طراحی سایت وکالت

ارانه بهترین وب سایت ها برای وکلا توسط شرکت وب سازان مرصاد

ما مفتخترم با ایده های خلاقانه در مورد سایت وکلا و همچنین پلاگین نویسی در این زمینه ما یحتاج این دوستان را برآورده نماییم . طراحی سایت وکلا یکی از سرویس هایی می باشد که توسط شرکت ما انجام می گردد. و تا کنون توانسته نمونه های موفقی را تقدیم وکلای عزیزی که درخواست طراحی سایت وکالت را داشته اند. این بخش را برای وکیلان دادگستری که نیاز به راه اندازی وب سایت دارند ارائه داده ایم. طراحی سایت موسسه حقوقی نیز زیر مجموعه ای از این نوع طراحی سایت که ما برای موسسات درنظر گرفته ایم.

هزینه طراحی سایت وکالتنمونه کار طراحی سایت وکلا

مشاوره طراحی سایت وکالت

وکلای عزیز می توانید از طریق فرم زیر با همکاران ما در ارتباط بوده و مشاوره لازم در زمینه سفارش طراحی سایت وکالت و همچنین هزینه طراحی سایت وکلا را در کمترین زمان داشته باشید .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

مشاوره طراحی سایت وکالت

نمونه کارهای طراحی سایت وکلا

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت وکلا که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید . برای مشاهده به لینک زیر مراجعه کنید :

نمونه کارهای سایت های حقوقی

 

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت وکلا آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت وکالت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

مزایای طراحی سایت وکلا

مزایای طراحی سایت معتبر وکلا خود شما بهتر از بنده می دانید که بسیار زیاد می باشد. امروزه بسیاری از افراد با این وب سایت ها ارتباط بهتری پیدا میکنند. و بسیاری از کاربران از روی همین امکانات هست که از سایت شما استفاده کرده. و ورود کاربران بیشتر به سایت شما مطمئنا مزایای بیشتری برای شما خواهد داشت .

اولا اینکه شما در دنیای وب شناخته خواهید شد و از طرفی بر روی کار شما اثر بسیار زیادی خواهد داشت. و کلاس کاری شما را افزایش خواهد داد. و از طرف دیگر بسیاری از افراد از وجود شما و فعالیت های شما که در چه زمینه های فعالیت دارند. باخبر نیستند. و با طراحی سایت وکلا این افراد در اقسا نقاط کشور به شما دسترسی خواهند داشت. و از سرویس های شما نیز استفاده خواهند نمود.

افزایش اعتبار

شاید برای شما باورش سخت باشد ولی باید این موضوع را بدانید که همین سایت وکلا به اعتبار شما افزوده می کند . وکلا از اعتبار بالای در جامعه برخوردار هستند و نیاز نیست که به اعتبار آنها افزوده شود ولی آیا افرادی که شما را نمی شناسند اعتباری دارید. ؟ چه خوب است که در تمام شهرهای ایران اعتبار کسب نمایید . یک مسئله ای را خدمت شما عرض کنم که وکیلی نزد ما سایت طراحی کرد. و بعد از مدتی برای نمایندگی مجلس کاندیدا شد و الان جزو نمایندگان مجلس می باشد . بله سایت می توانید تا این اندازه اثر داشته باشد . با کمی تامل می توانید خود شما نیز به این نتیجه برسید و نیاز نیست که ما در این مورد برای شما مطالبی را تنظیم نماییم .

مزایای طراحی سایت وکالت

ارتباط

با طراحی سایت وکلا کاربران شما و همچنین موکلین شما بهتر می توانند به شما ارتباط یرقرار نمایند . ما با طراحی بخش پاسخدهی آنلاین می توانیم این امکان را برای شما فراهم نماییم . ببینید هر فردی ممکن است در هر ساعت از شبانه روز بخواهد سوالی را مطرح نماید و ممکن است این سوال در سایت شما پاسخ داده نشده باشد . با این کار آن کاربر می تواند وارد بخش آنلاین سایت شما شده و سوال خود را بازگو نماید و ممکن است شما آن لحظه آنلاین نباشید. و چنانچه بخواهید به صورت شبانه روزی پاسخگو باشید باید افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند را استخدام که جواب این دوستان را بدهند که در این زمینه میتوانید از دانشجویان وکالت استفاده نمایید .

امکانات طراحی سایت وکلا

باز هم در این بخش به یکسری از امکاناتی را که می توان در سایت وکلا گنجاند. را برای شما شرح خواهیم داد و این موضوع را بدانید. که تمامی امکانات با مشورت شما انجام خواهد و مواردی را که به نظر شما نیاز است در سایت لحاظ خواهد شد . لازم به ذکر است امکانات و قابلیت ها یکی از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت وکالت است که در فاکتور طراحی سایت نیز مشاهده میکنید.

وکلا

ریز امکانات طراحی سایت وکالت

 • پنل ارتباطی با موکلان به این صورت که افراد ثبت نام کرده وارد پنل شده و سپس پرونده های حقوقی خود را برای بررسی به وکیل های موردنظر ارسال میکنند.
 • امکان چت آنلاین در سایت وکالت بسیار مهم است زیرا باعث میشود که کاربران بتوانند به راحتی با مدیریت سایت یا با هر یک از وکیلان چت آنلاین داشته باشند. میتوانید بخشی برای انجمن حقوقی در سایت قرار دهید تا افراد پرسش و پاسخ های خود را داخل سایت انجام دهند.
 • قراردادن بخش وبلاگ برای ارسال خبرنامه که باعث بهبود سئو سایت وکالت شما میشود زیرا شما با انتشار مقالات مختلف در زمینه وکالت و حقوقی سایت خود را دائم بروزرسانی از لحاظ محتوایی میکنید که برای گوگل بسیار ارزشمند است.
 • میتوانید تمامی موارد مربوط به موسسه حقوقی خود اعم از آدرس بر روی نقشه گوگل، تلفن همراه و غیره را قرار دهید تا اربران بهتر با شما در ارتباط باشند.
 • قراردادن پنل ارسال ایمیل و پیامک به کاربران
 • افزودن کاربر به سایت و مشخص کردن سطوح دسترسی برای هر یک از کاربران
 • مشخص کردن رزرو وقت جلسه با کارشناسان حقوقی و وکیلان دادگستری

قیمت طراحی سایت وکالت

قیمت طراحی سایت وکالت به موارد زیادی بستگی دارد که سعی می کنیم در این بخش به آن بپردازیم . در کل دو نوع طراحی را می تواتیم به شما وکلای عزیز تقدیم کنیم . شما یکی از این دونوع طراحی که در زیر عنوان شده را سفارش داده و دفتر وکالت خود را به جامعه دیجیتال معرفی نمایید .

طراحی سایت وکالت وردپرسی

در طراحی سایت وکالت وردپرسی ما از مدیریت محتوای وردپرس استفاده خواهیم کرد. اما قالب به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در بعضی اوقات پلاگین ها برای سایت های وکالت مانند سامانه موکلین و یا محاسبه هزینه خسارت و غیره به صورت اختصاصی کدنویسی میشود. این نوع طراحی پیشنهاد اول ما به شما عزیزان است.

طراحی سایت وکالت اختصاصی

در طراحی سایت وکلا اختصاصی علاوه بر قالب سایت ، مدیریت محتوا نیز به صورت کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد. باید بدانید طراحی سایت اختصاصی هم زمان بیشتری و هم هزینه بیشتری را دربر خواهد داشت. در کل این نوع طراحی برای وکلایی پیشنهاد میشود که وردپرس و یا جوملا نمیتوانند نیازهای آن ها را برآورده کند.

ویژگی های طراحی سایت وکالت

ویژگی های طراحی سایت وکالت

ویژگی های طراحی سایت وکالت بستگی به امکانات سایت شما دارد. هر چه قدر سایت وکالت  شما امکانات بیشتری داشته باشد طبیعی است که ویژگی های آن هم بیشتر خواهد بود. اما به صورت کلی ما در این بخش فیچر هایی که یک سایت مربوط به وکلا را به صورت لیست وار برای شما در نظر گرفته ایم که میتوانید مشاهده نمایید. 

 • حساب کاربری جداگانه 
 • بخش خبرنامه حقوقی
 • عضویت خبرنامه
 • بخش پرسش و پاسخ
 • بخش مرتبط با دعاوی کیفری و حقوقی
 • پنل مدیریت ساده با امکانات فراوان
 • وکالت آنلاین 
 • محاسبه هوشمند دعاوی مانند مهریه ، ارث و دیه
 • سیستم عضویت موکلان
 • رزرو آنلاین برای مشاوره

پکیج هزینه های طراحی سایت وکلا

هزینه طراحی سایت وکلا بستگی به امکانات سایت دارد. ما در این بخش سه پکیج طراحی سایت برای شما به صورت پیش فرض تهیه کرده ایم. که میتوانید به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت نمایید. در نظر داشته باشید چنان چه امکانات اضافه که در پکیج های تعریف شده نباشد باید به صورت جداگانه برآورد هزینه و بر روی فاکتور اعمال گردد. شایان ذکر است پکیج زیر مربوط به طراحی سایت با وردپرس می باشد و قالب به صورت کاملا اختصاصی طراحی و بر روی وردپرس نصب می گردد.

پکیج طلایی سئو سایت

پکیج طلایی

24 میلیون تومان

16 میلیون تومان

مناسب برای دفاتر حقوقی همکاری چند وکیل

 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس

در نظر داشته باشید ما بر روی این پکیج هم خط امن برای مشاوره وکلا ارائه خواهیم داد . برای مشاوره بهتر می توانید در این زمینه تماس بگیرید .

…….

پکیج نقره ای بهینه سازی سایت

پکیج نقره ای

18 میلیون تومان

12 میلیون تومان

مناسب برای موسسات حقوقی

 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای وکلا
 • مشاوره حقوقی آنلاین
 • داشتن بخش وکالت آنلاین
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • رزرو آنلاین برای مشاوره
 • سامانه چت آنلاین

…….

پکیج برنزی سئو سایت

پکیج برنزی

14 میلیون تومان

8 میلیون تومان

 مناسب برای معرفی وکیل

 • صفحه معرفی و رزومه فعالیت های وکیل
 • بخش پرسش و پاسخ سوالات حقوقی
 • بخش مرتبط با دعاوی کیفری
 •  داشتن بخش مرتبط با دعاوی خانواده (طلاق)
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش رزومه وکیل
 • داشتن بخش اخبار حقوقی
 • بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی
 • ریسپانسیو

…….

سوالات متداولی که وکلا در زمینه طراحی سایت وکالت دارند

در این بخش به سوالات مرتبط با طراحی سایت وکالت پاسخ داده شده است. بسیاری از شما عزیزان ممکن است جهت مشاوره نیاز به یک سری پاسخ ها داشته باشید که نیاز به تماس با تیم شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد نباشد. طی این چند سال این سوالات جمع آوری شده و به صورت خلاصه در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. امیدواریم توانسته باشیم کمک شایانی به روند درخواست شما در خصوص سفارش طراحی سایت وکلا کرده باشیم.

مدت زمان طراحی سایت وکالت ؟

مدت زمان طراحی سایت وکالت بستگی به نوع طراحی دارد. اگر طراحی سایت شما اختصاصی باشد طبیعی است مدت زمان بیشتری را در بر خواهد گرفت. همچنین امکانات سایت نیز چه وردپرس باشد چه اختصاصی در این خصوص تاثیرگذار است. ولی به صورت میانگین در طراحی سایت وردپرس 14 روز کاری و در اختصاصی 3 ماه کاری است.

مدت زمان پشتیبانی سایت وکلا بعد از طراحی تا چه زمانی است ؟

تیم شرکت وب سازان مرصاد تا مدت زمان پنج ماه پشتیبانی کاملا رایگان در اختیار شما قرار میدهد و بعد از اتمام پشتیبانی در صورت رضایت قرارداد مجددا تنظیم خواهد شد. بسیاری از شرکت های طراحی سایت مدت پشتیبانی را یک سال به صورت رایگان قرار میدهند که همه در طول این یک سال مشمول هزینه است. ولی شرکت وب سازان مرصاد این مدت 5 ماه را کاملا رایگان سرویس دهی خواهد کرد.

پیشنهاد ما برای طراحی سایت وکلا کدام پکیج است ؟

این سوال را بسیاری از کارفرمایان از بخش پشتیبانی شرکت میپرسند که باید عرض کنیم بستگی به نوع فعالیت شما عزیزان دارد. اما در خصوص نوع طراحی ، طراحی سایت با وردپرس به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت وکالت به چه صورتی است ؟

طی قراردادی که با وکلای عزیز بسته میشود 50 درصد هزینه کل قرارداد در ابتدا و مابقی انتهای کار دریافت خواهد شد. البته در موارد خاص این نحوه پرداخت نیز تغییر خواهد کرد.

دسترسی سایت بعد از طراحی به کارفرما به چه صورتی است ؟

شرکت وب سازان مرصاد به صورت کامل دسترسی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد چه سورس کد سایت و چه پنل های موجود.

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد.

هزینه مناسب + کیفیت بالا + پشتیبانی 24/7