طراحی سایت اختصاصی

 

طراحی سایت اختصاصی : یکی از تاثیرگذارترین آیتم ها در کسب و کار شما طراحی وب سایت است. که بزرگترین قدم در جهت پیشرفت کار و فعالیتتان است. زیرا ویترینی آنلاین و یکپارچه برای تجارت شما است. در طراحی سایت اختصاصی میتوانیم برای کسب و کارهای متنوع از ظاهرهای متنوع استفاده نماییم. زیرا از اسم این نوع برنامه نویسی کاملا مشخص است. طبق سلیقه شما تم و هسته سایت طراحی خواهد شد.

ساخت سایت برای کسب وکارها یک مزیت محسوب میشود. و شما متوجه خواهید شد سایتی بسیار متفاوت نسبت به رقبای خود خواهید داشت. این موضوع را درنظر بگیرید که ما اگر به درخواست شما از مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنیم. قالب شما را به صورت کاملا اختصاصی طراحی خواهیم نمود. که خود این برای شما ممکن است محدودیت هایی را ایجاد نماید.

اختصاصی بودن یک سایت به نوع سفارشی بودن آن از جانب مشتریان بستگی دارد. که در سایت تماما اختصاصی تمامی موارد از ابتدا تماما با توجه به پلن های صاحب سایت اعلام میشود. در سایت نیمه اختصاصی، موارد اصلی با توجه به نیاز صاحب سایت از ابتدا کدنویسی میشود ولی سلایق تیم طراحی دئووب در آن دخیل است. که شما میتوانید از ابتدا کار این کار را به تیم طراحان دئووب بسپارید یا خود وایرفریم را ارائه دهید.

طراحی سایت اختصاصی شرکت دئو وب

طراحی سایت اختصاصی دئووب

شما میتوانید برای بهتر درک کردن این مطلب ازبخش طراحی سایت با وردپرس مطالب آموزنده ای را مطالعه نمایید. در صورتیکه مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی طراحی شود تمامی محدودیت ها از بین خواهد رفت. و این امر مستلزم زمان بیشتر و همچنین هزینه بیشتر خواهد شد. این نوع سایت ها زمان بیشتری را برای کدنویسی نیاز دارد . همچنین طبیعی است هزینه بیشتری را مطالبه نماید. که بتواند تمامی ایده مشتریان را از صفر تا صد بر روی سایت پیاده کند.

این نوع سایت ها با گذشت زمان، شرایطی را به وجود خواهند آورد. تا شما تجربه کافی در این زمینه پیدا کرده و سایت شما بهتر میتواند ارتقا یابد. و از طرفی راحت تر بهینه سازی میشود. طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارهای بزرگ مناسب تر است. و اگر اولین بارتان هست که برای کار خود میخواهید سایت داشته باشید. بهتر است از طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی استفاده کنید. پس اگر میخواهید از رقیبان خود پیشی بگیرید. پیشنهاد میکنیم برای بهبود وضعیت کسب و کار دیجیتال مارکتینگ خود در هر زمینه که هست؛ از طراحی وب سایت اختصاصی استفاده نمایید.

طراحی سایت اختصاصی ارزان

همانطور که میدانید طراحی سایت اختصاصی از تعرفه های بالایی برخوردار است. در وضعیت کنونی اقتصادی ممکن است؛ برای بسیاری از هموطنان مقرون به صرفه نباشد. و از طرفی سایتی که در حال حاضر در حال فعالیت است برایشان اهداف خوشایندی را نداشته باشد. در مقابل نتوانسته است امکانات مدنظر مدیر سایت را لحاظ نماید.

سعی کرده ایم تا جایی که امکان دارد سایت های اختصاصی خود را با تعرفه بسیار پایین تر تقدیم کاربران عزیز کنیم. و همین باعث شده تا بسیاری از همکاران ما یک سری سوءتفاهم برایشان ایجاد نماید. و با جلسات حضوری که در اتاق صنف رایانه ای کشور داشته ایم. به این نتیجه برسیم تا شرکت طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت دئووب با رعایت اصول بتواند. تعرفه های خدمات سایت را کاهش دهد.

از طرفی با ارائه تخفیفات ایام ویژه میتوانیم نسبت به قیمت برنامه نویسی تصمیمات جدیدی را اتخاذ نماییم. شایان ذکر است شما باید این موضوع را درنظر بگیرید. که هرچه دیرتر نسبت به ساخت وب سایت ارزان اختصاصی خود اقدام نمایید. پس این مطلب که قرار است در ایام ویژه این شرکت آفرهایی را در نظر بگیرد. شما را باعث سردرگمی نکند تا برای چند درصد ارزان تر چندین سال خود را متضرر کنید.

طراحی سایت اختصاصی ارزان
مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی نسبت به سایت های دیگر بسیار بیشتر است. و اینجا به ایده های شما و خلاقیت های شما نگاه خواهیم کرد. تا سایتی را همانطور که مدنظر شماست برای شما طراحی کنیم. با چه امکاناتی را با چه مزایایی میتوان در سایت شما برنامه نویسی کرد. و از طرفی چون طراحان ما امکانات شما را برنامه نویسی کرده اند. میتوان بسیاری از ایده های شما را حتی بر روی بخش های جزئی سایت پیاده سازی نمود.

در صورتیکه با خرید سایت های آماده نمیتوان برنامه نویسی مجدد را لحاظ نمود. چرا که برنامه نویس میتواند بخش های مختلف سایت را به جهت حق کپی رایت کد کرده باشد. که این مطلب را میتوان در مدیریت محتواهای آماده همچون وردپرس و جوملا به صورت مشهود مشاهده نمود. در بخش دوم این قسمت قرار است مزایای طراحی سایت اختصاصی را برای شما شرح داده. تا با ذهنیت کامل برای سفارش خود تصمیم بگیرید.

توسعه بهتر

شاید برای خودتان در طول زندگی پیش آمده باشد که حتی دیزاین محل زندگی خود را ولو به اندازه جابه جایی یک قاب عکس تغییر داده باشید. تا برای شما جذابیت بیشتری را داشته باشد. در سایت هم به همین صورت بیشتر سایت های بزرگ مانند دیجیکالا که برای شما آشنا است. هرازگاهی ظاهر سایت خود را تغییراتی میدهد. این توسعه دلایلی دارد که میتوان به این صورت عنوان کرد. توسعه، پویایی سایت را برای کاربر اثبات میکند. اهمیت مدیر سایت را به کاربرانش اثبات میکند. و باعث ایجاد خلاقیت و همچنین ایده های جدید برای مدیر سایت به ارمغان می آورد. پس سایت هم نیاز به توسعه دارد که در طراحی سایت اختصاصی امکان پذیر است.

رابط کاربری

رابط کاربری یعنی ارتباط آسان بین کاربر و سایت که باید در طراحی وب سایت لحاظ شود. کاربری که از سایت شما بازدید میکند بتواند بسیار راحت از امکانات سایت شما استفاده کند. به نظر شما در کدام نوع طراحی رابط کاربری را طور صریح میتوان لحاظ نمود. بله درست است در طراحی اختصاصی هر نوع رابط کاربری با ایده و خلاقیت شما میتوان برنامه نویسی نمود. برای اینکه کاربران مدت زمان طولانی تری را در سایت شما سپری کنند باید رابط کاربری به گونه ای برنامه نویسی شود که افراد احساس خستگی کمتری در طول حضور در سایت داشته باشند. از طرفی رابط کاربری یکی از اصول و استانداردهای گوگل برای ارتقا دادن سایت شما در دیتابیس خود میباشد.

سئوی بهتر

سئو سایت خوب در طراحی سایتی نقش خود را بهتر نمایان میکند که تمامی استانداردهای گوگل در آن رعایت شده باشد. یکی از اصول سئو، کدنویسی مرتب و به اصطلاح تمیز میباشد.  خود گوگل از این موضوع با عنوان Clean Code استفاده کرده است. وقتی که طراحی به صورت اختصاصی باشد تمامی کد ها تک تک برنامه نویسی شده و در سایت شما کانفیگ میگردد. در صورتیکه تیم سئو سایت دئووب برای بهینه سازی سایت افرادی که درخواست دارند بررسی کدهای سایت یکی از مقوله های آنان میباشد. و در صورت تمایل صاحب سایت، تیم برنامه نویسی کد ها را از ابتدا برای آن سایت کدنویسی میکنند که خود همین مستلزم زمان و هزینه برای صاحب سایت میباشد.

افزایش اعتبار

افزایش اعتبار تجاری برای افرادی که در این زمنیه فعالیت دارند بسیار حائز اهمیت است. درنظر بگیرید دو شخص در یک زمینه برای مثال رستوران در حال فعالیت هستند. یکی از این افراد اعتبار تجاری برایش مهم است و برای رستوران خود بخصوص ظاهر آن هزینه میکند و دیگری افزایش اعتبار برایش مهم نیست و این کار را انجام نمیدهد. شما تصمیم میگیرید یک شب با خانواده برای شام به بیرون از خانه بروید و دو گزینه بیشتر ندارید این دو رستوران. به نظر خودتان کدام یک را برای صرف شام انتخاب مینمایید. در طراحی سایت هم به همین گونه است . ما در قالب های آماده دستمان باز نیست ولی در طراحی سایت اختصاصی طراحی مخصوص شما انجام خواهد شد.

طراحی سایت اختصاصی با مدیریت محتوا ی دیگر

طراحی وب سایت اختصاصی با مدیریت محتوای دیگر یعنی چه؟ سیستم های مدیریت محتوا یا به اصطلاح Content Management System بستری مناسب برای افراد است. که به وسیله آن محتواهای سایت را مدیریت کرده. و صفحات مختلف به وب سایت خود اضافه کنید. از cms  های پرطرفدار میتوان به Joomla ,Drupal و wordpress اشاره کرد. هریک از این مدیریت محتواها مزایا و معایب مختص به خود را دارند. اما از آنجاییکه اپن سورس و رایگان هستند.

بسیار میان افراد فعال در حوزه طراحی محبوب شده است. خوب شاید تا الان منظور ما را از طراحی وب سایت اختصاصی با مدیریت محتوای دیگر را متوجه نشده باشید. باید عرض کنم ما دو نوع طراحی سایت اختصاصی داریم. اولی طراحی وب سایت اختصاصی با مدیریت محتوای اختصاصی، دوم طراحی وب سایت اختصاصی با مدیریت محتوایی که در بالا عرض شد. در این بخش نوع دوم را برای شما در حال توضیح هستیم.

طراحی سایت اختصاصی با CMS اختصاصی

ممکن است قالب هایی که به صورت آماده در اختیار عموم هست به سلیقه شما و یا مربوط به فعالیت شما در فروشگاه های اینترنتی موجود نباشد. برای مثال قالبی برای فعالیت های شبکه های اجتماعی وجود ندارد. شاید این فکر به ذهن شما خطور کند که یک قالب سایت شرکتی خریداری و آن را برای فعالیت شبکه های اجتماعی ظاهر سازی میکنیم. امکانات این سایت را چه میکنید؟ برای مثال شما سایتی نیاز دارید. که بتوانید در آن فالوور برای کاربران خود به فروش برسانید.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی یکی از پلن های پرطرفدار ما است که البته هزینه به نسبت بالاتری نیز دارند. که ما مطابق با نمونه های بین المللی یک CMS منحصر به فرد برای شما طراحی میکنیم. طراحی سایت شرکتی اختصاصی نیز بسیاری از درخواست های ما بوده که نشان دهنده موج رضایت مردم از CMS های اختصاصی و سفارشی شده است.

افزونه ای در کتابخانه وردپرس وجود ندارد که این کار را برای شما انجام دهد. شما برای این کار باید وارد پروفایل شخص درخواست کننده شوید. و از طرفی ارتباط با بخش فالوور ها برقرار کنید. و نیاز به رباتی دارید تا فالوورها را برای درخواست کننده افزایش دهد. پس در قالب های آماده این موضوع مشکل دار خواهد بود. اگر بخواهیم بیشتر از این توضیح دهیم از راه منحرف شده. و به حاشیه کشیده خواهیم شد. سعی میکنیم مقاله ای در این زمینه برای شما در بخش مقالات طراحی سایت درنظر بگیریم.

طراحی سایت اختصاصی با مدیریت محتوا ی دیگر
چرا طراحی سایت اختصاصی ؟

چرا طراحی سایت اختصاصی ؟

طراحی سایت اختصاصی این امکان را فراهم میکند. که یک سایت از ابتدا برنامه نویسی شده و امکانات خاص و ویژه مطابق با سلیقه شما به سایت اضافه شود. همچنین مسئله سئو سایت در طراحی سایت اختصاصی بسیار مهم میباشد که از ابتدا تمامی اصول و استانداردهای موتورهای سرچ رعایت خواهد شد.

با توجه به هدف و نوع فعالیت سایت از زبان های رایج برنامه نویسی نظیر python، php، .net  برای هسته سایت و زبان هایی مانند javascript و typescript  برای ظاهر سایت استفاده میشود. این زبان ها هرکدام مزیت های خاص خود را دارند. که بسته به نوع درخواست شما برنامه نویس از فریم ورک های ذکر شده استفاده میکند.

لازم به ذکر است هزینه طراحی ها بسته به آیتم های تخصصی که میخواهید به سایت اضافه کنید متغیر است. و این مسئله از تعرفه طراحی سایت برای ما مهم تر است که شما باید زمان کافی برای این کار را در اختیار ما قرار دهید. همچنین ممکن است مجبور شوید چندین بار به کارگاه طراحی سایت شرکت دئووب جهت همکاری با برنامه نویسان مراجعه نمایید. پس لطفا صبوری و شکیبایی خود را سرلوحه کار قرار داده تا پروژه شما به نحو احسن به پایان برسد.

طراحی سایت اختصاصی مناسب مشتریانی است که می خواهند ویژگی های منحصر به فردی در سایت داشته باشند. تیم دئووب با تجربه ای که در این زمینه دارد. سایتی خاص و یکتا برای شما طراحی میکند. و در پایان چیزی که برای ما بسیار اهمیت دارد رضایت شما در این زمینه است.

رضایت مشتری

خدارا شاکریم در این 15 سال توانسته ایم با نمونه کارهای مطرح که تا الان بعد از گذشت چندین سال با رضایت کامل کار خود را ادامه داده. و بعضا درخواست چندین سایت را داشته اند و یا شرکت ما را به دیگران معرفی نموده اند. که از تمامی این دوستان کمال تشکر و آرزوی موفقیت را داریم.

مشاوره اختصاصی

قبل از هر اقدام نیاز است تا افراد برای روند بهتر و موفقیت بیشتر با افراد ذیصلاح مشورت کرده. و از تجارب آن ها استفاده نماید. تیم مشاور تخصصی دئووب با تجربه 15 ساله در این زمینه آمادگی بهترین راهکرد. را برای شما چه از نظر دیجیتال مارکتینگ و چه از نظر طراحی را دارد. پس آسوده خاطر باشید.

پشتیبانی آنلاین

یکی از موارد اساسی هر شرکت قبل و بعد تحویل کار در پشتیبانی آن است. تا مدیران سایت در آرامش کامل به کار خود در سایت طراحی شده توسط ما ادامه داده. و این اطمینان را داشته باشند که در هر لحظه از شبانه روز تیم پشتیبانی شرکت آماده پاسخگویی به این دوستان میباشد.

چرا دئووب ؟

شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت دئووب با داشتن کادری مجرب و کارآزموده در زمینه مشاوره، طراحی، دیجیتال مارکتینگ و … توانسته موفقیت خود را به همگان ثابت نماید و جزو معدود شرکت هایی است که دارای چندین گواهینامه از شرکت های معتبر دنیا میباشد. و به جرات عرض میکنم فقط چند شرکت هستیم که جزو پارتنرهای فارسی زبان گوگل میباشیم.

متخصصان باتجربه و کارآزموده شرکت دئووب در نظر دارد. که بهترین راهکار را برای پیروزی شما ارائه دهد. تا حرفه و فعالیت شما در هر وضعیتی که هست توسعه پیدا کند. رضایت مشتری مهمترین هدف مجموعه ماست. و این اطمینان را میدهیم کسب و کار شما در هر وسعتی که فعالیت میکند، کوچک یا بزرگ ، پیشرفت بسیار چشمگیری در آینده ای نزدیک خواهد داشت.

طراحی سایت حرفه ای ارزان یکی از مواردی است که باید به آن توجه نمایید. باید بدانید که شرکت دئووب با توجه به بودجه شما سایت اختصاصی شما را راه اندازی میکنید و تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا یک سایت حرفه ای با هزینه بسیار به صرفه نصیب شما شود.

نکات طراحی وب سایت اختصاصی

نکات طراحی وب سایت تخصصی برای شما باید عنوان شود تا آگاهی بیشتری نسبت به پروژه خود داشته باشید. هر شرکتی هنگام برنامه نویسی یک نکاتی را به صورت پیش فرض برای خود دارد. که آن ها را در تمامی وب سایت های خود لحاظ میکند. یکی از مزیت های طراحان ما در این است. که برای هر یک از طراحی ها چه اختصاصی و چه آماده نکات مربوط به خود را دارد. در طراحی وب سایت اختصاصی نکات فراوانی را ما رعایت میکنیم. چرا که همانطور در بخش های بالا عنوان شد شما برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت بیشتری را پرداخت میکنید. و باید یک تفاوتی بین این دو نوع برنامه نویسی وجود داشته باشد. در پایین همین بخش به صورت اختصار نکاتی را عنوان میکنیم. که میتواند شامل موارد زیر باشد.

طراحی سایت اختصاصی

هدف از طراحی سایت اختصاصی

در ابتدای راه باید هدف خود را به صورت کامل مشخص کنید. و مشتریان خود را بشناسید. برای مثال قصد دارید چه سرویس هایی به کاربران وب ارائه دهید یا چه محصولاتی را میخواهید به صورت آنلاین بفروشید. هدف شما باید مشخص باشد که قرار است از سایت درآمدزایی داشته باشید. یا فقط معرفی محصول است. این دو مقوله بسیار با هم متفاوت است. چرا که اگر قرار باشد فقط معرفی محصول باشد نیاز به طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ندارید. درنتیجه زمان تحویل سایت و همچنین هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن کمتر خواهد بود. پس سعی کنید هنگام سفارش سایت هدف از طراحی سایت اختصاصی خود را برای کارشناسان ما عنوان تا هنگام برآورد هزینه از پرداخت بی مورد جلوگیری شود.

بهینه بودن کدها

کدنویسی اصولی و طراحی مناسب هسته سایت از مواردی است. که باید در طراحی سایت اختصاصی انجام پذیرد. بهینه بودن کدها از ابتدای طراحی تا انتهای طراحی رعایت خواهد شد. که باعث افزایش رنکینگ شما در گوگل خواهد شد. و از طرفی باعث سبک شدن سایت میگردد. در قالب های آماده از چندین فایل برای مثال کدهای css استفاده میشود. که این خود باعث افت سرعت در سایت میگردد. در صورتیکه در طراحی اختصاصی این اتفاق نمی افتد و همگی در یک فایل لحاظ میشوند.

توجه به طراحی رابط کاربری

یکی از مواردی که خیلی به چشم کاربران می آید ظاهر سایت است. که باعث جلب نظر افراد میشود. تعامل کاربر با سایت باید به گونه ای باشد که به راحتی و بدون مشکلی از امکانات وب سایت اختصاصی استفاده کند. این مورد به صورت اختصار در بخش بالایی سایت ذکر شده است و چون جزو نکات طراحی میباشد. در اینجا هم مجبور به عنوان بودیم. از تکراری بودن بعضی از مطالب عذرخواهی میکنیم.

 

تمدید دامنه و هاست

از آنجایی که دامنه و هاست از زیر ساخت های اولیه محسوب میشود. تا زمانی که سایت فعالیت می کند باید شارژ شود .مبالغ دامنه و هاست اصولا به صورت سالیانه تمدید میشود. اما پلن های چند ساله هم دارد که موقع عقد قرارداد توضیح داده میشود.

سئو سایت

خدمات بهینه سازی و سئو سایت موجب بالا رفتن رتبه  شما در گوگل در نتیجه بازدید کنندگان بیشتر شده. که در مقاله مربوط به سئو میتوانید مطالعه کنید. که درصورت درخواست قراردادی مجدد در این زمینه با شما عزیزان منعقد خواهد شد .

هزینه تولید محتوا

این پس از کدنویسی و طراحی کامل، وب سایتی که به شما تحویل داده میشود. فاقد هرگونه محتوایی میباشد. در اینجا باید یا خودتان محتوا نویسی را انجام دهید. یا تولید محتوا وب سایت اختصاصی خود را به افراد باتجربه در این زمینه بسپارید. 

هزینه های ثانویه طراحی سایت اختصاصی

در این بخش میخواهیم به هزینه های ثانویه در طراحی وب سایت اختصاصی بپردازیم. این هزینه ها در تمامی سایت ها وجود دارد و فقط مخصوص طراحی وب سایت اختصاصی نمی باشد. و می توان در صورت کلی به دو بخش تقسیم نمود. که شامل هزینه های اولیه راه اندازی سایت و یک بخشی مربوط به هزینه های ثانویه و پنهان است . هزینه های اولیه طراحی وب سایت برای فراهم کردن زیرساخت پروژه است. که شامل هزینه هاست، دامنه، پلاگین های اختصاصی و دستمزد تیم است.  هزینه های جانبی هم شامل تبلیغات، سئو، تولید محتوا، عکاسی و مبلغ تمدید دامنه و هاست است که در ابتدا توضیح داده میشود.

سئو سایت اختصاصی

وب سایت اختصاصی اگر بهینه سازی نشده باشد. هیچ ارزشی ندارد چرا که شانس زیادی برای دیده شدن در میان سایت های دیگر ندارد. کاربران اینترنت برای سرچ، یک کلمه کلیدی یا عبارتی را در گوگل وارد میکنند. و از طریق موتور جستجوگر وارد سایت ها میشوند. لازم به ذکر است اکثر کاربران تنها چند نتیجه اولیه حاصل شده در سرچ را ملاحظه میکنند. و تمایلی به مشاهده دیگر لینک ها ندارند. برای اینکه شانس بازدید زیادی داشته باشید باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

سئو سایت اختصاصی، ابزاری موثر برای کسب موفقیت تجارت شما، در مدت زمان کم است. پس فرصت را از دست ندهید و برای گسترش کسب و کارتان بهینه سازی و سئو سایت اختصاصی خود را به تیم متخصص دئووب بسپارید. تا گامی بلند در تجارت شما باشد.  در کنار بهینه سازی موتورهای جستجوگر باید به بازاریابی دیجیتالی در جنبه های دیگر بپردازید. تا بتوانید علاوه بر دیده شدن در نتایج جستجو بتوانید نرخ تبدیل را نیز بالا ببرید. نرخ ترافیک و نرخ تبدیل باید در یک راستا و هر دو بالا باشند.

سئو سایت اختصاصی
مزیتهای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی شامل موارد بسیاری زیادی می باشد که ما به اختصار به چند مورد اشاره خواهیم نمود که شامل موارد زیر می باشد :

  • عدم وجود محدودیت در افزودن امکانات سایت
  • کدنویسی از پایه متناسب با نوع کسب وکار
  • تغییر بسیار راحت قالب وب سایت
  • استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهت حفظ امنیت وب سایت اختصاصی طی سال ها
  • بهینه سازی بهتر
  • پیاده سازی تمام ایده های مشتری
  • توسعه راحت تر

هزینه ساخت وب سایت اختصاصی

ساخت سایت اختصاصی یکی از خدمات شرکت دئووب است که به صورت تخصصی بر روی آن تمرکز کرده است. از زبان های برنامه نویسی مختلفی استفاده میشود اما مهمترین آن ها PHP نیز میباشد. میزان هزینه طراحی سایت اختصاصی به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی دارد. که به دلیل آن که زمان و نیروی کاری بیشتری را نیازمند است هزینه راه اندازی وب سایت اختصاصی نسبت به طراحی سایت با CMS های آماده نظیر وردپرس بیش از 5 برابر است.

برای مثال اگر شما یک سایتی را با وردپرس سفارش دهید برای طراحی اختصاصی آن ممکن است حتی 10 برابر هزینه کنید. بنابراین اگر بودجه کافی برای این کار را دارید میتوانید با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط باشید. البته لازم به ذکر است که ما در پلن طراحی سایت فوری و سفارشی با بالا بردن میزان نیروی متخصص زمان تحویل سایت اختصاصی را به نصف کاهش میدهیم که میتوانید از آن پکیج نیز استفاده کنید. 

مزایای طراحی وب سایت اختصاصی و سفارشی

طراحی منحصر به فرد

 یکی از علت های مهمی که مشتریان سایت سفارشی و اختصاصی شده درخواست میدهند برای این است که قالب سایت های اختصاصی در دیگر سایت ها استفاده نمیشود. و شما در واقع در یک فضای جدید و منحصر به فرد خود نسبت به سایرین میتوانید فعالیت انجام دهید. برای مثال طراحی قالب سایت دیجی کالا سفارشی شده است. و به همین دلیل است که بسیاری از فروشگاه ها از آن کپی بردازی کرده اند. در سایت های سفارشی و اختصاصی قابلیت هایی وجود دارد که در دیگر سایت ها و CMS ها امکان پیاده سازی آن ها وجود ندارد و صرفا مختص آن سایت است. 

کدنویسی بهینه و سرعت بالا

تمامی قالب های اختصاصی از صفر بهینه سازی میشوند بنابراین نگرانی بابت امنیت سایت و سرعت سایت خود نخواهید داشت. طراحی سایت با اصول سئو یکی از نکاتی است که ما از همان ابتدای ساخت سایت به آن توجه زیادی میکنیم.

انعطاف پذیری بالای سایت

 تمامی سایت های اختصاصی قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند که شما میتوانید در آینده به قابلیت های سایت خود اضافه کنید و آن را مطابق با آخرین تکنولوژی ها و نیاز روز بهینه سازی کنید. 

هزینه ساخت وب سایت اختصاصی
سفارش طراحی سایت اختصاصی

سفارش طراحی سایت اختصاصی 

اگر تا به حال اقدامی برای طراحی وب سایت اختصاصی نکرده اید. با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا به شما کمک نماییم. اگر از قبل دارای سایت هستید میتوانیم سایت شما را از نظر کدنویسی و سئو سایت بهینه سازی کنیم. که در بخش تماس با ما یا در این بخش میتوانید درخواست سفارش طراحی سایت یا دیگر سفارشات خود را ثبت کنید. تا کارشناسان ما با دارا بودن شما ره تماس در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند. 

 

طراحی سایت آتلیه

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها