طراحی سایت مشابه شیپور

طراحی سایت مشابه شیپور

شیپور مانند دیوار بسیار شناخته شده است و افراد زیادی در هر صنفی که هستند از این پلتفرم استفاده میکنند. طراحی سایت مشابه شیپور یکی از نمونه طراحی سایت درج آگهی دئووب است. سایت مشابه شیپور یک سایت چند منظوره محسوب میشود. که یک سایت اجاره ویلا یا اجاره ملک، سایت خودرو، سایت ورزشی، سایت تفریحی و گردشگری، سایت استخدام و غیره محسوب میشود. دسته بندی و گروه بندی های سایت شیپور بسیار قابل توجه است. که حاکی از آن است که این سایت در همه زمینه ها در حال فعالیت است و صرفا یک سایت برای درج آگهی نیست.

سایت های نیازمندی و درج آگهی امروزه بسیار پرطرفدار شده اند. زیرا کاربران میتوانند در کمترین زمان و به صورت رایگان آگهی خود را درج نمایند. طراحی سایت مشابه دیوار و سایت مشابه شیپور نیز از طرف بسیاری از مشتریان ما درخواست میشود. که شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب این نوع سایت ها را برای شما پیاده سازی خواهد کرد.

سایت دیوار یا سایت مشابه شیپور هدف واسطه گری میان خریداران و مشتریان عام را برعهده دارند. که منظور از این واسطه گری همان سایت یا پلتفرم درج نیازمندی و آگهی ها است. که منجر به اطلاع رسانی به افراد مختلف خواهد شد. سایت مشابه شیپور خود کالا یا خدماتی برای فروش ندارد. صرفا یک سایت تبلیغاتی برای افراد و شرکت ها محسوب میشود. که تا الان نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است.

طراحی سایت آگهی مشابه شیپور

در دسته بندی لوازم خانگی افراد میتوانند لوازم نو و دست دوم آگهی شده را بخرند. که نوع لوازم خانگی نیز در زیر دسته های آن قرار دهید. در بخش لوازم شخصی نیز دسته بندی های دیگری با جزئیات وجود دارد. همچنین افراد میتوانند در بخش جستجو کلیدی واژه کلیدی خود را بنویسند. تا آگهی های مشابه با کلید واژه های خود را مشاهده نمایند.

شیپور مانند یک نوع طراحی سایت خدماتی آنلاین است و خدمات زیادی در زمینه آرایشگری، درمانی، ترجمه، گرافیک و غیره در آن ارائه میشود. برای مثال در بخش استخدام که مانند یک نوع طراحی سایت کاریابی عمل میکند. میتوانید آگهی های استخدامی شرکت ها و افراد را مشاهده نمایید. که به صورت دسته بندی شده قرار گرفته شده است. همچنین میتوانید آگهی مربوط به هر شهر و شهرستان را در بخش جستجو فیلتر نمایید تا آگهی های مربوط به شهر موردنظر خود را ببینید.

ثبت آگهی در سایت شیپور کاملا رایگان است که همین باعث محبوبیت این سایت شده است. که میتوانید با درج عنوان و توضیحات و ارسال تصاویر مربوطه آگهی خود را در کمترین زمان در این سایت درج نمایید. البته قابل به ذکر است که در بخش گروه بندی میتوانید آگهی های خود را در دسته های مربوطه قرار دهید. تا کاربران هدفمند آگهی شما را مشاهده نمایند.در سایت مشابه شیپور قسمتی وجود دارد تحت عنوان خرید امن. که هزینه ای که بابت کالای خود پرداخت میکنید نزد شیپور به امانت میماند تا پس از رضایت شما مبلغ موردنظر به شخص واریز شود.

طراحی سایت آگهی شیپور
هدف طراح سایت مشابه شیپور

هدف طراحی سایت مشابه شیپور

طراحی سایت مشابه شیپور با هدف فعالیت هایی در زمینه آگهی و تبلیغات گسترش پیدا کرده است. پس از راه اندازی سایت دیوار ،سایت شیپور نیز پیاده سازی شد. رابط کاربری بسیار زیبا و تجربه کاربری حرفه ای باعث شد که با سایت دیوار به رقابت بپردازد. همچنین سایت شیپور از تبلیغات و طرح های تشویقی زیادی استفاده میکند که نسبت به رقیب خود که دیوار است جا نماند. باید بدانید که علاوه بر طراحی سایت باید اقدام به سئو سایت آگهی مشابه شیپور و دیوار کنید.

امروزه افراد از طریق اینترنت به جستجو در مورد خدمات یا کالاهای مورد نیاز خود میگرند. با طراحی سایت مشابه دیوار و قرار دادن آن در صفحه اول گوگل نیاز این افراد را پاسخ خواهید داد. بسیاری از افراد به چند لینک ابتدایی وارد میشوند. بنابراین برای رقابت با سایت های مشابه شیپور و دیوار باید سئو سایت خود را بهبود دهید. و در رتبه های اولیه گوگل قرار بگیرد. البته نگران نباشید شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب این کار برای شما انجام خواهد داد.

در قرارداد سئو تضمینی با تحلیل کسب و کار شما اطمینان میدهیم که در صرف مدت زمان مشخصی در صفحه اول گوگل قرار میگیرد. بنابراین باید برای رقابت با سایت های آگهی هزینه و زمان صرف نمایید. دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی از مواردی است که کارشناسان دئووب به شما آموزش خواهند داد. که برای رقابت نیز انجام دهید.

طراحی سایت شیپور 

امکانات طراحی سایت مشابه شیپور

پنل مدیریت طراحی سایت مشابه شیپور بسیار حرفه ای است. مدیر سایت آگهی شیپور باید بتواند که دسته بندی های آگهی را مشخص کند. و تراکنش های کاربران را رصد کند. علاوه برا اینکه افراد میتوانند اگهی خود را به صورت رایگان در این سایت قرار دهند. افراد میتوانند با پرداخت مبلغی، آگهی خود را ویژه کنند. که این باعث میشود که در صفحه اولیه دیده شوند. زیرا افراد بسیاری روزانه در این سایت درج آگهی میکنند. و با این ویژگی میتوانند بیشتر به چشم کاربران بیایند.

پنل مدیریت سایت مشابه شیپور بسیار پیشرفته طراحی خواهد شد. که ادمین سایت امکانات بسیار زیادی برای مدیریت سایت حرفه ای شیپور خواهد داشت. مدیر سایت میتواند در بخش تحلیل آگهی و انواع آن را آنالیز کند. کاربران و آگهی های غیر مناسب را توقیف کنند. تغییر در قالب سایت بدهند که بنابر بر درخواست آن ها اقداماتی بیشتری بتوانند انجام دهند.

 البته لازم است توصیه شود که پشتیبانی و نگهداری سایت مشابه شیپور را به شرکت طراحی سایت حرفه ای دئووب بسپارید. زیرا این نوع سایت ها در دسته ای قرار میگیرند که باید توسط تیم حرفه ای پشتیبانی شوند. و بخش های مختلف آن مطابق با نیار روز توسعه یابد. از آنجایی که ترافیک این نوع سایت ها زیاد است. به همین دلیل وجود خدمات پشتیبانی و توسعه سایت مشابه شیپور یک الزام برای شما به حساب می آید.

امکانات طراحی سایت شیپور
طراحی سایت شبیه شیپور

طراحی سایت شبیه شیپور

سایت شیپور یا سایت دیوار یک نوع طراحی سایت تبلیغاتی و درج آگهی محسوب میشود. یکی از ویژگی های مهم سایت های مشابه شیپور جستجوگر حرفه ای آن است. از آنجایی که حجم آگهی ها بسیار زیاد است. این جستجوگر حرفه ای کمک میکند که کاربران بتوانند از میان آگهی و نیازمندی های موجود، آگهی مورد نظر خود را پیدا کنند. و همچنین همان شخص بیننده نیز میتواند خود آگهی های موردنیاز خود را درج کند.

از ویژگی های طراحی سایت شیپور این است که کاربران به صورت مستقیم از طریق شماره تماس درج شده با هم در ارتباط خواهند بود. سایت شیپور بستری فراهم میکند که خریدار و فروشنده بتوانند به صورت مستقیم با هم ارتباط داشته باشند. البته در بسیاری از طراحی سایت املاک که مشاهده میکنید اجازه درج شماره تماس و آدرس را نمیدهند. اما سایت شیپور بعد از پرداخت کاربر پورسانت خود را برمیدارد.

کاربران با مشخص کردن قیمت حدودی میتوانند در بخش خودرو یا بخش املاک، ملک یا خودرو موردنظر خود را برای خرید انتخاب نمایند. برنامه نویسی حرفه ای سایت مشابه شیپور بسیار مهم است. شرکت طراحی سایت دئووب با 15 سال تجربه از بروزترین تدها و تکنیک های برنامه نویسی و طراحی استفاده میکند. تا یک طراحی سایت حرفه ای را به شما عرضه کند.

قیمت طراحی سایت مشابه شیپور

سایت های نیازمندی و آگهی زیادی بر روی کار آمده اند. اما سایت دیوار و سایت شیپور در رده سایت های محبوب درج آگهی قرار گرفته است. باید از مزیت های این سایت اطلاع پیدا کنید. اگر میخواهید که سایتی مشابه شیپور یا دیوار داشته باشید. نقطه قوت این کسب و کارها حذف دلال و واسطه گر است. سایت شیپور نیز واسط محسوب نمیشود زیرا صرفا یک پلتفرمی برای انجام مبادلات شما خواهد بود. از آنجایی که در این سایت تعداد مشتریان احتمالی برای آگهی ها افزایش میاید.

زیرا کاربران از هر نقطه جغرافیایی که باشند میتوانند به صورت شبانه روزی وارد سایت شده. و آگهی های خود را درج کنند. یا اینکه دیگر آگهی های موردنیاز خود را ببینند. اگر به قدیم تر نگاه کنید روزنامه های نیازمندی برای این کار وجود داشت. که شما نمیتوانستید در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری پیگیری های خود را به عمل بیاورید. اما در سایت مشابه شیپور و دیوار محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

قیمت طراحی وب سایت آگهی با امکانات شیپور به نوع امکانات سایت بستگی دارد. در بخش تماس تماس با ما میتوانید سفارش طراحی سایت مشابه شیپور یا دیوار را ثبت نمایید. تا کارشناسان در اولین زمان با شما تماس گرفته و تمام توضیحات لازم را به تفصیل برای شما بازگو نمایند.

قیمت طراحی سایت مشابه شیپور
طراحی سایت مشابه شیپور و دیوار

طراحی سایت مشابه شیپور و دیوار

تایید آگهی ها در سایت دیوار توسط ادیمن سایت انجام میگیرد. البته میتوانید با قرار دادن رباتی این انتشار آگهی در سایت مشابه شیپور و دیوار را به صورت اتوماتیک انجام دهید. حذف آگهی پس از فروش باید توسط خود مشتری صورت گیرد. زیرا ممکن است که کاربران با مشاهده آگهی و شماره تماس به آگهی دهنده تماس بگیرند. آگهی دهنده موظف است که محصول و خدمات خود را صورت کامل معرفی کند. قیمت هر آگهی نیز میتواند در صورت تمایل فروشنده در سایت قرار گیرد.

رابط کاربری و تجربه کاربری سایت شیپور بسیار حرفه ای و جذاب است. تجربه کاربری راحت آن باعث شده که افراد در ساده ترین حالت ممکن از امکانات سایت استفاده نمایند. چیزی که اول به چشم مخاطبان شما می آید ظاهر سایت است. که باید در عین ساده بودن بسیار زیبا باشد. کاربران باید بتوانند با تعداد حرکات و اکشن های کمتر در سایت به هدف خود برسند. که این هدف میتواند پیدا کردن یک آگهی یا سفارش آن باشد.

سئو سایت شیپور نیز از مواردی است که باید پس از طراحی سایت به آن رسیدگی شود. طراحی سایت ریسپانسیو سایت آگهی مشابه شیپور منجربه بهبود تجربه کاربری و سئو سایت خواهد شد. شرکت طراحی سایت دئووب با خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت سرعت بالا و امنیت سایت شما را تضمین خواهد کرد.

طراحی وب اپلیکیشن مشابه شیپور و دیوار

طراحی وب اپلیکیشن مشابه شیپور و دیوار یکی از پیشنهاد هایی است که بعد از طراحی سایت آگهی مشابه شیپور به مشتریان خود میگوییم. لازم به ذکر است تنها داشتن سایتی مانند شیپور ضامن موفقیت شما نخواهد بود. شما باید شیوه های دیجیتال مارکتینگی که سایت شیپور و یا دیوار در پیش گرفته است را دنبال کنید. طراحی سایت حرفه ای مشابه شیپور کار شرکت طراحی سایت است که به درستی آن را برای شما انجام میدهد. اما باید ایده هایی درباره نحوه جذب ورودی از گوگل و کسب درآمد از راه اندازی این سایت داشته باشید. 

از نظر ما بعد از طراحی سایت شیپور به فکر شیوه های درآمدزایی از آن باشید که ما سئو سایت را به شما پیشنهاد میدهیم. با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت میتوانید در صفحه اول گوگل قرار گرفته و دیده شوید. در واقع مردم در سایت هایی که ترافیک خوبی ندارند آگهی های تبلیغاتی خود را قرار نمیدهند. بعد از سئو سایت باید اقدام به طراحی وب اپلیکیشن مشابه دیوار نیز کنید. که هزینه وب اپلیکیشن ها بسیار پایین بوده که میتوانید آن ها را درخواست دهید. برای اطلاع از هزینه سئو سایت و دیگر خدمات میتوانید از منوی بالا پیش فاکتور طراحی سایت را انتخاب کنید.

طراحی وب اپلیکیشن مشابه شیپور و دیوار

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها