طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی در گذشته کارجویان و کارفرما ها برای پیدا کردن شغل یا نیروی مورد نظر زمانی زیادی صرف میکردند. یکی از روش ها اقدام به تهیه روزنامه های آگهی استخدام بود. که کاری وقت گیر و پر هزینه بود. امروزه افراد به صورت اینترنتی شغل یا نیروی مورد نظر خود را پیدا میکنند. با طراحی سایت کاریابی و استخدام افراد میتوانند. به سایت شما مراجعه کنند. و به صورت آنلاین درخواست شغلی خود را ثبت کنند. که کاری بسیار کم هزینه ای خواهد بود.

با طراحی وبسایت کاریابی و استخدام باعث اتصال نیروی کار به کارفرمای مناسب میشوید. در گذشته افراد باید برای مصاحبه به شرکت های مختلفی میرفتند. اما حال میتوانند. از طریق سایت شما مصاحبه را به صورت آنلاین برگزار کنند. و نیاز نباشد که مسافت زیادی تا آن شرکت بروند. همچنین افراد میتوانند از شهرها یا کشورهای مختلف از طریق سایت استخدامی درخواست بدهند. محدودیت جغرافیای و زمانی از بین خواهد رفت. سایت هایی زیادی در زمینه استخدام فعالیت دارند. شما هم یکی از آن ها باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران دئووب در این زمینه تماس بگیرید.

طراحی سایت کاریابی ارزان

طراحی سایت کاریابی ارزان یکی از پنل های طراحی ما است. با دارا بودم بودجه کم نیز میتوانید صاحب سایت استخدام خود شوید. البته باید توجه کنید که منظور از طراحی سایت ارزان یعنی اقتصادی است. زیرا هرچه امکانات سایت بیشتر باشد. باید ماژول های بیشتری کدنویسی شود. برای این منظور باید طراحی سایت اختصاصی را انتخاب نمایید. که هزینه طراحی سایت کاریابی شما بیشتر خواهد شد.

این نوع وب سایت ها را میتوان هم به صورت طراحی سایت با وردپرس و هم به صورت طراحی سایت اختصاصی . طراحی نمود که بستگی به شما و مقدار هزینه ای که قرار است بفرمایید ؛ دارد . ما در ابتدا به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . و دلیل این پیشنهاد ما را میتوانید از بخش مربوطه وردپرس مطالعه نمایید .

طراحی سایت کاریابی ارزان
مزایای طراحی سایت کاریابی

مزایای طراحی سایت کاریابی

شرکت های در زمینه کاریابی و استخدام وجود دارند. که افراد باید به صورت حضوری مراجعه کنند. با طراحی سایت کاریابی میتوانید. به صورت آنلاین به کارجویان و کارفرما ها خدمات ارائه دهید. و اطلاعات جامعی از مشاغل داشته باشید. یکی از مزایای طراحی سایت استخدام این است. که افراد در صورت تمایل میتوانند. با صرف هزینه مشخصی آگهی استخدام خود را ویژه و فوری کنند.

از مزایای سایت استخدامی این است. که میتوانید یک بانک جامع از ایمیل و تلفن های شرکت ها و کارجویان باشید. و در صورت لزوم کارفرما با پرداخت هزینه میتوانند. به پروفایل کارجویان دسترسی داشته باشند. که این باعث درآمد زایی شما خواهد بود. همچنین به صنعت استخدام و کاریابی کمک بسیار زیادی خواهید کرد. البته قابل به ذکر است. از نظر امنیتی کارجویان میتوانند مشخص کنند. که آیا اطلاعات پروفایلشان نمایش داده شود یا خیر. در صورت تمایل اطلاعاتشان به کارفرماها ارسال میشود.

امکانات طراحی سایت کاریابی

در طراحی سایت کاریابی و یا استخدام امکانات فراوانی را میتوان در سایت قرار داد . این نوع وب سایت ها تقریبا الگوریتمی شبیه به طراحی سایت املاک دارند . اما با هم تفاوت های فاحشی دارند . شما در سایت کاریابی خود میتوانید از امکانات زیادی استفاده نمایید . چرا که علاوه بر پیدا کردن فرصت های شغلی میتوانید به تبلیغات هم بپردازید . که از امکانات طراحی سایت تبلیغاتی میتوانیم استفاده نماییم.

همچنین میتوانید بخش های آموزشی برای کارجویان قرار دهید. بدین منظور که در هنگام انتخاب شغل به چه چیزهایی توجه کنید و نحوه مصاحبه با شرکت ها را به چه صورت انجام دهند. برای این بخش میتوانید قابلیت های طراحی سایت آموزش مجازی را ملاحظه فرمایید.

ما قصد داریم در این بخش از سایت امکاناتی را که میتوان در طراحی سایت استخدامی استفاده نمود را برای شما لیست کنیم . تا بهتر بتوانید در هنگام سفارش به این موضوعات بپردازید. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید . کارشناسان ما همواره در کنار شما بوده و در این زمینه شما را راهنمایی خواهند نمود.

امکانات طراحی سایت کاریابی
پنل کاربری کارجویان

پنل کاربری کارجویان

در طراحی سایت کاریابی و استخدام پنل کاربری کارجو مهم است. زیرا از طریق آن میتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. و رزومه خود را قرار دهند. و در این بخش اعلانات مربوط به پذیرش یا عدم پذیرش کارفرما اعلام میشود.

پنل کاربری کارفرمایان

در طراحی سایت کاریابی و استخدام، کارفرمایان میتوانند. پروفایل اطلاعات شرکت خود را بسازند. تا کارجویان از جزئیات آن شرکت آگاهی پیدا کنند. و با پرداخت هزینه ای به تعدادی از پروفایل کارجویان دسترسی داشته باشند. تا بتوانند درخواست نیاز به نیرو را ارسال کنند.

پنل کاربری کارفرمایان
رزومه ساز آنلاین

رزومه ساز آنلاین

در این بخش کارجویان میتوانند. با بهره گیری از تکنولوژِی رزومه ساز آنلاین، رزومه مناسب خود را در یکی قالب استاندارد بسازند. تا بتوانند رزومه ایجاد شده را در قالب یکی فایل خروجی بگیرند. و به شرکت های موردنظر ارسال کنند.

بخش اخبار و مقالات

در این بخش اخبار و مقالات مختلفی در مورد شرکت ها، استخدام، نحوه مصاحبه و غیره قرار داده میشود. تا کاربران بتوانند اطلاعات مفیدی در زمینه های آینده شغلی خود کسب کنند. مطالب این بخش باید هدفمند و مفید برای کارجویان باشد. برای قابلیت های بیشتر میتوان از ویژگی های طراحی وب سایت خبری استفاده کرد.

بخش اخبار و مقالات
پل ارتباطی کارفرما ها و کارجویان

پل ارتباطی کارفرما ها و کارجویان

کارفرما و کارجوی موردنظر در صورت پذیرش درخواست میتوانند. از طریق پنل کاربری خود گفت و گوی آنلاین داشته باشند. تا زمان مصاحبه حضوری یا آنلاین را مشخص کنند. همچنین کارفرما میتواند از طریق حساب کارجو تماس تلفنی برقرار کند.

معرفی شرکت ها

در این بخش به معرفی شرکت های مختلف پرداخته میشود. تعدا پرسنل، سال تاسیس، تعداد و نوع درخواست آن ها به نیروی کار مشخص میشود. کارجویان میتوانند در یک لیست کلی تمام شرکت های مرتبط با کار خود را مشاهده کنند. میتوانید طراحی سایت شرکتی ارزان را در بخش مربوطه مشاهده نمایید.

معرفی شرکت ها
پیشنهاد آگهی های مرتبط از طریق ایمیل

پیشنهاد آگهی های مرتبط از طریق ایمیل

در طراحی سایت کاریابی و استخدام، پیشنهادات استخدامی مرتبط را نمایش دهید. سیستم پیشنهادات مشابه درخواست کارجو یا کارفرما بسیار مفید است. شما میتوانید روزانه ایمیلی مرتبط با درخواست ها به کارفرماها و کارجویان ارسال کنید.

فیلتر های پیشرفته برای انتخاب شغل

کارجویان در بخش لیست مشاغل باید بتوانند. شغل مورد نظر خود را انتخاب کنند. برای این منظور فیلتر هایی تحت عنوان رنج حقوق، نوع ساعت کاری از لحاظ پاره وقت، تمام وقت و دورکاری، عنوان شغلی و غیره میتواند تعبیه شود.

فیلتر های پیشرفته برای انتخاب شغل
فیلترهای پیشرفته برای انتخاب کارجو

فیلترهای پیشرفته برای انتخاب کارجو

در طراحی سایت استخدام و کاریابی، کارفرماها میتوانند. با پرداخت هزینه لیست کارجویان مورد نظر خود را ببینند. بدین منظور باید فیلتری تعبیه شود. که ویژگی های عنوان شغلی، سن کارجو، نوع حضور کارجو، حقوق، مهارت های مورد نیاز و غیره تعبیه شود.

طراحی سایت کاریابی با وردپرس

طراحی سایت کاریابی با وردپرس یکی از پلن های طراحی ما است. در این بخش قالب وردپرس از ابتدا برای شما طراحی و کدنویسی میشود. تا مطابق با سایت موردنظر کاریابی شما باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت استخدام و کاریابی شما مناسب است. زیرا مطابق با آن تمام پلاگین مرتبط نوشته خواهد شد. طراحی سایت اختصاصی کاریابی نیز بدون پلتفرم وردپرس انجام میشود. و پنل اختصاصی با زبان برنامه نویسی های دیگر نوشته خواهد شد.

خوشبختانه برای طراحی سایت با وردپرس کاریابی تمامی امکانات به صورت رایگان . در کتابخانه وردپرس موجود است . و شما دیگر نگران کمبود امکانات نباشید . چرا که با همین طراحی سایت با وردپرس میتوانیم یک سایت حرفه ای در زمینه کاریابی و استخدام برای شما برنامه نویسی نماییم .

این مطلب را باید بدانید که قالب وردپرس شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد . شما میتوانید از قالب های آماده نیز استفاده نماید . که ما این موضوع را به شما پیشنهاد نمیکنیم .

طراحی سایت کاریابی با وردپرس
طراحی سایت کاریابی با دئووب

طراحی سایت کاریابی با دئووب

طراحی سایت کاریابی باید رابطه کاربری زیبا و آسانی داشته باشد. تا کاربر بتواند تعامل خوبی با سایت شما داشته باشد. سایت های استخدامی که پیچیدگی های زیادی دارند. کاربر را گیج میکنند. باید محتواها و المان های سایت در عین پیچیدگی بسیار منظم در سایت قرار بگیرند. همچنین سرعت سایت بسیار مهم است. زیرا اگر پایین باشد. کاربران به سایت های دیگر مراجعه میکنند.

شرکت طراحی سایت دئووب از اصول طراحی سایت های کاریابی خارجی و معروف الهام گرفته است. و تمام جوانب و نیاز های شما را در نظر خواهد گرفت. که بهترین ساخت سایت کاریابی و استخدام را برای شما انجام دهد. هزینه طراحی سایت کاریابی با دئووب نسبت به مزایایی که دارد بسیار مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما صحبت نمایید.

هدف از طراحی سایت استخدام

با طراحی سایت کاریابی، کارفرما ها میتوانند. به صورت آنلاین نمونه کارهای کارجو را ببینند. و این به تصمیم گیری شرکت ها بسار کمک خواهد کرد. همچنین میتوانید نظرسنجی قرار دهید. تا افراد بتوانند نظر خود را در مورد شرکت های مختلف اعلام کنند. ما با طراحی این نوع وب سایت ها میتوانیم یک بازاریابی اینترنتی خوب را در سایت شما رقم بزنیم . شما میتوانید از سایت های دیگر سفارش کار را دریافت نمایید .

یا در بخشی تجربیات افراد از مصاحبه ها را قرار دهید. این امر به افراد تازه کار بسیار کمک خواهد کرد. با طراحی سایت استخدامی، کمک میکنید تا افراد شغل مناسب خود را پیداکنند. و شرکت را متناسب با ویژگی هایی که میخواهند انتخاب کنند.این نوع امکانات را نیز میتوان در سایت های دیگر مشاهده نمود . و مفید بودن این امکانات را به اثبات رساند . طراحی سایت مراکز تجاری جزو این نوع سایت ها بوده که میتوان برای هدف از ساخت سایت کاریابی را هدفمندتر کرد .

بسیاری از سازمان و شرکت های دولتی و خصوصی در این سایت ها ثبت نام میکنند و به ازای یافتن کارجو موردنظر هزینه پرداخت مینمایند که با این سایت ها بسیاری از افراد شغل پیدا کرده اند و بسیاری از سازمان ها نیز کارمند موردنظر خود را یافته اند. این نوع سایت مانند طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی ها است که بسیار بازدیدکننده دارد.

هدف از طراحی سایت کاریابی
چرا طراحی سایت کاریابی

چرا طراحی سایت کاریابی

شرکت های زیادی به دنبال نیروی کار هستند. شما میتوانید با طراحی سایت کاریابی و استخدام پاسخگوی نیاز این شرت ها باشید. همچنین فریلنسرهایی هستند که در منزل کار میکنند. آن ها به دنبال سایتی هستند که خود را در آن معرفی کنند. همچنین افرادی که برای پروژه خود نیاز به نیروی کار دارند. میتوانند به سایت مراجعه کرده و درخواست خود را همراه با قیمت مناسب ثبت نمانید.

افراد در صورت تمایل پروژه را انتخاب کرده. و به کارفرما پیام پذیرش پروژه ارسال میکنند. و بدین ترتیب همکاری طرفین شروع شود. شما میتوانید بعد از پذیرش همکاری، درصدی از مبلغ پروژه را دریافت نمایید. که به درآمدزایی شما کمک خواهد کرد. همچنین میتوانید تبلیغات های مختلفی در سایت خود قرار دهید. و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

وجود این سایت ها از این جهت خوب است که افراد میدانند که یک شرکت چه شرایطی دارد. برای مثال بحث بیمه کاری بسیار مهم است که در قسمت جستجو میتوانید فیلتر نمایید. میتوانید در ضمن بخشی برای بیمه کارمندان قرار دهید و از ویژگی طراحی سایت خدمات آنلاین بیمه ای استافده کنید.

طراحی سایت استخدامی

نرخ بیکاری در اغلب کشورها بالا رفته است. همچنین با توجه به وضعیت قرنطینه بسیاری از افراد شغل خود را از دست داده اند. و برای پیدا کردن شغل دیگر در اینترنت به جستجو میپردازند. تا بتوانند موقعیت شغلی مناسب خود را انتخاب نمایند. با طراحی سایت کاریابی و استخدام این کمک را به افراد خواهید کرد. تا اوضاع اقتصادی نیز بهبود یابد. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم درمورد این نوع وب سایت ها که میتواند در کسب و کار شما تاثیر داشته باشد . اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار داده باشیم . شما برای مشاوره میتوانید از بخش زیرین همین مقاله در مورد سفارش طراحی سایت نیز اطلاعاتی را کسب نمایید. 

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای کاریابی یکی از پلن های طراحی سایت دئووب است. در سایت خود میتوانید تمام امکانات لازم را داشته باشید. در این پروسه نمونه های سایت های موفق در زمینه استخدام نظیر جابینجا، جاب ویژن و غیره در نظر گرفته میشود. و اصول طراحی حرفه ای از سایت های برتر الهام گرفته میشود. تا با توجه به ایده هایی که طراحان دئووب دارند. یک سایت منحصر به فرد و حرفه ای در زمینه استخدام و کاریابی داشته باشید. کاربران عزیز لطفا طراحی سایت حرفه ای را با طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت ارزان اشتباه نگیرید . 

افرادی که اقدام به خرید قالب های آماده کرده اند و یا خرید سایت های آماده کرده اند . این موضوع را بدانند که جایگاهی در فضای وب نخواهند داشت . چرا که هوش مصنوعی موتور سرچ ها این موضوع را شناسایی خواهد کرد . شما این موضوع را باید بدانید افرادی که سفارش طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت با وردپرس را داشته اند و سایت خود را بروزرسانی کرده اند . گوگل و موتورسرچ های دیگر اهمیت بیشتری را به این سایت ها داده تا افرادی که اقدام به خرید سایت های آماده و یا قالب آماده کرده اند ، دارند .

 

سئو سایت کاریابی

امروزه افراد از طریق اینترنت اقدام به جستجو شغل خود میکنند. برای مثال فردی کلمه سایت استخدام یا استخدام برنامه نویس را در گوگل وارد میکند. گوگل مطابق با عبارت وارد شده. میلیون ها نتایج را نشان خواهد داد. زیرا سایت های زیادی در زمینه استخدام فعالیت دارند. و یا اینکه مطالبی مرتبط در رابطه کاریابی نوشته اند.

افرادی وقت برای مشاده همه سایت های کاریابی نمیگذارند. سئو سایت اصولی کاریابی اگر اصولی انجام شود. شما را جز نتایج اولیه نشان خواهد داد. بنابراین برای دیده شدن. بهینه سازی سایت و سئو سایت خود را به شرکت دئووب بسپارید. تا جایگاه شما را در موتورهای جستجوگر بهبود دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور سئو سایت دئووب صحبت کنید.

سئو سایت کاریابی
سفارش طراحی سایت کاریابی

سفارش طراحی سایت کاریابی

سفارش طراحی سایت کاریابی را میتوانید از بخش زیرین . همان فرمی که در اختیار شما قرارداده ایم میتوانید انجام دهید. از همین فرم زیر نیز میتوانید با بخش پشتیبانی ما ارسال نموده و مشاوره خود را دریافت نمایید . شما در کل میتوانید سفارش طراحی سایت را از بخش تماس با ما برای ما ارسال نمایید . شما از این بخش میتوانید تمامی اطلاعات مانند قیمت طراحی سایت را نیز از ما دریافت نمایید .

چنانچه مالک سایت نیز میباشد و سایت شما توسط افراد دیگر طراحی شده باشد . نگران نباشید شما جهت بروزرسانی و یا سئو سایت میتوانید بر روی ما نیز حساب باز کنید و پروژه خود را بدست ما بسپارید . پرسنل شرکت طراحی سایت دئووب با داشتن کادر مجرب این کار را برای شما انجام خواهد داد .

 

طراحی سایت کاریابی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها