سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت تضمینی و بهینه سازی سایت تضمینی و خدمات سئو سایت یکی دیگر از سرویس های شرکت دئووب است . باید عرض کنم که بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت برای بهینه سازی سایت های مشتریان خود هزینه جداگانه دریافت می کنند . زیرا با بهینه سازی اصولی سایت به ساختار استاندارد، سرعت بالای سایت، موبایل فریندلی بودن سایت دست پیدا میکنید. برنامه نویسان ما در بهینه سازی یک سایت ممکن است به طور کامل کدنویسی و طراحی و سایت را تغییر دهند زیرا باید نوسازی انجام شود تا مرحله بعدی کار افزایش سئو سایت شروع شود.

این سوء تفاهم برای شما عزیزان رخ ندهد چرا که نحوه کار همکاران کاملا درست می باشد. ولی نحوه کار ما متفاوت است چرا که هنگام طراحی سایت اصول سئو سایت را رعایت خواهیم کرد. که بسیار دشوار می باشد و دلیل دشواری این موضوع در این است. که برنامه نویسان باید بروز باشند و تمام مسائل بهینه سازی سایت را بدانند.

از طرفی زمان بیشتری را مطالبه خواهد کرد که تمام این مسائل را در هنگام طراحی سایت رعایت خواهیم کرد. که در قسمت سئو تضمینی مطالب بهینه سازی سایت را توضیح خواهیم داد .

سئو سایت نور مکعبی

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت باعث رونق کسب و کار شما شده است. همانطور که می دانید کاربران آنلاین و افرادی که با فضای اینترنت آشنا هستند. برای پیدا کردن ما یحتاج زندگی روزمره خود از موتور های جستجو استفاده می کنند . و برای خرید از همان سایت های ابتدایی که گوگل به آنها نشان می دهد استفاده می کنند و بازدید می کنند .

سئو و بهینه سازی سایت در اصل خدماتی است که باعث دیده شدن سایت شما برای مخاطبین می باشد. یک روش کاملا ارگانیک بوده و می توان گفت که بهترین نوع تبلیغات برای سایت میباشد. چرا که دائما در صدر نتایج موتور جستجو قرار دارید. مشروط بر این که شما دارای سایتی با اصول و استاندارد های گوگل داشته باشید .

چنانچه بهینه سازی سایت بدرستی صورت گرفته باشد باعث افزایش رنکینگ سایت شما در گوگل و همچنین افزایش بازدید از سایت شما میشود . شایان ذکر است که برندینگ مناسب ، بهره وری از خدمات سئو سایت می تواند رتبه شما را در گوگل افزایش دهد. همچنین رنکینگ الکسا سایت شما بالا ببرد. از طرفی سایت جایگاه بهتری را خواهد داشت .

شرایط سایت برای سئو سایت

چنانچه به فروش اینترنتی مشغولید و می خواهید به کسب و کار خود رونق دهید. می توانید با کمترین هزینه از تجربه کارشناسان سئو سایت شرکت دئووب بهرمند شده. تا همکاران ما یک رونق پایدار را برای سایت شما به ارمغان آورند .

چنانچه طراحی سایت شما توسط ما انجام شده باشد هنگام رونمای از سایت. مشاوره رایگان سئو و همچنین پلاگین های جهت رونق و افزایش بازدید واقعی از سایت. بر روی وب سایت شما نصب شده تا از همان ابتدا به صورت اصولی بتوانید. بهینه سازی محتوای سایت خود را بدست گرفته و این حرفه شیرین را خود شما به تنهایی به سرانجام برسانید.

این را بدانید ما همیشه در کنار شما بوده و سایت دائما در حال رصد بوده. تا جایی که اگر شما به مشکل بر خوردید همکاران ما رفع اشکال کرده و شما را راهنمایی خواهند نمود . کارشناسان سئو سایت شرکت دئووب همواره خواهان موفقیت شما در این عرصه بوده و افتخار می کنیم. که سایت کاربران ما همگی در صدر نتایج بوده و در حال فعالیت می باشند . این شعار ماست که نتایج اولیه گوگل برای کاربران دئووب می باشد .

سئو تضمینی برای همه سایت ها ممکن است ؟ -شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب )
مقالات بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت اگر به درستی انجام شود سایت شما بعد از مدتی می تواند در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. که البته مشروط به یکسری اصول سئو سایت و یا همان بهینه سازی سایت می باشد . در بخش اول که در مورد سئو سایت تضمینی صحبت شد عرض کردیم سایت های که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد برنامه نویسی می شود. بهینه سازی از همان ابتدا رعایت می شود.

ولی طبق قوانین اصناف رایانه ای کشور و هر جای دیگر این کره خاکی برای بهینه سازی سایت قرار داد جداگانه بسته خواهد شد. که ما در زمینه بهینه سازی سایت تضمینی قراردادی که با شما عزیزان بسته می شود. برای آموزش محتوا نویسی و رعایت اصول سئو و آف پیج و آن پیج و همچنین بک لینک ها و غیره که مربوط به طراحی وب سایت نمی باشد ، خواهد بود .

سئو چیست ؟

سئو چیست ؟ سئو وب سایت یا بهینه سازی سایت ، به فرایند هوشمندانه ای که باعث افزایش رنکینگ سایت شما در نتایج موتورهای حستجو می شود را می گویند . این فرایند که بر روی افزایش رتبه سایت شما اثر می گذارد را به دو گروه تقسیم می کنیم . گروه اول فرایند سئو داخلی سایت ، گروه دوم فرایند بهینه سازی در خارج سایت !!

گروه اول فرایند بهینه سازی سایت را می توان به مواردی چون ، نوع طراحی سایت ، کد نویسی سایت ، سرعت لودینگ سایت ، ساختار صفحات سایت ، محتوای سایت ، نحوه قرار گیری محتوا می توان عنوان نمود . چنانچه سئو سایت خود را به ما بسپارید و این کار را ما قرار باشد برای شما انجام دهیم در ابتدا کارشناسان بخش سئو سایت شرکت سایت شما را از نظر اصول و استانداردهای گوگل مورد بررسی قرار خواهند داد و تمامی مواردی که باید رعایت شود تا سایت شما در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرد را بررسی می کنند . اگر وب سایت شما این قابلیت را داشته باشد ادامه فرایند انجام خواهد شد و چنانچه سایت شما دارای مشکلات فراوانی باشد طبیعی است که ادامه کار فایده ندارد و با قرار جلسه ای مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد . طبق تجربه ای که داریم و بارها این کار انجام شده که از ابتدا سایت برای شما طراحی خواهد شد و به گونه ای برنامه نویسی می شود که برای بهینه سازی سایت مشکلی برخورد نکند . امیدواریم که با باز طراحی سایت شما بتوانیم بهترین نتیجه را بدست آوریم . دلیل باز طراحی هم کاملا روشن است چرا که بسیاری از کاربران بدون آگاهی شروع به بالا بردن سایت خود می کنند و با مطالعه جزعی در این زمینه کار خود را شروع می کنند و صدمات جدی را به سایت خود می زنند . در صورتیکه بهینه سازی سایت به تجربه بالای نیاز دارد و افرادی مجرب در این زمینه باید مسئولیت این کار را بر عهده بگیرند در غیر اینصورت ممکن است زحمات چندین ساله شما در مدت زمان کمی از بین رفته و شما را به مشکلات جدی رو به رو سازد .

سئو تضمینی سایت

اهمیت افزایش سئو سایت

اهمیت افزایش سئو سایت را می توان زمانی متوجه شد که بسیاری از کاربران برای پیدا کردن کالای مورد نظر خود از موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده می کنند . و سایت های که با کلمه کلیدی استفاده شده توسط افراد در نتایج اولیه گوگل به نمایش در خواهند آمد. که اصول و قوائد سئو سایت را رعایت کرده باشند. همین افراد فقط از چند سایت اول در نتیجه گوگل استفاده می کنند. و از سایت دیگر دیدن نخواهند کرد ، چرا که کالای خود را در چند سایت اول پیدا خواهند نمود . همین امر باعث شده تا خرید از سایت بالا رفته و درآمد بسیار خوبی را برای خود رقم بزنند . از طرفی دیده شده که بسیاری از سایت ها با تبلیغات به جذب مشتری خود پرداخته در صورتیکه کاربران به سایت های که در ابتدای نتایج گوگل مشاهده می شوند اعتماد بیشتری دارند .

 

مشاوره آنالیز سئو سایت شما

تا اینجا متوجه شدیم که بهینه سازی سایت کار بسیار دشواری است و باید برای اینکه در این مسیر درست حرکت کنیم . قدم های صحیح را برداریم . این موضوع را مد نظر داشته باشید که این امر نیاز به صبر و حوصله فراوان می باشد. و چنانچه عجله در کار داشته باشیم شاید زودتر به مقصد برسیم ولی ماندگاری ما اندک است . مشاورین سئو سایت دئووب با برگذاری جلسات سئو برای درخوایت کنندگان تمامی مواردی را که باید برای بالا بردن سایت. در نتایج گوگل لحاظ شود را برای شما عزیزان مطرح خواهند نمود تا بتوانید نتیجه مطلوب تری را دریافت نمایید .

سئو سایت تضمینی
سئو سایت سردار

سئو سایت تضمینی

SEO site guaranteed

بهینه سازی سایت

سئو سایت

همانطور که در قسمت قبلی عرض می کردیم بهینه سازی سایت با این کلمه کلیدی بسیار برای ما سخت تر از کلمات کلیدی شما عزیزان می باشد. چرا که ما با همکاران خود در رقابت هستیم که هریک از این دوستان در کار خود مهارت و تبهر خاصی دارند. و بسیار خوشحالیم که جوانان ایرانی توانسته اند به این خوبی فضای اینترنت را از آن خود کنند . پس باید بدانید که بهینه سازی سایت کار بسیار دشواری است و باید اصول سئو سایت در آن بدرستی رعایت شود. چه در هنگام طراحی وب سایت و چه بعد از طراحی سایت هنگام نوشتن مطالب .

سئو سایت تضمینی

بهینه سازی سایت تضمینی

شرکت طراحی سایت دئووب با بیش از 15 سال سابقه درزمینه طراحی وب سایت در کنار این موضوع به سئو سایت تضمینی اهمیت بسزایی داده است. و علاقه مندیم کارهای که به مشتریان خود ارائه می دهیم به همان اندازه طراحی وب . سایت به بهینه سازی سایت تضمینی نیز اهمیت دهیم ویکی از دلایلی که از کلمه تضمین استفاده می کنیم در این . است که به کار خود اطمینان داشته و در عمل ثابت کرده ایم که شما با کلمات کلیدی بهینه سازی سایت ما در صفحه اول گوگل مشاهده می کنید و این رقابت بسیار برای سخت تر از سئو سایت شما می باشد .

سئو سایت

بهینه سازی سایت

سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود تا بتوانید دیده شوید . امروزه به جهت اینکه تعداد سایت های موجود در اصناف مختلف زیاد شده است طبیعی است. رقابت هم رنگ و بوی خودش را بگیرد و رمز موفقیت شما در این دوئل مجازی همان سئو سایت و یا بهینه سازی سایت می باشد . خوشبختانه تیم طراحی سایت دئووب با داشتن کادری مجرب در زمینه بهینه سازی سایت کمک شایانی را می تواند. در این زمینه به شما عزیزان نماید و برند شما را در رنکینگ یک موتور سرچ محبوب گوگل قرار دهد 

اصول سئو سایت

قوائد بهینه سازی سایت

اصول سئو سایت و قوائد بهینه سازی سایت همانطور که در جریان می باشید هر کاری که در فضای مجازی انجام می شود باید یک سری اصول و قواند رعایت شود. در غیر این صورت صد در صد به مشکل بر خواهید خورد که ما در این بخش کوتاه نمی توانیم موارد را به صورت کامل برای شما عزیزان توضیح دهیم. شما عزیزان می توانید از بخش وبلاگ و بعد از آن قسمت سئو سایت تمام مطالب برای اصول سئو سایت و قوائد بهینه سازی سایت را به طور کامل و جامع مطالعه بفرمایید و سعی بر آن داشتیم تا بتوانیم شما عزیزان را به یک سئو کار حرفه ای تبدیل نماییم

افزایش سئو سایت

سئو راکت

افزایش سئو سایت و یا سئو راکت اصطلاحی است که شما عزیزان ممکن است آشنا نباشید. که ما در این بخش به این موضوع می پردازیم . افزایش سئو سایت یعنی در کمترین زمان ممکن شما سایت خود را در صفحه اول گوگل بیابید. که این موضوع به نحوه طراحی سایت و یا محتوای که استفاده کرده اید دارید. در بخش قبلی در این موضوع صحبت کرده ایم و همچنین می توانید از بخش وبلاگ بعد سئو سایت مطالب و نحوه بهینه سازی مطالب را با دقت مطالعه نمایید و یا عضو شبکه اجتماعی ما شده که در پایین سایت و قسمت های مختلف سایت برای شما عزیزان قرار داده ایم .

هزینه سئو سایت

تعرفه بهینه سازی سایت

هزینه سئو سایت یا همان تعرفه بهینه سازی سایت بستگی در این دارد که سایت را خود شرکت طراحی وب سایت دئووب انجام داده و اینکه همکاران ما انجام داده اند . سایت را اکر ما برنامه نویسی کرده باشیم که کار راحتر است ولی اگر سایت شما را همکاران طراحی کرده باشند. باید چک شود که آیا اصول سئو سایت رعایت شده است به زبان ساده تر بهینه سازی سایت آیا در آن انجام شده یا نه ، در غیر این صورت قالب سایت تغییر نخواهد کرد فقط هسته سایت مجددا برنامه نویسی خواهد شد و یا رفع اشکال خواهیم کرد که در یک جلسه حضوری موارد کامل عرض خواهد شد .

سئو سایت تضمینی در شرکت دئووب با شاخصه‌های زیر ارائه می‌گردد :
 • بررسی دقیق وضعیت فعلی سئو سایت 
 • بررسی رقبا در کلمه کلیدی مد نظر شما
 • جستجو بهترین کلمات کلیدی برای رتبه بهتر در گوگل
 • تولید محتوای با کیفیت
 • on page – off page لینک سازی داخلی و خارجی
 • یافتن استراتژی مناسب برای سئو خارجی
 • لینک سازی مناسب طبق استانداردهای گوگل
 • مشاوره سئو
 • ارائه گزارش های منظم
بهینه سازی سایت آخر
سایت تضمینی اسلایدر -شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب )

سئو سایت تضمینی

شما می توانید خود را در صفحه اول گوگل بیابید
سازی سایت تضمینی -شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب )

بهینه سازی سایت تضمینی

صفحه اول گوگل دیگر یک رویا نیست
اول گوگل -شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب )

رتبه اول گوگل

با خیالی آسوده سئو سایت خود را به ما بسپارید .

سئو ( SEO ) چیست ؟

سئو سایت به معنای بهبود محتوا و رعایت اصول و استاندارد های مورد نیاز موتور سرچ ها. برای ارتقا رنکینگ سایت و دیده شدن سایت در صفحه اول گوگل و در نهایت افزایش ورودی و بازدید افراد آنلاین در اینترنت از سایت شما . استانداردهای گوگل مداوم به سمت فاکتورهای انسانی حرکت می کند و طوری برنامه ریزی می شود تا گاربران گوگل راحت تر بتوانند از گوگل استفاده کنند . همانطور که میدانید موتور سرچ گوگل بهترین سایت شناخته شده است و سعی بر آن داشته تا کمترین زمان ممکن بتواند جوابگوی سوالات و جستجو های کاربران خود باشد. پس نتیجه می گیریم سایت های که اصول و قوائد گوگل را رعایت نموده و در کمترین زمان بتوانند جواب مشتریان خود را بدهند در گوکل رتبه ی بهتری خواهند داشت .

هدف نهایی سئو سایت چیست ؟

حالا که تقریبا تعریف سئو سایت را می دانید ، قرار گیری وب سایت شما در ابتدای نتایج گوگل با کلمه کلیدی مناسب و افزایش بازدید. از سایت شما و در نتیجه رشد کسب و کار شما و در انتها افزایش فروش و درآمد از سایت خود شما . برای مثال در طراحی سایت کودکان و یا طراحی سایت حیوانات نیاز به سئو سایت نیست . چرا که مخاطبان این نوع وب سایت ها از طریق بازاریابی به نتیجه خود خواهند رسید .

اهمیت سئو سایت چیست ؟

بیشتر کاربران برای یافتن کالای مورد نظر خود و یا صفحه مد نظرشان از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند . از این رو سئو سایت کلید موفقیت شما در سایت است . از این رو گوگل مواردی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد که به دنبال آن هستند. و سایت های موفق عمل می کنند که سئو سایت را بدرستی انجام داده باشند . از این رو تبلیغات جایگاهی در سایت های که در نتایج اول گوگل هستند ندارد. اعتماد کاربران بسیار اهمیت دارد که افراد به این سایت ها بیشتر اهمیت می دهند از این رو به اهمیت سئو سایت می توان پی برد .

مزایای سئو سایت

 • بالا رفتن محیط رقباتی نسبت به هم صنف های خود در اینترنت
 •  تأثیر مثبت در تجارت الکترونیکی به خصوص برای فروشگاه های اینترنتی جهت کسب و کار
 •  داشتن رتبه بهتر در جستجوی کلمات کلیدی نسبت به سایت های دیگر در گوگل
 •  افزایش بازدید از سایت با استقاده از کلمات کلیدی ارزشمند
 •  بالا رفتن اعتماد کاربران به سایت شما در بالاتر بودن جستجو در گوگل
 •  اوج کسب و کار و فروش سایت
 •  از بین رفتن هزینه های تبلیغات جانبی
 •  استفاده بهینه از زمان و فرصت برای تبلیغ با ماندگاری بالاتر
 

انواع سئو سایت

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یا همان White Hat SEO استفاده از تاکتیک های بهینه سازی وب سایت که توسط گوگل تایید شده است گفته می شود . شما در نوع سئو کلاه سفید مطالبی را به اشتراک می گذارید که توسط دیگران برای افراد دیگر منتشر خواهد شد. و الویت شما در سئو کلاه سفید افراد هستند نه موتورهای جستجو و همچنین اصول و استاندارد های گوگل در سئو کلاه سفید رعایت خواهد شد . در این روش ریسک بسیار پایین است که توسط گوگل جریمه شوید و نیاز به هزینه و زمان زیادی دارد که باید برای به ثمر نشاندن شکیبا باشید .

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه یا همان  Black Hat SEO یکی از انواع سئو سایت می باشد که مخالف اصول و قواعد استانداردهای گوگل می باشد. و از ریسک بسیار بالای برخوردار می باشد در این روش سئو کاران با دور زدن گوگل می خواهند. سایت را سریعتر به نتایج ابتدایی گوگل برسانند که ممکن است موفق باشند. ولی بسیار سریع توسط گوگل جریمه خواهند شد و از دیتا بیس گوگل برای همیشه حذف خواهند شد .

 سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه سیاه نیز یکی دیگر از روش های سئو سایت می باشد که تقریبا ما بین دو سئو دیگر قرار دارد و روشی است که از نظر گوگل طبیعی به نظر می رسد و در حال حاظر خطری ندارد .

 

لیست خدمات بهینه سازی ساختار سایت 

 • بهینه سازی تصاویر سایت 
 • بهبود حجم مربوط به فایل های javascript  و css  و تغییرات کدها
 • بررسی ریدایرکت های سایت
 • فعال کردن کش مناسب برای سایت و استفاده از Lazy loading برای تصاویر
 • کاهش حجم صفحات سایت
 • شناسایی ارور و لینک های 404
 • فعال کردن CDN و انجام تنظیمات مربوطه
 • بررسی افزونه ها در سایت های وردپرسی
 • بروزرسانی قالب سایت و افزونه ها در صورت لزوم یا جایگزین کردن افزونه ها
 • کاهش لود منابع سایت از سرورهای دیگر

و دیگر خدماتی که در این بخش نمیگجد…

انواع بهینه سازی سایت

بهینه سازی کلاه سفید

برای انجام هرکاری دو راه وجود دارد اینکه شما از روش درست و اصولی آن استفاده کنید که البته این موضوع زمان بر است. و یا اینکه از روش های خلاف استافده کنید که ماند این است ره صدساله را یکشبه بروید. بهینه سازی اصولی سایت نیز باید به همین صورت باشد. یعنی شما باید بتوانید از روش های درست بهینه سازی کلاه سفید استفاده کنید تا موتورهای جستجوگر نیز به صورت اورگانیک رتبه سایت شما را بهتر نمایند. 

 

بهینه سازی کلاه سیاه
بهینه سازی کلاه سیاه

بهینه سازی کلاه سیاه

بهینه سازی کلاه سیاه به این صورت است که متخصص سئوکار خود را زرنگ میپندارد و ا دور زدن گوگل سعی میکند که سایت خود را از نظر موتورهای جستجوگر بهینه نماید. گوگل دائم الگوریتم های خود را آپدیت و بازنگری میکند. بنابراین سایتی نخواهد بود که از روش های بهینه سازی کلاه سیاه استفاده کرده باشد و به مشکل برنخورده باشد.در واقع راهی که سریع پیش میرود به نتیجه خوبی نمیرسد و این مورد را در بسیاری از موارد مشاهده کرده اید.