاه میشود. شما از طریق سایت اعتماد مشتریان را بهتر میتوانید کسب کنید. مشتریان تنها با یک جستجو میتوانند خدمات شما را مشاهدهکرده و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند. این امر موجب بستن قرارداد محکمی خواهد شد و تعامل شما با مشتریان همواره حفظ خواهد شد.

بسیاری از افراد هستند که کسب و کار نوپایی دارند و میخوهند با طراحی سایت فوری وارد بازار کار شوند. برای این افراد بهترین گزینه این است که در ابتدا سایت خود را راه اندازی نمایند. تا در گوگل مطرح شوید.

 

طراحی سایت فوری با وردپرس

یکی از پلن های طراحی سایت ما، طراحی سایت فوری با وردپرس است. زیرا وردپرس یک مدیریت محتوای بسیار حرفه ای است که میتواند یک سایت ساده تا یک سایت حرفه ای را پاسخگو باشد. بخش بک اند سایت با وردپرس نوشته شده است. بنابراین زمانی که صرف میشود بابت طراحی قالب سایت است. البته طراحی سایت اختصاصی فوری نیز در شرکت ما انجام میشود. ولی وردپرس هزنیه کمتری دارد و کار با آن برای افراد راخت تر است. شما وارد پنل وردپرس میشوید و به راختی میتوانید تغییراتی که میخواهید در متن، عکس یا ویدیو بدهید.

متخصصان شرکت دئووب از بهترین زیر ساخت ها برای طراحی سایت فوری شما نیز استفاده میکنند. سرعت و امنیت سایت بسیار مهم است. ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم که سایت شما بهترین سرعت را داشته باشد. برای پلاگین نیز، پلاگین های اورجینال و معتبر برای شما خریداری میشود. و یا اینکه میتوانید پلاگین اختصاصی و سفارشی را به تیم ما سفارش دهید.  شرکت ما از زیر ساخت های مناسب برای پیاده سازی وردپرس استفاده میکند. افزونه های تهیه شده و قالب سایت به صورت مدام بروزرسانی میشود و شما هیچ مشکلی جهت آپدیت سایت خود نخواهید داشت.

طراحی سایت فوری با وردپرس

مقاله طراحی سایت اقساطی را مشاهده نمایید.

طراحی سایت سریع

طراحی سایت سریع

سفارش دهندگان طراحی سایت همواره تمایل دارند که سایت آن ها در زمان بسیار کوتاهی طراحی و ساخته شود. و در عین حال به صورت حرفه ای راه اندازی شود و تمامی امکانات و قابلیت های لازم را داشته باشد. برای سرعت بخشیدن به روند طراحی سایت سریع راهکارهای بسیار هوشمندانه وجود دارد. و برای اینکار عده ای از امکانات آماده سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس استفاده میکنند و قالب را به صورت آماده تهیه میکنند. که هم کم هزینه هستند و هم اینکه میتوانید بسیار سریع به سایتی که میخواهید دسترسی پیدا کنید.

استفاده از تکنولوژی هایی هستند که سرعت ساخت سایت سریع را به طرز قابل توجهی افزایش میدهد. که در این صورت طراحان میتوانند در مدت زمان کوتاه به یک طراحی زیبا با قابلیت های موردنیاز خود دست پیدا کنند. اگر شما طراحی سایت سریع با قالب اختصاصی را نیاز داشته باشید ما تعداد نیروی متخصص بر روی پروژه شما را افزایش میدهیم تا بتوانیم یک پروژه یک ماهه را در عرض چند روز به شما تحویل دهیم. و برای پروژه هایی که طراحی سایت با وردپرس پیاده سازی میشود در زمان بسیار کوتاهتری خواهد داشت که میتوانید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها