طراحی سایت قرعه کشی آنلاین

طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری

طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری یکی از راه های مهم برای جذب کاربر و مشتری است. شما میتوانید مسابقات و قرعه کشی آنلاین برگزار کنیدو با طراحی سایت قرعه کشی آنلاین میتوانید امکانی را فراهم کنید تا صاحبان کسب و کارهای اینترنتی قرعه کشی های خود را در سایت شما قرار دهند. شما باید با شرکت ها و مراکز دیگر متصل شده و از آن ها بخواهید در صورتیکه نیاز به قرعه کشی آنلاین داشتند به سایت شما مرجعه کنند و از شما خدمات فراهم نمودن قرعه کشی آنلاین را بخواهند.

در زمینه طراحی سایت قرعه کشی باید بدانید که میتوانید با شرکت های دیگر ارتباط برقرار کنید. و در این صورت رتبه بازدید از سایت شما تا میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. شما باید یک سایت منحصر به فرد داشته باشید. زیبایی و ظاهر سایت قرعه کشی شما بسیار مهم است. سایت شما با قابلیت های بسیار خوبی داشته باشند که شرکت ها مجاب شوند و به سایت شما مراجعه نمایند. قابل به ذکر است که سعی کنید یک طراحی سایت خلاقانه و منحصر به فرد داشته باشید. تا از این طریق سایت شما در زمینه قرعه کشی تبدیل به یک نام اشنا و برند شود.

طراحی تجربه کاربری حرفه ای هنگام طراحی سایت قرعه کشی بسیار مهم است. باید توجه کنید که سایت شما قابلیت دسترسی بسیار خوبی برای همه نوع قشر داشته باشد. پیجیده کردن و شلوغ کردن سایت باعث بروز مشکلات جدی میشود.

سفارش طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه قرعه کشی و لاتاری خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت قرعه کشی و لاتاری به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری

نکات مهم در طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه همانطور که میدانید افراد از دستگاه موبایل بیش از دستگاه های دیگر نظیر تبلت و کامپیوتر و غیره استفاده میکنند. طراحی سایت تفریحی ریسپانسیو یک اصل در طراحی سایت قرعه کشی است. سایت شما باید در هه دستگاه ها و دیوایز قابلیت نمایش بسیار خوبی داشته باشد. اگر این طور نباشد با مشکل جدی مواجه خواهید شد. زیرا بعد از گذشت مدتی متوجه خواهید شد مشتریان و بازدیدکنندگان خود را از دست میدهید. این نوع طراحی به سئو سایت و بهینه سازی سایت شما نیز کمک میکند. زیرا این دو اصل برای گوگل بسیار مهم است. که اگر به خوبی رعایت شود موجب میشود که در رتبه های بالاتری قرار بگیرید.

امکان ثبت نام کاربران و ورود به پورتال کاربری

یکی از بخش های مهم در طراحی سایت قرعه کشی ورود اعضا است. هر کاربر پس از ثبت نام باید یک پنل کاربری داشته باشد. تا بتواند در قرعه کشی های موردنظر ثبت نام نماید. باید یک فرم ثبت نام به اسم کاربری، نام و نام خانوادگی، و دیگر اطلاعات در فرم وارد کرده و سپس میتوانید در سایت با پرداخت هزینه در یکی از قرعه کشی ها صبت نام کنیدو البته تعدادی از این قرعه کشی ها رایگان است و نیازی ندارند که هزینه ای پرداخت شوند.

مشاهده تعداد افراد شرکت کننده

تعداد شرکت کنندگان در هر قرعه کشی باید نشان داده شوند. باید حس اعتماد و اطمینان را در سایت خود افزایش دهید. که کاربران مجاب شوند در قرعه کشی ها ثبت نام کنند. باید آمار و احتمال برنده شدن را نیز در جزئیات هر قرعه کشی اعلام نمایید.

برگزاری مسابقات کوچک و بزرگ

باید این امکان را به کاربران بدهید تا بتوانند بنابر بودجه ای که دارند قرعه کشی برگذار نمایند. عده ای از کاربران قرعه کشی های با قابلیت های بیشتر را انتخاب میکننند. و عده ای دیگر از کاربران مسابقات کوچک تر را انتخاب میکنند. شما در هر صورت باید خدماتی ارائه دهید که مطابق با خواست ه ها و نیازهای کاربران باشد.

قابلیت مشاهده نتایج قرعه کشی

باید بتوانید نمایش درستی از نتایج قرعه کشی ها را در سایت خود نشان دهید. میتوانید نتایح را در قالب یک فایل اکسل ارائه دهید. تا کاربران بتوانند کد ملی و نام کاربری خود را بررسی کنند.

طراحی قالب کاربرپسند

طراحی سایت قرعه کشی بسیار مهم است باید به ظاهر آن اهمیت بدهید. شما برای راه اندازی سایت قرعه کشی دو انتخاب دارید. اول اینکه یک طراحی سایت میتواند به دو صورت اختصاصی و با وردپرس انجام شود. سایت شما به هر زبان برنامه نویسی که نوشته شود باید به ساختار سایت خود توجه داشته باشید. باید ظاهر سایت شما کاربرپسند باشد تا کاربران بتوانند صفحات موردنظر خود را بیابند. اگر سایت شما ظاهر خوبی نداشته باشند افراد پس از ورود بالافاصله سایت شما را ترک خواهند کرد.

طراحی وب سایت اختصاصی مزایا و معایت خود را دارد. و اگر نوع قرعه کشی شما به گونه ای است که نیاز به برنامه نویسی پیچیده دارید طراحی اختصاصی را معرفی میکنیم. اما اگر سایت شما قرعه کشی ساده تری دارد که در وردپرس قابل پیاده سازی است. بهتر است که پلن طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کنید. زیرا هزینه بسیار کمتری دارد و در زمان کوتاهتری صاحب سایت خود خواهید شد.

صفحه تماس با ما

باید در این بخش اطلاعات کامل خود اعمل از تلفن و آدرس شرکت را ذکر کنید. کاربران باید بدانند که میتوانند با شما در ارتباط باشند. این شیوه حس اعتماد کاربران و مشتریان سایت شما را بالا میبرد. باید اطلاعاتی شامل تلفن ثابت، شماره همراه و ایمیل و غیره ارائه دهید. سیستم چت آنلاین نیز به صورت رایگان وجود دارد که بسیاری از سایت ها آن را قرار میدهند.

بهینه سازی  وسئو سایت قرعه کشی

طراحی سایت قرعه کشی ویژگی های خود را دارد. باید سایت شما پویایی و داینامیک بودن خود را حفظ نماید. این اول قدم برای سئو سایت است. گوگل باید لعالیت مستمر و موثر شما را در دنیای وب ملاحظه کند. برای اینکه دیده شوید و افراد به شما مراجعه نمایند بهتر است به جای تبلیغات بسیار زیادی از اصول سئو سایت و بهینه سازی موتورهای جستجوگر استفاده نمایید. همانطور که میدانید افراد پس از سرچ در گوگل تنها چند نتیجه اولیه را مشاهده میکنند و به سراغ صفحات دوم به بعد کمتر میروند. بنابراین شما با حفظ جایگاه خود در صفحه اول گوگل به گونه ای خود را تبلیغ میکیند. همانطور که میدانید کاربران موارد زیادی را در گوگل سرچ میکنند. باید بتوانید با کلمه کلیدی قرعه کشی آنلاین و امثال آن در صفحه اولیه دیده شوید. با سفارش سئو سایت خود به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) میتوانید بهترین سایت با بهترین رتبه و جایگاه را در گوگل داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری

طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری به چه صورت است ؟

طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری در ابتدا از پرسش در مورد فعالیت شما آغاز میشود . نیاز های شما سنجیده میشود این موضوع را باید بدانید که پرسش و پاسخ در مورد فعالیت شما از اهمیت بالایی در وب سازان مرصاد برخوردار است . این امر باعث میشود تا کارشناسان ما راهنمایی های بهتری را برای شما داشته باشند . بعد از این مرحله عقد قرار داد خواهد شد و وارد پرسه طراحی خواهیم شد . شما می توانید طرح اولیه خود را برای ما ارسال نموده تا طبق همان طرح برای شما کد نویسی شود . حال می خواهد طراحی سایت با وردپرس باشد و یا طراحی سایت اختصاصی .

پشتبانی سایت بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت قرارداد جدیدی بسته خواهد شد .

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است ؟

تا به الان هیچ مرجع مشخصی در مورد اینکه کدام شرکت طراحی سایت می تواند بهترین شرکت باشد ، اعلام نشده است . برای این منظور خود کارفرما می تواند با مشاهده نمونه کارها و همچنین سوابق کاری خود تصمیم در این مورد را بگیرد .

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها