طراحی سایت آموزشی

ارانه بهترین وب سایت های آموزش محور با اصول سئو توسط شرکت وب سازان مرصاد

صنعت آموزش آنلاین این روزها مورد استفاده همگان است. در این زمان با مشغله و گسترش بستر اینترنت و پیشرفت تکنولوژی افراد وقت خود را صرف رفت و آمد به محیط های آموزشی را نمیکنند. و خیلی راحت با انتخاب واحد آموزشی خود و ثبت نام میتوانند از هر جای کره زمین که هستند. و به راحتی میتوانند در کلاس های انتخابی خود شرکت کنند. طراحی سایت آموزشی و یا طراحی سایت آموزشگاهی یکی از مواردی است که برای دانشجویان و دانش آموزان بسیار مهم است.

الان دیگر دنیای مجازی حرف اول را میزند؛ شما باید از مزیت های آن به دور نمانید. و با استفاده از امکانات عصر تکنولوژی زندگی را برای خود راحت تر کنید. سایت آموزشی باید کاربرپسند و ساده در عین حال زیبا طراحی شود. که بتواند مخاطبان جویای دانش را جذب کند. همانطور که میدانید طراحی سایت مدرسه آنلاین که برای دانش آموزان است بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

هزینه طراحی سایت آموزشینمونه کار طراحی سایت آموزشی
طراحی وب سایت

طراحی سایت آموزش مجازی

با توجه به آنکه بسیاری از فعالیت ها با شیوع بیماری کووید به صورت آنلاین شده است. بحث آموزش مجازی دانش آموزان و دانشجویان نیز از این قضیه مستثنا نبوده. بسیاری از دانشگاه ها و مدارس تصمیم گرفتند که سیستم آموزشی را به صورت مجازی ارائه بدهند. و از این رو اهمیت طراحی سایت آموزش مجازی نیز برای بسیاری از مراکز آموزشی مشخص شد. شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با توجه به تجربه و نمونه کارهایی که دارد میتواند یک سایت آموزش آنلاین با امکانات ضروری و حرفه ای به صورت اختصاصی یا وردپرسی راه اندازی نماید.

نحوه ویدیو، رنگ و تصاویر استفاده در آن و طبقه بندی مطالب آموزشی؛ به شیوه ای زیبا با رابط کاربری راحت بسیار حائذ اهمیت است. چرا که با این وسیله شما افراد را جذب میکنید که دوره های آموزش آنلاین شما را دنبال کرده. و بهتر مفاهیم را در ذهن خود بسپارند. سایت شما باید در همه دستگاه ها اعم از لپ تاپ و تبلت و گوشی واکنشگرا یا ریسپانسیو باشد. تا افراد مشکلی در اتصال به سایت آموزشی و ویدوهای آموزشی شما نداشته باشند. مطالب و تصاویر و ویدیو هایی که در سایت خود میگذارید بسیار مهم است. که به روز و در طرح زیبا و استانداردی در سایت شما برای همگان ارائه شود.

نمونه کارهای طراحی سایت آموزشی

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت آموزشی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

مشاوره طراحی سایت

مشاوره سایت آموزشی

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی سایت آموزشی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی وبسایت آموزش آنلاین آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت آموزشی

مزایای طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشگاهی بسیار مزایای زیادی دارد. ما در این بخش برای شما در مورد مزایای طراحی سایت آموزشی تعاریفی را عرضه خواهیم نمود. امروزه بسیاری از افراد برای آموزش کمتر از آموزشگاه ها استفاده میکنند. و بیشتر تمایل دارند که از وب سایت های آموزشی استفاده میکنند. رقابت بین این نوع وب سایت ها بسیار زیاد میباشد.

روز به روز تعداد این سایت ها رو به افزایش می باشد. چرا که افراد زیادی برای آموزش خود نیز از فایل های موجود در این سایت ها استفاده میکنند. شما باید در محتوای سایت خود دقت فراوان را داشته باشید. و باید آگاهی فراوان را در این موضوع داشته باشید که کاربران شما چه مطالبی را خواهان هستند. تا بتوانید ورودی خوبی را دریافت نمایید.

ما در این بخش برای شما مزایای طراحی سایت آموزشی را به صورت تایتل وار برای شما توضیح خواهیم داد. که شرح زیر می باشد . این بخش را با دقت مطاله بفرمایید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری نمایید.

دسته بندی هدفمند

همانطور که میدانید تعداد فایل در این نوع وب سایت ها بسیار زیاد میباشد . از طرفی باید سایت از ui خوبی برخوردار باشد. UI همان رابط کاربری محسوب میگردد. که ما تمام تلاش خود را میکنیم در کنار حرفه ای بودن سایت ؛ کاربران شما بتوانند ارتباط خوبی را با سایت آموزشی و یا آموزشگاهی شما برقرار نمایند.

فروش شبانه روزی

یکی دیگر از مزایای راه اندازی سایت آموزشی این است که شما در 24 ساعت 7 روز هفته حتی ایام تعطیل میتوانید به فروش خود ادامه دهید. دیگر استرس اینکه ایام تعطیل و یا ایام ویژه مثل کرونا که باید مغازه شما مسدود باشد را ندارید. میتوانید سفارشات کاربران خود را با پیک ارسال نمایید.

نظرسنجی

برای اینکه بتوانید در کار خود رونق ایجاد نمایید. باید از نظرات کاربران خود جهت بهبود روند کسب و کار خود مشاوره بگیرید و تا جایی که میتوانید جنبه انتقاد پذیری خود را افزایش دهید. این بعث شده تا اعتماد کاربران نیز به شما بیشتر شود و از طرفی نوعی تبلیغ برای شما نیز محسوب میگردد.

تبلیغات

یکی از مزایای ساخت سایت آموزشی ارائه تبلیغات میباشد. این موضوع زمانی اهمیت پیدا میکند که شما در نتایج یک گوگل باشید. و سایت شما از ترافیک خوبی برخوردار باشد. تا مالکین سایت های دیگر بتوانند در سایت شما به تبلیغات بپردازند. و از همین طریق کسب درآمد داشته باشید.

فروش آنلاین

وقتی حرف از فروش آنلاین بمیان می آید یعنی اینکه میتوانید فایل های خود که میتواند هر نوع فایل آموزشی باشد را به فروش برسانید . یک مورد را باید عرض کنیم که شما در کنار فایل های خود می توانید به فروش کتاب هم اشاره نمایید. هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتال .

تالار گفتگو

یکی از بخش های جذاب سایت های آموزشی و یا آموزشگاهی تالار گفتگو میباشد. در این بخش شما میتوانید کاربران خود را به چالش کشیده و اجازه دهید با تعیین گروه های مختلف بتوانند این موضوع های متفاوتی را با هم به بحث و گفتگو بپردازند. متوجه خواهید شد که همین تالار باعث آموزش بین کاربران خواهد شد.

دانلود فایل

ما می توانیم در طراحی سایت آموزشی قسمتی را برای شما دانلود فایل های آموزشی قرار داده شده . تا هر فایل آموزشی را در سایت آپلود قرار داده ؛ تا کاربران به تناسب آموزش خود آن فایل ها را دریافت نمایند . شما نیز می توانید این فایل ها به صورت سی دی و یا دی وی دی نیز ارائه نمکایید.

پنل کاربری

برای اینکه کاربران بتوانند سفارش فایل ؛ کتاب و موارد درخواستی خود را داشته باشند . باید برای خود یک بخش مجزا تهیه نمایند که با ثبت نام در سایت آموزشی میتوانند این کار انجام داده . تا هنگام ثبت سفارش اطلاعات فایل خود را که در چه وضعیتی میباشد را داشته باشند . این موضوع برای کاربران بسیار پر اهمیت است.

طراحی سایت آموزشی با وردپرس

همانطور که در بخش های بالای سایت برای شما عزیزان عرض شد . این نوع وب سایت ها را میتوان توسط وردپرس هم تهیه نمود. مدیریت محتوای دیگر هم وجود دارد که در صورت تمایل میتوانید آن را هم سفارش دهید. طراحی سایت با جوملا میباشد ؛ درست است که این نوع طراحی از طراحی سایت با وردپرس خواهان کمتری دارد. اما در طراحی سایت آموزشی آزمایشات خود را پس داده است.

و موفق نیز خارج شده است، ما نیز به شما پیشنهاد میکینم که با وردپرس اینکار را برای شما عملی نماییم. هرچه باشد وسعت وردپرس خیلی بیشتر از جوملا میباشد. امکانات این نوع وب سایت ها از جوملا نیز بیشتر میباشد. از طرفی اگر سایت شما نیاز به پلاگینی داشت ما نیز میتوانیم در این زمینه شما را کمک نماییم. در غیر این صورت اگر با جوملا باشد خیر.

پس نگران امکانات سایت خود نباشید . تیم تخصصی وردپرس شرکت طراحی سایت با وردپرس در صورت نیاز امکانات سایت آموزشی وردپرسی شما را تامین خواهند نمود. تا به هیچ مشکلی برخورد نکنید و با خیال راحت به کسب و کار خود در فضای وب ادامه داده و موفق ظاهر شوید.

طراحی سایت آموزشی با وردپرس

قیمت طراحی سایت آموزشی

پکیج طلایی سئو سایت

پکیج طلایی

24 میلیون تومان

22 میلیون تومان

مناسب برای سیستم آموزش مجازی

 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس
 • ثبت دامنه در گوگل
 • داشتن بخش تیکتینگ
 • امکان اتصال به اپلیکیشن
 • نصب آنالیتیکس

کارفرمایان عزیز این بخش را باید طبق خواسته و امکاناتی که قرار است در سایت شما قرار داده شود، با همکاران ما همکاهنگ کنید . دز این موارد کارفرمایان پروپزال خود را ارسال نموده و طبق آن سند ارسالی مشاوره لازم از سمت همکاران ما دریافت خواهید نمود .

…….

 

پکیج نقره ای بهینه سازی سایت

پکیج نقره ای

18 میلیون تومان

16 میلیون تومان

مناسب برای آموزشگاه ها

 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی
 • مشاوره آنلاین
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • ساخت فرم چند مرحله ای
 • امکان خرید آنلاین دوره
 • دسترسی کاربر به دوره پس از پرداخت
 • دارای ویدیو معرفی و پیش نمایش دوره
 • ایجاد دوره های تخفیف دار
 • استفاده از کد تخفیف
 • اجرای پروتکل امنیتی SSL
 • طراحی بنر اسلایدهوم
 • سامانه چت آنلاین

…….

 

پکیج برنزی سئو سایت

پکیج برنزی

14 میلیون تومان

10 میلیون تومان

مناسب برای مدرسین 

 • طراحی گرافیکی
 • امکان آپلود دوره های مختلف
 • پشتیبانی از فایل های ویدیویی ، صوتی ، PDF و غیره
 • لیست علاقه مندی دوره ها
 • فیلتر و نمایش دوره ها
 • پروفایل معرفی مدرسین
 • بخش ارسال نظرات کاربران
 • بخش پرسش و پاسخ 
 • مدیریت تک سطحی
 • بخش دانلود فایل و کتاب
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • دسته بندی برای هر دوره
 • امکان جستجو در سایت
 • داشتن بخش اخبار و مقالات
 • ریسپانسیو

…….

 

نمونه امکانات وب سایت برنزی نقره ای طلایی
فضای میزبانی 1GB 2GB 4GB
متوسط زمان تحویل سایت ۵ روز کاری ۱۰ روز کاری ۲۰ روز کاری
دامنه هدیه ir ✔️ ✔️ ✔️
دامنه هدیه com
Ssl رایگان ✔️ ✔️ ✔️
ثبت‌نام و ورود با SMS ✔️
اپلیکیشن موبایل همراه Webapp
استفاده از cdn برای افزایش سرعت و امنیت
تنظیمات امنیت سایت استاندارد پیشرفته
آموزش رایگان به همراه ویدیو آموزشی ✔️ ✔️ ✔️
پرداخت هزینه به صورت اقساطی 2 قسط 2 قسط
طراحی تم اختصاصی طبق سلیقه شما ✔️
طراحی گرافیکی بهینه
کدنویسی بهینه جهت تسریع اجرای سایت
معرفی تیم همکاران ✔️
امکان مدیریت کاربران سایت ✔️ ✔️ ✔️
گالری محصولات ✔️ ✔️ ✔️
طراحی بخش اخبار سایت ✔️ ✔️ ✔️
سامانه چت آنلاین ✔️ ✔️ ✔️
معرفی محصولات و خدمات ✔️ ✔️ ✔️
گالری نمونه کارها ✔️ ✔️ ✔️
صفحه درباره ما ✔️ ✔️ ✔️
صفحه تماس با ما ✔️ ✔️ ✔️
نصب ابزار سئو سایت تماس ✔️
ایجاد نظرسنجی تماس تماس ✔️
طراحی لوگو تماس تماس تماس
انواع فرم ثبت اطلاعات کاربران تماس تماس تماس
اضافه کردن زبان های دیگر در سایت تماس تماس تماس
طراحی فرم استخدام تماس تماس
امکان مدیریت مشتریان ✔️ ✔️
طراحی صفحه بلاگ ✔️ ✔️
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
طراحی اسلایدر صفحه اصلی ۱ اسلاید ۳ اسلاید
پرسش‌های متداول ✔️ ✔️
مشاوره دریافت نماد اعتماد ✔️ ✔️
پشتیبانی سایت ۳ ماه پشتیبانی رایگان ۶ ماه پشتیبانی رایگان ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان
شروع قیمت از ۱۴ تومان
12 میلیون‌تومان
۱۹ تومان
۱۷,۹ میلیون‌تومان
۲۹ تومان
۲۸,۹ میلیون‌تومان
سفارش سفارش سفارش

 

طراحی سایت آموزشی

طراحی وب سایت آموزشی حرفه ای

طراحی وبسایت حرفه ای آموزشی بسته به نوع طراحی و امکانات می تواند دسته بندی شود . ممکن است از نظر شما یک سایت حرفه ای به شکل دیگری دیده شود و از نظر ما شکل دیگری. شما اول باید بدانید که سایت آموزشی حرفه ای به چه سایتی گفته میشود. شما اگر وارد سایت آموزشی شدید که دست خالی از آن خارج نشدید، آن سایت حرفه ای محسوب خواهد شد حتی اگر ظاهر بسیار ساده ای داشته باشد. در مورد سایت آموزشگاهی هم به همین صورت است که اگر وارد سایت آموزشگاهی شدید که در آن ثبت نام نمودید مطمئن باشید حرفه ای بوده است .

بسیار ساده است آنقدر سرویس برای ارائه داشته که شما را مجاب نموده تا از ان سایت خرید نمایید. و یا اینکه در آن سایت ثبت نام نمایید. پس نتیجه میگیریم سایت حرفه ای از ظاهر و یا امکاناتش نمی توان گفت که حرفه ای است . بله این آیتم ها تاثیر دارد ولی شما سایت طراحی نموده اید. تا کسب درآمد کنید نه اینکه با این سایت فخر بفروشید که سایت آموزشی و یا آموزشگاهی دارید.

 

4 مرحله راه اندازی سایت
4 مرحله راه اندازی سایت
مراحل ساخت سایت وردپرسی

طراحی سایت آموزشی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

ما توانسته ایم بعد از چند سال کار مداوم در این زمینه نمونه خوبی را در فضای وب انتشار نموده. تا مدیران سایت آموزشی و آموزشگاهی بتوانند خدمات خود را ارائه نمایند. شما با مراجعه به بخش نمونه کارها میتوانید تجربیات ما را در طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی مشاهده نمایید. تا در صورت تمایل پروژه خود را به ما واگذار نمایید.

تمام تلاش ما در طراحی وب سایت آموزشی این بوده تا بتوانیم با ارائه سایتی واکنشگرا و جذاب مشتریان شما را به سمت سایت آموزشی شما کشانده. و با مشاهده خدمات شما از شما خرید آنلاین را داشته باشند. در درجه اول لبخند شما و رضایت شما برای ما بسیار مهم بوده که تا به امروز با لطف شما برای ما تحقق پیدا کرده است.

چه اقداماتی ما در طراحی سایت آموزشی برای شما داریم ؟

یکی از بخش های بسیار مهم در سایت های آموزشی ظاهر سایت شما میباشد. این نوع سایت ها به خاطر ماهیتی که دارند به صورت کلاسیک طراحی میشوند. ما با این تفاسیر سایت شما را به صورت کلاسیک مدرن طراحی مینماییم. تا کاربران به محض ورود به سایت شما از خدماتی که قرار است به آنها ارائه نمایید. بادیدن ظاهر سایت به آن پی ببرند.

واکنشگرا بودن سایت هم برای کاربران و هم برای موتور سرچ ها بخصوص گوگل بسیار حائز اهمیت است . که باید به صورت جدی به آن بپردازیم. ما تمامی سایت های را که طراحی میکنیم چه خصوصی و چه به صورت وردپرس به صورت واکنشگرا و یا همان ریسپانسیو میباشد. که در بهینه سازی وب سایت شما نیز تاثیر داشته و از طرفی رتیه سایت شما با رعایت اصول سئو رتبه خوبی را کسب نماید.

یکی از خدماتی را که به جرات میتوانم عرض نماییم با بیشتر همکاران خود متفاوت هستیم . بخش پشتیبانی آنلاین شرکت میباشد. که میدانیم این بخش نیز برای شما بسیار بسیار مهم میباشد. تقریبا تمامی کاربران ما این سوال را دارند. که بعد از طراحی چه اتفاقی قرار است برای سایت آموزشی و یا آموزشگاهی آنها بیافتد. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تا آخر در کنار شما خواهیم ماند.

خدمات دیگر

تعرفه طراحی سایت آموزشی به آیتم های زیادی بستگی دارد که یکی از آن آیتم ها امکانات سایت آموزشگاهی شما بستگی دارد. طبیعی است که هر چه امکانات سایت شما بیشتر باشد تعرفه سایت شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود. اگر شما بخشی برای آزمون و تست آنلاین بخواهید ممکن است در کتابخانه وردپرس موجود نباشد. و ما مجبور باشیم که برای شما آن افزونه را برنامه نویسی نماییم . همین امر باعث افزایش نرخ طراحی سایت آموزش آنلاین شما خواهد شد. از طرفی نیز نوع طراحی تاثیر بر روی تعرفه سایت شما خواهد داشت. میتوانید بدین منظور طراحی سایت آزمون آنلاین را مشاهده نمایید.

یکی از خدماتی را که به جرات میتوانم عرض نماییم با بیشتر همکاران خود متفاوت هستیم . بخش پشتیبانی آنلاین شرکت میباشد. که میدانیم این بخش نیز برای شما بسیار بسیار مهم میباشد. تقریبا تمامی کاربران ما این سوال را دارند. که بعد از طراحی چه اتفاقی قرار است برای سایت آموزشی و یا آموزشگاهی آنها بیافتد. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تا آخر در کنار شما خواهیم ماند.

سخن را کمتر میکنم و دوست دارم در مورد خدماتی که قرار است شرکت ما برای شما در طراحی سایت آموزشی به شما ارائه نماید. را هم به صورت تایتل وار هم به صورت اختصار در بخش پایین و روبه رو برای شما عزیزان شرح دهد . تا بهتر بتوانید با روند کاری ما آشنا شوید.

واکنشگرا

سایت آموزشی که ما برای شما طراحی میکنیم صد در صد واکنشگرا بوده. با تمامی اسمارت فون های موجود در بازار سازگاری کامل را دارد. تا کاربران به راحتی بتوانند از سایت شما دیدن نمایند.

تعرفه سایت

تعرفه طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی ما نسبت به همکاران بسیار پایین تر بوده. تا مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانیم و آنها نیز بتوانند از سرویس های ما استفاده نمایند.

ایده های خلاقانه

شرکت طراحی سایت معتبر با داشتن کادری مجرب و خلاق سایت شما را با آخرین متد روز دنیا برای شما طراحی خواهد نمود. تا نسبت به سایت های دیگر آموزشی بالاتر باشد.

پشتیبانی آنلاین

بعد از طراحی سایت آموزشی چنانچه از کار ما رضایت داشتید. درخواست خود را برای پشتیبانی برای ما ارسال نمایید. تا پشتیبانی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی شما را برعهده بگیریم.

 طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت آموزشگاهی برای کلیه آموزشگاه ها حایز اهمیت میباشد. در این عصر افراد و دانشجویان در بستر فضای اینترنت به دنبال کسب دانش میباشند. و در سطح شهر آموزشگاه و دانشگاه و مدرسه های مختلفی وجود دارند. اما تعداد محدودی دارای سایت اختصاصی هستند. سایت آموزشگاهی کلید مهمی برای جذب دانشجویان از شهرهای مختلف میتواند باشد.

افراد با ورود به سایت و اطلاع از شرایط و نحوه برگزاری کلاس ها آگاهی پیدا کرده. و با دیدن ویدیو های مربوط به تدریس کلاس ها با سبک و دانش اساتید شما آشنا شده؛ و بهتر میتوانند تصمیم گیری کنند. حال نیز در زمان حاضر به دلیل شرایط کرونایی ناچار دانشجویان مجبورند در منزل آموزش ببینند. و شما با راه اندازی یک وب سایت آموزشگاهی جامع همه نیاز های افراد جویای علم را برطرف خواهید کرد.

در سایت خود میتوانید کلاس های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار کرده. و افراد با ثبت نام در سایت و پرداخت شهریه در کلاس حضور یابند. هدف و نوع طراحی سایت آموزشگاهی مشابه نمونه های طراحی سایت آموزشی است. که در قسمت فوتر سایت میتوانید مشاهده کنید . در این نوع سایت شما میتوانید ویدیو و کتاب های آموزشی خود را به صورت آنلاین قرار دهید و از همینجا به فروش برسانید .

طراحی سایت آموزشگاهی

چرا سایت آموزشی ؟

این که چرا باید سایت آموزشی و یا آموزشگاهی برای افراد علاقه مند طراحی شود تا به الان متوجه شده اید. از مزایا و همچنین فوائد این نوع سایت ها نیز مطلع شده اید . خیلی از افراد در حال حاضر دوست ندارند. از خانه های خود خارج شوند. دوست دارند آن فایل را در گوشی خود ذخیره نمایند و یا به صورت آنلاین به آموزش خود بپردازند.

خود بنده بسیاری از افراد مشاهده نموده ام که در همگام بیکاری برای اینکه خود را سرگرم نمایند. از کتاب های دیجیتالی که تهیه نموده اند برداشت خوبی داشته و مطالعه میکنند. ساعات خود را به بطالات نمیگذرانند. و یا اینکه هر ساعت از شبانه روز به کسب آگهی در زمینه دلخواه خود آن هم تصویری به صورت آنلاین میپردازند.

این بسیار خوب است که این فرهنگ در کشور ما رو به رشد است. اگر شما جزو آندسته از افرادی بودید که دارای وب سایت آموزشی هستید. در ایام کرونا بسیار درآمد داشته و سود زیادی را برای خود کسب کرده اید. افرادی که ما برای آنها سایت آموزشی طراحی کرده ایم بسیار راضی بودند. چرا که افراد تا مدتی و هنوز که هنوز است خرید خود را از طریق اینترنت انجام میدهند. شما خود اگر دانش و تخصص بسیار خوبی در هر زمینه ای دارید میتوانید طراحی سایت شخصی آموزش محور خود را راه اندازی کنید.

تفاوت بین طراحی سایت آموزشگاهی با آموزشی

طراحی سایت آموزشگاهی تفاوتی چندانی با طراحی وب سایت آموزشی ندارد . فقط در مواردی متفاوت دارد که به اطلاع شما میرسانیم. امکانات این دو سایت شبیه به هم بوده و فقط این موضوع را باید بدانید. که در سایت آموزشگاهی در مورد آموزشگاه تعاریفی بیشتر خواهیم داشت . یا اینکه در این سایت چون مکان وجود دارد نقشه گوگل را میتوان طراحی نمود.

در سایت آموزشی بیشتر به سمت طراحی سایت دانلود آموزشی کشیده خواهد شد. چرا که در این سایت ها از فایل های دانلود بیشتر استفاده شده است . تا کاربران بتوانند فایل آموزشی مورد نظر خود را دریافت نمایند. خال در قبال این دانلود نیز می توانید هزینه ای را دریافت نمایید.

طراحی سایت آموزش آنلاین

با توجه به وضعیت امروز آموزش یکی از مواردی بوده است که تغییرات زیادی را به خود دیده است. در گذشته افراد به مکتب خانه ها میرفتند تا بتوانند به کسب علم و دانش بپردازند اما بسیاری از افراد از یادگیری محروم میماندند. در این میان با گذشت زمان یادگیری و آموزش شکل جدیدی به خود گرفت. به گونه ای که در حال حاضر افراد بدون مراجعه به دانشگاه و مدارس میتوانند در منزل نیز در کلاس های درسی شرکت کنند. و با این شرایط به وجود آمده اهمیت طراحی سایت آموزش آنلاین نیز مورد توجه قرار گرفت.

بسیاری از مراکز آموزشی شامل مدارس و دانشگاه ها و یا آموزشگاه ها اقدام به طراحی سایت آموزش مجازی کرده اند تا بتوانند به دانشجویان خود در هر منطقه ای که زندگی میکنند خدمات ارائه دهند. با توجه به شیوع بیماری کوید بساری از مراکز آموزشی چون دارای سایت بوند تعطیل نشدند و مانند قبل روال آموزشی خود را به صورت مجازی ادامه دادند. زیرا این افراد دارای سایت اختصاصی خود بودند.

 

امکانات طراحی سایت آموزش آنلاین

لازم به ذکر است که امکانات و قابلیت هایی که در سایت آموزش مجازی وجود دارد از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت آموزشی است.

 • معرفی تمامی دوره های در حال برگزاری و خبررسانی بهتر
 • ارائه کلاس درسی مجازی و برگزاری امتحانات به صورت آنلاین
 • پنل مختص دانشجویان یا دانش آموزان، والدین و استاد
 • ارائه تمامی فایل های آموزشی اعم از متن و ویدیو و صدا و غیره
 • ایجاد وبینارهای آموزشی برای تمامی افراد علاقه مند
 • ارائه تمامی نمرات و گزارش ها و آمار  به صورت آنلاین
 • فروش دوره های آموزشی ایجاد شده

طراحی سیستم آموزش آنلاین و مجازی

طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی برای افرادی که کتاب فروشی دارند و یا در امر آموزش فعایت می نمایند بسیار اهمیت دارد. بسیاری از آموزشگاها بعدها متوجه این شدند که باید سایت آموزشگاهی داشته باشند که بسیار دیر شده بود. افرادی که نیاز به آموزش در هر زمینه ای داشتند بدلیل شرایط بدی که در شهرها حاکم شده بود. نیاز داشتند که در منزل به کسب اطلاعات بپردازند.

برد با مدیرانی بود که از قبل برای طراحی سایت آموزشگاهی و یا آموزشی اقدام کرده بودند. درباره طراحی سایت آموزشی این را می توان عرض کرد. که برای جامعه درحال رشد بسیار مهم می باشد. و باید در اولویت کارها نیز قرار داده شود. اگر برای رشد و ارتقا کشور خود کوشا هستیم. اولین قدم این موضوع می باشد. در حال حاضر خود شما خوب میدانید که افراد بسیار زیادی چه پیر چه جوان بیشتر وقت خود را در اینترنت سپری مینمایند . پس بهترین فرصت است تا افراد علاقه مند برای پیاده سازی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی اقدامات لازم را انجام دهند.

طراحی سایت آموزش آنلاین
معروف ترین سایت های آموزش مجازی

معروف ترین سایت های آموزش مجازی

طراحی سایت مشابه فرادرس

 فرادرس یک نوع سایت آموزش آنلاین است که در بستر اینترنت به ارائه کلاس های مجازی و ویدیو های آموزشی در مباحث و مقطع های مختلف آموزشی پرداخته است. که مخاطبان این سایت دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد علاقه مند هستند. شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با توجه به نیروی متخصصانی که دارد میتواند طراحی سایت شبیه فرادرس را برای شما انجام دهد. تا بتوانید شما نیز مشابه این سایت های آموزشی معروف فارسی زبان به ارائه خدمات آموزشی بپردازید.

طراحی سایت مشابه مکتب خونه

سایت آموزشی مکتب خونه نیز یکی از سایت هایی است که در آن ویدیو های آموزشی در مقاطع مختلف از دانشگاه های برتر تهران نظیر شریف، علوم پزشکی، امیرکبیر و غیره قرار داده میشود. شما نیز میتوانید مانند این سایت به ارائه خدمات آموزش مجازی بپردازید و برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان کاربردی خواهد بود. اگر سفارش طراحی سایت مشابه مکتب خونه را دارید میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

طراحی سایت مشابه فرانش

سایت فرانش در سال 86 فعالیت خود را آغاز کرد که تازه تزین دوره های آموزشی در دسته بندی های مختلف در آن قرار گرفته میشد. این سایت تمامی دوره های آموزشی را با قیمت مناسب در اختیار علاقه مندان قرار میدهد شما نیز اگر میخواهید که دوره های آموزشی در زمینه های مختلف را به مخاطبان خود ارائه دهید میتوانید سفارش طراحی سایت مشابه فرادرس و فرانش را در شرکت ما ثبت کنید تا بتوانید با این برند های آموزشی فارسی زبان به رقابت بپردازید.

سئو سایت آموزشی

در بخش قبلی در مورد سایت حرفه ای صحبت نمودیم . یکی از آیتم های که ملاک میشود سایت را حرفه ای جلوه دهد . سئو سایت آموزشی و یا آموزشگاهی میباشد. زمانی سایت به درآمدزایی خواهد رسید. که توانسه باشد افراد زیادی را با کمترین هزینه و به صورت ارگانیک وارد سایت خود نماید.

بهترین روش جذب کاربر آن هم به صورت ارگانیک همین سئو سایت معتبر میباشد . این بخش از کار مربوط به شما میباشد و یکسری نیز مربوط به ما که آموزش های که همکاران بخش سئو با شما انجام خواهند داد . شما دوستان عزیز را در سمت درست هدایت خواهند نمود تا موفق عمل نمایید.

سئو سایت آموزشی بسیار مهم میباشد. شما بسیار زحمت میکشید و فایل ها همچنین کتاب های آموزشی زیادی را تهیه و در سایت خود آپلود مینمایید. قرار نیست با اینکار سایت شما درآمد داشته باشد. شما نیاز به کاربر دارید تا از امکانات سایت شما استفاده نمایند.

شما برای جذب کاربر دو راه در پیش رو دارید یکی اینکه مدام تبلیغات نمایید. تا بتوانید کاربر را به سمت خود هدایت نمایید. یکی دیگر سئو سایت آموزشی . شما در تبلیغات چندین بار باید هزینه نمایید. آن هم در یک مدت خاص برای شما تبلیغات صورت خواهد پذیرفت . اما اگر سئو سایت آموزشی شما بدرستی انجام شود. تا مدتها و یا شاید تا انتها شما درآمد خود را داشته باشید. و اصلا نیاز به تبلیغات نخواهید داشت.

سئو سایت آموزشی
طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی سایت آموزش مجازی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته به گونه ای که بسیاری از صنف ها در زمینه ها و مقاطع مختلف سایت آموزشی خود را راه اندازی کرده اند. که میتوان به طراحی سایت آموزش زبان انگلیسی، هنری، مدارس، دانشگاه، سایت تدریس خصوصی، سایت کودکان مختص مهدکودک ها، آموزش ورزش، طراحی سایت آموزشگاه موسیقی و غیره اشاره کرد. بنابراین به مخاطبان شما بستگی خواهد داشت. توصیه ما این است که برای وب سایت آموزش مجازی خود اقدام به طراحی اپلیکیشن نیز کنید.

ساخت اپلیکیشن آموزشی موبایل برای کاربران شما بسیار کاربردی تر از سایت خواهد بود. زیرا اگر شما یک اپ آموزشی مفید داشته باشید همیشه کاربران آن را در تلفن همراه خود نگهداری خواهند کرد. و در مواقع مورد نیاز از آن استفاده میکنند. شما نیز در تلفن همراه خود اپ های آموزشی زیادی را نگه میدارید که با اینکه استفاده نمیکنید اما آن ها را حذف نمیکنید. بنابراین توصیه ما این است که بعد از راه اندازی سایت آموزشگاهی، اپ مربوطه را  نیز راه اندازی نمایید که بتوانید گروه های مختلف مخاطبان خود را مدیریت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی چقدر زمان بر است ؟

زمان مشخصی برای طراحی سایت تبلیغاتی وجود نخواهد داشت. زیرا در ابتدا باید مشخص شود که چه امکانات و قابلیت هایی را برای وب سایت خود نیاز دارید.

پشتیبانی سایت موزش آنلاین بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

پشتیبانی سایت تبلیغاتی به نوع سایت بستگی خواهد داشت. اما به طور معمول برای سایت ها به صورت 6 ماه پشتیبانی رایگان درنظر گرفته میشود.

هدف از طراحی سایت آموزشگاهی

هدف از طراحی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی اشاعه فرهنگ یادگیری میباشد. یک موضوع دیگر که بسیار مهم میباشد کاهش ورود افراد به داخل آموزشگاها و همچنین مراکز خرید کتاب میباشد. همانطور که عرض کردم ما نیز طراحی سایت آموزشگاهی هم انجام میدهیم و باید این نوع وب سایت وجود داشته باشند.

اما بسیار بهتر است که در حال حاضر اجتماع ممنوع می باشد مانند طراحی سایت مدرسه این کار در منزل افراد صورت بپذیرد. با راه اندازی سایت آموزشی و یا آموزشگاهی کمک بسیار زیادی به جامعه میگردد. سرعت عمل یادگیری بسیار بیشتر خواهد شد و همچنین افراد از آموزش کمتر خسته خواهند شد.

هر زمان که تمایل داشت میتواند فایل های را که تهیه نموده از آنها استفاده نماید. و معلمی است که هر زمانی اراده نماید آموزشش را شروع خواهد نمود. پس با این تفاسیر متوجه شده اید. که هدف از ساخت سایت آموزشی و یا آموزشگاهی چیست. میتوانید مانند طراحی سایت علمی شما نیز امکانات لازم را به کار ببرید و در کنار مفاهیم تخصصی مفاهیم عمومی نیز آموزش دهید.