طراحی سایت دانشگاهی

شما میتواند در علوم و هنرهای مختلف فعالیت داشته باشد. همانطور که دانشجویان را به صورت آنلاین جذب میکنید. میتوانید اساتید باتجربه در هر رشته ای را جذب سایت دانشگاهی خود کرده و از طریق آن طیف دانشگاهی خود را در ابعاد مختلف گسترش دهید. همچنین شما میتوانید در طراحی سایت موسسه آموزشی، فروشگاه آنلاین داشته باشید. طراحی پورتال دانشگاهی یکی از درخواست های صاحبان موسسه های آموزشی است.

که از طریق آن بتوانید کتوب، فایل، ویدیوهای دانشگاهی ضبط شده اساتید را به فروش برسانید. تا این فرصت به دوستانی که امکان حضور در کلاس های شما را نداشتند، بدهید. تا بتوانند فیلم های دانشگاهی دلخواه خود را بعدا مشاهده کنند. همچنین شما میتوانید با تشکل گروه های مجازی دانشجویان و اساتید را به شیوه ای نوین به یکدیگر لینک بدهید تا افراد بتوانند سوال ها و مشکلات خود را در سایت مطرح کنند و پاسخ خود را سریعا دریافت نمیایند.

امروزه افراد بیشتر فعالیت های خود را از طریق تلفن همراه انجام میدهند. ساخت سایت دانشگاهی ریسپانسیو و واکنشگرا یک مزیت رقابتی محسوب میشود. زیرا نشان میدهد که شما به کاربران خود اهمیت میدهید. و با هر دستگاهی که به سایت شما وارد شوند میتوانند به خوبی از امکانات سایت دانشگاهی شما استفاده کنند. طراحی سایت دانشگاهی باید به گونه ای باشد که نسبت به هر دستگاهی قابلیت نمایش استانداردی را داشته باشد.

طراحی سایت دانشگاهی دئووب

طراحی مراکز آموزشی

طراحی سایت دانشگاهی یکی از مواردی است که بسیار مهم در صنعت آموزش آنلاین این روزها مورد استفاده همگان است. در این زمان با مشغله و گسترش بستر اینترنت و پیشرفت تکنولوژی؛ افراد وقت خود را صرف رفت و آمد به محیط های دانشگاهی را نمیکنند. و خیلی راحت با انتخاب واحد دانشگاهی خود و ثبت نام میتوانند. از هر جای کره زمین که هستند در کلاس های انتخابی خود شرکت کنند.

الان دیگر دنیای مجازی حرف اول را میزند. شما باید از مزیت های آن به دور نمانید. و با استفاده از امکانات عصر تکنولوژی زندگی را برای خود راحت تر کنید. طراحی وب سایت دانشگاهی باید  کاربرپسند و ساده در عین حال زیبا باشد که بتواند مخاطبان جویای دانش را جذب کند. نحوه قرارگیری ویدیو، رنگ و تصاویر استفاده در آن و طبقه بندی مطالب دانشگاهی؛ به شیوه ای زیبا با رابط کاربری راحت بسیار حائز اهمیت است.

چرا که با این وسیله شما افراد را جذب میکنید که دوره های آموزش آنلاین شما را دنبال کرده و بهتر مفاهیم را در ذهن خود بسپارند. وب سایت دانشگاهی شما باید در همه دستگاه ها اعم از لپ تاپ و تبلت و گوشی واکنشگرا یا ریسپانسیو باشد. تا افراد مشکلی در اتصال به سایت دانشگاهی و ویدوهای دانشگاهی شما نداشته باشند. مطالب و تصاویر و ویدیو هایی که در سایت خود میگذارید. بسیار مهم است که به روز و در طرح زیبا و استانداردی در سایت شما برای همگان ارائه شود.

طراحی سایت دانشگاهی چیست ؟

طراحی سایت دانشگاهی برای آن دسته از عزیزانی که مراکز و خدمات آموزش محور دارند بسیار مناسب است. سایت هایی که در حول محور دانشگاهی فعالیت میکنند. میتوانند شامل طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزش آنلاین . طراحی سایت موسسه دانشگاهی، طراحی سایت آموزشگاه زبان. طراحی سایت تدریس خصوصی، طراحی سایت مدارس و … باشد.

با داشتن یک وب سایت دانشگاهی هم بهتر میتوانند دانشجویان خود را مدیریت کنید. و هم میتوانید افراد جویای علم در هر منطقه زمانی یا مکانی که هستند به سایت خود جذب کنید. اکثر افراد نام دوره موردنظر خود را وارد گوگل میکنند. تا دوره های در حال برگزاری به صورت حضوری یا آنلاین را مشاهده کنند. پس نیاز است که روی طراحی و محتوای سایت دانشگاهی خود به خوبی کار کنید. تا از این طریق بتوانید در میان دیگر سایت های دانشگاهی دیده شوید و موفقیت چشمگیری به دست آورید.

طراحی سایت دانشگاهی چیست ؟

نمونه کارهای طراحی سایت دانشگاهی

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت دانشگاهی که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت دانشگاهی ریسپانسیو

طراحی سایت دانشگاهی ریسپانسیو

تحقیقات نشان داده که حدود 90 درصد افراد از طریق تلفن هوشمند خود وارد اینترنت میشوند. چون تلفن همراه در دسترس تر هست و اکثر مردم امکان خرید آن را دارند. بنابراین همه سایت های طراحی شده یا در حال طراحی باید مطابق با دستگاه های مختلف هوشمند واکنش گرا باشند.

چرا که اگر سایت ریسپانسیو نباشد بسیاری از کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست میدهد. طراحی سایت دانشگاهی نیز از این قضیه مستثنا نیست. چرا که بسیاری از افراد جویای علم ممکن است با تلفن هوشمند خود وارد سایت دانشگاهی شما شوند. و در صورت مشاهده بهم ریختگی صفحات و المان ها در سایت، وب سایت شما را ترک میکنند. و وارد دیگر سایت های دانشگاهی میشوند.

برای مثال کلاس های آنلاین که برگزار میکنید. باید در هر گوشی های هوشمند و تبلت ها قابلیت اجرا داشته باشد. تا افراد بتوانند با همان گوشی همراه خود در کلاس ها شرکت کنند. و به صورت آنلاین پرسش  و پاسخ داشته باشند. طراحی سایت دانشگاهی مختص به موسسات دانشگاهی نیست.

چرا که یک تیم حرفه ای و باتجربه در علوم مختلف میتوانند. با طراحی سایت دانشگاهی اساتید بزرگ از سراسر دنیا را جمع کنند و فایل ها و ویدیوهای دانشگاهی را به انتشار برسانند. با این ویژگی اکثر مردم به ویژه افرادی که اهل کسب مهارت و آموزش هستند. برای یادگیری و کسب دانش با هر شرایطی که دارند میتوانند در سایت دانشگاهی شما ثبت نام کرده و خدمات دانشگاهی شما بهره لازم را ببرند.

طراحی سایت موسسه آموزشی

هدف از طراحی سایت دانشگاهی، گسترش علوم و فنون مختلف در فضای مجازی است. به گونه ای که هم یک فعالیت فرهنگی محسوب میشود. هم اینکه شما از طریق وب سایت میتوانید؛ فعالیت ها وخدمات دانشگاهی که به افراد مختلف ارائه مدهید را درج کنید. بدین وسیله کاربران موجود در اینترنت که به دنبال موسسه آموشی یا محیط دانشگاهی آنلاین میگردند.

میتوانند با جستجو در گوگل وارد سایت شما بشوند. از آنجایی که سایت شما یک نوع سایت آموزشی و علمی محسوب میشود به همین دلیل بهتر است که قابلیت های طراحی سایت علمی را نیز ببینید و در سایت خود استفاده نمایید.

هم میتوانید کلاس های دانشگاهی خود را از طریق اینترنت اطلاع رسانی کنید. هم اینکه دانشجویان بیشتری جذب موسسه دانشگاهی خود کنید. چرا که محیط فیزیکی دانشگاهی جوابگوی یک رنج جغرافیایی محدود است. که با طراحی سایت دانشگاهی میتوانید این محدودیت ها را از بین ببرید. و خدمات خود را نیز در فضای مجازی گسترش دهید.

هدف از طراحی سایت دانشگاهی
امکانات طراحی سایت دانشگاهی

امکانات طراحی سایت دانشگاهی

همانطور که عرض شد امکانات طراحی سایت دانشگاهی میتواند. در طیف بسیار وسیعی عنوان شود. ولی در ادامه تعدادی از امکانات مشترک در میان همه سایت های دانشگاهی به ترتیب لیست خواهد شد. البته شما میتوانید هر ویژگی ای که میخواهید طبق نظر خود در سایت دانشگاهی خود اضافه کنید. دانشگاه بخش های مختلفی دارد برای مثال شما میتوانید برای بخش انتشارات کتب دانشگاهی خود از طراحی سایت انتشارات بهره ببرید.

ما در این بخش به صورت مفصل در مورد امکانات طراحی سایت مراکز آموزشی را برای شما عرض خواهیم نمود. با مطالعه این بخش دید شما از طراحی این نوع وب سایت بازتر خواهد شد. پس با ما همراه باشید تا شما را با این همه امکانات و مزیت های سایت دانشگاهی آشنا نماییم. در سایت موسسات آموزشی بخشی برای رزرو غذای بووفه نیز وجود دارد که میتوانید از امکانات طراحی سایت سفارش غذا استفاده نمایید.

معرفی دوره های آنلاین

شما در سایت دانشگاهی خود میتوانید. تمام دوره های دانشگاهی در حال برگزاری یا برگزار شده را به سمع و نظر مخاطبان خود برسانید. تا با استفاده از این ویژگی افرادی که مشتاق حضور در کلاس های شما هستند. با مشاهده زمان برگزاری و سرفصل های ارائه شده در هر دوره، بتوانند ثبت نام انجام دهند. در واقع پورتال دانشگاهی یک نوع طراحی پورتال خبری نیز برای دانشجویان و اساتید نیز میباشد.

معرفی دوره های آنلاین
امکان ثبت نام آنلاین

امکان ثبت نام آنلاین

کاربران با ورود به سایت و ثبت نام میتوانند. در دوره های شما ثبت نام کنند و در کلاس ها حضور پیدا کنند. این امکان سرچ در میان دانشجویان را راحت میکند. و به راحتی مشخص میکند که هر کاربری در چه دوره ای ثبت نام کرده است. تا بتوانید پیگیری های لازم را به عمل بیاورید.

امکان ارائه فایل های دانشگاهی

در طراحی سایت دانشگاهی میتوانید فایل ها و جزوات کلاس ها را آپلود کنید. تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین این امکان را فراهم میکنید تا بتوانید. فیلم های آموزی خود را به صورت آنلاین به صورت پولی یا رایگان در اختیار عموم قرار دهید. تا بدین وسیله ارزش سایت خود را نیز بالا ببرید. زیرا افراد در اینترنت همواره به دنبال ویدیوهای دانشگاهی کاربردی برای رشته تحصیلی خود هستند. میتوانید از قابلیت های طراحی سایت دانلود استفاده نمایید.

امکان ارائه فایل های دانشگاهی
معرفی کادر دانشگاهی

معرفی کادر دانشگاهی

دانشجویان نیاز دارند با اساتید مروبط به هر دوره دانشگاهی آشنا شوند. در این قسمت باید رزومه کاملی از استاتید همکار با موسسه دانشگاهی را در سایت درج کنید. این کار اعتبار شما را بالا میبرد و دانشجویان راحت تر میتوانند مقیاس سنجی کنند و در دوره های مربوطه شرکت نمایند

جستجوی سریع

مطالب دانشگاهی اعم از فیلم، جزوه، فایل و … که در سایت قرار گرفته میشود. باید قابلیت جستجوی سریع توسط کاربران را داشته باشد. در غیر این صورت بی فایده خواهد بود. نیاز است که مطالب در دسته های منظم قرار بگیرند. و یک جستجوگر پیشرفته به جهت یافتن محتواهای دانشگاهی مرتبط با سرچ کاربر تعبیه شود که در طراحی سایت وکلا نیز آن رعایت میشود.

جستجوی سریع
بخش فرم گفتگو

بخش فرم گفتگو

در بخش انجمن یا فروم این امکان را فراهم میکنید. تا دانشجویان و استاتید بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. و سوالات خود را مطرح کنند. این بخش برای سئو سایت شما نیز مناسب خواهد بود. زیرا به کاربران این امکان را میدهد که با صرف زمان کمتری پاسخ خود را بیابند. همچنین افراد اگر سوال مشابه با سوال کاربران شما داشته باشند. به صورت مستقیم با سرچ سوال به صفحه شما منتقل میشوند که برای شما نیز بسیار مناسب خواهد بود. انجمن های دانشگاهی زیادی در این زمینه وجود دارند. که میتوانید از امکانات طراحی سایت انجمن دانشگاهی استفاده کنید.

چرا طراحی سایت دانشگاهی

چرا طراحی سایت دانشگاهی خود را به شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) بسپاریم. ؟ این سوالی ایست که ممکن است از خود بپرسید. جواب به این سوال ساده است. شما میتوانید نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم برنامه نویسان شرکت را به خوبی مشاهده نمایید. و از کیفیت کار ما در زمینه طراحی سایت دانشگاهی اطلاع کسب کنید.

شرکت طراحی و سئو سایت ما بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو سایت به صورت کاملا حرفه ای، فعالیت میکند. و در این بین توانسته است رتبه خوبی در میان دیگر شرکت های مرتبط کسب کنید. تلاش تیم های تخصصی در این راستا است که در کمترین زمان بهترین کیفیت را به شما ارائه دهند. که مطابق میل و رضایت شما باشد.

همچنین شما میتوانید تعرفه طراحی سایت دانشگاهی شرکت ما را با سایرین مقایسه کنید. اگر هنوز تردید دارید میتوانید با یکی از مشاورین ما در زمینه طراحی سایت دانشگاهی ارتباط برقرار کرده و نیازهای خود را مطرح نمایید. رضایت مشتری شرط اول شرکت است زیرا در صورت بی توجهی به نیازها و خواسته های مشتری با شکست رو به رو خواهید شد.

طراحی سایت دانشگاهی اهمیت
طراحی سایت مجازی

طراحی سایت آموزش آنلاین

اگر میخواهید که یک سایت دانشگاهی با تمام امکانات ممکن را داشته باشید. بهترین گزینه پیشروی شما طراحی سایت دانشگاهی به صورت اختصاصی است. زیرا در کدنویسی و طراحی دست برنامه نویسان ما بسیار باز است. و شما میتوانید نمونه مشابه با سایت دانشگاهی که مدنظر دارید، داشته باشید.

از این رو ویژگی ها و امکاناتی که در طول زمان میخواهید؛ اضافه کنید بتوانید به راحتی در سایت دانشگاهی خود داشته باشید. اگر قصد دارید که حال یا در آینده امکان آموزش مجازی در سایت دانشگاهی خود داشته باشید. بهتر است که از پکیج پیرفته شرکت که شامل تمامی امکانات و آیتم های رعایت شده در سایت های دانشگاهی است استفاده کنید. تا طراحی و کدنویسی به صورت کاملا اختصاصی از ابتدا صورت گیرد.

البته هزینه طراحی سایت دانشگاهی اختصاصی بسیار بالاتر از طراحی سایت دانشگاهی با وردپرس است. زیرا کدنویسی و طراحی کاملا مطابق با نظرات شما به صورت پیشرفته انجام میگرید و از این رو زمان زیادی نیز صرف طراحی و راه اندازی سایت دانشگاهی میشود.

درباره طراحی سایت دانشگاهی

برای موفقیت در هر کاری باید اصول و قواعد آن را به درستی انجام داد. طراحی سایت دانشگاهی جزو سایت هایی است که مخاطبان آنلاین و همیشگی خود را دارد. زیرا افراد با شروع یک کورس دانشگاهی به صورت متعدد به سایت سر میزنند. تا مطالب دانشگاهی را به اتمام برسانند. برای اینکه بهترین بازخورد از مخاطبان خود را داشته باشید. و کاربران جویای دانش را تبدیل به دانشجویان همیشگی خود کنید. نیاز است که نکاتی را در این مورد رعایت کنید. 

طراحی سایت دانشگاهی

رابط کاربری طراحی سایت دانشگاهی

مورد اول طراحی شکل ظاهری یا UI سایت دانشگاهی است. که در بازدید اول بسیار به چشم می آید. در طراحی سایت مرکز آموزشی باید  به صورت خلاقانه از طرح و رنگ بندی بسیار زیبا در سایت خود استفاده کنید. تا کاربران از مطالب و محتواهای دانشگاهی شما خسته نشوند. و با شوق بیشتری کلاس های شما را دنبال کنند. در محیط های دانشگاهی نیز برای بالا بردن دقت و لذت یادگیری، از طراحی های هیجان انگیز و خلاقانه استفاده میکنند. تا نظر دانشجویان و دانش آموزان را بیشتر به مطالب درسی جلب کنند .

با این متد دانشجویان با انگیزه بالاتری مطالب را یاد میگیرند و محیط برایشان یکرنگ و خسته کننده نخواهد بود. رعایت اصولی تجربه کاربری یا UX بسیار مهم است. زیرا تاثیر زیادی برای جلب نظر کاربران دارد. مطالب دانشگاهی را به صورت منظم دسته بندی کنید. تا کاربران به راحتی به محتوای مورد نظر خود دست یایند. المان ها و آیتم ها را به گونه ای در صفحه قرار دهید. تا کاربران صفحات را بدون پیچیدگی به راحتی پیمایش کرده و از امکانات سایت استفاده کنند.

طراحی سایت دانشگاهی با وردپرس

هزینه طراحی سایت دانشگاهی

هزینه طراحی وب سایت دانشگاهی با توجه به امکاناتی که میخواهید اضافه کنید میتواند متفاوت باشد. برای مثال اگر در سایت دانشگاهی خود میخواهید صرفا اطلاع رسانی کنید. و ثبت نام آنلاین انجام دهید هزینه کمی خواهد داشت. اما اگر قصد طراحی سایت آموزش مجازی را به صورت حرفه ای دارید هزینه طراحی سایت تغییر میکند. اول اینکه نیاز به هاست و سرور قوی تری دارید و دوم اینکه برنامه نویسی سایت آموزش مجازی با سایت دانشگاهی ساده بسیار متفاوت خواهد بود. زیرا امکانات بسیار زیادی باید به سایت اضافه شود.

هزینه طراحی سایت دانشگاهی با وردپرس

اگر به تازگی شروع کرده اید و میخواهید. که یک سایت دانشگاهی پایه با تمام امکانات مفید را با صرف هزینه کمتری داشته باشید. بهترین گزینه پیشروی شما استفاده از پکیج طراحی سایت موسسه آموزشی با وردپرس است. زیرا هزینه طراحی اختصاصی سایت دانشگاهی بسیار بالا بوده و اگر سرمایه اندکی دارید میتوانید. از وردپرس استفاده کنید چون هم مقرون به صرفه تر از طراحی اختصاصی است و راه اندازی آن بسیار سریع تر خواهد بود.

سئو سایت دانشگاهی

همانطور که در اطراف خود میبیند افراد برای انجام کارهای خود؛ از ساده ترین تا پیچیده ترین حالت به فضای وب مراجعه میکنند. تا بتوانند نیاز مورد نظر خود را رفع کنند. این نیاز میتواند پیدا کردن مطلب خاصی باشد. یا خرید محصول مورد نظر خود از طریق فروشگاه های اینترنتی. آگاه باشید که بسیاری از صاحبان کسب و کارهای مختلف؛ برای گسترش فعالیت و جذب مخاطبان بیشتر به طراحی سایت روی آورده اند.

پس باید تصور کنید که سایت های زیادی روزانه در ابعاد مختلف فعالیتی، افتتاح میشوند. شما اگر صاحب یک موسسه دانشگاهی یا تیم دانشگاهی مستقل هستید. میتوانید با دارا بودن یک وب سایت دانشگاهی نیازهای مخاطبان خود را رفع کنید. اما حائز اهمیت است که سایت های زیادی مانند شما در فضای اینرتنتی در حال فعالیت هستند. و رقابت در دنیای وب بسیار زیاد است.

موارد سئو سایت دانشگاهی

برای اینکه دیده شوید. باید سئو و بهینه سازی سایت دانشگاهی خود را به افراد باتجربه در این زمینه بسپارید. تا در میان بیشمار سایت های دانشگاهی که موجود است دیده شوید. برای اطلاع بیشتر بدانید که افراد با جستجو در گوگل سایت های موردنظر خود را میابند. اول اینکه سایت شما باید استاندارد طراحی و کدنویسی شود تا از نظر گوگل بهینه باشد.

دوم اینکه مطالب و محتواهای سایت شما باید جامع و اصولی نوشته و منتشر شود. تا مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر باشد. نکاتی که در مورد سئو و بهینه سازی سایت دانشگاهی و یا دیگر سایت ها مطرح میشود. برای این است که با نحوه عملکرد موتورهای جستجوگر آشنا شوید. و با زبان آن ها سایت خود را راه اندازی کنید و توسعه دهید. محتوا و مطالب سایت دانشگاهی شما باید کاملا مرتبط با فعالیتی که دارید باشد و هر فایلی که منتشر میکنید آموزش محور باشد.

نکات اصولی سئو سایت مراکز آموزشی

سئو سایت دانشگاهی نکات اصولی بسیار زیادی دارد. که باید با جزئیات و دقت انجام شود. تا بتوانید در رتبه های اولیه گوگل قرار بگیرید. آمار هم نشان میدهد که کاربران لینک های ابتدایی در نتایج خروجی حاصل از موتورهای جستجوگر را مشاهده میکنند. و سراغ سایت های دیگر در نتایج پایین تر نمیروند.

پس رقابت را در زمینه سئو سایت دانشگاهی خود جدی بگیرید زیرا هرچه تعداد ورودی شما بالاتر باشد سود بیشتری کسب خواهید کرد. تیم سئو و بهینه سازی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با تجربه 15 ساله که دارد در خدمت شماست تا بتوانید بهترین نتیجه را با مناسب ترین قیمت به دست آورید. سئو تضمینی سایت دانشگاهی تضمین کننده آوردن سایت به صفحه اول گوگل خواهد بود.

سئو سایت دانشگاهی
طراحی سایت دانشجویی

طراحی سایت دانشجویی

دانشجویان میتوانند با طراحی سایت دانشجویی بسیاری از دغدغه ها و مشکلات خود را برطرف سازند. این سایت های میتواند در حول ارائه پروژه های دانشجویی نیز باشد. و یا اینکه بخشی برای هر کلاس های درسی هر استاد وجود داشته باشد که دانشجویان به آن وارد شده و نمونه جزوات، سوالات، فایل های آموزشی را رد و بدل نمایند. میتوانید با توجه به سایت انجمن بخشی برای پرسش و پاسخ میان کاربران سایت قرار دهید. 

در سایت دانشجویی شما امکان برگزاری کلاس های درسی وجود خواهد داشت. شما از این طریق میتوانید کلاس موردنظر با استاد موردنظر را انتخاب کرده و به صورت رایگان یا پولی در کلاس ها شرکت نمایید. از آنجایی که با توجه به شیوع بیماری کوید بسیاری از مراکز آموزشی بسته شده است. دانشجویان میتوانند از فرصت به وجود آمده استفاده کنند و با طراحی سایت دانشجویی تمام امورات مربوط به دانشگاه را در سایت مدیریت نمایند. طراحی سایت آزمون آنلاین نیز مرتبط با این موضوع است که میتوایند مشاهده کنید.

امکانات طراحی سایت دانشجویی

  • دانلود رایگان و غیر رایگان پروژه های دانشجویی که در طراحی سایت پروژه دانشجویی دانشگاه ها دیده اید.
  • امکان ارائه داکیومنت مربوط به کلاس ها 
  • آپلود و دانلود مطالب آموزشی به صورت متنی، فایل و ویدیویی زیر نظر مدیریت سایت 
  • ثبت نام دانشجویان، اساتید و سایر کاربران علاقه مند و مشخص کردن سطوح دسترسی ها
  • برگزاری وبینارهای آموزشی و کلاس های درسی به صورت آنلاین 
  • قرار دادن کتب و مقاله های آموزشی و پژوهشی به صورت رایگان و پولی
  • بخش فروم و انجمن دانشجویی برای تبادلات نظر میان دانشجویان و دان آموزان

سفارش طراحی سایت دانشگاهی

مشاوره طراحی سایت دانشگاهی

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه طراحی سایت دانشگاهی نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها سفارش طراحی سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای یکی از سایت های دانشگاهی یا پورتال دانشگاهی هستید و نیاز به سئو و بهینه سازی سایت در این زمینه را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو ارسال نمایید. سئو تضمینی نیز یکی از انواع پلن های سئو سایت ما است.

مشاوره طراحی سایت دانشگاهی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها