شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

سفارش سئو

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید اقدام به سئو در یک شرکت سئو سایت معتبر کنید. قبل از آن قیمت سئو سایت و بهینه سازی پکیج ها را مشاهده کنید. با توجه با تحقیق بیشتر یک تصمیم گیری نهایی انجام دهید و در انتها اقدام به سفارش سئو کنید. بهینه سازی و سئو سایت تاثیر مستقیمی بر روند پیشرفت کسب و کار شما خواهد داشت. شما باید کلید واژه های اصلی که اکثر کاربران به دنبال آن ها هستند را پیدا کنید. اگر سایت خدماتی بیمه دارید. احتمالا واژه سایت بیمه یا سفارش آنلاین بیمه و غیره را زیاد شنیده باشید.

در ادامه مراحل سفارش سئو سایت خدمت شما گفته خواهد شد. تا این مقاله به شما کمک کند که بهتر در مورد روند بهینه سازی سایت تصمیم بگیرید. با ثبت سفارش seo در شرکت سئو سایت دئووب میتوانید در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرید و در میان دیگر رقبای خود بدرخشید. و همین باعث میشود که سودآوری شما چندین برابر شود. برای ثبت سفارش سئو خود میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید. تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. یا میتوانید خود به صورت مستقیم با خطوط ما تماس حاصل کنید.

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

سایت هایی که هسته اصلی نامناسبی دارند. یعنی ساختار نامناسب از نظر کدنویسی و معماری سایت دارند. باید در ابتدا بهینه سازی شوند و سپس بر اساس کلمات کلیدی بر روی سئو سایت آن ها کار شود. بهینه سازی سایت با سئو سایت متفاوت است. اگر از ابتدا طراحی سایت توسط شرکت دئووب انجام شده باشد به شما اعلام میداریم که تمام سایت های ما از نظر طراحی و کدنویسی بهینه شده هستند. اما اگر خود دارای سایت هستید باید در ابتدا بهینه سازی سایت انجام شو و پس از آن به سراغ بهبود رتبه سایت برویم.

رتبه بندی سایت ها در گوگل همیشگی نیست یعنی اگر شما به رتبه ای رسیدید باید بیشتر از قبل تلاش کنید. که جایگاه خود را در گوگل حفظ نمایید در غیر این صورت جایگاه خود را از دست میدهید. به همین دلیل است که سایت شما باید تحت پشتیبانی دائم شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت معتبر و حرفه ای قرار گیرد. همانطور که میدانید الگوریتم های گوگل دائم در حال ارتقا و تغییر هستند بنابراین انجام تغییرات و اقدامات برای سئو سایت شما یک امر همیشگی باید باشد. تا بتوانید سایت خود را مطابق با تکنیک های جدید بروز نگه دارید.

خدمات تولید محتوا
طراحی سایت فروشگاهی

موارد خدمات وب سازان مرصاد بعد از سفارش سئو

ثبت سایت در موتورهای جستجوگر طرح که در ابتدا باید سایت شما توسط گوگل ایندکس شود و به مرور در سایر موتورسرچ ها قرار خواهید گرفت.
انتخاب کلمات کلیدی مناسب مطابق با حوزه کاری شما برای سئو
طراحی و تدوین استراتژی سئو مطابق با حوزه کاری، عبارات کلیدی مناسب و رقیبانی که دارید
تحلیل و آنالیز رقیبان شما تا با استفاده از آن بتوانید سایت خود را ارتقا دهید
انجام روش های جدید و قانونی در حوزه سئو زیرا الگوریتم های گوگل دائم در حال بروزرسانی هستند و باید متخصص سئو دائم در حال چک کردن آخرین آپدیت ها برای اعمال بر روی سایت باشد
بهینه سازی ساختار سایت از لحاظ فنی، معماری و ویرایش و حذف کدها و فایل های اضافه در سایت
بهینه سازی سرعت سایت مطابق با Google Light House
رفع باگ ها و ارورهای سایت پیغام های اضافی
ساخت صفحات اجتماعی و اشتراک گذاری مطالب در آنجا
تهیه محتوای بهینه و سئو شده (هزینه تولید محتوا جدا از سئو سایت است و بر عهده شرکت سئو نیست. زیرا هر صاحب سایتی باید خود مطالب تخصصی در حوزه کاری را منتشر کنید که سئوکاران ویرایش مقاله شما را بر عهده میگرند. میتوانید تولید محتوا را نیز به تیم کپی رایتر ما بسپارید تا دیگر خود نیازی به نوشتن محتوا نداشته باشید)
بهینه سازی سایت با توجه به آخرین تغییرات در الگوریتم های گوگل
حل مشکلات سئو سایت (در صورتی که پنالتی باشید باید اقدامات بیشتری برای رفع اولیه پنالتی گوگل بر روی سایت شما صورت بگیرد)
پشتیبانی 24 ساعته 7 روزه هفته و پاسخ دهی آنلاین به تمامی سوالات و مشکلات شما
تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز (هزینه جداگانه با توجه به نوع راه اندازی کمپین)
رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر (هزینه جداگانه با توجه به نوع تعرفه سایت هایی که رپورتاژ قرار میدهند مانند سایت های خبری )
و بسیاری از موارد دیگر که جزو اسرار تیم سئو دئووب است و در این بخش نمیگنجد… .

سفارش سئو با وب سازان مرصاد

شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب خدمات سئو و خدمات طراحی سایت بینظیری به مشتریان خود میدهد. پشتیبانی 24 ساعته ما تعطیلی ندارد. و شما در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان و برنامه نویسان ما خلاقیت و ایده های کم نظیری دارند. که شما میتوانید از این روش های بی نظیر در کسب و کار خود استفاده نمایید. دانش بروز متخصصان سئو شرکت دئووب آرامش خاطر شما را بیشتر خواهد کرد.

شرکت طراحی سایت دئووب تجربه صدتا پروژه بینظیر در زمینه طراحی وب سایت و سئو سایت داشته است. و مشتریان زیادی از ما راضی بوه اند. اصل ما کیفیت پروژه با قیمت منصفانه است. اگر شما نتیجه نگیرید کار ما بی ثمر بوده است. به همین دلیل است که برای بهبود کسب و کار شما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

اگر خواهان طراحی سایت هستید. میتوانید با مشاوران حرفه ای طراحی سایت ما مشورت کنید. تا اقدام به طراحی سایت حرفه ای با امکانات کم نظیر کنید. و اگر خواهان سفارش سئو سایت هستید. با تیم سئو دئووب مشورت داشته و در صورت امکان مطالب سایت ما را دنبال کنید. تا از اطلاعات بیشتری برخوردار باشید. تیم دئووب روند بهبود پروژه سئو سایت یا طراحی سایت شما را به صورت هفتگی اعلام میکند. بنابراین از این نظر نگران کسب و کار خود نباشید.

مراحل سفارش سئو

1) تماس برای سفارش سئو

در ابتدا کارشناسان ما با شما در مورد سئو سایت تماس میگیرند. و تمام مزایا و پکیج ها را به شما اعلام خواهند کرد. هر سوالی در زمینه طراحی سایت و نحوه سفارش سئو داشتید میتوانید از کارشناسان ما بپرسید. به طور کلی هدف یک تیم سئو آوردن سایت شما به صفحه اول گوگل است. کارشناسان ما نیز بعد از تماس کسب و کار شما را از نظر بازار کار بررسی میکنند و از شما میخواهند که کلید واژه هایی که میخواهید در آن در جایگاه های اولیه موتورهای جستجوگر باشید را اعلام فرمایید.

2) اخذ کلید واژه ها و تحلیل رقبا برای سئو

پس از تماس شرکت دئووب از شما لیست کلید واژه های موردنظر را میخواهد. برای مثال اگر سایت فروشگاهی دارید میتوانید بر روی محصولات مهم خود کلید واژه تعریف کنید. برای مثال میتوانید خرید آنلاین لباس مردانه را برای مثال برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید. مشاوران ما نیز کلیدواژه هایی که برای ارتقا رتبه سایت خود میخواهید را بررسی میکنید. از این نظر که درجه سختی آن ها چقدر است و رقبای شما با چه کلید واژه هایی بالا هستند. عمر و اعتبار رقبای شما بسیار مهم است. هرچه عمر رقبای شما بیشتر باشد به طبع شما نیاز دارید که بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی سایت خود کار کنید. همچنین باید میزان اعتبار یا به اصطلاح Authority سایت رقبای حیطه کاری شما مشخص شود. که با جمع بندی همه این موارد یک استراتژی خوب برای شما تدوین شود.

3) اصلاح کلید واژه ها

در این مرحله تیم سئو بر روی کلمات کلیدی و کسب و کار شما تحقیق میکند. که بسیاری از شرکت ها این کار را انجام نمیدهند. هدف این است که کلید واژه های شما اصلاح شود تا نتیجه بهتری بگیرید. اگر کلید واژه ای سخت و هزینه بر باشد به شما اعلام میکنیم که در مراحل بعدی انجام دهید. و کلید واژه هایی که برای کسب و کار شما مهمتر و اثر بخش تر هستند را انتخاب کنید. بنابراین در این مرحله که یکی از مراحل سفارش سئو سایت است و کلید واژه هایی را انتخاب میکینم که نرخ تبدیل بالاتری دارند. شما ممکن است که بر روی سایت فروشگاه لباس ماه های زیادی را باید طی نید تا در جایگاهی که میخواهید قرار گیرید. اما در کنار آن با انتخاب عبارت کلید اعم از سایت فروشگاه لباس بچگانه در مدت زمان کمتری میزان بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید. سایت فروشگاه لباس یک عبارت کلیدی کلی و در عین حال سخت است. اما شما هرچه آن را طولانی تر میکنید درجه سختی کلیدواژه شما نیز پایین تر خواهد آمد.

4) قرارداد سفارش سئو و تدوین استراتژی سئو

پس از انتخاب نهایی کلید واژه ها و بررسی تمام جوانب کسب و کار شما نوبت به انعقاد قرارداد سئو سایت میرسد. که در این بخش یک قرارداد میان شرکت دئووب و شما بته خواهد شد. تا بنابر نوع سایت شما اعم از سئو سایت فروشگاهی یا سئو سایت وردپرسی و غیره پکیج های متنوعی به شما اعلام شود. بر طبق زمان پروژه و نیاز به کارکرد قرارداد سئو سایت بسته خواهد شد. در قرارداد سئو سایت نیز اعلام میشود که شرکت سئو متعهد است که از سئو کلاه سفید فقط استفاده نماید. زیرا هر نوع سئو دیگر اعم از سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری که سایر شرکت ها انجام میدهند کسب و کار اینرتنتی شما را با مشکل جدی روبه رو میکند. بعد از اینکه همه موارد به صورت جدی مشخص شد تیم ما به صورت زمان بندی شده و پیوسته با استراتژی مشخص که برای شما استخراج کرده اند. بر روی سئو و بهینه سازی و بهبود رتبه سایت شما کار میکنند.

طراحی سایت دیجی کالا

مزایای سفارش سئو

شاید برای عده ای سوال باشد که چرا باید در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرند. صرفا باید طراحی وبسایت حرفه ای خود میتوانند مشتری جذب نمایند. این طرز تفکر اشتباه است. شما هرچه قدر هم خوب و عالی باشید. و کسب و کار شما کم نظیر باشد. اما باید بازاریابی اینترنتی که یکی از شاخه های مهم و اصلی آن سئو سایت بپردازید. معمولا مدیران میپرسند که تبلیغات راه بهتری است. اما اعلام میداریم که برای تبلیغات باید هزینه زیادی کنید. و همچنین بازگشت سرمایه نخواهد داشت.

شما هر هزینه ای که بر روی سایت خود میکنید نوعی سرمایه گذاری ویژه محسوب میشود که نتایج فوالعاده ای به همراه خواهد داشت. در ادامه مزایای سفارش سئو سایت گفته خواهد شد. شاید کمی قانع شوید که چرا باید سفارش سئو و بهینه سازی سایت خود را ثبت نمایید. زیرا کمی تحقیقات و ماطلعه و جستجو میتواند به راحتی پاسخ شما را بدهد. همچنین تیم فروش و پشتیبانی ما همواره حضور دارند که پاسخگوی شما عزیزان باشند. به طور کلی سئو سایت از نظر مالی، شغلی، و برندسازی بهترین راه برای رشد و پیشرفت شما خواهد بود.

 

گسترش کسب و کار

از نظر شغلی در تلاش این هستید که کسب و کار خود را در دایره بزرگیتزی از اجتماع گسترش دهید. که از مزیت های سفارش سئو سایت بهبود تجارت شما در سطح جهانی خود بود

فروش بیشتر

با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بازدید از سایت شما بیشتر میشود. و همین امر منجر به فروش بیشتر شما خواهد شد. برای مثال اگر سایت فروشگاهی دارد حتما سفارش سئو سایت بدهید.

اعتماد سریعتر

هرچه افراد بیشتر شما را ببینند بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. و همین شناخت منجر به افزایش فروش شما خواهد شد. و راحت تر شما را به سایر افراد نیز معرفی خواهند کرد.

گسترش منطقه فروش

با سئو سایت فروشگاهی خود میتوانید به افراد بیشتری در دنیای اینترنت سرویس و خدمات بدهید. و همچنیم محصولات خود را در سطح شهر و کشور به فروش برسانید

بازگشت سرمایه

اگر سایت شما دیده شود فروش بیشتر خواهید داشت. و همین منجربه سودآوری شما از طریق سایت خواهد شد. که هرچه سرمایه گذاری برای سئو و طراحی سایت کردید بازخواهد گشت.

گسترش برند

هرچه بیشتر افراد شما را در نتایج گوگل ببینند. منجر به شناخته تر شدن کسب و کار شما خواهد بود. که افراد با مشاهده متعدد سایت شما در ذهن خود از تجارت شما برند سازی میکنند.

سفارش سئو حرفه ای

شرکت دئووب در جهت بهینه سازی سایت های مختلف قادر است که با استفاده از سئو کلاه سفید یا همان سئو قانونی گوگل با هزینه بسیار مناسب پروژه سئو شما را بر عهده گیرد. در این صورت سایت شما در نتایج اولیه موتورهای جستجوگر قرار خواهد گرفت. همه سایت ها به دنبال این هستند که با سفارش سئو حرفه ای در صدر لیست نتایج باشند زیرا میتوانند مشتراین بیشتری را به خود جذب کرده و در نتیجه درآمد خوبی از سایت کسب نمایند. تمامی فعالیت های ما در حوزه سئو و بهینه سازی سایت با توجه به اهداف و نیازهای مشتریان صورت میگیرد. برای سئو تضمینی اصولی تجربه کار مهمتر از داشتن دانش در این زمینه که تیم سئوکار ما هر دو را تا حد بالا داشته و باتوجه به سابقه ای که داریم بهترین راهکار را به شما میدهیم.

تیم سئو دئووب با استفاده از روش های اصولی که کورد تایید الگوریتم های گوگل است به صورت اورگانیک رتبه سایت شما را بهبود میدهد. تا بتوانید ترافیک خوبی از کاربران گوگل دریافت نمایید. سفارش سئو حرفه ای در دئووب باعث خواهد شد که بتوانید با خیال آسوده در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت موثری داشته باشید و روند پیشرفت کاری خود را به مرور خواهید دید. علاوه بر بهینه سازی ساختار سایت که هم فنی و هم محتوای است بر روی تدوین استراتژی های موثر برای برندسازی و سئو خارجی شما تمرکز خواهیم کرد تا بتوانیم شما را هم از لحاظ داخلی سایت و هم بیرونی به رشد چشمگیری برسانیم.

طراحی سایت پزشکی

نکات مهم قبل از سفارش سئو و بهینه سازی

لازم به ذکر است که باید در ابتدا سایت شما مشاهده شود سپس برآورد قیمت سئو و بهینه سازی برای شما صورت گیرد. باید ساختار سایت شما، نوع محتوایی که در آن قرار داده اید چک شود. بسیاری از سایت ها هستند که محتویات کپی، اسپم شده دارند و یا اینکه ساختار سایت آن به قدری نامناسب است که در ابتدا باید برای بهینه سازی ساختار سایت از لحاظ فنی و محتوایی وقت گذاشته شود. بهینه سازی سایت ها بین 2 هفته الی 2 ماه زمان بر خواهد بود و تماما به نوع سایت شما بستگی دارد از آنجایی که سایت با سایت متفاوت است نمیتوانیم زمان دقیقی قبل از تحلیل سایت به شما ارائه دهیم.

باید برای انجام عمل بهینه سازی سایت و سئو سایت صبور باشید. زیرا این پروسه نیاز به زمان دارد و عملی نیست که مانند طراحی سایت با افزودن نیروی کار بتوان آن را انجام داد. گوگل تا چند ماه سایت ها را رصد میکند و اگر در این مدت درست عمل کرده باشید جایگاه مناسبی برای شما درنظر میگیرد. که تمامی این زمان ها به گوگل بستگی خواهد داشت. سایت هایی که در ابتدا میخواهند ایندکس شوند باید چند ماه صبر کنند که از شر الگوریتم سندباکس گوگل رهایی یابند که این مسئله چیزی نیست که با افزودن سرعت بتوان آن را رفع کرد. اگر شرکت سئوکاری به شما اعلام میکند که میتواند در زمان کوتاهی این کار را انجام دهد بدانید که از سئوکلاه سیاه استفاده خواهد کرد.

هیچ تضمینی ندارد که سایت شما برای همیشه بهینه بماند رتبه سایت ها دائم توسط الگوریتم های گوگل در حال تغییر هستند و در حالت های اولیه شما درگیر الگوریتم رقص گوگل خواهید شد تا با تداوم پیوسته در عمل سئو سایت بتوانید جایگاه دائمی کسب کنید که این موضوع زمان بر است.

لازم به ذکر است که رتبه بندی سایت ها تحت کنترل هیچ شرکتی نیست و تنها با انجام اصول درست میتوانید نظر گوگل را جلب کنید.

قرارداد های سئو سایت به صورت ماهانه یا پروژه ای خواهد بود که برای اطلاعات بیشتر میتوانید برآورد هزینه سئو سایت و بهینه سازی سایت را مطالعه نمایید.