طراحی سایت قالیشویی

طراحی سایت قالیشویی

با زندگی در فضای آپارتمانی و نبودن فضا، تماس با قالی شویی برای اجرای خدمات گزینه بهتری است. معظل کم آّی را باید جدی گرفت و آب را برای مصارف شستشو نباید هدر داد. شرکت های خدمات قالیشویی سرویس های مختلفی را ارائه میدهند. طراحی سایت قالیشویی برای صاحبان قالی شویی بسیار لازم است که یک طراحی سایت خدماتی محسوب میشود.

همانطور که میدانید قالیشویی اهمیت ویژه ای دارد مخصوصا در ایران که همه از فرش و قالی در منازل خود استفاده میکنند. زیرا فرش و قالی یکی از لوازم مهم ایرانیان است. مردم به دلیل مشکل کم آبی و دغدغه های فراوان نمیتوانند قالی های خود را بشویند.

شستشوی فرش و قالی اگر به درستی انجام نشود باعث میشود که فرش بپوسد و دچار مشکل شود. همچنین لکه گیری های برای قالی ها وجود دارد که صرفا قالیشویی میتواند آن ها را از بین ببرد. همچنین بعضی از فرش دچار پارگی و وسیدگی هستند نیاز دارند که مراقبت شوند و همچنین باید ترمیم شوند که از سرویس های قالیشویی است. شستشوی قالی دردسر هایی دارد که بهتر است شرکت موردنظر خدمات را انجام دهد.

طراحی سایت قالیشویی اینجا به کار می آید که مشتریان میتوانند از طریق سایت شما را بیایند. و خدمات موردنیاز را برای قالی و گلیم خود از شما درخواست نمایند. شاید شما صرفا به محل خود سرویس قالیشویی میدهید. اما با طراحی سایت قالیوشیی میتوانید تا مناطق دورتر از محل قالیشویی خود سفارش دریافت کنید.

طراحی سایت قالیشویی ارزان

ایرانیان هرساله به توجه به نزدیک شدن سال نو قالی و فرش های خود را برای شتشو به قالیشویی میسپارند. شما میتوانید این درخواست های زیاد در مناسبت های مختلف را مدیریت کنید. به همین دلیل نیاز است که شما سرویس نوبت دهی آنلاین داشته باشید. تا از این طریق بتوانید سفارش های بیشتری دریافت نمایید. و همچنین سفارش خود را به به درستی و به صورت منظم و با برنامه تحویل بگیرید.

در گذشته افراد به کارگاه های قالیشویی مراجعه میکردند و یا اینکه به صورت تلفنی درخواست شستشوی قالی و فرش خود را ثبت میکردند. بسیاری از این کارگاه ها به درستی سرویس خود را انجام نمیداند و شما را با مشکل مواجه میکردند. از طریق سایت شما با ضمانت نامه را پس از ثبت سفارش تحویل دهید. که مشتری در صورت بروز مشکل میتواند خسارت فرش خود را از شما دریافت نماید.

در سایت خود میتوانید انواع سرویس های مختلف در زمینه شستشو اعم از ترمیم فرش، شستشو فرش، شستشو مبلمان و غیره را داشته باشید. همچیین فرمی ارائه دهید و اطلاعات لاز در رابطه با حمل و نقل فرش و قالی، هزینه های مختص شستشوی فرش، نحوه شستشو و غیره را قرار دهید. یکی از انواع سایت که در این دسته قرار میگیرد میتوان به طراحی سایت خشکشویی اشاره کرد که برای شستشو و اتو انواع لباس به صورت سیار است. 

طراحی سایت قالیشویی ارزان
نکات مهم در طراحی سایت قالیشویی

نکات مهم در طراحی سایت قالیشویی

در طراحی سایت قالیشویی اعتمادسازی مهم است. بنابراین اقداماتی میتوان در راستای این امر انجام داد. فرآیند ثبت، تاریخ تحویل، کد رهگیری و غیره از مواردی است که کاربران میتوانند در سایت پییری کنند. برای شما نیز ممکن است پیش آمده باشد. فرشی را برای قالیشویی داده اید ولی در مدت بیشتری از زمان تحویل منتظر مانده اید در صورتیکه با بدقولی مواجه شده اید. اما با پیگیری از طریق سایت دیگر با مشکلاتی این چنینی مشتریان مواجه نمیشوند. و شما نیز میتوانید برای سفارشات خود برامه ریزی لازم را نمایید تا با مشکل مواجه نشوید.

باید برنامه های موثری برای خود داشته باشید تا بتوانید از این طریق کیفیت کار خود را بهبود دهید. که این باعث رونق اقتصادی شرکت قالیشویی شما خواهد شد. باید با سرویس دهی با کیفیت و مناسب مشتریان خود را راضی نگه دارید. تا بتوانید از ان طریق به سودآوری بیشتری نیز دست پیدا کنید. شرکت باید بتواند مشتریان خود را به خوبی حفظ نماید. تا مشتریان با گذشت زمان نیز به سایت شما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت نمایند.

مشتریان شما یکی از فاکتورهای موثر در بازاریابی آنلاین در گوگل هستند . آن ها میتوانند شما را به دیگران معرفی کنند. و از این طریق شما را بر سر زبان ها بیندازند. که با این شیوه تبدیل به برند میشوید. البته صبر کنید باید بدانید که بدون طراحی سایت قالیشوی استاندارد نمیتوانید تبدیل به برند اینترنتی و فیزیکی شوید.

طراحی سایت قالیشویی

هزینه طراحی سایت قالیشویی

هزینه ساخت سایت قالیشویی به امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. نوع سیستم سفارش گذاری و حمل و نقل فرش ها بسیار مهم است. ما در بخش پنل ادمین تمامی موارد را به صورت آنلاین و اتوماتیک برای شما انجام میدهیم. تا بتوانید با استفاده از آن بسیاری از کارهای اضافی شما کاهش پیدا کنید. کاربران وارد سایت شده تمام اطلاعات را وارد کرده و منتظر میمانند تا ماموران شما برای جمع آوری فرش ها حضور پیدا کنند. و یک بخش زمان بندی نیز باید قرار دهید تا مشتریان بدانند که چقدر باید منتظر گرفتن فرش های خود بمانند و خیلی از امکانات دیگر که همگی تاثیرگذار خواهند بود. لازم به ذکر است که بخش برآورد هزینه طراحی سایت رفته و فرم سفارش فیچرها را ارسال کنید تا کارشناسان با شما تماس حاصل نمایند.

سئو سایت قالیشویی

با داشتن سایت قالیشویی میتوانید فرصتی ایجاد کنید تا از این طریق بتوانید اعتماد سازی نمایید. با طراحی سایت قالیشویی میتوانید فرصتی را فراهم کنید تا خدمات و سرویس های خود را به صورت آنلاین به معرفی همگان برسانید. شما میتوانید در طول شبانه روزی سفارش دریافت کنید. بجلب اعتماد مشتریان در رونق کسب و کار شما بسیار مهم است. با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئو سایت میتوانید روش های تبلیغاتی خود را بهبود ببخشید. اگر در صفحه اول گوگل قرار بگیرید نیازی به تبلیغات ندارید. زیرا افراد با جستجو خدمات قالیشویی و عباراتی از این قبیل شما را پیدا خواهند کرد.

بهتر است که تصاویری از نحوه شستشو، نحوه تعمیر فرش و دستگاه هایی که این کار را انجام میدهند ارائه دهید. زیرا همین موارد باعث اعتمادسازی بیشتر مشتریان میشوند. زیرا مشتریان با دیدن عکس و تصاویر مربوطه به نحوه خدمات دهی بیشتر به شرکت موردنظر اعتماد میکنند. به همین دلیل است که اعلام میکنیم همیشه کار خود را بر پایه اعتماد سازی مشتریان بنا کنید.

بنابراین بهتر است بدانید که در عصر امروزه دیده شدن در موتور جستجوی گوگل مهم است. وگرنه این همه سایت به صورت دقیقه ای راه اندازی نمیشوند. همه صاحبان سایت ها به این نتیجه رسیده اند که راه اندازی کسب  کار اینترنتی از هرچیزی مهمتر است. بنابراین باید شما نیز در این دنیای وب وارد شوید و فعالیت خود را به صورت آنلاین شروع کنید. به شما اطمینان میدهیم که اثرات آن را در کسب و کار خود با گذشت زمان مشاهده خواهید کرد.

سئو سایت قالیشویی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها