شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با وب سازان مرصاد

یکی از سایت هایی که طرفداران زیادی دارد و گوگل نیز جستجو میشود در مورد طراحی سایت شرکتی است. سایت های شرکتی میتوانند به صورت اختصاصی یا وردپرسی طراحی شوند. مضمون این نوع سایت ها برای معرفی شرکت یا یک مجموعه ای است. اما با گذشت زمان امکانات سایت های شرکتی پیشرفته تر شده و الان به گونه ای هستند که دیگر از حالت معرفی فعالیت های شرکت خارج شده و در کنار شرکتی بودن طراحی سایت فروشگاهی نیز بر روی سایت اعمال کرده اند. در واقع شما اگر صاحب مجموعه یا شرکتی هستند نیاز اکید به یک سایت حرفه ای و زیبا برای تجارت خود دارید. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد  با سابقه 15 ساله بهترین پروژه ها را انجام داده که میتواند مشابه آن ها را برای شرکت خود از ما درخواست نمایید.

 

طراحی سایت شرکتی با وب سازان مرصاد

طراحی سایت شرکتی را می توانید از گروه برنامه نویسی ما درخواست نمایید . برای پیروزی در عرصه رقابت میان سازمان ها و شرکت های مرتبط. با خود نیاز است که فعالیت شرکت را گسترش دهید. برای گسترش صنعت خود در بازار نیاز است. که شرکت و مجموعه خود را در دنیای مجازی نیز مطرح کنید. اولین قدم برای ورود به دنیای مجازی طراحی وب سایت شرکتی با طرح و گرافیک مرتبط با حوزه فعالیت شماست.

شما بدین وسیله میتوانید سیاست کاری و حرفه ای خود را به همگان معرفی کنید. و برند خود را بر سر زبان ها بیندازید. اصول و قواعد طراحی سایت شرکتی، اختصاصی. شما باید به نحو احسن طبق آخرین تکنولوژی های روز طراحی و برنامه نویسی شود. تا هر امکاناتی که میخواهید به سایت اضافه کرده و توسعه دهید. ما با ارائه خدمات مناسب در طراحی وب سایت شرکتی می توانیم برند شما در دنیای وب به جهانیان معرفی نماییم .

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت با کمترین هزینه شرکتی را می توان به هر نوع سلیقه ای طراحی نمود . یک سایت شرکتی میتواند دارای امکانات بسیار زیادی باشد. که شما باید متناسب با هدف و خدماتی که عرضه میکنید. مشتریان زیادی را به طرف خود هدایت کنید. در طراحی سایت شرکتی میتوان از وردپرس استفاده نمود. یا از ابتدا بر اساس طرح و نظر شما سایت شرکت به صورت کاملا اختصاصی طراحی و بهینه سازی سایت شود.

مزیت طراحی سایت اختصاصی در این است که میتوان زبان برنامه نویسی را انتخاب و بر اساس آن هسته سایت را نوشت. توسعه سایت بعد از گذشت زمان مشخصی راحت تر صورت میگیرد. چنانچه شما دارای کسب و کار اداری و یا سازمانی و یا کارخانجات هستید. پیشنهاد می کنیم تا دیر نشده درخواست خود را از بخش تماس با ما قسمت ثبت درخواست ها نهایی کنید. از قدیم بزرگان فرمودند زود دیر می شود .

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

اعتبار

یک وب سایت خوب شرکتی اختصاصی اعتبار شما را در کسب و کارتان بالا میبرد. زیرا افراد با جستجو در اینترنت خدمات و محصولات شما را مشاهده میکنند. اگر این مورد را انکار میکنید بدانید موقعیت خود را به رقیب خود سپرده اید. نوشتن محتوای مناسب برای ارتقا کیفیت سایت شما اساسی است زیرا بر این اساس مشتریان شما را ارزیابی خواهند کرد.

جذب مشتریان بیشتر

با طراحی سایت شرکتی این امکان را خواهید داشت. که ویترینی از فعالیت ها و خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. تا بتوانید از طریق اینترنت خود را به افراد بیشتری در سطح دنیا معرفی کنید. شاید باورتان نشود ولی با کمی تحقیق خواهید دید. که بسیاری از نام های تجاری با عرضه از طریق سایت خود. بر سر زبان ها افتاده و مشتریان بیشتری جذب نموده اند.

بهبود بازاریابی

با دارا بودن یک وب سایت شرکتی مشتریان بیشتری را به طرف خود جذب میکنید. زیرا تمام فعالیت های خود را در سایت ارائه میدهید. و با پشتیبانی آنلان چراغ شرکت را حتی در تعطیلات نیز روشن نگه میدارید. می توانید فروش و یا سفارشات محصولات خود را در هر ساعت از شبانه روز. و در طول ایام هفته حتی تعطیلات ادامه داده و فعالیت نمایید .

مقرون به صرفه

یک وب سایت سازمانی تمام نیازهای شما اعم از تبلیغات. ارتباط با مشتری، فروش و … را میتواند انجام دهد. و همین باعث صرفه جویی در هزینه های بازایابی و تبلیغات در دنیای واقعی میشود. با طراحی خوب و هدفمند و بروزرسانی محتواهای مناسب تا حد زیادی به جلو حرکت میکنید. اگر مقایسه کنید متوجه میشوید که وب سایت شرکتی بسیار مقرون به صرفه است.

سهولت تعامل با مشتریان

با طراحی وب سایت شرکتی فرصتی فراهم میشود تا کاربران شما را بهتر بشناسند. و شما هم شناخت کافی از مشتریان خود به دست آورید. و همچنین کاربران شما نیز می توانند ارتباط خوبی را با شما داشته. در وب سایت های شرکتی عمده مشتریان خود دارای کسب و کار بزرگی می باشند. که می توانند رونق بسیار زیادی را به درآمدزایی شما ببخشند .

توسعه بازار هدف

با طراحی وب سایت شرکتی بسیاری از محدودیت هایی که در کسب و کارتان دارید را میتوانید پوشش دهید. برای مثال در دنیای واقعی نمیتوانید برای فروش و عرضه محصولات یا ارائه خدمات. در هر زمان یا مکانی که شما یا مشتریانتان هستند. فعالیت داشته باشید. اما با دارا بودن یک سایت شرکتی تمام امکانات لازم را برای مخاطبانتان فراهم میکنید.

سفارش طراحی سایت شرکتی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت شرکتی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های شرکتی هستید و نیاز به سئو سایت شرکتی در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید.

جدول قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت پایه

میلیون تومان 6 مناسب برای معرفی کسب و کار کوچک
 • سرعت سایت ✯✯
 • قابلیت سفارشی سازی ✯✯
 • مشاوره کسب و کار
 • زمان تحویل : 7 روز کاری
 • پشتیبانی 3 ماه رایگان
 • پرداخت در 2 قسط
 • شروع قیمت از 12.5 میلیون تومان

قیمت طراحی سایت حرفه ای

میلیون تومان 10 مناسب برای کسب و کارهای متوسط
 • سرعت سایت ✯✯✯
 • قابلیت سفارشی سازی ✯✯✯
 • مشاوره کسب و کار آنلاین ✯
 • زمان تحویل : 14 روز کاری
 • پشتیبانی 6 ماه رایگان
 • پرداخت در 2 قسط
 • شروع قیمت از 18 میلیون تومان

قیمت طراحی سایت VIP

میلیون تومان 16 مناسب برای کسب و کارهای حرفه ای
 • سرعت سایت ✯✯✯✯
 • قابلیت سفارشی سازی ✯✯✯✯
 • مشاوره کسب و کار آنلاین ✯✯
 • زمان تحویل : 21 روز کاری
 • پشتیبانی یکسال رایگان
 • پرداخت در 3 قسط
 • شروع قیمت از 28.5 میلیون تومان
پکیج پایه پکیج حرفه ای پکیج VIP
طراحی تم اختصاصی برند
زملن تحویل 7 روز کاری 14 روز کاری 21 روز کاری
طراحی مینیمال
کدنویسی بهینه
انتخاب از قالب آماده طراحی اختصاصی
بهبود حجم صفحات
کش سایت
تیم همکاران
طرح ها و پروژه ها
مدیریت کاربران
گالری محصولات
بخش اخبار
چت آنلاین
معرفی خدمات
معرفی نمونه کار
درباره ما ، تماس با ما
امنیت سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزار سئو تماس
ایجاد نظرسنجی تماس تماس
طراحی لوگو تماس تماس تماس
انواع فرم ثبت اطلاعات تماس تماس تماس
طراحی فرم پذیرش نمایندگی تماس تماس تماس
زبان دوم سایت +20 درصد مبلغ طراحی +20 درصد مبلغ طراحی تماس
طراحی فرم استخدام تماس تماس
طراحی اختصاصی فرم تماس تماس
انواع فرم ارتباط با مدیر
طراحی بخش بلاگ
بخش مقالات
دامنه رایگان
مشاوره تجارت الکترونیک SEM SEM-ROI
آموزش رایگان
طراحی اسلاید 1 اسلاید 3 اسلاید 5 اسلاید
ثبت سفارش آنلاین تماس تماس تماس
انواع فرم ثبت سفارش تماس تماس تماس
دریافت نماد اعتماد تماس تماس تماس
پرسش‌های متداول تماس تماس تماس
میزبانی حرفه‌ای 2 گیگابایت 5 گیگابایت 10 گیگابایت
پشتیبانی کامل سایت 3 ماه 6 ماه 12 ماه
شروع قیمت از 12 میلیون 18 میلیون 28 میلیون
مشاوره و سفارش سفارش دهید سفارش دهید سفارش دهید

امکانات طراحی سایت شرکتی

امکانات طراحی سایت شرکتی بسیار زیاد می باشد که بسته به نوع درخواست . شما و فعالیت شما در چه زمینه شغلی می باشد متفاوت است . فردی شرکت تولیدی پوشاک دارد و دیگری شرکت پخش موارد غذایی . درست است که هر دو دارای شرکت می باشند. ولی زمینه کاری متفاوتی دارند و یکی در تولید پوشاک فعالیت دارد و دیگری در پخش مواد غذایی . نگران این بخش نباشید چرا که بعد از توافق بر سر اینکه شما پروژه خود را به سپردید . همکاران بخش مشاوره راهکارهای مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد. و بهترین امکانات را می توان در سایت شرکتی شما لحاظ نمود. تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت شما نهایت استفاده را ببرند . در زیر به صورت مختصر امکاناتی را که می توان در سایت شرکتی استفاده نمود را بیان خواهیم نمود .

 • اطلاعیه ها
 • سایت شرکتی دارای فروشگاه
 • تماس با ما
 • پشتیبانی و مشاوره
 • معرفی سرویس های شرکت
 • معرفی نمایندگی و شعبات
 • معرفی اعضا
 • آموزش
طراحی پورتال سازمانی

انواع طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی میتوان به دو صورت عمل نمود که در این بخش مفصلا به آن خواهیم پرداخت. این موضوع را در نظر داشته باشید که نوع طراحی سایت چه شرکتی چه از هر نوع دیگر تفاوت چندانی نمیکند. تفاوت وردپرس با اختصاصی در نوع برنامه نویسی و در بعضی اوقات ماژول های درخواستی از طرف کاربران میباشد. که ممکن است در کتابخانه وردپرس و یا هر مدیریت محتوای دیگر وجود نداشته باشد. و این جزو نوادر محسوب میشود. چرا که مدیریت محتواهایی که در حال حاضر فعالیت میکنند. با سرعت بسیار زیاد در حال پیشرفت میباشند. و سعی میکنند تمامی امکاناتی را که کاربرانشان به آن ها نیاز دارند را برنامه نویسی و در اختیارشان قرار دهند.

 

هر شرکت بازرگانی نیاز به طراحی سایت شرکتی دارد. زیرا از طریق سایت میتوانند با مشتریان و همکاران خود در شهرها و کشورهای دیگر تعامل داشته باشند. در ضمن اشاره کنیم که برای طراحی سایت شرکت بازرگانی باید چند زبانه بودن سایت نیز درنظر بگیرید. زیرا تجارت مرز نمیشناسد و باید زبان های اصلی را برای جذب بهتر مشتریان خود حفظ نمایید. سایت تجاری و بازرگانی هر دو به نوع حیطه کاری و تجارتی شما بستگی دارد که باید پلن درستی برای ساخت آن توسط طراحان ما چیده شود.

خرید بیمه یکی از خرید هایی است که هر فردی لازم است آن را سالی یکبار انجام دهید. این بیمه میتواند بیمه ماشین، عمر و غیره باشد. به دلیل بالا بودن تقاضا شرکت های بیمه ای زیادی به روی کار آمده اند. بعضی از این شرکت ها خود به صورت مستقیم بیمه نامه میدهند و تعدادی از آن ها به عنوان کارگزاری یا نمایندگی فعالیت دارند. بنابراین اگر شما نیز دارای شرکت بیمه هستید یا میخواهید مشابه بیمیتو یک سایت هرید بیمه نامه راه اندازی کنید. بهتر است که برای سفارش طراحی سایت شرکت بیمه ای با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.

شرکت های پیمانکاری شرکت های واسطی هستند که بسیاری از افراد پروژه های خود را به این شرکت ها برون سپاری میکنند. این پروژه ها میتواند در حوزه ساختمانی، معماری، نرم افزاری و غیره باشد. بنابراین برای ارتقا سیستم شغلی خود اقدام به طراحی سایت شرکت پیمانکاری کنید.

شرکت های دانش بنیان زیادی به روی کار آمده اند که محصول نرم افزاری را ارائه میدهند. این شرکت ها میتواند شرکت های پشتیبانی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت ، ساخت سیستم حسابداری، هوشمند سازی لوازم و غیره باشند. اگر شما نیز دارای این شرکت نرم افزاری و یا سخت افزاری هستید برای ارائه محصولات و خدمات خود نیاز به وب سایت دارید. بنابراین اگر تاکنون اقدامی نکرده اید دست به کار شوید و سافرش طراحی سایت شرکت نرم افزاری و سخت افزاری خود را در سایت ثبت نمایید. تا بتوانیم با تجربه ای که داریم هرچه بهتر به پیشرفت شما در حوزه مارکتینگ کمک نماییم.

شرکت های ساختمانی با طراحی سایت ساختمانی میتوانند پروژه ها و خدمات خود را در معرض دید سایرین نیز قرار دهند. بنابراین طراحی سایت شرکت ساختمانی برای مجموعه هایی که میخواهند سود بیشتری کسب کرده و شناخته شوند بسیار مناسب خواهد بود. زیرا میتوانید با سایر همکاران و مشتریان خود از طریق سایت تعامل داشته باشید. در واقع فضای مجازی بهترین راه برای دیده شدن و برندسازی شرکت شما است که میتوانید کسب و کار و تجارت خود را از این طریق بهبود دهید.

تجارت الکترونیک یکی از راه های موثر و کم هزینه برای ورود موثر به دنیای تجارت هوشمند است. این شرکت ها ماهیت های منحصر به فردی دارند و یا ساده ای مانند خرید اینترنتی میباشد. که بسیار پرطرفدار و پرکاربرد است. برای طراحی سایت شرکت تجارت الکترونیک با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

همانطور که میدانید شرکت های خدماتی بسیار زیادی به روی کار آمده اند که خدمات بسیار متنوعی را ارائه میدهند. در واقع گستردگی تنوع خدمات رسانی شرکت های خدماتی با هم بسیار متفاوت است. برای مثال شرکت آچاره خدمات متنوعی در زمینه نظافت، تعمیرات، تاسیسات و غیره ارائه میدهد. و در مقابل یک سایت پزشکی خدمات درمانی و پرستاری به بیماران و کاربران خود ارائه میدهد. به همین دلیل نوع طراحی سایت شرکت خدماتی با هم متفاوت از هم هستند چون زمینه ها مختلف است.

در شهر تهران و سایر شهرستان ها شرکت های خدماتی بسیار زیادی بر روی کار آمده اند. و هر کدام وظایف مختلفی را انجام میدهند. این شرکت های خصوصی توسط فرد بنا شده و به دولت وابسته نیستند. بنابراین باید خود مشتریان و همکاران خود را بیابند. شما برای معرفی بهتر شرکت خود در حیطه کاری که دارید نیاز به طراحی سایت شرکت خصوصی دارید. این پلن برای مجموعه هایی است که میخواهند در زمان کوتاهی معرفی بشوند. علاوه بر جذب مخاطب سایت به کارهای درون شرکتی شما نیز کمک بزرگی میکند.

صنایع غذایی یکی از صنف های مهم و حساس در هر جامعه ای است. با توجه به نوع فعالیت و دایره فعالیت های شما نیاز به طراحی سایت شرکتی صنایع غذایی دارید که میتوانید با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید به مقاله ارائه شده در این حوزه مراجعه کنید.

هدف از طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی در بخش قبل مختصر عنوان شد. که بتوانید برند خود را، محصولات خود را به جهانیان عرضه نمایید. و یک رقابت گسترده تری را برای خود رقم بزنید. بسیاری از تکفروشان مجبور به رفتن به صورت حضوری به شرکت های عمده فروشی میباشند. در صورتی که اگر همان شرکت اگر دارای سایت شرکتی باشد. و آن سایت شرکتی قابلیت عمده فروشی محصولات خود را داشته باشد. البته لازم به ذکر است که بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل بسیار مهم است.

میتواند بسیار راحت تر خدماتی را برای مشتریان خود عرضه نماید. از طرفی تعداد مشتریان خود از یک به ده افزایش پیدا خواهند کرد. پس میتوان نتیجه گرفت هدف از طراحی سایت شرکتی چشم اندازی است. به دوردست که موفقیت شما را در هر زمینه به نمایش گذاشته است. چنانچه تمایل به طراحی سایت شرکتی داشتید، میتوانید. از بخش تماس با ما درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. تا کارشناسان بخش مربوطه در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کرده. و برای یک جلسه حضوری برنامه ریزی نمایند.

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...