طراحی سایت

طراحی سایت واژه ای است که بسیار میشنوید. بسیاری از کسب و کارها هستند که در این زمینه فعالیت دارند. بسیاری از شرکت ها در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ به روی کار آمده اند. شرکت دئووب جزو شرکت های طراحی سایت معتبر در ایران است. شرکت دئووب یکی از زیر مجموعه های شرکت وب سازان مرصاد است که با مجوز رسمی و ثبت شده در ایران مشغول به فعالیت است. به همین دلیل بر خود میبالیم که به صورت تضمین شده و با قراردادهای معتبر، خدمات طراحی سایت را برای کسب و کار های مختلف انجام خواهد داد.

برای دئووب سختی یا آسانی پروژه معنایی ندارد. هدف ما جلب رضایت شما است. که بتوانید به راحتی کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید. فرقی نمیکند که یک سایت با وردپرس با قالب آماده یا قالب اختصاصی برای یک سایت شخصی ساده باشد. یا یک سایت حرفه ای باشد که به صورت اختصاصی کدنویسی شده باشد مانند سایت ارز دیجیتال یا سایت فروشگاهی چند منظوره مارکت پلیس. طراحی وبسایت یک واژه ای است که بسیاری از افراد و شرکت های غیر حرفه ای بدون مجوز رسمی از آن سواستفاده میکنند. توصیه ما به در ابتدا انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و سئو سایت معتبر است. تا علاوه بر راه اندازی سایت حرفه ای خود بتوانید در صفحه اول گوگل نیز قرار بگیرید.

شرکت طراحی سایت دئووب

طراحی سایت شرکت دئووب

طراحی سایت و طراحی وب سایت امروزه میتوانید به رشد مشاغل عمومی کمک بسزایی نمایید. امروزه با پیشرفت علم و رشد تکنولوژی افراد برای جستجو مایحتاج زندگی خود از سایت هایی که ارائه خدمت می کنند استفاده میکنند.

برای مثال افرادی در زمینه مشاور املاک فعالیت داشته اند، اقدام به طراحی سایت املاک کرده. و با داشتن سایت املاک میتوانند ملک های خود را در سایت خود به ثبت برسانند. تا کاربران با جستجو ملک خود به مسکن موردنظر خود دست یایند.

پس در نظر داشته  باشید با درخواست خود میتوانید سفارش طراحی سایت و ساخت وب سایت موردنظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. مطمئن باشید در اسرع وقت با کمترین زمان ممکن سایت خود را در فضای مجازی و پر طرفدار اینترنت خواهید داشت. و به کسب درآمد مدنظر خود دست پیدا خواهید نمود.

فروش آنلاین طراحی سایت

فروش آنلاین

صرفه جویی طراحی سایت

افزایش اعتبار

افزایش اعتبار در طراحی سایت

افزایش اعتبار

بازار یابی گسترده طراحی سایت

بازاریابی گسترده

چرا باید طراحی سایت انجام دهیم ؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ، سبک درآمدزایی هم متفاوت شده است. بسیاری از افراد برای دریافت خدمات از فضای وب استفاده میکنند. حتی برای یافتن ملک موردنظر خود از سایت های املاک و یا اپلیکیشن های موجود بهره میبرند. برای اینکه شما هم از این قافله عقب نمانید ؛ برای کسب و کار خود باید از تبلیغات گسترده در فضای وب استفاده کنید. 

بهترین ابزار برای تبلیغات کسب و کار خود و یا معرفی آن به دیگران طراحی وب سایت میباشد. اگر طراحی وب سایت شما هدفمند و یا ارزشمند و اصولی انجام شود. در روند کاری شما میتواند بسیار موثر باشد. پس این موضوع را مدنظر خود قرار دهید که افراد حتی برای کسب اطلاعات قانونی خود از صفحات وب استفاده میکنند. چه برسد به خرید خودرو و یا املاک مورد نظر خود.

در رو به رو برای شما به چهار علت اصلی طراحی وبسایت اشاره کرده ایم . که با کمی تامل میتوانید پی به اهمیت این موارد ببرید. امیدواریم کشور ما هم مانند بسیاری از کشورهای پیشرفته استفاده از اینترنت و سایت های اینترنتی، یک فرهنگ به حساب آمده و استفاده از این تکنولوژی که روز به روز در حال پیشرفت میباشد. جنبه سرگرمی برای ما را نداشته باشد.

 

بخش های مختلف طراحی سایت

کلا طراحی سایت به دو بخش تقسیم می شود ، بخش اول فرانت اند و بخش دوم بک اند . فرانت اند همین بخشی است که شما ملاحظه می کنید یا همان ظاهر سایت ، بخش بک اند مربوط به پشت سایت می شود قسمتی که سایت شما را به سرور و یا هاست متصل می کند .

شما عزیزان باید بتوانید با نحوه برنامه نویسی این بخش ها آشنا باشید تا بتوانید یک سایت را راه اندازی نمایید. شرکت های آموزشی معتبری در حال آموزش طراحی وب سایت هستند که با مراجعه و ثبت نام می توانید رو به این شغل در آورید .

هیچ و قت برای آموزش دیر نیست و به قول قدیمی ترها هر وقت ماهی را از آب بگیرید تازه است . شما نیز اگر تمایل به این ماهیگیری دارید؛ می توانید شروع کنید . ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده باشد که با تمرین و ممارست می توانید آگاهی لازم را برای طراحی وب سایت خود پیدا نمایید .

بخش های مختلف طراحی سایت
آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چطور طراحی سایت انجام می پذیرد. و چگونه طراحان وب سایت این کار را انجام می دهند ؟. خوب باید عرض کنم که ساخت وب سایت نیاز به علم برنامه نویسی دارد . باید شما در زمینه های مختلف طراحی وب سایت بتوانید کسب علم نماید .

آموزش طراحی وب سایت برای افرادی که علاقه‌مند به برنامه نویسی هستند مفید می باشد . این موضع را خوب در نظر بگیرید که آموزش برنامه نویسی نیاز به صبر و همچنین حوصله زیادی دارد. و ممکن است بعد از مدتی خسته کننده به نظر شما آید . پس قبل از آموزش برنامه نویسی در مورد خود تفکر نمایید.

نکاتی که در آموزش طراحی سایت باید رعایت کنیم.

یکی از نکاتی که باید در آموزش طراحی وبسایت به آن توجه کرد این است که حتما در آموزشگاه های معتبر این علم کسب شود . حتما قبل از ثبت نام در مورد آموزشگاهی که قرار است برای آموزش به آنجا مراجعه کنید؛ تحقیقات لازم را به عمل آورید . اگر در شهر تهران سکونت دارید تعداد این آموزشگاهها بسیار زیاد می باشد.

یکی دیگر از موارد این است که آیا استعداد این کار را دارید یا نه ؟. این موضوع از مورد بالا بسیار مهمتر می باشد . هرچه شما آموزشگاه تان خوب و اساتید با تجربه استفاده نمایید؛ ولی استعداد را نداشته باشید نمی توانید برنامه نویس خوبی شوید.

در آینده ممکن است شرکت دئووب با گشترش فضای خود اقدام به آموزش طراحی وبسایت کند. تا بتواند تجربیات خود را در این زمینه برای شما عزیزان در میان بگذارد . چنانچه این اتفاق رخ داد با اطلاع رسانی در شبکه های مجازی می توانید در کلاس های برنامه نویسی دئووب شرکت نمایید.

طراحی سایت و رشد نرخ کسب و کار

این موضوع برای خیلی از دوستان و همکارن و همچنین دانشجویان ما پرسیده می شود . یا بعضی دوستانی که در پیج اینستاگرام دئووب با ما در تعامل هستند می پرسند. که چطور می شود یک سایت در رشد کسب و کار به ما کمک کند ؟

باید عرض کنیم که ما در چه زمانی در حال زندگی هستیم ؟. فقط کافیست مقداری به اطراف خود نگاهی بیاندازیم. خواهیم دید تمامی افراد مدام در حال گشت و گذار در موبایل خود می باشند. یعنی به محض اینکه وقتی پیدا می کنند. به جای مطالعه و کسب اطلاعات در سایت ها و یا در اپلیکیشن های خود در حال جستجو هستند؛ تا اوقات فراقت خود را پر نمایند .

خوب حالا اگر شما دارای یک سایتی باشید تا بتوانید این کاربرها را به سمت خود روانه کنید؛ چه اتفاقی می افتد . آن وقت است که این سوال طراحی وبسایت چطور در رشد کسب و کار به ما کمک می کند. ؟ برای شما جواب خواهد داد . پس با داشتن یک سایت خوب در هر زمینه ای می توانید به رونق درآمدی خود کمک کنید . چه بهتر است که برای فروشگاه خود طراحی سایت فروشگاهی را مد نظر قرار داده و چنانچه دارای شرکت و یا هلدینگ می باشد طراحی سایت شرکتی را در اولین فرصت برای خود در برنامه های خود قرار دهید .

طراحی سایت و رشد نرخ کسب و کار

نقش ما در رونق کسب و کار شما

ما نیز اینجا هستیم تا به درخواست های شما عزیزان جواب مثبت داده. و با طراحی وب سایت مناسب شما و حرفه شما را به جهانیان معرفی نماییم . می دانستید چنانچه یک سایت برای خود دست و پا کنید دیگر نیاز به تبلیغات با هزینه های بالا نخواهید داشت . البته باید عرض کنم که سایت شما باید بهینه سازی شده باشد. و از نظر سئو سایت در بهترین حالت باشد تا این حرف بنده جامه عمل به خود بپوشاند .

پس تا دیر نشده تصمیم جدی بگیرید. و برای خود یک سایت خوب دست و پا کنید تا معنا و شیرینی دیجیتال مارکتینگ را درک کنید . ما ایرانیان همیشه کاری را انجام میدهیم که خیلی ار افراد زودتر از ما این کا را انجام داده اند. و در صورتیکه دیگری رشد کرد ما نیز آن کار را انجام داده و موفق خواهیم شد. که باید عرض کنم این روش بسیار اشتباه بوده .

شما خود باید خالق یک ایده باشید چه اشکال دارد دیگران ایده شما را بردارند . سعی کنید ریسک پذیر باشید تا موفق شوید . ما به شما این اطمینان را می دهیم که اگر سایتی با هر مزمونی ولی هدفمند تولید نمایید. در آینده نچندان دور موفق خواهید شد و آنگاه متوجه میشوید؛ که چرا اینقدر دیر به فکر طراحی وبسایت برای حرفه ی خود افتاده اید . 

طراحی وب سایت حرفه ای
طراحی سایت خوشه گندم

طراحی وب سایت

 

طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره فروش آنلاین

همانطور که مستحضر هستید با پیشرفت علم و تکنولوژی و همینطور اسمارت فونها. افراد با ورود به سایت فروشگاهی . اقدام به خرید مایحتاج زندگی خود به صورت آنلاین می کنند که کمک بسیار زیادی به افراد در این زمینه کرده است . شرکت طراحی و بهینه سازی سایت دئووب با داشتن کادر مجرب می تواند .شما را در طراحی و ساخت وب سایت فروشگاهی مورد علاقه خود نماید تا بتوانید همانند دیگر افراد که اقدام به فروش آنلاین در فضای اینترنت می کنند. به کسب و کار اینترنتی خود بپردازید و  همچنین می توانیم شما را در زمینه فروش آنلاین مشاوره داده.

 

 

طراحی سایت اختصاصی

با مدیریت محتوایی اختصاصی

 شرکت طراحی و بهینه سازی سایت دئووب با بیش از 15 سال سابقه طراحی وبسایت به شما این اطمینان را می دهد. تا بتوانید به آرزوی خود در زمینه فعالیت و دیجیتال مارکتینگ مورد علاقه خود بپردازید . همانطور که میدانید تعداد بسیار زیادی شرکت فعالبت خود را در طراحی وبسایت آغاز نموده اند. و بعضا هم کار بسیار عالی را تقدیم مشتریان خود می کنند و جای بسیار خوشحالی است. که توانسته ایم در دنیای وب ؛ حرفی برای گفتن داشته باشیم. و با اطمینان عرض می کنیم که دئووب جزء آن دسته از شرکت هاست که می تواند سایت .های بسیار حرفه ای تقدیم مشتریان خود نماید.

 

 

طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره فروش آنلاین

 سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود؛ تا بتوانید دیده شوید . امروزه به جهت اینکه تعداد سایت های موجود در اصناف مختلف زیاد شده است. طبیعی است رقابت هم رنگ و بوی خودش را بگیرد. و رمز موفقیت شما در این دوئل مجازی همان سئو سایت و یا بهینه سازی سایت می باشد . خوشبختانه تیم طراحی وبسایت دئووب با داشتن کادری مجرب در زمینه بهینه سازی سایت کمک شایانی را می تواند. در این زمینه به شما عزیزان نماید و برند شما را در رنکینگ یک موتور سرچ .محبوب گوگل قرار دهد. در این مورد بیشتر مطالعه بفرمایید.

 

 

طراحی سایت شرکتی

موسسات ، ادارات ، سازمانها

ما مفتخریم که توانسته ایم برای بسیاری از شرکت ها و موسسات و همچنین سازمان های دولتی. و یا خصولتی سایت شرکتی را طراحی و در اختیار این ارگان ها قرار دهیم. شما عزیزان می توانید برای مشاهده این نوع وب سایت ها از بخش نمونه کارها دیدن نمایید. طراحی سایت شرکتی هم یکی از خدمات شرکت دئووب می باشد که توانسته در این زمینه نیز موفقیت های را از آن خود نماید. شما عزیزان برای مطالعه امکانات سایت شرکتی می توانید از بخش طراحی وبسایت شرکتی استفاده نمایید. در پایان از اینکه پروژه خود را به ما میسپارید؛ کمال تشکر را داریم.

 

 

دیجیتال مارکتینگ

فروش محصولات آنلاین

دیجیتال مارکتینگ چند سالی است در کشور ما نیز رونق بسیار زیادی پیدا کرده است. چرا که بسیاری از افراد متوجه میزان درآمد زایی این نوع کسب و کار شده اند. و از طرفی می توانند خود را به تمام شهر های ایران معرفی نمایند. و محدود به یک شهر نشوند . یک موضوع را باید در نظر بگیرید که خوشبختانه میزان طراحی وبسایت ها روز به روز رو به افزایش است. و هر چقدر دیرتر اقدام به طراحی وبسایت خود نمایید از همکاران خود بسیار عقب تر خواهید بود. و از طرفی بهینه سازی سایت شما نیز سخت تر خواهد بود . پس تا فرصت باقی است درخواست خود را نهایی سازید.

 

 

تعرفه طراحی سایت

قیمت طراحی وب سایت

قیمت طراحی سایت بسته به نوع امکانات درخواستی شما عزیزان متفاوت خواهد بود. در طراحی سایت اختصاصی به جهت اینکه مدیریت محتوی هم به صورت اختصاصی طراحی می شود. تعرفه طراحی وب سایت بالا خواهد بود و برای آندسته از عزیزانی که تازه وارد دنیای مجازی شده اند مناسب نخواهد بود. که ما برای این دوستان طراحی سایت با وردپرس را معرفی خواهیم نمود. که بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و برای تازه کارها مناسب تر می باشد . شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از بخش تماس با ما، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید .

 

طراحی سایت اختصاصی در شرکت دئووب با شاخصه‌های زیر ارائه می‌گردد :

 • جزو شرکت های برتر در برنامه نویسی سایت
 • طراحی وبسایت بر اساس PHP و یا زبان های دیگر بر اساس نیاز کاربر
 • طراحی و ساخت سایت رسپانسیو و همچنین بهینه شده برای موتور سرچ ها
 • عدم نیاز به اپلیکیشن
 • طراحی فول داینامیک و کنترل صد در صد توسط مدیر سایت
 • طراحی مدیریت محتوا بسیار آسان
 • ارتباط کاربری حرفه ای
 • پنل ادمین حرفه ای
 • آموزش کامل سایت
 • برنامه نویسی به روز و مطابق با استانداردهای موتور سرچ ها
 • به کارگیری ایده های خلاقانه
 • امکان سئو راحت
طراحی سایت اختصاصی در دئووب
طراحی سایت خوشه گندم

درباره طراحی سایت شرکت دئوب

طراحی سایت کاربردی

شما عزیزان می توانید با دنبال کردن صفحات ما در شبکه های مجازی مانند : اینستاگرام ، یوتیوب ، توییتر ، لینکدین و … از اخبار و مقالاتی که در مورد کار خود به انتشار گذاشته ایم بهرمند شوید . تمام تلاش ما در این شبکه ها ارائه خدمات بهتر و جلب توجه شما در مورد این نوع کسب و کار بوده. تا باایجاد سایت های بتوانیم فرهنگ دیجیتال مارکتینگ را در کشور عزیزمان ایران پیاده سازی نماییم . افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند بهتر درجریان سختی کار بوده و باید صادقانه عرض کنم که این نوع فعالیت ها نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد که باید مقدمه کار خود قرار دهید و همچنین با تولید محتوای مناسب ، کاربران خود را به سمت درست هدایت نموده تا آنها نیز در کار خود موفق ظاهر شوند .

طراحی سایت بهینه

شرکت دئووب با سابقه طولانی در زمینه طراحی ، بهینه سازی ، سئو سایت توانسته در بین همکاران خود به موفقیت های زیادی را کسب نماید و در حال حاضر جزء شرکت های می باشد که اعتماد بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب نموده و رضایت تمامی کاربران و مشتریان خود را کسب نماید . خیلی خوشحالیم که هموطنان ما در این عرصه پر رقابت توانسته اند. با و جود تحریم های زیاد مانند کشورهای پیشرفته کسب و کار خود را رونق داده. و به هم میهنان خود نیز این اجازه را بدهند و امکاناتی را فراهم نمایند. تا از این نعمت همگی بهرمند شوند . ما نیز مانند بسیاری از همکاران نیتی جز این نداشته و تمام تلاش خود را نموده ایم. تا با ارائه بهترین کارها و ایجاد رزومه ای مناسب و در خور عزیزانمان ، در خدمت شما دوستان باشیم . 

درباره طراحی سایت شرکت دئووب
درباره طراحی سایت شرکت دئووب

طراحی سایت با امنیت بالا

یکی دیگر از فعالیت های شرکت دئووب در مورد هاستینگ و دامنه بوده. که امیدواریم بتوانیم در آینده نچندان دور خدماتی از قبیل : فروش دامنه با پسوندهای مختلف ، فروش هاست چه در ایران و چه در اروپا ، فروش سرورهای مجازی و اختصاصی ، فروش CDN برای ارتباط بهتر سایت های ایرانی با نقاط مختلف دنیا ،  ارائه گواهینامه های مختلف و … را برای کاربران خود راه اندازی نماییم . تا توانسته باشیم با ایجاد بستری امن و سالم در فضای اینترنت ایران خدمات بهتری را داشته باشیم . طراحی و بهینه سازی و همچنین سئو سایت تخصص اصلی شرکت ما بوده و امید است بتوانیم موارد ذکر شده را همانند برنامه نویسی برای هموطنان عزیز به ارمغان آورده تا با سهولت بیشتر درخواست های خود را داشته باشند.

طراحی سایت توسعه پذیر

سایت های که توسط کارشناسان برنامه نویسی ما طراحی می شود و در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود. همگی قابلیت ارتقا داشته و شما می توانید سایت خود را مجهز به امکانات فروشگاهی نمایید . برقراری امنیت و جلوگیری از افشای اطلاعات نیز یکی دیگر از مواردی است که هنگام طراحی به آن اهمیت داده و صرفا تولید سایت و تحویل آن به مشتری نیست . چرا که بروز هرگونه اطلاعات از سایت ممکن است تا کسب و کار شما را به کل مختل نماید . همچنین کلیه سایت ها دائما بروز رسانی خواهند شد و از طریق پنل اصلی سایت خود می توانید اینکار را به راحتی یک کلیک انجام دهید. حال می خواهد سایت وردپرسی باشد و یا اختصاصی . سعی که تمامی سایت ها از ایده های به روز و با آخرین متد برنامه نویسی طراحی شود.

طراحی سایت خوشه گندم

برنامه های آینده طراحی سایت شرکت

طراحی سایت حرفه ای با دئووب

همکاری با سازمان ها و نهاد ها یکی دیگر از مفاد منشور اخلاقی ما بوده تا حسن نیت خود را به کشور عزیزمان ایران ثابت نماییم . ممکن است بسیاری از سایت های همکار محتوای این چنینی را در سایت خود لحاظ نکرده باشند که خود دلایلی دارد که برای جلوگیری از سوء تفاهم از نشر آن معذوریم . طراحی سایت خبری ، ساخت سایت های دانلود که بردن نام آنها نیز معذوریم . چرا که در هنگام قرارداد قید شده است طراح سایت مخفی بماند و تا به الان صد البته نام این سایت ها را شنیده اید در کارنامه ما ثبت و ضبط شده است .

ما مفتخریم با سابقه طولانی در طراحی و بهینه سازی و سئو سایت توانسته ایم نمونه سایت های فراوانی را برای خدمت به شما عزیزان در فضای اینترنت به انتشار برسانیم. تا بتوانیم بهترین و آسانترین راه برای کسب اطلاعات ، خرید محصولات را برای شما به ارمغان برسانیم . ناگفته نماند که مدیران سایت ها همگی همکاری های خوب و شایانی را با تیم برنامه نویسی ما داشته. و توانسته اند به نتایج خوب و قابل قبولی برسند که ما نیز کمال تشکر را از این عزیزان داریم .

طراحی سایت اصولی با دئووب

قرار است پرتالی توسط شرکت طراحی شود تا شما عزیزان مانند بسیاری از سایت های که در خارج از ایران فعالیت دارند. که ممکن است اسم آنها را در شبکه های اجتماعی شنیده باشید. همانند WIX ، سایت خود را با دستان خود و با ایده ای که در سر دارید ، طراحی و انتشار دهید . ما مفتخریم که تا به حال توانسته ایم برای شرکت ها و سازمان های بزرگی مانند اتکا ، بی همتا صنعت جاودانه ، کاله و … که تا به حال اسم های این سازمان ها را شنیده اید . سایت طراحی و در اختیارشان قرار داده تا بتوانند سرویس های بهتری را برای شما عزیزان در نظر بگیرند .

شرکت دئووب با داشتن کادری مجرب توانسته با طراحی پرتال های جامع و سازمانی . کاری بزرگ را برای نهادهای کشوری انجام داده و تا به الان پشتیبانی این پرتال ها را بر عهده داشته باشد . شما عزیزان نیز می توانید. با تماس با شرکت در مورد این خدمات مشاوره های لازم را از کارشناسان ما دریافت نموده. و این افتخار را نصیب ما نمایید ، تا با ارائه سرویس های مد نظر شما کار را برای شما آسانتر جلوه نماییم . شرکت دئووب همواره در کنار شما خواهد ماند.

طراحی سایت خوشه گندم

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی مرحله اول
طراحی سایت فروشگاهی مرحله دوم
طراحی سایت فروشگاهی مرحله سوم
طراحی سایت فروشگاهی مرحله چهارم

نیاز سنجی

در ابتدا همکاران ما هدف از طراحی سایت ؛ در هر زمینه ای را از شما سوال خواهند نمود. شما در این بخش باید با همکاری خوب ؛ به سوالات پشتیبان ما پاسخ دهید. تا بهترین پلن را برای شما در نظر بگیرند.

تایید طرح اولیه

بعد از مرحله اول با شما قرارداد طراحی وبسایت به صورت رسمی بسته خواهد شد. در جلسه بعدی طرح سایت شما متناسب با جواب های شما در مرحله اول به صورت عکس به شما تحویل. و در مورد کاستی آن بحث خواهیم نمود.

نسخه آزمایشی

بعد از تایید طرح اولیه ؛ بخش طراحی شروع به برنامه نویسی سایت شما با رعایت اصول و قواعد بهینه سازی خواهند نمود. و در نهایت برای تایید نهایی از شما دعوت شده تا سایت خود را بازدید نمایید.

انتشار

بعد از اینکه سایت طراحی شده هز نظر شما مشکلی نداشت و لایک را دریافت نمودیم. به بخش توسعه منتقل و چک نهایی از همه لحاظ بر روی سایت اعمال خواهد شد. در نهایت سایت در فضای وب منتشر میگردد.

سوالات متداول طراحی سایت
مدت زمان طراحی سایت

بسته به نوع طراحی متفاوت است که می خواهید اختصاصی باشد و یا با وردپرس که تقریبا بین 1 الی 3 ماه کاری

پشتیبانی بعد از طراحی وبسایت

از این بابت خیالتان راحت ، تیم پشتیبانی بعد از طراحی وبسایت در صورت تمایل در کنار شما خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه

طبق قرارداد 50 درصد از مبلغ کل در ابتدا و مابقی بعد از طراحی سایت

دسترسی به سورس سایت

دسترسی صد در صد به سورس سایت را خواهید داشت

سفارش طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها سفارش طراحی سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

اگر قبلا طراحی وبسایت را انجام داده اید و نیاز به سئو و بهینه سازی سایت خود دارید. در بخش سفارش ها، سئو سایت اصولی یا سئو تضمینی را انتخاب نمایید. تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند. همین الان وارد بخش تماس با ما شده و ثبت درخواست دهید. یا این فرم زیرا را همین حالا در کمترین از چند ثانیه برای کارشناسان ما ارسال کنید.

مشاوره طراحی سایت 

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها