سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت نوعی سرمایه گذاری برای شما محسوب میشود. بنابراین باید بتوانید نتیجه مطلوبی از آن کسب نمایید. سفارش طراحی سایت بعد از انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب صورت میگیرد. بنابراین باید شرکتی انتخاب نمایید تا بتوانید با اطمینان سفارش طراحی سایت خود را ثبت نمایید. مهمترین گام برای ورود به تجارت آنلاین طراحی سایت است. طراحی سایت اصولی نیاز بسیاری از تجارت ها است. که میخواهند کسب و کار خود را در دنیای آنلاین نیز ادامه دهند.

سفارش طراحی سایت را زمانی ثبت نمایید. که با شرکت طراحی سایت موردنظر مذاکره های خود را انجام داده باشید. طراحی سایت یا web design از جمله مواردی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا یکی از ابزارهای مهم پیشرفت ورود به تجارت آنلاین است. قیمت طراحی سایت اصولی باید بسیار منصفانه لحاظ شود. بنابراین هر شرکت یا فرد درخواست دهنده این موار را در نظر بگیرد.

یک شرکت طراحی سایت باید سرمایه که بابت طراحی وب سایت میپردازید را در جهت پیشبرد اهداف شما درنظر گیرد. و خدمات برتر در این زمینه را به شما ارائه دهد. و در نهایت باید پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته را به مشتریان خود ارائه دهد.

سفارش طراحی سایت

 هدف از سفارش طراحی سایت

امروزه کسب و کارهای بسیار متنوعی در حال شکل گیری هستند. که هرکدام از این کسب و کارها ایده های اختصاصی خود را دارند. و هرکدام در تلاش این است که متمایز با دیگر رقبا فعالیت داشته باشد. فضای رقابتی در بازار آنلاین بسیار تنگاتنگ است. بنابراین شما باید شرکت طراحی سایت مناسب را انتخاب نمایید. تا بتوانید سفارش طراحی سایت اصولی خود را ثبت نمایید. دستیابی به مشتریان بالقوه نیاز دارید که از کانال های تبلیغاتی استفاده نمایید. که بهترین آنان کانال های تبلیغاتی آنلاین است.

در هر زمینه ای که در حال فعالیت و تلاش هستید. برای اینکه بتوانید در کار خود پیشرفت کنید. و خدمات خود را به شکل بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارید. که فقط یک شرکت طراحی سایت معتبر این کار را برای شما انجام خواهد داد. تمایلات مردم به خدمات آنلاین بیش از پیش شده است. مردم زیرا نمیخواهند که وقت زیادی صرف کارهای مختلفی کنند. که از طریق ابزارهای آنلاین راحت تر انجام میدهند. بنابراین سفارش طراحی سایت را به صورت اصولی درخواست دهید.

 هدف از سفارش طراحی سایت
ضرورت سفارش طراحی سایت

ضرورت سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت اصولی مسئله ای است. که نسب به گذشته بسیار مورد توجه است. زیرا مزایای طراحی سایت به حدی زیاد است که در این مبحث نمیگنجد. افزایش اعتبار تجاری یکی از مواردی است که شرکت ها به آن اهمیت میدهند. هر طراحی سایت شرکتی نیاز به تیم فروش آنلاین دارد. بنابراین باید این مورد را لحاظ نمایید. تا بتوانید بازاریابی خود را گشترش دهید. صرفه جویی در زمان و هزینه موجب پیشبرد بهتر کارهای شما خواهد شد.

ساخت و طراحی سایت مراحل متنوعی دارد. گام های طراحی وب سایت در ادامه مقاله به آن پرداخته خواهد شد. اصول اولیه طراحی وبسایت حاکی از آن است. که بتوانید اصول اولیه را بدانید. تا در روند پیشرفت پروژه طراحی سایت خود آگاهی پایینی نداشته باشید. آگاهی در زمینه طراحی سایت منجر به حمایت هرچه بیشتر شما خواهد شد. ضرورت سفارش طراحی سایت از آنجایی مطرح میشود. که بسیاری از کسب و کارهای در حال فروپاشی هستند. زیرا بیشتر مردم از طریق اینترنت خرید و فروش خود را انجام میدهند.

مراحل سفارش طراحی سایت

در ادامه مراحل سفارش طراحی سایت مطرح شده است. لازم است نکاتی خدمت شما در این مورد عرض شود. بسیاری از متقاضیان سفارش طراحی سایت میخواهند که صرف مدت زمان کوتاه به نتیجه دلخواه برسند. باید عرض شود که طراحی سایت پروسه ای نیست که سریع به نتیجه برسید. سایت شما بعد از راه اندازی نیاز به کاربران اینترنتی دارد. که به سایت شما مراجعه کنند. رقابت در این مورد بسیار سخت است زیرا تعدا سایت ها رو به افزایش است. سئو سایت و بهینه سازی سایت موجب افزایش بازدیدکنندگان شما میشود. 

سفارش سئو سایت و بهینه سازی سایت را میتوانید در کنار سفارش طراحی سایت در شرکت دئووب انجام دهید. اما باید بدانید که نتایج عالی نیاز به زمان دارند. بنابراین باید مدت زمانی بگذرد. و همه تلاش ما این است که این زمان را کوتاه سازیم. هزینه طراحی سایت در پروژه های مختلف متفاوت است. و نباید از این طریق مقایسه کنید. برای مثال هزینه طراحی سایت شرکتی با هزینه طراحی سایت املاک متفاوت است. زیرا ساختار و معماری داده ها در این دو سایت با هم متفاوت است.

مراحل سفارش طراحی سایت
پنل کاربری افراد

گام اول : تنظیم جلسه با شرکت طراحی سایت

جلسه ملاقات با با شرکت طراحی سایت بسیار مهم است. شما باید قبل از سفارش طراحی سایت تحقیقات لازم را به عمل بیاورید. در این مرحله با مذاکرات متعدد قرار داد مشخص تنظیم میشود.

گام دوم : جستجو در مورد کسب و کار

در این گام شرکت طراحی سایت زمانی را صرف جستجو در مورد کسب و کار شما خواهد کرد. تا بتواند ماژول و امکانات مورد نیاز را طراحی و کدنویسی کند.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

گام سوم : طراحی نمونه اولیه

در این مورد یک نمونه اولیه با توجه به نظرات شما طراحی خواهد شد. این نمونه اولیه به صورت گرافیکی طراحی خواهد شد. که پس از تایید نمونه اولیه کدنویسی خواهد شد.

گام چهارم : طراحی و کدنویسی سایت

طراحی و کدنویسی سایت در این قسمت از روی نمونه اولیه انجام خواهد شد. به همین دلیل است که در یکی از گام های سفارش طراحی سایت نمونه اوله یا وایرفریم طراحی میشود.

رزرو ملک
تحویل سایت

گام پنجم : تست و تحویل سایت

بعد از طراحی و اتمام سایت باید بخش های مختلف آن تست شود. تا سایت بدون هیچ موردی به شما تحویل داده شود. در این بخش سایت به صورت کامل آموزش داده میشود.

گام ششم : سئو و بهینه سازی سایت

بعد از تحویل سایت میتوانید درخواست سئو سایت و بهینه سازی سایت را بدهید. تا سایت شما از نظر گوگل بهینه سازی شود. و در رتبه های اولیه نتایج گوگل قرار بگیرید.

بهینه سازی سایت
توسعه سایت

گام هفتم : نگهداری و توسعه سایت

نگهداری سایت بعد از طراحی سایت ضروری است. زیرا یک سایت مانند هر وسیله دیگری نیاز به بهبود و نگهداری دارد. که باید در طول زمان به درستی انجام شود.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

یکی از روش های سریع طراحی سایت استفاده از سیستم وردپرس است. سیستم وردپرس یک سایت ساز حرفه ای و بسیار پیشرفته است. که امکانات خوبی در اختیار شما میگذارد. زبان برنامه نویسی php زبان اصلی آن است. تعرفه طراحی سایت با وردپرس بسیار کمتر از سفارش طراحی سایت اختصاصی است. زیرا این نوع سایت یک سری ابزار در اختیار قرار میدهد. که باعث میشود راه اندازی سایت سریع تر انجام پذیرد. سفارش طراحی سایت با وردپرس بسته به پیچیده بودن آن بین یک هفته الی دو ماه است.

طراحی قالب سایت طبق نظر شما از ابتدا کدنویسی میشود. و بعد با درخواست شما سفارشی سازی خواهد شد. در ضمن باید توجه شود که سئو سایت و بهینه سازی در طراحی سایت با وردپرس آسان تر انجام خواهد شد. زیرا وردپرس ابزارهایی برای سئو سایت وردپرس در اختیار قرار یدهد. تعداد زیادی از درخواست ها سفارش طراحی سایت با ودپرس است. زیرا برای بسیاری از افراد استفاده از ابزارهای سایت مهم است. تا بتوانند هرچه زودتر تجارت خود را به سمت دنیای آنلاین پیش ببرند.

سفارش طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت اجاره ملک با دئووب

سفارش طراحی سایت حرفه ای

قبل از سفارش طراحی سایت حرفه ای باید به بودجه خود توجه کنید. اگر فرد یا سازمانی هستید که نتیجه حرفه ای را میخواهید. باید سرمایه گذاری مناسبی برای طراحی سایت حرفه ای خود درنظر بگیرید. برنامه شما باید از ابتدا مشخص باشد. اگر برنامه بلند مدت دارید. باید بدانید که تیم دئووب تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود. و تمام نیازهایی که دارید را برطرف خواهد کرد. اگر در ابتدا انتظارات و اهداف خود را نمیدانید. نگران نباشید مشاوران ما همراه با طرحی سایت و راه اندازی سایت به شما مشاوره های لازم را میدهند. 

طراحی سایت شما به گونه ای انجام خواهد شد. که در طول زمان با انعطاف بالا توسعه پذیر خواهد بود. و امکانات و ویژگی های حرفه ای و پیشرفته را کدنویسی خواهد کرد. و سایت شما را ارتقا خواهد داد. سفارش طراحی سایت حرفه ای مبحثی است که بسیار سرچ میشود. زیرا یکی از دغدغه های مشتریان ما حرفه ای و پیشرفته بودن سایت است. شرکت طراحی سایت دئووب برنامه بلند مدتی برای پروژه طراحی سایت شما درنظر خواهد گرفت. تا در میان رقیبان خود بتوانید بدرخشید. وسعت کار و عملکرد بالا از جمله موارد است. که بسیار به آن توجه خواهد شد. 

خدمات ارائه دهنده شرکت

پیشنهادهایی برای سفارش طراحی سایت

هدف از سفارش طراحی سایت

در ابتدا باید هدف خود از طراحی سایت را مشخص کنید تا بتوانید راحت تر بدرخشید. این که چه چیزی را میخواهید به مخاطبان خود ارائه دهید. به شما بستگی خواهد داشت. که بتواند در این زمینه به قله های بزرگ موفقیت برسید. اینکه میخواهید سایت فروشگاهی آنلاین شما به چه صورت باشد. و فیدبک حاصل از مشتریان شما چه چیزی باشد. همه موارد به برنامه ریزی و اهداف شما خواهد داشت.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

بهینه سازی کدها

در طراحی سایت اختصاصی به بهینه بون کدها بسیار توجه خواهد شد. تا در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت به رتبه های خوبی برسید. برای این منظور از هاست و سرور قدرتمند در عین حال مقرون به صرفه استفاده خواهد شد. هاست و سرور معتبر به شما کمک میکند. که صدمه به سئو سایت شما وارد نشود. تا همه این موارد دست در دست هم دهند. تا بتوانید امنیت سایت را به صورت کامل حفظ نمایید.

طراحی رابط کاربری

برای سفارش طراحی سایت به شرکت معتبر طراحی سایت مراجعه فرمایید. تا تجربه و دانش کافی در زمینه طراحی سایت حرفه ای را داشته باشد. تا بتواند به طور حرفه ای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری را برای شما انجام دهد. ترکیب رنگ و المان های گرافیکی باید از تناسب درستی برخوردار باشد. ساختر بخش های مختلف سایت باید کاربرپسند طراحی شود.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

انتخاب شرکت مناسب

شرکت طراحی سایت معتبر باعث میشود که به راحتی بتوانید پروژه های خود را به آنان بسپارید. زیرا شرکت معتبر طراحی سایت آمادگی لازم برای پذیرش هر نوع پروژه سنگینی را از شما خواهد داشت. از خدمات شرکت دئووب میتوان به مشاوره تخصصی در زمینه سایت و نرم افزار اشاره کرد. که بتواند ابزارها و آموزش های تخصصی در زمینه دیجتال مارکتینگ نیز بدهد.

سفارش طراحی سایت با cms

طراحی سایت با cms دارای نقاط قوت و ضعف بسیار زیادی است. سیستم wordpress قابلیت توسعه پذیری بسیار راحتی دارد. پلاگین های بسیار متعدد و کاربردی وجود دارد. سهولت استفاده از وردپرس از مزایای طراحی سایت با وردپرس است. اما خوب وردپرس یک cms ای است که ویژگی های مختص به خود را دارد. سیستم های مدیریت محتوا مختلفی وجود دارد. که میتوان از آنان استفاده کرد. و در بستر آنان طراحی سایت را پیش برد. امکانات متعددی برای راه اندازی سایت با وردرپرس درنظر خواهد گرفته شد. که بسیاری از cms ها مانند جوملا و دروپال توان پاسخگیی به آن را ندارند.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت اختصاصی

اما ممکن است افرادی cms اختصاصی منحصر به فرد بخواهند. زبان های برنامه نویسی مختلفی با توجه به نیاز شما استفاده خواهد شد. قیمت طراحی سایت به نوع cms بستگی دارد. اینکه شما میخواهید طراحی سایت با ودرپرس را اختصاصی کنید. یا اینکه میخواهید طراحی cms اختصاصی خود را از صفر کدنویسی کنید. هزینه طراحی سایت اختصاصی قیمت بسیار بیشتری نسبت وردپرس خواهد داشت. زیرا زمان بسیار بیشتری باید صرف کدنویسی آن شود. امکانات و ویژگی های منحصر به فرد نیاز به یک cms بسیار قوی دارد. سفارش طراحی سایت اختصاصی مناسب کسب و کارهایی است. که cms های رایج پاسخگوی آنان نیستند. تخصص بالا برای کدنویسی نیازمند شرکت طراحی سایت معتبر است.

نکات مهم سفارش طراحی سایت

قیمت طراحی سایت از جمله مواردی است که باید در ابتدای سفارش طراحی سایت مشخص شود. راه های ارتباطی میان شرکت طراحی سایت و مشتریان باید اختصاصی باشد. تا مشتریان بتوانند تمام سوالات خود را در پنل مخصوص بپرسند. و بخش پیشتیبانی و نگهداری سایت نیز از همین طریق انجام خواهد شد. سفارش طراحی سایت اختصاصی در هر شرکت طراحی سایت متفاوت است. و این تفاوت ها به استاندارد بودن آن شرکت بستگی دارد. تجربه و مهارت شرکت در روند اجرا پروژه شما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

امکانات و ویژگی ها در سفارش طراحی سایت به تفصیل توضیح داده خواهد شد. طراحی سایت فروشگاهی برای مثال شامل سبد خرید اختصاصی است. و در طراحی سایت صرافی کیف پول دیجیتال یکی از امکانات مهم آن است. بنابراین هر نوع سایتی ویژگی های اختصاصی و حرفه ای خود را دارد. برای مثال یکی از امکانات مانند عضویت کاربران و پنل کاربری در بسیاری از سایت ها مشترک است. و نوع آیتم ها و ویژگی های هسته آن میتواند اختصاصی شود. طراحی سایت اختصاصی این مفهوم را میرساند. 

نکات مهم سفارش طراحی سایت
پنل ادمین

سهولت دسترسی مشتریان

امروزه افراد مشغله بسیار زیادی دارند. و وقت زیادی برای مراجعات حضوری نخواهند داشت. به همین دلیل با طراحی سایت اختصاصی میتوانید به مشتریان و مخاطبان خود سرویس بدهید. پایگاه های آنلاین همیشه در دسترس مردم خواهند بود.

کاهش هزینه های جانبی

با طراحی سایت اختصاصی میتواند هزینه های سنتی را کاهش بدهید. هزینه های سنتی میتواند شامل بسیاری از موارد مربوط به تبلیغات های سنتی باشد. با دارا بودن سایت نیازی ندارید که خود را در نظر مشتریان خود مشهور بسازید. سایت شما همیشه آنلاین خواهد بود.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

افزایش اعتبار تجاری

امروزه کسب و کارهای مختلفی بر روی صحنه آمده اند. که هدف اصلی همه آنان کسب اعتبار و جایگاه ویژه است. تا بتوانند برند تجاری خود را در میان مردم اعتبار ببخشند. هر کسب و کاری که یک سایت حرفه ای دارد. یک منبع معتبر تجاری محسوب خواهد شد.

بازاریابی گسترده

بازاریابی سنتی بودجه بسیار زیادی میخواهد. البته اگر میخواهید که به نتیجه مطلوب خود برسید. با طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار کمتری صرف بازاریابی خواهید کرد. و به بازاریابی آنلاین نیاز خواهید داشت. که بسیار کارآمدتر و مفیدتر خواهد بود.

پنل کاربری مالک
سفارش طراحی سایت از صفر تا صد با دئووب

سفارش طراحی سایت از صفر تا صد با دئووب

طراحی سایت همانطور که میدانید یکی از موضوعات بروز و کاربردی در این روزها برای کسب و کارها شده است. هر کسب و کاری برای اینکه بتواند فروش بیشتری داشته باشد باید اقدام به راه اندازی سایت خود کند. مهم این نیست که سایت شما چقدر حرفه ای است مهم جلب رضایت مشتریان در حوزه کاریتان است. نشانی سایت شما در شناسنامه کسب و کار شما ثبت میشود که مسئله بسیار مهمی است. نبود وب سایت حاکی از ثبت نشدن و معرفی نشدن آن کسب و کار در دنیای مجازی است. 

ثبت پروژه  و مشاوره رایگان

شما میتوانید به صورت رایگان با چند کلیک پروژه خود را به همراه نیازمندی ها را ثبت نمایید. مشاوران و متخصصان ما نیز به شما پیشنهاد قیمت و زمان انجام پروژه طراحی سایت را خواهند داد.

پشتیبانی لحظه ای و مستمر

شما میتوانید به صورت آنلاین از طریق چت، تلفن، ایمیل و غیره سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. ما به شما پنل کاربری ارائه میدهیم که میتوانید در آن وضعیت پروژه طراحی سایت خود را جویا شوید.

گارانتی حسن انجام کار

شما میتوانید هزینه سفارش طراحی سایت خود را به صورت قسطی نیز پرداخت نمایید. که این شیوه برای پروژه های با هزینه بالا خواهد بود. کارشناسان ما نیز تمام تلاش خود را به کار میگیرند که با توجه به بودجه شما هزینه ها را کاهش دهند تا شما دچار مشکلی نشوید. با انجام سفارش

چرا سفارش طراحی سایت با دئووب

شرکت دئووب 15 سال سابقه طراحی سایت و سئو سایت را دارید که در کارنامه خود پروژه های موفقیت آمیز زیای را مشاهده خواهید کرد. با توجه به آنکه روند رشد کسب و کارهای آنلاین بسیار سریع تر از قبل شده است. برای پیشرفت در مسیر موفقیت کسب و کار خود باید همین حالا اقدام به سفارش طراحی سایت خود کنید.

شرکت دئووب علاوه بر ساخت سایت حرفه ای در زمینه های انواع خدمات سایت و دیجیتال مارکتینگ در خدمت شما خواهد شود. شما میتوانید در کنار سفارش ساخت سایت، سفارش طراحی اپلیکیشن و سئو سایت  را با هزینه کم در شرکت ما ثبت نمایید. که به شما توصیه میشود بعد از راه اندازی وب سایت حتما به فکر بهبود جایگاه سایت در گوگل باشید. که برای این کار کارشناسان سئو کار ما شما را به طور کامل هدایت میکنند.

ضمانت بازگشت وجه

با سفارش طراحی سایت در بهترین شرکت طراحی سایت و بهینه سازی دئووب میتوانید با خیالی آسوده مراحل ثبت سفارش خود را انجام دهید. 

مشاوره و پشتیبانی رایگان

شما میتوانید در تمامی توسعه سایت با کارشناسان ما در طول شبانه روز در ارتباط باشید. و متخصصان ما نیز شما را از مراحل فرآیند پروژه آگاه خواهند ساخت. بعد از تحویل سایت شما میتوانید به صورت یک ساله از پشتیبانی رایگان ما بهره مند شوید. 

سایت بهینه و مبتنی بر سئو

اهمیت سئو سایت و بهینه سازی سایت در شرکت ما بسیار مهم است. تا جایی که به مشتریان خود اعلام میکنیم اگر هدف درآمدزایی از سایت است. هزینه بیشتری بابت سئو سایت خود تا طراحی سایت کنار بگذارید. کدهای ما بهینه سازی شده اند و ساختار سایت مبتنی بر اصول سئو سایت است. 

چرا سفارش طراحی سایت با دئووب
قرارداد سفارش طراحی سایت

قرارداد سفارش طراحی سایت

در این بخش میخواهیم در مورد قرارداد سفارش طراحی سایت صحبت نماییم تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا سفارش خود را ثبت نمایید. یک قرارداد سفارش طراحی سایت میتواند سختگیرانه یا معطف باشد. قراردادهایی در حوزه سفارش طراحی وب سایت بر اساس نظر دو طرف تنظیم میشود و عموما سختگیرانه نیستند. در قرارداد نکاتی رعایت میشود که در ادامه آن ها را لیست میکنیم :

میزان کل هزینه طراحی سایت

در قرارداد میزان کل هزینه پروژه طراحی سایت ذکر میشود. البته ما در قرارداد تمام جزئیات مربوط به هزینه ها را لیست میکنیم تا برای طرف قرارداد شفاف سازی شود که این هزینه بابت چه خدماتی است. 

نحوه پرداخت وجه 

در این بخش ما نحوه پرداخت وجه را ذکر میکنیم. در پروژه های طراحی سایت و طراحی اپلییشن معمولا نیمی از هزینه در ابتدا و باقی در زمان تحویل داده میشود. البته برای پروژه هایی که هزینه بیشتری دارند این هزینه در ابتدا به صورت ثلث پرداخت میشود. 

گزارش پیشرفت کار

گزارش پیشرفت کار بسیار مهم است که باید در پایان هر هفته به مشتری موردنظر اعلام شود. البته اگر سایت شما ساده باشد و در دو هفته انجام شود صرفا یک بار الی دوبار گزارش پیشرفت به شما اعلام خواهد شد. 

زبان و نحوه پیاده سازی 

پیچیدگی و گستردگی پروژه ، نوع زبان ها و تکنولوژی هایی که در ساخت سایت به کار برده میشود باید اعلام شود. اگر طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی بود در این بخش مشخص خواهد شد.

هزینه پشتیبانی سایت 

در یک قرارداد سفارش طراحی سایت هزینه پشتیبانی و توسعه سایت باید درج شود. البته در شرکت دئووب شما در چند ماه اول هزینه ای بابت پشتیبانی سایت پرداخت نخواهید کرد. اما اگر نیاز به تغییرات و بهبودی باشد باید هزینه آن لحاظ شود. بعدا اتمام قرارداد در صورتی که رضایت داشته باشید پشتیبانی سایت برای شما تمدید خواهد شد.  که این پشتیبانی مربوط به توسعه ساتی نیز میشود و برای زمانی است که بخواهید فیچر و قابلیتی به سایت خود اضافه نمایید. 

هزینه پشتیبانی سئو و بهینه سازی 

اگر سایت شما علاوه بر طراحی سایت نیاز به سئو سایت داشته باشد باید در قرارداد سفارش سئو سایت به صورت جداگانه تنظیم شود. که در خصوص موارد پشتیبانی خواهد بود که برای بهینه سازی سایت شما صورت میگیرد. 

زمان ارائه پروژه

مدت زمان تحویل پروژه ساخت سایت بسیار مهم است. باید تمامی شرایط در آن ذکر شود که اگر تاخیری ایجاد شود باید مشتری اطلاع پیدا کند. که زمان تحویل پروژه در شرکت دئووب بسته به نوع سایت بین 2 هفته الی 2 ماه خواهد بود. که امکان تاخیر به مدت چند روز برای پروژه های سنگین وجود خواهد داشت که در قرارداد ذکر میشود.

آموزش نحوه کارکرد سایت

بعد از تحویل سایت باید پنل سایت و دیگر جزئیات مربوط به سایت به صورت کال آموزش داده شود. در قرارداد سفارش طراحی سایت ذکر میشود که این نحوه آموزش دهی به چه صورتی است. میتواند تهیه فیلم یا فایل PDF باشد. که این آموزش میتواند به صورت حضوری یا به صورت آنلاین برگزار شود. 

فراهم کردن اطلاعات موردنیاز 

صاحب سایت باید اطلاعاتی که موردنیاز را به شرکت تحویل دهد این اطلاعات شامل عکس، لوگو، بنر، نام دامنه، اطلاعات شرکت و شماره تماس ها و دیگر موارد. اگر شرکت برای شما هاست و دامنه را تهیه کند مبلغ این دو به قرارداد طراحی سایت اضافه میشوند. 

 امنیت سایت

امنیت سایت مسئله بسیار مهمی است که باید آن برای سایت ها درنظر گرفته شود. در طراحی سایت ارز دیجیتال یا طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس ما از تدایبیر امنیتی بیشتری برای پشتیبانی امنیت استفاده میکنیم که هزینه آن به صورت ماهیانه محاسبه خواهد شد. البته چند ماه اول پشتیبانی امنیت سایت شما به صورت رایگان انجام میشود اما بعد از آن با توجه به زیاد شدن یوزر های سایت باید هزینه را بر عهده بگیرید. 

طراحی سایت آتلیه

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها