طراحی سایت زیبایی و آرایشی

امروزه افراد به ظاهر و زیبایی خود بسیار اهمیت میدهند. و برای دریافت خدماتی از این قبیل به سالن های زیبایی مدرن و مجهز مراجعه میکنند. صاحبان سالن های آرایشی و فروشندگان محصولات زیبایی با طراحی سایت زیبایی و آرایشی میتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند. این سایت میتواند در حوزه فروش لوازم آرایشی، مراکز زیبایی، یا یک مجله سلامت و زیبایی باشد. با راه اندازی یک سایت خلاقانه میتوانید هنر و کیفیت کار خود را بهتر به معرض نمایش بگذارند . سالن های آرایشی روز به روز در حال افزایش است. رقابت میان صاحبان این نوع کسب و کارها هم بسیار تنگاتنگ است.

افراد برای دریافت خدمات زیبایی بهتر همواره به جستجو در اینترنت میپردازند. تا سالن زیبایی با آرایشگرهای حرفه ای تر و تجهیزات بهتر پیدا کنند. شما باید از این فرصت استفاده کرده و ای افراد را در زمینه زیبایی و آرایشی راهنمایی کنید. با طراحی وب سایت زیبایی و آرایشی، سرویس های خود را به مشتریان پیشنهاد دهید. مراکز زیبایی و سالن های آرایشی با این روش مشتریان بیشتری جذب خواهند کرد. برای برندسازی مرکز زیبایی خود نیاز به یک سایت حرفه ای دارید.

ارائه نمونه کارها در سایت زیبایی و آرایشی بسیار مهم است. زیرا باعث اطمینان کاربران به هنر و حرفه شما میشود. در سایت زیبایی خود باید تصاویر با کیفیت قرار دهید. تا کاربران به خوبی از جزئیات هنر شما دیدن نمایند. برای پیرفت کارتان فرصت را از دست ندهید. با مشاوران شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) تماس حاصل فرمایید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

 طراحی سایت زیبایی و آرایشی ارزان

در طراحی سایت آرایشی و زیبایی از کلمه ارزان استفاده میکنیم. به این معنی نیست که سایت های پایه ای و ارزان اصلا کیفیت ندارند. بلکه هدف ما رضایت شما است. اگر بودجه کمی دارید میتوانید یک سایت بهداشتی و زیبایی داشته باشید. ما پکیج های پایه ای برای شما درنظر خواهیم گرفت. تا در مدت زمان کمی صاحب سایت خود شوید. به طبع هرچه امکانات بیشتر باشد هزینه سایت بیشتر خواهد بود. اما شما میتوانید یک سایت ساده در عین حال زیبا داشته باشید. تا بتوانید مطالب خود را قرار دهید.

طراحی سایت زیبایی بسته به بودجه شما تغییر خواهد کرد. شما باید از قبل تصمیم جدی خود را بگیرید. که چه نوع طراحی با چه ویژگی هایی میخواهید. تا مشاوران ما بتوانند شما را یاری دهند. برای پکیج پایه ای، یک سایت با امکانات پایه ای خواهید داشت. که برور میتوانید امکانات بیشتری اضافه نمایید. البته لازم به ذکر است که میتوانید از خدمات طراحی سایت پزشکی نیز در کلینیک زیبایی خود استفاده نمایید.

طراحی سایت زیبایی و آرایشی ارزان

نمونه کارهای طراحی سایت آتلیه

وکلای عزیز شما در زیر با نمونه کارهای طراحی سایت آتلیه که توسط شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد طراحی و یا کد نویسی شده است را مشاهده می فرمایید .

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت زیبایی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

5 مزیت طراحی سایت زیبایی

5 مزیت طراحی سایت

5 مزیت طراحی سایت آتلیه

مزایای طراحی سایت کودکان

مزایای طراحی سایت زیبایی و آرایشی

مزایای طراحی سایت زیبایی و آرایشی بسیار است. مهمترین مزیت آن این است که شما را حرفه ای نشان میدهد. مدیران مراکز زیبایی به متوجه شدند که سایت چه تاثیری روی فعالیت شما دارد. این را زمانی متوجه خواهید شد که خود دارای سایت حرفه ای باشید. از سایر افراد فعال در این حوزه سوال پرسیده باشید. طراحی سایت زیبایی تاثیر مثبتی رو کسب و کارتان خواهد داشت. در مدت زمان کم به موفقیت چشمگیری خواهید رسید. البته نوع طراحی سایت بسیار مهم است. هر سایتی شما را کمک نخواهد کرد.

با سئو سایت و بهینه سازی سایت زیبایی و آرایشی میتوانید از طریق اینترنت تبلیغات بکنید. و یا از طراحی سایت تبلیغاتی استفاده نمایید . با قرار دادن نقشه گوگل در سایت میتوانید آدرس دقیق ار محل خود قرار دهید. زیرا بسیاری از کاربران به دنبال مراکز زیبایی اطراف خود هستند. و با یک سرچ میتوانند شما را در گوگل بیابند. از مزایای طراحی سایت زیبایی این است که میتوانید در کنار سایت خود اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی کنید که بسیار درآمد زا است.

امکانات طراحی سایت زیبایی و آرایشی

گستردگی کسب و کارتان در زمینه زیبایی و آرایشی مهم است. زیرا بر اساس آن امکانات سایت شما مشخص میشود. طراحی سایت زیبایی و آرایشی؛ به تعداد ویژگی هایی که اضافه میکنید. بستگی مستقیم دارد. درادامه تعدادی از امکانات طراحی سایت زیبایی و آرایشی ذکر شده است. شما میتوانید با نظر خودتان هر ویژگی ای که میخواهید به سایت اضافه کنید. به طبع هرچه امکانات بیشتر باشد. سایت هم حرفه ای تر خواهد بود. همه این موارد برای اساس تصمیم گیری شما انجام میشود.

برای مثال در سایت زیبایی خود میتوانید لوازم آلات زینتی نیز به فروش برسانید. بدین منظور میتوانید ویژگی های طراحی سایت طلا فروشی را نیز مشاهده نمایید.

ما قصد داریم در این بخش یکسری امکاناتی که برای سایت شما مفید میباشد را معرفی نماییم. شما میتوانید این امکانات را کم و یا زیاد نمایید. این موضوع را مد نظر داشته باشید که هرچه امکانات شما زیادتر باشد. طبیعی است کاربران شما راحتتر میتوانند با سایت شما برقرار نمایند .

امکانات طراحی سایت زیبایی و آرایشی
معرفی خدمات سالن به همراه تعرفه ها

معرفی خدمات سالن به همراه تعرفه ها

مشتریان شما این حق را دارند که آگاهی کاملی از نوع سرویس های سالن داشته باشند. شما باید در این بخش، سرویس ها را به همراه تعرفه ذکر کنید. تا مشتریان بتوانند انتخاب و تصمیم گیری نمایند. این حس اطمینان را در مشتریان افزایش میدهد. زیرا از قبل با خدمات و هزینه های شما آشنایی دارند. 

معرفی سالن، تجهیزات و آرایشگران

در قسمت معرفی میتوانید به طور کامل سالن را معرفی نمایید. در این بخش تجهیزاتی که برای مشتریان آماده کرده اید معرفی کنید. رزومه تمام آرایشگران را قرار دهید. تا مشتریان با کارشناسان شما آشنا شوند. قرار دادن تصاویر از محیط سالن بسیار مهم است. زیرا مراجعه کنندگان از قبل با محیط آشنایی پیدا میکنند.

معرفی سالن، تجهیزات و آرایشگران
درج نمونه کارها

درج نمونه کارها

برای جذب مشتریان بیشتر، نمونه کارهای خود را ارئه دهید. بدین صورت مشتریان با خروجی هر نوع سرویس شما آشنا میشوند. مشتریان با مشاهده نمونه کارها بهتر تصمیم گیری میکنند. زیرا از قبل میدانند که که کار خود را به چه کسی میسپارند. افرادی که در اینترنت دنبال نمونه کار هستند؛ وارد سایت شما میشوند. در بسیاری از سایت ها از این امکانات استفاده شده است.

مشاوره آنلاین

ارائه مشاوره آنلاین میتواند مشتریان را نسبت به شما وفادار نگه دارد. همین افراد به صورت دائمی به شما مراجعه خواهند کرد. و باعث میشود که شما را به دوستان خود معرفی کنند. همچنین میتوانید به صورت حضوری مشاوره بدهید. این مورد برای افرادی که خدمات عروس دارند، بسیار خوب است. این بخش نیز سیار مهم میباشد . 

مشاوره آنلاین
نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین

با طراحی و راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین؛ به کارهای خود نظم میدهید. روزانه اطلاعات کافی در مورد تعداد مشتریان و حجم کارهایتان خواهید داشت. اینگونه بهتر برنامه ریزی میکنید. و مشتریان خود را نیز آسوده میسازید. تا سرویس مورد نظر خود را در زمان دلخواه انتخاب کند. برای درک بهتر این موضوع به بخش طراحی سایت نوبت دهی مراجعه نمایید .

بخش مربوط به عروسی

عروس و داماد ها نسبت به بقیه مشتریان، حساسیت بیشتری دارند. برای انجام کارهای مربوط به ازدواج، حتما در فضای اینترنت به جستجو میپردازند. زیرا میخواهند که بهترین خدمات را بیایند. برای راهنمایی این عزیزان طراحی بخش عروسی بسیار اهمیت دارد. تا نمونه کارها و روند انجام کارها از ابتدا تا پایان را به سمع و نظرشان برسانید.

بخش مربوط به عروسی
فروشگاه محصولات آرایشی وبهداشتی

فروشگاه محصولات آرایشی وبهداشتی

در این بخش میتوانید برندهای مختلف را تبلیغ کنید. و محصولات زیبایی بهداشتی و آرایشی متنوع را به فروش برسانید. این کار باعث درآمدزایی شما خواهد شد. زیرا افراد بسیاری وسایل بهداشتی و آرایشی خود را اینترنتی خریداری میکنند. این بخش باعث افزایش بازدیدکنندگان شما خواهد شد. بدین منظور میتوانید از طراحی سایت فروش لوازم آرایشی استفاده کنید. 

طراحی سایت زیبایی و آرایشی با وردپرس

طراحی سایت زیبایی و آرایشی شما میتواند با وردپرس انجام شود. طراحی سایت وردپرس ارزان در زمینه مدیریت محتوا بسیار قوی است اگر میخواهید که روزانه مطالب و مقاله های آموزشی در مورد زیبایی منتشر کنید. بهترین گزینه برای شما وردپرس است. وردپرس امکاناتی دارد که میتوانید مطالب خود را دسته بندی کنید. سئو سایت شما بسیار اهمیت دارد. وردپرس با ابزارهای تخصصی، سئو سایت شما را بهتر انجام میدهد. بهینه سازی سایت در وردپرس راحت تر نیز میباشد.

آگاه باشید که افراد زیادی خود را متخصص وردپرس معرفی میکنند. اما وردپرس در عین سادگی بسیار پیجیده نیز میباشد. طراح وردپرس باید مسلط به زبان برنامه نویسی php باشد. تا بتواند مشکلات احتمالی سایت را برطرف نماید. با طراحی سایت ارزان این دوستان با مشکل مواجه خواهید شد. زیرا سایت شما مدت زمانی کوتاهی به درستی کار خواهد کرد. و به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید.

طراحی سایت زیبایی و آرایشی با وردپرس
طراحی سایت زیبایی و آرایشی با دئووب

طراحی سایت زیبایی و آرایشی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی حتی در مسافرت هم درآمدزایی میکنید. در روزهای تعطیل اکثر مراکز زیبایی و آرایشی تعطیل است. شما میتوانید با داشتن یک سایت در روز تعطیل نیز کار انجام دهید. با یک تحقیق ساده یک نکته را متوجه خواهید شد. که افراد موفق در زمینه کاری شما، دارای سایت مختص به خود هستند. منظور از سایت، هر سایتی نیست. منظور یک سایت استاندارد و مناسب است. که پاسخگوی تمام نیاز شما و مخاطبان شما باشد. امروزه افراد این لغات را با هم اشتباه میگیرند.

برای برندسازی باید هزینه زیادی را صرف تبلیغات محیطی بکنید. اما با طراحی یک سایت میتوانید با هزینه کمتری به صورت اصولی، به موفقیت برسید. طراحی سایت زیبایی و آرایشی با شرکت ما نوید پیشرفت شما را میدهد. پس فرصت را از دست ندهید. همین امروز برای شروع کردن دیر نیست. با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

هدف از طراحی سایت زیبایی و آرایشی

شما به راحتی میتوانید در زمینه زیبایی و بهداشتی به موفقیت برسید. اما باید در ابتدا هدف خود از شروع این کار را مشخص کنید. افراد زیادی در حوزه آرایشی فعالیت دارند. اما اگر دقیق بنگرید میبینید اطلاعات تخصصی از کار خود ندارند. نمیدانند چرا این کار را انجام میدهند. و اینکه میخواهند در نهایت به چه مقصودی برسند. اگر هدف شما فقط پول درآوردن است که این موضوع فرق میکند. اما اگر میخواهید جز برندهای برتر زیبایی باشید. باید اصولی و استاندارد این کار را انجام دهید.

برای مثال در ابتدا باید طراحی سایت زیبایی و آرایشی خود را شرکت معتبر بسپارید. سپس باید روی بهینه سازی و سئو سایت خود وقت و هزینه صرف نمایید. بله برای بهترین بودن باید تلاش کرد. برای قرار گیری جزو بهترین مراکز آرایشی باید هزینه بکنید. این هزینه میتواند زمان، پول، انرژی و … باشد.
یک سایت زیبایی و آرایشی میتواند شامل امکانات بسیاری باشد. از قبیل فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی، ارائه نمونه کارهای متنوع، وقت دهی آنلاین، ارائه سرویس های مربوط به عروس، معرفی امکانات و تجهیزات سالن و غیره .

هدف از طراحی سایت زیبایی و آرایشی
چرا طراحی سایت زیبایی و آرایشی

چرا طراحی سایت زیبایی و آرایشی

فضای اینترنت بستری گسترده برای جستجو و زیرو رو کردن مطالب است. کاربران برای دریافت نتیجه موردنظر به گوگل مراجعه میکنند. افراد با تجارت های کوچک و بزرگی که دارند. هدفشان افزایش درآمد و پیدا کردن مشتریان دائمی است. در گذشته کسب و کارها فقط در یک مساحت مشخص و کوچک فعالیت میکردند. اما امروزه تجارت فراتر از محیط محله ای رفته است. شما میتوانید با دارا بودن یک سایت تجارت جهانی انجام دهید.

 طراحی سایت زیبایی و آرایشی بهترین گزینه برای توسعه خدمات شما است. روند کسب و کارتان را بهبود میدهد. و میتوانید به راحتی از رقیبان پیشی بگیرید. در حال حاضر افراد برای مراقب های زیبایی به دنبال محلی نزدیک با قیمت مناسب هستند. با دارا بودن یک سایت میتوانید خدمات خود را به این عزیزان ارائه دهید. با دارا بودن یک سایت زیبایی استاندارد و زیبا اعتبار شما را افزایش پیدا میکند. و همین در مدت اندکی شما را تبدیل به یک برند میکند. چرا که فراتر از منطقه محیطی خود فعالیت دارید.

درباره طراحی سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت آرایشی و زیبایی در فضای وب به ارائه خدمات آرایشی میپردازند. این خدمات به نوع فعالیت شما بستگی دارد. اگر وسعت کار شما وسیع تر باشد. به طبع باید خدماتی که ارائه میدهید حرفه ای تر باشد. با ارائه مدل ها و نمونه کارها میتوانید خود را بهتر معرفی کنید. زیرا افراد با مراجعه حضوری نمیتوانند تمام اطلاعات لازم را کسب کنند. اما شما میتوانید با طراحی سایت، این امکان را به مشتریان خود بدهید. با داشتن سایت حرفه ای اعتبار شما بالا میرود. زیرا مراکز زیبایی کمی سایت تخصصی خود را دارند. 

طراحی سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت زیبایی و آرایشی حرفه ای

همانطور که حرفه بودن کار خود را، خود تعیین میکنید. از این نظر حرفه بودن سایت را خود شما تعیین میکنید. زیرا شما تصمیم گیرنده اصلی هستید. باید دقیق مشخص کنید که چه میخواهید داشته باشید. و چه میخواهید به مخاطبان خود ارائه دهید. ظاهر سایت در طراحی سایت زیبایی و آرایشی یک از آیتم های حرفه بودن است. اما از همه مهمتر امکاناتی است که میخواهید در سایت داشته باشید. خود شما فرق سایت حرفه ای و ساده را بهتر میدانید. سایتی که ماژول کدنویسی بیشتری داشته باشید؛ حرفه ای تر خواهد بود.

سئو سایت زیبایی و آرایشی

رعایت اصول بهینه سازی سایت و سئو سایت از موارد بسیار مهمی است. امروزه سایت های استاندارد از آن قواعد پیروی میکنند. برای بهتر دیده شدن و افزایش مشتری باید سایت استانداردی داشته باشید. استاندارد بودن یعنی اینکه مورد تایید الگوریتم های موتورهای جستجوگر نظیر گوگل باشد. در صورت رعایت نکردن با شکست روبه رو خواهید شد. حتی اگر هزینه زیادی را صرف طراحی سایت زیبایی و آرایشی کرده باشید. آگاه باشید که زیبایی سایت تنها تعیین کننده بازدیدکنندگان زیاد شما نخواهد بود.

برای موفقیت کسب و کارتان باید تمام قوانین طراحی سایت را رعایت کنید. تا جزو نتایج اولیه در سرچ گوگل قرار گیرید. روزانه سایت های زیبایی و آرایشی زیادی در حال پیاده سازی هستند. برای دیده شدن باید بهینه سازی و سئو سایت زیبایی و آرایشی خود را به متخصصان بسپارید. البته نگران این موضوع نباشید. تیم حرفه ای ما با متخصصانی که در این زمینه دارد. به شما این اطمینان را میدهد. که سئو سایت زیبایی و آرایشی شما را با آخرین متد های برنامه نویسی روز انجام دهد.

سئو سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت سالن زیبایی

میل به زیبایی در خلقت بشریت از همان ابتدا وجود داشته است و روز به روز باعث شده است که به آن توجه بیشتری شود. طراحی سایت سالن زیبایی راه حلی تاثیرگذار برای شما خواهد بود تا بتوانید خدمات بهتری را ارائه بدهید. شیوه های تبلیغاتی مختلفی را میتوانید به کار بگیرید اما این روش ها دیگر در عصر دیجیتالی امروز کارساز نخواهد بود. استفاده از کاتالوگ، بروشور دیگر اثرگذاری سابق را برای شما نخواهد داشت زیرا امروزه افراد جستجوهای خود را از طریق سایت انجام میدهند. صاحبان آرایشگاه های زیبایی مردانه و زنانه میتوانند با طراحی سایت سالن زیبایی موفقیت خود را چندبرابر نمایند. 

با داشتن سایتی جامع و کامل میتوانید تمامی خدمات سالن خود را معرفی کنید. یکی از راهکارهای مناسب برای جذب مشتری دریافت ورودی از گوگل است. شما با ساخت سایت سالن زیبایی میتوانید تمامی مدل های کارهای خود را به عنوان نمونه در بخش کاتولوگ دیجیتالی قرار دهید. طراحی سایت آرایشگاه زیبایی باعث رونق گرفتن کسب و کار شما میشود که میتوانید مطابق با استاندارهای روز حرکت کنید. اطلاعات و محتویات سایت شما میتواند دائم بروزرسانی شود. 

طراحی سایت سالن زیبایی

ویژگی های طراحی سایت سالن زیبایی

رابط کاربری و تجربه کاربری در طراحی سایت سالن زیبایی بسیار مهم است و نقش کلیدی در گرافیک سایت شما خواهد داشت. بباید از رنگ های هماهنگ وزیبا استفاده نمایید تا نظر مراجعه کنندگان به سایت را جلب نمایید. میتوانید ویدیوهایی از نمونه کارهای خود نیز قرار دهید. در بخش پکیج عروس میتوانید تمامی خدمات مخصوص عروس ها را به همراه تعرفه ها ارائه دهید. 

میتوانید از ماژول های طراحی سایت نوبت دهی آنلاین در سایت خود استفاده کنید. به این صورت که افراد وارد شده و پس از دریافت اطلاعات لازم ، نوع خدماتی که نیاز دارند را انتخاب کنند از این رو لیست افرادی که این خدمات را انجام میدهند نیز مشخص میشود که میتوانند آن ها را نیز انتخاب نمایند. تقویمی که در طراحی سایت سالن زیبایی استفاده میشود بسیار کاربردی و زیبا بوده که تمامی ساعت ها و روزهای کاری هر یک از آرایشگران در آن قرار داده میشود که میتوانند انتخاب کرده و در زمان مقرر شده به سالن مراجعه نمایند. برای پرداخت هزینه نیز افراد میتوانند به عنوان بیعانه هزینه را به صورت آنلاین نیز پرداخت نمایند.

سئو سایت سالن زیبایی

برای اینکه از گوگل ورودی کننده داشته باشید باید در کنار طراحی سایت سالن زیبایی، سئو سایت سال زیبایی شما نیز زیر نظر متخصصان انجام شود. سئوکاران ما با توجه به تخصصی که دارند کلمات کلیدی در حیطه زیبایی و آرایشی را پیا کرده و سایت شما را با عبارات کلیدی که بیشتر افراد سرچ میکنند سایت سالن زیبایی شما را در صفحه اول گوگل قرار میدهند. از این س هر کسی که در گوگل خدمات زیبایی سرچ کرد میتواند وارد سایت شما شود و به یکی از مشتریان شما تبدیل شود. در کشورهای پیشرفته تمامی سالن های زیبایی دارای سایت هستند برای اینکه خدمات خود را به شکل بهتری ارائه بدهند و اینکه در رقابت میان سالن های زیبایی و آرایشگاه ها پیروز میدان شوند.

 

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی سایت زیبایی و آرایشی چقدر زمان بر است ؟

زمان پیاده سازی طراحی سایت زیبایی و آرایشی به نوع امکانات و قابلیت های شما بستگی دارد. بنابراین بهتر است که نیازمندی های خود را اعلام کنید تا تعرفه ها نیز برای شما محاسبه شود.

پشتیبانی سایت زیبایی و آرایشی بعد از طراحی سایت به چه صورت است ؟

بعد از طراحی سایت زیبایی و آرایشی به مدت 6 ماه میتوانید از پشتیبانی رایگان ما استفاده کرده و بعد از آن باید قرارداد جدیدی بسته شود.

قیمت طراحی سایت زیبایی و آرایشی در وب سازان مرصاد به چه صورت است ؟

هزینه طراحی سایت به نوع امکانات و قابلیت های شما بستگی دارد. بهتر است که در ابتدا فیچرها و ساختار قالب خود را مشخص کنید. وردپرسی یا اختصاصی بودن قالب سایت میتواند عامل بسیار مهمی باشد.

سفارش طراحی سایت زیبایی و آرایشی

سفارش طراحی سایت زیبایی و آرایشی

این اطمینان را میدهیم که طراحی شما مطابق با نیازهای شما خواهد بود. برای دریافت هرگونه مشاوره با کارشناسان ما به صورت پیام یا تلفنی در ارتباط باشید. برای سفارش طراحی سایت زیبایی و آرایشی در بخش تماس با ما، ثبت سفارش خود را انجام دهید. تا کارشناسان بخش طراحی با شما تماس بگیرند.

اگر میخواهید که سئو سایت فعلی خود را به ما بسپارید. در بخش تماس با ما در قسمت ثبت سفارش، سئو سایت را انتخاب نمایید. تا در اسرع وقت کارشناسان بخش سئو تضمینی و بهینه سازی با شما تماس حاصل کنند.

 

طراحی سایت زیبایی و آرایشی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها