سفارش سئو

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید اقدام به سئو سایت خود بگیرید. قبل از آن باید به شرکت سئو معتبر مراجعه کنید. و قیمت سئو سایت و قیمت بهینه سازی پکیج ها را مشاهده کنید. با توجه با تحقیق بیشتر یک تصمیم گیری نهایی انجام دهید. و اقدام به سفارش سئو کنید. سئو سایت تاثیر مستقیمی بر روند پیشرفت کسب و کار شما خواهد داشت. شما باید کلید واژه های اصلی که اکثر کاربران به دنبال آن ها هستند را پیدا کنید. اگر سایت خدماتی بیمه دارید. احتما واژه سایت بیمه یا سفارش آنلاین بیمه و غیره را زیاد شنیده باشید.

در ادامه مراحل سفارش سئو سایت خدمت شما گفته خواهد شد. تا این مقاله به شما کمک کند که بهتر در مورد روند سئو خود تصمیم بگیرید. و روند سفارش سئو سایت برای شما مشخص شود. با ثبت سفارش seo در شرکت طراحی و سئو سایت دئووب میتوانید در نتایج اولیه گوگل قرار گرفته. و در میان دیگر رقبای خود بدرخشید. و همین باعث میشود که سودآوری شما چندین برابر شود. برای ثبت سفارش سئو خود میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید. تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. یا میتوانید خود به صورت مستقیم با خطوط ما تماس حاصل کنید.

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سایت هایی که هسته اصلی نامناسبی دارند. یعنی ساختار نامناسب از نظر کدنویسی و معماری سایت دارند. باید در ابتدا بهینه سازی شوند و سپس بر اساس کلمات کلیدی بر روی سئو سایت آن ها کار شود. بهینه سازی سایت با سئو سایت متفاوت است. اگر از ابتدا طراحی سایت توسط شرکت دئووب انجام شده باشد به شما اعلام میداریم که تمام سایت های ما از نظر طراحی و کدنویسی بهینه شده هستند. اما اگر خود دارای سایت هستید باید در ابتدا بهینه سازی سایت انجام شو و پس از آن به سراغ بهبود رتبه سایت برویم.

رتبه بندی سایت ها در گوگل همیشگی نیست یعنی اگر شما به رتبه ای رسیدید باید بیشتر از قبل تلاش کنید. که جایگاه خود را در گوگل حفظ نمایید در غیر این صورت جایگاه خود را از دست میدهید. به همین دلیل است که سایت شما باید تحت پشتیبانی دائم شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت معتبر و حرفه ای قرار گیرد. همانطور که میدانید الگوریتم های گوگل دائم در حال ارتقا و تغییر هستند بنابراین انجام تغییرات و اقدامات برای سئو سایت شما یک امر همیشگی باید باشد. تا بتوانید سایت خود را مطابق با تکنیک های جدید بروز نگه دارید.


مزایای سفارش سئو

شاید برای عده ای سوال باشد که چرا باید در نتایج اولیه گوکل قرار بگیرند. صرفا باید طراحی سایت حرفه ای خود میتوانند مشتری جذب نمایند. این طرز تفکر اشتباه است. شما هرچه قدر هم خوب و عالی باشید. و کسب و کار شما کم نظیر باشد. اما باید بازاریابی اینترنتی که یکی از شاخه های مهم و اصلی آن سئو سایت بپردازید. معمولا مدیران میپرسند که تبلیغات راه بهتری است. اما اعلام میداریم که برای تبلیغات باید هزینه زیادی کنید. و همچنین بازگشت سرمایه نخواهد داشت.

شما هر هزینه ای که بر روی سایت خود میکنید نوعی سرمایه گذاری ویژه محسوب میشود که نتایج فوالعاده ای به همراه خواهد داشت. در ادامه مزایای سفارش سئو سایت گفته خواهد شد. شاید کمی قانع شوید که چرا باید سفارش سئو سایت خود را ثبت نمایید. زیرا کمی تحقیقات و ماطلعه و جستجو میتواند به راحتی پاسخ شما را بدهد. همچنین تیم فروش و پشتیبانی ما همواره حضور دارند که پاسخگوی شما عزیزان باشند. به طور کلی سئو سایت از نظر مالی، شغلی، و برندسازی بهترین راه برای رشد و پیشرفت شما خواهد بود.

مزایای سفارش سئو

گسترش کسب و کار

گسترش کسب و کار

از نظر شغلی در تلاش این هستید که کسب و کار خود را در دایره بزرگیتزی از اجتماع گسترش دهید. که از مزیت های سفارش سئو سایت بهبود تجارت شما در سطح جهانی خود بود.

اعتماد سریعتر

اعتماد سریعتر

هرچه افراد بیشتر شما را ببینند بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. و همین شناخت منجر به افزایش فروش شما خواهد شد. و راحت تر شما را به سایر افراد نیز معرفی خواهند کرد.

بازگشت سرمایه

بازگشت سرمایه

اگر سایت شما دیده شود فروش بیشتر خواهید داشت. و همین منجربه سودآوری شما از طریق سایت خواهد شد. که هرچه سرمایه گذاری برای سئو و طراحی سایت کردید بازخواهد گشت.

گسترش برند

گسترش برند

هرچه بیشتر افراد شما را در نتایج گوگل ببینند. منجر به شناخته تر شدن کسب و کار شما خواهد بود. که افراد با مشاهده متعدد سایت شما در ذهن خود از تجارت شما برند سازی میکنند.

فروش بیشتر

فروش بیشتر

با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بازدید از سایت شما بیشتر میشود. و همین امر منجر به فروش بیشتر شما خواهد شد. برای مثال اگر سایت فروشگاهی دارد حتما سفارش سئو سایت بدهید.

گسترش منطقه فروش

گسترش منطقه فروش

با سئو سایت فروشگاهی و سایت خدماتی خود میتوانید به افراد بیشتری در دنیای اینترنت سرویس و خدمات بدهید. و همچنیم محصولات خود را در سطح شهر و کشور به فروش برسانید

سئو سایت یا تبلیغات

سفارش سئو یا تبلیغات

بسیاری از کارفرماهای عزیز از ما میپرسند که سئو سایت چه برتری نسبت به تبلیغات دارد. و چرا نباید تبلیغات کرد. همانطور که عرض شد هزینه تبلیغات بالا و ریسک زیادی دارد. ممکن است که سریع تر به جواب برسید اما تبلیغات شما ماندگار نخواهد بود. و باید هر چند مدت یکبار به تبلیغ بپردازید تا از نظر ها گم نشوید. و باید هزینه زیادی تقبل کنید. اما با سفارش سئو سایت میتوانید به صورت اصولی به بازاریابی اینترنتی بپردازید. و بهبود جایگاه و رتبه برای شما ماندگار خواهد بود.

 البته به شرطی که پشتیبانی سئو را مانند پشتیبانی از سایت را ادامه دهید. گوگل بهترین و مهمترین ابزار برای تبلیغات و دیده شدن است. زیرا مردم عام نیز با تلفن همراه خود در مورد موضوعی ابتدا به اینترنت مراجعه میکنند. از نظر شرکت ما دیجیتال مارکتینگ همراه با انجام امور سئو سایت بازدهی دارد. و بازاریابی اینترنتی به تنهایی برای شما نتیجه بخش خواهد نبود.

 اگر در ابتدای کسب و کارتان هستید اقدام به سفارش سئو سایت در شرکت دئووب کنید. تا کارشناسان به شما مشاوره های لازم را بدهند. و بعد از گذشت مدتی متخصصان دیجیتال مارکتینگ دئووب به شما اعلام میدارند. که به طراحی کمپین تبلیغاتی نیز بپردازید. که در این زمان مطمئن باشید که هزینه کمتری نسبت به دیگر تبلیغات خواهد بود. آینده کسب و کار شما بسیار مهم است.

سئو سایت برای روی امروز و فردای شما کار میکند. اما تبلیغات به تنهایی صرفا برای روی امروز شما نتیجه بخش خواهد بود. با سفارش سئو سایت یک مسیر آهسته را ممکن است نسبت به تبلیغات پیش بگیرید. ولی سودآوری شما در طول زمان چندبرابر نسبت به تبلیغات خود بود.

هزینه سفارش سئو

یکی از دغدغه های کارفرما ها و صاحبان سایت ها قیمت سفارش سئو است. که اعلام میداریم که ما با توجه به کسب و کار شما و درجه سختی کار سعی میکنیم که کمترین هزینه سئو را در نظر داشته باشیمو تا شما متضرر پرداخت هزینه زیاد سئو نباشید. قیمت و کیفیت سئو دو پارامتر مهم برای سفارش سئو سایت است. که بسیاری از صاحبان کسب و کارها آن را میسنجند. بسیاری از افراد چون دانش لازم در زمینه سئو و مزایای آن را ندارند تنها قیمت سئو سایت و قیمت بهینه سازی سایت را اهرم سفارش سئو میدانند.

همانطور که میدانید سئو و بهینه سازی سایت کاری زمان بر و مداوم است بنابراین ارزان نیست. قیمت سئو سایت شما نیز بر اساس کسب و کاری که دارید محاسبه میشود. هرچه رقبای شما حرفه ای تر باشند کار شما سخت تر خواهد بود. به همین دلیل است که تیم سئو سایت معتبر دئووب به صورت کامل جوانب فعالیت تجاری شما را بررسی میکنند تا هزینه ها و زمان بندی و استراتژی ها متناسب با کار شما مشخص شوند.

انواع برآورد قیمت سئو سایت

خدمات ارائه دهنده شرکت

مراحل سفارش سئو

سفارش سئو - تماس با شما

1) تماس برای سفارش سئو

در ابتدا کارشناسان ما با شما در مورد سئو سایت تماس میگیرند. و تمام مزایا و پکیج ها را به شما اعلام خواهند کرد. هر سوالی در زمینه طراحی سایت و نحوه سفارش سئو داشتید میتوانید از کارشناسان ما بپرسید. به طور کلی هدف یک تیم سئو آوردن سایت شما به صفحه اول گوگل است. کارشناسان ما نیز بعد از تماس کسب و کار شما را از نظر بازار کار بررسی میکنند و از شما میخواهند که کلید واژه هایی که میخواهید در آن در جایگاه های اولیه موتورهای جستجوگر باشید را اعلام فرمایید.

2) اخذ کلید واژه ها و تحلیل رقبا برای سئو

پس از تماس شرکت دئووب از شما لیست کلید واژه های موردنظر را میخواهد. برای مثال اگر سایت فروشگاهی دارید میتوانید بر روی محصولات مهم خود کلید واژه تعریف کنید. برای مثال میتوانید خرید آنلاین لباس مردانه را برای مثال برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید. مشاوران ما نیز کلیدواژه هایی که برای ارتقا رتبه سایت خود میخواهید را بررسی میکنید. از این نظر که درجه سختی آن ها چقدر است و رقبای شما با چه کلید واژه هایی بالا هستند. عمر و اعتبار رقبای شما بسیار مهم است. هرچه عمر رقبای شما بیشتر باشد به طبع شما نیاز دارید که بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی سایت خود کار کنید. همچنین باید میزان اعتبار یا به اصطلاح Authority سایت رقبای حیطه کاری شما مشخص شود. که با جمع بندی همه این موارد یک استراتژی خوب برای شما تدوین شود.

سفارش سئو - اخذ کلید واژه ها
اصلاح کلیدواژه ها توسط سئوکار

3) اصلاح کلید واژه ها

در این مرحله تیم سئو بر روی  کلمات کلیدی و کسب و کار شما تحقیق میکند. که بسیاری از شرکت ها این کار را انجام نمیدهند. هدف این است که کلید واژه های شما اصلاح شود تا نتیجه بهتری بگیرید. اگر کلید واژه ای سخت و هزینه بر باشد به شما اعلام میکنیم که در مراحل بعدی انجام دهید. و کلید واژه هایی که برای کسب و کار شما مهمتر و اثر بخش تر هستند را انتخاب کنید. بنابراین در این مرحله که یکی از مراحل سفارش سئو سایت است و کلید واژه هایی را انتخاب میکینم که نرخ تبدیل بالاتری دارند. شما ممکن است که بر روی سایت فروشگاه لباس ماه های زیادی را باید طی نید تا در جایگاهی که میخواهید قرار گیرید. اما در کنار آن با انتخاب عبارت کلید اعم از سایت فروشگاه لباس بچگانه در مدت زمان کمتری میزان بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید. سایت فروشگاه لباس یک عبارت کلیدی کلی و در عین حال سخت است. اما شما هرچه آن را طولانی تر میکنید درجه سختی کلیدواژه شما نیز پایین تر خواهد آمد.

4) قرارداد سفارش سئو و تدوین استراتژی سئو

پس از انتخاب نهایی کلید واژه ها و بررسی تمام جوانب کسب و کار شما نوبت به انعقاد قرارداد سئو سایت میرسد. که در این بخش یک قرارداد میان شرکت دئووب و شما بته خواهد شد. تا بنابر نوع سایت شما اعم از سئو سایت فروشگاهی یا سئو سایت وردپرسی و غیره پکیج های متنوعی به شما اعلام شود. بر طبق زمان پروژه و نیاز به کارکرد قرارداد سئو سایت بسته خواهد شد. در قرارداد سئو سایت نیز اعلام میشود که شرکت سئو متعهد است که از سئو کلاه سفید فقط استفاده نماید. زیرا هر نوع سئو دیگر اعم از سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری که سایر شرکت ها انجام میدهند کسب و کار اینرتنتی شما را با مشکل جدی روبه رو میکند. بعد از اینکه همه موارد به صورت جدی مشخص شد تیم ما به صورت زمان بندی شده و پیوسته با استراتژی مشخص که برای شما استخراج کرده اند. بر روی سئو و بهینه سازی و بهبود رتبه سایت شما کار میکنند.

انعقاد قرارداد سفارش سئو سایت

قیمت سئو

سفارش سئو با دئووب

سفارش سئو با دئووب

شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب خدمات سئو و خدمات طراحی سایت بینظیری به مشتریان خود میدهد. پشتیبانی 24 ساعته ما تعطیلی ندارد. و شما در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان و برنامه نویسان ما خلاقیت و ایده های کم نظیری دارند. که شما میتوانید از این روش های بی نظیر در کسب و کار خود استفاده نمایید. دانش بروز متخصصان سئو شرکت دئووب آرامش خاطر شما را بیشتر خواهد کرد.

شرکت طراحی سایت دئووب تجربه صدتا پروژه بینظیر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت داشته است. و مشتریان زیادی از ما راضی بوه اند. اصل ما کیفیت پروژه با قیمت منصفانه است. اگر شما نتیجه نگیرید کار ما بی ثمر بوده است. به همین دلیل است که برای بهبود کسب و کار شما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

اگر خواهان طراحی سایت هستید. میتوانید با مشاوران حرفه ای طراحی سایت ما مشورت کنید. تا اقدام به طراحی سایت حرفه ای با امکانات کم نظیر کنید. و اگر خواهان سفارش سئو سایت هستید. با تیم سئو دئووب مشورت داشته و در صورت امکان مطالب سایت ما را دنبال کنید. تا از اطلاعات بیشتری برخوردار باشید. تیم دئووب روند بهبود پروژه سئو سایت یا طراحی سایت شما را به صورت هفتگی اعلام میکند. بنابراین از این نظر نگران کسب و کار خود نباشید.

خدمات ویژه سفارش سئو سایت

شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب خدمات سایت بینظیری به مشتریان خود ارائه میدهد. هر کدام از این خدمات به صورت جداگانه یا به صورت پکیجی قابل انجام هستند. به طور کلی یک پروژه سئو سایت با بررسی رقبای کسب و کار شما آغاز شده. و با حفظ جایگاه شما در صورت تمایل شما تمام میشود. میتوانید خدمات سئو شرکت ما را در صفحه مختص به خود ملاحظه فرمایید. شرکت دئووب کیفیت، خدمات و پشتیبانی را تضمین خواهد کرد.

یکی از خدمات ویژه ما سئو تضمینی سایت است. که این خدمت از سئو هزینه بیشتری دارد و زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. زیرا یک تیم سئو به صورت اختصاصی بر روی پروژه شما کار میکنند. تا در زمان مشخصی که حدودی تعیین میشود. سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورند. و اگر نتیجه مورد نظر حاصل نشد مبلغ قرارداد بازگردانده میشود. سفارش سئو سایت تضمینی برای بعضی از کسب و کارها را در نظر خواهیم گرفت. اگر در ابتدای راه هستید قیمت سئو تضمینی که نسبت به سئو اصولی بیشتر است برای شما ممکن است سنگین باشد.

خدمات سئو باید در جهت برندسازی اینترنتی شما باشد. البته باید توجه نمایید که سایت ریسپانسیو در سئو سایت تاثیر میگذارد. بنابراین از خدمات ما این است که در ابتدا سایت شما را واکنش گرا کنیم. شناسایی نوع کلمات و کلید واژه های برتر بسیار مهم است. زیرا اگر در این بخش اشتباه شود تا انتها کار شما اشتباه خواهد بود. از خدمات سئو افزایش سرعت سایت است که به بهبود ترجبه کاربری کمک کند. لینک سازی های داخلی و خارجی و تولید محتوای ارگانیک و سئو شده از دیگر خدمات سئو است.

خدمات سفارش سئو سایت
مشاوره و ثبت سفارش سئو و بهینه سازی سایت

مشاوره و ثبت سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سفارش سئو و بهینه سازی سایت خود را با اطمینان کامل به دئووب بسپارید. تضمین قرار گرفتن در صفحه اول گوگل جزئی از قرارداد ما است. برای دریافت مشاوره سئو و بهینه سازی سایت میتوانید با شماره های مندرج تماس بگیرید. و یا اینکه فرم موردنظر را ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است که شرکت طراحی سایت و سئو سایت معتبر دئووب، از سئو کلاه سفید برای بالا آوردن جایگاه سایت شما استفاده میکند. و در قرارداد سئو نیز اعلام میداریم که تمام اصول سئو سایت بر اساس قوانین سئو کلاه سفید گوگل است. ما تمام رقبای در حیطه کسب و کار شما را بررسی میکنیم و یک استراتژی حرفه ای و مناسب برای شما تدوین میکنیم. که بر اساس آن بتوانید به صورت اصولی و در زمان کوتاهتری به افزایش درآمد دلخواه خود برسید.

طراحی سایت آتلیه

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها