شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

درباره وب سازان مرصاد

وب سازان مرصاد

شرکت طراحی سایت دئووب با بیش از 15 سال سابقه طراحی سایت در تمام زمینه های طراحی وب سایت و همچنین با سابقه طولانی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی توانسته نمونه کارهای موفقی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد . خورسندیم تمامی کاربران  شرکت طراحی سایت دئووب رضایت کامل را از اینکه پروژه های خود را به ما سپرده اند دارند .

منشور اخلاقی

  1. تولید محصولات با حداکثر کیفیت ممکن به کمک نیروهای متخصص
  2. ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت
  3. بومی سازی و عدم وابستگی جهت انجام خدمات بهتر وبا کیفیت تر
  4. نگاه بلند مدت به مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت
  5. تأکید بر استفاده از تکنولوژی های روز
  6. گسترش ارائه محصولات و خدمات به کشورهای همسایه
درباره وب سازان مرصاد
درباره شرکت

فعالیت شرکت

شرکت طراحی سایت دئووب از سال 1384 فعالیت خود را در تهران آغاز نمود وتمام تلاش خود را داشت با استخدام کادر مجرب در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت بتواند به نحو احسنت رضایت مشتریان خود را جلب نماید . با گذشت زمان و کسب تجربه در این زمینه امروز توانسته است جزو بهترین شرکت ها در زمینه طراحی وب سایت و کسب و کار اینترنتی در کنار رقبای سرسخت خود نمایان شود . شرکت طراحی سایت دئووب با نام وب سازان مرصاد با شناسه ملی ….. و شماره ثبتی ….. به ثبت رسیده است و چندین سال است که عضو صنف رایانه ای کشور می باشد .

Dewoweb

آنچه درباره ما باید بدانید!

placeholder -وب سازان مرصاد

شرکت طراحی سایت دئووب یکی از حساسیت های که در طراحی وب سایت های خود دارد این است که هنگام برنامه نویسی از همان ابتدا سبک برنامه نویسی خود را بر اساس استانداردهای موتورهای سرچ انتخاب می نماید و وب سایت ها را به صورت بهینه شده تحویل مشتری خود می دهد . بسیاری از همکاران ما سایت را به صورت عمومی برنامه نویسی می کنند و برای بهینه کردن سایت قرارداد جداگانه را با مشتری خود تنظیم می نمایند که این امر مشمول هزینه بیشتر شده و باعث افت در رنکینگ سایت این عزیزان شده ، در صورتیکه ما از همان ابتدا سایت را به صورت بهینه برنامه نویسی خواهیم کرد .

 

اگر دوست دارید یک سایت حرفه ای در هر زمینه ای داشته باشید که تمام اصول برنامه نویسی برای سئو سایت در آن رعایت شده باشد باید این مسئله را بدانید که تمام این موارد در صورتی امکان پذیر است که تیم طراحی سایت از دانش کافی در موزد برنامه نویسی را داشته باشند تا بتوانند به آرزوی چندین ساله شما تحقق بخشند . تیم طراحی سایت دئووب با بکار گیری تمام اصول برنامه نویسی برای سئو سایت در تمامی زمینه ها همچون طراحی سایت فروشگاهی – طراحی سایت شرکتی – طراحی سایت املاک و غیره این امر را برای شما شدنی خواهند نمود .