طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

یکی از عناوینی که در موتور جستجو در مورد وب سایت حجستجو میشود عبارات کلیدی طراحی سایت بدون کدنویسی است. عموما مردم به دنبال پیدا کردن ساده ترین روش برای به دست آوردن چیزی هستند. عباراتی مانند طراحی سایت ارزان، طراحی سایت رایگان و غیره را نیز زیاد در پیشنهادات گوگل دیده اید. متاسفانه افرادی که به دنبال جستجی این عبارات هستند نمیتوانند با سایرین به رقابت بپردازند. شما اگر طراحی سایت قسطی را جستجو کنید بنده شما را تشویق میکنم اما جستجوهایی هستند که اصلا منطقی نیستند. متاسفانه شرکت های طراحی سایت نیز از این کلمات کلیدی در مقالات خود استفاده میکنند تا بتوانند به بیشترین حدی بازدید را به دست بیاورند.

ما د راین مقاله به شما عرض میکنیم که بله طراحی سایت بدون کدنویسی وجود دارد. شما میتوانید از طراحی سایت با سایت سازهایی که به صورت آنلاین خدمات ارائه میدهند همکاری داشته باشید. اما لازم به ذکر است که بدانید طراحی سایت با وردپرس نیاز به مدنویسی نیز دارد. شما هرچقدر هم بخواهید از یک قالب آماده استفاده کنید باز هم باید به پایه های زبان های Html,css,java script و PHP آشنایی داشته باشند. در طراحی سایت بدون کدنویسی شما میتوانید از قالب های آماده استفاده کرده و بر روی وردپرس صب کرده و محتوای خود را در آن قرار دهید.

سفارش طراحی سایت بدون کدنویسی در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه بدون کدنویسی خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت بدون کدنویسی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت کدنویسی به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

با روی کار آمدن سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا، طراحی سایت بدون کدنویسی نیز ممکن شد. در واقع CMS هایی مانند وردپرس به این صورت هستند که بک اند و بخش مدیریت سایت از قبل کدنویسی شده است. شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که از قالب وردپرسی آماده استفاده کرده و آن را نصب کنید. سایت شما آماده است تنها باید محتوای مناسب خود را تولید کنید.

همانطور که گفته شد بهترین روش برای راه اندازی سایت بدون کدنویسی استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. که در پلن طراحی سایت فوری عموما از این cms استفاده میشود. در واقع وردپرس یک سیستم اپ سورس است که اجازه میدهد ماژول های مختلف را بر روی آن سوار کنید تا نیازی به کدنویسی نباشد. نصب وردپرس با چند کلیک برای شما امکان پذیر خواهد بود. قالب های وردپرسی زیادی دارند که بسیاری از سایت های داخلی و خارجی آن ها را به فروش میرسانند.

در واقع قالب وب سایت بخش ظاهری سایت است که میتوانید آن را مشاهده کنید. و بخش مدیریت سایت نیز وردپرس است که میتوانید در آن قسمت بخش های مختلف سایت را مدیریت نمایید. یادگیری وردپرس بهترین راه برای ساخت سایت بدون کدنویسی است. شما کافی است که مطالب را به صورت دسته بندی شده قرار دهید. میتوایند از آموزش های رایگان و ویدیویی وردپرس استفاده نمایید.

طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس
آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

به صورت کلی میتوان خدمت شما عرض کردکه اگر میخواهید یک سایت بدون کدنویسی راه اندازی کنید میتوانید از قالب های آماده وردپرسی استفاده کنید. چرا که شما میتوانید آن را به راحتی توسعه ، تغییرو بهبود دهید. بسیاری از سایت های بزرگ با استفاده از وردپرس پیاده سازی شده اند. اما قالب این سایت های بزرگ عموما به صورت اختصاصی نوشته شده است. در واقع وردپرس یک سیستم محبوب است که بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که سیستم های مدیریت محتوای دیگر به اندازه وردپرس توسعه پذیر نیستند. همچنین مانند وردپرس دارای قالب های متنوع و افزونه های حرفه ای نیستند. برای وردپرس میلیون ها افزونه و پوسته رایگان وجوود دارد در حالی که برای دیگر سیستم های مدیریت محتوا باید هزینه بابت تغییرات پرداخت نمایید.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

سیستم های مدیریت وردپرس رایگان و اپن سورس هستند. در حالی که سایر سیستم ها سایت ساز اپن سورس نیستد. سایت سازهایی که امروزه بسیار معروف شده اند را عرض میکنم. شعا این سایت سازهای ایرانی، طراحی سایت رایگان یا طراحی سایت بدون کدنویسی است. در واقع معایب سایت سازها بیشتر از مزایای آن ها است که مهمترین آن رایگان بودن آن ها است. شما باید ماهاینه هزینه بسیار ناچیزی را پرداخت کنید. اما مانند این است که شما سایت را اجاره کرده اید که هیچوقت بر روی آن تسلط نداشته و برای شما نخواهد بود.

لازم به ذکر است که هر نوع سایت یاعم از خبری، شرکتی، فروشگاهی و غیره را میتوان با وردپرس پیاده سازی کرد.تقریبا برای هر کاری یک افزونه میتواند مشکل شما را حل نماید. که این افزونه ها را نصب کرده و مطابق با نیاز خود سفارشی سازی میکنید. اما گاهی شما نیاز به طراحی افزونه اختصاصی دارید که شرکت های طراحی سایت برای شما انجام میدهند.

وردپرس بسیار انعطاف پذیر است شما به راحتی میتوانید هر قسمت آن را تغییر داده و از نظر عمکرد مشکلی در آن ایجاد نشود. اینقدر معطوف است که شما میتوانید هر پلاگینی را بر روی آن سوار کنید. وردپرس با زبان php ساخته شده که با سرورهای لینوکس نیز سازگاری دارد. منابع زیادی برای یادگیری و رفع مشکلات وردپرسی هستند.

طراحی سایت بدون کدنویسی 

ساخت سایت بدون کدنویسی

داشتن یک وب سایت در حال حاضر بسیار اهمیت دارد. اما لازم است بدانید که هر وب سایتی ضروری و واجب نیست. توجه کنید که ابتدا به اصول صحیح این کار را انجام دهید. بعد از گذشت چند ماه یا چند سال با مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد. شما بعد از چند ماه با مشکلاتی مانند بهینه نبودن سایت، ارورهای مختلف مواجه میشوید. بنبابراین لازم است که همین اول کاری یک وب سایت با کیفیت راه اندازی کنید. دنبال طراحی سایت بدون کدنویسی نباشید اگر میخواهید از آن درآمدزایی کنید.

سایت های زاید به روی کار آمده اند که شما توان رقابت با آن ها را نخواهید داشت. اگر میخواهید وب سایتی را خود راه اندازی کنید سعی کنید که زبان های اولیه طراحی سایت بلد باشید. زیرا اگزر میخواهید از قالب آماده استفاده کنید باید آن را بهینه ساز نمایید تا قابل اجرا باشد. زیرا قالب های آماده بسیار سنگین بوده و دارای فایل های بسیار زیادی هستند که باعث کندی سایت شما شده است. بهینه سازی سایت نیاز به تجربه و دانش دارد. شما میتوانید از این طریق جبران کنید و سایت های زیادی را به روی کار بیاورید. لازم به ذکر است که هر سایت محدودیت های مختلفی دارد که باید بتوانید آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها