سایت دانشگاهی

سایت دانشگاهی شما میتواند در علوم و هنرهای مختلف فعالیت داشته باشد. همانطور که دانشجویان را به صورت آنلاین جذب میکنید؛ میتوانید. اساتید باتجربه در هر رشته ای را جذب سایت دانشگاهی خود کرده و از طریق آن طیف دانشگاهی خود را در ابعاد مختلف گسترش دهید. همچنین شما میتوانید در طراحی سایت دانشگاهی، فروشگاه آنلاین داشته باشید.

که از طریق آن بتوانید کتوب، فایل، ویدیوهای دانشگاهی ضبط شده اساتید را به فروش برسانید. تا این فرصت به دوستانی که امکان حضور در کلاس های شما را نداشتند، بدهید. تا بتوانند فیلم های دانشگاهی دلخواه خود را بعدا مشاهده کنند. همچنین شما میتوانید با تشکل گروه های مجازی دانشجویان و اساتید را به شیوه ای نوین به یکدیگر لینک بدهید تا افراد بتوانند سوال ها و مشکلات خود را در سایت مطرح کنند و پاسخ خود را سریعا دریافت نمیایند.

امروزه افراد بیشتر فعالیت های خود را از طریق تلفن همراه انجام میدهند. طراحی سایت دانشگاهی ریسپانسیو و واکنشگرا یک مزیت رقابتی محسوب میشود. زیرا نشان میدهد که شما به کاربران خود اهمیت میدهید. و با هر دستگاهی که به سایت شما وارد شوند میتوانند به خوبی از امکانات سایت دانشگاهی شما استفاده کنند. طراحی سایت دانشگاهی باید به گونه ای باشد که نسبت به هر دستگاهی قابلیت نمایش استانداردی را داشته باشد.

شهر قدس

سایت دانشگاهی

  • نام وب سایت : آزاد اسلامی شهر قدس
  • آدرس وب سایت : qodsiau.ac.ir
  • نوع وب سایت : دانشگاهی

تمامی نمونه کارها متعلق به شرکت وب سازان مرصاد می باشد و هر گونه ادعایی توسط طراحان دیگر را بی اساس می دانیم.

توضیح در رابطه با سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی یکی از مواردی است که بسیار مهم در صنعت آموزش آنلاین این روزها مورد استفاده همگان است. در این زمان با مشغله و گسترش بستر اینترنت و پیشرفت تکنولوژی؛ افراد وقت خود را صرف رفت و آمد به محیط های دانشگاهی را نمیکنند. و خیلی راحت با انتخاب واحد دانشگاهی خود و ثبت نام میتوانند. از هر جای کره زمین که هستند در کلاس های انتخابی خود شرکت کنند.

الان دیگر دنیای مجازی حرف اول را میزند. شما باید از مزیت های آن به دور نمانید. و با استفاده از امکانات عصر تکنولوژی زندگی را برای خود راحت تر کنید. طراحی وب سایت دانشگاهی باید کاربرپسند و ساده در عین حال زیبا باشد که بتواند مخاطبان جویای دانش را جذب کند. نحوه قرارگیری ویدیو، رنگ و تصاویر استفاده در آن و طبقه بندی مطالب دانشگاهی؛ به شیوه ای زیبا با رابط کاربری راحت بسیار حائز اهمیت است.

چرا که با این وسیله شما افراد را جذب میکنید که دوره های آموزش آنلاین شما را دنبال کرده و بهتر مفاهیم را در ذهن خود بسپارند. وب سایت دانشگاهی شما باید در همه دستگاه ها اعم از لپ تاپ و تبلت و گوشی واکنشگرا یا ریسپانسیو باشد. تا افراد مشکلی در اتصال به سایت دانشگاهی و ویدوهای دانشگاهی شما نداشته باشند. مطالب و تصاویر و ویدیو هایی که در سایت خود میگذارید. بسیار مهم است که به روز و در طرح زیبا و استانداردی در سایت شما برای همگان ارائه شود.

طراحی سایت دانشگاهی دئووب
سایت شرکتی

نمونه کارهای دیگر ما را هم در این گروه مشاهده نمایید.

سفارش طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها سفارش طراحی سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

اگر قبلا طراحی وبسایت را انجام داده اید و نیاز به سئو و بهینه سازی سایت خود دارید. در بخش سفارش ها، سئو سایت اصولی یا سئو تضمینی را انتخاب نمایید. تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند. همین الان وارد بخش تماس با ما شده و ثبت درخواست دهید. یا این فرم زیرا را همین حالا در کمترین از چند ثانیه برای کارشناسان ما ارسال کنید.

طراحی سایت دانشگاهی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter