طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی و یا طراحی سایت آموزشگاهی یکی از مواردی است که بسیار مهم بوده . و در صنعت آموزش آنلاین این روزها مورد استفاده همگان است. دیگر در این زمان با مشغله و گسترش بستر اینترنت و پیشرفت تکنولوژی. افراد وقت خود را صرف رفت و آمد به محیط های آموزشی را نمیکنند. و خیلی راحت با انتخاب واحد آموزشی خود و ثبت نام میتوانند از هر جای کره زمین که هستند. و به راحتی میتوانند در کلاس های انتخابی خود شرکت کنند.

الان دیگر دنیای مجازی حرف اول را میزند؛ شما باید از مزیت های آن به دور نمانید. و با استفاده از امکانات عصر تکنولوژی زندگی را برای خود راحت تر کنید. سایت آموزشی باید کاربرپسند و ساده در عین حال زیبا طراحی شود. که بتواند مخاطبان جویای دانش را جذب کند. همانطور که میدانید طراحی سایت مدارس نیز یک سایت آموزش برای محصلان محصوب میشود.

چرا طراحی سایت آموزشی با دئووب

نحوه ویدیو، رنگ و تصاویر استفاده در آن و طبقه بندی مطالب آموزشی؛ به شیوه ای زیبا با رابط کاربری راحت بسیار حائذ اهمیت است. چرا که با این وسیله شما افراد را جذب میکنید که دوره های آموزش آنلاین شما را دنبال کرده. و بهتر مفاهیم را در ذهن خود بسپارند. سایت شما باید در همه دستگاه ها اعم از لپ تاپ و تبلت و گوشی واکنشگرا یا ریسپانسیو باشد. تا افراد مشکلی در اتصال به سایت آموزشی و ویدوهای آموزشی شما نداشته باشند. مطالب و تصاویر و ویدیو هایی که در سایت خود میگذارید بسیار مهم است. که به روز و در طرح زیبا و استانداردی در سایت شما برای همگان ارائه شود. شما میتوانید در این نوع از امکانات طراحی سایت دانشگاه استفاده نمایید.

 طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت آموزشگاهی برای کلیه آموزشگاه ها حایز اهمیت میباشد. در این عصر افراد و دانشجویان در بستر فضای اینترنت به دنبال کسب دانش میباشند. و در سطح شهر آموزشگاه و دانشگاه و مدرسه های مختلفی وجود دارند. اما تعداد محدودی دارای سایت اختصاصی هستند. سایت آموزشگاهی کلید مهمی برای جذب دانشجویان از شهرهای مختلف میتواند باشد.

افراد با ورود به سایت و اطلاع از شرایط و نحوه برگزاری کلاس ها آگاهی پیدا کرده. و با دیدن ویدیو های مربوط به تدریس کلاس ها با سبک و دانش اساتید شما آشنا شده؛ و بهتر میتوانند تصمیم گیری کنند. حال نیز در زمان حاضر به دلیل شرایط کرونایی ناچار دانشجویان مجبورند در منزل آموزش ببینند. و شما با راه اندازی یک وب سایت آموزشگاهی جامع همه نیاز های افراد جویای علم را برطرف خواهید کرد.

در سایت خود میتوانید کلاس های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار کرده. و افراد با ثبت نام در سایت و پرداخت شهریه در کلاس حضور یابند. هدف و نوع طراحی سایت آموزشگاهی مشابه نمونه های طراحی سایت آموزشی است. که در قسمت فوتر سایت میتوانید مشاهده کنید . در این نوع سایت شما میتوانید ویدیو و کتاب های آموزشی خود را به صورت آنلاین قرار دهید و از همینجا به فروش برسانید .

تفاوت بین طراحی سایت آموزشگاهی با آموزشی

طراحی سایت آموزشگاهی تفاوتی چندانی با طراحی وب سایت آموزشی ندارد . فقط در مواردی متفاوت دارد که به اطلاع شما میرسانیم. امکانات این دو سایت شبیه به هم بوده و فقط این موضوع را باید بدانید. که در سایت آموزشگاهی در مورد آموزشگاه تعاریفی بیشتر خواهیم داشت . یا اینکه در این سایت چون مکان وجود دارد نقشه گوگل را میتوان طراحی نمود.

در سایت آموزشی بیشتر به سمت طراحی سایت دانلود آموزشی کشیده خواهد شد. چرا که در این سایت ها از فایل های دانلود بیشتر استفاده شده است . تا کاربران بتوانند فایل آموزشی مورد نظر خود را دریافت نمایند. خال در قبال این دانلود نیز می توانید هزینه ای را دریافت نمایید. 

طراحی سایت آموزشگاهی
طراحی سایت آموزشی

مزایای طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشگاهی بسیار مزایای زیادی دارد. ما در این بخش برای شما در مورد مزایای طراحی سایت آموزشی تعاریفی را عرضه خواهیم نمود. امروزه بسیاری از افراد برای آموزش کمتر از آموزشگاه ها استفاده میکنند. و بیشتر تمایل دارند که از وب سایت های آموزشی استفاده میکنند. رقابت بین این نوع وب سایت ها بسیار زیاد میباشد.

روز به روز تعداد این سایت ها رو به افزایش می باشد. چرا که افراد زیادی برای آموزش خود نیز از فایل های موجود در این سایت ها استفاده میکنند. شما باید در محتوای سایت خود دقت فراوان را داشته باشید. و باید آگاهی فراوان را در این موضوع داشته باشید که کاربران شما چه مطالبی را خواهان هستند. تا بتوانید ورودی خوبی را دریافت نمایید.

ما در این بخش برای شما مزایای طراحی سایت آموزشی را به صورت تایتل وار برای شما توضیح خواهیم داد. که شرح زیر می باشد . این بخش را با دقت مطاله بفرمایید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری نمایید.

دسته بندی هدفمند

همانطور که میدانید تعداد فایل در این نوع وب سایت ها بسیار زیاد میباشد . از طرفی باید سایت از ui خوبی برخوردار باشد. UI همان رابط کاربری محسوب میگردد. که ما تمام تلاش خود را میکنیم در کنار حرفه ای بودن سایت ؛ کاربران شما بتوانند ارتباط خوبی را با سایت آموزشی و یا آموزشگاهی شما برقرار نمایند.

نظر سنجی

برای اینکه بتوانید در کار خود رونق ایجاد نمایید. باید از نظرات کاربران خود جهت بهبود روند کسب و کار خود مشاوره بگیرید و تا جایی که میتوانید جنبه انتقاد پذیری خود را افزایش دهید. این بعث شده تا اعتماد کاربران نیز به شما بیشتر شود و از طرفی نوعی تبلیغ برای شما نیز محسوب میگردد.

فروش آنلاین

وقتی حرف از فروش آنلاین بمیان می آید یعنی اینکه میتوانید فایل های خود که میتواند هر نوع فایل آموزشی باشد را به فروش برسانید . یک مورد را باید عرض کنیم که شما در کنار فایل های خود می توانید به فروش کتاب هم اشاره نمایید. هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتال .

دانلود فایل

ما می توانیم در طراحی سایت آموزشی قسمتی را برای شما دانلود فایل های آموزشی قرار داده شده . تا هر فایل آموزشی را در سایت آپلود قرار داده ؛ تا کاربران به تناسب آموزش خود آن فایل ها را دریافت نمایند . شما نیز می توانید این فایل ها به صورت سی دی و یا دی وی دی نیز ارائه نمکایید.

فروش شبانه روزی

یکی دیگر از مزایای راه اندازی سایت آموزشی این است که شما در 24 ساعت 7 روز هفته حتی ایام تعطیل میتوانید به فروش خود ادامه دهید. دیگر استرس اینکه ایام تعطیل و یا ایام ویژه مثل کرونا که باید مغازه شما مسدود باشد را ندارید. میتوانید سفارشات کاربران خود را با پیک ارسال نمایید.

تبلیغات

یکی از مزایای ساخت سایت آموزشی ارائه تبلیغات میباشد. این موضوع زمانی اهمیت پیدا میکند که شما در نتایج یک گوگل باشید. و سایت شما از ترافیک خوبی برخوردار باشد. تا مالکین سایت های دیگر بتوانند در سایت شما به تبلیغات بپردازند. و از همین طریق کسب درآمد داشته باشید.

تالار گفتگو

یکی از بخش های جذاب سایت های آموزشی و یا آموزشگاهی تالار گفتگو میباشد. در این بخش شما میتوانید کاربران خود را به چالش کشیده و اجازه دهید با تعیین گروه های مختلف بتوانند این موضوع های متفاوتی را با هم به بحث و گفتگو بپردازند. متوجه خواهید شد که همین تالار باعث آموزش بین کاربران خواهد شد.

پنل کاربری

برای اینکه کاربران بتوانند سفارش فایل ؛ کتاب و موارد درخواستی خود را داشته باشند . باید برای خود یک بخش مجزا تهیه نمایند که با ثبت نام در سایت آموزشی میتوانند این کار انجام داده . تا هنگام ثبت سفارش اطلاعات فایل خود را که در چه وضعیتی میباشد را داشته باشند . این موضوع برای کاربران بسیار پر اهمیت است.

طراحی سایت آموزشی با وردپرس

همانطور که در بخش های بالای سایت برای شما عزیزان عرض شد . این نوع وب سایت ها را میتوان توسط وردپرس هم تهیه نمود. مدیریت محتوای دیگر هم وجود دارد که در صورت تمایل میتوانید آن را هم سفارش دهید. طراحی سایت با جوملا میباشد ؛ درست است که این نوع طراحی از طراحی سایت با وردپرس خواهان کمتری دارد. اما در طراحی سایت آموزشی آزمایشات خود را پس داده است.

و موفق نیز خارج شده است، ما نیز به شما پیشنهاد میکینم که با وردپرس اینکار را برای شما عملی نماییم. هرچه باشد وسعت وردپرس خیلی بیشتر از جوملا میباشد. امکانات این نوع وب سایت ها از جوملا نیز بیشتر میباشد. از طرفی اگر سایت شما نیاز به پلاگینی داشت ما نیز میتوانیم در این زمینه شما را کمک نماییم. در غیر این صورت اگر با جوملا باشد خیر.

پس نگران امکانات سایت خود نباشید . تیم تخصصی وردپرس شرکت طراحی سایت با وردپرس دئووب در صورت نیاز امکانات سایت آموزشی وردپرسی شما را تامین خواهند نمود. تا به هیچ مشکلی برخورد نکنید و با خیال راحت به کسب و کار خود در فضای وب ادامه داده و موفق ظاهر شوید.

طراحی سایت آموزشی با وردپرس

طراحی سایت آموزشی واکنشگرا

واکنشگرا

سایت آموزشی که ما برای شما طراحی میکنیم صد در صد واکنشگرا بوده. با تمامی اسمارت فون های موجود در بازار سازگاری کامل را دارد. تا کاربران به راحتی بتوانند از سایت شما دیدن نمایند.

تعرفه طراحی سایت آموزشی

تعرفه

تعرفه سایت آموزشی و یا آموزشگاهی ما نسبت به همکاران بسیار پایین تر بوده. تا مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانیم و آنها نیز بتوانند از سرویس های ما استفاده نمایند.

 

طراحی خلاقانه طراحی سایت آموزشی

ایده های خلاقانه

شرکت طراحی سایت معتبر دئووب با داشتن کادری مجرب و خلاق سایت شما را با آخرین متد طراحی روز دنیا برای شما طراحی خواهد نمود. تا نسبت به سایت های دیگر آموزشی بالاتر باشد.

پشتیبانی سایت آموزشی

پشتیبانی آنلاین

بعد از طراحی سایت آموزشی چنانچه از کار ما رضایت داشتید. درخواست خود را برای پشتیبانی برای ما ارسال نمایید. تا پشتیبانی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی شما را برعهده بگیریم.

طراحی سایت آموزشی با دئووب

ما توانسته ایم بعد از چند سال کار مداوم در این زمینه نمونه خوبی را در فضای وب انتشار نموده. تا مدیران سایت آموزشی و آموزشگاهی بتوانند خدمات خود را ارائه نمایند. شما با مراجعه به بخش نمونه کارها میتوانید تجربیات ما را در طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی مشاهده نمایید. تا در صورت تمایل پروژه خود را به ما واگذار نمایید.

تمام تلاش ما در طراحی وب سایت آموزشی این بوده تا بتوانیم با ارائه سایتی واکنشگرا و جذاب مشتریان شما را به سمت سایت آموزشی شما کشانده. و با مشاهده خدمات شما از شما خرید آنلاین را داشته باشند. در درجه اول لبخند شما و رضایت شما برای ما بسیار مهم بوده که تا به امروز با لطف شما برای ما تحقق پیدا کرده است.

سخن را کمتر میکنم و دوست دارم در مورد خدماتی که قرار است شرکت دئووب برای شما در طراحی سایت آموزشی به شما ارائه نماید. را هم به صورت تایتل وار هم به صورت اختصار در بخش پایین و روبه رو برای شما عزیزان شرح دهد . تا بهتر بتوانید با روند کاری ما آشنا شوید.

چه اقداماتی ما در طراحی سایت آموزشی برای شما داریم .

یکی از بخش های بسیار مهم در سایت های آموزشی ظاهر سایت شما میباشد. این نوع سایت ها به خاطر ماهیتی که دارند به صورت کلاسیک طراحی میشوند. ما با این تفاسیر سایت شما را به صورت کلاسیک مدرن طراحی مینماییم. تا کاربران به محض ورود به سایت شما از خدماتی که قرار است به آنها ارائه نمایید. بادیدن ظاهر سایت به آن پی ببرند.

واکنشگرا بودن سایت هم برای کاربران و هم برای موتور سرچ ها بخصوص گوگل بسیار حائز اهمیت است . که باید به صورت جدی به آن بپردازیم. ما تمامی سایت های را که طراحی میکنیم چه خصوصی و چه به صورت وردپرس به صورت واکنشگرا و یا همان ریسپانسیو میباشد. که در بهینه سازی وب سایت شما نیز تاثیر داشته و از طرفی رتیه سایت شما با رعایت اصول سئو رتبه خوبی را کسب نماید.

یکی از خدماتی را که به جرات میتوانم عرض نماییم با بیشتر همکاران خود متفاوت هستیم . بخش پشتیبانی آنلاین شرکت میباشد. که میدانیم این بخش نیز برای شما بسیار بسیار مهم میباشد. تقریبا تمامی کاربران ما این سوال را دارند. که بعد از طراحی چه اتفاقی قرار است برای سایت آموزشی و یا آموزشگاهی آنها بیافتد. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تا آخر در کنار شما خواهیم ماند.

خدمات دیگر

تعرفه طراحی سایت آموزشی به آیتم های زیادی بستگی دارد که یکی از آن آیتم ها امکانات سایت آموزشگاهی شما بستگی دارد. طبیعی است که هر چه امکانات سایت شما بیشتر باشد تعرفه سایت شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود. از طرفی در قسمت طراحی سایت آموزشی با وردپرس عرض کردم که تعرفه ساخت سایت آموزشی وردپرس از اختصاصی بسیار متفاوت است.

ولی ممکن است امکاناتی که شما مد نظر دارید در کتابخانه وردپرس موجود نباشد. و ما مجبور باشیم که برای شما آن افزونه را برنامه نویسی نماییم . همین امر باعث افزایش نرخ طراحی سایت آموزشی شما خواهد شد. از طرفی نیز نوع طراحی تاثیر بر روی تعرفه سایت شما خواهد داشت. اینکه وردپرس باشد یا اختصاصی . 

هدف از طراحی سایت آموزشگاهی

هدف از طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی اشاعه فرهنگ یادگیری میباشد. یک موضوع دیگر که بسیار مهم میباشد کاهش ورود افراد به داخل آموزشگاها و همچنین مراکز خرید کتاب میباشد. همانطور که عرض کردم ما نیز طراحی سایت آموزشگاهی هم انجام میدهیم و باید این نوع وب سایت وجود داشته باشند.

اما بسیار بهتر است که در حال حاضر اجتماع ممنوع می باشد مانند طراحی سایت مدرسه این کار در منزل افراد صورت بپذیرد. با راه اندازی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی کمک بسیار زیادی به جامعه میگردد. سرعت عمل یادگیری بسیار بیشتر خواهد شد و همچنین افراد از آموزش کمتر خسته خواهند شد.

هر زمان که تمایل داشت میتواند فایل های را که تهیه نموده از آنها استفاده نماید. و معلمی است که هر زمانی اراده نماید آموزشش را شروع خواهد نمود. پس با این تفاسیر متوجه شده اید. که هدف از ساخت سایت آموزشی و یا آموزشگاهی چیست. میتوانید مانند طراحی سایت علمی شما نیز امکانات لازم را به کار ببرید و در کنار مفاهیم تخصصی مفاهیم عمومی نیز آموزش دهید.

مزایای طراحی سایت آموزشی
چرا طراحی سایت آموزشی

چرا سایت آموزشی ؟

این که چرا باید سایت آموزشی و یا آموزشگاهی برای افراد علاقه مند طراحی شود تا به الان متوجه شده اید. از مزایا و همچنین فوائد این نوع سایت ها نیز مطلع شده اید . خیلی از افراد در حال حاضر دوست ندارند. از خانه های خود خارج شوند. دوست دارند آن فایل را در گوشی خود ذخیره نمایند و یا به صورت آنلاین به آموزش خود بپردازند.

خود بنده بسیاری از افراد مشاهده نموده ام که در همگام بیکاری برای اینکه خود را سرگرم نمایند. از کتاب های دیجیتالی که تهیه نموده اند برداشت خوبی داشته و مطالعه میکنند. ساعات خود را به بطالات نمیگذرانند. و یا اینکه هر ساعت از شبانه روز به کسب آگهی در زمینه دلخواه خود آن هم تصویری به صورت آنلاین میپردازند.

این بسیار خوب است که این فرهنگ در کشور ما رو به رشد است. اگر شما جزو آندسته از افرادی بودید که دارای وب سایت آموزشی هستید. در ایام کرونا بسیار درآمد داشته و سود زیادی را برای خود کسب کرده اید. افرادی که ما برای آنها سایت آموزشی طراحی کرده ایم بسیار راضی بودند. چرا که افراد تا مدتی و هنوز که هنوز است خرید خود را از طریق اینترنت انجام میدهند. شما خود اگر دانش و تخصص بسیار خوبی در هر زمینه ای دارید میتوانید طراحی وب سایت شخصی آموزش محور خود را راه اندازی کنید.

درباره طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی برای افرادی که کتاب فروشی دارند و یا در امر آموزش فعایت می نمایند بسیار اهمیت دارد. بسیاری از آموزشگاها بعدها متوجه این شدند که باید سایت آموزشگاهی داشته باشند که بسیار دیر شده بود. افرادی که نیاز به آموزش در هر زمینه ای داشتند بدلیل شرایط بدی که در شهرها حاکم شده بود. نیاز داشتند که در منزل به کسب اطلاعات بپردازند.

برد با مدیرانی بود که از قبل برای طراحی سایت آموزشگاهی و یا آموزشی اقدام کرده بودند. درباره طراحی سایت آموزشی این را می توان عرض کرد. که برای جامعه درحال رشد بسیار مهم می باشد. و باید در اولویت کارها نیز قرار داده شود. اگر برای رشد و ارتقا کشور خود کوشا هستیم. اولین قدم این موضوع می باشد. در حال حاضر خود شما خوب میدانید که افراد بسیار زیادی چه پیر چه جوان بیشتر وقت خود را در اینترنت سپری مینمایند . پس بهترین فرصت است تا افراد علاقه مند برای پیاده سازی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی اقدامات لازم را انجام دهند.

طراحی سایت آموزشی

طراحی وب سایت آموزشی حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای ارزان آموزشی حرفه ای بسته به نوع طراحی و امکانات می تواند دسته بندی شود . ممکن است از نظر شما یک سایت حرفه ای به شکل دیگری دیده شود و از نظر ما شکل دیگری. شما اول باید بدانید که سایت آموزشی حرفه ای به چه سایتی گفته میشود. شما اگر وارد سایت آموزشی شدید که دست خالی از آن خارج نشدید، آن سایت حرفه ای محسوب خواهد شد حتی اگر ظاهر بسیار ساده ای داشته باشد. در مورد سایت آموزشگاهی هم به همین صورت است که اگر وارد سایت آموزشگاهی شدید که در آن ثبت نام نمودید مطمئن باشید حرفه ای بوده است .

بسیار ساده است آنقدر سرویس برای ارائه داشته که شما را مجاب نموده تا از ان سایت خرید نمایید. و یا اینکه در آن سایت ثبت نام نمایید. پس نتیجه میگیریم سایت حرفه ای از ظاهر و یا امکاناتش نمی توان گفت که حرفه ای است . بله این آیتم ها تاثیر دارد ولی شما سایت طراحی نموده اید. تا کسب درآمد کنید نه اینکه با این سایت فخر بفروشید که سایت آموزشی و یا آموزشگاهی دارید.

 

سئو سایت آموزشی 

در بخش قبلی در مورد سایت حرفه ای صحبت نمودیم . یکی از آیتم های که ملاک میشود سایت را حرفه ای جلوه دهد . سئو سایت آموزشی و یا آموزشگاهی میباشد. زمانی سایت به درآمدزایی خواهد رسید. که توانسه باشد افراد زیادی را با کمترین هزینه و به صورت ارگانیک وارد سایت خود نماید. 

بهترین روش جذب کاربر آن هم به صورت ارگانیک همین سئو سایت میباشد . این بخش از کار مربوط به شما میباشد و یکسری نیز مربوط به ما که آموزش های که همکاران بخش سئو با شما انجام خواهند داد . شما دوستان عزیز را در سمت درست هدایت خواهند نمود تا موفق عمل نمایید.

سئو سایت آموزشی بسیار مهم میباشد. شما بسیار زحکت میکشید و فایل ها همچنین کتاب های آموزشی زیادی را تهیه و در سایت خود آپلود مینمایید. قرار نیست با اینکار سایت شما درآمد داشته باشد. شما نیاز به کاربر دارید تا از امکانات سایت شما استفاده نمایند.

شما برای جذب کاربر دو راه در پیش رو دارید یکی اینکه مدام تبلیغات نمایید. تا بتوانید کاربر را به سمت خود هدایت نمایید. یکی دیگر سئو سایت آموزشی . شما در تبلیغات چندین بار باید هزینه نمایید. آن هم در یک مدت خاص برای شما تبلیغات صورت خواهد پذیرفت . اما اگر سئو سایت آموزشی شما بدرستی انجام شود. تا مدتها و یا شاید تا انتها شما درآمد خود را داشته باشید. و اصلا نیاز به تبلیغات نخواهید داشت.

سئو سایت آموزشی
سفارش طراحی سایت آموزشی

سفارش طراحی سایت آموزشی

چنانچه تمایل به سفارش طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی نزد شرکت دئووب را داشتید. میتوانید از بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها سایت مورد نظر خود را انتخاب و درخواست خود را نهایی نمایید. لازم به ذکر است که آموزش سئو و بهینه سازی سایت نیز یکی از سایت های آموزشی پرطرفدار در زمینه وب شده است که توصیه میکنیم اگر در این زمینه تخصص دارید اقدام به راه اندازی سایت خود کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط را برقرار نموده و تمامی موارد را برای شما چه تلفنا” و چه حضوری به سمع و نظر شما خواهند رساند. تا دیر نشده و تا تعداد سایت های آموزشی و یا آموزشگاهی بیشتر نشده است لطفا نسبت به طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی خود اقدام نمایید .

طراحی سایت آتلیه

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها