طراحی سایت آژانس هواپیمایی

ارانه بهترین وب سایت ها برای آژانس های مسافرتی و گردشگری توسط شرکت وب سازان مرصاد

در حال حاضر افراد با مشغله های فراوان فرصت رفت و آمد به آژانس های مسافرتی برای گرفتن بلیط یا بوک کردن هتل مورد نظر خود ندارند. امروزه طراحی سایت آژانس هواپیمایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا بهترین راه برای جذب توریست و مسافر به صورت آسان است. برای شعبات ارایه دهنده خدمات مسافرتی، طراحی سایت آژانس مسافرتی بسیار مهم است. که با یک سرچ ساده در اینترنت و یافتن یک سایت مناسب برای ارایه خدمات مسافرتی به مقصود خود میرسند. شرکت های مسافرتی و گردشگری زیادی به روی کار آمده اند که میتوانید از قابلیت های طراحی سایت گردشگری نیز در آن ها استفاده کنید.

قیمت طراحی سایت آژانس هواپیمایینمونه کار طراحی سایت آژانس مسافرتی

شما قبل از اینکه به جایی سفر کنید حق دارید که تمامی جوانب سفر خود را بسنجید. اعم از به دست آوردن اطلاعات لازم برای شهر یا کشوری که سفر میکنید. مناطق دیدنی آن محل، اطلاعات جغرافیایی، شرایط سفر، مدت زمان سفر و هزینه های سفر و خیلی موارد دیگر. که به جای رفتن حضوری به آژانس های مسافرتی در خانه با جستجو در اینترنت. و نهایت یک تماس کارهای مربوط به سفر خود را به آسانی و در مدت زمان کم انجام میدهید. طراحی سایت دفتر مسافرتی یا آژانس هواپیمایی یکی از جمله پروژه هایی است که درخواست آن زیاد است.

مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت دفتر هواپیمایی

در گذشته دفاتر هواپیمایی به این صورت بود که شما برای خرید بلیط باید به صورت حضوری مراجعه میکردید. و یا اینکه میتوانستید به صورت آفلاین با یک تماس تلفنی بلیط های خود را رزرو نمایید. اما حال دیگر به شیوه سنتی کار کردن برای شما مناسب نخواهد بود. آژانس های مسافرتی و دفاتر هواپیمایی نمیتوانند بدون حضور آنلاین در گوگل به موفقیت دست پیدا کنند. زیرا آژانس ها و دفاتر مسافرتی و گردشگری بسیار زیاد شده است. و شما باید از فرصت به وجود آده استفاده کرده و با طراحی سایت دفتر هواپیمایی شانس دیده شدن خود را در میان رقیبان چندبرابر کنید.

مزایای طراحی سایت دفتر هواپیمایی

  • دسترسی به نیازمندی ها و علاقه مندی های مسافران و گردشگران و مشخص کردن میزان تورها و بلیط ها مطابق با خواسته های روز مشتریان
  • انجام تمامی امور رزرو و پرداخت و مشاوره به صورت آنلاین در کوتاهترین زمان
  • امکان رزرو هتل ها، پروازها، تورها، برنامه های تفریحی و گردشگری به صورت آنلاین با مشاهده جزئیات و مقایسه موارد
  • خرید بیمه آنلاین برای مسافران در لحظه به صورت آنلاین

هزینه  طراحی سایت دفتر هوایپمایی

طراحی سایت دفتر هواپیمایی یکی از شاغل پردرآمد است که میتوانید درآمد و سود زیادی را نصیب خود کنید. در کنار سفارش طراحی وب سایت میتوانید سفارش طراحی اپلیکیشن گردشگری را نیز بدهید تا کاربران شما از این طریق بیشتر جذب شوند. هزینه طراحی سایت دفتر مسافرتی بستگی به امکانات و انواع رزروها و خدماتی که ارائه میدهید بستگی خواهد داشت.

که در واقع این سایت ها API خوانی میکنند یعنی API ها از شرکت های ارائه دهنده رزرو ها خریداری شده و در سایت قرار داده میشود. البته باید سرعت و امنیت این سایت ها به خوبی حفظ شوند زیرا بسیار حساس و مهم هستند و باید امنیت اطلاعات کاربرانی که بلیط خریداری کرده اند حفظ شود. ترافیک این سایت ها زیاد بوده به همین دلیل باید سرعت آن در بهترین حالت ممکن حفظ شود که متخصصان وب سازان مرصاد ( دئووب ) این کار را برای شما انجام خواهند داد.

 

مشاوره طراحی سایت وکالت

مشاوره رایگان ساخت سایت آژانس مسافرتی و گردشگری

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی سایت آژانس هواپیمایی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

هدف از طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

شما با داشتن یک وب سایت جامع در مورد خدمات گردشگری خودتان میتوانید. در قسمت سفرها تمام اطلاعات مربوط به بلیط های رفت و برگشت. تورهای گردشگری در زمان متوع که ارایه میدهید. بسیار آسان به مشتریان خودتان اطلاع رسانی کنید.

تا از حجمه ای از تماس ها و رفت و آمدهای بی مورد جلوگیری کرده. و همچنین مشتریان با بازدید از قسمت های مختلف سایت شما؛ و دیدن سرویس هایی که ارایه میدهید. بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند. در قسمت سفارش آنلاین مشتریان هر پکیج و توری را که مناسب دیدند. از همان قسمت انتخاب و پرداخت را انجام میدهند.

و درصورتیکه قسمت پنل کابران درست طراحی شود آنی و یکجا بلیط کاربر صادر میشود. و سهولت انجام این کار خاطره ی خوبی در ذهن مشتریان شما خواهد گذاشت. در قسمت پنل کاربران قابلیتی ارایه میدهیم تا به صورت آنلاین و در صورت درخواست به صورت 24 ساعته با کاربران خود در ارتباط باشید.

تا اگر مشکل و سوالی در هر ساعتی برایشان پیش آمد شرکت شما از طریق سایت پاسخگوی آن ها باشند. با این کار مشتریان شما بهتر به شما اطمینان میکنند و از خرید خود راضی خواهند بود و پشتیبانی هوشمند شما را به سایر دوستان خود نیز معرفی میکنند.

 

طراحی سایت دفتر هواپیمایی

مزایای طراحی سایت آژانس هواپیمایی

مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی برای دارندگان آژانس بسیار زیاد میباشد. از آنجایی که متقاضیان مسافرت در کشور ما زیاد میباشد؛ میتوانید با طراحی سایت این نوع وب سایت ها خدمات شایانی را به کاربران خود ارائه نمایید.

ما در این بخش به مزایای راه اندازی سایت آژانس مسافرتی خواهیم پرداخت . که به صورت مختصر در زیر شرح داده شده است .

  • ارایه تورهای مختلف در زمان های جاری به همراه تصاویر و ویدیو و سفرنامه ها
  • ارایه بلیط های مختلف رفت و برگشت از شرکت های مختلف در زمان های مشخص همراه با ارایه قیمت
  • خدمات بوک کردن هتل های مختلف به همراه تصاویر و نظرات کاربران و قیمت ها
  • ارایه پکیج های مختلف تخفیف برای مشتریان وفادار
  • اطلاع رسانی از آخرین شرایط سفر ها
  • ارایه پنل کاربری از انتخاب تا پرداخت هزینه و پشتیبانی

این موارد به سلیقه ی شما متغییر خواهد بود. ممکن است بسیاری از موارد که حتی در بخش بالا توضیح داده نشده است. برای شما اهمیت نداشته باشد و مواردی اهمیت دارد که میتوانید با جلسات حضوری در نزد کارشناسان ما به آن موارد پی ببرید. لازم به ذکر است که باید سایت شرکت مسافرتی شما خدمات بیمه ای ارائه دهد بنابراین از قابلیت های طراحی سایت بیمه آنلاین مسافرتی نیز استفاده نمایید.

 

پکیج های تخفیف

چنانچه شما دارای تخفیف های در مورد تورها دارید. در این بخش میتوانیم برای کاربران شما به نمایش بگذاریم. این بخش را میتوان از امکانات طراحی سایت تخفیف استفاده نمود. و خوشبختانه پلاگین های این بخش در کتابخانه وردپرس به وفور پیدا میگردد. ما نیز در این مورد به شما کمک خواهیم نمود.

رزرو هتل

یک بخش مهم در طراحی سایت آژانس مسافرتی ؛ بخش رزرو هتل میباشد. این بخش هم میتواند دارای ای پی آی باشد. تا هتل های که دارای تخفیف هستند و یا دارای اتاق خالی میباشند. به صورت خودکار در سایت شما آپدیت میگردد. اگر به صورت دستی بخواهیم تنظیم نماییم زمان زیادی را خواهد گرفت.

بلیط رفت و برگشت

یکی از مزایایی که در سایت های آژانس مسافرتی به چشم میخورد. بخش خرید بلیط به صورت آنلاین میباشد. این همان بخشی است که عرض کردیم در کتابخانه وردپرس موجود نیست. همان طراحی سایت اختصاصی . این بخش دارای ای پی آی میباشد. که به صورت کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

تورهای مختلف

ما در سایت آژانس مسافرتی بخشی برای تورهای که قرار است شما داشته باشید. را لحاظ خواهیم نمود. تا مسافران با مراجعه به آن بخش سریعتر تور مورد نظر خود را انتخاب نموده. و برای شما ارسال نمایند. این بخش میتواند دارای فیلتر اختصاصی باشد که از نظر قیمت هم تورها را جداسازی نماید.

همانطور که عرض شد مزایای طراحی سایت گردشگری و آژانس مسافرتی بسیار زیاد میباشد. که نمیتوان همگی را برای شما توضیح داد. نیاز به جلسات حضوری و همچنین مشاوره های طولانی مدت دارد تا بهترین نتیجه را بتوانید بگیرید. پس نگران این موضوع نباشید. همکاران ما در کنار شما تمام تلاش خود را خواهند نمود تا با ارائه بهترین؛ راه حل ها شما را برای داشتن یک سایت مسافرتی راهنمایی نمایند. شما میتوانید طراحی سایت شبیه علی بابا با قیمت مقرون به صرفه با تمام امکانات را از ما مطالبه نمایید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی ارزان

یکی از مواردی که مشتریان ما نیز به آن توجه میکنند بحث هزینه سایت است. که در اینجا خواهیم گفت نگران هزینه بالای سایت ما نباشید. ما برای آژانس های مسافرتی پکیج های متنوعی ارایه میدهیم. که در میان این انتخاب ها شما میتوانید. در نهایت یک سایت آژانس هواپیمایی ارزان برای شرکت خود با هزینه ای کم داشته باشید. که بعد از مدتی با درآمدی که کسب میکنید میتوانید سایت شرکت هواپیمایی خود را ارتقا دهید. و خدمات بیشتری از طریق سایت به مشترین خود اراِیه دهید.

طراحی سایت دفتر هواپیمایی را میتوانیم با وردپرس و یا به صورت اختصاصی برای شما عزیزان طراحی نماییم. این نوع وب سایت ها بسته به نوع امکاناتی که مد نظر دارید ؛ هزینه ها تغییر خواهد نمود. هنگامی که سایت شرکت آژانس مسافرتی طراحی میگردد. آیتم های که مورد نیاز شما نمیباشد از سایت حذف خواهد شد. همین باعث کاهش قیمت برای شما میگردد.

متاسفانه در این زمینه نمیتوان سایت را با تمام امکانات با وردپرس را اعمال نمود. چرا که پلاگین های مورد نیاز برای وب سایت آژانس هواپیمایی در کتابخانه وردپرس به صورت کامل ارائه نشده است. ما در این موقع مجبور میشویم تا پلاگین را به صورت اختصاصی طراحی نماییم. که همین موضوع باعث افزایش نرخ طراحی سایت دفتر هواپیمایی خواهد شد.

 

طراحی سایت آژانس مسافرتی ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت آژانس هواپیمایی

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت گردشگری و آژانس هواپیمایی به لینک مورد نظر مراجعه کنید.

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت دفتر هواپیمایی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی با وردپرس

همانطور که در بخش های بالای این مقاله عرض شد. طراحی سایت آژانس مسافرتی را میتوان با وردپرس هم انجام داد. که میتواند در تعرفه طراحی سایت نیز بسیار اهمیت داشته باشد . این موضوع را بدانید که وقتی سایت آژانس هواپیمایی با وردپرس طراحی گردد. در مجموعه های طراحی سایت ارزان ما نیز قرار خواهد گرفت.

طراحی سایت با وردپرس هم مزایا و هم معایب خود را در سایت های آژانس مسافرتی دارد. که میتوان به اختصار توضیحاتی را ارئه نمود. یکی از معایبی که میتوان نام برد این است که پلاگین موردنظر برای درخواست ای پی آی موجود نمیباشد. بسیاری از سایت ها این موارد را عنوان نمیکنند. دلیل اینکار را هم ما هنوز نمیدانیم.

برای اینکه شما بتوانید تمامی بلیط های موجود در تاریخی را به کاربران نمایش دهید. نیاز به یکسری اطلاعات دارید. این اطلاعات از یک منبع خاص به سمت سایت شما خواهد آمد. این مسیر را ای پی آی برای شما هماهنگ خواهد نمود. و آن اطلاعات را از سایتی که خریداری نموده اید برای شما ارسال خواهد نمود.

به هر حال در بخش های پایین تر این مقاله در مورد این مسائل بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد. پس نتیجه میگیریم که در مورد طراحی سایت دفتر هواپیمایی با وردپرس نمیتوان به صورت صد در صد مانور داد. و جایی ممکن است که به مشکل برخورد نماییم.

 

طراحی سایت آژانس مسافرتی با وردپرس

امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی

امکانات فراوانی را میتوان در سایت مسافرتی لحاظ نمود. بسته به نوع نیاز شما و همچنین فعالیتی که قرار است انجام دهید. متغییر خواهد بود. سعی میکنیم که این امکانات را برای شما به صورت کامل و جامع توضیح داده. تا در هنگام سفارش بدانید چه مواردی را باید انتخاب نمایید.

قبل از آنکه به امکانات سایت های آژانس مسافرتی بپردازیم. باید عرض کنم که شما هم میتوانید ایده پردازی های خود را داشته باشید. برای مثال ممکن است یک ایده جالبی در سر داشته باشید. و هیچ یک از سایت های مسافرتی تا بحال آن کار را انجام نداده اند. شما با ارائه به بخش طراحی میتوانید این ایده را در سایت خود داشته باشید.

البته بسته به نوع طراحی سایت بسیار متفاوت خواهد بود. چنانچه بتوان با تغییراتی در پلاگین به هدف شما نزدیک شویم . مشکلی نیست . چنانچه هدف شما از آن امکانات با پلاگین موجود بسیار فاصله داشته باشد. باید برای شما اختصاصی طراحی و بر روی سایت شما نصب گردد. تا بتوانید در اختیار کاربران خود قرار دهید.

معرفی جاذبه های گردشگری

یکی از موارد بسیار مهم در سایت های آژانس مسافرتی همین بخش معرفی مکان های دیدنی میباشد. ممکن است بسیاری از افراد این اطلاعات را نداشته باشند. و از سایت شما برای مسافرت خود کمک لازم را دریافت نمایند. برای مثال میتوانید از امکانات طراحی سایت گردشگری سلامت در سایت خود استفاده کنید.

پس هرچه اطلاعات مربوط به جاذبه های گردشگری در مورد مناطق مختلف در سایت شما بیشتر باشد. افراد بیشتری از سایت شما دیدن نموده و ممکن است بلیط خود را از همان سایت شما دریافت نمایند. همین امر بسیار کوچک ولی بسیار مهم میتواند در کسب درآمد شما موثر باشد.

معرفی تورهای داخلی و خارجی

یکی دیگر از بخش های جذاب در سایت های آژانس مسافرتی ؛ معرفی تورهای داخلی و خارجی میباشد. این موضوع را میدانستید که بسیاری از افراد از این واژه برای مسافرت خود در موتورهای جستجو کاوش میکنند.

پس این بخش از سایت هم دائم در حال آپدیت باشد. باید به گونه ای طراحی شود تا کاربران آنلاین شما ارتباط خوبی را با این بخش برقرار نمایند. سادگی در ارتباط نقش مهمی را ایفا میکند. اگر پیچیده باشد در هنگام انتخاب ممکن است افراد دچار سردگمی شده و نتواند در سایت شما توری را رزرو نمایند.

بخش وبلاگ

یکی از مواردی که باید در طراحی سایت آژانس مسافرتی به آن اهمیت داد. بخش وبلاگ و یا مقالات میباشد. همانطور که میدانید سئو سایت این نوع وب سایت ها به جهت ماهیتی که دارند بسیار مشکل میباشد. ما میتوانیم با قراردادن این بخش در سایت به سئو سایت نیز کمک نماییم.

یکی دیگر از دلایلی که باید از بخش وبلاگ در وب سایت آژانس مسافرتی استفاده نماییم. قرار دادن مناطق گردشگری میباشد . تا کاربران با جستجو این مناطق بتوانند از سایت شما بازدید نموده و در صورت امکان بلیط خود را از سایت شما دریافت نمایند.

خرید آنلاین بلیط

یکی از امکانات بسیار مهم در سایت های مسافرتی همین خرید بلیط به صورت آنلاین میباشد. یکی از مواردی که باز در خرید آنلاین بلیط بسیار مهم است نمایش تمامی ایرلاین ها میباشد. که کدامیک دارای صندلی خالی میباشند.

یا کدامیک در چه ساعت های هواپیما به سمت مقصد مسافران دارند. این موارد مربوط به همان ای پی آی میباشد که عرض شد. این مورد را میتوانید از شرکت های ارائه دهنده این خدمات که در فرودگاه مهراباد مستقر میباشند دریافت نمایید.

ارائه خدمات مسافرتی

ارائه خدمات مسافرتی هم میتواند در سایت آژانس مسافرتی بسیار حائز اهمیت باشد. همچنین میتواند برای کاربران هم بسیار جذاب باشد . البته این بخش مربوط به ما میباشد . که به گونه ای طراحی و برنامه نویسی شود تا کاربران مجذوب این بخش گردند.

همچنین میتوان کاری انجام داد که کاربران به صورت خودکار به سمت پرداخت آنلاین هدایت شوند. این بخش میتواند بسیار جذاب باشد. دارای آیتم های فراوانی باشد تا مشتریان شما تک تک موارد را درخواست نموده و بر روی اقدام کلیک نمایند.

رزرو هتل

اگر فردی برای مسافرت اقدام نماید. صد در صد برای اقامت نیاز به یک هتل دارد تا بتواند در آن استراحت نماید. بسیار خوب است شما که ارائه بلیط آنلاین را دارید . در کنار آن به رزرو هتل هم مشغول باشید. این بخش هم میتوان از ای پی آی استفاده نمود.

بسیاری از شرکت های بزرگ هستند که میتوانیم از آنها اطلاعات لازم در مورد هتل ها را دریافت نماییم. در مورد هتل های خارج از ایران که مشکلی وجود ندارد. تعداد ارائه دهندگان این نوع خدمات بسیار زیاد میباشند. مشکل ممکن است در مورد هتل های ایران باشد ؛ که این بخش باید دستی تنظیم گردد. شما میتوانید از امکانات طراحی سایت هتل نیز استفاده نمایید.

طراحی سایت آژانس هوایپمایی

راه های کسب درآمد از سایت آژانس مسافرتی

کلا این نوع وب سایت ها به فروش بلیط و همچنین رزرو هتل میپردازند . و از همین طریق کسب درآمد دارند. اما میتوان به این مسئله گسترده تر هم نگاه کرد. ما میتوانیم از مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی در سایت آژانس مسافرتی نیز استفاده نماییم.

برای خود بنده بارها و بارها پیش آمده که برای مسافرت نیاز به یکسری اقلام داشته ام . که نتوانسته در سطح شهر به آنها دسترسی پیدا کنم . همیشه فکر این مسئله که چرا اینکار را در سایت های فروشگاهی آژانس های مسافرتی انجام ندهیم.

این مسئله میتواند کمک بسیار زیادی را به افرادی که اقلام مورد نیاز خود را برای مسافرت نیاز دارند. کرده ایم. همین افراد میتوانند علاوه بر اینکه هتل و بلیط خود را از سایت شما دریافت میکنند . وسایل مورد نیاز مسافرتی خود را از فروشگاه اینترنتی سایت خریداری و قبل از مسافرت دریافت نمایند.

شاید شما هم به چشمتان بسیار خورده باشد. که در فرودگاه تبلیغات بسیار زیادی در مورد سایت ها و همچنین ایرلاین ها میگردد. ما میتوانیم از امکانات طراحی سایت تبلیغاتی در سایت آژانس مسافرتی شما استفاده نموده. تا افرادی که تمایل به تبلیغات در سایت شما را دارند با شما هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

سئو سایت آژانس مسافرتی

یکی از نکاتی که در هنگام طراحی سایت آژانس مسافرتی باید به آن توجه داشت. بهینه سازی کدهای استفاده شده در طراحی سایت میباشد. شرکت طراحی و بهینه سازی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) در کلیه سایت های خود هنگام طراحی این موارد را رعایت خواهد نمود.

شما برای اینکه بتوانید درآمد خوبی از فروش بلیط داشته باشید. باید در نتایج یک گوگل با کلمه کلیدی فروش بلیط آنلاین ظاهر شوید. البته یک سنت قدیمی در سایت های مسافرتی بسیار مشاهده میگردد. آن هم تبلیغات محیطی میباشد. که بیشتر برای برند سازی مفید بوده تا کسب درآمد.

خود بنده شاهد این ماجرا بوده ام . سایتی که شما صد در صد اسم آن را میشناسید و بنده از بردنش معذورم. با برند سازی توانسته جایگاه خوبی را بدست آورد. اما سایتی بدون برند سازی و فقط با سئو سایت توانسته درآمد بیشتری را از سایت قبلی که برند سازی نموده است ؛ کسب نماید.

این موضوع را باز تکرار میکنم که سئو سایت آژانس مسافرتی بسیار دشوار میباشد. که باید این کار توسط شرکت معتبر صورت بپذیرد تا بتوانید به کسب درآمد خوبی دست پیدا نمایید. , و سایت خود را در صفحه اول گوگل تضمینی مشاهده نمایید.

طراحی سایت گردشگری

معروف ترین نمونه های طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت شبیه علی بابا

سایت علی بابا همانطور که میدانید یکی از سایت های معروف در زمینه رزرو انواع بلیط مسافرتی و هتل است. شما میتوانید در کوتاهترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز رزرو خود را انجام داده و به صورت آنلاین پرداخت کنید. بنابراین دیگر نیازی نیست که به دفاتر هوایپمایی و مسافرتی مراجعه نمایید. زیرا میتوانید از طریق این سایت و اپلیکیشن به راحتی بلیط های موردنظر خود را رزرو و یا کنسل کنید. یکی از مزیت های سایت های مسافرتی مثل علی بابا این است که میتوانید قیمت بلیط ها را با هم مقایسه نمایید. و انتخاب بلیط سیستمی و چارتری و ویژه نیز در آن وجود دارد که با مشخص کردن آیتم ها در فیلتر تمامی بلیط ها را چک میکنید. برای سفارش طراحی سایت مشابه علی بابا میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

طراحی سایت مشابه تی چارتر

سایت تی چارتر یکی از سایت هایی است که برای خری بلیط هوایپما و سایر وسایل نقلیه عمومی است. که شما میتوانید حتی در خارج از کشور نیز خودرو را از طریق این سایت اجاره نید. در واقع سایت هایی مانند تی چارتر و علی بابا به فروشندگان اصلی متصل میشوند و در واقع خود فروشنده مستقیم بلیط ها نیستند. برای درخواست طراحی سایت دفتر مسافرتی مشابه تی چارتر میتوانید با کارشناسان ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنند.
طراحی سایت علی بابا

طراحی  سایت گردشگری

همانطور که از اسم این وب سایت ها مشخص میباشد. در زمینه خدمات مسافرتی از قبیل خرید بلیط؛ رزرو هتل و … خدماتی را به کاربران میدهد. بیشتر سایت های گردشگری فقط به فروش بلیط هواپیما پرداخته اند. و تعداد کمی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند؛ فروش ما بقی وسایل نقلیه را هم در سایت خود گنجانده اند. از قبیل فروش بلیط قطار ؛ اتوبوس و … در بعضی از سایت ها نیز پارا فراتر گذاشته و به فروش بلیط کشتی هم پرداخته اند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

باید به عرض شما عزیزان برسانم . هرچه مقدار خدمات شما عزیزان بیشتر باشد؛ طبیعی است احتمال اینکه کاربران از سایت شما دیدن نمایند بیشتر خواهد شد. اگر در سایت گردشگری مسافرتی خود به فروش بلیط اتوبوس هم بپردازید. افرادی که برای مسافرت از اتوبوس استفاده میکنند از سایت حرفه ای شما بلیط اتوبوس خود را دریافت خواهند نمود. پس تا جایی که امکان دارد نوع خدمات دهی سایت خود را تغییر به تعداد سرویس های سایت خود بیافزایید. سایت شرکت آژانس مسافرتی و گردشگری یک نوع طراحی سایت خدماتی گردشگری محسوب میشود که بسیار پرطرفدار شده است.

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد.

هزینه کم + کیفیت بالا + پشتیبانی 24/7