طراحی سایت با پایتون

توسعه دهندگان وب همیشه در استفاده از بهترین و کارآمدترین ابزارها برای ساخت و طراحی سایت همیشه سعی میکنند. زبان برنامه نویسی یکی از ابزارهایی است که همواره بحث برانگیز است. فاکتورهای زیادی مانند کاربری پروژه و میزان بزرگی پروژه بر روی آن تاثیر دارد. هدف ما معرفی پایتون و مباحث پیرامون آن مانند طراحی سایت با پایتون است. در واقع پایتون یکی از زبان های برنامه نویسی قدرتمند است که مورد توجه بسیاری از توسعه دهندگان قرار گرفته است.

پایتون چیست ؟

یکی از زبان های ساده و آسان برنامه نویسی پایتون است که بسیاری از افراد آن را سطحی میدانند در صورتیکه چنین نیست. در واقع این زبان اپن سورس است که پیچیدگی سایر زبان های برنامه نویسی مانند C را ندارد. هر شخصی میتواند با مطالعه در مدت زمان کوتاه آن را یاد بگیرد. و با آن سایت هایی که نیاز دارد را طراحی و راه اندازی نماید.

مزایای طراحی سایت با پایتون

یکی از مزیت های خوب پایتون این است که یادگیری با این زبان برنامه نویسی آسان است. افراد مبتدی میتوانند با استفاده از این روش تبدیل به یک توسعه دهنده حرفه ای شوند. این تسریع در یادگیری باعث میشود که بتوانید زود وارد بازار کار شوید.

پایتون هم برای پروژه های کوچک و هم برای پروژه های بزرگ مناسب است. با استفاده از این زبان میتوانید یک وب سایت کوچک تا یک پورتال حرفه ای را طراحی کنید. قابلیت آمارگیری و تجزیه و تحلیل در این وب سایت ها به راحتی انجام میشود.

یکی از مزایای مهم پایتون این است که توسعه دهنده برای تولید سامانه محدودیتی ندارد. شما میتوانید در حال حاضر یک سایت ساده با پایتون داشت هباشید اما در آینده آن را ارتقا داده و تبدیل به یک وب سایت حرفه ای کنید.

طراحی سایت با پایتون
[dipl_lottie url=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2022/06/سفارش-طراحی-سایت-وب-سازان-مرصاد.json” _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” width=”98.7%” max_width=”100%” module_alignment=”center” global_colors_info=”{}”][/dipl_lottie]

سفارش طراحی سایت با پایتون در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه پایتون خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت با پایتون آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت با پایتون به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

کدام بهتر است python یا php

اگر به عنوان کارفرما میخواهید بین زبان برنامه نویسی پایتون و پی اچ پی یکی را انتخاب نمایید. موضوع بسیار پیچیده به نظر میرسد. در این صورت انتخاب زبان برنامه نویسی برای شما تبدیل به یک چالش خواهد شد. در ابتدا بهتر است که یک دید کلی نسبت به هر کدام از این زبان ها در ابتدای کار داشته باشید تا بتوانید تفاوت میان این دو را احساس کنید.

ویزگی های مشترک میان پایتون و پی اچ پی : چند منظوره بودن ، سطح بالا و نزدیک به زبان انسان

تفاوت ها : پایتون کمی قدیمی بوده و در سال 1990 ارائه شد و در مقاله پی اچ پی در سال 1994 در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت. زبان php چند منظور است اما بیشتر برای طراحی و توسعه وب استفاده میشود. اما پایتون دارای کستردگی های بیشتری است که برای اپلیکیشن ها ، داده کاوی ، طراحی وب و غیره نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی های پایتون

  • امنیت پایتون بیشتر از php است زیرا بسیاری از اشتباهات رایج امنیتی در آن صورت نمیگیرد.
  • زبان برنامه نویسی پایتون محاسبات علمی را به خوبی و با قدرت بالا انجام میدهد.
  • برای یادگیری ماشین پایتون گزینه بسیار مناسبی است.
  • با توجه به اینکه خود زبان برنامه نویسی پایتون چند منظوره است. در این صورت دیگر نیازی نیست که برای انجام کارهای مختلف زبان های برنامه نویس یمختلف یاد گرفته شود. زیرا با دانستن زبان پایتون به تنهایی میتوان کارهای مختلف را انجام داد.

کدام بهتر است python یا php

طراحی سایت با پایتون

بهترین فریمورک های پایتون

به مجموعه ای از کتابخانه ها و قوانین که برای برنامه نویسی مورد استفاده قرار میگیرد فریمورک گفته میشود. تا با استفاده از این کتابخانه ها نیازی نباشد که کارهای تکراری را انجام بدهید. همچنین سرعت عمل را موقع کدنویسی افزایش میدهد. در اداکه به چند فریم ورک یا همان کتابخانه های پایتون پرداخته میشود که میتواند برای پروژه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

فریم ورک جنگو

این فریمورک ریگان و اپن سورس است که از الگوری MVT استفاده میکند. توسعه آسان و سریع در این فریمورک قابل لمس است. با استفاده از این کتابخانه میتوانید یک اپلیکیشن تحت وب ایجاد کنید که خاصیت مقیاس پذیری ، امنیت و سرعت بالا داشته باشد. همچنین این فریم ورک به گونه ای است که برای طرایح سایت بهینه شده و سئو بیس است.

فریمورک وبتوپای

یکی دیگر از فریمورک های پایتون web2py است که از معماری mvc استفاده میکند. برای پیاده سازی اپلیکیشن ها و امنیت بالای داده ها برای کارهایی مانند ردیابی و تست خطاها استفاده میکنند.

فریمورک فلسک flask

بسیاری از برنامه نویسان که قبلا کدنویسی با زبان برنامه نویسی جاوا انجام میدادند اما حال میخواهند با زبان برنا مه نویسی پایتون کار کنند از فریمورک فلسک استفاده میکنند. این کتابخانه نزدیک به جاوا است به همین دلیل افراد از آن استافده میکنند. در پروژه های بزرگ جانگو گزینه هوبی است و در پروزه های کوچک فلسک گزینه بهتری است.

فریمورک توربوگیرز

این فریمورک قابلیت های زیادی را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد. و همچنین از الگوری model view controlled استفاده میکند.

پایتون یک زبان برنامه نویسی خوب و قدرتمندی است که میتوانید با آن اپ های مختلفی را توسعه دهید. شما میتواند پروژه های بزرگ و کوچک در حوزه وب ، هوش مصنوعی ، برنامه های تجاری ، iot و غیره انجام دهید. شرکتهای زیادی هستند که طراحی سایت با پایتون انجام داده اند که میتوان به ناسا ، موزیلا، یوتیوب ، اینستاگرام ، اسپاتیفای ، گوگل ، پینترست و غیره اشاره کرد.

 

[dipl_lottie url=”https://www.dewoweb.com/wp-content/uploads/2022/05/سوالات-طراحی-سایت.json” _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_lottie]

سوالات متداول طراحی سایت با پایتون

طراحی سایت با پایتون به چه صورت است ؟

طراحی سایت در ابتدا از پرسش در مورد فعالیت شما آغاز میشود . نیاز های شما سنجیده میشود این موضوع را باید بدانید که پرسش و پاسخ در مورد فعالیت شما از اهمیت بالایی در وب سازان مرصاد برخوردار است . این امر باعث میشود تا کارشناسان ما راهنمایی های بهتری را برای شما داشته باشند . بعد از این مرحله عقد قرار داد خواهد شد و وارد پرسه طراحی خواهیم شد . شما می توانید طرح اولیه خود را برای ما ارسال نموده تا طبق همان طرح برای شما کد نویسی شود . حال می خواهد طراحی سایت با وردپرس باشد و یا طراحی سایت اختصاصی .

پشتبانی سایت بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان داریم . در صورت تمایل می توانید برای پشتیبانی سایت قرارداد جدیدی بسته خواهد شد .

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است ؟

تا به الان هیچ مرجع مشخصی در مورد اینکه کدام شرکت طراحی سایت می تواند بهترین شرکت باشد ، اعلام نشده است . برای این منظور خود کارفرما می تواند با مشاهده نمونه کارها و همچنین سوابق کاری خود تصمیم در این مورد را بگیرد .

قیمت طراحی سایت در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع طراحی سایت دارد . یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت می تواند تاثیر گذار باشد امکانات سایت می باشد که شما می تواند در بخش مربوطه بیشتر مطالعه بفرمایید .