طراحی سایت کارواش

طراحی سایت کارواش

به صورت گسترده طراحی سایت کارواش به صورت حرفه ای میتواند برای مشاغلی که در این زمینه فعالیت دارند وجود داشته باشند. سایت کارواش شما میتواند خدمات در محل یا در محل کارواش وجود داشته باشد. به این صورت که افراد میتوانند در بخش خدمات حضوری انتخاب نمایند که ماموران شما در زمان مقرر شده حاضر شده تا بتوانند خدمات کارواش را در منزل یا محل کار انجام دهند. یا اینکه ماشین را از شما تحویل گرفته و شستشو را انجام داده و به شما بازمیگردانند.

خدمات و سرویس های کارواش میتواند در بخش های توشویی، موتورشویی، بیرون شویی، تعمیرات و غیره باشد. کسب و کارها به گونه ای شده اند که اگر از روش های آنلاین برای جذب مشتری استفاده نکنید به مرور در صنف خود کمرنگ خواهید شد. ممکن است که کارواش شما در یک بخش جغرافیایی خوبی واقع شده باشد. اما از آنجایی که کارواش های سیار و سایت های خدماتی کارواش به روی کار آمده اند دیگر افراد به شما مراجعه نخواهند کرد.

شرکت دئووب به شما اعلام میکند اگر در این صنف شستشو و خدمات اتومبیل فعالیت دارید حتما اقدام به طراحی وب سایت کنید. زیرا خودرو یکی از مواردی است که باید از آن نگه داری شود. و به توجه به افزایش روزانه تعداد ماشین ها شما با راه اندازی سایت در زمینه خدمات خودرو میتوانید درآمد خوبی داشته باشید. مهم این نیست که محل اصلی کارواش شما کجاست. افراد خدماتی شما در هر نقطه ای از شهر حاضر میشوند.

طراحی سایت و اپلیکیشن کارواش سیار 

این روزها افراد مشغله بیشتری دارند و ممکن است که وقت این را نداشته باشند که به صورت متعدد ماشین شخضی خود را تمیز نمایند. به همین دلیل کارواش های بسیار زیادی در محل زندگی شما وجود دارند. اما گاهی در روزهای تعطیل که میخواهید ماشین خود را برای شستشو به کارواش ببرید باید در صف طولانی قرار بگیرید. در واقع طراحی سایت کارواش در مجموعه طراحی سایت خدماتی قرار میگیرد.

برای صرفه جویی در وقت ، شرکت هایی به روی کارآمده اند که خدمات کارواش آنلاین انجام میدهند. برای مثال طراحی سایت آچاره یکی از خدمات کارواش در محل را در سرویس های خود دارد. طراحی سایت کارواش بدین منظور است که افراد بتوانند خدمات شستشوی اتومبیل خود را درخواست دهند. که به دو صورت در محل و در مارواش میتواند انحام شود. که طراحی سایت خدمات سیار کارواش یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای شناخته شدن است.

شرکت طراحی سایت دئووب به شما نیز پیشنهاد میدهد که داشتن یک سایتی که به درآمدزایی کمک میکند را فدای هزینه های ناشی از آن نکنید. ما تجربه این را داشته ایم برای کسب و کارهایی که به چشم نمی آمدند سایت طراحی نماییم که بسیاری از آن ها بسیار موفق شدند. شما نیز در هر زمینه ای که تخصص دارید میتوانید نیروی نظافتی خود را به صورت آنلاین درخواست نمایید. و به راحتی میتوانید تعرفه های حاصل از آن را مشاهده نمایید.

طراحی سایت و اپلیکیشن کارواش سیار
 امکانات طراحی سایت کارواش

 امکانات طراحی سایت کارواش سیار

  • امکان معرفی و تبلیغ کسب و کار خود با طراحی سایت کارواش که به صوت کلی خدمات، اهداف خود را تعرفی نمایید و شمارهه ای تماس و آدرس خود را نیز از طریق نقشه گوگل نیز نمایش دهید.
  • کاربران میتوانند در سایت ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوند. از میان پلن های موجود نیز سفارش شستشو اتومبیل خود را درخواست نمایند.
  • خدمات و سرویس های کارواش و شستشوی اتومبیل را میتوانید به صورت دسته بندی شده قرار دهید.
  • از طریق سایت میتوانید با بخش پشتیبانی کارواش آنلاین نیز در ارتباط باشید تا سوالات، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایید.
  • کاربران میتوانند در فرم مربوطه نوع اتومبیل، نوع شستشو، سرویس حضوری در محل یا کارواش و غیره را انتخاب نمایند. که در این صورت با ارسال سفارش و پرداخت هزینه میتوانند سفارشات خود را نیز از طریق سایت پیگیری نمایند.
  • قرار دادن اخبار و اطلاعیه ها برای کارواش ها بسیار مهم است. زیرا برا افزایش سئو سایت باید سایت شما فعالیت داشته باشد. و یکی از مواردی که برای گوگل بسیار مهم است بروزرسانی محتوایی سایت است.
  • کاربران و مخاطبان شما میتوانند در بخش های مربوطه در مورد خدمات کارواش شما نظرات خود را اعلام نمایند. تا دیگر کاربارن نیز با توجه به این موضوع درخواست خود را ثبت نمایند.
  • لازم به ذکر است که قابلیت ها و امکانات طراحی سایت کارواش آنلاین به نوع سلیقه و سایت شما بستگی دارد. و مواردی که در بالا عنوان شد برای این است که در جریان تعدادی از امکانات پایه ای وب سایت کارواش باشید.

طراحی سایت کارواش

 

طراحی سایت کارواش آنلاین

یکی از مهمترین قدم ها در دنیای دیجیتال حضور فعال شما است. کسب و کار خود را باید به صورت آنلاین ارائه دهید. تا اینکه بتوانید در صنف خود مشتریان قدیکی خود را نگه دارند و در کنار آن مشتریان جدیدی را داشته باشید. طراحی سایت کارواش آنلاین میتواند به دو صورت طراحی سایت وردپرسی و طراحی سایت اختصاصی برای شما انجام شود. که باید نوع آن را با توجه به نوع بودجه خود انتخاب کنید. البه ما پلن طراحی سایت ارزان قیمت نیز ارائه میدهیم. که برای مشتریانی است که بودجه کافی برای راه اندازی وب سایت خود را ندارند.

همچنین ظاهر سایت و ماژول هایی که برای آن نوشته میشود بر روی قیمت سایت تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین میتوانید از این طریق جلوه بسیار خوبی به سایت خود بدهید. البته لازم به ذکر است که در طراحی سایت وردپرس ما قالب سایت کارواش را به صورت اختصاصی برای شما کدنویسی و طراحی میکنیم. بنابراین نگرانی برای قالب آماده نداشته باشید.

اگر در مسیری که حرکت نیکنید مشاوره درستی نداشته باشید باعث میشود که نتوانید به اهداف خود برسید. ما مشاوره های تخصصی را اارائه میدهیم که بتوانید از طرق سایت خود درآمدزایی نمایید. نه اینکه صرفا بخواهید یک سایت راه اندازی کنید. زیرا این کار را ممکن است هر شخصی با کیفیت یا بی کیفیت برای شما انجام دهد. بنابراین در همین ابتدای کار شرکت مناسب برای طراحی سایت کارواش خود را بیابید. تا مشاوران شرکت معتبر بتوانند به شما مشاوره های تخصصی خود را ارئه دهند. از طرفی همانطور که همیشه برای همه سایت گفته میشود این است که بهینه سازی و سئو سایت کارواش خود را درنظر داشته باشید چون موضوع بسیار مهمی است و گوگل شما را با رعایت قواعد سئو در نتایج جستجو نشان میدهد.

 

 

 

طراحی سایت کارواش آنلاین

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها