شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی وب سازان مرصاد

گاهی محدودیت هایی به وجود می آید که افراد نمیتوانند زودتر از زمانی که انتظار دارند کسب و کار اینترنتی خود را آغاز نمایند. طراحی سایت اقساطی برای آن دسته از عزیزانی که محدودیت بودجه ای دارند توصیه میشود. این افراد سرمایه اولیه زیادی نداشته و میتوانند کسب و کار خود را با سودی که به دست می آوردن توسعه دهند. شرکت وب سازان مرصاد به شرکت ها یا افرادی که اهداف بزرگی را دارند و در ابتدای مسیر خود هستند کمک میکند تا مشکلات اقتصادی نتواند مانع از پیشرفت کارتان شود.

شما میتوانید بدون سرمایه زیاد اولیه نیز موفق شوید و کسب و کارهای بزرگی راه اندازی نمایید. شما این فرصت را خواهید داشت تا با بودجه محدودی که دارید به صورت هدفمند وارد دنیای مجازی شوید. و در این صورت اقساط قرارداد طراحی سایت خود را به صورت ماهیانه پرداخت نمایید.

میتوانید یک طراحی سایت با قیمت ارزان با قالب آماده داشته باشید. اما خوب طبیعتا هرچه کیفیت کار شما بیشتر باشد باعث میشود که بتوانید در بازار رقابتی بهتر عمل کنید. اما اگر کیفیت کار بسیار مهم است اما بودجه محدودی دارید ما به شما طراحی سایت اقساطی را پیشنهاد میدهیم. در این صورت شما پر قدرت و هدفمند میتوانید وارد دنیای مجازی شوید و درآمد خود را بابت یک وب سایت حرفه ای به صورت ماهیانه پرداخت نمایید. برای شروع هر کاری نیاز به یک سرمایه اولیه است اما ما این مانع را از سر راه علاقه مندان و افراد تلاشگر برداشته ایم.

طراحی سایت قسطی

طراحی سایت اقساطی طرفداران زیادی داشته و به افراد کمک میکند تا بتوانند با بودجه کمی که دارند طراحی سایت خود را با کمترین بودجه به صورت حرفه ای انجام دهند. هر فرد یا شرکت تازه کار میتواند بدین منظور کسب و کار خود را رونق بدهد و از این رو مشتریان آنلاین بیشتری را به دست بیاورد. تعرفه طراحی وب سایت قسطی به این صورت است که مبلغی به عنوان پیش فاکتور از شما دریافت میشد و تعداد اقساط نیز با توجه به حجم پروژه محاسبه خواهد شد. میزان قسط و میزان پیش پرداخت همگی در قرارداد اعلام شده و به امضای دو طرف شرکت و کارفرما در خواهد آمد.

از آنجایی که شرایط اقتصادی روز به روز سخت تر میشود. ما کمکی که میتوانیم به کسب و کار ها کنیم این است که بتوانند با استفاده از آپشن طراحی سایت قسطی از بروز مشکلات جدی جلوگیری کند. و بتوانید با جذبمشتری در دنیای آنلاین تجارت خود را بهتر نمایید. شما میتوانید با مشاوران شرکت نیز در ارتباط باشید تا در این طمینه شما را راهنمایی نمایند. امید این است که همه کسب و کارهای تازه کار و سنتی بتوانند با استفاده از وب سایت حرفه ای خود در دنیای تجارت الکترونیکی به خوبی بدرخشند.

طراحی سایت اقساطی

سفارش طراحی سایت اقساطی در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه اقساطی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

مراحل طراحی سایت شرایط و قسطی

در دنیای امروز اگر کسب و کار شما در دنیای تجارت آنلاین باشد شانس بیشتری برای درآمدزایی دارید تا اینکه تجارت شما به شیوه سنتی باشد. برای جذب مشتری باید به صورت آنلاین فعالیت داشته و اعتماد مشتریان بیشتری را به خود جلب نمایید که همین باعث میشود که فروش شما افزایش پیدا نماید. طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست و بسیاری از افرادی به دلیل هزینه هایی که برای وب سایت وجود دارند سر باز میزنند. اما شرکت دئوب برای تمامی استارت آپ ها، اشخاص و غیره این امکان را فراهم کرده تا بتوانند با کمترین هزینه طراحی سایت خود را راه اندازی نمایند.

 

طراحی سایت وب سازان مرصاد

مشاوره رایگان

قبل از تصمیم گیری به انجام هر اقدامی بهتر است در ابتدا با مشاوران ما صحبت نمایید. تا بتوانند بهترین پکیج طراحی سایت را به شما معرفی نمایند. لازم به ذکر است که سایت قسطی نیز دارای سئو سایت بر اساس قوانین گوگل است.

شرایط و مزایا

مزایای طراحی سایت اقساطی به حدی زیاد است که در صورتی که اقدام نمایید میتوانید متوجه تغییرات و تحولات کسب و کار خود شوید.

تقسیط

با توجه به قیمت های مختلف هر پکیج، قسط بندی میتواند بسته به حجم کار و هزینه بین 3 الی 6 دوره قسط بندی باشد که با توجه به نظر شما میتواند دوره ها تغییر نمایند. برای محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت میتوانید به بخش مربوطه مراجعه کرده و فرم موردنظر را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

عقد قرارداد

بستن قرارداد با شرکت وب سازان مرصاد با توجه به شرایط کنونی و حفظ سلامتی پرسنل و مراجعه کنندگان بیشتر به صورت غیر حضوری و تلفنی خواهد بود.

طراحی سایت اقساطی برای چه کسانی مناسب است ؟

شعار ما این است که به خاطر ایده های بزرگ و سرمایه اولیه کمی که دارید از اهداف خود دست نکشید. و توصیه میشود که حتما طراحی سایت حرفه ای و با کیفیتی را در ابتدای کار انجام دهید. بیل گیتس میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان قیمت بخرم. این بدین منظور است که اگر شما طراحی سایت های ارزان و کم کیفیتی را در شرکت های متعددی انجام دهید برابر با هزینه یک طراحی سایت با کیفیت خواهد بود. در واقع ساخت سایت اقساطی دارای ویژگی ها و امکانات مختص به خود است.هر کسی میتواند با توجه به شرایطی که دارد از پکیج طراحی سایت قسطی دئووب استفاده نماید.

مشتریانی داشته ایم که طراحی سایت های ارزان قیمت و بی کیفیتی را در شرکت های متعدد انجام داده اند. اما در نهایت به شرکت ما مراجعه کرده و از ما خواسته اند که طراحی سایت را از ابتدا برایشان انجام دهیم. بنابراین ما نیز پکیج اقساطی را قرار داده ایم که کارفرماها با موارد این چنینی مواجه نشوند. در واقع از همان سایت خوبی را طراحی نمایند.افراد مشتاق و با پشتکاری هستند که برای اینکه کسب و کار خود را رونق دهند تام تلاش خود را به کار گرفته اند. ما نیز از این افراد استقبال کرده و کمک خواهیم کرد.

 

طراحی سایت حرفه ای در وب سازان مرصاد

ایده های بزرگ و سرمایه کم

افراد با استعداد با ایده های بزرگی هستند که متاسفانه سرمایه کافی برای شروع کسب و کار آنلاین خود را ندارند. ما به این افراد مشاوره رایگان داده و پکیج طراحی سایت قسطی را پینهاد میدهیم. یک پیشنهاد هم برای تیم های نوپا که زمان کمی دارند داریم و این است که از پلن طراحی سایت فوری با اقساط سه ماهه استفاده نمایند.

شروع کسب و کار

افرادی هستند که به تازگی استارت آپ خود را راه اندازی کرده اند و از این رو به دنبال جذب مشتری هستند. این افراد میتوانند با سرمایه اولیه کمی که دارند طراحی سایت قسطی را انجام دهند. تا با استفاده از سود حاصل شده از پروژه ها پرداخت خود را انجام دهند.

افزایش امکانات سایت

افرادی هستند که نیاز دارند که طراحی سایت حرفه ای با تمامی امکانات انجام دهند. اما طراحی سایت اختصاصی و سفارشی هزینه بالایی دارد. به همین دلیل از پکیج طراحی سایت اقساطی استفاده میکنند. در این صورت با سرمایه کم وب سایت خود را ارتقا میدهند.

سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...