معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت

معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت

یکی از موارد مهم برای انجام پروژه طراحی سایت و سئو سایت این است که شرکت مورد نظری که کار شما را انجام میدهد دارای اعتبار و کیفیت باشد. بنابراین ما نیز قصد داریم که معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر را خدمت شما ارائه دهیم. با دارا بودن اطلاع کافی از این موارد میتوانید بفهمید که چه شرکتی مناسب انجام کار شما خواهد بود.

تمامی مشتریان باید به این آگاه باشند که بتوانند شرکت طراحی سایت معتبر را از سایر فریلسنرها و شرکت هایی که غیر معتبر هستند تشخیص دهند. شاید تصور کنید که گزینش این شرکت ها برای شما که اطلاعات کافی ندارید سخت باشد. اما با دانستن معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران و ایران میتوانید این موارد را مورد توجه خود قرار دهید.

معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر

معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر

بررسی واقعی بودن شرکت طراحی سایت

در واقع حره ای و واقعی بودن شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت بسیار مهم است. این معیار بسیار ممهم است زیرا شما قرار است یک محصول با کیفیت با قیمت مناسبی را دریافت کنید بنابراین باید آن شرکت یک سازمان واقعی داشته باشد. سپردن فرآیند طراحی سایت به یک شخص ممکن است که مشکلات زیادی را ایجاد نماید. یک شخص به تنهایی نمیتواند بر تمامی جنبه های وب سایت مسلط باشد. طراحی وب سایت فروشگاهی یا شرکتی و غیره یک کار تیمی بسیار مهم است که باید اشخاص حتما آن را درنظر داشته باشند. بخش ظاهر سایت توسط متخصصان و طراحان انجام میشود. بخش مربوط به کدنویسی تحت نظارت متخصصان انجام خوهد گرفت. بنابراین باید از صحت شرکت طراحی سایت موردنظر اطمینان حاصل نمایید.

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت

یکی از راه های شناخت عملکرد و توانایی های افراد بررسی نمونه کارها است. بنابراین شما نیز باید پروژه ها قبلی شرکت طراحی سایت موردنظر را مشاهده نمایید. به شما توصیه میکنیم که پیش از سفارش وب سایت حتما با مشاوران شرکت صحبت کرده و نمونه هایی که در حوزه شغلی شما است را بررسی نمایید.

به سایت های صفحه اول اعتماد زیاد نکنید

یکی از نکات مهم این است که بر خلاف تصور مردم بالا بودن رتبه یک سایت نشان از بالا بودن کیفیت شرکت طراحی سایت نیست. اگر همین حالا عباراتی با عنوان طراحی سایت یا شرکت طراحی سایت را در گوگل جستجو نمایید. 10 سایت را در صفحه اول گوگل میبنید. ما مشتریانی داشته ایم که طراحی سایت خود را به تعدادی از این شرکت ها سپرده بودند اما ناراضی بوده و برای بهبود سایت دوباره به شرکت ما مراجعه کردند.

بیشتر این شرکت ها یا دامنه قدیمی دارند یا اینکه از روش های خرید بک لینک و ریپورتاژ آگهی استفاده کرده اند تا بتوانند رتبه سایت خود را بهبود دهند. این به مسئله بالا بودن کیفیت کار این شرکت ها نیست. تعدادی از آن ها نیز با برندسازی و پرداخت هزینه برای تبلیغات توانسته اند که بازدیدکننده زیادی را کسب نمایند. ممکن است حتی یک شرکت در رتبه های اولیه نباشد اما کیفیت خدمات بسیار خوبی در زمینه طراحی سایت داشته باشد.

گاهی شرکت هایی که از گوگل ادودز استفاده کزده و در صفحه اول گوگل قرار میگیرند و مبالغی بسیار پایین برای سایت خود درنظر میگیرند. که میتاند توقع افراد را بالا ببرد مشتریانی داشته ایم که با یک مبلغ ناچیز سایت و اپلیکیشن میخواستند.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آن امکانات و نوع ساختار سایت است. بسیاری از شرکت ها هستند که مبالغ زیادی برای سایت ها درنظر میگیرند که به دلیل این است هزینه های شرکت برآورده شود. نکته مهم این است که به سراغ سایت هایی که تعرفه های بسیار بالا یا بسیار پایین دارند نروید زیرا در هر دو ممکن است ضرر کنید.

بسیاری از شرکت ها هستند که هزینه های بسیار بالا برای طراحی سایت وردپرسی اعلام میکنند که اصلا مناسب نیستند. این شرکت ها ممکن است تنها ظاهر مناسبی به شما بدهند اما امکانات لازم را نداشته و کاربردی نخواهد بود.

سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت بسیار اهمیت دارد. تنها دارا بودن یک وب سایت کافی نیست زیرا باید کاربر داشته باشید. برای جذب کاربر و دیده شدن بهترین راه این است که در نتایج جستجو در میان مردم دیده شوید. سئو سایت به شما کمک میکند که رتبه سایت شما بالاتر از سایر رقیبان قرار گیرد در این صورت مردم اول بر روی سایت شما کلیک میکنند. سئو اصولی سایت به گفته ما حتی از طراحی سایت نیز مهمتر است زیرا موتور سایت شما برای درآمدزایی است. شما یک ماشینی داشته باشید که موتور نداشته باشد طبیعتا نمیتوانید به مقصد برسید. بنابراین به شرکت طراحی سایت مراجعه کنید که طراحی سایت بر اساس اصول سئو را برای شما انجام دهد. یعنی صراف خدمات در زمینه طراحی سایت نداشته باشد بلکه در زمینه سئو سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو از جمله گوگل نیز خدمات خوبی را ارائه دهد.

مقالات نوشته شده در سایت

میتوانید در بخش صفحات شرکت طراحی سایت پیمایش کرده و بخش های مختلف مربوط به آن را مشاهده نمایید. مقالات یک شرکت موارد زیادی را در مورد حرفه ای بودن اعضا به شما میگوید. ببینید که کیفیت صفحات و مقالات شرکت موردنظر به چه صورتی است.

پشتیبانی سایت

یکی از موارد مهم این است که شرکت موردنظر سایت شما را بعد از تحویل نیز پیشتبانی کند. البته بسته به نوع سایت و نیزهایی که دارید این پشتیبانی میتواند هزینه بر باشد. پشتیبانی میتواند به صورت اختصاصی یا عمومی باشد. شرکت طراحی سایت موظف است که موارد عمومی نظیر باگ های فنی که به وجود می آید را برطرف سازد. بنابراین در مورد روش های پشتیبانی و نوع پشتیبانی شرکت طراحی سایت موردنظر اطلاعات لازم را کسب نمایید. باید بخش پشتیبانی شرکت به صورت شبانه روزی در حال فعالیت باشد.

مراجعه به دفتر شرکت

در حال حاضر که وضعیت کرونا مراجعات حضوری مانند قبل در شرکت های طراحی سایت انجام نمیشود. اما اگر مشکلی نداشته باشند میتوانید به صورت حضوری مراجعه کرده و سوالات خود را از آن ها بپرسید.

سابقه کاری شرکت

سابقه و تجربه شرکت طراحی سایت بسیار مهم است. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) 15 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد. که تجربه های فراوانی نیز در زمینه طراحی سایت و سئو سایت دارد. بنباراین بهتر است که در مورد سابقه شرکت نیز اطلاعات داشته باشید. البته سابقه بالای یک شرکت به معنی کیفیت خوب کارها نیست. زیرا خدمت شما در بالاتر عرض شد که چند مشتری از شرکت های قدیمی طراحی سایت داشه ایم که هزینه بالایی دریافت کرده اما کیفیت کار خوبی ارائه نداند.

مجوزطراحی سایت

شرکت موردنظر باید مجوزهای لازم را از سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک داشته باشد.هر مجوزی تازیخ صدور و اخذ دارد که میتوانید برای بررسی اعتبار شرکت آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها