طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل را می توان برای جامعه هتل داران در نظر گرفت . امروزه بسیاری از افراد قبل از مسافرت برای انتخاب مکان اقامتی خود تحقیقات لازم را انجام می دهند. تا چند شبی را که در مسافرت هستند بتوانند در آرامش به سر ببرند . شما می توانید این امر را برای کاربران خود آسان نمایید. با ساخت سایت هتل این امکان را برای مسافران فراهم می کنید. تا بتوانند با خیالی آسوده اتاق خود را رزرو نمایند. برای این کار هتل دار محترم باید بتواند از امکانات سایت بدرستی استفاده نماید.

با طراحی سایت  رزرو هتل افراد میتوانند فضا و خدمات هتل شما را از طریق وب سایت تجسم کنند. زیرا ممکن است توریست از کشورهای مختلف داشته باشید. شما باید از طریق سایت رزرواسیون هتل توریست های عزیز را جذب هتل خود کنید. به این صورت میتوانید مهمان های بسیاری از سراسر جهان داشته باشید. هتل های مدرن تقریبا همه رزرواسیون خود را از طریق سایت هتل انجام میدهند. حائز اهمیت است که واقعیت آن چیزی که هستید را در سایت مراکز اقامتگاهی خود شرح دهید. تا مسافران با شما به مشکل برنخورند.

طراحی سایت هتل ارزان

طراحی سایت هتل ارزان برای هتل های با کیفیت بالا بدون کاربرد است. اگر میخواهید که در سطح جهانی مسافر بپذیرید. باید راه اندازی سایت حرفه ای با تمام امکانات داشته باشید. تا بتوانید خدمات بسیار خوبی به مسافران ارائه دهید. زیرا هدف اصلی هتل داران، آرامش و رضایت مشتریان است. یک سایت رزرو هتل باید ویژگی های کافی را داشته باشد. تا مسافران بتوانند بدون تماس تلفنی، رزرواسیون خود را انجام دهند. سرویس هایی که ارائه میدهید باید منطبق با سایت شما باشد.

اگر دارای مجتمع اقامتی هستید. یا بودجه کافی برای صرف هزینه طراحی وب سایت هتل ندارید. نگران نباشید. تیم طراحی دئووب با توجه به بودجه و نیاز شما، طراحی سایت هتل را انجام میدهد. بدین معنی است که با صرف هزینه پایین میتوانید. دارای سایت مجتمع اقامتی خود شوید.

طراحی سایت هتل ارزان
مزایای طراحی سایت هتل

مزایای طراحی سایت هتل

مزایای طراحی سایت هتل زیاد است. هتل ها و اقامتگاه های زیادی در دنیا وجود دارد. که رقابت میان جامعه هتل داران تنگاتنگ است. هدف هر هتل جذب مسافران بیشتر است. شما برای اینکه بتوانید مهمانان بیشتری داشته باشید. باید اقدام به طراحی وب سایت هتل یا اقامتگاه تفریحی خود بکنید. هتل شما با دارا بودن یک سایت استاندارد اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد. طراحی سایت هتل به منزله معرفی شما در سطح جهانی است.

همانطور که میدانید امروز افراد از طریق اینترنت کارهای خود را انجام میدهند. شما برای اینکه بتوانید از محدوده محلی خود فراتر کار کنید. باید یک سایت حرفه ای هتل داشته باشید. تا بدین وسیله به توریست خارجی از سراسر جهان خدمات ارائه دهید. افراد قبل ورود به شهر یا منطقه، ابتدا هتل یا اقامتگاه خود را از طریق اینترنت انتخاب میکنند. یکی از مزایای اصلی سایت هتل بخش رزرواسیون آنلاین است. زیرا مسافران بدون مراجعه حضوری، میتوانند مدت اقامت خود را رزرو کنند.

امکانات طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل همراه با امکانات و ویژگی های زیادی است. با توجه به نوع هتل یا اقامتگاه خود میتوانید. امکانات مختلفی به سایت مرکز اقامتگاهی خود اضافه کنید. اما توجه داشته باشید که باید امکانات اساسی مخصوص طراحی سایت رزرو هتل وجود داشته باشد. زیرا آیتم اصلی در طراحی سایت هتل، بخش رزرواسیون اتاق ها است. در ادامه به چند تا از امکانات مشترک میان هتل ها اشاره داریم. بر اساس ایده شما این امکانات میتواند بیشتر یا کمتر باشد.

طراحی سایت اجاره ویلا و طراحی سایت اجاره ملک نیز در دسته سایت های هتل و اقامتگاه قرار میگیرد. باید بدانید که بخش اصلی این سایت ها تایید اقامتگاه ها و واسط امین میان هتل و مسافران است

امکانات طراحی سایت هتل
رزرو روزانه هتل

رزرو روزانه

یک از مهمترین صفحات سایت هتل، بخش رزرو آنلاین است. افراد میتوانند از مرحله انتخاب اتاق تا پرداخت آنلاین، رزرو خود را تکمیل کنند. این سرویس باعث صرفه جویی در وقت مهمانان میشود. طراحی این بخش باید بسیار اصولی باشد. تمام جوانب احتمالی باید در این بخش سنجیده شود. افراد با مشاهده اتاق های خالی، بازه اقامتی خود را انتخاب میکنند. طراحی درست تجربه کاربری یا ux در این بخش بسیار مهم است.

نمایش ظرفیت اتاق ها

با ارائه جدول زمان بندی اتاق ها میتوانید باعث رضایت بیشتر مشتریان شوید. زیرا افراد قبل از انجام رزرو خود به این بخش سر میزنند. تا اتاق های خالی هتل شما را در تاریخ های مختلف مشاهده کنند. در نمایش اتاق های پر یا خالی نباید کوچکترین خطایی وجود داشته باشد. وگرنه سیستم شما را با مشکل جدی مواجه میکند. زیرا مسافران برنامه سفر خود را بر اساس این اطلاعات برنامه ریزی میکنند.

نمایش ظرفیت اتاق های هتل
راهنمای رزرو اینترنتی هتل

راهنمای رزرو اینترنتی

کاربران برای انجام عملیات رزرو نیاز به راهنمایی دارند. این بخش را باید به طریقه درست رزرواسیون اتاق ها بپردازید. و تمام راهنمایی های لازم را در این قسمت بگنجانید. زیرا ممکن است افرادی با سیستم رزرو آنلاین هتل آشنایی نداشته باشند. اما از این طریق میتوانند به راحتی عملیات سفارش آنلاین را یاد بگیرند. تا خود اتاق مورد نظر را انتخاب و رزرو نمایند. در طراحی سایت اجاره ویلا و اقامتگاه نیز این بخش وجود دارد که اگر اقامتگاهی مانند آپارتمان دارید پیشنهاد میدهیم که قابلیت های آن را مشاهده نمایید.

پیگیری رزرو

کاربرانی که ثبت سفارش میکنند باید بتوانند آن را پیگیری نمایند. زیرا ممکن است مراحل را به درستی انجام نداده باشند. زیرا عملیات رزرو بسیار مهم است. و سیستم یک هتل بر اساس رزواسیون منظم است. مسافران باید در صفحه کاربری خود بتوانند پیگیری رزرو را انجام دهند. البته امروزه تنها کاربران با یک کد میتوانند رزرو خود را قطعی کنند. و نیاز به ثبت نام ندارند.

پیگیری رزرو هتل
دسته بندی اتاق ها

دسته بندی اتاق ها

اتاق ها و بخش های مختلف هتل یا اقامتگاه تفریحی خود را دسته بندی کنید. این دسته بندی میتواند به کاربران کمک زیادی بکند. در این بخش فیلتری اعمل میشود که دارای چند آیتم پیشنهادی است. برای مثال میتوان به تعداد اتاق ها، رنج تعرفه ها، نوع سرویس ها, نوع اتاق و غیره اشاره نمود. اگر هتلی با اتاق های زیاد هستید. باید این ماژول در طراحی سایت هتل اضافه شود.

درباره هتل

شما در این بخش امکانات و خدمات هتل خود را معرفی میکنید. در این بخش تصاویری از محیط های مختلف هتل قرار داده میشود. تا کاربران بتوانند با فضای هتل یا اقامتگاه تفریحی شما آشنا شوند. شما میتوانید تیزری از تمام سرویس هایی که ارائه میدهید. در این بخش قرار دهید. تا کاربران با مشاهده ویدیو، روند خدمات دهی و محیط هتل شما بهتر تصمیم گیری کنند.

درباره هتل
درج توضیحات برای هر اتاق

درج توضیحات برای هر اتاق

هر یک از اتاق ها و یوئیت های هتل یا اقامتگاه شما دارای توضیحات منحصر به فرد است. اصولا در یک هتل اتاق ها برای اساس شرایطی که دارند دسته بندی میشوند. هر اتاق یا سوئیتی که بهتر باشد، تعرفه بالاتری نیز خواهد داشت. نوع سرویس دهی اتاق و سوئیت ها نیز باهم متفاوت است. شما باید توضیحات کاملی در مورد هر اتاق بنویسید. و تصاویر با کیفیت از آن اتاق را آپلود نمایید.

پیشنهاد های ویژه

شما میتوانید در زمان های خاصی، پیشنهاد های ویژه در نظر بگیرید. این پیشنهادات ویژه، مشتریان شما را هیجان زده خواهد کرد. آن ها از این برنامه خوششان خواهد آمد. و مرتبا به سایت هتل یا اقامتگاه تفریحی شما سر میزنند. شما در این بخش میتوانید مراسمات مختلفی که برگزار میشود را عنوان کنید. تا در صورت تمایل، کاربران در برنامه های شما شرکت نمایند.

پیشنهاد های ویژه هر اتاق
ارائه تخفیف هتل

ارائه تخفیف

مشتریانی که از سرویس های شما زیاد استفاده میکنند. باید از امتیازات بیشتری برخوردار باشند. ما باید برای این مهمانان عزیز، تخفیف های شگفت انگیزی قرار دهید. تا آن ها با رضایت کامل در مسافرت های بعدی به هتل شما بیایند. این تخفیف ها باعث میشود که مشافران استقبال بیشتری از هتل شما بکنند. این کپن ها را میتوانید در پروفایل کاربران قرار دهید. و در صورت لزوم ایمیلی برای آنان ارسال کنید. برای مثال میتوانید مانند طراحی سایت مشابه علی بابا تخفیف های ویژه به مناسبت های مختلف برای هتل و متل خود ارائه دهید.

معرفی رستوران های داخل هتل

اگر هتل یا اقامتگاه تفریحی شما مجهز به رستوران های مختلف است. میتوانید در این بخش به معرفی رستوران ها بپردازید. تا مشتریان ترغیب شوند از رستوران های شما استفاده کنند. در این روش افرادی که اقامت ندارند نیز به رستوران هتل شما می آیند. در این بخش تصاویر زیبایی از محیط رستوران و غذاهایی که سرو میکنید قرار دهید. همچنین میتوانید لیست منو غذا را در سایت آپلود نمایید.

رستوران های داخل هتل
طراحی وب سایت هتل

معرفی مکان های توریستی

یکی از خدمات هتل داران، انجام فعالیت های گردشگری توریست ها است. در این بخش مکان های مختلف گردشگری، تفریحی، تاریخی، زیارتی در آن شهر معرفی میشود. تا مهمانات با مشاهده این بخش در تورهای تفریحی شما شرکت کنند. در این قسمت جدول زمان بندی تورهای گردشگری درون شهری را قرار دهید. تا مراجعه کنندگان بتوانند با مکان های مختلف شهر یا کشور شما آشنا شوند. در ضمن میتوانید با آژانس های گردشگری نیز برای گردش توریست همکاری کنید. توصیه میکنیم که در مورد طراحی سایت خدمات گردشگری هتل ها نیز مطالعه ای داشته باشید.

نظرسنجی

یکی از امکانات که در طراحی سایت هتل استفاده می شود قسمت نظر سنجی هتل است. که با این روش به مسافران قبلی خود اجازه می دهید. تا رضایت خود را برای دیگران به اشتراک بگذارند. و همین امر باعث شده تا مسافران بیشتری به سمت هتل شما حرکت نمایند. نظرسنجی کمک میکند که خدمات و سرویس های اقامتگاه خود را بهبود دهید.

نظرسنجی هتل
درگاه سایت هتل

درگاه

بخش درگاه نیز یکی دیگر از امکانات می باشد. که مسافران با پرداخت بیعانه به صورت آنلاین به شما اطمینان میدهند. که به سمت هتل شما حرکت خواهند نمود. که هم می توان از طراحی سایت درگاه واسط و یا درگاه مستقیم استفاده نمود. با قرار دادن تقویم همانند طراحی سایت اجاره ویلا و یا طراحی سایت املاک مسافران. با هدف قرار دادن روز های مد نظر می توانند. اقدام به رزرو اتاق نمایند .

طراحی سایت هتل با وردپرس

طراحی سایت هتل میتواند با وردپرس انجام پذیرد. خوشبختانه مدیریت محتوای وردپرس امکانات مربوط به یک سایت هتلداری دارد. اگر دارای سایت رزرواسیون هتل داری هستند. و از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا جوملا استفاده می کنند. باید عرض کنیم ، تیم تخصصی دئووب می تواند. پلاگین های مد نظر شما را طبق اصول وردپرس و جوملا طراحی کند. و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

درست است که سیستم مدیریت محتوای وردپرس در ظاهر ساده است. اما افراد زیادی هستند که خود را متخصص این کار میپندارند. زیرا گمان میکنند که پیاده سازی سایت هتل با وردپرس آسان است. اما بدانید که برای سایت رزرواسیون هتل خود ارزش قائل شوید. و برای طراحی سایت هتل یا اقامتگاه خود به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. زیرا استفاده از افراد غیر متخصص در این کار، شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

طراحی سایت هتل با ورپرس
طراحی سایت هتل با دئووب

طراحی سایت هتل با دئووب

امروزه بسیاری از هتل داران و صاحبان اقامتگاه های تفریحی نیاز به سایت دارند. تا بتوانند خدمات و سرویس های خود را به دید عموم برسانند. با طراحی سایت هتل حرفه ای جایگاه ویژه ای پیدا خواهید کرد. شرکت طراحی سایت دئووب، کادر برنامه نویسی مجربی دارد. که میتواند سایت های زیبا و کارپسندی در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همانطور که میدانید طراحی رابط کاربری یا همان ظاهر گرافیکی سایت هتل بسیار مهم است.

با تجربه ای که در زمینه سایت هتلداری داریم. میتوانید بهترین سایت با امکانات پیشرفته را داشته باشید. طراحی سایت هتل باید کاربر پسند باشد. زیرا بازدیدکنندگان شما افراد عام نیز هستند. ایده خلاقانه کارشناسان طراحی دئووب به شما کمک خواهد کرد. در طراحی سایت اقامتگاه خود همانند طراحی سایت آژانس مسافرتی، یک بخش اضافه کنید. در این بخش امکان خرید یا رزرو بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس را لحاظ کنید. تا مسافران تمام اقدامات سفر خود را، در سایت رزرواسیون هتل شما انجام دهند.

هدف از طراحی سایت هتل

در ابتدا باید هدف خود از طراحی سایت هتل را مشخص کنید. کارشناسان ما بر اساس اهداف شما سناریو طراحی سایت هتل را مشخص میکنند. شما باید بدانید که برای چه اقدام به طراحی سایت کرده اید. چه خدماتی میخواهید ارائه بدهید. هتل شما دارای چه امکاناتی است. در واقع در سایت رزرواسیون هتل، امکانات واقعی لحاظ میشود. هرچه اقامتگاه پیشرفته تری داشته باشید. سایت شما نیز باید تمام آن ویژگی ها را داشته باشد.

برای برندسازی هتل خود باید اقدام به طراحی سایت حرفه ای بکنید. و تمام آیتم های حرفه ای بودن را در سایت لحاظ کنید. بعد از طراحی باید سئو سازی سایت و بهینه سازی سایت خود را انجام دهید. تا بتوانید در رتبه های اولیه گوگل قرار بگیرید.

هدف از طراحی سایت دانلود
چرا طراحی سایت هتل

چرا طراحی سایت هتل 

امروزه افراد برای کسب اطلاعات از بستر اینترنت استفاده میکنند. یا حتی کارهای روزمره و اساسی خود را نیز با این ابزار انجام میدهند. امروزه سایت های زیاد اعم از املاک، خودرو، گردشگری و … در حال ساخت است. که هدف این کسب و کارها، معرفی خود در محیط وسیع تر است.

با طراحی سایت هتل میتوانید مسافران بیشتری پذیرش کنید. و هتل یا اقامتگاه تفریحی خود را رونق بیشتری بدهید. شما باید بتوانید خود و خدمات خود را به درستی معرفی کنید. لازمه اینکار داشتن یک سایت استاندارد است.

درباره طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل در فضای وب به ارائه خدمات هتل داری میپردازد. نحوه ارائه این سرویس ها به نوع کار شما بستگی دارد. هرچه فعالیت شما در دنیای واقعی حرفه تر باشد. در دنیای مجازی هم میتواند زیبا بدرخشید. سایت های زیادی در زمینه هتل داری در حال پیاده سازی است. شما باید بتوانید نظر مسافران را به سمت هتل خود جلب کنید. برای این کار باید یک سایت حرفه ای با تمام امکانات داشته باشید. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند بهتر میدانند که امروزه فعالیت در فضای وب سود بیشتری نسبت به افرادی که در دنیای واقعی فعالیت دارند ، میباشد .

ساخت سایت هتل

طراحی سایت هتل حرفه ای

طراحی سایت هتل حرفه ای، به حرفه ای بودن شما در واقعیت مربوط است. حرفه بودن یک سایت را آیتم های زیاد مشخص میکند. از جمله اینکه امکانات پیشرفته ای در سایت داشته باشید. تا کاربران بتوانند به خوبی از سرویس های شما در فضای اینترنت بهره ببرند. در طراحی سایت رزرواسیون هتل ظاهر سایت نیز مهم است. یک سایت برای حرفه شدن زمان و هزینه زیادی را صرف میکند. پس باید صبور باشید و پشتکار داشته باشید. زیرا اهداف بلند مدت نیاز به زمان بیشتری دارند.

طراحی سایت هتل اختصاصی

طراحی اختصاصی سایت هتل

ساخت سایت هتل را می توان به دو صورت اختصاصی و با وردپرس انجام داد . ما طراحی سایت اختصاصی را برای افرادی پیشنهاد می کنیم که قبلا سایت های دیگری در اختیار داشتند. و می خواهند به صورت حرفه ای تر در فضای اینترنت فعالیت کنند. و یا اینکه با طراحی سایت وردپرس به امکانات مد نظر خود نمی توانند برسند. زیرا ممکن است بعضی از امکاناتی را که شما مدنظر دارید را در کتابخانه خود نگنجانده باشد.

سئو سایت هتل

سایت های زیادی در زمینه هتل وجود دارد. یکی از مهمترین بخش های که باید در هنگام طراحی سایت هتل در نظر گرفت. بخش بهینه سازی سایت هتل می باشد. که ما از همان ابتدا به این موضوع اهمیت خواهیم داد. شما برای دیده شدن در دنیای وب باید اقدام به سئو سایت مرکز اقامتگاهی خود کنید. تا بتوانید برای کسب درآمد بیشتر از طریق وب مسافران خود را جذب نمایید .

کاربران اینترنت تنها چند لینک ابتدایی حاصل از سرچ را مشاهده میکنند. وقتی برای دیگر سایت ها نمیگذارند. بهینه سازی و سئو سایت هتل؛ باعث قرار گیری شما در رتبه های اولیه گوگل میشود. یکی دیگر از موارد مهم در سئو گوگل مپ می باشد که باید هتل خود را در گوگل مپ به ثبت برسانید. سایت های موفق هستند که در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشند و یا برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل اقداماتی را انجام داده باشند .

اینکه از طریق سایت های واسط به جذب مشتری نمایید کار شاقی را انجام نداده اید . اینکه بدون واسطه و شخصا اینکار را بتوانید انجام دهید توانسته اید در دنیای وب حرفی زده باشید . بسیاری از این سایت ها هستند که با گرفتن مشخصات هتل شما به جذب مشتری و یا مسافرتی میکنند و گاها دیده شده است که ساخت سایت آژانس مسافرتی اینکار را انجام میدهد . خوب است که خود شما اینکار را بتوانید انجام دهید .

سئو سایت هتل
سفارش طراحی سایت هتل

سفارش طراحی سایت هتل

چنانچه شما عزیزان تمایل به طراحی سایت هتل و مراکز اقامتگاه دارید می توانید درخواست خود را برای کارشناسان ما از بخش تماس با ما ارسال نمایید و چنانچه پیشنهاد و انتقادی دارید برای ارسال نمایید تا روند کاری بهتری را برای شما در نظر بگیریم .
چنانچه تمایل دارید سئو سایت هتل شما توسط شرکت دئووب انجام شود. می توانید از بخش تماس با ما و قسمت سئو سایت را برای تیم پشتیبانی ما ارسال نمایید. تا اولین فرصت کارشناسان سئو با شما تماس بگیرند.

 

طراحی سایت هتل

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها