سایت فرش

طراحی سایت فرش فروشی : امروزه هر کسب و کاری که میخواهد در دنیای آنلاین حضور پیدا کند. به اولین چیزی که نیاز دارد راه اندازی سایت است. که این طراحی سایت میتواند با وردپرس یا به صورت اختصاصی انجام شود. زیرا فضای مجازی عملا یک فرصت برای رونق کسب و کارهای مختلف است. کاربران و مشتریان میتوانند در هر ساعت شبانه روز به سایت فروشگاه اینترنتی شما بیایند. و وقت کافی برای پیدا کردن محصول موردنظر داشته باشند. این موضوع موجب تغییرات بزرگ در فروش شما خواهد بود.

در سایت فرش فروشی میتوانید فروشگاه فرش خود را به کاربران معرفی کنید. برای مثال به معرفی فروشگاه فرش خود بپردازید. و تصاویری از فرش ها در گالری خود قرار بدهید. تا افراد با دیدن گالری شما بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. زیرا خود ممکن است که به فرش فروشی رفته باشید. اما میان طرح های مختلف فرش مردد میشوید. در سایت فروش میتوانید به صورت آنلاین فرش ها را ببینید و با هم نیز مقایسه کنید. به همین دلیل است که مردم خرید اینترنتی را بیشتر از خرید حضوری دوست دارند.

مدما

سایت فرش

  • نام وب سایت : مُدما
  • آدرس وب سایت : https://modema.com
  • نوع وب سایت : فرش / فروشگاهی

تمامی نمونه کارها متعلق به شرکت وب سازان مرصاد می باشد و هر گونه ادعایی توسط طراحان دیگر را بی اساس می دانیم.

توضیح در رابطه با سایت فرش

در بخش معرفی محصولات میتوانید به معرفی انواع فرش ها اعم از دستی، ماشینی، تابلو فرش، موکت، گلیم و غیره بپردزید. همچنین میتوانید به آموزش گلیم بافی و فرش بافی در سایت خود بپردازید. که همین باعث رضایت بسیاری از افراد علاقه مند خواهد شد. زیرا دانشجویان و علاقه مندان زیادی در زمینه فرش و طرح و نقشه در اینترنت به جستجو میپردازند. و شما نیز میتوانید این افراد را جذب سایت خود کنید. به طبع هرچه بازدیدکنندگان سایت شما بالاتر باشد. برای کسب و کار شما بهتر خواهد بود.

قابلیت جستجوی حرفه ای در سایت فرش فروشی بسیار مهم است. زیرا افراد زیادی به دنبال طرح خاصی از فرش میگردند. و شما باید طرح های فرش خود را دسته بندی کنید. تا افراد بتوانند بر اساس رنگ و طرح فرش خود را انتخاب کنند. استفاده از تصاویر باکیفیت در طراحی سایت فرش فروشی مهم است.

باید خاصیت زوم با کیفیت بالا در سایت قرار گیرد. تا مشتریان بتوانند با زوم کردن در تصاویر به طرح اصلی آن پی ببرند. با فیلتری باشد که مشتری بر اساس انتخاب آیتم های مختلف اعم از رنگ بندی، نوع طرح، ماشینی یا گلیمی، اندازه فرش، قیمت فرش ، محصول مورد نظر خود را بیابد.

طراحی سایت فرش فروشی
سایت شرکتی

نمونه کارهای دیگر ما را هم در این گروه مشاهده نمایید.

سفارش طراحی سایت آموزشی

مشاوره طراحی سایت

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها سفارش طراحی سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

اگر قبلا طراحی وبسایت را انجام داده اید و نیاز به سئو و بهینه سازی سایت خود دارید. در بخش سفارش ها، سئو سایت اصولی یا سئو تضمینی را انتخاب نمایید. تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند. همین الان وارد بخش تماس با ما شده و ثبت درخواست دهید. یا این فرم زیرا را همین حالا در کمترین از چند ثانیه برای کارشناسان ما ارسال کنید.

طراحی سایت فرش فروشی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter