طراحی سایت فیلم و موزیک

یکی از سرگرمی هایی که همه سنین از آن ها بهره مند میشوند تماشای فیلم و سریال است. با توجه به قرنطینه شدن و بالا رفتن نرخ ماندگاری مردم در منزل باعث شده است که تمایل مردم به مشاهده و دانلود فیلم ها در ژانرهای مختلف بیش از پیش شود. طراحی سایت فیلم و موزیک را به علاقمندان این عرصه از دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد میکنیم . این نوع وب سایت ها زیر مجموعه ای از طراحی سایت تفریحی و سرگرمی قرار داد . که عملکرد مشابه به سایت دانلود فایل فیلم و موزیک دارند. اما این سایت ها با برنامه نویسی خوب میتواند مخاطبان زیادی را به سمت خود روانه سازد و نرخ درآمدی شما را  افزایش دهد . بسیاری از سایت ها که شاید باورش برای شما سخت باشد توانسته اند در فضای وب جایگاه خوبی را کسب نمایند .

از طرفی برنامه نویسی درست و به جا هم مطمئنا خالی از لطف نیست . ما به تمام کاربران خود عرض کرده ایم که قبل از سفارش طراحی سایت حتما اهداف خود را از داشتن سایت فیلم و موزیک مشخص نمایید. ما برای افرادی که از نظر مالی دچار مشکل هستند و تمایل به داشتن سایت دارند . طراحی سایت ارزان را پیشنهاد میکنیم و در آینده میتوانند طراحی سایت اختصاصی و سفارشی را برای خود سفارش دهند . اما خرید قالب آماده و یا خرید سایت آماده را به هیچ وجه پیشنهاد نخواهیم داد .

طراحی سایت فیلم و موزیک

طراحی وب سایت فیلم و موزیک

امروزه افراد با هر سن و سالی که دارند. برای پیدا کردن موزیک یا فیلم مورد علاقه خود از بستر اینترنت استفاده میکنند. روزانه به تعداد سایت های فیلم و موزیک افزوده میشود. ماهیت سایت های فیلم و موزیک صرفا جهت سرگرم کردن مردم است. این سایت ها به توجه به گرایش مردم بسیار پرطرفدار هستند. با طراحی سایت فیلم و موزیک به درآمد بسیار زیادی خواهید رسید. شما میتوانید حتی بدون گرفتن حق عضویت از طریق تبلیغات، درآمدزایی کنید.

این سایت ها میتوانند فیلم یا موزیک خود را به صورت رایگان قرار دهند. یا به ازای هر فیلم یا موزیک هزینه ای برای دانلود دریافت شود. تمام این موارد به شما بستگی دارد. که میخواهید با طراحی سایت فیلم و موزیک چه اهدافی برسید. همچنین میتوانید پلن های اشتراک ماهانه قرار دهید. تا افراد در صورت پرداخت حق عضویت اجازه به دانلود داشته باشند. یک سیاست دیگر مشخص کردن حجم دانلود به صورت روزانه است. تا کاربر در صورت دانلود بیشتر مستلزم پرداخت هزینه های عضویت خواهد بود.

نمونه کارهای طراحی سایت فیلم و موزیک

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت فیلم و موزیک که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت فیلم و موزیک آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت 

5 مزیت طراحی سایت

 طراحی سایت فیلم و موزیک ارزان

طراحی سایت فیلم و موزیک ارزان یکی از پکیج های طراحی سایت شرکت ما است. به این روش با پرداخت هزینه به صرفه شما دارای یک سایت فیلم و موزیک مختص به خود میشوید. ارزان در اینجا به مفهوم حالت پایه طراحی سایت فیلم و موزیک است. 

در سایت فیلم و موزیک واژه ارزان مفهوم پیدا نمیکند. زیرا سایت شما جزو سایت هایی است که حجم اطلاعات در آن بسیار زیاد است. و باید از هاست قدرتمندی در طراحی سایت آن استفاده کرد. همچنین طراحی سایت فیلم و موزیک باید اصولی انجام شود. تا در آینده قادر به ارتقا سایت خود باشید. شرکت ما آماده به مشاوره در زمینه سایت فیلم و موزیک است. اما ما همواره سعی میکنیم که طراحی سایت با هزینه ارزان را برای افرادی که درابتدای راه هستند در پیش بگیریم تا بتوانید به هدف خود برسید.

طراحی سایت فیلم و موزیک ارزان
مزایای طراحی سایت فیلم و موزیک

مزایای طراحی سایت فیلم و موزیک

مزایای طراحی سایت فیلم و موزیک بسیار زیاد است. هرچه ویژگی های سایت شما بیشتر باشد مزیت شما نیز افزایش میابد. با طراحی وبسایت فیلم و موزیک میتوانید به درآمد بسیار بالایی برسید. زیرا یکی از سرگرمی های روز مردم دیدن فیلم و سریال است. و در اوقات مختلف به گوش کردن موسیقی مورد علاقه خود میپردازند. یکی از مزایای طراحی سایت فیلم و موزیک این است. که شما میتوانید تبلیغات های مختلفی در سایت خود قرار دهید و کسب درآمد کنید.

با طراحی وبسایت فیلم و موزیک میتوانید مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود کنید. زیرا بسیاری از مردم حداقل روزانه به تماشای فیلم مورد علاقه خود میپردازند. و یا به موزیک مورد علاقه خود گوش میدهند. زیرا فیلم و موزیک یکی از زمینه های تفریحی مردم محسوب میشود. بنابراین شما اگر دارای دیتابیس بزرگی در زمینه فیلم و سریال های مختلف هستید. در این راه قدم بگذارید. با طراحی سایت فیلم و موزیک حرفه ای به درآمد قابل توجهی برسید.

امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک

امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک به شما بستگی دارد. اینکه میخواهید در سایت خود چه چیزی ارائه دهید. برای مثال افرادی تنها سایتی میخواهند که فایل ها را آپلود کنند. و کاربران با ورود به سایت فیلم یا سریال خود را دانلود نمایند. تعدادی از افراد امکانات بیشتری در سایت خود میخواهند. برای مثال میخواهند با سایت های بزرگی در زمینه فیلم و سریال رقابت کنند. و ویژگی تماشای آنلاین فیلم را نیز اضافه میکنند. 

هرچه امکانات در طراحی سایت فیلم و موزیک بیشتر باشد. هزینه طراحی سایت افزایش پیدا میکند. زیرا برای هر ماژول در سایت فیلم شما باید زمانی قرار داده شود. در ادامه به تعدادی از ماژول های مشترک میان سایت های فیلم و موزیک اشاره کرده ایم. شما میتوانید لیست زیر را با نظر خود ویرایش کنید. و در زمان سفارش آیتم های خود را درخواست دهید. اگر خواهان طراحی وبسایت فیلم و موزیک هستید ویژگی های مورد نیاز خود را به کمک امکانات ذکر شده بنویسید. و به کارشناسان ما تحویل دهید.

امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک
آرشیو فیلم و موزیک

آرشیو فیلم، موزیک و سریال

آرشیو قدرتمند در سایت فیلم و موزیک بسیار مهم است. زیرا افراد به دنبال فیلم و موزیک های مختلفی هستند. در طراحی وبسایت فیلم و موزیک فایل های قدیمی تر را از پایگاه داده حذف نکنید. تا با گذشت زمان یک پایگاه داده بزرگ از فیلم و موزیک داشته باشید. این بخش ها جزو مهترین بخش ها در سایت فیلم و موزیک میباشد . این موضوع را هم بدانید که بسیاری از کاربران تخصصا بر روی سایت موزیک فعالیت دارند و بعضی ها بر روی سایت فیلم . 

عضویت و اشتراک ویژه

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک پروسه عضویت کار مهم است. شما میتوانید پلن های اشتراک مختلفی برای دانلود فیلم و موزیک قرار دهید. تا کاربر برای استفاده از تمامی امکانات سایت فیلم و موزیک شما اقدام به خرید اشتراک ویژه بکند. شاید جمع آوری و نگهداری این فایل ها از نظر کاربران ساده باشد. ولی نگهداری و توسعه این نوع فایل ها هزینه زیادی را خواهد داشت. این بخش ها را بسیار دیده اید که در کنار راه اندازی باشگاه مشتریان این امکانات قرار داده میشود .

عضویت و اشتراک ویژه
رتبه بندی فیلم و موزیک

رتبه بندی فیلم و موزیک

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک وجود بخش پربازدیدترین ها پربازدید است. در این بخش تمام فیلم و موزیک و سریال ها به ترتیب نظر مردم و منتقدان به صورت امتیازدهی شده قرار میگیرند. و کاربران با مراجعه به این بخش به دانلود فیلم ها و سریال های پربیننده میپردازند. یکی دیگر از بخش های که برای کاربران بسیار اهمیت دارد همین بخش میباشد .

دسته بندی فیلم، موزیک و سریال

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک، فایل های مختلف را دسته بندی کنید. تا کاربران به راحتی بتوانند به مطالب و فایل های سایت دسترسی داشته باشند. فایل های موجود در سایت باید همه توضیحات جامع را داشته باشند. تا کاربر با شناخت کامل اقدام به دانلود فیلم، سریال یا موزیک نماید. برای خیلی از کاربران مهم است که با دسته بندی سریعتر به هدف خود برسند مانند طراحی سایت سایت فروش فایل که شما میتوانید در یک دسته بندی عظیم فایل موردنظر خود را بیابید. 

دسته بندی فیلم و موزیک
تماشای آنلاین فیلم و سریال

تماشای آنلاین فیلم و سریال

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک امکان تماشای آنلاین فیلم را نیز قرار دهید. تا کاربران ویژه بدون دانلود بتوانند فیلم مورد نظر را ببینند. سایت های زیادی مانند فیلیمو و نماوا امکان دانلود و پخش آنلاین را به صورت همزمان دارند. این بخش در این نوع سایت از اهمیت بالای برخوردار میباشد. زیرا بسیاری از کاربران هستند که همواره به سراغ سایت هایی میروند که امکان تماشای آنلاین فیلم وجود داشته باشند. به همین دلیل است که سایت نماوا، فیلیمو، دیجی موییز و غیره جزو سایت های پرطرفدار هستند. طراحی سایت فیلم و سریال به صورت جداگانه میتواند به صورت اختصاصی یا وردپرسی طراحی شود.

پخش آنلاین موزیک

برای هر موزیک به صورت مجزا میتواند امکان پخش آنلاین وجود داشته باشد. البته دقت کنید که رعایت قانون کپی رایت اساسی است. و کاربر در صورت خرید بتواند به صورت کامل به موزیک گوش دهد. در غیر این صورت یک دمو یک دقیقه ای از موزیک را قرار دهید. تا جایی که امکان دارد برای طراحی سایت حرفه ای تلاش خود را انجام خواهیم داد . برای اطلاعات بیشتر میتوانید طراحی سایت موزیک و آهنگ را مطالعه فرمایید.

پخش موزیک آنلاین
دانلود فیلم، موزیک و سریال

دانلود فیلم، موزیک و سریال

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک بروزرسانی بسیار مهم است. برای پیروزی در این رقابت باید آرشیو کامل و بروزی از فیلم ها و موزیک های مختلف داشته باشید. دسته بندی را در این قسمت رعایت کنید. تا کاربران بتوانند فیلم، موزیک و سریال متنوع را با عضویت در سایت شما دانلود کنند. برای بخش دانلود میتوانیم از امکانات طراحی سایت دانلود استفاده نماییم .

قسمت رای دهی و نظردهی

در سایت فیلم و موزیک بخش نظر دهی و رای دهی به پست ها ضروری است. کاربران باید بتوانند نظرات خود را در مورد هر فیلم و سریال ارائه دهند. این باعث میشود که مخاطبان زیادی جذب کنید. بدین صورت متوجه میشوید. که چه مطالب و محتوایی مورد پسند مخاطبان شما بوده است. 

قسمت رای دهی و نظر دهی
فروشگاه فایل فیلم و موزیک

فروشگاه فروش فیلم و موزیک

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک میتوانید یک بخش فروش فایل داشته باشید. در این فروشگاه فایل های فیلم، موزیک و سریال ها را در قالب دی وی دی و فلش به فروش برسانید . زیرا ممکن است افرادی اینترنت مناسبی به جهت دانلود و تماشای آنلاین نداشته باشند. ما این بخش را از طراحی سایت فروش فایل ایده خواهیم گرفت . 

فروم بحث و گفتگو

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک وجود بخش فروم به سئو سایت فیلم و موزیک بسیار کمک میکند. در این بخش اعضای سایت میتوانند در زمینه سینما و موزیک با هم به تبادل نظر بپردازند. ممکن است فردی سوالی را مشابه با سوال کاربر شما پرسیده باشد. بنابراین سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده خواهد شد. این بخش در تالار گفتگو در طراحی سایت انجمن گفتگو نیز وجود دارد.

فروم بحث و گفتگو
کنسرت موزیک

کنسرت

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک میتوانید بخشی برای کنسرت آنلاین قرار دهید. یا همچنین کنسرت های قدیمی را نیز قرار دهید. کاربران با پرداخت هزینه میتوانند کنسرت را به صورت آنلاین تماشا کنند. همچنین میتواند بلیطی برای کنسرت های درحال برگزاری بگذارید. تا بتوانید از این طریق نیز کسب درآمد کنید. این بخش سایت را میتوان از طراحی سایت کارخانجات و طراحی سایت کودکان ایده گرفت . تا نما و همچنین ظاهر سایت متفاوتر عمل نماید . ما این بخش را در سایت های نامبرده به صورت حرفه ای استفاده کرده ایم .

جستجوی پیشرفته

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک وجود یک جستجوگر حرفه ای بسیار مهم است. زیرا حجم اطلاعات سایت شما بسیار زیاد است. تا مخاطبان بتوانند بر اساس انتخاب ویژگی به پست مورد نظر برسند. آیتم های فیلتر پیشرفته باید دارای مواردی شامل نوع فیلم یا موزیک، سال ساخت، امتیاز imdb و غیره باشد. این بخش را میتوان از طراحی سایت املاک و طراحی سایت خودرو استفاده نمود . چرا که در این نوع سایت ها جستجوی حرفه ای و به اصطلاح نقطه ای اعمال شده است .

جستجوگر پیشرفته فایل
پنل ادمین

پنل ادمین

پنل ادمین در طراحی سایت فیلم و موزیک بسیار مهم است. زیرا در این بخش به راحتی میتوانید بر روی محتوای فیلم و موزیک خود مدیریت داشته باشد. همین این موارد دست در دست هم میدهند. تا یک سایت فیلم و موزیک استاندارد و کاربردی داشته باشید. تا کاربران بتوانند در سایت شما سرگرم شوند. و شما را به آشنایان خویش نیز معرفی کنند. در تمامی سایت ها این بخش به صورت کاملا حرفه ای در نظر گرفته شده است . مگر در طراحی سایت با وردپرس که پنل مخصوص به خود را دارد .

طراحی سایت فیلم و موزیک با وردپرس

طراحی سایت فیلم و موزیک با وردپرس یکی از پلن های ما در طراحی است. شما میتوانید با هزینه بسیار مناسب سایت فیلم و موزیک خود را داشته باشید. مدیریت محتوای وردپرس برای سازمان دهی فیلم و موزیک شما بسیار مناسب خواهد بود. در طراحی سایت وردپرسی از رنگ های زیبا استفاده خواهد شد. بخش مهمی از سایت موزیک و فیلم را خلاقیت و ظاهر سایت تشکیل میدهد. که وردپرس تمام این امکانات را خواهد داشت.

در طراحی وردپرس یا میتوانید از قالب آماده استفاده نمایید. یا قالب سایت طبق نظر شما از صفر کدنویسی خواهد شد. بنابراین با نظر شما طراحی قالب سایت فیلم و موزیک با وردپرس طراحی خواهد شد. وردپرس سیستمی است که برای سئو سایت فیلم و موزیک شما بسیار مناسب خواهد بود. و به شما جهت قرار گیری در صفحه اول گوگل کمک خواهد کرد. اما اگر میخواهید که طراحی اختصاصی داشته باشید. برنامه نویسان ما پلتفرم مناسب برای شما را خواهند ساخت.

طراحی سایت فیلم و موزیک با وردپرس
طراحی سایت فیلم و موزیک با دئووب

طراحی سایت فیلم و موزیک با وب سازان مرصاد ( دئووب )

در طراحی سایت فیلم و موزیک باید به حجم داده های سایت توجه کنید. بنابراین باید از دیتابیس بزرگی در طراحی وبسایت فیلم و موزیک استفاده کنید. باید بتوانید داده های حجیم سایت خود را مدیریت کنید. طراحی و نگهداری سایت فیلم و موزیک باید توسط متخصص انجام شود. شرکت ما با برنامه نویسان مجرب تجربه زیادی در زمینه سایت فیلم و موزیک دارند. و شما را در این زمینه یاری میدهد. طراحی حرفه ای سایت فیلم و موزیک از خدمات شرکت ما است.

در طراحی سایت فیلم و موزیک دسته بندی مطالب بسیار مهم است. و این نظم دهی باید توسط یک تیم حرفه ای کدنویسی شود. ورودی کاربران به سایت های فیلم و موزیک زیاد است. طراحی وبسایت فیلم و موزیک باید به گونه ای باشد که در مواقع پیک ترافیک به مشکل برنخورید. شرکت طراحی سایت ما با داشتن کادری مجرب این اطمیمنان را میدهد. تا از بهترین شیوه های تکنولوژی و برنامه نویسی استفاده کند. تا یک سایت حرفه ای با تمام امکانات پیشرفته به شما تحویل دهد.

هدف از طراحی سایت فیلم و موزیک

طراحی سایت فیلم و موزیک بسیار درآمد زا است با دارا بودن مخاطبان بسیار با گذاشتن تبلیغات های مختلف در سایت درآمد خود را کسب کنید. یا با ایجاد قابلیت فروشگاهی فیلم، موزیک، فایل زیرنویس، پکیج های مختلف هنری و غیره را به فروش برسانید. پلن های دانلود با سرعت های متفاوت یکی از آیتم های سایت فیلم و موزیک برای کاربرانی است که دانلود بسیار بالایی به صورت روزانه دارند.

در طراحی وبسایت فیلم و موزیک بخشی را میتوانید به بیوگرافی هنرمندان اختصاص دهید. این بخش طرفداران زیادی خواهد داشت . و به سئو سایت فیلم و موزیک شما کمک خواهد کرد. باید مطالب بسیار جذاب و هیجان انگیز در سایت خود قرار دهید. همچنین باید بدانید که رقابت در زمینه فعالیت شما زیاد است. بنابراین اگر در زمینه توزیع فیلم و سریال کار میکنید. هرچه سریع تر اقدام به طراحی سایت فیلم و موزیک کنید تا از رقیبان خود عقب نمانید. 

هدف از طراحی سایت فیلم و موزیک
چرا طراحی سایت فیلم و موزیک

چرا طراحی سایت فیلم و موزیک

صنعت فیلم و موزیک در حال گسترش است. تولید و پخش فیلم و موزیک های روز در میان مردم بسیار سریع است. که این حاکی از علاقه زیاد مردم به سایت فیلم و موزیک است. طراحی سایت فیلم و موزیک در میان دیگر سایت ها طرفداران بیشتری دارند. که یکی از راه های مناسب برای درآمدزایی از طریق دنیای وب است. در این نوع وب سایت بخش آرشیو ها بسیار اهمیت دارد. چرا که هرچه بانک اطلاعاتی آنها کاملتر باشد بازدید و ترافیک ورودی به سایت هم بیشتر خواهد شد.

 برنامه نویسی وب سایت فیلم و موزیک باید به گونه ای باشد. تا کشش تمام موارد احتمالی ازجمله پایگاه داده بزرگ و ترافیک بسیار بالا را داشته باشد. شرکت طراحی سایت ما تمام راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما خواهد کرد. و از راه اندازی تا نگهداری سایت همراه شما خواهد بود.

درباره طراحی سایت فیلم و موزیک

اهمیت طراحی سایت فیلم و موزیک زمانی مشخص میشود. که خود در دنیای اینترنت به دنبال فیلم یا موزیک باشید. و برای دانلود فیلم و موزیک خاصی به سایت های مختلف در این زمینه سر بزنید. شما با یک سرچ ساده میتوانید به فیلم یا سریال مورد علاقه خود برسید. ظاهر و گرافیک سایت فیلم و موزیک بسیار مهم است. زیرا کاربران در درجه اولین با ظاهر سایت فیلم شما روبه رو میشوند. ما تمام تلاش خود را در طراحی سایت فیلم و موزیک حتی به صورت جداگانه اعمال خواهیم نمود . برای مثال در طراحی سایت لباس و یا طراحی سایت گردشگری بنا به سلیقه ادمین تمامی موارد و حتی چیدمان تغییرات بسیار زیادی داشته است . اما این موضوع را هم در نظر بگیرید که سایت برای کسب درآمد است و باید به سلیقه کاربر باشد نه به سلیقه شما .

طراحی سایت فیلم و موزیک

طراحی سایت فیلم و موزیک حرفه ای

طراحی وبسایت فیلم و موزیک حرفه ای خود را به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید. زیرا برنامه نویسان ما آشنایی کامل با این نوع سایت ها دارند. طراحی کاربری و تجربه کاربری مناسب در طراحی سایت فیلم و موزیک ضروری است. کاربران باید به راحتی بتوانند به فایل موزیک یا فیلم خود دسترسی داشته باشند. و ارتباطات خوبی با سایت سریال شما برقرار کنند. هرچه امکانات سایت فیلم و موزیک شما بیشتر باشد. از همان نظر حرفه ای خواهد بود. طراحی حرفه ای به معنی طراحی استاندارد در عین حال با ویژگی های زیاد است. که سرعت سایت شما را کاهش ندهد. ما در طراحی سایت مجله اینترنتی و طراحی سایت مدرسه که ممکن است از نظر شما سایت های کم مخاطبی باشد . تمام این موارد را عایت میکنیم . پس نمیتوان گفت که سایت در چه زمینه ای فعالیت دارد ما موظف به ادای دین بوده و بهترین برنامه نویسی را خواهیم داشت .

سئو سایت فیلم و موزیک

بعد از طراحی سایت فیلم و موزیک، سئو سایت بسیار مهم است. زیرا سایت های بسیار زیادی در زمینه فیلم و موزیک وجود دارد. و باید بتوانید مشتریان را به سمت سایت فیلم و موزیک خود جذب کنید. یک سایت زیبا با دارا بودن تمام امکانات بدون کاربر ارزشی نخواهد داشت. افزایش بازدیدکنندگان جزو اهداف اصلی در دیجیتال مارکتینگ سایت فیلم و موزیک شما است. برای دیده شدن در میان رقیبای فعال در حوزه فیلم و موزیک باید هزینه کنید. پروژه بهینه سازی و سئو سایت فیلم و موزیک خود را به شرکت معتبر طراحی سایت در این زمینه بسپارید.

رقابت در اینترنت بر سر رتبه بندی گوگل بسیار مهم است. چرا که کاربران طرفدار فیلم و موزیک تنها چند نتیجه اول گوگل را بازدید میکنند. و وقت کافی برای بازدید تمام لینک ها نمیگذارند. برای پیروزی در این رقابت باید صبور باشید و دست از کار نکشید. کارشناسان ما با تجربه چند ساله که در زمین بهینه سازی دارند. بالا بردن سئو سایت دانلود فیلم شما را با تمام قوا در دست میگیرند. همین حالا با کارشناسان سئو ما برای پروژه خود مشورت کنید.

سئو سایت فیلم و موزیک
هزینه طراحی سایت فیلم و موزیک

هزینه طراحی سایت فیلم و موزیک

هزینه طراحی وبسایت فیلم و موزیک با توجه به امکاناتی که در سایت میخواهید محاسبه خواهد شد. با توجه به اینکه این سایت ها هم دارای موزیک و آهنگ و هم دارای فیلم و سریال هستند هزینه بالاتری نسبت به طراحی سایت آهنگ و طراحی سایت فیلم و سریال به صورت جداگانه دارند. سایت شما یک سایت دانلودی محسوب میشود که میتوانید تمام فایل ها را به صورت آرشیو در آن قرار دهید. لازم به ذکر است که باید بخش جستجوگر شما حرفه ای تعبیه شود تا کاربران بتوانند فیلم هایی که نیاز دارند را جستجو نمایند. 

برآورد هزینه ساخت سایت فیلم و موزیک به دو بخش تقسیم میشود برای هر بخش باید نوع امکانات و ویژگی هایی که برای بخش فیلم و قابلیت هایی که برای بخش موزیک و آهنگ میخواهید مشخص شوند. اگر میخواهید امکان پخش آنلاین در سایت خود داشته باشید باید این بخش به صورت جداگانه ایجاد شود تا فیلم و سریال ها را با سرعت بالا پخش نمایید. و کاربران بتوانند هر موزیکی که نیاز دارند را قبل از دانلود پخش نمایند.

بنابراین با توجه به مواردی که ذکر شد ساخت سایت فیلم و موزیک یک منبع درآمدزایی خواهد بود. نگران هزینه ساخت سایت نباشید زیرا از طریق تبلیغات و عضو گیری میتوانید سود خوبی کسب نمایید. در بخش هزینه ها بهتر است اشاره کنیم که باید برای دریافت ورودی از گوگل و افزایش بازدیدکننده اقدام به سئو سایت کنید. قیمت سئو و بهینه سازی سایت در شرکت ما بسیار مقرون به صرفه بوده که میتوانید ماهانه یا پروژه ای دریافت نمایید.

طراحی اپلیکیشن فیلم و موزیک

با توجه به گسترش اینترنت صاحبان کسب و کار ها تصمیم گرفتند که علاوه بر طراحی سایت اقدام به ساخت اپلیکیشن اختصاصی نیز کنند تا بتوانند از این راه کسب و کار خود را رونق دهند. اپلیکیشن هایی مانند فیلیمو و نماوا وجود دارند که برای تماشای فیلم و سریال هستند. در این میان سایت هایی که هم دارای فایل موزیک و هم فایل های فیلم هستند میتوانند اقدام به ساخت اپلیکیشن فیلم و طراحی اپلیکیشن موزیک به صورت جداگانه کنند.

از این طریق کاربران راحت تر میتوانند به مواردی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند. البته ما میتوانیم فیلم و موزیک را در داخل یک اپلیکیشن برای شما قرار دهیم که تمامی موارد به نوع سلیقه شما بستگی خواهد داشت.  با ساخت اپلیکیشن حرفه ای هر زمان که نیاز داشتید میتوانید از طریق نوتفیکیشن کاربران را به سایت دعوت کنید و سایت خود را یادآوری کنید. برای ساخت اپلیکیشن ارزان میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند. 

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت فیلم و موزیک چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت فیلم به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت فیلم و سریال بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت فیلم به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت فیلم بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

سفارش طراحی سایت فیلم موزیک

سفارش طراحی سایت فیلم و موزیک

چنانچه مجاب به طراحی سایت فیلم و موزیک مختص به خود هستید. از بخش تماس با ما، طراحی سایت فیلم و موزیک را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان طراحی ما با شما تماس بگیرند. این نوع طراحی سایت را میتوانیم بر اساس طراحی سایت با هزینه ارزان برای شما برنامه نویسی نماییم . شما میتوانید هنگام سفارش طراحی سایت ، قیمت طراحی سایت را برای این گروه از سایت ها از بخش پشتیبانی از طریق فرم زیر پرسش نمایید .

اگر دارای وب سایت فیلم و موزیک در حال حاضر هستید. و نیاز به بهینه سازی و سئو سایت دارید. در بخش تماس با ما، سئو سایت فیلم و موزیک را انتخاب کنید. تا کارشناسان بخش سئو سایت ما با شما تماس حاصل کنند.

 

طراحی سایت فیلم موزیک

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد