طراحی سایت آموزشگاه زبان

طراح سایت آموزشگاه زبان

با توجه به گسترش اینترنت و نزدیک تر شدن کشورها از نظر روابط به هم دیگر، دانستن زبان بین المللی این روزها بسیار مهم است. فراگیری زبان انگیسی اهمیت بسیار زیادی دارد. با طراحی سایت آموزشگاه زبان یا طراحی سایت آموزش زبان آنلاین این امکان را فراهم میکنید تا افراد به صورت آنلاین زبان های مختلف را یاد بگیرند. 

آموزشگاه زبان یکی از مراکزی است که باید این روزها فعالیت خود را از طریق اینترنت شروع کند. از آنجایی که مردم به دلیل شیوع کرونا به کلاس های حضوری مراجعه نمیکنند. شما نیز میتوانید این امکان را فراهم کنید تا در منزل نیز در کلاس های آنلاین شما شرکت نمایند. مراکز آموزشی زبان بسیار زیاد شده اند. و همچنین سایت های بسیار زیادی هستند که در زمان آموزش زبان فعالیت دارند. شما نیز از این شیوه بهره مند شوید. و کسب و کار خود را به شیوه های نوین به کار ببرید.

دیده شده که عده ای از مردم کسب و کار آموزشی خود را از طریق فضای مجازی انجام میدهند. اما به شما توصیه میشود که این روش غلط است. برای اینکه بتوانید تخصص خود را گسترش دهید اقدام به طراحی سایت شخصی کنید. و در آن به صورت انفرادی به آموزش زبان بپردازید. شیوه های دیگر نظیر شبکه های مجازی اینستاگرام و تلگرام برای شما مناسب نخواهد بود. توصیه ما این است که اگر میخواهید کاری را انجام دهید آن را به درستی انجام دهید.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه زبان

افراد میتوانند وارد سایت آموزشگاهی زبان شده و ثبت نام خود را انجام دهند. ترم های جاری را مشاهده نمایند و در یکی از ان ها ثبت نام کنند. البته باید تمامی جداول و تقویم های مربوطه به کلاس بندی ها را در سایت خود قرار دهید. به شما توصیه میشود که برنامه ها و تقویم آموزشی و کلاس های آموزشی را تا 6 ماه آینده برای متقاضیان خود آماه کنید.

فیلم های آموزشی در سایت آموزش زبان خود قرار دهید. آزمون های مربوط به هر ترم را به صورتآنلاین برگزار کنید. برای گرفتن تعیین سطح نیز میتوانید به صورت لایو با کاربر موردنظر صحبت نمایید. و بدین ترتیب نمره ای برای مشخص شدن سطح کاربر اعلام کنید. نمره ها و نتایج آزمون های کاربر در پنل مربوطه ثبت خواهد شد. که با توجه به سطح تعیین شده کلاس هایی که میتواند ثبت نام کند برای او باز خواهد شد.

برای ثبت نام در هر ترم نیز ظرفیت مشخصی تعیین شده است. همچنین باید مشخص نمایید که نمره آزمون کاربر جه عددی بوده است. که طبق آن تخفیفی برای کاربر تعلق گیرد. سپس هزینه کلاس ها را کاربر به صورت آنلاین پرداخت نماید. شیوه برگزاری کلاس های آنلاین نیز در طراحی سایت آموزشی صحبت شده است. که استاد کاربران را مشاهده کرده و از آن ها سوال و جواب میکند. زیرا شرط بر آن است که کاربر در انتهای کلاس چیزی که خواسته را یاد بگیرد.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه زبان
سئو سایت آموزشگاه زبان

سئو سایت آموزشگاه زبان

طراحی سایت آموزشگاه زبان باید واکنشگر طراحی شود. زیرا بسیاری از زبان آموزان با گوشی همراه خود وارد سایت میشوند. و باید ابعاد سایت شما نسبت به دستگاه های مختلف قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد. زبان آموزان ترجیح میدهند که برای تعیین سطح و شرکت در کلاس های آنلاین به سایت شما مراجعه نمایند. از نظر گوگل سایت هایی که ریسپانسیو نباشند ارزشی نداشته و نمره منفی میگیرند. در پایان ترم نیز به صورت آنلاین آزمون گرفته میشود.

موسسات آموزش زبان برای خود سایت راه اندازی کردند. اما از نظر ساختاری ضعیف است. باید اقدام به طراحی مجدد سایت خود کنند. تا با ارتقا کیفی سایت خود در رتبه های بالاتر در موتورهای جستجوگر قرار بگیرند. کاربران نتایج موتورهای جستجو را میبینند و به ترتیب بر روی لینک ها کلیک میکنند.

اگر بهترین کادر آموزشی و حرفه ترین سایت را راه اندازی کنید. تا زمانی که زبان آموزان شما را در نتایج اولیه گوگل نبینند به سایت شما مراجعه نمیکنند. و در این صورت بازدهی خاصی نخواهید داشت. اینجاست که ارزش بهینه سازی سایت و سئو سایت مشخص میشود. شرکت طراحی سایت معتبر دئووب برای شما سایتی بهینه شده و مطابق با اصول سئو سایت راه اندازی میکند.

طراحی سایت آموزشگاه زبان

طراحی سایت آموزش زبان

در طراحی سایت آموزش زبان خود درگاه های پرداخت اینترنتی قرار دهید. تا افراد بتوانند با انتخاب کلاس ها با پرداخت شهریه در ترم موردنظر ثبت نام کنند. تالارهای گفتمان برای زبان آموزان قرار دهید. تا افراد بتوانند در آن جا با توجه به زبان های مختلف، به بحث و گفتگو بپردازند. شروع به تولید محتوای مطالب مناسب کنید. میتوانید داستان های مختلفی را به صورت صوتی و متنی در بخش داستان های زبان اصلی قرار دهید. آزمون های آزمایشی TOEFL و IELTS و غیره را برای زبان آموزان برگزار نمایید.

طراحی سایت آموزشگاه زبان باید با توجه به نیازهای زبان آموزان شما باشد. اینکه میخواهید چه نوع خدمات آموزشی را به صورت آنلاین در اختیارشان قرار دهید. آزمون های اینترنتی و تست های آموزشی برای زبان آموزان بسیار کاربردی خواهد بود. با این روش در کمترین زمان بدون اتلاف وقت آزمون های مختلف به صورت اتوماتیک در سایت آموزش زبان برگزار خواهید کرد.

فرآیند ثبت نام اینترنتی باید از زمان تعیین سطح و حضور در کلاس ها به صورت خودکار انجام شود. هرچه سایت داینامیک تر باشد مدیریت سایت نیز آسان تر خواهد بود. در سایت آموزشگاه زبان باید بخش پشتیبانی شما حتی در روزهای تعطیل نیز در حال فعالیت باشد. با طراحی سایت میتوانید به صورت اینترنتی کسب و کار خود را ادامه دهید. 

طراحی سایت آموزش زبان
هزینه طراحی سایت آموزشگاه زبان

هزینه طراحی سایت آموزشگاه زبان

زبان های سایت های میتوانید دسته بندی کنید. باید از امکانات طراحی سایت چند زبانه نیز استفاده کنید. انواع زبان های آموزشی انگلیسی، فرانسه، ترکی، اسپانیایی و غیره را میتوانید در سایت آموزش دهید. بنابراین برای هر کدام از این زبان ها، اساتید، تیم پشتیبانی، کلاس های مختلف، منابع آموزشی متنوع و تقویم های متنوعی بهره ببرید. اعضای سایت میتوانند با ورود به سایت شما ثبت نام کرده و یکی از زبان ها را برای یادگیری شروع کنند. البته بعضی از سایت ها و آموزشگاه ها به صورت تخصصی زبان انگلیسی را آموزش میدهند.

بخشی برای فروش های کتاب ها و فایل های زبان نیز قرار دهید. بدین منظور بهتر است که از امکانات طراحی سایت فروشگاهی استفاده کنید. و از طریق فروش کتاب ها و مراجع زبان به درآمد برسید. همچنین میتوانید بعضی کتاب ها را به صورت آنلاین و ایبوک در اختیار قرار دهید. بدین منظور از امکانات طراحی سایت کتابخانه آنلاین و طراحی سایت کتابفروشی استفاده نمایید.

برای اطلاع رسانی از دوره های آموزشی بهتر است که تقویمی در سایت قرار دهید. و دوره های موجود را به اطلاع دیگران برسانید. میتوانید دوره های جدید را از طریق ایمیل یا ارسال sms نیز اطلاع رسانی نمایید. بعضی از دوره ها را به صورت تخفیف دار نیز قرار دهید. یا به مناسبت های مختلف برای بعضی دوره ها کد تخفیف تعریف نمایید. که زبان آموزان مجاب شوند که در سایت شما ثبت نام نمایند.

طراحی سایت آموزش زبان آنلاین

طراحی سایت مجله اینترنتی بسیاری از ابهامات را از بین خواهد برد. شما میتوانید متدهای آموزشی، نحوه یادگیری زبان های مختلف، عملکرد و نیازهای هر زبانی را در این بخش به حضور زبان آموزان خود برسانید. زمانی که یک بستر آنلاین برای موسسات ایجاد میکنید. زبان آموزان به راحتی میتوانند با آموزشگاه شما در ارتباط باشند. به مخاطبان خود کمک کنید تا دوره های مناسب را ساده تر و زودتر پیدا کنند.

میتوانید در بخشی تصاویر و ویدیوهای آموزشی از کلاس های حضوری خود نیز قرار دهید. که به این ترتیب میتوانید افراد را مجاب کنید تا در کلاس های شما ثبت نام کنند. و بخش گالری میتواند به نحوی گویای سیستم آموزشی شما باشد. این بخش های برای کاربران جذاب خواهد بود.

طراحی سایت آموزشی زبان برای بسیاری از آموزشگاه ها مورد نیاز است. شما به این ترتیب در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد. همه چیز به صورت آنلاین انجام میشود و دیگر نیازی به پرسنل زیاد یا اسناد کاغذی نیست. همچنین اگر بیشتر کلاس ها آموزش مجازی باشد دیگر نیازی نیست که هزینه زیادی را بابت اجاره ساختمان بزرگ آموزشگاه خود پرداخت نمایید.

طراحی سایت آموزش زبان آنلاین
طراحی سایت زبان انگلیسی

طراحی سایت زبان انگلیسی

بهتر است که در طراحی سایت آموزشگاه زبان موسسه خود را به خوبی معرفی کنید. کادر آموزشی خود را به خوبی معرفی نمایید. رزومه استاندی و اساتید خود را در سایت درج نمایید. سابقه و تخصص های هر یک از اساتید را بنویسید. بسیاری از افراد با شناخت بهتر اساتید تصمیم به این میگیرند که در کلاس های سایت آموزش زبان شما ثبت نام کنند یا خیر.

طراحی سایت آموزش زبان سرشار از نکات مهم و مثبت است. تجربه کاربری و رابطه کاربری خود در سایت شما بسیار مهم خواهد بود. هرچه تجربه کاربری سایت آسان تر و کاربرپسند تر باشد. باعث میشود که زبان آموزان و متقاضیان با استفاده از سایت شما، زبان خود را یاد بگیرند. بخش های مختلف در سایت را دسته بندی نمایید. تا کاربران با ورود به سایت شما بتوانند بخش های مورد نیاز خود را انتخاب نمایند.

اگر شخصی هستید که به صورت خصوصی تدریس زبان میکنید. میتوانید با طراحی سایت شخصی برای آموزش زبان اقدام کنید. کلاس های متنوع و ویدیو های آموزشی متنوع در سایت قرار دهید. میتوانید تست ها و آزمون های جذابی برای زبان آموزان طراحی کنید و در سایت قرار دهید. بسیاری از اساتید در کشورهای پیشرفته برای خود یک طراحی سایت آموزش زبان حرفه ای و جذاب سفارش میدهند. بنابراین شما هم سعی کنید که تخصص خود را به کار گیرید. و در این حوزه به شیوه ای نوین فعالیت کنید.

طراحی سایت آموزش زبان انگلیسی

این روزها بسیاری از آموزشگاه های زبان به دلیل بیماری کووید تعطیل شده اند و بسیاری نیز کلاس های خود را به شیوه آنلاین برگزار کرده اند. تا بتوانند دانشجویان خود را برای کلاس های درسی حفظ نمایند. لازم به ذکر است که هر دانشجو میتواند وارد شده و در کلاس موردنظر خود قرار بگیرد. استاد نیز به صورت آنلاین به دانش جویان کلاس از طریق ویدیو یا صدا آموزش زبان میدهد. این شیوه باعث میشود که بدون اینکه وقت و هزینه ای صرف شود دانشجویان در کلاس های درسی شرکت نمایند. 

در این بین سایت هایی برای آموزش زبان ایجاد شده اند که وابسته به هیچ آموزشگاهی نیستند. بلکه توانسته اند که با ارائه ویدیو ها و فایل های آموزشی زبان انگلیسی و سایر زبان ها، دانش خود را منتقل کنند. بعضی از این ویدیوهای آموزشی رایگان و بعضی نیز به صورت پولی ارائه میشود که فرد با پرداخت هزینه میتواند ویدیوهای آموزش زبان را مشاهده کند و به صورت آنلاین با استاد مربوطه در ارتباط باشد. برای طراحی سایت آموزش زبان انگلیسی، عربی، اسپانیایی، فرانسوی و غیره میتوانید با شرکت دئووب تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت آموزش زبان انگلیسی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها