طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت آزمون آنلاین

انواع و اقسام طراحی سایت وجود دارد که ما سعی میکنیم به تمام موضوعات آن ها بپردازیم. طراحی وب سایت آزمون آنلاین یکی از انواع طراحی سایت است که در زمینه آموزشی دسته بندی میشود.دسته بندی های آزمون ها به صورت کلی و جزئی قرار میگیرند. شما اگر طراحی سایت آموزش آنلاین ما را مطالعه کنید متوجه خواهید شد که آموزش آنلاین و مجازی تا چه اندازه گسترده شده است. که شما برای آژمون های مختلف باید یک سایت طراحی کنید. یا ینکه ماژول جداگانه ای برای آن کدنویسی نمایید.

طراحی سایت آزمون آنلاین یکی از مواردی است که برای دانشجویان، دانش آموزان مورد استفاده است. این نوع سایت یک نوع طراحی سایت علمی نیز محسوب میشود زیرا شما انواع علوم را میتوانید تست و آزمون بگیرید. و در بخش مقالات نیز میتوانید به آموزش علوم مختلف اعم از فیزیک، ریاضی، زبان، پزشکی، کامپیوتر و غیره بپردازید.

این نوع طراحی سایت باید توانایی تحمل حجم زیادی از بازدیدگنندگان را داشته باشد. زیرا ممکن است که شما برای یک کنکور سراسری هزاران دانشجو و دانش آموز داشته باشید که در لحظه میخواهند آزمون بدهند. شرکت طراحی سایت دئووب با تجربه ای که دارد این موارد را برای شما برطرف خواهد کرد. و سایتی برای شما طراحی میکند که از همه نظر سریع و بدون کندی خواهد بود. ما تمام جوانب یک سایت را میسنجیم. برای مثال یک طراحی سایت گل فروشی بازدید بسیار کمی به سایت های آزمون و آموزشی دارند.

ساخت سایت آزمون آنلاین

 صاحبان آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها اقدام به طراحی سایت آزمون آنلاین میکنند تا بتوانند به صورت آنلاین دانش آموزان و دانشجویان خود را محک بزنند. با توجه به شرایط قرنطینه و شیوع بیماری کرونا بسیاری از مراکز آموزشی به صورت هوشمند شده به تعلیم دانش میپردازند. و افراد دیگر به مدارس و دانشگاه ها مراجعه نمیکنند. بلکه آموزش به صورت مجازی انجام میپذیرد و به همین تریتب آزمون ها نیز آنلاین شده است.

البته باید راهکارهایی ارائه دهید که امکان تقلب در سایت های آموزشی و آژمون وجود نداشته باشد. برای این کار نیز شرکت ما ترفند هایی به شما ارائه میدهد تا بتوانید دانشجویان و دانش آموزان خود را در زمان حل آزمون و تست رصد نمایید. تا امکان تقلب به کمترین درجه خود برسد. در طراحی سایت آموزش زبان این نوع سیستم تست آنلاین مورد نیاز است. 

با  طراحی سایت آزمون آنلاین میتوانید معلومات و اطلاعات افراد را بسنجید. و در صورت داشتن مجوز به آن ها گواهینامه معتبر نیز ارائه دهید. با توجه به دسترسی آسانی که وجود دارد کاربران میتوانند در یک آزمون آنلاین شرکت کنند. و به صورت آنلاین نیز کارنامه نتایج خود را دریافت کنند.

بسیاری از سایت ها وجود دارند که آزمون های آنلاین برگزار میکنند و کاربران زیاید شرکت کرده و از میان این تعداد تنها چند نفز انتخاب شده و به مراحل پیشرفته تر وارد میشوند. سایت هایی معتبری که آزمون آنلاین برگزار میکنند گواهینامه های معتبری ارائه میدهند که یک رزومه کاری برای شما محسوب خواهد شد.

ساخت سایت آزمون آنلاین
مزایای طراحی سایت آزمون آنلاین

مزایای طراحی سایت آزمون آنلاین

از مزایای طراحی سایت آزمون آنلاین میتوان به صرفه جویی در هزینه و زمان اشاره کرد. کاربران نیازی نیست که هر هرفته یا هر روز برای دادن آزمون به محل موردنظر مراجعه کنند. بلکه میتوانند بدون اینکه هزینه اضافه بابت رفت و آمد بپردازند. در منزل یا محیط کار خود این آزمون ها و تست ها را بدهند. اکثر سایت هایی که آزمون برگزار میکنند یا رایگان هستند یا اینکه هزینه کمتری نسبت به آزمون های حضوری دارند.

برای مثال تصور کنید که در آزمون های حضوری باید مکانی برای مراجعه کنندگان درنظر گرفته شود. و سپس باید برگه های آژمون به صورت فیزیکی نیز وجود داشته باشند. که خود این موضوع هزینه بر خواهد بود. و هزینه های جانبی دیگر شامل حمل و نقل و تدارکات و غیره که در صورت برگزاری آزمون ها صرف میشود. به همین دلیل است که در هزینه ها بسیار صرفه جویی میشود و به نفع برگزار کنندگان آزمون و دانشجویان خواهد بود.

بسیاری از سایت ها که آزمون های آنلاین دارند در دادن تست محدودیت زمانی وجود ندارد. صرفا باید شما سرعت کافی برای انجام این کار را داشته باشد. البته بسیاری از آزمون ها که برای مراکز آموزشی گرفته میشود باید در زمان خودش برگزار شود و افراد به تست ها پاسخ دهند. شاید در رزومه های افراد زیادی دیده باشید که گواهینامه معتبر از سایت های برگزار کننده آزمون نیز دارند که بسیار ارزشمند است و به اعتبار این افراد اضافه خواهد کرد.

طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت آزمون آنلاین ارزان 

هزینه طراحی سایت آزمون آنلاین با توجه به امکاناتی که نیاز دارید محاسبه خواهد شد. اما یک پکیج ما ساخت سایت ارزان آزمون است که میتوانید از آن استفاده کنید. این پکیج برای شما بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. اما از آنجایی که ارزان است امکانات پیشرفته و حرفه ای برای شما ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه های طراحی سایت آزمون میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

امکانات طراحی سایت آزمون آنلاین

موسسات علمی و آموزشی و استخدای زیاد هستند که اقدام به سنجش کارمندان، دانشجویان خود میکنند. در طراحی سایت استخدامی نیز آورده ایم که بخشی برای آزمون آنلاین کارمندان قرار دهید. در طراحی سایت آزمون آنلاین میتوانید امکانات و قابلیت های زیادی را اضافه نمایید. امکانات عمومی این سایت ها بخش ثبت نام، پرداخت هزینه، پنل مدیریتی، دسته بندی آزمون ها و غیره است.

دسته بندی آزمون ها و تست ها در طراحی سایت آزمون آنلاین بسیار مهم است. باید جستجوگری قرار دهید تا افراد بتوانند آزمون های مرتبط را پیدا مرده و شروع به پساخ دادن کنند. گزارشاتی که در نتایج آزمون میدهید باید کامل و جامع باشد. در صورت لوزم نیز میتوانید به صورت آنلاین به شرکت کنندگان آزمون مشاوره آنلاین بدهید. تا بدانند که در چه مسیری هستند و در صورت لوزم روش های مطالعه خود را تغییر دهند.

این بخش شاید در سایت های آزمون و تست زیادی دیده نشود و ما به شما توصیه میکنیم که حتما این بخش را قرار دهید. اگر کاربران به صورت دائمی به شما مراجعه میکنند باید نمودرا پیشرفت در آزمون ها را به آن ها نشان دهید. و حتی تایمری قرار دهید که تا آن زمان موردنظر به نمره دلخواهی که میخواهند برسند.

امکانات طراحی سایت آزمون آنلاین
ویژگی های طراحی سایت آزمون

ویژگی های طراحی سایت آزمون ارزان

طراحی سایت آزمون آنلاین برای فعالیت بهتر و گسترش فرهنگ آزمون و تست دهی لازم است. ظاهر و گرافیک سایت شما بسیار مهم است. سایت شما نباید پیچیدگی داشته باشد. تمامی بخش ها و آژمون ها باید در دسته بندی ها مشخص خود قابل دست یابی باشند. باید بتوانید امنیت و اعتماد کاربران را به خود جلب کنید. شما تنها نباید سایت باشید باید اعتبار برند خود در زمینه آموزش و آزمون بالا ببرید.

اعتبار آزمون های آنلاینی که در سایت خود قرار میدهید بسیار مهم است. اگر آزمون های شما معتبر نباشند کاربران وقت خود را جهت پاسخ به پرسش آزمون نمیگذارند. آزمون ها تماما باید دارای مجوز باشند و اعتبار سنجی شده باشند. این اطلاعات مهم را میتوانید در بخش جزئیات آزمون قرار دهید و خیال کاربارن را آسوده سازید.

همانطور که گفته شد سرعت بالای سایت ها بسیار مهم است. زیرا شما ورودی گننده زیادی به سایت خوهید داشت. باید سایت زیرساخت های بسیار قوی داشته باشد تا بتواند در مواردی ترافیک زیاد دچار قطعی یا کندی نشود. زیرا اگر این طور باشد آزمون دهنگان سایت شما را ترک میکنند. در ضمن شما باید توسط موتورهای جستجوگر گوگل نیز در رتبه های خوبی قرار بگیرید. که این روش قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل اگر تحقیق کرده باشید با رعایت اصول سئو سایت امکان پذیر است که میتوانید از دئووب مطالبه نمایید.

 

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها