طراحی سایت مدرسه

 در حال حاضر به غیر از مشکل رفت و آمد دانش آموزان به مدرسه داشته باشیم. برای اینکه والدین و معلمین بهتر بتوانند. با مدرسه ارتباط برقرار کنند. اقدام به طراحی سایت مدرسه نمایید. به خصوص در شرایطی که جامعه در قرنطینه به سر میبرد. از طریق آموزش آنلاین می توانید. تدریس خود را برای دانش آموزان انجام دهید. چرا که با پیشرفت تکنولوژی بسیار خوب است. تا مدارس و مراکز آموزشی هم پیشرفت خوبی را داشته باشند.

بسیار خوب است که والدین با موبایل خود از طریق سایت با معلمان در ارتباط باشند. و از وضعیت درسی فرزندان خود با خبر شوند. سیستمی آنلاین وجود داشته باشد. تا والدین با ورود به حساب کاربری فرزند، بتوانند نمرات و وضعیت کارها، امتحان ها و غیره را مشاهده کنند. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با تجربه زیادی که در زمینه آموزش دارد. به شما اطمینان میدهد که طراحی سایت مدرسه که یک نوع طراحی سایت آموزشی است شما را همانند سایت های برتر دنیا راه اندازی کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس گیرید.

 طراحی سایت مدرسه ارزان

طراحی سایت مدرسه ارزان یکی از پلن های طراحی سایت است. اگر بودجه کمی برای سایت مدارس خود دارید. میتوانید از پلن های پایه ای استفاده نمایید. تا بتوانید در کمترین زمان سایت استاندارد مدرسه خود را داشته باشید. بدین منظور ما از قالب آماده مناسب برای سایت مدارس شما استفاده مینماییم. و هسته سایت را با توجه به امکاناتی که میخواهید داشته باشید. تغییر میدهیم. تمام طراحی های شرکت  استاندارد و بهینه است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلمه ارزان درساخت سایت مدرسه به منظور طراحی سایت اقتصادی است. بنابراین نسب به این موضوع اطلاعات کامل داشته باشید. تا ما بتوانیم به شما کمک نماییم تا بهترین و اقتصادی ترین سایت مدرسه را برای شما راه اندازی کنیم. طراحی سایت ارزان قیمت را از شرکت بخواهید که برای سیستم آموزشی شما مناسب است.

طراحی سایت مدرسه ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت مدرسه

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت آتلیه که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت
مزایای طراحی سایت مدرسه

مزایای طراحی سایت مدرسه

متاسفانه مدیران عزیز مدارس در جریان مزایای طراحی سایت مدرسه نیستند. و متوجه این مسئله نیستند. که چه کمک بزرگی را همین سایت خواهد کرد. یکی از مزایای خوب طراحی سایت برای مدرسه، ارتباط بین والدین و کادر پرسنلی مدرسه است. و در طیف وسیع تر برگذاری جلسات آنلاین و ویدئو کنفرانس می باشد. و همچنین برگذاری کلاس های تقویتی خارج از برنامه مدرسه که می تواند. در هر ساعت از طول شبانه روز باشد.

یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت مدرسه قسمت دعوت به همکاری می باشد. که در آن بخش افراد با تخصص های که مد نظر مدرسه می باشد می تواند استخدام شوند. و با ارسال رزومه افراد واجد شرایط را انتخاب نمایید. و یا بخشی را در نظر بگیرد. تا فارع التحصیلان همان مدرسه با گذاشتن نظرات خود والدین را راهنمایی نمایند. تا بتوانند مدرسه مد نظر خود را برای فرزندان خود انتخاب نمایند .

مزایای طراحی سایت مدارس بسیار زیاد می باشد. که متاسفانه در ایران استقبال نشده است. قسمت نظر سنجی در سایت مدرسه بسیار مهم است. ارسال کارنامه بر روی پنل شخصی والدین قبل از رسیدن کارنامه بدست دانش آموزان دیگر ویژگی ها است. ارسال مواردی که باید والدین به تنهایی از آن با خبر باشند. و دانش آموز نباید از آن مطلع باشد. قسمت روانشناسی و همچنین مشاوره را می توان به صورت آنلاین برای والدین برگذار کرد.

امکانات طراحی سایت مدرسه

امکانات طراحی سایت مدرسه به نیاز شما بستگی دارد. اگر میخواهید که خدمات بیشتری به دانش آموزان خود ارائه دهید. باید از طراحی سایت مدارس حرفه ای استفاده کنید. تا بتوانید تمام درخواست های دانش آموزان، والدین و مربیان را پاسخ بدهید. برای این کار باید در ابتدا ویژگی های مورد نیاز خود را مشخص نمایید. اینکه میخواهید با ساخت سایت مدرسه تا کجا پیش روید. در ادامه به تعدادی از امکانات طراحی وبسایت برای مدرسه اشاره خواهیم کرد. که میتوانید شما بنا به درخواست خود آن ها را تغییر دهید.

اگر هدف شما کسب شهرت و اعتبار نسب به سایر مدارس است. باید عرض کنیم که شرکت شما را در این راه به روش درست هدایت میکند. بنابراین نگران این قضیه نباشید و اهداف اولیه و ثانویه خود را مشخص کنید. تا بر اساس آن ها ما بتوانیم ماژول های مورد نیاز سایت مدرسه شما را کدنویسی کنیم. و به سایت شما اضافه کنیم.

امکانات طراحی سایت مدرسه
معرفی مدرسه

درباره مدرسه

در طراحی وبسایت مدرسه میتوانید به معرفی مدرسه خود بپردازید. تا والدین و دانش آموزان به طور کامل با مدرسه شما آشنا شوند. تا بتوانند تصمیم درستی برای حضور و ثبت نام در مدرسه شما بگیرند. در این بخش به معرفی خدمات مدرسه خود بپردازید. لیست دانش آموزان نمونه و دستاورهای برتر را قرار میدهید. در بخش دیگر هم میتوان به گواهینامه های مدرسه اشاره نمود.

اخبار و اطلاعیه ها

در سایت مدرسه میتوانید تمام اخبار و اطلاعیه ها در مورد مدرسه را درج کنید. تا بتوانید از طریق سایت اطلاع رسانی انجام دهید. میتوانید اردوها، برنامه های فوق برنامه و غیره را در سایت درج نمایید. و از دانش آموزان خود بخواهید هر روز اخبار آموزشی را دنبال کنند. این بخش از سایت را میتوان از امکانات طراحی سایت خبری و یا طراحی سایت علمی استفاده نمود .

اخبار و اطلاعیه مدرسه
معرفی مربیان و کادر مدرسه

معرفی معلمان و کادر مدرسه

اگر معلمان و کادر مدرسه خود را در سایت مدرسه معرفی کنید. باعث اعتبار بیشتر مدرسه خود خواهید شد. بسیاری از والدین و محصلان نیاز دارند تا با مربیان خود آشنا شوند. و رزومه کامل آن ها را مشاهده نمایند. این بخش را به صورت کاملا حرفه ای تر در طراحی سایت دانشگاهی مشاهده نمایید . در طراحی این نوع وب سایت ها بخشی مربوط به اساتید و مدیران را به صورت جذابتر مشاهده نمایید . که میتوان در طراحی سایت مدرسه استفاده نمود .

نمایش شرایط ثبت نام

نمایش شرایط ثبت نام در سایت مدرسه به مخاطبان شما کمک خواهد کرد. تا بتوانند با شرایط و ویژگی های مدرسه شما آشنا شوند. امکانات مدرسه شما را بسنجند. و نسبت به هزینه تحصیلی که باید بپردازند تصمیم بگیرند. این بخش هم مانند بخش درباره ما و یا تماس با ما بسیار مهم میباشد . تا کاربران بتوانند به راحتی ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام دهند . این موضوع را باید بدانید که اگر کاربری نتواند به راحتی در سایت شما ثبت نام نکند مطمئنا سایت شما را ترک مینماید . بعضی از مسائل هست شاید بسیار جزئی باشد اما مطمئنا بسیار مهم میباشد .

نمایش شرایط ثبت نام مدرسه
نمایش تقویم آموزشی

نمایش تقویم آموزشی

نمایش تقویم آموزشی بسیار کاربردی خواهد بود. با ثبت کلاس ها و مراسم ها در تقویم آنلاین در سایت مدرسه میتوانید کمک بسزایی داشته باشید. تا مربیان و دانش آموزان وقت خود را تنظیم نمایند. این بخش هم برای بسیاری از افراد مهم میباشد . تا اینکه برای یک سوال نخواهد مسیر طولانی را مدرسه حرکت نماید . این بخش ها را میتوانیم از طراحی سایت دانشگاهی یا به صورت کاملا حرفه ای تر در طراحی سایت آموزشگاه زبان مشاهده نمود . این نوع وب سایت ها به جهت اینکه دائما در حال تغییرات و یا رویدادها میباشند باید متفاوت تر انجام شود.

برگزاری کلاس های آنلاین

برگزاری کلاس های آنلاین یک مزیت رقابتی اساسی است. که در طراحی سایت مدرسه پیشنهاد میدهیم داشته باشید. کلاس های حضوری را در پلتفرم به صرت آنلاین برگزار کنید. و دانش آموزان را از منزل نیز کنترل نمایید. در حال حاضر که بیماری ها در حال شیوع میباشد بسیاری از مراکز آموزشی به صورت آنلاین کلاس های خود را برگزار مینمایند . این بخش اگر بدرستی انجام نشود ممکن است بخش آموزشی ما بخصوص دانش آموزان به مشکل برخورد نمایند .

برگزاری کلاس های آنلاین
برگزاری آزمون های آنلاین

برگزاری آزمون های آنلاین

در طراحی سایت مدرسه فرم های آزمون های آنلاین قرار دهید. تا دانش آموزان به صورت تنظیم شده به آن ها پاسخ دهند. همچنین میتوانید آزمون مدرسه خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. تا دانش آموزان از منزل در آزمون های مدرسه شرکت نمایند. در بخش قبلی عرض شد که این بخش ها بسیار مهم میباشد . برگزاری آزمون های آنلاین همانند برگزارس کلاس های آنلاین پراهمیت میباشد میتوانید بخش طراحی سایت آزمون آنلاین را بدین منظور مشاهده نمایید. 

پنل کاربری

پنل کاربری در راه اندازی سایت مدرسه به چهار نوع پنل تقسیم میشود. از جمله پنل دانش آموزان، پنل مربیان، پنل مدیریت مدرسه و پنل اولیا است. که هر پنل ویژگی و امکانات مخصوص به خود را خواهد داشت. که تیم ما همه وارد را برای شما اختصاصی خواهد کرد. پنل کاربری اگر بدرستی برنامه نویسی نشود ممکن است کاربران را به شمکل وادارد. همانطور که میدانید پنل کاربری در طراحی سایت وردپرسی بسیار ساده تر است . ما این بخش را میتوانیم همانند طراحی سایت انتشارات و یا طراحی سایت دانلود فایل با وردپرس را برای شما کدنویسی نماییم . تا کاربران شما بتوانند راحتتر در سایت شما به مدیریت بخش های مختلف بپردازند .

پنل کاربری سایت مدرسه
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

یک بخش مهم در سایت مدرسه مشاوره آنلاین است. شما قطعا دارای مشاوران مختلفی در مدرسه خود هستید. باید امکانی فراهم کنید تا دانش آموزان و والدین از منزل به صورت آنلاین بتوانند با مشاوران مدرسه در ارتباط باشند. این مشاوره ها میتوانند به صورت آنلاین و یا به صورت تیکتینگ انجام گردد . ما در طراحی سایت علمی هم این بخش ها را داریم . در این نوع وب سایت ها به صورت های مختلف اینکار انجام میشود . ممکن است شما در طراحی سایت پزشکی هم این بخش ها را دیده باشید . که پزشک هم به صورت آنلاین و هم به صورت تیکتینگ موارد را به بیمار خود میرساند .

طراحی سایت مدرسه با وردپرس

طراحی سایت مدرسه با وردپرس یکی از پلن های طراحی ما است. در این قسمت قالب وردپرس به صورت اختصاصی از صفر برای شما کدنویسی میشود. تا مطابق با سلیقه و کاربردهای سیستم مدرسه شما باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت مدارس بسیار مناسب است. زیرا پلاگین و ماژول های خوبی را میتوان در آن پیاده سازی کرد. هزینه ساخت سایت مدرسه با ودرپرس نسبت به پلتفرم های دیگر ارزان تر و در عین حال سریعتر است.

اگر مجاب به سفارش هستید. با تیم فروش ما صحبت کنید. تا بتوانیم شما را در انتخاب پلتفرم مناسب مشاوره بدهیم. اما قابل به ذکر است که وردپرس برای بسیاری از سایت های مدارس مناسب است اما همه بستگی به سلیقه شما دارد. که میخواهید طراحی اختصاصی را انتخاب نمایید. یا پلتفرم های دیگر که همگی بسته به نیاز شما سفارشی سازی خواهند شد. پس در ابتدا تصمیم خود را نسب به فریم ورک سایت مدرسه مناسب خود بگیرید. 

طراحی سایت مدرسه با وردپرس
طراحی سایت مدرسه با دئووب

طراحی سایت مدرسه با وب سازان مرصاد ( دئووب )

با طراحی سایت مدارس میتوانید در بهترین حالت ویژگی های مدرسه خود را به نمایش بگذارید. طراحی وبسایت مدرسه برای دانش آموزان و والدین جذابیت ایجاد میکند. تمام کارهای مدرسه شما به صورت مکانیزه از طریق سایت انجام میشود. و مدیر میتواند به خوبی آن ها را رصد کند. با استفاده از ساخت سایت برای مدارس میتوانید فعالیت ها و رویکردهای آموزشی مدرسه را همه نشان دهید.

طراحی قالب سایت بسیار مهم است. زیرا تاثیر خوبی بر روی دانش آموزان و والدین خواهد گذاشت. طراحی کاربری و تجربه کاربری نیز باید بسیار کاربرپسند طراحی شود. سرعت سایت مدرسه نیز مهم است. زیرا دانش آموزان گاهی باید همزمان تست آنلاین دهند. شرکت طراحی سایت ما که یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران است با بررسی تمامی جوانب طراحی سایت مدرسه حرفه ای برای شما راه اندازی خواهد کرد.

طراحی سایت مدارس

امروزه والدین نسبت به گذشته مشغله زیادی دارند. و نمیتوانند که برای اطلاع از نحوه عملکرد دانش آموز خود به مدرسه سر بزنند. همچنین شما نیز نمیتوانید به صورت روزانه به والدین گزارش عملکرد فرزندان را بدهید. بنابراین با طراحی سایت مدرسه این امکان را فراهم میکنید. تا والدین بتوانند هر زمان که خواستند. با ورود به سایت از عملکرد فرزند خود با خبر شوند.

کادر مدرسه نیز نیازی به تماس های پی در پی با والدین نخواهد داشت. همچنین میتوانید جلسات اولیا با والدین را به صورت آنلاین برگزار کنید. تا والدینی که نمیتوانند به مدرسه بیایند. به صورت آنلاین در جلسه شرکت نمایند. و از اطلاعات جلسه شما آگاهی پیدا کنند. بسیاری از موارد دیگر را میتوان در سایت مدرسه قرار داد . ما در طراحی سایت دانشگاه و همچنین طراحی سایت پزشکی بسیاری از امکانات را که پزشکان و یا اساتید بتوانند با دانشجویان خود و یا بیماران در ارتباط باشند را قرار داده ایم . 

بسیاری از دانشجویان این موارد را در طراحی سایت مقالات علمی برای ادمین ها ارسال نموده اند . که باید این نوع وب سایت ها بتوانند سرویس بهتری را از نظر آموزشی در اختیارشان قرار دهد . هدف کلی تولید این نوع وب سایت ها در اختیار قراردادن مقالات و یا انتشارات متب به صورت دیجیتال میباشد . پس باید حتما نکات طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت حرفه ای در آن رعایت شود .

هدف از طراحی سایت مدرسه
چرا طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت  مدرسه آنلاین

با طراحی سایت مدرسه میتوانید. مدرسه خود را بهتر تبلیغ و معرفی کنید. والدین قبل از ثبت نام فرزند خود ابتدا در اینترنت به دنبال مدارس خوب میگردند. اگر شما دارای سایت مدرسه خوب باشید. والدین میتوانند. قبل از مراجعه به مدرسه میتوانند از طریق سایت اطلاعات کسب نمایند. با توجه به شرایط حاضر قرنطینه، سیستم آموزش آنلاین جای سیستم آموزش سنتی را خواهد گرفت. بنابراین باید هرچه زودتر اقدام به طراحی سایت مدارس هوشمند خود بکنید. تا دنش آموزان فعلی خود را نیز از دست ندهید.

هرچه طراحی سایت شما حرفه تر باشد گویای امکانات بیشتر مدرسه و کادر مدرسه شما است. بنابراین از تمام بخش های مدرسه مانند کلاس ها، سالن ورزش، سالن غذاخوری و غیره تصاویر زیبا تهیه کنید. و در سایت خود قرار دهید. از فعالیت های مختلف دانش آموزان عکس و فیلم تهیه کنید. و در سایت مدرسه قرار دهید. تا اولیا قبل از ثبت نام با نحوه کارکرد شما آشنا شوند. با قرار دادن این تصاویر و فیلم نظر اولیا و همچنین دانش آموزان را به مدرسه خود جلب خواهید کرد.

درباره طراحی سایت مدرسه

عصر تکنولوژی حال حاضر تمام کارها را راحت کرده است. همانطور که میبینید. همه معاملات، کارها، خرید و فروش ها به صورت آنلاین انجام میشود. آموزش آنلاین این روزها بسیار باب شده است. در سراسر جهان دانش آموزان از طریق اینترنت به یادگیری میپردازند. و دیگر نیازی نیست تا مدرسه بروند. با طراحی سایت مدرسه یک پایگاه آموزش آنلاین برای دانش آموزان فراهم میکنید. تا بتوانید از راه دور نیز دانش آموزان را مدیریت کنید. و با آموزش آنلاین تدریس را به راحتی در منزل ادامه دهید.

طراحی سایت مدرسه

اهمیت طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه جزو آندسته از سایت های است. که در ایران از بهره بسیار کمی برخوردار می باشد. چه در مدارس دولتی و جه در مدارس خصوصی یا همان غیر دولتی . اگر مدیران مدرسه از مزایای طراحی وبسایت مطلع باشند. اقدام به طراحی سایت مدارس هوشمند خواهند نمود. متاسفانه چون اطلاع رسانی خوبی نشده. از مزیت های سایت مدرسه بی خبر می باشند. و هنوز که هنوز است. از روش های سنتی برای اطلاع رسانی به والدین استفاده می کنند. مانند ارسال کارنامه از طریق اس ام اس که بسیار قدیمی شده است. 

طراحی وب سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه حرفه ای

طراحی سایت مدرسه حرفه ای یکی از پکیج های طراحی سایت ما است. هرچه امکانات بیشتر باشد سایت مدارس شما نیز حرفه تر خواهد بود. بنابراین اگر نیاز به طراحی سایت برای مدرسه به صورت اختصاصی دارید. برنامه نویسان ما سایت را مانند نمونه های برتر در جهان پیاده سازی میکنند. تا بتوانید یک نمونه منحصر به فرد از سایت مدرسه ها را داشته باشید. بنابراین اگر سایتی مدنظر شما است که از نظر شما پیاده سازی پیچیده ای دارد نگران نباشید. متخصصان حرفه ای ما بهترین نمونه را برای شما انتخاب و پیاده سازی میکنند. طراحی سایت وردپرس میتواند به صورت اختصاصی و حرفه ای راه اندازی شود.

سئو سایت مدرسه

افزایش سئو سایت مدرسه به منظور قرار دادن رتبه شما در نتایج اولیه گوگل است. برای مثال والدین که به دنبال مدرسه میگردند. کلمات و عباراتی مرتبط با مدرسه، آموزش و غیره در گوگل سرچ میکنند. شما میتوانید در نتایج اول گوگل از جستجو باشید. تا والدین سایت مدرسه شما را ببینند. و در صورت تمایل فرزند خود را در مدرسه شما ثبت نام نمایند. بهینه سازی سایت مدرسه بسیار مناسب است. و اساسی است که که شما نسب به این موضوع حساسیت داشته باشید.

البته اگر سیستم مدرسه شما نیازی به جذب دانش آموزان بیشتر نیست. تنها با طراحی سایت مدرسه حرفه ای میتوانید به موفقیت برسید. اما مدارسی هستند که میخواهند حضور در صفحه اول گوگل داشته باشند. تا تام محصلان، مربیان و والدین به مدرسه آنان مراجعه کنند. این که میخواهید سئو سایت مدرسه خود را انجام دهید به خود نظر شما بستگی دارد. بدانید که مشاوران ما در این راه همراه شما خواهند بود. همین الان برای برطرف شدن تردید خود با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

سئو سایت مدرسه
هزینه ساخت سایت برای مدارس

هزینه ساخت سایت برای مدارس

سایت های مدرسه یک نوع سایت آموزشی بسیار کاربردی هستید که باید اقدام به ساخت آن کنید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که هزینه طراحی سایت مدارس کاری بی فایده است. سال ها پیش به سایت و اپلیکیشن اهمیت داده نمیشد. اما شرایط حال به گونه ای شده است که مدارس باید هوشمندسازی شوند. و برای هوشمندسازی اولین قدم طراحی سایت مدارس است. این سایت ها از آنجایی که بسیار کاربردی هستند برای کاربران نیز مناسب هستند.

با شیوع بیماری کوید بسیاری از مدارس از شیوه آموزش آنلاین شروع به تدریس به دانش آموزان شدند. بنابراین شما نیز باید به این نکته توجه کنید که با توجه به شرایط پیش آمده باید هرچه زودتر اقدام به ساخت سایت مدارس کنید. زیرا شیوه تدریس و استفاده از اپلیکیشن هایی مانند تلگرام و واتس اپ برای یادگیری دانش آموزان اصلا مناسب نیست. شما باید از پلتفرمی استفاده کنید که با استفاده از آن بتوانید تمامی امور مدرسه را مدیریت کنید.

شما دارای سه پنل مدیریتی، دانش آموزی و والدین خواهید بود. که هر کدام از این کاربران دسترسی ها و قابلیت های متفاوتی در پنل کاربری خود دارند. دانش آموزان با همان پنل وارد شده و در کلاس های درسی و آزمون ها شرکت میکنند. نمرات دانش آموزان در پنل والدین و دانش آموران قرار میگیرد. که والدین به راحتی میتوانند از طریق سایت وضعیت درسی فرزند خود را چک کنند. 

طراحی اپلیکیشن مدرسه

بسیاری از مدارس هستند که علاوه بر سایت مدرسه نیاز به  طراحی اپلیکیشن مدرسه دارند. این اپلیکیشن بسیار کاربردی تر از سایت خواهد بود زیرا دانش آموزان میتوانند آن را در تبلت یا تلفن هوشمند خود داشته و هرجا که نیاز است با خود ببرند. بسیاری از سایت ها به این دلیل به طراحی اپلیکیشن حرفه ای نیاز دارند تا تعامل بهتری با کاربران خود داشته باشند. شما نیز میتوانید با سفارش طراحی وب اپلیکیشن با هزینه بسیار کم صاحب اپ حرفه ای خود با قیمت بسیار ارزان شوید که در همه پلتفرف ها قابلیت پاسخگویی دارد.

در بسیاری از کشورهای پیشرفته با استفاده از اپلیکیشن ها کلاس های آنلاین برگزار کرده و فایل های درسی خود را در آن قرار میدهند. بنابراین شما نیز اگر جزو این دسته از مدارس هوشمند هستید بهتر است که هرچه زودتر به ساخت اپ اختصاصی خود اقدام کنید تا بتوانیم هرچه بهتر به شما کمک نماییم.

طراحی اپلیکیشن مدرسه

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت مدرسه چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت مدرسه به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت مدرسه بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت مدرسه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت مدرسه بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در تعرفه ها می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .

سفارش طراحی سایت مدرسه

سفارش طراحی سایت مدرسه

همانطور که مطالعه فرمودید طراحی سایت برای مدارس دست برنامه نویس را باز گذاشته تا بتواند ایده های بسیار خوبی را پیاده سازی نماید. و همچنین امکاناتی را که مدیر مدرسه نیاز دارد را طراحی نماید. چنانچه شما عزیزان تمایل به طراحی وبسایت دارید می توانید از بخش تماس با ما درخواست خود را ثبت نمایید. و چنانچه نظر یا پیشنهادی دارید از همین بخش با ما در میان بگذارید .

همانطور که عرض شد سئو سایت در طراحی سایت مدرسه مهم نمیباشد . اما چنانچه سایت شما نیاز به سئو تضمینی سایت و یا بهینه سازی سایت دارید میتوانید از بخش سئو سایت سفارش خود را نهایی سازید .

 

طراحی سایت مدرسه

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها