طراحی سایت مشابه پونیشا

طراحی سایت مشابه پونیشا

پونیشا یک نوع طراحی سایت فریلنسری محسوب میشود که فرآیند های پروژه ای و دورکاری را تسهیل نماید. در واقع با توجه به پشرفت تکنولوژی و گسترده شدن بستر اینترنت شیوه کار کردن به روش سنتی کمتر از گذشته شده است. افراد تصور میکنند که کار کردن فقط با حضور در محل کار امکان پذیر است. امروزه افرادی هستند که به این سبک سنتی کار نمیکنند. و شیوه آن ها به این صورت است که زمان کار کردن را خود تعیین میکنند. در واقع پونیشا یک بازار کار آنلاین برای فریلنسرها است که طراحی سایت مشابه پونیشا یک مزیت محسوب میشود.

 افراد مختلف میتوانند پروژه های خود را در هر زمینه ای که هست را معرفی نمایند. این افراد به عنوان کارفرما ثبت نام کرده و میتوانن چندین پروژه ثبت نمایند. پروژه ها  در لیست پروژه های تعریف شده قرار میگیرند. که فریلسنرها میتوانند تمام پروژه ها را مشاهده کرده و برای هر کدام از آن ها درخواستی را ثبت نمایند. همچنین کارفرما ها نیز میتوانند به لیست فریلسنرها رفته و با انتخاب فیلتر ویژگی ها، به فریلسنرها درخواست دعوت به همکاری برای پروژه ها را ارسال نمایند.

در طراحی سایت فریلنسری مشابه پونیشا، فریلنسرها نیز با مشاهده درخواست های مستقیم و پروژه هایی که در لیست پروژه ها است میتوانند چندین پروژه را انتخاب کرده و درخواست همکاری بفرستند. میتوانند با توجه به نیازمندی های پروژه که تعریف شده است مدت زمان و قیمت انجام پروژه را اعلام نمایند.

طراحی سایت فریلنسری مشابه پونیشا

در واقع فریلنسرها فعالیت های خود را عموما به صورت دورکاری انجام میدهند. فعالیت ها و پروژه هایی که از راه دور توسط متخصصان انجام شده و تحویل داده میشود را فریلنسینگ گفته میشود. به این صورت است که شیوه مدیریت زمان و مکان بر عهده فریلنسرها است. طراحی سایت فریلنسری مشابه پونیشا، برای برون سپاری فعالیت ها بسیار مناسب است. کارفرمایان و فریلسنرها این امکان را دارند که همدیگر را پیدا کرده و با هم همکاری داشته باشند. از طریق سیستم امن نیز پرداخت ها انجام شده و سایت پونیشا به عنوان یک واسط برای شما خواهد بود.

بدانید که در طراحی سایت مشابه پونیشا، صاحب سایت به عنوان یک واسط خواهد بود. که ارتباط میان کارفرما و متقاضیان کار را به وجود میآورد. هر شخصی میتواند هم به عنوان کارفرما و هم به عنوان پیمان کار طراحی شود. سیستم پرداخت امن، حل اختلاف، سیستم نظرسنجی و غیره از طریق سایت انجام میشود. فیلتر های جستجو در این سایت ها بر حسب انتخاب کارفرمایان، فریلنسرها و پروژه ها متفاوت است در طراحی سایت فریلنسری مشابه پونیشا افراد میتوانند لیست پروژه های موجود را بررسی نمایند و درخواست خود را ارسال کنند.

دسته بندی پروژه ها در طراحی سایت پونیشا شامل اپلیکیشن، برنامه نویسی وب، تایپ، ترجمه، تولید محتوا ، طراحی سایت وردپرسی، طراحی لوگو و گرافیک، خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو ، طراحی قالب وردپرس و غیره است. برای طراحی سایت شبیه پونیشا میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت فریلنسری مشابه پونیشا
مزایای طراحی سایت شبیه پونیشا

مزایای طراحی سایت شبیه پونیشا

مزایای طراحی سایت فریلنسر پونیشا این است که افراد میتوانند رئیس کار خود باشند و دیگر واسطی د راین میان نیست که هزینه انجام پروژه ها نیز بالا باشد. فریلنسرها زمان بیشتری نسبت به کارمندان دارند. درآمد افراد نیز حد و مرزی نداشته و میتوانید پروژه های بیشتری را داشته باشید. مزیت طراحی سایت مشابه پارسکدرز یا پونیشا برای شما این است که تعداد مخاطبان شما در مدت زمان کوتاهی افزایش پیدا میکند.

در سایت پونیشا هر فریلسنری مسئولیت کل امور را بر عهده خود دارد. در این سایت ها مدیریت زمان نیز بسیار مهم است. در شرکت ها بیشتر کارمندان وقت خود را تلف میکنند تا آخر ماه حقوقی را بگیرند اما اگر در سایت های فریلنسری کار کنند میتوانند دیگر در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایند. فریلنسر ها باید در یک یا دو مهارت به صورت حرفه ای و تخصصی تسلط داشته باشند.

طراحی سایت پونیشا در واقع یک بازار بین المللی آنلاین است که از طریق آن کارفرمایان میتوانند عناوین شغلی خود را در سایت اعلام نمایند. فریلنسرها از سراسر دنیا میتوانند به درخواست شما پاسخ دهند. هر کارفرما نیز میتواند مبلغی را برای انجام کار پیشنهاد دهد اما در نهایت فریلنسرها انتخاب میکنند که با چه مبلغی میتوانند پروژه را پیاده سازی نمایند.

مزیت سایت پونیشا

از مزایای طراحی سایت مشابه پونیشا این است که افراد چه به عنوان کارفرما و چه به عنوان فریلنسر مدر هر جای دنیا که باشند میتوانند از امکانات و قابلیت های سایت استفاده کنند. درگاه های پرداخت خارجی مانند PayPal، MasterCart، VISA کارت نیز وجود دارد که افراد میتوانند از خارج از کشور هزینه ها را پرداخت نمایند. برای اینکه از از سطح بین المللی نیز از طریق گوگل ورودی کننده داشته باشید بهتر است که اقدام به طراحی سایت چند زبانه کنید.

طراحی سایت مشابه پونیشا 

 کسب درآمد با طراحی سایت مشابه پونیشا

هر کاربر میتواند برای اینکه از امکانات سایت استفاده کند در سایت عضو شود و برای عضویت ها نیز پکیج های مختلفی درنظر گرفته شده است. برای درآمدزایی از طریق طراحی سایت مشابه پونیشا باید بیزینس پلن های مناسب برای شما طراحی شود.

عضویت معمولی

حق این عضویت رایگان بوده و اعضا میتوانند تنها تا اندازه محدودیت پیشنهاد پروژه در سایت ارسال نمایند.

عضویت برنزی

حق این عضویت ماهیانه 35 هزار تومان است. اعضا میتوانند پروفایل حرفه ای خود را داشته و نشان برنزی را دریافت نمایند. در این صورت میتوانند ماهیانه حدود 60 پیشنهاد نیز ارسال نمایند.

عضویت نقره ای

حق عضویت این پلن ماهانه حدود 50 هزار تومان است. اعضا میتوانند نشان نقره ای دریافت نمایند.

عضویت طلایی

ماهیانه حدود 70 هزار تومان است که اعضای طرح نشان طلایی گرفته و میتوانند 240 پیشنهاد در ماه ارسال نمایند. علاوه بر هزینه هایی که بابت عضویت از کاربران دریافت میکنید میتوانید رویداد های متعددی همانند همایش ها، کارگاه هاا، مسابقات و غیره رو برپا کرده و مهارت های فردی افراد و شرکت ها را فراهم نمایید.

دریافت گزارشات آماری

 از مزایای طراحی سایت شبیه پونیشا این است که فریلنسر ها و کارفرمایان میتوانند در پنل خود یک گزارش آماری از نحوه عملکرد، درآمدزایی، تعداد پروژه ها و غیره داشته باشند. از این رو میتوانند تلاش کنند تا عملکرد آن ها بهتر است گذشته شود. افراد میتوانند گزارش عملکرد ها و نحوه وضعیت پروژه ها را به صورت هفتگی و ماهیانه مشاهده نمایند.

کسب درآمد با طراحی سایت مشابه پونیشا

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها