سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت نوعی سرمایه گذاری برای شما محسوب میشود. بنابراین باید بتوانید نتیجه مطلوبی از آن کسب نمایید. سفارش طراحی سایت بعد از انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب صورت میگیرد. بنابراین باید شرکتی انتخاب نمایید تا بتوانید با اطمینان سفارش طراحی سایت خود را ثبت نمایید. مهمترین گام برای ورود به تجارت آنلاین طراحی سایت است. طراحی سایت اصولی نیاز بسیاری از تجارت ها است. که میخواهند کسب و کار خود را در دنیای آنلاین نیز ادامه دهند.

سفارش طراحی سایت را زمانی ثبت نمایید. که با شرکت طراحی سایت موردنظر مذاکره های خود را انجام داده باشید. طراحی سایت یا web design از جمله مواردی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا یکی از ابزارهای مهم پیشرفت ورود به تجارت آنلاین است. قیمت طراحی سایت اصولی باید بسیار منصفانه لحاظ شود. بنابراین هر شرکت یا فرد درخواست دهنده این موار را در نظر بگیرد.

یک شرکت طراحی سایت باید سرمایه که بابت طراحی وب سایت میپردازید را در جهت پیشبرد اهداف شما درنظر گیرد. و خدمات برتر در این زمینه را به شما ارائه دهد. و در نهایت باید پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته را به مشتریان خود ارائه دهد.

 هدف از سفارش طراحی سایت

امروزه کسب و کارهای بسیار متنوعی در حال شکل گیری هستند. که هرکدام از این کسب و کارها ایده های اختصاصی خود را دارند. و هرکدام در تلاش این است که متمایز با دیگر رقبا فعالیت داشته باشد. فضای رقابتی در بازار آنلاین بسیار تنگاتنگ است. بنابراین شما باید شرکت طراحی سایت مناسب را انتخاب نمایید. تا بتوانید سفارش طراحی سایت اصولی خود را ثبت نمایید. دستیابی به مشتریان بالقوه نیاز دارید که از کانال های تبلیغاتی استفاده نمایید. که بهترین آنان کانال های تبلیغاتی آنلاین است.

در هر زمینه ای که در حال فعالیت و تلاش هستید. برای اینکه بتوانید در کار خود پیشرفت کنید. و خدمات خود را به شکل بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارید. که فقط یک شرکت طراحی سایت معتبر این کار را برای شما انجام خواهد داد. تمایلات مردم به خدمات آنلاین بیش از پیش شده است. مردم زیرا نمیخواهند که وقت زیادی صرف کارهای مختلفی کنند. که از طریق ابزارهای آنلاین راحت تر انجام میدهند. بنابراین سفارش طراحی سایت را به صورت اصولی درخواست دهید.

 هدف از سفارش طراحی سایت
ضرورت سفارش طراحی سایت

ضرورت سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت اصولی مسئله ای است. که نسب به گذشته بسیار مورد توجه است. زیرا مزایای طراحی سایت به حدی زیاد است که در این مبحث نمیگنجد. افزایش اعتبار تجاری یکی از مواردی است که شرکت ها به آن اهمیت میدهند. هر طراحی سایت شرکتی نیاز به تیم فروش آنلاین دارد. بنابراین باید این مورد را لحاظ نمایید. تا بتوانید بازاریابی خود را گشترش دهید. صرفه جویی در زمان و هزینه موجب پیشبرد بهتر کارهای شما خواهد شد.

ساخت و طراحی سایت مراحل متنوعی دارد. گام های طراحی وب سایت در ادامه مقاله به آن پرداخته خواهد شد. اصول اولیه طراحی وبسایت حاکی از آن است. که بتوانید اصول اولیه را بدانید. تا در روند پیشرفت پروژه طراحی سایت خود آگاهی پایینی نداشته باشید. آگاهی در زمینه طراحی سایت منجر به حمایت هرچه بیشتر شما خواهد شد. ضرورت سفارش طراحی سایت از آنجایی مطرح میشود. که بسیاری از کسب و کارهای در حال فروپاشی هستند. زیرا بیشتر مردم از طریق اینترنت خرید و فروش خود را انجام میدهند.

مراحل سفارش طراحی سایت

در ادامه مراحل سفارش طراحی سایت مطرح شده است. لازم است نکاتی خدمت شما در این مورد عرض شود. بسیاری از متقاضیان سفارش طراحی سایت میخواهند که صرف مدت زمان کوتاه به نتیجه دلخواه برسند. باید عرض شود که طراحی سایت پروسه ای نیست که سریع به نتیجه برسید. سایت شما بعد از راه اندازی نیاز به کاربران اینترنتی دارد. که به سایت شما مراجعه کنند. رقابت در این مورد بسیار سخت است زیرا تعدا سایت ها رو به افزایش است. سئو سایت و بهینه سازی سایت موجب افزایش بازدیدکنندگان شما میشود. 

سفارش سئو سایت و بهینه سازی سایت را میتوانید در کنار سفارش طراحی سایت در شرکت دئووب انجام دهید. اما باید بدانید که نتایج عالی نیاز به زمان دارند. بنابراین باید مدت زمانی بگذرد. و همه تلاش ما این است که این زمان را کوتاه سازیم. هزینه طراحی سایت در پروژه های مختلف متفاوت است. و نباید از این طریق مقایسه کنید. برای مثال هزینه طراحی سایت شرکتی با هزینه طراحی سایت املاک متفاوت است. زیرا ساختار و معماری داده ها در این دو سایت با هم متفاوت است.

مراحل سفارش طراحی سایت
پنل کاربری افراد

گام اول : تنظیم جلسه با شرکت طراحی سایت

جلسه ملاقات با با شرکت طراحی سایت بسیار مهم است. شما باید قبل از سفارش طراحی سایت تحقیقات لازم را به عمل بیاورید. در این مرحله با مذاکرات متعدد قرار داد مشخص تنظیم میشود.

گام دوم : جستجو در مورد کسب و کار

در این گام شرکت طراحی سایت زمانی را صرف جستجو در مورد کسب و کار شما خواهد کرد. تا بتواند ماژول و امکانات مورد نیاز را طراحی و کدنویسی کند.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

گام سوم : طراحی نمونه اولیه

در این مورد یک نمونه اولیه با توجه به نظرات شما طراحی خواهد شد. این نمونه اولیه به صورت گرافیکی طراحی خواهد شد. که پس از تایید نمونه اولیه کدنویسی خواهد شد.

گام چهارم : طراحی و کدنویسی سایت

طراحی و کدنویسی سایت در این قسمت از روی نمونه اولیه انجام خواهد شد. به همین دلیل است که در یکی از گام های سفارش طراحی سایت نمونه اوله یا وایرفریم طراحی میشود.

رزرو ملک
تحویل سایت

گام پنجم : تست و تحویل سایت

بعد از طراحی و اتمام سایت باید بخش های مختلف آن تست شود. تا سایت بدون هیچ موردی به شما تحویل داده شود. در این بخش سایت به صورت کامل آموزش داده میشود.

گام ششم : سئو و بهینه سازی سایت

بعد از تحویل سایت میتوانید درخواست سئو سایت و بهینه سازی سایت را بدهید. تا سایت شما از نظر گوگل بهینه سازی شود. و در رتبه های اولیه نتایج گوگل قرار بگیرید.

بهینه سازی سایت
توسعه سایت

گام هفتم : نگهداری و توسعه سایت

نگهداری سایت بعد از طراحی سایت ضروری است. زیرا یک سایت مانند هر وسیله دیگری نیاز به بهبود و نگهداری دارد. که باید در طول زمان به درستی انجام شود.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

یکی از روش های سریع طراحی سایت استفاده از سیستم وردپرس است. سیستم وردپرس یک سایت ساز حرفه ای و بسیار پیشرفته است. که امکانات خوبی در اختیار شما میگذارد. زبان برنامه نویسی php زبان اصلی آن است. تعرفه طراحی سایت با وردپرس بسیار کمتر از سفارش طراحی سایت اختصاصی است. زیرا این نوع سایت یک سری ابزار در اختیار قرار میدهد. که باعث میشود راه اندازی سایت سریع تر انجام پذیرد. سفارش طراحی سایت با وردپرس بسته به پیچیده بودن آن بین یک هفته الی دو ماه است.

طراحی قالب سایت طبق نظر شما از ابتدا کدنویسی میشود. و بعد با درخواست شما سفارشی سازی خواهد شد. در ضمن باید توجه شود که سئو سایت و بهینه سازی در طراحی سایت با وردپرس آسان تر انجام خواهد شد. زیرا وردپرس ابزارهایی برای سئو سایت وردپرس در اختیار قرار یدهد. تعداد زیادی از درخواست ها سفارش طراحی سایت با ودپرس است. زیرا برای بسیاری از افراد استفاده از ابزارهای سایت مهم است. تا بتوانند هرچه زودتر تجارت خود را به سمت دنیای آنلاین پیش ببرند.

سفارش طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت اجاره ملک با دئووب

سفارش طراحی سایت حرفه ای

قبل از سفارش طراحی سایت حرفه ای باید به بودجه خود توجه کنید. اگر فرد یا سازمانی هستید که نتیجه حرفه ای را میخواهید. باید سرمایه گذاری مناسبی برای طراحی سایت حرفه ای خود درنظر بگیرید. برنامه شما باید از ابتدا مشخص باشد. اگر برنامه بلند مدت دارید. باید بدانید که تیم دئووب تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود. و تمام نیازهایی که دارید را برطرف خواهد کرد. اگر در ابتدا انتظارات و اهداف خود را نمیدانید. نگران نباشید مشاوران ما همراه با طرحی سایت و راه اندازی سایت به شما مشاوره های لازم را میدهند. 

طراحی سایت شما به گونه ای انجام خواهد شد. که در طول زمان با انعطاف بالا توسعه پذیر خواهد بود. و امکانات و ویژگی های حرفه ای و پیشرفته را کدنویسی خواهد کرد. و سایت شما را ارتقا خواهد داد. سفارش طراحی سایت حرفه ای مبحثی است که بسیار سرچ میشود. زیرا یکی از دغدغه های مشتریان ما حرفه ای و پیشرفته بودن سایت است. شرکت طراحی سایت دئووب برنامه بلند مدتی برای پروژه طراحی سایت شما درنظر خواهد گرفت. تا در میان رقیبان خود بتوانید بدرخشید. وسعت کار و عملکرد بالا از جمله موارد است. که بسیار به آن توجه خواهد شد. 

خدمات ارائه دهنده شرکت

پیشنهادهایی برای سفارش طراحی سایت

هدف از سفارش طراحی سایت

در ابتدا باید هدف خود از طراحی سایت را مشخص کنید تا بتوانید راحت تر بدرخشید. این که چه چیزی را میخواهید به مخاطبان خود ارائه دهید. به شما بستگی خواهد داشت. که بتواند در این زمینه به قله های بزرگ موفقیت برسید. اینکه میخواهید سایت فروشگاهی آنلاین شما به چه صورت باشد. و فیدبک حاصل از مشتریان شما چه چیزی باشد. همه موارد به برنامه ریزی و اهداف شما خواهد داشت.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

بهینه سازی کدها

در طراحی سایت اختصاصی به بهینه بون کدها بسیار توجه خواهد شد. تا در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت به رتبه های خوبی برسید. برای این منظور از هاست و سرور قدرتمند در عین حال مقرون به صرفه استفاده خواهد شد. هاست و سرور معتبر به شما کمک میکند. که صدمه به سئو سایت شما وارد نشود. تا همه این موارد دست در دست هم دهند. تا بتوانید امنیت سایت را به صورت کامل حفظ نمایید.

طراحی رابط کاربری

برای سفارش طراحی سایت به شرکت معتبر طراحی سایت مراجعه فرمایید. تا تجربه و دانش کافی در زمینه طراحی سایت حرفه ای را داشته باشد. تا بتواند به طور حرفه ای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری را برای شما انجام دهد. ترکیب رنگ و المان های گرافیکی باید از تناسب درستی برخوردار باشد. ساختر بخش های مختلف سایت باید کاربرپسند طراحی شود.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

انتخاب شرکت مناسب

شرکت طراحی سایت معتبر باعث میشود که به راحتی بتوانید پروژه های خود را به آنان بسپارید. زیرا شرکت معتبر طراحی سایت آمادگی لازم برای پذیرش هر نوع پروژه سنگینی را از شما خواهد داشت. از خدمات شرکت دئووب میتوان به مشاوره تخصصی در زمینه سایت و نرم افزار اشاره کرد. که بتواند ابزارها و آموزش های تخصصی در زمینه دیجتال مارکتینگ نیز بدهد.

سفارش طراحی سایت با cms

طراحی سایت با cms دارای نقاط قوت و ضعف بسیار زیادی است. سیستم wordpress قابلیت توسعه پذیری بسیار راحتی دارد. پلاگین های بسیار متعدد و کاربردی وجود دارد. سهولت استفاده از وردپرس از مزایای طراحی سایت با وردپرس است. اما خوب وردپرس یک cms ای است که ویژگی های مختص به خود را دارد. سیستم های مدیریت محتوا مختلفی وجود دارد. که میتوان از آنان استفاده کرد. و در بستر آنان طراحی سایت را پیش برد. امکانات متعددی برای راه اندازی سایت با وردرپرس درنظر خواهد گرفته شد. که بسیاری از cms ها مانند جوملا و دروپال توان پاسخگیی به آن را ندارند.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت اختصاصی

اما ممکن است افرادی cms اختصاصی منحصر به فرد بخواهند. زبان های برنامه نویسی مختلفی با توجه به نیاز شما استفاده خواهد شد. قیمت طراحی سایت به نوع cms بستگی دارد. اینکه شما میخواهید طراحی سایت با ودرپرس را اختصاصی کنید. یا اینکه میخواهید طراحی cms اختصاصی خود را از صفر کدنویسی کنید. هزینه طراحی سایت اختصاصی قیمت بسیار بیشتری نسبت وردپرس خواهد داشت. زیرا زمان بسیار بیشتری باید صرف کدنویسی آن شود. امکانات و ویژگی های منحصر به فرد نیاز به یک cms بسیار قوی دارد. سفارش طراحی سایت اختصاصی مناسب کسب و کارهایی است. که cms های رایج پاسخگوی آنان نیستند. تخصص بالا برای کدنویسی نیازمند شرکت طراحی سایت معتبر است.

نکات مهم سفارش طراحی سایت

قیمت طراحی سایت از جمله مواردی است که باید در ابتدای سفارش طراحی سایت مشخص شود. راه های ارتباطی میان شرکت طراحی سایت و مشتریان باید اختصاصی باشد. تا مشتریان بتوانند تمام سوالات خود را در پنل مخصوص بپرسند. و بخش پیشتیبانی و نگهداری سایت نیز از همین طریق انجام خواهد شد. سفارش طراحی سایت اختصاصی در هر شرکت طراحی سایت متفاوت است. و این تفاوت ها به استاندارد بودن آن شرکت بستگی دارد. تجربه و مهارت شرکت در روند اجرا پروژه شما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

امکانات و ویژگی ها در سفارش طراحی سایت به تفصیل توضیح داده خواهد شد. طراحی سایت فروشگاهی برای مثال شامل سبد خرید اختصاصی است. و در طراحی سایت صرافی کیف پول دیجیتال یکی از امکانات مهم آن است. بنابراین هر نوع سایتی ویژگی های اختصاصی و حرفه ای خود را دارد. برای مثال یکی از امکانات مانند عضویت کاربران و پنل کاربری در بسیاری از سایت ها مشترک است. و نوع آیتم ها و ویژگی های هسته آن میتواند اختصاصی شود. طراحی سایت اختصاصی این مفهوم را میرساند. 

نکات مهم سفارش طراحی سایت
پنل ادمین

سهولت دسترسی مشتریان

امروزه افراد مشغله بسیار زیادی دارند. و وقت زیادی برای مراجعات حضوری نخواهند داشت. به همین دلیل با طراحی سایت اختصاصی میتوانید به مشتریان و مخاطبان خود سرویس بدهید. پایگاه های آنلاین همیشه در دسترس مردم خواهند بود.

کاهش هزینه های جانبی

با طراحی سایت اختصاصی میتواند هزینه های سنتی را کاهش بدهید. هزینه های سنتی میتواند شامل بسیاری از موارد مربوط به تبلیغات های سنتی باشد. با دارا بودن سایت نیازی ندارید که خود را در نظر مشتریان خود مشهور بسازید. سایت شما همیشه آنلاین خواهد بود.

پنل کاربری مالک
پنل ادمین

افزایش اعتبار تجاری

امروزه کسب و کارهای مختلفی بر روی صحنه آمده اند. که هدف اصلی همه آنان کسب اعتبار و جایگاه ویژه است. تا بتوانند برند تجاری خود را در میان مردم اعتبار ببخشند. هر کسب و کاری که یک سایت حرفه ای دارد. یک منبع معتبر تجاری محسوب خواهد شد.

بازاریابی گسترده

بازاریابی سنتی بودجه بسیار زیادی میخواهد. البته اگر میخواهید که به نتیجه مطلوب خود برسید. با طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار کمتری صرف بازاریابی خواهید کرد. و به بازاریابی آنلاین نیاز خواهید داشت. که بسیار کارآمدتر و مفیدتر خواهد بود.

پنل کاربری مالک

به باشگاه مشتریان ما بپیوندید

شما عزیزان می توانید از طریق فرم روبه رو عضو باشگاه مشتریان شرکت طراحی سایت دئووب شده تا از اخبار و امکاناتی که ما برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم مطلع شوید . 

 

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها