طراحی سایت انتشارات

با گسترش تکنولوژی متاسفانه فرهنگ کتاب خواندن کم شده است. اما دراین میان افراد زیادی به کتاب علاقه دارند. و در اینترنت به جستجوی کتاب مورد علاقه خود میپردازند. با طراحی سایت انتشارات میتوانید افراد کتاب خوان را جذب سایت خود کنید. تا افراد بتوانند از طریق سایت شما کتاب خود را تهیه کنند. یا حتی به صورت آنلاین با استفاده از نسخه الکترونیکی به مطالعه بپردازند. میتوانید خدمات مربوط به کتاب و ترجمه ها را به صورت آنلاین انجام دهید. اگر دارای انتشارات هستید فرصت را از دست ندهید. به طراحی سایت انتشاراتی مختص به خود فکر کنید زیرا مزایای بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. 

از طریق اینترنت بسیاری از کارها بسیار راحت شده است. شما نیز میتوانید کسب و کار خود را آنلاین نمایید. در واقع شما از طریق وب سایت نشر و چاپ خود میتوانید با نویسندگان بیشتری همکاری کرده و فروش خود را افزایش دهید. طراحی وب سایت نشر کتاب و مجله را به علاقه مندان کتاب بسیار پیشنهاد میکنیم . چرا که مخاطبان اصلی شما نویسندگان کتاب ها و محققان مقالات میباشند . که دوست دارند کتاب و یا مقاله خود را به چاپ برسانند .

طراحی سایت انتشارات

طراحی وب سایت انتشارات کتاب

طراحی سایت انتشارات کتاب صرفا یک معرفی از انتشارات شما نخواهد بود. بلکه میتوانید امکانات و ویژگی هایی در صنف کتاب و ترجمه نیز به کار خود اضافه کنید. و همین موضوع باعث گسترش پیدا کردن کار شما در دنیای اینترنتی برای علاقه مندان به کتاب خواهد بود. بسیاری از افراد کتاب موردنظر خود را در اینترنت میابند. یا برای اینکه کتاب خود را منتشر کنند قطعا ابتدا در سایت ها به جستجو میپردازند. که میتوانید از این هنرمندان و نویسندگان عزیز حمایت کنید.

طراحی سایت نشر و چاپ میتواند نیاز بسیاری از علاقه مندان؛ دانشجویان، نویسندگان و مترجمان  عزیز را برطرف نماید. که این موضوع کمک زیادی به فرهنگ سازی جامعه در زمینه کتاب و کتاب خوانی خواهد کرد. سایت انتشارات شما میتواند تبدیل به سایت فروشگاه اینترنتی کتاب و مقاله نیز شود. همچنین میتوانید با مترجمان عزیز در زمینه های مختلف همکاری داشته باشید. که کتاب های در حال انتشار به زبان های مختلف دنیا ترجمه شود. که بتوانید کتاب های چاپی خود را در اختیار سایر افراد خارجی زبان نیز قرار دهید.

میتوانید از امکانات طراحی سایت کتابخانه یا طراحی سایت کتاب فروشی در سایت خود بهره ببرید. و از این رو مخاطبان بیشتری جذب نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات

شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات و چاپخانه که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت 

5 مزیت طراحی سایت

 طراحی سایت انتشارات ارزان

طراحی سایت انتشارات ارزان یکی از پلن های طراحی ما است. شما میتوانید با بودجه کم نیز صاحب سایت انتشارات خود شوید. البته قابل به ذکر است. که هرچه امکانات سایت بیشتر باشد. هزینه آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. پلن های پایه ای راه اندازی وب سایت نشر کتب امکانات محدود دارند. اگر نیاز به طراحی سایت اختصاصی انتشارات را دارید. هزینه طراحی سایت نشر نیز بیشتر خواهد شد. برای تعرفه سایت نشریه خود با بخش فوش ما تماس حاصل فرمایید. تا بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

طراحی وب سایت ارزان این نیست که قرار است از امکانات و یا امنیت سایت کاسته شود . خیر این سوء تفاهم نباید برای شما رخ دهد . چرا که شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) وضعیت فعلی شما عزیزان را مد نظر قرار داده . و برای تمامی افراد با هر بودجه طراحی سایت مخصوص همان بودجه را در نظر گرفته است . طراحی سایت حرفه ای انتشارات را هم نسبت به بقیه افراد در این زمینه از ما میتوانید ارزانتر دریافت نمایید .

 طراحی سایت انتشارات ارزان
مزایای طراحی سایت انتشارات

مزایای ساخت سایت انتشارات

مزایای طراحی سایت انتشارات بسیار زیاد است. شما از طریق سایت میتوانید. کتاب های منتشر شده خودرا تبلیغ کنید. همچنین به معرفی کتاب های در دست چاپ بپردازید. طراحی وبسایت نشر و چاپ موثرترین و کم هزینه ترین روش برای پیشرفت شما است. با طراحی وب سایت نشریات آنلاین بستری برای علاقه مندان به کتاب فراهم میکنید. تا افراد کتاب های مورد علاقه خود را بیایند. مزایای ساخت سایت انتشارات این است که به صورت آنلاین کتاب های خود را به فروش میرسانید. و مشتریان شما نیز افزایش پیدا خواهند کرد.

این موضوع را درنظر داشته باشید . مزایای یک سایت بسته به نوع سیاست کاری شما دارد. در حال حاضر داشتن سایت برای تمامی مشاغل توصیه میشود. چرا که بسیاری از افراد برای بدست آوردن کالای مورد نیاز خود از سایت های موجود. در فضای وب استفاده میکنند . شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید بخش طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت شرکتی را مطالعه نمایید .

شما هم باید تمام تلاش خود را داشته باشید . تا از هم صنفان خود عقب نبوده و همراه انها در پیشرفت کاری خود هم قدم بوده . و یا حتی سبقت بگیرید . شما میتوانید با مدارس و دانشگاه ها همکاری داشته باشید زیرا این مراکز آموزشی به شما همیشه نیاز خواهند داشت. قابلیت های طراحی سایت مدارس و طراحی سایت دانشگاه در بخش مربوطه میتواند راهنمای شما نیز باشد.

امکانات سایت انتشارات

امکانات طراحی سایت انتشارات بسیار زیاد است. برای اینکه امکانات سایت را بتوانیم در سایت شما اضافه یا کم نماییم . در ابتدا باید نوع وب سرویس شما را از شما مطلع شویم . برای مثال شما در سایت انتشارات خود میتوانید از درگاه هم استفاده نمایید . آیا تمایل به فروش آنلاین همانند سایت فروشگاهی دارید یا خیر .

این موارد بسته به نوع سیاست کاری شما دارد . که همکاران ما از شما پرسیده و در نهایت امکانات سایت شما تغییر خواهد کرد . در نظر داشته باشید که این امکانات نیز بر روی هزینه طراحی سایت شما بسیار موثر میباشد.

چنانچه سایت شما از طراحی سایت با وردپرس استفاده شده باشد. و آن پلاگین مورد نظر به صورت اختصاصی طراحی شده باشد . هزینه بسیار تغییر خواهد نمود یا اینکه سایت به صورت اختصاصی طراحی شده باشد و یا از طراحی سایت اختصاصی استفاده کرده باشید نیز به همین منوال خواهد بود.

امکانات طراحی سایت انتشارات
فروش کتاب و مقالات به صورت آنلاین

فروش کتاب و مقالات به صورت آنلاین

با طراحی سایت انتشارات میتوانید. کتاب ها و مقالات منتشر شده را به آنلاین به فروش بگذارید. تا افراد در بخش فروشگاهی انتشارات ( طراحی فروشگاه اینترنتی انتشارات ) شما بتوانند ثبت خرید کتاب کنند. تا پس از سفارش کتاب به محل آنان ارسال شود.

ایجاد فروم بحث و نظرسنجی

در فروم گفتگو میتوانید بستری را فراهم کنید. تا افراد به بحث در مورد کتاب های مختلف بپردازند. افراد میتوانند در صورت ثبت نام به فروم در موضوعات مختلف وارد شوند. این آیتم به سئو سایت و بهینه سازی سایت انتشارات شما بسیار کمک خواهد کرد.

ایجاد فروم بحث و نظرسنجی
دسته بندی کتاب ها

دسته بندی کتاب ها

از آنجایی که کتاب های شما بسیار زیادی است. در طراحی سایت انتشارات دسته بندی کتاب بر اساس موضوع بسیار مهم است. شما این دسته بندی را در پنل انتشارات خود انجام خواهید داد. تا کاربران به راحتی بتوانند به کتاب مورد نظریا مدنظر خود دست پیدا نمایند. یکی از اشکالاتی که در سایت های انتشاراتی وجود دارد . همین بخش دسته بندی کتاب ها میباشد.

جستجوگر پیشرفته

در طراحی سایت انتشارات وجود ویژگی جستجوگر مزیت است. زیرا باعث میشود کاربران بهتر مطالب و کتاب مشخص خود را بیابند. بدین صورت باعث رضایت کاربران خود خواهید شد. شما این موضوع را در نظر بگیرید که در یک انبار پر از وسایل هستید . پیدا کردن وسیله مورد نظر شما بسیار سخت میباشد . اما با ایجاد یک دیتا سنتر مناسب همراه با جستجوی پیشرفته آن وسیله سریع دردسترس خواهد بود.

جستجوگر پیشرفته
پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

در طراحی سایت انتشارات پشتیبانی آنلاین باعث اعتبار شما میشود. زیرا کاربران میتوانند سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسند. و نیازی نباشد که دقایق زیادی برای تماس به شما وقت صرف کنند. پشتیبانی آنلاین بخصوص در این نوع وب سایت ها بسیار حائز اهمیت است که ما پیشنهاد میکنیم . حتما در سایت وجود داشته باشد .

ارایه اخبار نشر و کتاب های مختلف

در این قسمت به اخبار و اطلاعیه در مورد کتاب های تازه چاپ شده پرداخته میشود. همچنین به تجزیه و تحلیل کتاب های پرطرفدار پرداخته خواهد شد. این قسمت باعث جذب مخاطبان بیشتر خواهد شد. بسیاری از دانشجویان نیز به این بخش اهمیت زیادی داده . این بخش میتواند بر روی سئو سایت شما بسیار اثر داشته باشد .

ارایه اخبار نشر و کتاب های مختلف
نشر الکترونیک

نشر الکترونیک

در این بخش به کتاب ها یا مقاله های الکترونیکی پرداخته میشود. سایت های زیادی در این رابطه وجود دارد. نسخه الکترونیکی کتاب را به فروش میگذارند. برای طراحی این بخش ایده های نابی داریم. بسیاری از افراد برای مطالعه کتاب دیگر از کتاب های فیزیکی استفاده نمیکنند . و از EBOOK برای مطالعه استفاده میکنند . چرا که با ذخیره در دستگاه خود در هر زمان میتواند از آن کتاب استفاده نماید. لازم به ذکر است که میتوانید مجله اینترنتی نیز در سایت خود داشته باشید. بدین منظور میتوانید از قابلیت های طراحی سایت مجله اینترنتی استفاده نمایید.

نشریات

شما میتوانید با نشریات دیگر نیز همکاری داشته باشید. و کتاب ها یا مقالات آن ها را نیز در سایت انتشارات خود قرار دهید. این باعث افزایش همکاری شما میشود. و زمینه ساز توسعه کسب و کار چاپ و نشر شما خواهد بود. این مورد زمانی محقق خواهد شد که شما در نتایج یک گوگل باشید. تا ناشران و یا نشریه های بسیار زیادی با شما همکاری نمایند. میتوانید از امکانات طراحی سایت علمی استفاده کنید و نشریات علمی در زمینه های مختلف علوم پزشکی، مهندسی و غیره به چاپ برسانید.

نشریات
صاحبان آثار

صاحبان آثار

در طراحی سایت انتشارات بخشی را به نویسندگان اختصاص دهید. در مورد بیوگرافی نویسندگان و تعداد آثار آن ها بپردازید. زیرا کتاب خوانان به این بخش علاقه پیدا خواهند کرد. این بخش میتواند برای افرادی که در زمینه نویسندگان تحقیق میکنند بسیار اهمیت داشته باشد . ما این بخش را میتوانیم بسیار حرفه ای طراحی و در اختیار شما قرار دهیم.

پذیرش آثار

شما میتوانید به صورت اینترنتی با نویسندگان مختلف همکاری داشته باشید. آن ها در این بخش ثبت درخواست میکنند. و چمد نمونه از آثار خود را برای چاپ معرفی میکنند. شما نیز میتوانید در صورت تمایل دعوت به همکاری نمایید.

پذیرش آثار
بخش مترجمین

بخش مترجمین

در طراحی سایت انتشارات این بخش مهم است. شما میتوانید از مترجمین زبان های مختلف دعوت به همکاری کنید. مترجمین آثار خود را به شما ارسال میکنند. شما نیز در صورت پذیرش از این متخصصان استفاده خواهید کرد.

طراحی سایت انتشارات با وردپرس

طراحی سایت انتشارات با وردپرس یکی از پلن های طراحی ما است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت شما بسیار مناسب است. زیرا اساس کار شما متون نویسی است. اگر پیاده سازی سایت نشر و چاپ شما با وردپرس باشد. بهینه سازی و سئو سایت انتشارات شما سریعتر انجام میشود. ما قالب سایت انتشارات را از پایه کدنویسی و مطابق سلیقه شما طراحی میکنیم.

طراحی سایت وردپرس در دنیا همگیر شده و بسیاری از برنامه نویسان سایت های خود را بر پایه وردپرس طراحی میکنند . در حال حاضر رقابت بین برنامه نویسان در همین زمینه و بخصوص بخش پلاگین نویسی میباشد .

بهترین شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد ( دئووب ) هم برای بسیاری از عزیزان در کتابخانه وردپرس چندین پلاگین ضروری را طراحی و در اختیار قرار داده است . مانند انتشار مطالب سایت در تلگرام و یا اینستاگرام . این پلاگین ها تعداد نصب بالای داشته که شما میتوانید با جستجوی ما به این افزونه ها دسترسی داشته باشید .

طراحی سایت انتشارات با وردپرس
طراحی سایت انتشارات با دئووب

طراحی سایت انتشارات با وب سازان مرصاد ( دئووب )

طراحی سایت انتشارات باید به درستی انجام شود. ظاهر گرافیکی سایت بسیار مهم است. زیرا در نظر مخاطبان شما تاثیر میگذارد. رابط کاربری در سایت انتشاراتی مهم است. کاربر باید به راحتی ثبت درخواست کند. سرعت بالای سایت به علاقه مندان به کتاب بسیار کمک خواهد کرد. طراحی ریسپانسیو باعث میشود. که کاربران کتاب مورد علاقه خود را در گوشی مطالعه کند.

با طراحی سایت انتشارات تعامل های مشتریان با شما افزایش پیدا خواهد کرد. زیرا بسیاری از افراد خرید اینترنتی کتاب را بیشتر ترجیح میدهند. بنابراین اگر تمایل به طراحی وبسایت انتشارات و چاپ دارید. با کارشناسان ما مشورت نمایید. تا بهترین وبسایت مناسب شما پیاده سازی شود.

شرکت طراحی وب سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با بیش از  سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت توانسته رتبه خوبی در بین مشتریان خوب کسب نماید . این شرکت دارای منشور اخلاقی خود بوده که شما میتوانید مطالعه کنید.

هدف از ساخت سایت انتشارات

این روزها کتابخوانی از فضای سنتی و فیزیکی درآمده. و به سمت فضای آنلاین تغییر پیدا کرده است . هدف از طراحی سایت انتشارات این است که بتوانید این افراد علاقه مند را جذب کنید. تا آخرین اطلاعات در مورد کتاب های چاپ شده و یا در دست چاپ را کسب کنند. کتاب های الکترونیکی بسیار پرطرفدار شده است. چون به دلایلی افراد راحت تر هستند. که با گوشی یا تبلت خود محتوای دلخواه را از طریق اینترنت دنبال کنند.

هدف از ساخت سایت انتشارات را شما بهتر میتوانید تعیین نمایید. اگر از نظر ما میخواهید به این منظر نگاه نمایید. باید عرض کنیم که هدف از طراحی سایت نشر و چاپ برای گشترس و آشنایی ناشران ایرانی در فضای وب بوده . تا نویسندگان عزیز بتوانند با هزینه بسیار کمتر چه از نظر مالی و زمانی . با این ناشران ارتباط برقرار نمایند. 

ما هم به نوبه خود در این زمینه به کمک شما ناشران عزیز آمده . تا ایده های شما را در زمینه انتشارات محقق سازیم. و درکنار چاپخانه و یا دفتر انتشارات شما به صورت مجازی این امکان را برای شما فراهم سازیم . میتوانید از امکانات طراحی سایت آموزشی نیز استفاده کنید و کتاب های آموزشی برای  دانشگاه ها و مدارس به انتشار برسانید. 

هدف از طراحی سایت انتشارات
چرا طراحی انتشارات

 چرا باید اقدام به ساخت سایت انتشارات کنیم ؟

کتاب های فیزیکی جای خود را به نشریات الکترونیکی داده اند. زیرا باعث آسایش و راحتی کتاب خوانان میشود. شما میتوانید تمام کارهای نشریه خود را به صورت سریع از طریق سایت خود اعلام نمایید. و این باعث گسترش کار شما خواهد شد. و همیشه میتوانید فعالیت خود را حتی در زمان تعطیلی ادامه دهید. با طراحی سایت انتشارات به طیف وسیعی از علاقه مندان خدمت رسانی خواهید کرد.

شما در کنار طراحی سایت باید تیمی داشته باشید. تا کتاب های که توسط انتشارات شما به چاپ رسیده را به صورت دیجیتالی انتشار دهند . در حال حاضر طرفداران این نوع کتاب ها بسیار بیشتر میباشد . اگر بخواهیم آینده نگر باشیم این مورد را نیز در نظر بگیرید.

که در کنار انتشار کتاب دیجیتالی به تولید پادکست و همچنین کتاب های صوتی مشغول باشید . آنگاه متوجه خواهید شد که چه انقلابی رخ خواهد داد. تمامی افراد که به مطالعه علاقه دارند به جهت کمبود وقت از فایل های صوتی استفاده میکنند . شما میتوانید بازار اینکار را در دست بگیرید .

سئو سایت انتشارات

افراد برای پیدا کردن انتشارات یا کتاب های مورد نیاز خود در گوگل سرچ میکنند. برای سرچ از عباراتی که نام کتاب ها، نشریه ها و مرتبط با این کلمات هستند استفاده میکنند. تا بتوانند سایت هایی در این باره را مشاهده کنند.

سئو وب سایت انتشارات با کار کردن بر روی کلمات کلیدی پرطرفدار کمک میکند. که هنگام سرچ افراد علاقه مند به کتاب، در رتبه های اولیه گوگل قرار گیرید. تا افراد اول به وب سایت شما سر بزنند. در غیر این صورت مشتریان خود را از دست خواهید داد. نوع کدنویسی و طراحی باید بسیار بهینه باشد. تا تاثیر مثبتی بر روی موتور های جستجوگر داشته باشد. شما باید مقالات زیادی در رابطه با کتاب ها و انتشارات بنویسید.

برای برند سازی و افزایش فروش ، سئو سایت و بهینه سازی سایت انتشارات خود را به تیم حرفه ای وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید. تا در مدت زمان کم به شیوه ای خلاقانه محصولات خود را در دنیای وب به مخاطبان خود معرفی کرده و به فروش برسانید.

سئو سایت انتشارات

طراحی سایت نشر و چاپ

راه اندازی سایت انتشارات برای ناشران و نشریه ها بسیار مناسب است. زیرا محیطی مناسب جهت ارائه محصولات خود فراهم میکنند. در عصر حال دانشجویان، پژوهشگران در بستر وب به دنبال کتاب و مقالات مطالعاتی خود میگردند. با داشتن یک سایت انتشاراتی تمام محصولات خود را در فضای اینترنت معرفی کنید. سایت نشر و چاپ کتاب در حال حاظر از تعداد کمی در فضای وب موجود میباشد . این مورد برای کسانی که در ابتدای کار هستند بسیار خوب میباشد . اما برای جامعه ما بسیار بد میباشد و جای تاسف دارد.

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات حرفه ای

طراحی سایت انتشارات حرفه ای یکی از پلن های ما است. میتوانید از طریق سایت خود کتاب های در حال چاپ ، کتاب های چاپ شده را به صورت مجازی و هم به صورت فیزیکی به دست مشتریان خود برسانید. در حال حاضر بیشتر افراد به جای کتاب فیزیکی به دنبال نسخه الکترونیکی آن میگردند. شما میتوانید فایل الکترونیکی کتاب ها را قرار دهید. تا با پرداخت هزینه آنلاین مطالعه نمایند. ساخت سایت حرفه ای انتشارات خود را به وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید. تا تمام امکانات پیشرفته یکی سایت انتشارات را برای شما طرح ریزی کنیم.

 

طراحی سایت چاپخانه

طراحی سایت چاپ و نشر امروز به عنوان یکی از ابزارهایی برای چاپ و بسته بندی محسوب میشود. پروسه چاپ بسیار گسترده است و باید از زوایای مختلفی به آن دقت نمایید. مشاغل مربوط به چاپ مانند طراحی گرافیکی، لیتوگرافی، صحافی، سلفون کشی، برشکاری و غیره است. که تولید کنندگان این دستگاه های چاپ و انتشارات نیز دارای رشته جداگانه ای قرار داده میشوند. خود صنعت چاپ شامل چاپ های کاغذی و دیگر چاب مانند گراور، روی پارچه، بنر، فلکس، اقوام فلزی و پلاستیکی هستند. چاپ های کاغذی شامل کتاب، روزنامه، مجله، کاتالوگ، کارت ویزیت، سربرگ و غیره است. بنابراین اگر شما در این حیطه فعالیت دارید بهتر است که اقدامات لازم برای طراحی سایت چاپخانه خود را انجام دهید. 

توجه کنید که وجود بخش گالری برای ارائه نمونه کارها بسیار مهم است. از همین بخش است که کاربران وارد سایت چاپخانه شما میشوند و سفارش گذاری میکنند. در واقع طراحی سایت چاپ به دو دسته تقسیم میشود. دست اول مربوط به طراحی سایت چاپخانه به صورت معمولی برای معرفی فعالیت های چاپخانه به همراه ارائه خدمات، نمونه کارها، لیست تعرفه ها و مواردی از این دست است. دسته دوم نیز مربوط به طراحی سایت چاپخانه هایی است که سیستم سفارش گیری آنلاین نیاز دارند. تا بتوانند سفارشات آنلاین را دریافت کرده و برای مشتریان انجام داده و دیگر نیازی نباشد که افراد به صورت حضوری مراجعه نمایند. 

طراحی سایت چاپخانه

امکانات طراحی سایت چاپخانه 

طراحی صفحه معرفی

در این بخش میتوانید تمامی رزومه ها و سرویس هایی که ارائه میدهید را به طور کامل شرح دهید. سازمان ها و مراکز مختلف میتوانند از این بخش با چاپخانه شما آشنا شده و درخواست همکاری بدهند.

بخش نمونه کارها

نمونه کارها در طراحی سایت چاپ و نشر بسیار مهم است همانطور که بالاتر نیز اشاره شد باید تصاویر و اطلاعات کاملی در مورد هر نمونه کاری که انجام داده اید بدهید. 

صفحه خدمات

در این بخش میتوانید تمامی خدمات مربوط به چاپ و نشر و بسته را ارائه دهید که میتوان به چاپ لیزری، دیجیتالی، لیتوگرافی، بروشور، کارت ویزیت، قالب سازی، برچسب زنی، طلاکوبی، پوستر، جعبه و غیره اشاره کرد. لازم است که برای هر سرویسی که ارائه میدهد تعرفه آن را در سایت قرار دهید. 

سامانه سفارش گیری آنلاین

سیستم سفارش گیری آنلاین و خدمات چاپ و نشر میتواند به این صورت باشد که افراد پس از انتخاب نوع سرویسی که میخواهند آن را در بخش فرم سفارش ارسال نمایند که پاسخ به مشتریان میتواند به صورت اتوماتیک یا توسط پشتیبانی باشد. 

طراحی قسمت تجهیزات

دستگاه ها و ماشین آلات مختلفی در صنعت چاپ و نشر و بسته بندی انجام میشود. که میتوانید تمامی این ماشین آلات را معرفی نمایید. که برای کاربران نیز مفید و جذاب خواهد بود. 

طراحی بخش پشتیبانی آنلاین

در این بخش افراد میتوانند سوالاتی که دارند را ارسال کنند و به صور آنلاین پاسخ را دریافت کنند که در رویه سفارش گذاری شما بسیار مفید خواهد بود. البته میتوانید در بخش سوالات متداول در مورد پروسه چاپ و نشر اطلاعاتی را ارائه دهید.

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت انتشارات چقدر زمان بر است ؟

زمان طراحی سایت انتشارات به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. وردپرسی یا اختصاصی بودن ساختار سایت شما میتواند یکی از دلایل برای مشخص کردن زمان باشد.

پشتیبانی سایت انتشارات بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت چاپخانه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت درخواست کرده و قرارداد ماهانه یا سالانه بسته شود.

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت چاپخانه بستگی به گستردگی امکانات سایت دارد که بهتر است به بخش سفارش یا برآورد هزینه مراجعه کنید تا بتوانید با وارد ردن نیازمندی های خود محاسبه آنلاین قیمت انجام دهید.

سفارش طراحی سایت انتشارات

سفارش طراحی سایت انتشارات

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت انتشارت نداشته اید میتوانید در قسمت سفارش طراحی سایت در بخش تماس با ما، ثبت خود را انجام دهید. همچنین میتوانید شماره موبایل خود را در زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. اگر دارای سایت انتشارات در حال حاضر هستید. توسعه و نگهداری سایت خود را به وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپارید. تا با بهبود سئو و بهینه سازی سایت انتشارات کسب و کار شما را گسترش دهید. که در بخش تماس با ما میتوانید سئو و بهینه سازی سایت نشریات را در صورت تمایل انتخاب کنید.

 

طراحی سایت انتشارات

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها