تماس با ما

شما عزیزان می توانید از طریق فرم زیر با بخش پشتیبانی طراحی سایت دئووب در ارتباط باشید . ضمن تشکر از بازدید شما، خواهشمندیم به منظور ارائه خدمات بهتر، هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده خود را با ما در میان گذاشته تا با برطرف نمودن ایرادات و استفاده از پیشنهادات ارزشمند شما در جهت ارائه خدمات بهتر به هم‌ میهنان عزیز بکوشیم.

ثبت درخواست

02128423077

ثبت درخواست

شما عزیزان از این بخش می توانید درخواست خود را در زمینه طراحی سایت مورد نیاز خود ثبت نمایید . شایان ذکر است تمامی فیلدها را با دقت کامل نمایید . در بخش ایمیل از ایمیل معتبر  استفاده نمایید

نحوه انجام پروژه

در ابتدا کارشناسان ما با شماره تلفن به ثبت رسیده از سمت شما تماس گرفته و امکانات مشاوره حضوری برای شما فراهم خواهند نمود .

تخمین هزینه

در این بخش بعد از پرسش و پاسخ و امکاناتی را که برای سایت خود در نظر گرفته اید سنجیده شده و برآورد قیمت خواهد شد .

h

عقد قرارداد

بعد از به توافق رسیدن موارد بالا قراردادی بین شرکت طراحی سایت دئووب و شما بسته خواهد شد که نمونه قرارداد را از طریق لینک زیر می توانید دانلود نمایید .

}

تحویل سایت

بعد از گذشت زمانی که در قرارداد ذکر شده بود سایت طبق مفاد و امکانات درخواستی شما تحویل مدیر سایت داده خواهد شد .

انواع وب سایت

به صور کلی دو دسته وب سایت در دنیا وجود دارد که عبارتند از :

1 – وب سایتهای استاتیک

2 – وب سایتهای داینامیک

 

آیا در زمان سفارش آنلاین امکان تماس با مشاوران شرکت وجود دارد؟

بله حتما. چنانچه در سوال قبلی گفته شد شما میتوانید در تمامی مراحل و همچنین در ساعات اداری با همکاران ما در شرکت مکالمه تلفنی داشته باشید.

مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟
از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.
طراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

به طور کلی هر شرکتی در زمان تاسیسش دستورالعملهایی را برای خودش تدوین و اجرا میکند و طبیعتا نقطه ضعفهایی هم میتواند وجود داشته باشد ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمومه کارهایشان در این صفحه موجود میباشد این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه نمایند تا مشتریان دغدغه وب سایت طراحی شده شان را نداشته باشند. همواره در تمامی مراحل مخصوصا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.

بعد از طراحی وب سایت میتوانم برای موفق شدن وب سایتم از مشاوران شرکت شما بهره مند بشوم؟

مطمئنا چنین اتفاقی خواهد افتاد چراکه ما اعتقاد داریم موفقیت شما دقیقا موفقیت ما را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در همه لحظات به لحاظ فنی و دادن مشاوره فنی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ….. شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.

بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.
شرکت اینتو وب از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود. بعد از خواندن این 20 سوال از همین لینک کار خود را آغاز نمایید.

تلفن های تماس

02128423077

09127371388

تلفن دبی : 00971588457236

info@dewoweb.com

ساعت کاری

همه روزه به جز ایام تعطیل

21:00 – 09:00

آدرس

تهران – میدان ونک – خیابان برادران شریفی – برج خشایار

تهران – اقدسیه – شمیران سنتر

دفتر دبی :

دیره – نایف – روبه روی مرکز درمانی علی

تماس با ما

ضمن تشکر از تماس شما نظرات ارسالی از جانب کاربران، توسط مدیریت شرکت بررسی شده و در اسرع وقت نسبت به بهبود کیفیت خدمات شرکت طراحی سایت دئووب اقدامات لازم به عمل خواهد آمد .

در صورت عدم پاسخگویی همکاران ما و یا اشغال بودن خطوط شرکت در صورت اضطرار میتوانید با شماره تلفن موبایل 09127371388 تماس حاصل نمایید .

از اینکه با ما در تماس بوده اید و نظرات و انتقادات سازنده خود را با ما به اشتراک گذاشته اید، کمال تشکر را داریم .

تماس با ما